סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 5:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
1)ניקולס בטום ביכולת של אולסטאר - 19 נק,6 ריב
2)JJ היקסון מר דאבל דאבל. השחקן מהרצליה הוא גבוה לגיטימי בליגה ואני די בטוח שבקאבס היו נעזרים בו יותר מאשר כספי.
3)דמיאן לילרד אולי יהיה ROY.כרגע 19 נק' 7 אסיסטים למשחק. מרשים.
4)ג'מאל קרופורד בדרך לשחקן השישי של העונה בהליכה - 22 נקודות למשחק. וזה לא מעניין שהוא משחק יותר מהרבה שחקני חמישיה בליגה.
5)דורנט עם 11 ריב' למשחק! שיפור של 3 ריב' שזה מדהים.
6)קיירי אירוינג עם 23 נק' - מרשים גם כן.
7)D12 עם פחות מ10 ריב' למשחק - 9.3! ירידה מ14!
8)מישהו לימד את איבקה לזרוק שלוש? קודם כל האיש עלה ל14 נקודות למשחק (מ-9). הבן אדם זורק עד כה 5 פעמים לשלוש. בשלוש עונות הקודמות שלו לקח ביחד 6 זריקות. מישהו עבד בקיץ וצבר בטחון?
9)גורטט עם כמעט 4 גגות למשחק.
10)קובי עם 55% מהשדה. וואו.אשתקד היה לו 43%.

זהו. ברור שאלו מספרים שחלקם יתיישרו. אבל אולי עדיין אפשר ללמוד משהו , כמו למשחק איבקה שהפך לראיין אנדרסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 5:52 pm 
Hall of Famer

לאיבקה היה זריקה נחמדה מחצי מרחק כבר בעונה הקודמת, ובעקרון הוא מסוג השחקנים שכל הזמן משתפרים. זאת אחת הסיבות שחשבתי שכדאי לאוקלהומה לוותר על הארדן בעבורו, אע"פ שיש לי דעה חיובית גם על הארדן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 6:16 pm 
Junior

למדנו שאו ג'י מאיו אחד השוטינג גארדס הטובים הבודדים בליגה. 22 נק' למשחק, קולע 4 שלשות למשחק (ב61% מה3), שני נתונים מופרעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 6:22 pm 
Junior

למדנו שאכזבת אוהדי הניקס בסוף העונה תהיה מרה מתמיד אחרי 11 ימים חלומיים בנובמבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 6:55 pm 
Sophomore

למדנו שגם השנה הלייקרס לא תיקח אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 7:20 pm 
Hall of Famer

יוטה כתב:
למדנו שגם השנה הלייקרס לא תיקח אליפות.

אחי, למה להתעסק עם השטן, למה? שאלוהים יעשה את העבודה ואנחנו נחריש. אין שום צורך לצאת בהצהרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 8:14 pm 
Hall of Famer

דוקטור פיל יגיע אל תדאג. הלייקרס ידברו העונה לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 9:35 pm 
Sophomore

קרופורד אולי משחק יותר מהרבה שחקני חמישיה אבל אם תשקלל אתזה לפר 36 תגלה שהוא מקום שני בליגה בנקודות...כך או כך, מרשים ביותר. ומה שעוד יותר מרשים (ולצערי בוודאות לא יישאר ככה) זה שהוא עושה אתזה ביעילות מטורפת, וזה שחקן שתמיד ידע לקלוע אבל אף פעם לא בצורה יעלה מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 9:40 pm 
Sophomore

אולי כי הוא משחק ליד אחד הרכזים הטובים בכל הזמנים וקבוצה אתלטית בטירוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 10:10 pm 
Sophomore

אני לא ראיתי שאלה במה שכתבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:13 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
קרופורד אולי משחק יותר מהרבה שחקני חמישיה אבל אם תשקלל אתזה לפר 36 תגלה שהוא מקום שני בליגה בנקודות...כך או כך, מרשים ביותר. ומה שעוד יותר מרשים (ולצערי בוודאות לא יישאר ככה) זה שהוא עושה אתזה ביעילות מטורפת, וזה שחקן שתמיד ידע לקלוע אבל אף פעם לא בצורה יעלה מדי.

מסכים. קרופורד מאד מאד מהיר. האיש קרוב ל33 ועדיין מאד מהיר וזריז. כמובן עם ידית נפץ.

עוד משהו שלמדנו - ג'רמי לין רכז בינוני בליגה - 12 נק' , 6אס בלבד עם אחוזים עלובים - 37 מהשדה ו30 מהשלוש. לדעתי הניקס צדקו. הוא רכז בינוני בליגה. לדעתי פלטון אולי יותר טוב ממנו. לא חושב שהוא רכז יותר טוב מקונלי לדוגמא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:19 pm 
Hall of Famer

קונלי הוא אחד הטובים בליגה, לין לא מדגדג אותו. עזוב סטטיסטיקה, אני מדבר גם על אתלטיות, מנהיגות והגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:30 pm 
Hall of Famer

לגבי לין, הייתי נזהר מלשפוט כל כך מוקדם, היו לו 2 משחקים זוועה, אחד מצויין ושלושה סבירים, לא מספיק בשביל לקבוע סופית, 12-5-6 זה בהחלט לא רע להתחלה.

לגבי קונלי, השאלה היא איך אתה מגדיר "הטובים בליגה", פול, דרון, רונדו, ווסטברוק, רוז, טוני פארקר ואירווינג כולם טובים ממנו משמעותית לדעתי, נאש אם יחזור ליכולת שמזכירה את העונה שעברה גם עדיף עליו, לאורי ולאוסון לכל הפחות באותה רמה, בעיני הם טובים יותר. קונלי הוא רכז טוב, אבל אני לא חושב שהוא בטופ-10 בליגה, יותר לכיוון של רכז ממוצע פלוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:50 pm 
Hall of Famer

אתה יודע מה, נעזוב דירוגים והגדרות. קונלי הוא רכז שאתה נותן לו בשקט מפתחות של קבוצה. שחקן עם איכויות של דור ישן (שליטה בקצב משחק, הגנה טובה) ואיכויות של דור חדש (אתלט מעולה) עם איכויות כלליות בקליעה ובחדירה. רכז אמין וטוב. לין עוד רחוק משם, ולדעתי גם לא יגיע לרמה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 11, 2012 11:56 pm 
Hall of Famer

אה, לרגע לא אמרתי שלין עדיף על קונלי, הוא בהחלט עוד רחוק משם, רק אמרתי שעוד מוקדם קצת לשפוט אותו אחרי 6 משחקים ושקונלי בעיני לא מהטופ של הרכזים בליגה, יותר לכיוון של רכז פותח ממוצע פלוס (שזה בהחלט יפה בעידן כזה שבו עמדת הרכז עמוסה בלא מעט כשרון). אם קונלי איפשהו באיזור ה-10-15 בליגה, אז לין איפשהו סביב ה-20 בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:20 am 
Hall of Famer

לא חושב שלין טוב יותר מקונלי. וזאת בדיוק הנקודה.
קונלי הוא רכז בינוני בליגה. הוא לא ווסטברוק,רונדו או פול. הוא יותר טוב מקוליסון או אולי אפילו נגיד קלדרון (שאני אוהב דווקא). קונלי הוא באיזור השחקנים של פחות או יותר פלטון או ג'מיר נלסון.
הנקודה היא שלין קיבל חוזה גדול וקיבל מלא מלא הייפ. המספרים שלו בקבוצה ללא שחקנים שקולעים (מלבד המזוקן) לא מרשימים. בקבוצה כזאת פלטון עושה 18-19 נקודות. ווסטברוק עושה 30.
ברור שקשה לשפוט אחרי 7 משחקים. אבל לדעתי הוא רכז בינוני בליגה. לא מתקרב לרמות של טופ 10 כמו שדיברו עליו בתקופה של ההייפ בניקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 12:56 am 
Junior

אני שמתי לב שכל הסיפור שנראה לי כמו חצי בדיחה שהצוות הרפואי של פיניקס עושה נפלאות נראה לי כלא בדיחה בכלל.
אם בעבר זה היה שאקיל בתחיה מחודשת, השנה אפשר לראות את סטיבי וגראנט היל הקשישים פותחים את העונה פצועים לאחר שמיעטו להפסיד משחקים בפיניקס. ברור שהמכה של נאש בברך לא קשורה לפיניקס ואין לי מושג מה יש להיל, אבל אני חושב שבאמת יש משהו בצוות הרפואי שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 1:37 am 
Hall of Famer

כמה לין קיבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 10:47 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
אני שמתי לב שכל הסיפור שנראה לי כמו חצי בדיחה שהצוות הרפואי של פיניקס עושה נפלאות נראה לי כלא בדיחה בכלל.
אם בעבר זה היה שאקיל בתחיה מחודשת, השנה אפשר לראות את סטיבי וגראנט היל הקשישים פותחים את העונה פצועים לאחר שמיעטו להפסיד משחקים בפיניקס. ברור שהמכה של נאש בברך לא קשורה לפיניקס ואין לי מושג מה יש להיל, אבל אני חושב שבאמת יש משהו בצוות הרפואי שם.

זה לא רק צוות רפואי, אאז"נ דובר על מכשור רפואי. גרנט היל סיפר על זה באיזה ראיון.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 9:33 am 
Junior

לין קיבל 5, 5, ו15.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 11:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

picknroll כתב:
לין קיבל 5, 5, ו15.

עוד שנתיים החוזה הגרוע בליגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 11:20 am 
Hall of Famer

בדיוק להיפך, חוזה נגמר של 15 מיליון יכול להביא תמורה יפה מקבוצות שמנסות לחסוך כסף, בטח ובטח אם השחקן שמחובר לחוזה הוא שחקן שמסוגל לתרום (ולין, למרות שהוא בהחלט שווה פחות מההייפ שלו, הוא עדיין שחקן תורם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 6:22 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה חוזה טוב אם תוכל לקבל עבורו שחקנים תורמים ולא עגלות. אתה חושב שמישהו ייתן ליוסטון עוד שנתיים שחקנים תורמים בשווי הזה?
אני לא אומר שלין הוא הגרסה הסינית של ג'רום ג'יימס אבל אין מצב בעולם שהוא יהיה שווה חצי מהסכום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 6:51 pm 
Hall of Famer

לבד הוא כנראה לא יביא סופרסטאר לרוקטס, אבל חוזה גדול שעומד להגמר הוא בדרך כלל מועיל מאוד כחלק מעיסקה שמביאה מישהו כזה, כמובן שיחד איתו הם יצטרכו להעביר עוד נכסים (נניח-שחקנים צעירים עם פוטנציאל או בחירות דראפט), אבל הוא בהחלט יכול וכנראה אמור להיות חלק קריטי בטרייד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 14, 2012 7:40 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
צ'ארלס, מה זה "שווה" ? חוזים ב-NBA זה לא משהו לינארי של סטטיסטיקות חלקי דולרים, והקביעה אם משהו הוא חוזה רע או טוב תלוייה לא רק בכדורסל. חוזה שבו לין מקבל 15 מיליון כל שנה במשך כמה שנים = חוזה רע בלי ספק. אבל כש-15 מיליון האלו הם רק לשנה אחת ?! אין לזה כמעט שום השלכה מבחינת גמישות פיננסית תחת התקרה כי החוזה כאמור מאד טריידבל.

מבחינת האפקט על הבוטום ליין של הקבוצה (שהוא לא רלבנטי לתקרת השכר, כמובן) אולי זה קצת כואב, אבל צריך לזכור שמהבחינה זו לין הוא גם יצרן הכנסות לא קטן, במיוחד לרוקטס שנטעה את עצמה חזק בקהילה הסינית המקומית והעולמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה