סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 3:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ג'עברי חוסל בעזה
הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:03 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אבימאל כתב:
ראי, אני לא כל כך מבין את הלחץ שלך לפעולה קרקעית מיידית.
ישראל נותנת צ'אנס למתווכים לגבש הסכמות שיובילו לשקט.
יילך - סבבה , חסכנו חיים של איזה מאה - מאתיים חיילים.
יילך ואחרי חודש יחזרו לירות - נפרק להם את הצורה אז (נתנו למאה - מאתיים חיילים עוד חודש לחיות).
לא יילך - ניכנס עכשיו.

ולמה בדיוק אתה חושב שכשת"א תקבל רקטה פעם בחודש או פעם בשבועיים, כמו שאשקלון מקבלת, נפרק להם את הצורה? למה בדיוק נפחד מהם פחות מאשר עכשיו?
מתוך 4 השנים האחרונות, בכמה מהן חיית פה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:06 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
תושבי עזה כפרט והפליטים הערבים ככלל הם קורבנות לגחמות של מנהיגיהם בכל פרמטר אפשרי.(הן מבחינת תנאי בריאות\מגורים והן מבחינת שלום וכו').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:42 am 
Hall of Famer

השיחות האלה על הפסקת אש עושות רושם רע מאד.
מדינת ישראל, המעצמה הצבאית שרוצה להתמודד עם אירן... לא יכולה על רצועת עזה. לא מסוגלת להגן על האזרחים שלה, ואולי גם לא רוצה.
בזיון. לוחצי המנופים וצורבי התודעות עוד יביאו אותנו לכלייה. אני מקווה שישראל תשרוד את הדור הזה של הצורבים והלוחצים, ושהדור הבא יחזור להבין שאם כבר נלחמים - שואפים להכרעה, בזמן קצר ככל הניתן ובשטח האויב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:42 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אבימאל כתב:
ראי, אני לא כל כך מבין את הלחץ שלך לפעולה קרקעית מיידית.
ישראל נותנת צ'אנס למתווכים לגבש הסכמות שיובילו לשקט.
יילך - סבבה , חסכנו חיים של איזה מאה - מאתיים חיילים.
יילך ואחרי חודש יחזרו לירות - נפרק להם את הצורה אז (נתנו למאה - מאתיים חיילים עוד חודש לחיות).
לא יילך - ניכנס עכשיו.

ולמה בדיוק אתה חושב שכשת"א תקבל רקטה פעם בחודש או פעם בשבועיים, כמו שאשקלון מקבלת, נפרק להם את הצורה? למה בדיוק נפחד מהם פחות מאשר עכשיו?
מתוך 4 השנים האחרונות, בכמה מהן חיית פה?

אני חייתי כאן לא רק ב4 השנים האחרונות אלא ב14 השנים האחרונות, והסייקל הוא די קבוע, הם מנסים אותנו שוב ושוב ושוב עד שהחבל נקרע ואז ישראל יוצאת למבצע "חומת מגן","קשת נחושה",מלחמת לבנון השניה","עופרת יצוקה" ומשיגה רגיעה יחסית עד העונג הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:44 am 
Hall of Famer

ובניגוד אליך אני לא חושב שמישהו כאן מחפש לצרוב תודעה או למנף בלבולי ביצים.
יש על המדף 20 אלף חיילי מילואים כך שהוא יכול להניע מהלך קרקעי מחר בבוקר, הוא מנסה למצות אפשרות אחרת, זולה יותר להגיע לאותה תוצאה.
למה לא?
יותר מזה, מבחינה ציבורית, אם נתניהו יוצא למהלך קרקעי יקר בחיי אדם, כאשר קיימת ברקע האפשרות שהוא דחה הסדר שהיה חוסך את הקרבנות, הוא לא יוכל להשלים את המהלך, אחרי ההסתבכות הראשונה (בית ספר עם 50 ילדים שיעוף באויר, או לא עלינו שחזור של בינת ג'בייל), הציבור ייצא לרחובות בצורה שתחייב אותו לסיים את המהלך מייד עם ה**ן ביד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:57 am 
Hall of Famer

כי אני כופר בעצם הקביעה שכל מה שישראל הגדולה יכולה להשיג זה "רגיעה יחסית עד העונג הבא". ישראל יכולה להכריע, ככה אני חושב, אם תחליט שהיא באמת רוצה לפחות לנסות לשנות את המציאות, ותפסיק לפחד כל הזמן. אם היא תפסיק ללחוץ על מנופים, לסובב את הידיות ולזיין את המוח, וכשהיא נלחמת - תשאף להכרעה. אני חושב שישראל, בלית ברירה, צריכה לשאוף להפלת שלטון החמאס והשארת בוקה ומבולקה ברצועה, ולתת להם לריב זה עם זה בואקום שיישאר.
מה שאתה מתאר כ"אותה תוצאה" היא לא אותה תוצאה. מה שאתה מתאר כ"אותה תוצאה" זו מציאות עוד יותר גרועה ממה שהיה לפני המבצע. מה שאתה מתאר זו הודאה שישראל לא יכולה אפילו על צבא של כמה אלפים, נטולי חיל אויר, חיל ים, שריון, תותחים ונ"מ. מה שאתה מתאר זו הודאה שישראל לא יכולה יותר להגן על אזרחיה (עכשיו גם במרכז, ואחר כך בכל המדינה) מחיים שייראו כמו החיים של תושבי הדרום בשנים האחרונות, ושאי אפשר אחרת. אם אתה חושב שזה כל מה שישראל מסוגלת ולא משנה מה היא תעשה, אז מסתבר שצורבי התודעה הצליחו במלאכתם - הם צרבו את התודעה שלך.

ואם אני תושב הדרום, בעיקר המסכנים האלה באשכול שאוכלים הכי הרבה מכולם, אני אומר למדינת ישראל - בשביל זה נתתי לכם גיבוי, ישבתי במקלטים, אכלתי מאות טילים בשבוע, נתתי לכם זמן יקר וגיבוי? בשביל שלא תעשו כלום לשנות את המצב שלי? בפעם הבאה כשתרצו לצאת למבצע "זין בעין" או משהו כזה, לכו חפשו אותי. תוודאו שתבואו עם מנוף ותצרבו לי את התודעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 2:30 am 
Hall of Famer

אכן ישראל יכולה להכריע, בדגם של הגדה , כאשר יש לה נוכחות בשטח, תנועה חופשית וקשרים עם האוכלוסייה המקומית (שהם סייד אפקט של העובדה שיש שם התנחלויות שצריך להגן עליהם).
אני לא רואה דגם אחר, ולא בטוח שבמהומה פנימית, הארגון שינסה להשתלט על הגדה לא ינסה לעשות לעצמו יחסי ציבור על חשבוננו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 2:45 am 
Hall of Famer

להכריע, בעיני, פירושו קודם כל להעיף את שלטון החמאס בעזה. בשביל זה לא צריך נוכחות יותר מדי ארוכה בשטח. כמה נוכחות וזמן צריכה ישראל הגדולה בשביל זה, לדעתך?
אחר כך? צא מיד. מי שינסה להשתלט ינסה לעשות לעצמו יח"צ על חשבוננו? במה זה שונה מהמצב עכשיו? למעשה המצב עכשיו הרבה יותר גרוע, כי עכשיו עושה את זה ארגון מצויד, מאומן, מבוצר ובעל אמצעים, שהראה שהוא יכול לעמוד בפניך ולשחק בך כרצונו, כי אתה פוחד להכריע אותו. לאף ארגון אחר לא תהייה רמה כזו, לעוד שנים קדימה. וכל זה בהנחה שמי שישתלט שם לא יהיה הפתח בכלל, וזו אפשרות ריאלית מאד בעיני.
אין לך שום אלטרנטיבה להציע, זולת המצב הקיים (רק שהוא יהיה עכשיו גם במרכז הארץ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:00 am 
Hall of Famer

1. בעיני עדיף מצב שיש רבון-בריון אחד מאשר אלף גופים לא מזוהים ולך תדע מי ירה אתמול.התזה שלך של אנרכיה יכו אלה את אלה וישכחו מאיתנו היא הימור.בזה אתה צריך להודות.
2. ציבורית ובינלאומית עוד לא נצבר הקרדיט למבצע בסדר גודל שאתה רוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:12 am 
Hall of Famer

התזה שלי היא סוג של הימור, אבל אפילו תוצאה גרועה שלו תהייה מקסימום כמו המצב עכשיו (רק עם יריב פחות מסוכן). יחד עם זאת אתה מבהיר שמי שלא ישתלט שם, אם יתעסק עם ישראל - הסוף שלו יהיה רע ומר. והפראזה המרכזית פה היא "הסוף שלו", וזה חשוב מאד גם לעתיד. זה בדיוק הדבר שחסר היום בתפיסה של צורבי התודעות.
וכמובן, לא חייבת להיות דווקא התוצאה הגרועה, אתה יודע. בינתיים בכל מאבקי השליטה באביב הערבי, מי שהיה עסוק בינו לבין עצמו בקושי הזכיר את ישראל במילה. מי שלא ישתלט שם לבסוף, לתפיסתי, יהיה פחות גרוע מהחמאס. אם הוא יתעסק עם ישראל, כאמור, הוא לא יאריך ימים.
ושוב, אני בניגוד לאחרים לא קונה את תפיסת ה"אבו מאזן לא רוצה לחזור לעזה על כידוני צהל". לדעתי הוא יחזור לעזה אתמול אם תאפשר לו, גם אם זה כשהראש שלו מציץ מצריח של טנק ישראלי.

התזה שלך, לעומת זאת, היא לא הימור - היא תוצאה גרועה בטוחה. היא המשך המצב הקיים וגרוע ממנו, היא המשך חיי תושבי הדרום כמו שהיו אחרי שכבר פעם שנייה הם אוכלים את מה שהם אוכלים בשביל לתת לך את התנאים לאפשר להם חיים שקטים בעתיד, ואתה יורק להם בפנים כבר פעם שנייה. וזו הודאה שישראל משלימה עם חיים כאלה (כיאה לדור ה"מלחמה בעצימות נמוכה") מעכשיו גם במרכז (ובהמשך - בכל מקום).
בנוסף לזה, זו הודאה בכך שהמדינאים ומפקדי הצבא הגדול שלה, אלה שמברברים על אירן, פוחדים אפילו מהצבא האימתני של רצועת עזה. צבא בלי כל הדברים שכבר ציינתי, שבנוסף לזה הוא כלוא בשטח קטן שהוא כנראה השטח הכי מכוסה מודיעינית בכל העולם. ואפילו בתנאים האלה שכולם לטובתך אתה לא יכול עליהם. אתה מוכן לחיות עם המצב שלפני העימות הזה ואפילו גרוע ממנו, רק לא להיכנס איתם לקרב הכרעה.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' נובמבר 19, 2012 9:28 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:26 am 
Junior

ראי, אתה מדבר מצד אחד כנגד ה"צריבה התודעתית" בהודעות שלך שוב ושוב,
מצד שני אתה מדבר בשפה של צריבה תודעתית ליריב - "אתה מבהיר שמי שלא ישתלט שם אם יתעסק עם.." , " הודאה.. בכך שפוחדים מצבא עזה.."

תן קצת קרדיט גם לאנשים מהצד השני או איך שתקרא לזה.
גם אתה וגם באיראן יודעים טוב מאוד שאם ראש הממשלה של ישראל מחליט שהוא רוצה בכך, הוא מחסל את כל התשתית של החמאס, רכושית וגופנית.

גם בחמאס, גם באיראן פטרונה של החמאס, וגם בערך כל מי שמכיר את כללי המשחק, כולל אתה עצמך,
יודע שבהינתן חוסר בפחד מטעויות (כלומר, לא ערב בחירות, כשהמטרה היא "החזרת כושר הרתעה" והפחד מאחד אותם אלפי טעויות זוועתיות שיכולות לקרות במלחמה משתק את מקבלי ההחלטות, לטובה ולרעה מבחינה הומנית)
במקביל לרצון לצאת לפעולה מבצעית (כלומר, סותר את הראשון, כי בישראל תמיד יוצאים למבצעים מיוחדים ערב בחירות/התדרדרות בתמיכה בקרב העם/כנסת, ממש כמו בסופר)-
הצבא הישראלי יכול לרסק עד היסוד גם את שלטון החמאס וגם את כל הארגונים והבודדים האחרים המחזיקים באמל"ח כלשהו ברצועת עזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:36 am 
Hall of Famer

לא, אתה טועה לחלוטין. אני חושב שהמדיניות של ישראל צריכה להיות שמי שיתעסק עם ישראל אני לא צורב את תודעתו, אלא אותו עצמו. וכך זה יהיה מעתה והלאה בכל הנוגע לרצועה. מי שישלוט שם ויתעסק עם ישראל - לא ישלוט יותר. נקודה.
ולגבי מה הצבא הישראלי יכול - כן, ברור שהוא יכול מבצעית, אם המדינאים והמפקדים שלו ייזכרו בדוקטרינת הלחימה שהפכה אותו לצבא שכל המזרח התיכון פחד ממנו פעם. אבל הם לא, ולכן - כל עוד זה לא ישתנה - הוא לא יכול. וזה מה שאותי מפחיד בכל העניין הזה - כמו שאני קורא את המצב, מי ש"התודעה שלו נצרבה" זה דווקא אנחנו. כאילו אנחנו לא יכולים לשנות את המצב, כלום לא תלוי בנו, ושהאלטרנטיבה לשלטון חמאס ברצועה תהייה בהכרח איומה ונוראה, ולכן אין לנו ברירה זולת חיים בצוותא של סבב-רגיעה-סבב-רגיעה. אני טוען שהאלטרנטיבה לשלטון חמאסי ברצועה לא יכולה להיות יותר גרועה, ושאם ישראל משלימה עם חיים כאלה - היא מועלת בתפקידה, וימיה ספורים.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' נובמבר 19, 2012 9:42 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:41 am 
Hall of Famer

רק לפני 10 שנים ישראל כבשה מחדש את יוש ופרקה דה פקטו את הרשות הפלשטינית.ההליך שאתה מדבר עליו קרה יותר מאוחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 9:51 am 
Hall of Famer

אני לא יכול להצביע על מתי התחיל ומתי הסתיים. זה לא תהליך פתאומי של היפוך 180 מעלות ביום אחד. גם לפני חומת מגן וגם אחרי היו כל מיני תפיסות על דברים שאי אפשר לעשות, על זה שהאלטרנטיבה היא בהכרח יותר גרועה וכו'. לפני חומת מגן היו כאלה שטענו שאין שום פתרון בכוח לטרור המתאבדים. אם ללכת יותר אחורה, כשאני שירתתי במילואים כעתודאי בתקופת האינתיפאדה הראשונה, הייתה דעה בצבא שצה"ל לא יכול על מחנות הפליטים - בעיקר מחנות בעייתיים כמו בלאטה למשל. אתה קולט את זה? תחשוב על המצב היום.
בסופו של דבר הדברים האלה, שאי אפשר לעשות, נפתרו רק בעזרת פעולה. לא מנופים ולא עגורנים. לא צורבים ולא מדיה נשלפת. רק בפעולה, שאם נכנסת אליה - נכנסת כדי להכריע. כשצה"ל נכנס בסוף לבלאטה אחרי שנים שבהן אפילו מג"ב בקושי נכנס לשם, התגלה שכן אפשר לפעול ויש פתרונות. בחומת מגן ובמבצעים שאחריה אף אחד לא עסק בצריבת תודעות ובמנופי לחץ. אני מקווה שמישהו יתעשת באותה צורה גם בנושא עזה, אחרת - נו, מה שאתה הצעת. חיים כמו לפני המבצע, בדרום וגם במרכז. תחשוב מה היה קורה אם במקום חומת מגן היינו נכנסים לשגרה מול הגדה כמו מול עזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 10:54 am 
Junior

אני לא מבין איך אפשר לחשוב אחרת ממה שראי טוען פה (אם לסכם את הטענה שלו במשפט זה: "אם כבר החלטת שאתה יוצא למחמה, כדאי לך לנצח בה". אני יודע שזה נשמע מובן מאליו עד מטופש, ולכן לא מבין על מה בדיוק אבימאל חולק פה), ועוד יותר מזה לא מבין איך הבאת את חומת מגן כטיעון נגד לזה.
כאחד שגר בשנים הרלוונטיות באלון מורה אני יכול לומר לך שהמצב לפני חומת מגן ואחרי חומת מגן הוא שני עולמות שונים לגמרי.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 11:02 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רק להתייחס להערה שכתבת בסוגריים, צה"ל מעולם לא יצא למלחמות על מנת "לנצח" בהן. אם תשים לב, רוב המלחמות שצה"ל יצא אליהן (ששת הימים הוא המקרה החריג) הסתיימו בלי שינוי טריטוריאלי משמעותי ובלי "כניעה" של הצד השני. גם במבצע קדש וגם ביום כיפור ישראל השיגה הישגים טריטוריאליים מאוד מרשימים שעל כולם היא ויתרה אחר כך תמורת הפסקת אש יעילה.

גם תורת הלחימה של ישראל מאז ומעולם דיברה על מלחמה קצרה שתביא להכרעה מהירה ותשיג נקודות במאזן הדיפלומטי. לדעתי הפעמים היחידות שבהם ישראל חרגה מהתורה הזו היו מלחמת לבנון הראשונה (שם המטרות היו הרבה מעבר למטרות הצנועות הרגילות) והאינתיפאדה השנייה (שם החליפו את תפישת המלחמה הקצרה בשטות של "לוחמה בעצימות נמוכה").

דווקא מהבחינה הזו, מה שישראל עושה עכשיו תואם מאוד את התפישה הבטחונית הבן גוריוניסטית, כמו שאני מבין אותה. כמובן שאפשר לטעון שצריך להחליף דיסקט ולעשות משהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 12:35 pm 
Hall of Famer

כמו שזה נראה עכשיו חמאס לא יוותר על כניסה קרקעית של צה"ל.
הבחירות ידחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 1:24 pm 
Junior

[מקור: תושב יישוב במזרח גוש עציון]

ליל שבת, קבלת שבת בבית הכנסת ביישוב במזרח גוש עציון. שומעים אזעקה בליל שבת. מתפלאים, אבל לא עושים כלום.
לאחר מכן שומעים קול פיצוץ חזק. סירנות של כוחות הביטחון והודעות שיש למצוא מחסה.

שוב יש אזעקה, והפעם כולם רצים לקומה התחתונה מתחת לבית הכנסת כדי לתפוס מחסה. ילדים ונכדים בידיים, יורדים במהירות למטה.
הטלפון מצלצל.
חבר כיתת הכוננות מחזיק את הנייד דולק בשבת, ועונה.
הקול אינו הקול שהוא רגיל לשמוע.
הקול על הקו מדבר במבטא ערבי: "פיני ,שבת שלום", אומר מוחמד, כשפאניקה נשמעת בקולו. "פיני, יש אזעקה ופיצוצים, מה אנחנו אמורים לעשות?"
מוחמד הוא חבר של פיני , מהכפר השכן תקוע. הכבר הערבי.
אין להם מקלטים ולא שיננו איתם את הכללים להתנהגות תחת מתקפת טילים.

פיני מסביר למוחמד שאנחנו תחת מתקפת טילים מעזה, וצריך להיכנס פנימה לבית ולהתרחק מהחלונות.
"באמת תודה פיני", מודה מוחמד לפיני ומתנצל שהוא התקשר בשבת.
זו המציאות, ערבי "פלשתיני" מתקשר לחבר "מתנחל" כדי לקבל הוראות איך להתגונן ממתקפת טילים מאחיו ה"פלשתינים" בעזה.

קופי פייסט מדוסים מצייצים.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 1:33 pm 
Junior

טור מאד מעניין של גיא בכור. (אולי אם מישהו אחר היה כותב את זה הייתי קורא לו "הזוי", אבל הבנאדם לא פראייר).
http://www.globes.co.il/news/article.as ... rearticles

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 1:49 pm 
Sophomore

בלי לדעת מה קורה "מאחורי הקלעים" בנוגע להפסקת האש, דבר אחד ברור, רואים תוצאות לכתישה של החאמס. אמנם הם עדיין יורים ולא מעט, לא צריך לזלזל אבל מיום ליום הכמות ותדירות יורדת. מה שגם מוביל אותי לחשוב, שהנתון הזה מוריד את הסיכויים של ישראל להיכנס קרקעית. כנראה רק משהו יוצא דופן, כמו פגיעה מדוייקת של טיל בגוש דן עם נפגעים או איזשהו פיגוע ישנה את התמונה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 3:48 pm 
Hall of Famer

צוד כתב:
טור מאד מעניין של גיא בכור. (אולי אם מישהו אחר היה כותב את זה הייתי קורא לו "הזוי", אבל הבנאדם לא פראייר).
http://www.globes.co.il/news/article.as ... rearticles

פנטזיות וצ'יזבטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 3:50 pm 
Junior

אוטר גזוגט. (ובעברית: אז אמרת).

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 3:56 pm 
Hall of Famer

גיא בכור בעיני תמיד נדמה כאחד שיורה את החץ ואז מצייר את המטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 7:28 pm 
Sophomore

"סוריה, מצדה, כבר הספיקה בשבוע שעבר לנצל את המשבר בעזה ולגנות את מה שהיא כינתה "פשעיה הברבריים של ישראל נגד העם והממשלה הפלסטינית ברצועת עזה". היא קראה לקהילה הבינלאומית להפעיל לחץ על ישראל על מנת לעצור את תוקפנותה."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 19, 2012 7:46 pm 
Junior

בתל אביב הכוננות בבתי החולים עלתה לרמה שלא היתה כמוה מתחילת המבצע.
אני אומר מראש שהמידע עבר יותר מידי אוזניים מהמקור עד שהגיע אלי (3 אוזניים ליתר דיוק)
שימו לב.. המקור: בן אדם שעובד במיון שחברה שלו עובדת עם אחותי (שסיפרה לי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: