סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 1:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 11:26 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני ראשון!!!!!!11
סוג של הפתעה אחרי שפיל האליל היה כבר יותר קרוב מקרוב.
מלמד משהו על ערכם של ספינים.
ציטוט:
The Lakers have picked Mike D'Antoni to be their new coach, replacing Mike Brown, who was fired last week.
Phil Jackson was the preferred choice of Lakers management, but Jackson wanted more than the Lakers were willing to give in order to return for a third term as head coach.

D'Antoni coached for one season with the Denver Nuggets, five with the Phoenix Suns and three-plus, through last season, with the New York Knicks.

קופי פייסט מ- latimes.com

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 11:59 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כמה בעיות שאני רואה עם ההחתמה הזו:
א. ד'אנתוני עד היום לא הוכיח שהכדורסל שלו זה כדורסל של אלופים.
ב. ד'אנתוני ונאש זה אחלה התאמה. סבבה. אבל נאש כרגע פצוע, ובכל מקרה הוא החבר הכי זקן בגאלאקטיקוס הנוכחיים וכבר באופן מובחן מעבר לשיאו. החוזה של ד'אנתוני הוא ל-4 שנים !
ג. עם שאר הסגל יש התאמה ? מי שם אוהב לרוץ ולשחרר זריקות תוך שבע שניות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:04 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ככה בערך נשמעה ההתייחסות בערוץ הספורט לאפשרות ההחתמה של פיל ג'קסון (אין לי מושג כמה נכון התיאור הזה): "הלייקרס מאוד רוצים את פיל ג'קסון, מצד שני, הוא סובל מבעיות בריאות. יש לו כאבי גב קשים ולא ברור אם הוא יוכל לעמוד בכל הנסיעות". די נשמע כמו רעיון מאוד גרוע לכל הצדדים (מה גם שאמנם פלאש פינטז על ג'קסון שלוקח קבוצות שעפו בסוויפים מהפלייאוף והופך אותן לאלופות, אבל נשמט מהתיאור המלהיב הזה הפרט שאחד הסוויפים האלה היה תחת ג'קסון עצמו).

לגבי ד'אנתוני, מה עם ההגנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:47 pm 
Junior

מה זה קשור? גם לפיל מותר להפסיד, 11 אליפויות מתוך 20 עונות שהוא אימן זה מטורף לחלוטין. אין מה לזלזל- עובדה שלפני שהוא הגיע לאותם קבוצת HOF, הם הפסידו (כמו גם המאזן של בראון כולל הקדם עונה).

אני אחזור על מה שכתבתי על דאנטוני לפני שבועיים:
FLASH כתב:
איפה דאנטוני כרגע? לדעתי התקפה בהובלת סטיב נאש בשיטת דאנטוני, עם כמות הכלים ההתקפיים ועם הפיק-רול הקטלני נאש-האוורד תהיה התקפה בלתי עצירה

כאמור, הבונוס הגדול (שלא לומר ענקי ) כאן זה שמרוויחים מוסר ומנהל משחק היסטורי (גם בגילו)- סטיב נאש. השיטה אמורה למקסם את ג'יימסון וג'ודי מיקס, ואולי נזכה לחזרה בזמן של פאו גאסול. לקובי לא תהיה בעיה לשחק בווינג-זה מה שיקרה לפחות עד שהלייקרס יכנסו לפיגור. תתכוננו ל10 אסיסטים למשחק של נאש, ל40 נקודות משותפות של האוורד וגאסול.

עם כל מאמן (אפילו אחד, בראון) נאש וגאסול בחמישיה זו בעיה הגנתית לא פתירה, אבל כמו כל אלופה נצטרך הגנה טובה לפחות, הם יצטרכו להתחבר... אה, והכדורסל של דאנטוני תמיד החזיק חרא של שחקן הגנה בצבע. עכשיו יש את האוורד.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ב' נובמבר 12, 2012 12:51 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:50 pm 
Sophomore

והוא היחיד שאימן 4 HOF , ואפשר לחלוק עלזה אבל גם 2 מ15+- השחקנים הטובים אי פעם ב-ש-י-א-ם והצליח לא לקחת אליפות.
די חלאס, מאמן טוב, אולי אפילו הכי טוב אי פעם - אבל ממש אוברייטד.
וכל מי שחושב אחרת, תחסכו לי, אני יודע שהרוב חולק עלי בנושא.

מה שכן אני לא מבין, למה 4 שנים?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:05 pm 
Junior

מה זה משנה מה אורך החוזה? הרי ברור לך שאם הוא לא ייתן תוצאות הוא יעוף הרבה קודם.
אני חושב שזו החתמה מצוינת. הלייקרס זו קבוצה שצריכה לשאוף לנצח 115-107 ולא 92-85. יש להם יכולת לקלוע מספר היסטרי של נקודות עם שחקני ההתקפה שם. בקשר להגנה, יש שם את בראיינט, הווארד וארטסט. אלה לא שחקנים שצריכים שילמדו אותם איך לשמור. אותי באופן אישי זה מכניס לדילמה, בתור אחד שאוהב את נאש ודאנטוני, ולא סובל את בראיינט (זו לא חוכמה, גם אמא שלו לא אוהבת אותו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 4:12 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

stpsg כתב:
מה זה משנה מה אורך החוזה? הרי ברור לך שאם הוא לא ייתן תוצאות הוא יעוף הרבה קודם.
אני חושב שזו החתמה מצוינת. הלייקרס זו קבוצה שצריכה לשאוף לנצח 115-107 ולא 92-85. יש להם יכולת לקלוע מספר היסטרי של נקודות עם שחקני ההתקפה שם. בקשר להגנה, יש שם את בראיינט, הווארד וארטסט. אלה לא שחקנים שצריכים שילמדו אותם איך לשמור. אותי באופן אישי זה מכניס לדילמה, בתור אחד שאוהב את נאש ודאנטוני, ולא סובל את בראיינט (זו לא חוכמה, גם אמא שלו לא אוהבת אותו).

עזוב אמא שלו, הוא בטח יורד על קריירת המשחק של אביו בכל ארוחת חג...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 6:27 pm 
Senior

לא יודע. סטאר פאוור הצידה, הבולס של מייקל, הלייקרס של שאק והלייקרס של קובי היו קבוצות שונות מאד אחת מהשנייה וג'קסון הצליח עם כולן. ד'אנתוני עוד לא הדגים פעם אחת ! שהוא יכול לאמן משהו אחר חוץ מרכז מוכשר ודומיננטי מוקף קלעים. וגם שהיו לו קבוצות כאלו, את האליפויות הגדולות (NBA, יורוליג) הוא לא לקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 7:50 pm 
Hall of Famer

ואפשר לחשוב שפיניקס שלו לא הייתה קבוצה סופר מוכשרת. נאש בשיאו (הרכז הטוב בליגה), אמארה בשיאו (אחד הפאוארים המובילים), מריון בתקופה היפה, ג'ו-ג'ו הצעיר וברבוסה מהספסל כאחד השחקנים השישיים האפקטיביים ביותר. יתרון מובטח כמעט בכל עמדה. זאת קבוצה עם סגל לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:31 pm 
Junior

בכל מצב אחר אוהדי הלייקרס היו חוגגים את ההחתמה של דאנטוני ובצדק.

אחרי האימפוטנציה של בראון לקבל מאמן התקפי זה תמיד כיף. אבל הדבר הכי גרוע שיכול היה לקרות לו הוא הצל של פיל.

במקום להגיע כמושיע אחרי החושך של מייק בראון הוא מגיע עם צל שאפילו לא היה בסביבה... סיבה מספיק טובה בכדי להתקבל כרגע באופן צונן ברשת.

דבר אחד מפריע לי, הלייקרס ישחקו כדורסל שאני אוהב...

מה שכן, יהיה לו קשה ליישם את השיטה בהרכב הנוכחי. רק קובי ונאש הם קלעי חוץ. אני מניח שסטיב בלייק וג'ודי מיקס יראו באמפ בדקות שלהם ובטח גם פאו יקבל עידוד לנסות את מזלו משם...

מודה שמה שהכי מעניין אותי זה לראות את דווייט בתפקיד של אמארה\ דיאו.

בסה"כ החתמה מצוינת של הלייקרס. מישהו יכול לטעון שדאנטוני לא מאמן טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 8:54 pm 
Senior

ד'אנטוני אולי המאמן שהכי לא מתאים ללייקרס. הוא כן מאמן יותר טוב ממייק בראון, אבל השיטה שלו(זו שהוא הראה בניקס שהוא לא יכול בלעדיה) תשאיר את האיש שאתה הכי לא אוהב לעצבן בלייקרס מאוד לא מרוצה. ראינו איך זה הלך עם כרמלו בניקס. הקבוצות שלו תמיד היו קבוצות הגנה מחורבנות. בקיצור- אני מרוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:23 pm 
Hall of Famer

מכל הדיווחים שקראתי, עושה רושם שקובי הוא מעריץ גדול של דאנטוני, זה אמנם לא מבטיח שהם יסתדרו ביחד, אבל בעיני זה מבטיח לדאנטוני חבל הרבה יותר ארוך ממה שכל מאמן אחר, חוץ מהזן מאסטר, יוכל לקבל.

בכל מקרה, אני לא חושב שלדאנטוני אי פעם הייתה קבוצה עם כזו כמות של כשרון, גם לא פיניקס של נאש, מאריון, אמארה וג'ו-ג'ו, זו פחות או יותר ההזדמנות האחרונה שלו להוכיח שהשיטה שלו כן יכולה להביא אליפות, כי אם הוא יכשל עם הלייקרס קשה לי לראות קבוצה גדולה אחרת לוקחת עליו צ'אנס. אני בטח שלא אגיד שהתוספת שלו הופכת את הלייקרס לבלתי מנוצחים, אבל הם בטח השתדרגו מאוד ולדעתי אם קודם הם היו חצי מדרגה או אפילו מדרגה שלמה מאחורי הקונטנדריות המרכזיות, זה בהחלט מהלך שיכול להעלות אותם את העוד חצי מדרגה שהייתה חסרה להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:30 pm 
Senior

קובי גם אמר שהוא האוהד הכי גדול של מייק בראון. ראינו את המבט שקובי זרק לעברו בהפסד ליוטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:41 pm 
Sophomore

יהיה מעניין.
מאמן שידוע בשיטת הריצה שלו עם חמישיה שבה הסנטר הוא היחיד שיכול לרוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 9:54 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
די חלאס, מאמן טוב, אולי אפילו הכי טוב אי פעם - אבל ממש אוברייטד.

אני ממש לא מבין איך מאמן שיש לו קייס רציני למאמן הכי טוב אי פעם, אפילו לדעתך, יכול להיות אוברייטד.

materna כתב:
יהיה מעניין.
מאמן שידוע בשיטת הריצה שלו עם חמישיה שבה הסנטר הוא היחיד שיכול לרוץ.

באמת? חשבתי שסטיב נאש זה הרכז של הלייקרס, כנראה טעיתי ומדובר על אריק סנואו.

ד'אנטוני הוא בהחלט בחירה טובה. מאחר והוא גם היה חלק מסגל האימון של נבחרת ארה"ב, אז יש לו שעות קובי וסביר להניח שההחתמה אושרה על ידי הממבה, שזה גם סימן מעודד.

השאלה היחידה היא זאת שגואטה העלה. בפיניקס ד'אנטוני רשם הישגים נהדרים. לסאנס אכן היה סגל לאליפות והם אפילו מאד התקרבו להשיג אחת שכזאת, רק שתמיד היה שם את דאנקן, פופ והספארס לעצור אותם. בשום פנים ואופן אי אפשר להגיד שהסאנס של ד'אנטוני היו אנדראצ'יברים. גם בגרסא הראשונה של הניקס, עם אמרה כשחקן המרכזי וגאלינרי לידו, זה נראה טוב. מצד שני ברגע שמלו הגיע, ד'אנטוני לא הצליח לבנות את ההתקפה כך שתמקסם את היכולות של הסקורר הטוב ביותר שלו. שיטת השבע שניות ומטה של פיניקס לא תעבוד בלייקרס וזה ברור. נראה אם ד'אנטוני יהיה מספיק גמיש בשביל למצוא משהו אחר. הנוכחות של סטיב נאש בהחלט תעזור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 10:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס, זו באמת השאלה היחידה? מה עם ההגנה? מה עם העובדה שהפעם האחרונה שהוא אימן קונטנדרית היתה לפני מעל חמש שנים?

יש גם את השאלה שלא קשורה ישירות למאמן, אבל היא מאוד רלוונטית בהתחשב בזהותו, וזה איך נאש יחזור, אחרי שפתח את העונה איום ונורא וישר חטף פציעה לא קלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 11:01 pm 
Hall of Famer

בראיינט מכיר את דאנטוני עוד מהתקופה שאבא שלו שיחק באיטליה. הם התקרבו יותר במסגרת העבודה בנבחרת ארה"ב.

ולפני שכולם כבר מחליטים לדאנטוני באיזה שיטה לשחק, סטיב בלייק נפצע, מה שאומר שהלייקרס אולי יהיו בלי רכז למשחק מול סן אנטוניו ביום שלישי.

אני לא חושב שזו תהיה גירסא מחודשת לפיניקס. הלייקרס קבוצה עם סגל שחקנים אחר. כן לדעתי נראה שימוש נרחב יותר בפיקנרול.
מבחינת הגנה, אני לא אתפלא לראות את דאנטוני שולף הגנה אזורית מהשרוול.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 11:03 pm 
Senior

http://espn.go.com/los-angeles/nba/stor ... ource-says

מישהו פה מריח שמץ של המשקעים האישיים (הידועים, יש לאמר) בין פיל ג'קסון לג'ים באס ? כידוע פיל הוא הידוע בציבור של ג'יני באס אבל עם אחיה ג'ים הוא לא מדבר בכלל.

לפי הדיווחים ג'קסון רצה שליטה מוגברת על החלטות סגל וגם - וזה משהו נדיר - אחוז מהבעלות על הקבוצה. אני חושב שזה מה ששבר שם את הכלים - דברים כאלו היו מערערים את השליטה הביצועית של ג'ים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 11:49 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
קובי גם אמר שהוא האוהד הכי גדול של מייק בראון. ראינו את המבט שקובי זרק לעברו בהפסד ליוטה.

שכנעת אותי, תוך חודש גג קובי יעיף את דאנטוני מהקבוצה.
אין שום ביסוס לטענות שקובי הבוגר לא מסתדר עם שחקנים/מאמנים מסוימים.
ונקודה חשובה: בקבוצות של דאנטוני הצבע נשמר על ידי אמארה סטודמאייר-שומר הפנים הגרוע בליגה, האוורד הוא שומר הפנים הכי טוב בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 12:02 am 
Senior

והפרימטר נשמר על ידי סטיב נאש, שגם בשיאו היה חור מפואר בהגנה, מטה וורלד שיט הכבד והאיטי וקובי בן ה-34 שאין לו כל כך רצון לשמור בשלב הזה של הקריירה. מה לעשות שלהווארד אין כל כך השפעה על שחקן מבוסס ג'אמפ שוט כמו דוראנט, ויש גבול לניסים שהוא יכול לעשות כשהוא צריך לחפות על רגליים כבדות כמו אלו של נאש מול סילון כמו ווסטברוק. מייק ד'אנטוני לא האיש שישפר את המצב בתחום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 12:56 am 
Sophomore

"באמת? חשבתי שסטיב נאש זה הרכז של הלייקרס, כנראה טעיתי ומדובר על אריק סנואו."

סטיב נאש הוא בובה של שחקן ומותק של בנאדם, אבל בגיל 38 ועם הסטוריה של פציעות הוא לא מסוגל לרוץ 80 משחקים פלוס פלייאוף אלא אם כן מדובר במקסימום 15 דקות לערב.
לעומת זאת בפיק אנד רול הלייקרס יהיו בלתי עצירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 2:37 am 
Sophomore

איזו היסטוריה של פציעות ?

לפחות לפי הסטט', נאש משחק מעל 70 משחקים בשנה, פותח בכולם ומשחק מעל 32 דק' בכל שנה מאז 2000(כאשר ברוב השנים האלו אפשר להוסיף לזה גם משחקי פליאוף בהם הוא משחק אפילו יותר דקות).
חוץ מבשנה אחרונה שהוא שיחק רק 62 משחקים (ופתח בכולם ושיחק 31 דק').

זאת אומרת, אני לא טוען שהוא בשיא הכושר שלו - אבל לפחות לא נראה שהבן אדם הוא סוס מת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 3:29 am 
Sophomore

פציעות לא כולל הנוכחית
http://www.azcentral.com/sports/suns/ar ... ck_check=1
http://valleyofthesuns.com/2011/03/13/s ... stability/
http://www.sbnation.com/nba/2012/1/2/26 ... oenix-suns

לא משהו קטלני אבל הגיל והקילומטראג' עושים את שלהם וזה מצטבר.

שוב, מת על הבחור אבל ללייקרס אין קבוצה שיכולה או צריכה לרוץ הרבה דקות.
קבוצה עם שחקנים מבוגרים, עוצמה אדירה בצבע ,קלעים וחוכמת משחק לא צריכה לרוץ, היא צריכה להתבסס על הנאת כדור.
משחק שמבוסס בעיקר על ריצה יביא אותם למסדר חולים.
גם ד'אנטוני יודע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 7:38 am 
Sophomore

materna כתב:
"באמת? חשבתי שסטיב נאש זה הרכז של הלייקרס, כנראה טעיתי ומדובר על אריק סנואו."

סטיב נאש הוא בובה של שחקן ומותק של בנאדם, אבל בגיל 38 ועם הסטוריה של פציעות הוא לא מסוגל לרוץ 80 משחקים פלוס פלייאוף אלא אם כן מדובר במקסימום 15 דקות לערב.
לעומת זאת בפיק אנד רול הלייקרס יהיו בלתי עצירים.

את זה כבר מזמרים על נאש מאז שעבר את ה35 כמדומני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 13, 2012 9:18 am 
Hall of Famer

מקו, בשנה האחרונה נאש שיחק 62 משחקים מתוך 66.

מטרנה המציא תיאוריה על שחקן שבשבע העונות האחרונות משחק בצורה קבועה בקבוצה שמשחקת בקצב מהגבוהים והחליט שבקצב מהיר הוא לא יכול לשחק יותר מ-15 דקות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה