סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  הבא

מי לדעתך המועמד הטוב ביותר לתפקיד רה"מ?
נתניהו 42%  42%  [ 20 ]
יחימוביץ' 31%  31%  [ 15 ]
לפיד 10%  10%  [ 5 ]
מופז 2%  2%  [ 1 ]
אולמרט 8%  8%  [ 4 ]
לבני 6%  6%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות ישראל 2013
הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא מדבר על הלייקים, אני מדבר על ההייפ. אני לא עשיתי לו לייק, ולמיטב ידיעתי גם רבים מחבריי לא (נאמר זאת כך, אני לא מכיר מישהו שכן עשה), אבל הסרטונים שלו רצים די ויראלית. ובכל מקרה, נניח שהוא לא חשוב בכלל וכו' וכו', אולי אני אידיוט-אבל אני מאמין לו. לא קורא לכולם להאמין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נו, אז מה? גם אני ראיתי את הסרטונים שלו. גם הסרט של גאנגנם סטייל רץ ויראלית ברשת, מה זה אומר? בעיני, ובעיני מי שדיברתי איתו על הסרטים האלה, זה אומר שזה חומר סנסציוני ומאגניב. כמה הוא אמין? בוא נגיד שמידת האמון שאני רוחש לו נמוכה ממידת האמון שאתה רוחש לשמעון מזרחי. לא קונה את הפוזה שלו לשנייה.

עריכה: בדקתי גם את ה"ויראלי". 100000 צפיות ביוטיוב לפרק הראשון, כבר ראיתי סרטונים ישראלים יותר ויראלים מזה. בערך חצי לפרק השני, עוד ירידה לפרק השלישי, והתייצב על אזור ה-20000-30000 בפרקים הבאים. נו. זה ויראלי זה? אפילו לא בקטריאלי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' דצמבר 10, 2012 6:06 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:02 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
charlie5 כתב:
ראובן כתב:
צוד, הוא הצהיר רשמית שהוא בעד שאנשים ייכנסו לכפרים ערבים וייטבחו שם את התושבים כתגובה הולמת להליכה של אבו מאזן לאו"ם.

אז תעשה לי טובה, כל הגנה בנוסח "איפה ראית שבן ארי אומר X" היא לא רלוונטית (ועושה לי דז'ה לניסיונות הנואשים של אנשים להגן על עראפת בתקופת דמדומי אוסלו, שלא לדבר על דברים אחרים). שהוא יראה לי שהוא נגד תקיפה של אפריקאים. למשל, על ידי זה שיגיד "אני נגד תקיפה של אפריקאים".

קישור?

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 614&type=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:03 pm 
Sophomore

charlie5 כתב:
nadav_hacohen כתב:
תומר, אתה לא מבין. כשביבי מסתובב עם דולרים בגרבייםומנהל פגישות מסוויטות עסקים בכחנליות-זו רהבתנות צנועה, כלפי פנים, רק מעטים יודעים ולכן זה בסדר. אבל כששלי שמשתכרת כאחד האדם ולא קשורה לבעלי הון מפגינה את הקונטרה-זה דוחה. כל כך ברור והגיוני.

יחימוביץ' לא משתכרת כאחד האדם אלא אם כן היא סירבה בתוקף לקבל משכורת כחברת כנסת.
היא גם מחזיקה נכסים בשווי מליוני שקלים שאין לכל אדם.
ואין לי שום בעיה עם זה.הבעיה מתחילה כשמתחילים צילומי התקריב על הצניעות ופשיטת הטלפיים לאמור-צנוע אני.
בקשר לטענות על נתניהו - אלדד יניב טען שהפגישות הינן בביתו של אביו של נתניהו כך שהציטוט לא מדויק(אלא אם כן הבית הוא סוויטת פאר).
בכל מקרה באמת אין לי על מה לדבר עם בן אדם שמצטט את אלדד יניב.איש ההגיון והשכל הישר.

כמדומני לפני כחודשיים יחימוביץ פרסמה את הצהרת ההון שלה (היחידה שעשתה כזה דבר, אגב). אני לא זוכר את הסכום המדוייק, אבל זה היה קצת מעל לשלשה מליון שקל. כולל נכסים (נכס אחד בו היא גרה כמדומני) דלא ניידי, כולל קופת הפנסיה, כולל קרנות השתלמות. זה לא הרבה לאדם בגילה. לאדם במעמדה, זה אפילו מעט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:08 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
נו, אז מה? גם אני ראיתי את הסרטונים שלו. גם הסרט של גאנגנם סטייל רץ ויראלית ברשת, מה זה אומר? בעיני, ובעיני מי שדיברתי איתו על הסרטים האלה, זה אומר שזה חומר סנסציוני ומאגניב. כמה הוא אמין? בוא נגיד שמידת האמון שאני רוחש לו נמוכה ממידת האמון שאתה רוחש לשמעון מזרחי. לא קונה את הפוזה שלו לשנייה.

עריכה: בדקתי גם את ה"ויראלי". 100000 צפיות ביוטיוב לפרק הראשון, כבר ראיתי סרטונים ישראלים יותר ויראלים מזה. בערך חצי לפרק השני, עוד ירידה לפרק השלישי, והתייצב על אזור ה-20000-30000 בפרקים הבאים. נו. זה ויראלי זה? אפילו לא בקטריאלי.

זה לא אומר כלום. לא שזה אמין, בטח לא שיניב יעבור את אחוז החסימה. אמרתי שאני מאמין לו, אתה לא מאמין, בוא נתחבק ונלך לשיחים-צוד וקאלימי מחכים שם לעשות לנו גוד טיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:11 pm 
Hall of Famer

לא אומר כלום? כי את טיעון ה"הייפ" וה"ויראלי" אתה העלית.
ואני לוקח את קאלימי. התחלתי כבר לשיר "חפץ חיים ברוח הגוברת".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:14 pm 
Hall of Famer

"הייפ" זה היה בתגובה ל"אף אחד לא יודע שאלדד יניב קיים". אז בוא נאמר שגם אם אני לא דייקתי, אתה בטח לא דייקת.

יאללה, תעשה מקום, מלא קוצים פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:21 pm 
Sophomore

אורליאן כתב:
charlie5 כתב:
nadav_hacohen כתב:
תומר, אתה לא מבין. כשביבי מסתובב עם דולרים בגרבייםומנהל פגישות מסוויטות עסקים בכחנליות-זו רהבתנות צנועה, כלפי פנים, רק מעטים יודעים ולכן זה בסדר. אבל כששלי שמשתכרת כאחד האדם ולא קשורה לבעלי הון מפגינה את הקונטרה-זה דוחה. כל כך ברור והגיוני.

יחימוביץ' לא משתכרת כאחד האדם אלא אם כן היא סירבה בתוקף לקבל משכורת כחברת כנסת.
היא גם מחזיקה נכסים בשווי מליוני שקלים שאין לכל אדם.
ואין לי שום בעיה עם זה.הבעיה מתחילה כשמתחילים צילומי התקריב על הצניעות ופשיטת הטלפיים לאמור-צנוע אני.
בקשר לטענות על נתניהו - אלדד יניב טען שהפגישות הינן בביתו של אביו של נתניהו כך שהציטוט לא מדויק(אלא אם כן הבית הוא סוויטת פאר).
בכל מקרה באמת אין לי על מה לדבר עם בן אדם שמצטט את אלדד יניב.איש ההגיון והשכל הישר.

כמדומני לפני כחודשיים יחימוביץ פרסמה את הצהרת ההון שלה (היחידה שעשתה כזה דבר, אגב). אני לא זוכר את הסכום המדוייק, אבל זה היה קצת מעל לשלשה מליון שקל. כולל נכסים (נכס אחד בו היא גרה כמדומני) דלא ניידי, כולל קופת הפנסיה, כולל קרנות השתלמות. זה לא הרבה לאדם בגילה. לאדם במעמדה, זה אפילו מעט.

כן,בניגוד לאנשים אחרים כאן אני בודק דברים לפני שאני כותב הודעה.
אז כך,יחימוביץ' לא פרסמה הצהרת הון כי אם דיבור במהלך ראיון על שתי דירות שברשותה שבאמת שווין 3-4 מיליון(יואל חסון פרסם הצהרת הון).
אבל זה לא נקרא הצהרת הון.
על כל פנים,כמו שכבר אמרתי, לא אכפת לי וזה לא אמור להיות מעניינו של אף אחד מה הוא רכושה של גברת שלי יחימוביץ' כל עוד צברה אותו בצורה חוקית.
"המהפכה החברתית" בקיץ יצרה חצי מצב שבו אנשים עשירים שעבדו קשה תוך ניצול כשרונם לצבור הון בעוד שאר החברה היקרים התבטלו בחוף ים - והם הרשעים.
זה נכון שיש קשרי הון-שלטון ברמה מסוימת אבל להיות אדם אמיד זה לא דבר שלילי כמו שלהיות עם אינטלגנצייה גבוהה ,אני מניח,שאצל רוב הציבורים זה לא דבר שלילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 6:23 pm 
Hall of Famer

יחסית לסנסציה שבסיפורים, מספרים כאלה הם די "לא ממש יודעים שהוא קיים". בטח יותר קרוב לשם מאשר ל"הייפ" ו"ויראלי".
ואני לא תופס מקום. זה צוד. וזה רק חלק אחד שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 12, 2012 2:31 am 
מנהל פורום

היאיר לפיד הכי טוב עד כה לטעמי (אולי חוץ מההיא שלא רצתה ממנו קלישאות):

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 12, 2012 7:52 pm 
Junior

http://mizbala.com/?p=59395

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 3:13 pm 
Sophomore

מישהו יכול לפרט/ להביא קישור למצע של הבית היהודי?
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 4:08 pm 
Hall of Famer

אין.
ממתי זה מעניין? במצע של הליכוד עדין כתוב נגד מדינה פלסטינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 4:36 pm 
Sophomore

והליכוד באמת נגד מדינה פלסטינית.

אני רוצה לדעת כדי לקבל החלטה מושכלת ואח"כ להתעצבן למה נבחריי סוטים מהמצע שהם בעצמם כתבו :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 5:07 pm 
מנהל פורום

הסרטון החמוד של בנט עם הטנקים שנופלים לירדן נחשב מצע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 5:36 pm 
Sophomore

אני מקבל את זה כמצע המדיני.

איפה הוא עומד מבחינה כלכלית- חברתית? (אולי מסתובב לו קלפי ראפ שמפרט, מי יודע)

ואם כבר תפסתי אותך, תסתדר את השעון של הפורום זה משגע אותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 7:28 pm 
Junior

אתה באמת מקבל את זה כמצע המדיני?
זה באמת נראה לך כמו "מצע מדיני" ?
לי זה נראה כמו סרטון ויראלי שמדבר לקהל היעד תוך כדי הפרחת סיסמאות ו"פיתרון" , שבאם מציעו באמת מתכוון אליו הרי שכדאי שידבר עם איזה בן אדם או שניים שכבר ישבו בכיסאות אליהם הוא שואף ויסבירו לינוקא את מה שכל עוזר פרלמנטרי בן יומיים יודע, שאתה לא יכול, גם אם אתה מאוד מאוד רוצה ומאוד מאוד חמוד, להחליט שאתה כובש שטח ומספח אותו אליך ומאזרח את תושביו, רק בגלל שככה החלטת שזה הפיתרון ושהנה אתה מגיע להציל את עם ישראל מעצמו ואת העם הפלשתינאי מבוראו.

וזה שהוא יושב בבית ומהנהן לפרסומאי הכביר שהמציא לו את הסרטון הכל כך ישיר ויורד לעם ומחובר הזה זה מאוד מאוד נחמד,
וזה גם לגמרי מגניב כשאתה לא מחוייב לכלום ושום דבר להתייצב כמו "גבר" ולהגיד שנו אז מה אם ייכעסו עלינו, כועסים עלינו גם על דברים אחרים,
אבל אני בוחר לראות בבן אדם שיוצא עם כאלה הצהרות שרלטן רמאי שמרמה את הציבור שלו עם סיסמאות ריקות מתוכן ו"מצע" שלא יכול לעבוד כי כל בר דעת במדינה הזאת יודע שאי אפשר לשים זין על ארה"ב ו"נו אז מה אם ייכעסו", כי הם מחזיקים את המדינה הזאת עם הראש מעל המים גם בהצבעות יום-יומיות כמעט באו"ם וגם בתמיכה צבאית שבלעדיה בנט כבר לא יהיה אמיץ כל כך לאיים על כל העולם.
אז אני בוחר לראות בו שרלטן ורמאי, כי האופציה השנייה היא שהוא פשוט כסיל גמור.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 10:20 pm 
Junior

King Chauncey כתב:
אבל אני בוחר לראות בבן אדם שיוצא עם כאלה הצהרות שרלטן רמאי שמרמה את הציבור שלו עם סיסמאות ריקות מתוכן ו"מצע" שלא יכול לעבוד

צ'ונסי, אל תעלבי, אבל זה לא כזה מרגש את נפתלי בנט.
בינינו, מה הסיכוי שהייתה לך איזושהי דעה חיובית על יו"ר המפלגה הכי ימנית בכנסת?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 10:23 pm 
Sophomore

צ'ונסי, ברור לך שלא ממש הייתי רציני, נכון?

מה שחשוב לי הוא מה המצע החברתי כלכלי של המפלגה, אם "על הדרך" הם חושבים שאנחנו לא עם כובש, מה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 11:15 pm 
Sophomore

קובי-
http://newsil.co.il/showblog.php?id=12

כולל בתוכו:
כלכלי חברתי: בעיקר נגד הטייקונים ונגד הועדים הגדולים (חושב שצריך לפרק את ההסתדרות במבנה הנוכחי שלה)
מעט מדיני: לא מעניין (לא מבין איך זה יכול לעניין מישהו- זה כל כך לא רלוונטי בעיניי, לצערי כמובן)
מעט מאוד פוליטי.

מתחיל אחרי דקה וחצי של מינגלינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 11:19 pm 
Junior

צוד, אם מיכאל בן ארי קורא פה אתה מחר בבוקר מקבל מכתב התרעה מעורך דין.

ויש ימין ויש להיות שרלטן שזורה מלח וגונב קולות על בסיס מצעי שווא, לא שאני מתלונן חלילה, מסתמן שהקולות שהוא גונב זה ממפלגת כך, ואני מעדיף את היס מן שהמצביא בנט הציב במקום העשירי על פני ברוך מרזל שיושב במקום השלישי בכך.

קובי, חושבים או לא חושבים, כל עוד מפלגות הכיבוש ימשיכו לשלוט ולהכתיב אז המצעים הכלכליים ימשיכו להיות שווים מצעים והכסף שאתה ומשפחתך וחבריך שולחים בכל חודש למדינה ימשיך להיות מושקע במקומות שלא קשורים אליך, ימשיך להיות מושקע בתפעול הכיבוש ובמשחקים פוליטיים ששומרים על כוח כספי ופוליטי של כמה אלפי אנשים בודדים. אבל למה להתעסק בעיקר.

אגב אגבי,
אני דווקא מחבב מעט את הנפש שמתחבאת אצל בנט. סביר להניח שהיא תפרוץ החוצה בשלב כלשהו.
אם מקשיבים לו מספיק טוב אפשר לשמוע שהוא חושב שיש בסיס לטענות על שלטון אפרטהייד בשטחים מסויימים,
שהרי אם התוכנית המופלאה שלו היא היא זו שתמוסס את טענות האפרטהייד, הרי משתמע שכרגע, עד שפתרון הפלא של בנט מופעל, אכן יש בסיס לטענות אלו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 11:32 pm 
Hall of Famer

חתיכת פסקה אמצעית כתבת שם
א. יש לך הוכחות שבשטחים הושקע יותר כסף מאשר במקומות אחרים, באופן יחסי? (כלומר, יותר מאשר שיעורם באוכלוסיה)
ב. אולי יש כאלה גם מחוץ למתנחלים שרוצים שכסף יושקע בשטחים? אפשר לחשוב שהכסף לא חוזר בצורת מיסים וכאלה (למשל בניית 3000 הדירות שאושרו. כולה הממשלה אישרה השקעה, וכבר כולם מדברים על כסף שהממשלה הוציאה. הממשלה ככל שידוע לי לפחות, לא הוציאה שקל. כולה אישרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2012 12:39 am 
Junior

א. כן. חשבתי שזה נושא שידוע לכל. אם לא, אלך להביא לך. בכל מקרה, המספרים האלה גם אף פעם לא מספרים את הסיפור האמיתי, ואני לא מדבר רק על המתנחלים עצמם ועל הכסף המושקע בהם ישירות, כתבתי כיבוש, לא מתנחלים.
תקציב הביטחון העצום, שעליו מתווספים עוד ועוד כספים שנחתכים ממשרדים אחרים ולא מוצגים במספרים הרשמיים של נתח תקציב הביטחון,
מושקע רובו בתפעול הכיבוש.

ב. גם את ניסור הדירות במגרון המדינה כולה אישרה, וכולה החליטה לשלם עשרות מיליוני שקלים, ואז כולה החליטה שבעצם אי אפשר לנסר אחרי שחודשים לפני זה כבר התריעו מומחים שהרעיון אינו אפשרי, וכולה זרקו עשרות מיליוני שקלים בשביל להרוס ולבנות מחדש בתים לחבורת אנשים שהתיישבו ביודעין על שטח שבלשון המעטה נאמר היה במחלוקת גדולה מאוד, הרבה יותר מכל התנחלות אחרת מוכרת, וכל זה כביכול כדי למנוע תגרה בין מאות מתנחלים למאות חיילים ושוטרים.

זה כמובן באותו זמן שאותם אנשים מאשרים עוד הריסת בורות מים שמומנו על ידי קרנות אירופאיות ומוציאים מאות להתפרעויות דומות, אבל את זה מאשרים כי לצבא יותר קל לעשות את זה, פשוט יורים ימבה מטולי גז. עם המתנחלים זה בעיה, צריכים להפעיל קרב מגע, אז לוקחים עשרות מיליוני שקלים שלי ושל צוד ושל קובי ושל עוד שבעה מיליון אנשים בערך, ומוציאים אותם על שלושים אנשים בערך.
אבל שוב, למה להתעסק בעיקר. נמשיך לחיות באספאמיה של כיבוש נאור שעולה עשרות מיליארדי שקלים בשנה ונמשיך לשאול את עצמנו איזה מצע כלכלי מהפכני חדש יביאנו לגאולה ואיזה מצע מדיני מהפכני ששם זין על מה שכל העולם הנאור דורש מאיתנו הוא זה שסוף סוף יביא לבניית בית מקדש שלישי וכל המיליוני ערבים הנודניקים האלה יילכו מכאן כבר או מה שזה לא יהיה השאיפה הנוכחית של ציון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2012 1:11 am 
מנהל פורום

צ'ונסי, זה או כיבוש, או אפרטהייד, לא הולך ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2012 1:48 am 
Junior

למה לא, יש גם וגם. מגרון זה כיבוש, בחברון זה אפרטהייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: