סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 8:05 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 13, 2012 4:06 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
דיברנו על כך בת'רד של 'נשבע לך ששמעתי אתה זה'.
חבר בשחקן ה-12 הוציא את החלק הזה מהמשחק המלא ואמר שאם יהיה ביקוש, אין לו בעיה להוציא את כל הקטעים שלו מהמשחק אתמול(ומצפייה יש המון).

איך ישנה אפשרות למנף את כל העליהום הזה שאני מאמין שאפשר להשיג כלפי שלמה שרף ולהדיח אותו מערוץ הספורט 5(אני באמת מאמין שניתן לעשות את זה).
פתיחת קבוצה באיזו רשת חברתית נשמע לי קצת בנאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 14, 2012 1:11 pm 
Junior

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/2596744

"ואז שלמה אמר, "יא חתיכת אפס"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2012 9:54 pm 
Freshman

מישהו יכול לתת לינק למשחק של מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב לאוהד השרוף שיושב בגולה כרגע??????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2012 10:01 pm 
Junior

http://www.itoto4.com/page/justintv7 )

כי ההרים ימושו? מה קרה לכרמל, שינה מיקום?

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ב' דצמבר 17, 2012 10:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 17, 2012 10:02 pm 
Junior

תחפש באתר הזה, יש בצאט בצד ימין קישורים

Itoto4.com

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 12:30 am 
Junior

באנו על חטאנו במשחק הזה. משחק חלש מאוד של הקבוצה.
אין לי טענות ממשיות על הרכב שלושת הקשרים האחורים(כמה נקודתיות) אבל אני בהחלט מעריך מאמן כמו אוסקר שבא עם חזון ושיטה שהוא רוצה להנחיל לקבוצה ולא כמו המון מאמנים שמרכיבים אחד-עשר שחקנים ויאללה מה שיהיה יהיה.
עם זאת, אוסקר צריך לצאת מהאובר-התאמה ליריב כמו שהוא מבצע. הוא שבוי במעין מעגל כזה בוא הוא מרכיב את השחקנים ע"פ היריב ואז גם מבצע חיפוי על גיבוי על גיבוי. זו לא דרך טובה למכבי שצריכה להיות זו שקבוצות יתאימו עצמם אליה ולא היא אליהם.
רק דבר אחד באמת שלא הבנתי וזה למה גונזלו שיחק היום כמעין חלוץ מרכזי(גם בדרבי זה היה ככה). אוסקר בדלימה עצומה עם גונזלו, מצד אחד הוא לא רוצה לשים אותו על הקו כי הוא לא עושה הגנה אז הוא מעדיף את דאבור ובנתיים מאבד את יכולת הסקורינג של דאבור שעסוק בספרינטים על הקו. גארסיה בורח מלמעלה לאמצע לקבל כדור ונוצר ואקום. במילים אחרות, מעגל שלא נגמר שממנו הוא חייב לצאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 12:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
המשפט שלך ארוך מדי. צריך להיות:
יואב כתב:
רק דבר אחד באמת שלא הבנתי וזה למה גונזלו שיחק היום

זה מספיק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 1:36 am 
Junior

יואב, אני שמח לשמוע שאין לך טענות לאוסקר, אבל אני יכול להגיד לך בודאות שאם היה מדובר במאמן ישראלי ולא בזר (ועוד שחקן ברצלונה לשעבר) הוא היה עף על טיל מזמן.

הקבוצה לא נראית טוב במשחקים הגדולים ואף הפסידה את שניהם ויצאה בתיקו ממשחק חצי גדול נגד ביתר.

גם בשאר המשחקים היא רחוקה מלהרשים והיא יותר לא הרשימה, מהרשימה.

אני גם מאמין גדול בדרך ושיטה ושאין הוקוס פוקוס בכדרוגל ובכלל, אבל האורך רוח שאוהדי מכבי מגלים כלפי המאמן שלהם לא היה קורה אם הוא היה ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 2:45 am 
Sophomore

הכל פונקציה של תוצאות, אם מאמן ישראלי היה מוביל את מכבי למקום הראשון ברוב שלבי העונה (עד היום), לא היה עף ולא נעליים ולא משנה כמה הקבוצה הייתה נראת חרא.

כל הטיעונים כבר נאמרו בדפים האחרונים, ככה שחבל שוב לבזבז מלל. זה מה שיש נכון לעכשיו, הן מבחינת איכות הסגל והן מבחינת השיטה של אוסקר. מקווה שיביאו חיזוק ראוי בינואר וימשיכו לקרתע לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 7:01 am 
Junior

תראה, מה זה אין לי אין טענות. יש לי המון תהיות למה הוא עושה ככה ולא אחרת.
אני בהחלט חושב שאוסקר עשה ועושה טעויות בעיקר במשחקים הגדולים אבל גם אין ממש טעם לבקר אותו כל עוד הוא מתמיד באותו קו של שלושה קשרים אחוריים, אז זה בסדר.
אני ראיתי במשחק נגד רמה"ש כנס שלא קורה הרבה. עלינו בהרכב מצופף ששוב מותאם מאוד למה יקרה במצב שהיריבה תעשה...או שהיא תצליח לעשות... ולא מה ההיתרונות של מכבי במשחק הזה ואיכשהו הצלנו לחפר על זה אחר-כך כשהוא הכניס את כל הכלים ההתקפיים ועשינו מהפך.
חשבתי שזוהי אבן דרך במסלול שממנו לא רק צריך לעבור אלא גם ללמוד ממנה. אוסקר ייחס לזה פחות חשיבות ממני מסתבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 5:47 pm 
Hall of Famer

אגב , מעניין שאחרי כל אחד ממשחקי הנפל של מכבי ( שיש לציין שלא בדיוק ראיתי אותם , אלא אני מוזן מדיווחים בלבד ) , אוסקר התבטא כאילו הקבוצה שיחקה טוב , והוא מרוצה מרמת המשחק .
אם הייתי אוהד מכבי , אני חושב שזה היה מעצבן אותי יותר מהכל .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 7:38 pm 
Junior

אני לא זוכר אותו מרבה לומר כך בסוף המשחקים.
הוא כן אמר את זה במחצית המשחק אתמול שלדעתי הייתה המחצית הכי חלשה שלנו העונה. אני האמת חושב שזה יותר בגלל מחסום השפה והוא מעדיף לקמץ במילים.
אני דווקא ספרתי המון פעמים שבהם הוא אמר שהשחקנים לא ממושמעים, עכשיו מפה ישנם שתי אופציות - או שהשחקנים מופרעים מה שבהרכב של ראדי, אלברמן, ייני ודאבור שכל הזמן רודף אחרי שחקנים באגף לא נראה לי, או שהשחקנים פשוט לא מבינים עד הסוף את השיטה ומה מצופה מהם לאורך שלבי המשחק.
לא יכול להיות שמאמן אומרת פעם חמישית או שישית העונה שהשחקנים 'לא ממושמעים'. אחריות המאמן לגרום להיות להיות צמודים לשיטה ולמשמעת הטקטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2012 10:48 pm 
Hall of Famer

מאמן מוביל קבוצה למקום שני בליגה, קבוצה שאחרים עם יותר תקציב עשו איתה הרבה פחות. ורק אצלנו, מולדת הכדורזבל, הפסד אחד או שניים וכבר מכינים לו כרטיס טיסה, מזוודה קטנה ומגף בתחת.
אני חושב שהתגובות שלו אחרי הפסדים הן מקצועיות. לא רואים ממנו עצבים, לא בכיינות על השופטים, לא ירידות על שחקנים. סה"כ מאמן כדורגל, שלמרות שהוא מאמן בוגרים בפעם הראשונה בחיים שלו, יודע שבכל משחק שיש מנצחת יש גם מפסידה, ולא יוצא מפרופורציות לא בנצחונות ולא בהפסדים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2012 12:17 am 
Junior

תותח, לא הבנתי למי התכוונת בהודעה שלך. אם זה לאוהדי מכבי ת"א אז אתה בהחלט עושה להם עוול.
בתור אחד שכבר כמה שנים במגרש, הרתמות למשימה(אין מה לעשות, בכל מקום יש חלק שהם נגד), עידוד בלתי פוסק וגם הבנה שהוא מצליח לעשות דברים שלא עשינו כבר שנים טובות, בהחלט מעניקות לו גיבוי מהאוהדים.
אפשר להפנות את ההודעה שלך לאדון פרימו שקודם הנפיץ בשידור חי את סאגת זהבי ומכבי ת"א שמתברר שהיא רחוקה מאוד מאיך שהוא תיאר והיום פירסם טור בספורט 5 וכותרתו: "יש לפטר את גארסיה ממכבי ת"א". מיותר לציין שלא נכנסתי לכתבה.

ואם כבר פרימו מדבר על אנשים שלא מצדיקים את הכסף שמשלמים להם כי הם לא הטובים בתחומם, אז אולי נתחיל בקיצוץ שלו עצמו וחברו שלמה שרף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2012 12:29 am 
Hall of Famer

הכוונה כמובן לתשקורת. אבל אפשר להבין אותם. מוריניו פנוי להובלה. וגם אם "המיוחד" היה מגיע לקרית שלום, גם בשבילו היו מכינים מבעוד מועד כרטיס טיסה וואן ויי טיקט, מזוודה ומגף לישבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2012 12:32 am 
Hall of Famer

הוא אמר משפט כמעט זהה אחרי ההפסד בדרבי.
תותח, אני לא מבין את הסלחנות לגרסיה. זה לא שהוא סתם "מבין שלפעמים מפסידים". כשהוא כבר לפחות פעמיים אומר שליריבה סתם היה מזל אחרי משחק נפל של הקבוצה שלו (שנגרם לא מעט בגלל מערך פחדני שלו), כאילו לא ראינו את המשחקים, זה אומר שגם הוא - כמו שותפו לשם המשפחה ש"שועט באיטיות" על המגרש - חושב שהוא גוליבר שהגיע לארץ גמדי הכדורגל, ושאנחנו לא באמת מבינים מה אנחנו רואים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2012 1:57 am 
Sophomore

התגובות של גארסיה באמת לפעמים מרגיזות, כאילו הוא רואה משחק שונה לגמרי. בהתחלה חשבתי ברצינות שזה בגלל מגבלות השפה, אז הוא מנסה לדבר כמה שפחות. עכשיו, אני מבין שהוא פשוט מאמין בשיטה שלו ומבין את מגבלות הסגל (למרות הנטייה הפופליסטית לדבר על קבוצת מאה מילון שקל).

מותר וצריך לבקר אותו, רק לא נכון ליחס את הביקורת לאם הוא ישראלי או זר וזה בדיוק מה שהתקשורת עושה. בהתייחס לתוצאות שמכבי השיגה בשנים האחרונות, נכון לעכשיו הוא במצב מעולה. ככה שלפי מבחן התוצאה, הוא עובר ובגדול. נבדוק את זה שוב, בסוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2012 12:22 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
הוא אמר משפט כמעט זהה אחרי ההפסד בדרבי.
תותח, אני לא מבין את הסלחנות לגרסיה. זה לא שהוא סתם "מבין שלפעמים מפסידים". כשהוא כבר לפחות פעמיים אומר שליריבה סתם היה מזל אחרי משחק נפל של הקבוצה שלו (שנגרם לא מעט בגלל מערך פחדני שלו), כאילו לא ראינו את המשחקים, זה אומר שגם הוא - כמו שותפו לשם המשפחה ש"שועט באיטיות" על המגרש - חושב שהוא גוליבר שהגיע לארץ גמדי הכדורגל, ושאנחנו לא באמת מבינים מה אנחנו רואים.

אין פה עניין של סלחנות, כי עבורי לפחות אין הרגשה של איזה עוול שנעשה למשהו. מצחיק לראות לפעמים מאמנים מצטערים מאוד בשביל האוהדים, אפילו מתנצלים. וואלה זה הפרנסה שלהם, אין לי ספק שהתכונן ועשה מה שאפשר בשביל לנצח את המשחק. מה לעשות, לפעמים מפסידים ולפעמים מנצחים. יכול להיות שמכבי הנוכחית אפילו תקח את האליפות כמו שלקחה את אחת האליפויות בשנות ה-90', שהפסידה/חילצה תיקו במשחקים הישירים מול מכבי חיפה, אבל ניצחה את האחרות.
סה"כ אנשים שוכחים פה שהבנאדם אולי בא מברצלונה, אבל זו קבוצת כדורגל בוגרים הראשונה שהוא מאמן בחיים שלו. ראינו כבר מאמנים זרים שנסחפים לקלחת התקשורתית (מתיאוס, נילסן), אז מה רע שיש מישהו שלוקח דברים בפרופורציות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2012 8:50 am 
Hall of Famer

כי לזלזל באינטלגנציה של הצופים - וכשאתה אומר פעם אחרי פעם שליריבה סתם היה מזל, כאילו אנחנו לא מבינים מה ראינו - זה לא לקחת בפרופורציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2012 4:23 pm 
Hall of Famer

ראיון עם ג'ק אנגלידיס – נציגו של גולדהאר במכבי ת"א מלפני חודש וחצי - http://www.calcalist.co.il/sport/articl ... 68,00.html

ציטוטים בולטים :
• על פי הסקרים שאנגלידיס חושף, למכבי תל אביב בכדורגל יש 521 אלף אוהדים פוטנציאליים בישראל.
• הפוטנציאל של מכבי תל אביב בכדורגל גדול בהרבה יותר מזה של מכבי תל אביב בכדורסל.
• חסות חולצה שווה חשיפה של 5.1 מיליון שקל . ( הערה שלי : זה מספר תיאורטי שלו על פי מחקר , ולא הסכום שמכבי מקבלת בפועל )
• מטרה נוספת היא לייצר מערכת שתגדל אנשים של מכבי. לייצר סגנון חיים של מכבי.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2012 5:37 pm 
Hall of Famer

אם מכבי כדורגל תיקח חמישה תארים אירופיים, אין ספק שהיא תגדל הרבה מעבר לכדורסל...
אבל צחוקים צחוקים, האמת שהוא עושה רושם רציני מאד בראיון. רוב הדברים שהוא אומר מראים סוג של חזון בלי חלומות באספמיה, אלא רגליים על הקרקע ודרך לעתיד עם לא מעט חשיבה מקורית (או לפחות ראשונית בישראל). נראה אם תהייה להם סבלנות לממש את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2012 7:57 pm 
Junior

אני דווקא לא זוכר את אוסקר אומר שהיה לקבוצה מזל.
במשחק נגד ב"ש אני זוכר בוודאות שהוא הודה כי היה רפיון משמעת חמור בקבוצה. זחיחות מסוימת.
נגד בני יהודה הוא השליך את זה בעיקר על המצב הביטחוני שהאמת לא כזה מצדיק כי סך הכול בני יהודה עבדה באותם התנאים. פשוט לא השכלנו לכבוש.
נגד הפועל ת"א זה היה באמת מזל. אפשר לקבל את זה או לא אבל להחמיץ פנדל ולקבל אדום מטעות בהגנה זה חוסר במזל. אבל במשחק כמו שהתפתח כמו שהחוסר מזל הזה נפל אצלנו, כך גם אצלם הוא יכל ליפול.
בבית"ר הוא טען ששיחקנו טוב ואני באמת חושב שהיינו טובים. לוקים בניצול מצבים. הוא יכול לקרוא לזה מזל, זה בעיקר איכויות וניסיון.
מול מכבי חיפה הוא באמת היה קצת פתאטי אבל הייתי משייך את זה(לפחות את הריאיון המחצית) למחסום שפה.

אני רק אוסיף שהוא לא עיוור. הוא מפוכח בהרבה מכל מיני מאמנים שהיו פה וראו מציאות אחרת לגמרי. הוא יודע איפה הבעיות, הוא מודה אליהן. לא הכל אפשר ורוצים להגיד בראיון של 3 דק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2012 10:54 pm 
Hall of Famer

מכבד את אוסקר וחבר רעיו אבל מישהו יכול להסביר את ההיגיון מאחורי שיטת שלושת הקשרים האחוריים? זה משהו קיים במקומות אחרים? ממה זה נובע והאם זה מעיד על חוסר אמון מסוים באלברמן וראדי שישתלטו על מרכז השדה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2012 11:16 pm 
Sophomore

זה נובע מפלוסופיה של שליטה מוחלטת במרכז השדה, החזקת כדור, מסירות שטוחות ובקיצור ברצלונה. אממה? זה לא באמת אמור להיות עם שלושה קשרים אחוריים, אלה עם שלושה קשריים אמצעיים, ששניים או מינימום אחד מהם הוא קשר יוצר. בברצלונה יש את בוסקטס האפור מאחור ואינייסטה וצ'אבי היוצרים באמצע. אם מכבי מצליחים להביא בינואר קשר כזה, השיטה הזאת יכולה להוכיח את עצמה לא רק מבחינת תוצאות, אלה מבחינת יכולת גם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2012 11:56 pm 
Junior

פאקה כתב:
זה נובע מפלוסופיה של שליטה מוחלטת במרכז השדה, החזקת כדור, מסירות שטוחות ובקיצור ברצלונה. אממה? זה לא באמת אמור להיות עם שלושה קשרים אחוריים, אלה עם שלושה קשריים אמצעיים, ששניים או מינימום אחד מהם הוא קשר יוצר. בברצלונה יש את בוסקטס האפור מאחור ואינייסטה וצ'אבי היוצרים באמצע. אם מכבי מצליחים להביא בינואר קשר כזה, השיטה הזאת יכולה להוכיח את עצמה לא רק מבחינת תוצאות, אלה מבחינת יכולת גם.

מדויק.
בגלל זה מכבי מאוד רוצים את זהבי. הוא שחקן שמקבל את ההחלטות הנכונות, יודע להניע כדור וגם מוסיף יכולת איום טובה.
בסגל הנוכחי של מכבי נעשה ניסיון ללכת עם דהן שהוא עוד לא מספיק מלוטש התקפית לטעמי בשביל התפקיד והאימפקט של המשחק בעמדה הזו, שמעט לפני שני הקשרים האחוריים, הוא לא מספק. אבו זייד, כל הניסיון איתו היה מוטעה הוא גרזן לפני ומעל הכול. אין לו, בשלב הזה של הקריירה שום יכולת להיות שחקן שהוא מוציא לפועל התקפי - לא מבחינת טכניקת המסירה או הבעיטה. גם קבלת ההחלטות לא טובה.
בקאדר הנוכחי הייתי הולך עם גונזלו באמצע, זה בטח יותר מופקר מה שאוסקר רוצה אבל כשיש לי שחקן עם כאלו איכויות, אני בהחלט זורם איתו איפה שאני יכול וגם בעיקר כי בכל עמדה אחרת הוא יוצר בעיקר נזק מתועלת - אם זה היה ניסיון לשים אותו חלוץ כמו בדרבי ונגד חיפה או על הקו שהוא תמיד בורח לאמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: