סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 12:39 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
תצוגת אימון רעה ולא ברורה של בלאט.
הדקות הטובות בתחילת הרבע השלישי היו עם החמישייה ההגנתית של אוחיון, היקמן, סמית', תומאס וג'יימס, ואז אוחיון חטף עבירה שלישית ובלאט הכניס את לוגאן מה שעצר את משחק ההתקפה לחלוטין כי לא הוא ולא היקמן רכזים. בהמשך למרות משחק מזעזע של לוגאן (זריקות לא קשורות וחוסר יכולת להוריד כדור לרצפה וליצור מהלכים) בלאט לא חזר להרכב של אוחיון/היקמן אלא המשיך להחליף אותם אחד בשני למרות משחק מצויין של היקמן שחזר למגרש קר רק בסוף.
חוץ מזה היו הרבה יותר מדי דקות של אליהו ושרמדיני יחד בהן הצבע היה פרוץ לחלוטין וכל פיקנרול של הספרדים כמעט נגמר בסל או עבירה. ממש לא מתאים לבלאט להחליק לשחקנים על כאלה מחדלים הגנתיים במיוחד שג'יימס ותומאס נתנו משחק טוב.
חוץ מזה גם פניני ולנדסברג קיבלו יותר מדי דקות בהן הם לא עשו כלום (17 דקות משותפות, 0 נק' מדד). בכלל נראה שלנדסברג עדיין לא הבין שהוא יקבל דקות רק אם ייתן הגנה או ישיג נקודות. עד עכשיו הוא לא מנסה ליצור כלום בהתקפה ובהגנה הוא באופן קבוע מאחר וטועה.
משחק גם לא טוב של סמית' חביבי שהחטיא יותר מדי כניסות לסל (אבל לקח 10 כ"ח).
בשורה התחתונה הפסד מיותר שעלול יחד עם הפסד בשבוע הבא באיטליה לסיינה המשתפרת להוריד את מכבי למקום השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 3:02 pm 
Hall of Famer

ארל קאלוואיי מתחיל ממש להתחבב עלי. זכרתי אותו מאינדיאנה כשחקן אפור. לא שחקן התקפה טוב, אבל סולידי ובעיקר שחקן הגנה מצויין. עם השנים באירופה, נראה שהוא שיפר את היכולת ההתקפית. עדיין לא שחקן התקפה גדול, אבל איום מהשלוש ובהחלט יכול לשבור את ההגנה ולהגיע לטבעת. כיום הוא אחד הרכזים הטובים שראיתי באירופה ואם הייתי צריך להגדיר אותו, אז הייתי אומר שהוא כל מה שאומרים על עומר קוק שהוא וקוק אף פעם לא היה כך. מנהל משחק חכם, סולידי, מוסר טוב, שחקן הגנה מצויין ושולט טוב מאד בקצב של המשחק.

למרות השבח שאני מחלק לקאלווי, ההתקפה של מלאגה הייתה למעשה הזריקות שלא קשורות לכלום של מרקוס וויליאמס. הם נכנסו באחוזים טובים ובעיקר ברגעים חשובים. אין ספק שמלאגה נראית הרבה יותר טוב ממה שהיא נראתה במשחק פתיחת העונה, אבל אני עדיין חושב שרפשה לא מוציא 75% ממה שיש לקבוצה הזאת לתת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 6:26 pm 
Junior

לא ברור לי למה שחקן כמו וויליאמס לא חודר בכלל. מה שכן הוא אלוף העולם בלתקוע שלשות בפרצוף של שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 17, 2012 6:29 pm 
Hall of Famer

לפופוביץ יהיה מה להגיד בנושא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 18, 2012 1:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מי שניצח למלאגה את המשחק היה זוריץ עם כמה עצירות רצופות בהגנה וסל או שניים חשובים בהתקפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic, מיכאל ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה