סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 6:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 409 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' נובמבר 02, 2012 12:11 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בינתיים טרגדיה לסרגיי בובקה ג'וניור, הבן של בובקה ההוא (והחבר של ויקטוריה אזרנקה), שנראה היה שקריירת הטניס שלו עולה על מסלול טוב. הוא נפל מחלון בקומה השלישית, נפצע קשה עם שברים בכל הגוף. חייו לא בסכנה, אבל הקריירה מן הסתם כן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 02, 2012 12:44 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אין סיבת פציעה שנשמעת חשודה יותר מאשר "נפל מחלון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 02, 2012 2:16 pm 
Hall of Famer

אולי אבא אמר לו שבין כה יש שם מזרן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 02, 2012 5:55 pm 
Junior

ראיתי אותו משחק פה זוגות ברמה"ש לפני איזה 4-5 שנים. לדעתי הוא ראה את חברה שלו בטלויזיה והיה חייב ללכת אחורה כדי לא לאבד את השמיעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 02, 2012 7:03 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

matan 2.0 כתב:
ראיתי אותו משחק פה זוגות ברמה"ש לפני איזה 4-5 שנים. לדעתי הוא ראה את חברה שלו בטלויזיה והיה חייב ללכת אחורה כדי לא לאבד את השמיעה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
מעניין איך אזרנקה נשמעת במיטה.

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 1:35 pm 
Hall of Famer

ממש לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 3:09 pm 
Sophomore

נדמה לי שלראשונה מזה 17 טורנירי מאסטרס 1000, לא יהיה זוכה שקוראים לו פדרר, נדאל, מארי, ג'וקוביץ.
אגב, מי שקצת מכיר את הסבב יודע שזה שהדבר הזה מתרחש דווקא בטורניר פריז הוא דבר שלא מפתיע במיוחד.
טורניר פריז הוא הטורניר האחרון של השנה לפני טורניר הטופ 8 בלונדון. בשנים האחרונות הטורניר הזה תמיד נפגע מאי הגעת כוכבים ונשירה מוקדמת של אחרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 7:12 pm 
Junior

ובינתיים הסנסציה של האליפות, יז'י ינוביץ', ילד בן 21 שמתנשא לגובה של 203 ס"מ, מגיע לגמר הטורניר אחרי ניצחון 0-2 על ג'יל סימון, שגמר במגרש הביתי בפאריז היה מקפיץ אותו עד למקום ה-12, וזכייה הייתה מעמידה אותו במקום ה-10 וכראשון ברשימה ללונדון להחליף את טיפסרביץ' שפרש גם מפאריז במהלך המשחק נגד הפולני, אחרי שפרש גם מולנסיה בשבוע שעבר.

הפולני שעלה מהמוקדמות לגמר עבר בדרך 5 שחקני טופ 20, קולשרייבר, צ'יליץ', מארי, טיפסרביץ' שפרש בשלישית בפיגור 4-1, ועכשיו סימון.
הגמר מבטיח לו 600 נקודות דירוג ועלייה מהמקום ה65 כדי לסיים את השנה לפחות במקום ה-26. זכייה והוא 22.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 03, 2012 8:27 pm 
Hall of Famer

זה אותו ינוביץ' שהפסיד לויינטראוב בדייויס בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 11:45 am 
Hall of Famer

זהו זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 5:58 pm 
Hall of Famer

אגב, דודי סלע סיים לפני זמן קצר בנצחון את המשחק הראשון שלו באיזה צ'לנג'ר בריטי עם 2 שחקני מאייה ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 05, 2012 7:07 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
אגב, דודי סלע סיים לפני זמן קצר בנצחון את המשחק הראשון שלו באיזה צ'לנג'ר בריטי עם 2 שחקני מאייה ראשונה.

לא הבנתי. הוא ניצח שני שחקנים במשחק אחד ? הם שיחקו ביחד או ברוטציה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 11:38 am 
Hall of Famer

כנראה אף אחד לא סיפר לסרינה שאילת עיר מעפנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 11:41 am 
Hall of Famer

לא יודע, תיירים מחו"ל שהיו באילת ודיברתי איתם, בדרך כלל די נהנו. כנראה שהחוויה שלהם שונה משל הישראלי הממוצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 06, 2012 4:35 pm 
Hall of Famer

בשבילם ערסים זה אקזוטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 07, 2012 10:17 pm 
Hall of Famer

סלע עולה לסיבוב שלישי בצ'לנג'ר בריטניה.
יש לו 95 נקודות להגן עליהם בשלושת השבועות שנותרו עד סוף השנה.
לא בלתי אפשרי, רק צריך פאקינג לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 09, 2012 1:46 am 
Junior

הייתי היום ברעננה וקפצתי לראות טורניר itf לנוער, רמה 3. המסקנות:
1. מרכז הטניס הורג את העתיד של הטניס הישראלי. יש להם ביד יהלום לא מלוטש, איגור סמילנסקי, שהוא השחקן הישראלי הכי מוכשר שראיתי מזה שנים, אבל דפוק מנטלית. מה עושים? מצמידים לו כמאמן טינופת בשם נועם בר, שחקן עבר כושל ומאמן כושל לא פחות, שהורג לו את הביטחון העצמי ודורך עליו. העיקר שתהיה עבודה לקליקת
שחקני העבר (הראל לוי הכושל שמונה לאחראי המקצועי במרכז, עמוס מנסדורף הכושל מאוד כמאמן שמונה לקפטן הפדרציה ועוד). שימשיכו ככה, ועוד מעט לא יהיה כאן כלום.
2. תרשמו את השם אולגה פרידמן. ילדה בת 14, אלופת אירופה לנערות, מוכשרת בטירוף. היא אמנם אוקראינית אבל תמיד אפשר לשכנע אותה לעשות עלייה. שני יתרונות נוספים: היא נראית ממש טוב, ואבא שלה, מיכאל פרידמן, הוא אחד האוליגרכים העשירים בעולם (15.1 מיליארד דולר, אליבא דפורבס).

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 09, 2012 2:12 am 
Hall of Famer

שחקן עבר כושל = שחקן שהגיע בערך 40 מקומות מעל דירוג השיא של ויינטראוב. רק מראה כמה עצוב המצב פה, עוד לפני שהגענו לנוער.
מצד שני יש פה יתרון: עוד מעט לא יהיה פה כלום, מה שאומר שאחרי הכלום לא יהיו שחקני עבר אז לא יהיו קליקות.

הראל לוי כאחראי מקצועי על מרכז הטניס זה באמת סוג של שיא. אני כבר רואה אותו אוסף את ילדי המרכז ונואם להם: "עזבו, חבל לכם על הזמן, לא יצא מכם כלום, איזה דיכאון, בא לי למות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 10, 2012 12:45 am 
Hall of Famer

רד, מה עושה את לוי לכה כושל כמאמן או כסמכות מקצועית?

לגבי התקווה שלך שפרידמן תעשה עלייה, אני חושב שעיקר הסיכויים הם שהמוסד ינסה לתפור לאבא שלה איזה תיק בברה"מ לשעבר. אחרת, למה לה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 10, 2012 12:44 pm 
Junior

נדב, לגבי סוגיית המאמנים: באופן עקרוני אין שום קורולציה בין היכולת של שחקן לבין היכולת שלו להיות מאמן. הדוגמה המובהקת היא עמוס מנסדורף, שהיה שחקן מעולה והפך למאמן כושל בן כושל. הוא קיבל נבחרת דייויס לא רעה, ופירק אותה במו ידיו. כמעט גרם לארליך ורם לפרוש מוקדם מאוד ורב עם כולם. רק לאחרונה הוא נזרק בבושת פנים על ידי סבטלנה קוזנצובה אחרי חודש בלבד של עבודה, וכפרס הוא קיבל את נבחרת הפדרציה. לעומתו, גלעד בלום נחשב למאמן טוב מאוד, והוא עושה קריירה שנייה יפה באקדמיה של מקנרו. אייל רן היה שחקן בינוני מינוס, והוא עושה נפלאות עם נבחרת הדייויס, וכך גם יואב שב שבקושי היה שחקן אבל כמאמן הגיע להישגים יפים עם דודי, וגם היום הוא עושה עבודה טובה. נועם בר, לעומתם, מחבל כמאמן בקריירה של שחקנים מוכשרים מאוד.
מה ההבדל ביניהם? האישיות. מנסדורף, כמו בר, הוא פסיכופט. כדי להיות מאמן צריך להבין בבני אדם, ובעיקר לדעת לשים את עצמך בצד. מה שמביא אותי להראל לוי (בניגוד לראי אני חושב שהוא היה שחקן מצוין, עד הפציעה): הוא שלילי, פסימיסט וממורמר. מספיק לשמוע איך הוא מדבר על שחקני העתיד של המרכז שאותו הוא הולך לנהל מקצועית (ונעזוב את הכישלון שלו עם דודי).

לגבי פרידמן, דווקא העובדה שלא חסר לה כסף היא ייתרון. לאבא שלה לא איכפת את מי היא תייצג, וגם לה לא (לפחות כך היא אומרת). שניהם די אוהבים את ישראל, וזה יכול להספיק כדי לשכנע אותה.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 10, 2012 2:02 pm 
Hall of Famer

רק לתקן, גם אני חושב שהוא היה שחקן טוב בתחילת דרכו. אתה לא מגיע ל-30 בעולם מלהיות חרא של שחקן. הלעג שלי עליו בא אחר כך, מהכתבות הנלעגות על "שנת הקאמבק שלי" (משהו שחזר כל שנה), מסגנון הטניס הפחדני שאימץ לעצמו, מעבודת הרגליים של שחקן מטקות שאפיינה אותו שנים ארוכות (ואת זה אי אפשר לתרץ בפציעה), ומהדברים שעמדת עליהם - מצבי הרוח והדכאון הבלתי נגמר שהוא הפגין על המגרש, המרמור הבלתי פוסק, סף השבירה הנמוך (תוך כדי משחקים).

לגבי פרידמן: אני לא מכיר אותה ספציפית, אבל מההיסטוריה של ספורטאים עולים (פרט מקרים מסויימים מאד מאד, בעיקר בכדורסל), המניע שלהם עאלק-לעלות היה אחד מהשניים (או שניהם): 1. כסף. 2. האפשרות לשחק ולהתחרות במסגרת שלא הייתה אפשרית במדינתם הקודמת. כשהאפשרות נסגרת, הם חוזרים למדינתם המקורית. למשל, האתלטים ש"עלו" לישראל כדי להתחרות באולימפיאדה, או הטניסאים ש"עלו" לישראל בשנות ה-70 וה-80.
כמו שאני רואה את המקרה של פרידמן, אף אחד מהתנאים לא קיים. כסף לא חסר לה, ואם היא כזו מוכשרת היא תעשה המון כסף בכוחות עצמה; ולהתחרות בשם ישראל לא נותן לה שום ערך מוסף על להתחרות בשם אוקראינה (אולי אפילו ההיפך). בקיצור, אל תבנה על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 10, 2012 2:37 pm 
Junior

אני לא בונה על זה, כמובן. רק אומר שזה יהיה נחמד. המניע, אם יש כזה, הוא החיבה של אבא שלה לישראל והאלמנט הציוננ הדי בולט אצלו ואצלה. בינתיים היא זכתה היום די בקלות בטורניר מדרגה 3 בארץ, עם טניס מצוין. היא אמנם עדיין קטנה, וכבר ראיתי כמה שחקניות מאוד מוכשרות בגילה שהלכו לאיבוד, אבל נכון לעכשיו היא נראית מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 10, 2012 2:57 pm 
Junior

הראל לוי זה שחקן שכאוהד, זה סבל לרצות בטובתו. אני זוכר בעיקר במשחק הדיוויס האחרון ששיחק - לדעתי זה היה בגלל שנועם 'חיית הדיוויס' אוקון, פרש - ונכפה עלי לעודד את הבחור שפשוט נראה סובל מכל שניה. הבעות הפנים שלו, כל הגישה שלו לשני המשחקים האלו היה מרגיז. כאילו תחושה שהשחקן לא דוחף את עצמו עד למקסימום, הכול קשה לו והכול רע לו. איך אפשר לעודד ולדחוף שחקן כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 12:30 am 
Hall of Famer

דודי סלע,כמעט שכחנו,מודח ברבע גמר הצלנג'ר הבריטי (על ידי מדורג נמוך ממנו כמובן).
ממשיך השבוע לצ'נלג'ר בפינלנד.
יש לו שם הגרלה סבירה עד הרבע,אם יגיע לשם הוא צפוי לפגוש את יארקו ניימינן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:50 am 
Hall of Famer

לא שאני בקיא ברמת טניס הנשים באוקראינה , אבל אם אותה פרידמן מדוברת נניח תגיע לרמה שמספיקה להיות השחקנית החמישית במדינה , כלומר להיות מחוץ לגביע הפדרציה , אולימפיאדה וכו' , מעבר למדינה כמו ישראל יכול דווקא לתרום לה מבחינה מקצועית ( כן , אני מבין עד כמה לא הגיוני מה שאמרתי עכשיו ... ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 409 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: