סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 8:05 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 3:27 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לגביי גונזאלו, בגדול אני מסכים איתך. לדעתי, שלישית חוד של מיכה, דאבור ועטר יותר מהירה ותכליתית. אוסקר גארסיה דוגל בשליטה במשחק, שזה אומר החזקת כדור וזה מה שנותן לו גארסיה (בשלבים שהוא לא מנסה לעבור את כל העולם). יש לו גם הברקות, בעיקר במסירות שאם החלוצים של מכבי היו מנצלים נגיד 50 אחוז מהם, אז גונזאלו היה מכפיל את כמות הבישולים שלו. חוץ מזה, תמיד למאמן יש את השחקן שלו במגרש וכאן זה גארסיה, כנראה גם בגלל השפה.

מה שיותר מעצבן אותי זה שירן ייני, נכון שהוא מכביסט, קפטן, שחקן נשמה והכל, אבל הוא פשוט לא מספיק טוב בשום עמדה ועדיין הוא פתח בכל המשחקים עד עכשיו נראה לי. מגן הוא לא, אין לו מהירות ואין לו שום יכולות התקפיות, בלם הוא רבעי או חמישי בתור, קשר אחורי זה הדבר היחידי שהוא סביר וגם פה הוא לא בשלישיה הראשונה. אז איך הוא בהרכב כל פעם? זה כנראה מתקשר למשפט האחרון שכתבתי לגביי גונזאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 12, 2012 7:50 pm 
Junior

התאכזבתי מגארסיה במשחק הזה. מבנאדם שבכל ראיון מדגיש עד כמה הוא והצוות שלו מנותקים מהסביבה בעבודה שלהם, ההרכב שלו היה נראה כאילו הוא דווקא ער מאוד לרחשי הסביבה. אפילו יותר מדי. בניגוד לביקורות על שלושת הקשרים האחוריים, זו הייתה החלטה לגטימית של מאמן. בחצי מהמשחקים של מכבי ת"א(לדעתי אף יותר ממחצית) הוא עלה עם שלושה קשרים אחוריים. אין קשר להרכב נסוג או פחד, גם נגד עכו והפועל חיפה מכבי ת"א שיחקה עם שלושה קשרים אחוריים כשהשליטה במגרש ולחץ אגרסיבי בשטח המגרש של היריבה עומד לנגד עיניה ולא פחד כזה או אחר.
הביקורת היא קודם כל על הצבתו של ייני בעמדת המגן השמאלי. יואב זיו היה לא רע מול ר"ג ועם כל קיתיונות הבוז שהוא סופג, הוא האופציה הסבירה ביותר שיש לנו לעמדה הזו. לבוא ולשים את ייני בעמדה הזו זה לנטרל כל סיכוי כלשהו שמכבי אפילו תבליח התקפה או שניים במשחק מהצד הזה(זיו בישל נגד ר"ג). למהלך הזה היה גם השלכות על המגן הימני של הקבוצה, גוהורי שלא רק שהיה צריך להתמודד שוב ושוב עם טל-בן חיים, אלא גם הנטל ההתקפי היה עליו גדול יותר כי מול הרכב נסוג של הפועל ת"א, רק מהאגפים אפשר לפרוץ ורק האגף שלו היה פנוי להובלה.
השינויים הפנימיים בחלק הקדמי בכלל לא היו מובנים לי, גארסיה, חלוץ?! ממתי?
גארסיה נצץ כשהוא היה השחקן החופשי שעושה תנועה מול הפועל ר"ג, ככה רוצים לנצל את מרכז ההגנה האיטי והמגושם של הפועל ת"א, עם גארסיה הדרביליסט הבלתי נלאה שהוא גם כנראה השחקן האיטי במגרש אחרי באדיר?

בכל מקרה, אם גארסיה יפיק חצי מהלקחים שניתן ורצוי להפיק מהמשחק הזה בכל הנוגע לגישה למשחק ואובר התאמה והערכה כלפי יריבה בליגה הישראלית, הרווחנו. שבוע הבא משחק מול בני יהודה שנמצאת בפורמה טובה ובעונה האחרונה לא כל-כך הלך לנו מולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 16, 2012 11:37 pm 
Junior

בספורט 5 מציינים את החשש של המשטרה מקיום המשחק בין מכבי ת"א לבני יהודה.
http://www.sport5.co....64.132569.html

"במקרה של אזעקה אלפי הצופים אמורים להתפנות במהירות בזק אל מתחת ליציעים בבלומפילד, אך שם יש מקומות רק ל-2,000 איש. גורם במשטרה: "היה לנו עדיף שאבי לוזון היה מודיע על דחיית המשחק". הערכת המצב תתקיים מחר".

אני באמת לא רוצה לחשוב, בתור מי שעתיד להיות במגרש מחר עם אחי הקטן, מה יקרה אם תהיה אזעקה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 16, 2012 11:40 pm 
Hall of Famer

קיום המשחק מחר בבלומפילד הוא דבר כ"כ מטומטם לדעתי. והכל בשביל "להראות להם שאנחנו חזקים וממשיכים כרגיל". כן הא. ואם תהיה אזעקה ותהיה פאניקה ופצועים, מה גם שזה ישודר בטלויזיה ויראה בעולם, אז נהיה חזקים יותר מאשר אם נדחה את המשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 16, 2012 11:44 pm 
Junior

באותו הקשר אגב, הטענה העיקרית של לוזון היא שאסור לדחות את המשחקים כי ביום חמישי בילבאו הספרדית צריכה להגיע ובעוד שבועיים תגיע איזו משלחת שתיגע בנושא אירוח האליפות של הנבחרות הצעירות. אם אכן תהיה אזעקה, התמונות שנראה בטלויזיה יהיו רועמות יותר מכל השקטת פעילות לשבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 16, 2012 11:47 pm 
Hall of Famer

בדיוק.
הוא סתם מקשקש. קודם כל- יש כאן את עניין של בריאות ושלום הקהל.
שנית- כן, אם יהיה בלגאן בשבוע הקרוב וימשיכו להיות אזעקות בת"א אז לא צריך לשחק כדורגל ביום חמישי בליגה האירופית והפועל ת"א וק"ש יאלצו לארח בחו"ל (או שאולי יתנו באופן חד פעמי לשחק בקרית אליעזר ובנתניה?), כמו שזה קרה למכבי ת"א ב-2003 למשל (ואז אפילו לא הייתה סירנה אחת בישראל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 2:44 am 
Sophomore

יואב נגע פה בנקודה חשובה. גם אני תהיתי למה להטריח אנשים למגרשים כשבאמת אין סיבה לשים אותם שעתיים במקום פתוח והמחשבות טרודות בדברים אחרים, אבל אני משוכנע שזה האליפות לצעירות. זה הבייבי שלו והוא לא מוכן שישדרו פה פאניקה ולכן ממשיכים כרגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 7:27 am 
Junior

אם חס וחלילה יהיה פה עוד מקרה אמיר רנד, לוזון יסתכל בעיניים של המשפחה שלו ויגיד "אבל חשבתי על היורו?"
אני מאוד רוצה לחשוב שהוא יודע דברים שאנחנו לא והוא לא בנאדם כל-כך אנוכי שיסכן חיי אדם בשביל לא לפגוע ביורו המגוחך הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 1:29 pm 
Junior

אחרי דיון נוסף הוחלט: מכבי תארח את בני יהודה כמתוכנן.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 32569.html

"כמו בהערכת המצב שקיימה אתמול (שבת), כך גם בדיון הנוסף שנערך היום, משטרת ישראל החליטה כי המשחק בין מכבי תל אביב לבני יהודה יתקיים כמתוכנן. אמנם במשטרה היו מעדיפים כי מפגש כזה לא יתקיים בתל אביב-יפו, אולם גם מבינים שדחיית משחק כדורגל יחייב גם הפסקת פעילות בעיר כולה, דבר שעלול ליצור פאניקה מיותר בקרב האזרחים".

קשה לי להאמין שזו ההבנה של המשטרה מכל הדיון הזה, שכן איזה עוד אירוע עתיד להתרחש בתל אביב היום או מחר שהצפי התקהלות שלו דומה לצפי במשחק הזה וכשאין אפשרות לקהל להתמגן(אם בכלל) בזמן שנקב פיקוד העורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 6:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ותנחשו איזה משחק אבי לוזון החליט כן לדחות?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 8:19 pm 
Sophomore

בלי להתייחס לכל המסביב, רק בעניין המקצועי, ההפסד הזה רשום על אוסקר. נכון מכבי שלטה, הרבה חוסר מזל וכו וכו אבל מה הקטע של החילופים במחצית השנייה? בבן יאיר במקום מיכה? רפי דהן במקום קולאוטי? לא ברור פשוט לא ברור.

עכשיו זה סוג של מיני משבר, נראה לאן ואם זה יתגלגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 8:27 pm 
Hall of Famer

זה לא רק מיני משבר. וזה לא רק החילופים.
אוסקר הולך ומתגלה כשרון דרוקר של הכדורגל. הוא בא עם תכנית מהבית, וגם אם לא הולך - הוא דבק בתכנית שלו עד המוות (ואחר כך אומר שהחבר'ה התאמצו או משהו כזה).
זה גם לא רק מיני משבר. מכבי פשוט לא קבוצה מספיק טובה, הייתי שמח לשמוע איפה אתה רואה יתרון שלה על הפועל למשל. בהרכבים מלאים אני רואה בכל עמדה במגרש לפחות שוויון, כאשר מהקישור ההתקפי והלאה יש להפועל יתרון גדול.

ואחרון חביב, שוב גונסאלו. שוב משחק כמו גוליבר בארץ הגמדים בעיני עצמו, לא מבין מאיפה הוא שואב את המסקנה הזו לאור זה שכל מגן חוטף לו את הכדור. הוא גם כל כך איטי, שכשהוא רץ - הדשא עוקף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 8:34 pm 
Sophomore

נכון שמכבי לא שיחה מי יודע מה עד עכשיו, אבל במבחן התוצאה עד הדרבי הם עמדו גם עמדו. גם בדרבי וגם היום, היה משחק סה"כ סביר, אבל במבחן התוצאה הם נכשלו. ככה שעכשיו מעניין לראות אם במישור הפסיכולוגי, זה יכול להוביל לכדור שלג.

לגביי הפועל, בהתקפה יש היתרון מהירות של הפועל, בקישור הדפנסיבי ומטה יש היתרון ברור למכבי. ראדי ואלברמן עדיפים על דג'מבה וגורדנה עם כל הכבוד. ההגנה של מכבי גם עדיפה, למרות שספגה יותר, אבל במקרה הזה הטבלה מאוד משקרת. להפועל לדעתי יש את אחת ההגנות החלשות בליגה, רק בזכות המון מזל ואדל, הם לא ספגו כפול וחצי.

כל הליגה הזאת פח, 2 ניצחונות ובני יהודה ששיחקו בונקר מהסרטים, עוד הופכים למועמדים לאליפות. מכבי גם בבנוניות שלה צריכה לקחת השנה אליפות, פחות מזה יהיה כישלון טוטאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 8:45 pm 
Hall of Famer

עם כל הכבוד, אני לא רואה את היתרון של אלברמן וראדי על ג'מבה וגורדנה. בעיקר זה אמור לגבי אלברמן, שבמשחקים שראיתי אותו היה צל של עצמו, איטי, כבד, ותרומתו מסתכמת בעיקר בפאולים. ג'מבה דווקא התרשמתי ממנו כיעיל מאד בהריסת התקפות, וגורדנה שחקן הרבה יותר יעיל מה עונה שעברה גם בפן ההגנתי וגם בהוצאת התקפות אחרי חילוץ.
אני גם לא רואה איפה היתרון של הגנת מכבי על הפועל. בדיר וחיימוביץ' איטיים? אפשר לחשוב כמה קרלוס וטיבי מהירים, ראינו בדרבי כמה הם מהירים. טיבי גם טועה המון, מבין הארבעה הוא זה שטועה הכי הרבה ממה שראיתי. גם הגול היום היה בעיקר באשמתו. חוטבא ואנטבי מול זיו ועומר ורד או גורי? איפה היתרון של מכבי כאן? אדל מול אניימה זה בערך שוויון, ואם יש פה יתרון למישהו זה לאדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 8:52 pm 
Sophomore

איך אומרים, אתה קצת עף...אלה אם כן, ההתרשמות שלך בנויה על הדרבי והמשחק היום. כל השחקנים שהזכרת מהצד של הפועל, לא הייתי לוקח אותם גם אם הייתי מאמן רמת השרון ואני באמת אומר את זה בלי קשר לחוסר האהדה של לאדום. את החלק ההתקפי שלהם, בכיף הייתי לוקח, אני חושב בכלל שחיבור של החלק ההתקפי שלהם עם החלק ההגנתי של מכבי ויש אליפות ב20 הפרש לפחות.

אגב, ברור שעכשיו שאחריי כל מה שאמרתי, הם ינצחו את קרית-שמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 9:12 pm 
Hall of Famer

אני מודה שלא ראיתי את כל המשחקים של מכבי וגם לא של הפועל העונה, אבל ראיתי מספיק משתיהן. לפחות לגבי מכבי, היא נראית כמעט בכל המשחקים אותו דבר בדיוק, למעט זה שכשעטר משחק יש לפחות מישהו שיודע להכניס את הדבר העגול לשבעה וחצי מטרים האלה, היחיד בערך במכבי שמסוגל לפעולה הקוגניטיבית המסובכת הזו. פשוט לא קבוצה מספיק טובה, ואני לא רואה יתרון שלה בשום דבר על האחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 9:22 pm 
Sophomore

לגביי הערה על עטר, אתה צודק, בגלל זה אמרתי שהייתי בכיף מחליף את ההתקפה של מכבי בהתקפה של הפועל (למרות שההתקפה של מכבי כבשה יותר עד עכשיו).

ההיתרון של מכבי, זה מאוד פשוט, בכל המשחקים עד עכשיו מכבי שלטה, הגיע ליותר מצבים מהיריבה רק אחוז ניצול המצבים של מכבי הרבה יותר נצוך מניצול המצבים של היריבות. נכון, מכבי לא מבריקה, התקפית ושוטפת, אבל מכל מה שראיתי עד עכשיו בליגה, מכבי הכי טובים וזה אני אומר גם אחריי שני ההפסדים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 10:13 pm 
Hall of Famer

נכתב לפני שבוע :

shmueliki כתב:
בדיקה מהירה מעלה שמכבי מארחת במחזור הבא את בני יהודה ( שמגיעה בפורמה די טובה ) . עטר וגארסיה כמובן לא ישחקו , אולי גם עוד איזה מוצהבים / פצועים אחרים . אני מריח תיקו ומעלה לכתומים .

לא משהו אישי פאקה , אבל אני לא סובל את התירוצים "שלטנו בכדור , הגענו ליותר מצבים , עמדנו נכון על המגרש וכו' , רק שיריבה הבקיעה מעשירית מצב , ואנחנו לא הבקענו מתוך 20 מצבים" .
ניצול מצבים הוא פרמטר די חשוב ביכולת של קבוצה . יש קבוצות שמבקיעות אחוז גדול מאוד מהשערים שלהם מ"כלום" ( נגיחות מקרנות , בעיטות חופשיות וכו' ) , וצריך להעריך אותן על כך , ולא לרדת עליהם כל משחק מחדש שהם "מבקיעים מבלי להגיע למצבים" .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 10:29 pm 
Sophomore

אני מסכים איתך, ראה את הפועל נגד קרית-שמונה, אותו משחק כמו בני יהודה נגד מכבי והפועל בתפקיד בני יהודה. מה שאני סה"כ אומר, שלא ראיתי איזשהו שינוי ביכולת (אם תשאל את ראי, אז אי יכולת) של מכבי בשני ההפסדים האחרונים לעומת שאר הניצחונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 11:12 pm 
Junior

החוויה של לפני הכניסה למגרש הייתה סוריאליסטית משהו.
אזעקה נשמעת ברחובות הסמוכים לבלומפילד, המון אנשים מחפשים מקום מקלט. מזהים מעל הראש את שני הטילים וכאן זה מתחלק לשניים - אלה שזה הספיק להם והולכים הביתה ואלה שנכנסים לתוך האיצטדיון ורק מקווים שלא ייקראו שוב להתמגן. במגרש אווירת נכאים, סך הכול היה ניכר כי האוהדים לא היו לגמרי במשחק. קשה להאשים אותם כשהם יודעים שבשביל השחקנים זה עשרים שניות להגיע לאזור בטוח(יחסית) והם יצטרכו לכנס ראשיהם בין הברכיים ולקוות לטוב.

מבחינת המשחק - קצת מפתיע שהצוות הספרדי השופע לא מפנים דבר פשוט - הם נתקלו בבונקר, הם יתקלו בבונקר והם כבר עכשיו עומדים מולו. בונקר של עשרה שחקנים שעומדים עם הפנים לכדור פורצים דרך האגפים, היום מיכה לפחות שיחק בניגוד לדרבי, אבל עם גוהורי שהיה מזעזע ועם זיו שהיה חלש מאוד, לא פורצים את המערך המבוצר הזה.
גארסיה לא מאמין בקולאוטי ובגלל זה לא שיחק איתו עד היום, שנדרש בלית ברירה לשלוף אותו. במחצית הוא החליף אותו ברפי דהן. העביר את דאבור שאין לי ספק שהפרשן של המשחק(נימני) ייחס לו דברים שלא עשה והלל אותו ללא הפסקה, למרכז כשהוא עצמו לא יבקיע עוד שנה. גארסיה שלמרות המספרים שלו בקפריסין, הוא לא שחקן שכובש. הטכניקת בעיטה שלו מזעזעת והיחס של ניצול המצבים שלו תואם יותר בלם מאשר קשר התקפי.
אוסקר פתאום גם הכניס את בן בן-יאיר שלא ראה דקת מגרש בליגה במקום דור מיכה שסך הכול היה פעלתן באגף שלו. לא ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 24, 2012 9:57 pm 
Hall of Famer

האלופה שבדרך בעוד משחק אופייני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 24, 2012 10:01 pm 
Junior

המשחק עוד לא נגמר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 24, 2012 10:38 pm 
Hall of Famer

מכבי משלימה מהפך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 24, 2012 10:38 pm 
Hall of Famer

אכן...
שתי טעויות גדולות בהגנה של רמת השרון, לזכות מכבי ייאמר שהיה מי שייתן את הקטנה, מה שלא תמיד קורה אצלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 24, 2012 10:54 pm 
Hall of Famer

ועם יותר דיוק של עטר הוא היה נותן גם את החמישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: