סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 5:35 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' נובמבר 07, 2012 12:32 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
http://debuzzer.sport5.co.il/buzz/?p=8447
טור מאוד טוב, לדעתי. על כל הפרשה הזאת ובעיקר על הפועל ת"א ועוד צדדים שליליים שלה. בתור אוהד הפועל, אני מאוד מסכים עם הנקודות האחרונות על היות הקבוצה שנואה ובכיינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 9:36 pm 
Hall of Famer

רק לי ברור שמכבי לא לוקחת את הדרבי הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:22 pm 
Sophomore

לינק לדרבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:37 pm 
Hall of Famer

עטר מחמיץ פנדל.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:00 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
רק לי ברור שמכבי לא לוקחת את הדרבי הזה?

הנה הוא מתחיל. עכשיו רק שיבוא ראי ויגיד שהוא מרגיש שבסוף לא תגיעו אפילו לאופ"א ואז נדע שכדור הארץ ממשיך להסתובב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:01 pm 
Junior

והנה אדום למכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:31 pm 
Hall of Famer

והנה פנדל להפועל שמבקיעה דווקא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:44 pm 
Junior

אפשר לסגור פה את הכדורגל.
בזיון של משחק, חבל לי על ה90 דקות (לא כולל תוספת זמן וההפסקה) שבזבזתי.
גם השיפוט בינוני ומטה, וזה השופט הבכיר שלנו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:50 pm 
Hall of Famer

ועל הדרך גם את צוות השידור.
מעניין אם נוימן היה מבקר מאמן ישראלי שהקבוצה שלו החטיאה פנדל לקראת המחצית, קיבלה אדום בפתיחת המחצית השנייה כתוצאה מטעות הגנה, נתנה פנדל ליריבה, וקיבלה אדום מנגיעת יד מיותרת.
העיקר שהפו' ת"א התחזקה במחצית השנייה "בגלל הכניסה של טועמה". :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:02 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נדב, מה אמרת על אופ"א?
מכבי הפסידה את הדרבי הזה עוד לפני שהוא התחיל. מאחר ואני לא אוהד מכבי כדורגל, אפשר להנות ממאמן פחדן של מובילת טבלה שבא לעשות בונקר נגד קבוצה שהפסידה 3 משחקים רצוף ועולה בלי שני שחקנים מרכזיים, ומקבל בראש בגלל שהוסיף חטא על פשע ולא הוציא בזמן שחקן שגמר את האוויר.

נראה לי שהעבירו את אוסקר גרסיה אחלה חפיפה כשהגיע למכבי. "אתה רואה את האדומים האלה? אלה הפועל תל אביב. אנחנו מפחדים מהם. תפחד גם אתה."

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:06 am 
Hall of Famer

ועוד דבר: מישהו יכול להסביר לי מה ההצדקה לתחושה של גונסאלו גרסיה, שהוא איזה גוליבר כדורגלני שהגיע לארץ הגמדים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:14 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
מעניין אם נוימן היה מבקר מאמן ישראלי שהקבוצה שלו החטיאה פנדל לקראת המחצית, קיבלה אדום בפתיחת המחצית השנייה כתוצאה מטעות הגנה, נתנה פנדל ליריבה, וקיבלה אדום מנגיעת יד מיותרת.

אם המאמן הישראלי הזה, כמאמן של מובילת הטבלה מול יריבה שהגיעה למשחק הזה על הקרשים, היה עולה עם בונקר פחדני? אני מאד מקווה שכן.
ואם לא הוא, אז אני. דני נוימן פגע בול בכל הביקורת שלו על גרסיה, החל מהמערך השפנפני וכלה באי הוצאתו של סטיב גורי. אני לא זוכר מתי הגיע כל כך למאמן להפסיד דרבי כמו היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:18 am 
Sophomore

נדב, לצערי במכבי כדורגל, אין דבר כזה נאחס הפוך בכל מה שקשור לדרבים, אחרת קשה להסביר את התוצאות בשנים האחרונות.

אני מאמין שאם לא היה אדום, אז היה נגמר או בתיקו או בניצחון של מכבי כי הפועל לא הייתה בכלל בכיוון של השער (למרות שתמיד יש איזה מצב נייח שיסדר גול). באדום ראינו את ההיתרון של הפועל השנה, המהירות של שחקני התקפה שבכל יום נתון משום כלום יכולים להוציא מצב. מהצד של מכבי, אוסקר בא לשלוט במשחק ואם יהיה תיקו זה טוב, ניצחון מצויין וזאת גישה בהחלט פחדנית ביחס ליחסי הכוחות במשחק הזה, חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:22 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
התותח המפוברק כתב:

אם המאמן הישראלי הזה, כמאמן של מובילת הטבלה מול יריבה שהגיעה למשחק הזה על הקרשים, היה עולה עם בונקר פחדני? אני מאד מקווה שכן.
ואם לא הוא, אז אני. דני נוימן פגע בול בכל הביקורת שלו על גרסיה, החל מהמערך השפנפני וכלה באי הוצאתו של סטיב גורי. אני לא זוכר מתי הגיע כל כך למאמן להפסיד דרבי כמו היום.

ראי, אמנם זה היה מערך פחדני וזהיר ביחס למצב ששתי הקבוצות הגיעו, אבל זה בטח לא בונקר. מכבי מתוך תשעה משחקים, פתחה עם הרכב דומה (3 קשרים באמצע) נראה לי בשבעה מהם. השיטה היא לשלוט בכדור, למנוע כל סיכוי של היריבה להפתיע. מכבי לא מבריקה בשיטה הזאת, אבל מגיעה למצבים ומנצחת. גם במשחק הזה במחצית הראשונה מכבי הגיעה למצבים, אבל אתה יודע, מי שלא כובש וזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:28 am 
Hall of Famer

ראיתי את רוב המחצית הראשונה (פספסתי רק כמה דקות) והיא הייתה זוועה של שתי הקבוצות. לא ראיתי שמכבי שלטה בכדור באופן מיוחד. הוא לא עשה שום נסיון לשנות. אבל אם הסכמת שלאור מצב הקבוצות לפני המשחק הוא הגיע כפחדן, אז נסתפק בזה.
כשבנוסף לזה הגיע חוסר הזיהוי שלו את מצבו של סטיב גורי, אז עוד יותר הגיע לו להפסיד היום. הפנדל של הפועל היה נטו פנדל של שחקן שנגמר לו האוויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:31 am 
Junior

נראה לי שאוסקר מנסה לשחק עם מכבי את השיטה של ברצלונה, אז בהגנה הולך לו יופי, בהתקפה רק חסר אחד כמו מסי ובקישור אחד כמו צאבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:34 am 
Sophomore

המחצית הראשונה בהחלט הייתה זוועה, גם השנייה. הראשונה הייתה זוועה כי מכבי היו זהירים והפועל היו בבונקר, נראה לי במחצית הראשונה הם לא בעטו לשער של אניימה. אתה יודע, פנדל של עטר נכנס, הפועל פותחת את הבונקר ואז ההגנה הזוועתית שלהם מופקרת ויכל גם להיגמר בשלוש. זה כנראה מה שיפה מצד אחד ומעצבן מצד שני בכדורגל, שלעומת כדורסל למשל (בדרך כלל), לא תמיד הקבוצה העדיפה מנצחת. איזה אדום פה, פנדל שם וכל יחסי הכוחות, הטקטיקות והכל משתנה.

לגביי גורי אני מסכים, זה נראה לאורך כל המחצית השנייה ולא ברור למה לא עשה חילוף.

בכלל, מהראיונות של גארסיה אחריי משחקים לאורך כל העונה, זה נראה שברור לו שהביאו אותו למשימה-לקחת אליפות. יפה או לא יפה, לא רלוונטי בעיניו ומבחינתו בסוף היום הוא עדיין מקום ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:35 am 
Hall of Famer

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 32303.html
נו, עכשיו תגיד לי אם הגרסיות לא משוכנעים ששמש הכדורגל זורחת להם מהתחת, מאירה על הלבנטינים הנחותים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:42 am 
Sophomore

אני לא חושב שזה ממקום של התנשאות או שהם רואים דברים שאנחנו לא. הם פשוט מסרבים להתרגש מאיזה הפסד, בסיר לחץ שאנחנו רגילים במכבי בכל השנים, זה שינוי מרענן. אחרי המשחק נגד באר-שבע כולם חתכו את מכבי, דיברו על "הינה מגיע הלחץ והמשבר" וזה לא קרה. בסופו של דבר? זה משחק של תוצאה ומכבי הפסידה, לא ראינו איזה עילוי מהפועל שאפשר להגיד שהם עכשיו דוהרים לאליפות, עדיין מכבי מועמדת מספר אחת לדעתי וצריכה לקחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:43 am 
Hall of Famer

קשה להגיד שהתוצאה מפתיעה או משהו .
צפיתי רק ברבע השעה האחרונה - וטוב שכך . היה די מגוחך לראות את אבוקסיס מכניס בלם במקום חלוץ בדקה ה-92 מול 9 שחקנים של מכבי .
מה דעתכם על רצף הדחיפות של גורי על טועמה ? שווה אדום ?

בדיקה מהירה מעלה שמכבי מארחת במחזור הבא את בני יהודה ( שמגיעה בפורמה די טובה ) . עטר וגארסיה כמובן לא ישחקו , אולי גם עוד איזה מוצהבים / פצועים אחרים . אני מריח תיקו ומעלה לכתומים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:52 am 
Hall of Famer

פאקה כתב:
אני לא חושב שזה ממקום של התנשאות או שהם רואים דברים שאנחנו לא. הם פשוט מסרבים להתרגש מאיזה הפסד, בסיר לחץ שאנחנו רגילים במכבי בכל השנים, זה שינוי מרענן. אחרי המשחק נגד באר-שבע כולם חתכו את מכבי, דיברו על "הינה מגיע הלחץ והמשבר" וזה לא קרה. בסופו של דבר? זה משחק של תוצאה ומכבי הפסידה, לא ראינו איזה עילוי מהפועל שאפשר להגיד שהם עכשיו דוהרים לאליפות, עדיין מכבי מועמדת מספר אחת לדעתי וצריכה לקחת.

זה לא מה שהם אומרים. זה דבר אחד לא להילחץ מהפסד, שזה כשלעצמו בסדר (אם כי זה מראה שהם לא מבינים את משמעות הדרבי לאוהדים), וזה דבר אחר לומר שמכבי הייתה מצויינת, גם אחרי ההרחקה הראשונה וגם אחרי השנייה, ושהמשחק הזה הוא ההוכחה שהם יותר טובים מהפועל!... זה מראה שהם חיים בסרט לגבי עצמם, או שהם חיים בסרט לגבינו וחושבים שאנחנו טפשים שלא מבינים מה אנחנו רואים. אני מהמר ששני הדברים נכונים, בעיקר לגבי גונסאלו - זה ניכר בצורת משחקו בכל ההזדמנויות שראיתי אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:01 am 
Sophomore

לא רוצה להיות העורך-דין של אוסקר, אבל לדעתי שהוא מתכוון ל"שיחקו יותר טוב", זה העמידה הטקטית של מכבי במגרש בחיסרון מספרי. לדעתי, חוץ מהתוצאה הסופית זה הדבר הכי חשוב לאוסקר, העמידה על המגרש ושמירה על הטקטיקה. תאמת? חוץ מהפנדל הפועל לא עשו כלום מול ה10 שחקנים של מכבי, אי אפשר להגיד שהם שלטו יותר בכדור אפילו.

תשמע, בכל אופן, מבחן התוצאה יהיה בשבוע הבא נגד בני יהודה.

לגביי גארסיה השני, הוא מנדוניאנין משופר ובהחלט מעצבן לפעמים להסתכל עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 10:25 am 
Hall of Famer

גונסאלו הוא לדעתי הבעייה הגדולה של מכבי, ואולי מה שימנע ממנה לקחת אליפות (כל זה בהנחה שאתה צודק והיא המועמדת מספר 1 בכלל). שחקן שרואה את עצמו ללא כל הצדקה כגוליבר בארץ גמדי הכדורגל וככה גם משחק, ושנהנה למרות זאת ממעמד של רובוקופ חסין פגע אצל המאמנים שלו, זה מתכון לצרות שספק אם יש להן מרפא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:57 pm 
Sophomore

אני חייב להגיד, שלראות את גארסיה בהרבה שלבים של המשחק פשוט גורם לך לרצות לדפוק את הראש בקיר, בעיקר בגלל האדישות שלו והפרצופים. רק מה, מבחינת כישרון הוא אחד השחקנים הטובים בארץ, הוא גם בישל נראה לי כבר ששה שערים למכבי, ככה שמבחן התוצאה בנתיים הוא עומד.

הליגה השנה חלשה, חיפה יצאה מהמירוץ, אשדוד סמפטית אבל אין שם סגל עמוק לאליפות, מה שמשאיר את הפועל ומכבי להתמודד. במצב רגיל הייתי מדבר על מי קבוצה טובה יותר, אבל עד עכשיו אפשר לדבר מי פחות גרועה ולדעתי מכבי פחות גרועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

אני מודה מראש שלא ראיתי את כל משחקי מכבי העונה ואפילו לא את רובם, אבל ממה שראיתי אני לא מבין מה הגליק הגדול בכשרון של גונסאלו. עזוב רגע אדישות ופרצופים, על זה דיברנו. ביצועים נטו, הוא בעיקר עסוק בכדרורים אינסופיים מול המגינים שהוא כנראה רואה כקונוסים מול כשרונו המתפרץ, כמעט תמיד זה נגמר באיבוד כדור (ובנפילה תיאטרלית מלווה בהרמת ידיים לשופט). הוא גם איטי כמו אוטו מפונצ'ר שדוחפים אותו שני אנשים.
לעניין הליגה שלנו אין לי אלא להסכים. כתבתי את זה כבר על האליפות של קריית שמונה בשנה שעברה, שהייתה לדעתי קבוצה מוגבלת ובינונית - כמאמר הפתגם האנגלי "בארץ העוורים, שתום-העין הוא מלך". בשביל לקחת אליפות בליגת העוורים אתה לא צריך ראייה שש-שש. מספיק שתהייה שתום עין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: