סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 5:41 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ליגת העל מחזור 5
הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:21 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
nadav_hacohen כתב:
THE G1 כתב:
אני חושב שמבין כל מאמני ליגת העל,בית הלחמי הוא זה שאני הכי פחות תופס ממנו...הרצליה דווקא נראתה(או נשמעה,לא ראיתי משחקים שלהם) מעולה בהכנה ועד עכשיו רע למדי בליגה.

בית הלחמי אכן אחד הגרועים, אבל כמדומני שאזולאי אף גרוע ממנו.

רשמתי את זה בת'רד אחר אך אחזור על זה, עדי אזולאי מאמן שלעולם לא אבין למה ממשיכים לקחת אותו, למרות שאין לו שום רקורד להגן עליו. אני חושב שגם את בית הלחמי אפשר להכניס להגדרה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:23 pm 
Hall of Famer

בית הלחמי עשה דברים חביבים עם ג"ש של אהרוני, כהן ואהובי הנצחי צ'ארלס מיינלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:30 pm 
Hall of Famer

מה שקרה ב2003. מאז, הוא לא עושה כלום. אני ממש סובל לראות קבוצות שלו, והוא גם אחד האנשים הפחות נחמדים בענף.

לגבי אזולאי, נדמה לי שהוא מאמן שמוכן לעבוד בכל מחיר ובכל קבוצה, הוא גם אמר פעם שהוא מתייחס לכדורסל כסוג של הובי והפרנסה שלו באה ממקום אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:40 pm 
Hall of Famer

נו, גם צביקה שרף לא שיחק כדורסל ראוי הרבה שנים. זה לא אומר שאין לו רקורד להגן עליו.

לגבי אזולאי, מודה שאני בכלל לא מצליח להיזכר איפה הוא אימן בעבר (האמת - לא יודע איפה הוא מאמן העונה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:43 pm 
Hall of Famer

כן, בוא נשווה בין הרקורד של בית הלחמי לזה של שרף.

אזולאי נכנס לתודעה בעיקר כשאימן את ראשל"צ, היום הוא מאמן את אשקלון וככה גם הקבוצה נראית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:51 pm 
Hall of Famer

לא צריך להשוות השוואה מלאה בית הקריירה של שרף לקריירה של בית הלחמי כדי להגיע למסקנה שהאמירה שלפיה שבית הלחמי אין שום רקורד להגן עליו לא מדויקת.

אגב, אי-השוויון בין בית הלחמי לשרף יכול ללכת גם לכיוון ההפוך. הכשלונות של שרף, מטבע הדברים, כשהיו, היו מפוארים יותר.

(ולא אני לא גוזר מכאן מסקנה שהקריירה של בית החמי טובה יותר מזו של שרף. סתם שיעור ברטוריקה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 2:25 pm 
Hall of Famer

אורן, ההישג של בית הלחמי זה גמר גביע. לא פחות, לא יותר. זה רקורד עלוב למדי "להגן עליו", בעיקר כשמאז הוא עוסק בעיקר בלהכשל ובלרטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 2:31 pm 
Junior

מה גם שהקבוצות שהוא(בית הלחמי)מקבל בד"כ(בני השרון ב2009,נהריה לפני כן) עם תקציב גבוה יותר מאלו של אזולאי(שעשה עונה נחמדה עם אשקלון ב2008).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 2:45 pm 
Freshman

nadav_hacohen כתב:
מנצור כתב:
החלטה די הזויה של קטש לעשות פאול 15 שניות לסוף ביתרון 5.
דייסון קלע אחת, החטיא את השנייה, חולון לקחה את הריבאונד והורידה לשתיים.

החלטה מכעיסה אפילו, ואין צורך לומר מאד לא אינטיליגנטית. רבאק, אתה מוביל 5 בשלב שחולון כבר מתחילה לשלוח שחקנים שלך לקו ועם זמן למקסימום 2 התקפות על השעון. בשביל מה פאול? תשמור הכי טוב שאתה יכול, באמת הכי גרוע שיכול להיות זה שתקבל שלשה ואחרי זה מיד ישלחו אותך לקו. למה מלכתחילה לוותר על כל נסיון לשמור ומיד לעשות פאול שיכול ליצור ואף יצר את המצב שמנצור תיאר? מיותר, עצלני ומטופש.

לא שאני רוצה להגן על קטש, אבל ראיתי את הקטע הזה, מי אמר שאילת עשתה פאול בכוונה? השדר שכמובן אין לו מושג טען שאילת צריכה לעשות פאול ושנייה אחרי זה אכן נעשתה עבירה, אז הוא הסיק ששמעו להוראות של קטש. לא היה נראה שטילמן (נראה לי שזה היה הוא) הלך במטרה לעשות פאול. וכמובן מסכים איתכם שזו החלטה דבילית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 2:57 pm 
Junior

נדב, הסיבה היחידה שכתבתי פלפס היא שהייתי באמצע פגישה כשכתבתי את ההודעה וקראתי את השם בהודעה הקודמת, אז זו טעות נגררת בנסיבות מקלות :)

G1, אני חושב שדווקא אחת הבעיות הגדולות של בני הרצליה היא פתיחת העונה המצוינת. הקבוצה התגבשה בשלב מאוד מוקדם והיתרונות שלה נהיו מאוד גלויים, וככה גם ההכנה למשחק איתם נהייתה מאוד פשוטה. אם בית הלחמי היה מנהל משחק דינמי ומקורי אז ניחא, אבל הוא הכי מקובע שיש ואם הפוני של הטריק האחד לא עובד לו - אז כל הבאסה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 2:59 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אורן, ההישג של בית הלחמי זה גמר גביע. לא פחות, לא יותר. זה רקורד עלוב למדי "להגן עליו", בעיקר כשמאז הוא עוסק בעיקר בלהכשל ובלרטון.

זה היה טיעון מצויין לו הייתי טוען שמדובר בביאה השנייה של רד אורבך.

מכיוון שאני לא טוען את זה, הרי שחצי גמר פלייאוף וגמר גביע עם ג"ש, ועוד חצי גמר פלייאוף עם אשקלון זה בהחלט לא "אין רקורד". וזה שמאז הוא עסוק בלהיכשל לא סותר את זה. אם כבר להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 3:19 pm 
Hall of Famer

*AKA כתב:
nadav_hacohen כתב:
מנצור כתב:
החלטה די הזויה של קטש לעשות פאול 15 שניות לסוף ביתרון 5.
דייסון קלע אחת, החטיא את השנייה, חולון לקחה את הריבאונד והורידה לשתיים.

החלטה מכעיסה אפילו, ואין צורך לומר מאד לא אינטיליגנטית. רבאק, אתה מוביל 5 בשלב שחולון כבר מתחילה לשלוח שחקנים שלך לקו ועם זמן למקסימום 2 התקפות על השעון. בשביל מה פאול? תשמור הכי טוב שאתה יכול, באמת הכי גרוע שיכול להיות זה שתקבל שלשה ואחרי זה מיד ישלחו אותך לקו. למה מלכתחילה לוותר על כל נסיון לשמור ומיד לעשות פאול שיכול ליצור ואף יצר את המצב שמנצור תיאר? מיותר, עצלני ומטופש.

לא שאני רוצה להגן על קטש, אבל ראיתי את הקטע הזה, מי אמר שאילת עשתה פאול בכוונה? השדר שכמובן אין לו מושג טען שאילת צריכה לעשות פאול ושנייה אחרי זה אכן נעשתה עבירה, אז הוא הסיק ששמעו להוראות של קטש. לא היה נראה שטילמן (נראה לי שזה היה הוא) הלך במטרה לעשות פאול. וכמובן מסכים איתכם שזו החלטה דבילית.

כמדומני שהשדרן דיבר על כך שקטש מורה לעשות פאול, ובהחלט היה נראה שאילת מתכוונת לעשות פאול (ומי שעשה אותו בפועל היה בן שימול).

אורן כתב:
nadav_hacohen כתב:

זה היה טיעון מצויין לו הייתי טוען שמדובר בביאה השנייה של רד אורבך.

מכיוון שאני לא טוען את זה, הרי שחצי גמר פלייאוף וגמר גביע עם ג"ש, ועוד חצי גמר פלייאוף עם אשקלון זה בהחלט לא "אין רקורד". וזה שמאז הוא עסוק בלהיכשל לא סותר את זה. אם כבר להפך.

אתה מתעסק בסמנטיקה גרידא. בית הלחמי הוא מאמן עם רקורד בינוני מאד במקרה הטוב, ובפועל הוא מאמן לא טוב. זה מה שחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 3:28 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:

אתה מתעסק בסמנטיקה גרידא. בית הלחמי הוא מאמן עם רקורד בינוני מאד במקרה הטוב, ובפועל הוא מאמן לא טוב. זה מה שחשוב.
[/quote]
יכול להיות. אבל התייחסתי לנקודה ספציפית ולא למה שחשוב. כזה אני. מה שחשוב מעניין אותי לעיתים רחוקות אם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 4:07 pm 
Hall of Famer

אורן כתב:
nadav_hacohen כתב:

יכול להיות. אבל התייחסתי לנקודה ספציפית ולא למה שחשוב. כזה אני. מה שחשוב מעניין אותי לעיתים רחוקות אם בכלל.[/quote]

אלא שגם הנקודה הספציפית שלך רחוקה מלהיות מדויקת.

בא נשווה את הרקורד של בית הלחמי לשאר המאמנים בליגת העל (נוציא מהחשבון את בלאט שכמובן לא באותה גלקסיה ואת אפי המאד ותיק):

ליאור ליובין עם רקורד של שנתיים (כל הרקורדים שיוזכרו הם לא כולל העונה הנוכחית), פעמיים מקום שני בסוף העונה הסדירה.

דרוקר מאמן ראשי בליגת העל 7 עונות, פעמיים מקום שני, פעם גביע יול"ב.

דני פרנקו 6 שנים, יש לו גביע.

עפר ברקוביץ' 11 עונות, בעונה שעברה עשה גמר פיינל פור.

קטש 9 עונות (איך הזמן רץ), אליפות אחת ומקום שני אחד עם גלבוע.

ארזשטיין 10 עונות, מקום שני עם 4 קבוצות שונות.

בית הלחמי? 13 עונות, מקום שלישי כהישג הכי גבוה שלו אי פעם, עוד מקום רביעי עם אותה גבעת שמואל שהזכרת+גמר גביע, 6 עונות במאזן שלילי כולל השתיים שקדמו לנוכחית.

מסקנה?

לכל מאמן בליגת העל, למעט אותו עדי אזולאי, יש רקורד יותר טוב מאשר בית הלחמי "להגן עליו". אם ה"הישגים" של בית הלחמי מספיקים להחשב כ"רקורד להגן עליו", יש מעט מאד מאמנים שאין להם רקורד להגן עליו.

עריכה: ושכחתי את שמיר, שכמובן עשה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:29 pm 
Hall of Famer

דויד יום מתהפך בקברו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:36 pm 
מנהל פורום

בית הלחמי באמת מתאים יותר לאקדמיה, הוא מאוד איש של פרטים קטנים, ראיינתי אותו פעם לסל ניוז במהדורה הקודמת שאלתי אותו מה סדר היום האופטימלי של שחקן ביום המשחק, הוא שפך עלי הר של מספרים ופרטים קטנים, כמה שעות שינה, כמה פחממות לפי משקל הגוף כמה פירות, כמה זמן לפני החימום במנוחה מלאה
אני גם מקשיב לראיונות איתו אחרי המשחק הוא תמיד "יחפור" קצת
אני חושב שהוא מאמן טוב, מבין המאמנים ה"זולים" הוא האופציה הכי טובה אחרי ברקוביץ, נדמה לי שהוא נבחר גם לאמן באקדמיה
הוא עשה שינוי מאוד חיובי בבני השרון בעונה שעברה
ההצלחה שלו עם אשקלון שווה המון כי זו הייתה עונה עם ליגה ברמה מאוד גבוהה יחסית לליגה שלנו
הוא מאמן לגטימי לקבוצת מרכז טבלה בליגה שלנו מה שאני לא יכול בודאות להגיד על אזולאי שההברקה היחידה שלו הייתה עונה טובה עם ראשון ונדמה שגודס היה העוזר שלו אז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:50 pm 
Junior

מה אזולאי עשה בקפריסין?

ונדב, אני חושב שאם יש משהו שכל הנתונים ששפכת מראים זה שבית הלחמי לפעמים הוא מצליח להוציא מקבוצות קטנות יותר מהפוטנציאל שלהן, ובד"כ הוא מצליח להשאיר אותן בליגה. הוא מאמן בינוני לקבוצות ששואפות לבינוניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:52 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אורן כתב:
בית הלחמי עשה דברים חביבים עם ג"ש של אהרוני, כהן ואהובי הנצחי צ'ארלס מיינלנד.

רק בגלל ששכחת אהוב נצחי של מישהו אחר אני לא אגן עליך בת'רד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:56 pm 
מנהל פורום

מאדים כתב:
מה אזולאי עשה בקפריסין?

ונדב, אני חושב שאם יש משהו שכל הנתונים ששפכת מראים זה שבית הלחמי לפעמים הוא מצליח להוציא מקבוצות קטנות יותר מהפוטנציאל שלהן, ובד"כ הוא מצליח להשאיר אותן בליגה. הוא מאמן בינוני לקבוצות ששואפות לבינוניות.

החתמה הראשונה של אריאל מחוץ לג"ש הייתה באשקלון, שם קיוו שהוא יעשה מה שעשה בג"ש כלומר יצליח בתקציב נמוך להביא את הקבוצה ל1-4 והוא הצליח
ואז בא הצ'אנס הגדול שלו
קבוצה מנהריה שהייתה אז אחת העשירות בליגה לקחה אותו ונתנה לתקציבים גדולים לליגה שלנו
שם היה הכישלון הגדול שלו, גם נבחרות הצעירות הוא פישל
לא יודע האם זה בגלל רמת הכישרון במחזור שהוא אימן או לא אבל בפועל התוצאות היו שם עלובות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 5:57 pm 
מנהל פורום

בקפריסין אזולאי לא גמר את השנה, היה איזה סיפור עם אבא חולה או משו כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:11 pm 
Senior

הרסי הוקינס כתב:
הרצליה מראה שוב כמה קל לשחק מולה אם רואים קלטת של המשחק. אם אפשר להקדיש את קוקיה וכדיר שיצאו צמוד עם ג'ונס החוצה (שומר גבוה ולא פחות מהיר), ולהדביק סמול אתלטי ומשקיען על בק (פלפס, וושינגטון) המשחק של הרצליה מתפרק לחלוטין. אם קוף ירוק מקשיב, אני מקווה שקיבלת תשובה לאיך שהקבוצה נראית רע למרות סטטיסטיקות טובות של פלסיו ופופ. כששניהם טובים הקבוצה רעה, וכשבק וג'ונס טובים הקבוצה טובה. ג'ונס היה דפוק אתמול וכפה את עצמו בצורה נוראית על המשחק. בק סתם נעלם, ופלסיו לא מילא את הריק. תכניסו לקדרה משחק רע של ברקוביץ' ורייס, והגנה מזעזעת והינה לכם קבוצה שתגרד את הפליאוף מלמטה (כל עוד לא יהיה שינוי פרסונלי או מאמנים שימשיכו לעשות שיעורי בית).

הרסי לא ממש קיבלתי תשובה, פלאסיו ופופ אתמול במשחק היו היחידים שתפקדו בצורה כזאת או אחרת... זה בסה"כ אומר שאתמול כל השחקנים המובילים שלכם לא תפקדו, ואז פלאסיו ופופ לקחו יותר על עצמם. כמובן זה לא מספיק בכלל בכלל. זה גם אומר שלא מצאו בהרצליה עדיין את הדרך לשלב בין כל השחקנים בצורה טובה יותר.

חוץ מזה, מה שאתה אומר על כשבק וג'ונס טובים תופס לכל הקבוצות בליגה בערך. בחיפה כשסמית וקלאתס טובים אנחנו מנצחים, כשהם לא אנחנו בדרך כלל נפסיד (או נפורק כמו באילת). בחולון אם תעצור את דייסון והאסל אז אתה תנצח בדרך כלל. בנתניה אם תעצור את בראדלי וקילנגסוורת אתה תנצח. מעט קבוצות בליגה יש להם סגל עמוק כזה שיכולים להתגבר על זה שעוצרים את 2 השחקנים המובילים שלהם. וכשזה קורה אתה צריך שהשחקנים הפחות טובים יתנו אקסתרה, אז אם פלאסיו ופופ נניח נתנו משחק סביר (לא הייתי קורה לזה יותר מזה) אבל בן רייס וברקוביץ' היה חלשים מאד מאד ולא הזכירו את היכולת שלהם מפתיחת העונה אתמול (וגם פה לדעתי קרדיט להגנה של ירושלים שהתכוננה עליהם טוב מאד), אז תקבל משחק שנראה כמו שהוא נראה.

השאלה של הרצליה היא יותר כמה ג'ונס ובק באמת טובים וכמה קל לעצור אותם. כי כמו שאמרת ברור שקבוצות ינסו, אבל קבוצות מנסות לעצור את השחקנים המובילים של הקבוצות היריבות בכל משחק. אם זה יהפוך למגמה שקל לעצור\לסגור אותם אז הרצליה תהיה בבעיה כי היא בנויה המון על שניהם כמו שאמרת וכמו שזה נראה.

ואני לא יודע מה היה הסיפור של ג'ונס אתמול אבל בטלוויזיה זה נראה כאילו הוא עושה שביתה איטלקית. בראיון במחצית שאלו אותו על הסל הראשון שלו שנקלע ממש לקראת המחצית והוא ענה בעצבנות משהו אידיוטי ש"רצינו להכניס את הגבוה שלנו היום למשחק בשלב מוקדם בשביל שיהיה איתנו יותר מאוחר". אם לפעמים אפשר להגיד שיש ימים רעים בקליעה וכו', אתמול הוא נראה לחלוטין לא מחובר והרס את המשחק של הרצליה עם איירבולים לא ברורים, משחק הגנה זוועתי (עד אתמול דווקא התרשמתי שהוא שומר טוב) וכמעט שום פעולה חיובית לאורך כל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:14 pm 
Junior

הליגה של 2005 הייתה על הפנים...כמעט ברמת על הפנים של 2003...ההישג באשקלון נבע המון מחולשת הליגה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:17 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עדיין, לקחת קבוצה שהרכזים הפותחים שלה הם ארז כץ ואבי סוכר ולהביא אותה ל1-4 זה הישג נאה למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:19 pm 
Sophomore

עוף טופיק לחלוטין, הייתכן שדבון ג'פרסון, שכיכב עונה שעברה בליגה הרוסית, משחק העונה בקבוצת גאונגזו הסינית? איך? למה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כי משלמים שם, ומשלמים יפה מאד.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה