סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 1:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 5:57 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
בראון לא הלך הביתה בגלל הפרינסטון אופנס, הוא הלך הביתה כי אין לו שום יכולת לקחת קבוצה לאליפות.

אם הוא לא היה מנסה את הפריסנטון אופנס אז הלייקרס היו מפסידים פחות אבל עדיין לא מגיעים לשום מקום.

מייק בראון היה צריך לעוף כבר בקיץ. ואני אשמח לא לראות אותו יותר כמאמן ראשי בליגה. שיחזור לאמן הגנה- זה מה שהוא יודע לעשות ויודע מצוין.

ואני אזכיר שוב, אדי ג'ורדן לא הובא ע"י בראון, אלא הונחת עליו. זה היה התנאי להישארותו כי אף אחד בלייקרס לא היה מוכן לראות עוד שנה של אימפוטנצייה התקפית שכזו.

הפרינסטון אופנס אכן לא היה רעיון טוב אבל היה עדיף על הישארות בסטגנציה הבראונית.

ועוד דבר, אדי ג'ורדן היה סגור בלייקרס עוד לפני דווייט ונאש, ככה שאז לפחות, הרעיון לא היה כזה רע...

פיל ג'קסון ככל הנראה יסגור בלייקרס וייקח עוד טבעת. לא נעים לומר אבל עם בואו של הזן מאסטר, אני חושב שהלייקרס הופכים לפייבוריטיים תואר.

זה נכון שנאש הוא בזבוז בהתקפת המשולש, אבל יותר גרוע מאיך שהוא נראה אצל בראון, אי אפשר להיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 6:21 pm 
Sophomore

חוץ מזה שג'קסון הוא מאמן שיודע להתאים את עצמו ואני בטוח שהוא ידע איך לשלב את נאש בסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 9:18 pm 
Senior

בוא לא נעשה מג'קסון קוסם. אני אגב הרבה יותר מעריך את פופוביץ'. יש לו פחות אליפויות, אבל הוא לא אימן את ג'ורדן\שאק\קובי בשיאם. לג'קסון יש גם לא מעט מזל להיות במקום הנכון ובזמן הנכון. ג'קסון לא יהפוך את יחזיר את נאש 3 שנים אחורה בזמן. אני חושב שבמאני טיים הלייקרס שוב יפלו מול OKC, האתלטיות של ווסטברוק ודוראנט ופרקינס שוב יעשה להווארד את המוות עם החיפוי האתלטי של איבאקה. אני עדיין מקווה שבסוף יגיע לשם מישהו אחר בכלל. האליפות של לארי בראון ב-2004 בלי סופרסטאר שווה בעיני כמו שתי אליפויות של ג'קסון עם שאק\קובי עם ניו ג'רזי ופילי העלובות בתור יריבות בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:20 pm 
Sophomore

מוזר,אנחנו רואים שמייק בראון לא בדיוק הצליח לעשות עם הלייקרס משהו.
לקבוצה עם כוכבים דרושה בהחלט יכולת אימון,וזה אפילו קשה יותר מאשר קבוצה ללא סופרסטארים.
עצם העובדה שגק'סון ידע לנווט את היכולות האישיות של השחקנים שלו לאליפויות זה דבר גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:23 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
בוא לא נעשה מג'קסון קוסם. אני אגב הרבה יותר מעריך את פופוביץ'. יש לו פחות אליפויות, אבל הוא לא אימן את ג'ורדן\שאק\קובי בשיאם. לג'קסון יש גם לא מעט מזל להיות במקום הנכון ובזמן הנכון. ג'קסון לא יהפוך את יחזיר את נאש 3 שנים אחורה בזמן. אני חושב שבמאני טיים הלייקרס שוב יפלו מול OKC, האתלטיות של ווסטברוק ודוראנט ופרקינס שוב יעשה להווארד את המוות עם החיפוי האתלטי של איבאקה. אני עדיין מקווה שבסוף יגיע לשם מישהו אחר בכלל. האליפות של לארי בראון ב-2004 בלי סופרסטאר שווה בעיני כמו שתי אליפויות של ג'קסון עם שאק\קובי עם ניו ג'רזי ופילי העלובות בתור יריבות בגמר.

- רק את טים דאנקן... (וטוני פארקר וג'ינובילי וברוס בוואן).
- אם יש משהו שלמדנו בעונה האחרונה, שקנדריק פרקינס כבר ממש לא הסנטר שהוא היה. הרבה יותר כבד ופחות נייד. הוא יצטרך עוד להוכיח את עצמו שהוא יכול לעצור את הווארד.
- האליפות של הלייקרס הייתה אחרי פלייאוף של 16-1, אז לאזכר שזה היה "נגד פילי העלובה" קצת דמגוגי. מול ניו ג'רזי זו הייתה אליפות בחסות השופטים בסדרה נגד סקרמנטו.
- ג'קסון עם 11 אליפויות, והעונה קיבלנו הוכחה מצוינת איך אפשר לחרבן קבוצה גם אם יש לה סגל שעל הנייר אפשר לאמן בסקייפ.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:39 pm 
Senior

דאנקן, גם בשיאו, לא מתקרב לשאק של האליפויות בלייקרס. שאק גמר סדרות גמר עם ממוצעים שב-NBA2K נראים דמיוניים. האיש פשוט דרס כל מה שהיה בדרך שלו. אני באמת אוהב את דאנקן והמנהיגות שלו ובאמת באמת לא סובל את קובי, אבל קובי של 2006-2010 גם כן עולה די בהרבה על דאנקן בשיאו. טוני פארקר בכלל לא באיזור החיוג של כל החבר'ה שהזכרתי, אולי קצת של פיפן. אני עדיין חושב שרוב האנשים היו לוקחים את פיפן הרבה לפני הצפרדעון.

לגבי פרקינס, בתור שומר אחד על אחד להווארד אני עדיין לוקח אותו לפני כמעט כל אחד אחר ברגע, כולל חיה הגנתית כמו טיי צ'אנדלר(שומר קבוצתי יותר טוב מאשר שומר אחד על אחד). פרקינס נראה אבוד מול מיאמי כי מבחינת מאצ' אפ הסיטואציה פשוט הייתה גרועה עבורו, והוא לא משנה זריקות או מגן על הסל מול חודרים ברמה של וויד ולברון. עד אז היה לו פלייאוף די טוב. הוא יותר כבד מבעבר, אין ספק. אני עדיין חושב שקו קדמי שלו ושל איבאקה הוא קו קדמי הגנתי מצויין מול הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:53 am 
מנהל פורום

דאנקן בשיאו מתקרב וחצי, ואף עובר את שאק של האליפויות. כי דאנקן בשיאו:
א) נתן מספרים מדהימים.
ב) נתן הגנה מדהימה, מה ששאק (אחד מהשחקנים האהובים עלי בכל הזמנים) לא עשה אף פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:02 pm 
Junior

shachaf78 כתב:

גם אני כמוך (ועוד רבים וטובים) מעולם לא נפלנו מיכולות האימון של ג'קסון. בכלל, כמאמן משחק (כזה שמנהל משחק בזמן אמת ומגיב לדברים שקורים על הפרקט) ג'קסון הוא לא אחד המבריקים.
אבל עם עובדות קשה להתווכח- כן, הוא קוסם. כי כמאמן כדורסל לא אותך, לא אותי ועוד רבים וטובים אחרים הוא הצליח להפעים. אבל יש לו יותר טבעות מכל גאון כדורסל שאפשר לחשוב עליו.
אין ספק שאלילת המזל היא המיסטרס שלו ולכן זה נשמע כ"כ טבעי שהוא יבוא לקחת קבוצה מוכנה וייקח עוד תואר. רק בגלל המוניטין שלו- קשה מאוד ללכת נגדו.

אבל כאמור, מה שכן יש לו ואין לרוב המאמנים זו כריזמה אדירה, יכולת הקשבה, אמפתיה והיכולת לגרום לשחקן שיושב מולו לחוש שהוא מרכז העולם. פיל ג'קסון בניגוד לרוב המוחלט של המאמנים, הוא לא רס"ר. הוא מורה רוחני. אתה רואה איך הם מדברים עליו בהערצה. רוב המאמנים נוטים לייחס לפן המנטאלי (להבדיל מהמיליטנטי) זלזול מסויים. פסיכולוג הוא בגדר מילה גסה ובטח שהרצונות והמחשבות של השחקנים הן שטויות ושיתבגרו... ג'קסון נכנס בדיוק שם. וכנראה שיש לזה משקל גדול מאוד אצל שחקנים מרובי אגו ושכר. אחרת באמת שקשה להסביר את ההצלחה הכבירה של האיש.
זה לא רק פופ, אני יכול למנות עוד עשרות מאמנים שסוחפים אותי הרבה יותר כמאמני כדורסל.

אני גם מסכים אתך שפרק הוא עדיין אחד השומרים הכי טובים שאפשר למצוא לדווייט או לכל סנטר פיזי אחר. אבל עד צ'אנדלר... מה שאמרת על צ'אנדלר כשומר קבוצתי טוב מאישי היה נכון עד לפני כמה שנים. היום צ'אנדלר הוא השומר האישי לסנטרים הכי טוב בליגה. במפגשים עם דווייט בשנה שעברה הוא פשוט אמלל אותו. עבודת הרגליים שלו מדהימה והוא לא קונה פייקים בכלל. הוא גם ממעט לחסום כי הוא לא מהמר יותר כמו פעם, הוא פשוט שומר.

ובינתיים בזמן שאנחנו מדברים יצא פרסום שמייק דאנטוני חתם ל4 שנים בלייקרס. הולך להיות שמח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 4:08 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אז הלייקרס יקלעו 10 יותר למשחק ויחטפו 20 יותר. סבבה לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 4:44 pm 
Junior

keep dreaming

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:27 pm 
Sophomore

Mook כתב:
shachaf78 כתב:

גם אני כמוך (ועוד רבים וטובים) מעולם לא נפלנו מיכולות האימון של ג'קסון. בכלל, כמאמן משחק (כזה שמנהל משחק בזמן אמת ומגיב לדברים שקורים על הפרקט) ג'קסון הוא לא אחד המבריקים.
אבל עם עובדות קשה להתווכח- כן, הוא קוסם. כי כמאמן כדורסל לא אותך, לא אותי ועוד רבים וטובים אחרים הוא הצליח להפעים. אבל יש לו יותר טבעות מכל גאון כדורסל שאפשר לחשוב עליו.
אין ספק שאלילת המזל היא המיסטרס שלו ולכן זה נשמע כ"כ טבעי שהוא יבוא לקחת קבוצה מוכנה וייקח עוד תואר. רק בגלל המוניטין שלו- קשה מאוד ללכת נגדו.

אבל כאמור, מה שכן יש לו ואין לרוב המאמנים זו כריזמה אדירה, יכולת הקשבה, אמפתיה והיכולת לגרום לשחקן שיושב מולו לחוש שהוא מרכז העולם. פיל ג'קסון בניגוד לרוב המוחלט של המאמנים, הוא לא רס"ר. הוא מורה רוחני. אתה רואה איך הם מדברים עליו בהערצה. רוב המאמנים נוטים לייחס לפן המנטאלי (להבדיל מהמיליטנטי) זלזול מסויים. פסיכולוג הוא בגדר מילה גסה ובטח שהרצונות והמחשבות של השחקנים הן שטויות ושיתבגרו... ג'קסון נכנס בדיוק שם. וכנראה שיש לזה משקל גדול מאוד אצל שחקנים מרובי אגו ושכר. אחרת באמת שקשה להסביר את ההצלחה הכבירה של האיש.
זה לא רק פופ, אני יכול למנות עוד עשרות מאמנים שסוחפים אותי הרבה יותר כמאמני כדורסל.

אני גם מסכים אתך שפרק הוא עדיין אחד השומרים הכי טובים שאפשר למצוא לדווייט או לכל סנטר פיזי אחר. אבל עד צ'אנדלר... מה שאמרת על צ'אנדלר כשומר קבוצתי טוב מאישי היה נכון עד לפני כמה שנים. היום צ'אנדלר הוא השומר האישי לסנטרים הכי טוב בליגה. במפגשים עם דווייט בשנה שעברה הוא פשוט אמלל אותו. עבודת הרגליים שלו מדהימה והוא לא קונה פייקים בכלל. הוא גם ממעט לחסום כי הוא לא מהמר יותר כמו פעם, הוא פשוט שומר.

ובינתיים בזמן שאנחנו מדברים יצא פרסום שמייק דאנטוני חתם ל4 שנים בלייקרס. הולך להיות שמח...

הגנת הפוסט של צ'נדלר עלובה למדי.
לגבי ג'קסון הוא אחד המאמנים שפשוט קולעים בול עם פסקי זמן כך שלא מדויק לומר שהוא לא מבריק לדברים על הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 7:50 pm 
Junior

הגנת הפוסט של צ׳נדלר עלובה? טייסון צ׳נדלר?
נרשמו הרבה דברים מוטעים יותר בפורום הזה?
אם לא הייתי זוכר הודעות אחרות שלך הייתי שואל אם ראית אותו לאחרונה בשיקאגו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:24 pm 
Junior

איך אפשר להתווכח עם דיעה כ"כ מנומקת...

הג'אמפ שוט של סטיב סמית' נורא ואיום :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:25 pm 
Sophomore

התהיה היא הדדית.
צ'נדלר אתלטי וגם לא אוכל הטעיות אבל מסיבה כלשהיא הוא פשוט חור בפוסט - הגנתית והתקפית.
ולא הבנתי הקשר לשיקאגו.(או שמדובר בציניות כמובן)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:26 pm 
Sophomore

Mook כתב:
איך אפשר להתווכח עם דיעה כ"כ מנומקת...

הג'אמפ שוט של סטיב סמית' נורא ואיום :roll:

באיזו צורה אתה רוצה נימוק?
סרטונים?
בלבול מוח של 300 מילה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
סרטונים נשמע לי אחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:44 pm 
Sophomore

את האמת נראה שסרטונים על משחק הפוסט אפ של צ'נדלר יהיו מעט קשים להשגה ומן הסתם זה רק חומר של סקאוטים החותכים משחקים.
אני אמרתי מה שאמרתי על סמך צפייה בו במדי דאלאס ושארלוט ,אבל אנסה למצוא סרטונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
המאמן שהייתי רוצה לראות בלייקרס זה ג'רי סלואן. מגיעה לו עוד הזדמנות בקבוצה עם חומר שחקנים שיכולים להביא אליפות, והוא מאמן נפלא שהוכיח את עצמו כמאמן טוב גם להגנה וגם להתקפה.

המאמן שיגיע ללייקרס (ואתם תוכלו להגיד שקראתם את זה פה לראשונה בסלניוז) יהיה מייק דאנטוני. הוא מתלבש כמו כפפה על קובי ונאש.

:!:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 9:59 am 
Junior

חכם בלילה... כתבת את זה כשפיל ג'קסון היה עמוק בפנסיה ואף אחד לא לקח אותו כאופצייה בכלל.

בהתחשב בעובדה שהלייקרס שיוועו להתקפה, דאנטוני הוא מאמן התקפה מובהק, אחד הבכירים שבמובטלים. בעל היסטוריה מופלאה עם נאש ויחסים טובים עם הקובסטר- קשה היה לחשוב על הימור מושכל פחות טוב מזה :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
חכם בלילה... כתבת את זה כשפיל ג'קסון היה עמוק בפנסיה ואף אחד לא לקח אותו כאופצייה בכלל.

בהתחשב בעובדה שהלייקרס שיוועו להתקפה, דאנטוני הוא מאמן התקפה מובהק, אחד הבכירים שבמובטלים. בעל היסטוריה מופלאה עם נאש ויחסים טובים עם הקובסטר- קשה היה לחשוב על הימור מושכל פחות טוב מזה :wink:

קצת פרגון לא יזיק... :x

האמת שמאסטר יכול להעיד שהתקשרתי אליו אחרי ההודעה, וכשהוא הזכיר את השם של פיל ג'קסון, אמרתי לו שנראה לי שפיל יהיה יקר מדי בשביל הלייקרס.
לדעתי מעבר לענייני הנסיעות למשחקי חוץ והשותפות בלייקרס שהיו או לא היו, זה נפל על כסף.
פיל דרש לפחות 12 מיליון דולר. דאנטוני חתם על 12 מיליון ל-3 שנים, שזה חוזה פחות טוב מזה שתיבודו קיבל מהבולס (18 ל-4 שנים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 1:57 am 
Junior

ד׳אנטוני חתום לארבע שנים.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 1:58 am 
Sophomore

צוד כתב:
ד׳אנטוני חתום לארבע שנים.

ודוויט הווארד הגיע בטרייד מפלצתי מאורלנדו. :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2