סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 9:46 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
אשדוד- חולון: התחיל כבר, דרור חג'ג' חולה ולא משחק. אין הגנה לחולון, 57-41 לאשדוד במחצית עם 18 של סימפסון.

יום ראשון
גליל- חיפה: חיפה כנראה תתאושש מההפסד לחולון, אצל הגליל יש דיווח בספורט 5 שברנדון באומן צפוי להגיע.
ירושלים- הפועל ת"א: ירושלים עדיין בלי קוקיה וכדיר, הפועל עם הזר החדש ג'רמיין טיילור
אילת- ראשל"צ: בוסני ינסה להמשיך לנצח אחרי משחק הבכורה המוצלח

יום שני:
נתניה- הרצליה:
מכבי- אשקלון:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 10:57 pm 
Freshman

חולון חוזרת ממינוס 20 עם מחצית שנייה ענקית (ניצחה את המחצית השנייה 57-41). 98-98 ואנחנו הולכים להארכה.
אצל חולון דייסון עם 37 נקודות, באשדוד סימפסון עם 31 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 11:38 pm 
Hall of Famer

ניצחון לחולון לאחר הארכה - 103-107 .
דייסון קלע 40 ( 12/24 מהשדה , 11/13 מהקו , סחט 11 עבירות ) , והסתייע בשון דניאל עם 17 נקודות ו-8 ר' , והאסל עם 15 נק' ( רק 3/10 מהשדה , אך 9/10 מהקו ) ו- 19 ר' . ווטרס עם 1/8 מהשדה ו-8 אסיסטים .
באשדוד סימפסון הפגיז 34 ( 11/18 , סחט 13 ) , פרימן 22 ( 10/16 ) .

בהצלחה לחולון ביום שלישי שתשחק בפריז ביום שלישי , אחרי שארבעה שחקנים קיבלו 40 דקות ומעלה והחמישי 37 ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 11:55 pm 
Senior

חולון בו נזכור, התחילה את הסיבוב הראשון גם כן ב1-3 עד שנכנסה לאירופה. מהרגע שנכנסה לאירופה 7 הפסדים רצופים. נראה איזה השפעה תהיה לכניסה לאירופה עכשיו, כשגם מדובר בקבוצות חזקות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 12:20 am 
Hall of Famer

לא רק זה , אלא שהסגל שלהם אף התקצר במקצת ( פרחי ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 12:25 am 
Senior

ועל פי הידיעה בONE למשחק בצרפת הוא גם התקצר עוד יותר כשהם יסעו לצרפת בלי פרנק האסל.

הצרפתים קבוצה מצויינת עם הגבוה הכי טוב במפעל (שון מיי) כנראה, הכנסה לתבוסה לא פשוטה לחברים מחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 1:13 am 
Junior

בשורות מצוינות, רק אני מקווה שאבא של פרנק האסך יהיה בסדר. אם אפשר היה לשחרר גם את דייסון והיל ולשלוח אותם לחמת גדר לאיזה נופשון...בכל מקרה, אני מקווה שנאבד סיכוי כמה שיותר מוקדם במפעל המיותר הזה.

ולגבי המשחק היום, קוף ירוק, דאגת באשר לווטרס, דייסון והשילוב ביניהם. אז אני יכול להרגיע אותך, השילוב משהו מ שהו. ווטרס ממשיך לשאת בנטל של ריכוז המשחק, מחלק סוכריות מפעם לפעם ובעיקר משחרר את דייסון לעשות את מה שהוא יודע. ודייסון יודע.
לא הכל היה מושלם היום אבל איזה אופי הראתה הקבוצה הזו.
וחבל על הטענות הפתטיות של עופר ברקוביץ לשופטים כי הרבע האחרון, בעיקר בדקות האחרונות השופטים אישרו להם סל חוקי שנקלע שניה אחרי הבאזר ונתנו להם עבירה שלא היתה ולא נבראה ולא שרקו לצעדים ברורים. יצא בכיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 1:35 am 
Senior

לא דאגתי לשילוב, אבל ווטרס כרגע נראה כמו נגר מדופלם אם כל הכבוד, שחקן לא מסוגל לעשות סל. ברור שזה יפנה את דייסון לזרוק יותר.
מה שכן, שמוליק ברנר היה יכול לעשות את אותו העבודה בלי לשחרר זר ולדעתי הייתם קבוצה יותר טובה אם פשוט הייתם מחתימים אותו.
לא רואה בווטרס נכון לעכשיו שום דבר ששמוליק ברנר לא יכול לעשות... למרות שבקריירה שלו הוא כן היה סקורר אז נחכה ונראה.
בלי קשר, דיי גנבתם משחק היום אז אני לא יודע כמה אתם צריכים להיות מרוצים. אם חג'ג' לא חולה סביר גם שאתם לא ממש מנצחים.

נראה מה יקרה אצלכם עם אירופה. הבאסה שלכם זה שהשלב הזה ארוך בדיוק כמו הקודם, אתם לא תעברו שלב הפעם (אני משער, בית חזק להבנתי) כנראה אבל עדיין 6 משחקים שהולכים ביחד עם עוד 6 משחקים בליגה, בדיוק כמו בסיבוב הקודם, סגל קצר שפציעה אחת יכולה לעשות הרבה מאד נזק והרבה מאד עומס על השחקנים. אתם צריכים לקוות מאד שתתמודדו עם העומס בסיבוב הזה טוב יותר כי אם לא אז ההחלטה לשחק באירופה השנה תעלה לכם בכל העונה בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 1:40 am 
Senior

לאומית, לא יודע לגביי עניין השופטים, אבל לפחות על פי הסטטיסטיקה יש איזה בסיס לטענות של ברקוביץ.
28 עבירות לטובות חולון, רק 22 לאשדוד, וזה כשאני מניח שהיו איזה 2-3 עבירות בסיום בניסיון לחזור למשחק לא?
הפרש דיי משמעותי בכמות העבירות וזה כשאתם משחקים עם רוטציה של 6 שחקנים בלבד.
כשבאשדוד גוני וקולינס יצאו ב5 עבירות עוד לפני הארכה (מה שגרם לברק חדד???? לשחק כל הארכה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 1:52 am 
Hall of Famer

היה לברקוביץ' את זאק גורדון זמין , והוא העדיף את חדד בהארכה .
כנראה רצה גארד שיוליך כדור או משהו ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 1:55 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
לא דאגתי לשילוב, אבל ווטרס כרגע נראה כמו נגר מדופלם אם כל הכבוד, שחקן לא מסוגל לעשות סל. ברור שזה יפנה את דייסון לזרוק יותר.
מה שכן, שמוליק ברנר היה יכול לעשות את אותו העבודה בלי לשחרר זר ולדעתי הייתם קבוצה יותר טובה אם פשוט הייתם מחתימים אותו.
לא רואה בווטרס נכון לעכשיו שום דבר ששמוליק ברנר לא יכול לעשות... למרות שבקריירה שלו הוא כן היה סקורר אז נחכה ונראה.
בלי קשר, דיי גנבתם משחק היום אז אני לא יודע כמה אתם צריכים להיות מרוצים. אם חג'ג' לא חולה סביר גם שאתם לא ממש מנצחים.

נראה מה יקרה אצלכם עם אירופה. הבאסה שלכם זה שהשלב הזה ארוך בדיוק כמו הקודם, אתם לא תעברו שלב הפעם (אני משער, בית חזק להבנתי) כנראה אבל עדיין 6 משחקים שהולכים ביחד עם עוד 6 משחקים בליגה, בדיוק כמו בסיבוב הקודם, סגל קצר שפציעה אחת יכולה לעשות הרבה מאד נזק והרבה מאד עומס על השחקנים. אתם צריכים לקוות מאד שתתמודדו עם העומס בסיבוב הזה טוב יותר כי אם לא אז ההחלטה לשחק באירופה השנה תעלה לכם בכל העונה בסופו של דבר.

לגבי ווטרס, בבלגיה היו לו משחקים של 30 נקודות, גם נגד שרלרואה. אתה רוצה לקרוא לו נגר, סבבה. כן נגר לא נגר, אין ספק בכלל שהוא משפר את הקבוצה.
ואם חג'ג' לא היה חולה, אז הוא היה בריא. לגבי המשחק, דווקא גוני יזרעאלי היה במשחק מצוין היום וגם קולינס שיחק כרכז דקות רבות והיה מצוין. אין ואקום בכדורסל, אם חג'ג' היה משחק אחד מאלה היה יורד. אבל רק לפני שבוע הם שיחקו בלי חג'ג' ומזרחי וניצחו את האימפריה מעיר היהלומים שנדמה לי מדורגים במקום ה-4 בליגה אז כנראה שאנחנו לא כאלה גרועים.
ולגבי הרוטציה, תדייק, שיחקנו רוטציה של 7 שחקנים. וממתי מספר עבירות מהווה אינדיקציה לקיפוח ? ברבע האחרון היו טעויות ברורות של מיליון אחוז לטובתם. כנראה שהוא מתוסכל אז הוא מתבכיין כמו כוסית. אני בכל אופן לא חושב שהם יירדו ליגה, יש להם קבוצה של מרכז טבלה.

ולגבי אירופה, הסר דאגה מלבך. נכון שהיה עדיף בלי זה, אבל השחרור של האסל מהנסיעה לפאריז משמעותי מאוד, זה מראה שהחבר'ה אצלנו הבינו שהליגה כרגע יותר חשובה. יסעו לפאריז, יהנו, יהיה בסדר, מה גם שבקרוב לפי מה שאני מבין יחתימו עוד גבוה לרוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 2:17 am 
Senior

נגר כן, ב2 משחקים עד עכשיו 22 אחוז מ2 ו20 אחוז מהשלוש. את זה גם שמוליק ברנר יכול לעשות (אפילו אחוזים טובים יותר).
אני עדיין ממש לא משוכנע שהשתפרתם משמעותית, אני חושב שקודם כל אתם נהנים מהעובדה שלקבוצות לוקח זמן ללמוד את הסגנון החדש.
גם את הסיבוב הקודם כאמור התחלתם ב1-3 וביכולת טובה יחסית. צריך לראות מה תהיה היכולת בעוד חודש.
כאמור, אני למשל חושב שהחתמה של שמוליק ברנר הייתה טובה יותר, הייתם מקבלים רכז שנותן את מה שהזר נותן אבל עם הכוח בצבע.

לגביי הרוטציה, אז אני מדייק... אמרתי ששיחקתם עם רוטציה של 6 שחקנים כי רוזן שיחק כ5 דקות בלבד (במשחק עם הארכה).

ברקוביץ אמר שנתנו לכם לפוצץ כל המחצית השנייה וככה חזרתם למשחק, בעוד להם שרקו על כל דבר. מספר העבירות הוא כן אינדיקציה לעניין.

לגביי אירופה אני לא מודאג בכלל, מי שצריך להיות מודאג זה אתה. אתה חושב שנוסעים להנות? אתה כנראה לא מכיר שחקנים. הם נוסעים לעבוד על החוזה שלהם לשנה הבאה, מספרים והצגות יפות שם או התקדמות במפעל שווה כסף לשחקנים האלה בשנה הבאה. לא במקרה עברתם שלב באירופה לדעתי אבל בליגה נראתם כמו כלום. המשחקים באירופה לשחקנים שלכם עושה רושם חשובים יותר. בשביל דייסון, היל, האסל ושות' יותר חשוב להראות טוב באירופה מאשר האם הם ירדו ליגה או לא. זה לא מה שיקבע את החוזה שלהם בשנה הבאה כנראה.

דרך אגב אני חושב בדיוק כמוך שאשדוד אחרי השינויים היא אחלה קבוצה, מרכז טבלה ומעלה, קבוצות פלייאוף, ולכן בהחלט גנבתם ניצחון במגרש קשה. ובלי לראות סביר להניח שגם אתה תודה (בלי קשר לשופטים) שגנבתם ניצחון במשחק שהייתם בו פחות טובים לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 2:30 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
נגר כן, ב2 משחקים עד עכשיו 22 אחוז מ2 ו20 אחוז מהשלוש. את זה גם שמוליק ברנר יכול לעשות (אפילו אחוזים טובים יותר).
אני עדיין ממש לא משוכנע שהשתפרתם משמעותית, אני חושב שקודם כל אתם נהנים מהעובדה שלקבוצות לוקח זמן ללמוד את הסגנון החדש.
גם את הסיבוב הקודם כאמור התחלתם ב1-3 וביכולת טובה יחסית. צריך לראות מה תהיה היכולת בעוד חודש.
כאמור, אני למשל חושב שהחתמה של שמוליק ברנר הייתה טובה יותר, הייתם מקבלים רכז שנותן את מה שהזר נותן אבל עם הכוח בצבע.

לגביי הרוטציה, אז אני מדייק... אמרתי ששיחקתם עם רוטציה של 6 שחקנים כי רוזן שיחק כ5 דקות בלבד (במשחק עם הארכה).

ברקוביץ אמר שנתנו לכם לפוצץ כל המחצית השנייה וככה חזרתם למשחק, בעוד להם שרקו על כל דבר. מספר העבירות הוא כן אינדיקציה לעניין.

לגביי אירופה אני לא מודאג בכלל, מי שצריך להיות מודאג זה אתה. אתה חושב שנוסעים להנות? אתה כנראה לא מכיר שחקנים. הם נוסעים לעבוד על החוזה שלהם לשנה הבאה, מספרים והצגות יפות שם או התקדמות במפעל שווה כסף לשחקנים האלה בשנה הבאה. לא במקרה עברתם שלב באירופה לדעתי אבל בליגה נראתם כמו כלום. המשחקים באירופה לשחקנים שלכם עושה רושם חשובים יותר. בשביל דייסון, היל, האסל ושות' יותר חשוב להראות טוב באירופה מאשר האם הם ירדו ליגה או לא. זה לא מה שיקבע את החוזה שלהם בשנה הבאה כנראה.

דרך אגב אני חושב בדיוק כמוך שאשדוד אחרי השינויים היא אחלה קבוצה, מרכז טבלה ומעלה, קבוצות פלייאוף, ולכן בהחלט גנבתם ניצחון במגרש קשה. ובלי לראות סביר להניח שגם אתה תודה (בלי קשר לשופטים) שגנבתם ניצחון במשחק שהייתם בו פחות טובים לא?

לא, לא גנבנו ניצחון. בסך הכל של המשחק היינו יותר טובים. ואם אתה בקטע של אינדיקציות מטומטמות, אז במדד עברנו אותם.
עכשיו תמשיך להתכתב עם המציאות. כן, שמוליק ברנר עדיף על ווטרס, אני צריך להיות מודאג, אירופה.
בינתיים אני אתמוגג מניתוחיך המלומדים מהשבוע שעבר על ההעלמות של דייסון ליד ווטרס, על זה שהמאמנים לא מכירים את סגנון המשחק המהפכני שהביא איתו ווטרס (שנופל משמוליק ברנר) לחולון (שהרי לרשות גרינברג לא עמדו קלטות של ווטרס ממשחקים בחו"ל, וברקוביץ לא ראה את חולון מול חיפה), וכמובן על זה שנפסיד לאשדוד.
יש לך הימור לגבי שבוע הבא נגד גלבוע/גליל ? עדיף שתחזה לנו הפסד, רק כדי שאני אלך לישון רגוע...בינתיים אני מסמן משחק גדול של ווטרס בשבוע הבא :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 2:54 am 
Senior

חד משמעית גנבתם ניצחון. אני מופתע שאתה לא מוכן להודות בזה. תקן אותי אם אני טועה, הפעם הראשונה בכל המשחק שהובלתם (להוציא אולי את הדקה-שתיים הראשונות) היה כ15 שניות לסיום או משהו כזה לא? גנבתם הארכה אחרי שאשדוד הובילה כל המשחק, בהארכה אשדוד נשארה בלי שחקנים (או יותר נכון רכזים כלשהם) ונאלצו לשתף שחקן שלא שיחק השנה בכלל דקות משמעותיות. אם זה לא לגנוב ניצחון אני לא יודע מה זה לגנוב ניצחון. זה בדיוק כמו שאם אנחנו בשבוע שעבר היינו משלימים את המהפך בסוף היינו גונבים ניצחון.

עובדתית חיפה לא הכירו את ווטרס בשבוע שעבר ונתנו לו לעשות מה שהוא רוצה. השבוע כבר אחרי שעופר ברקוביץ ראה אותו הוא היה בינוני ומטה אפילו כנראה, כשאשדוד שהגיעו מוכנים פירקו אותכם במהלך המחצית הראשונה לגורמים. אני כמובן לא יודע מה היה במחצית השנייה, אתה טוען שברקוביץ בכיין וקשקשן, הוא טוען שהשופטים זיינו אותם והחזירו אותכם למשחק, כבר ראיתי מספיק משחקים השנה שהשופטים הכריעו אז מי יודע אולי גם זה אחד מהם.

נראה איך תראו לאורך זמן ואם תמשיך להתמוגג או תעלם כמו שאתה אוהב ברגעים קשים... כמו שגליל נראים אין להם ממש סיכוי לנצח אתכם אבל עד שבוע הבא יכול להיות שיהיה להם מאמן חדש, ולהבנתי שחקן חדש גם בדרך, אז מי יודע.

בשום מקום דרך אגב לא אמרתי שהוא נופל משמוליק ברנר. אבל הדברים המופלאים שראיתי מווטרס עד עכשיו זה לא שום דבר ששמוליק ברנר לא יודע לעשות (ושמוליק הוא מנהל משחק בחסד), ומה שאמרתי זה ששמוליק ברנר במקום ווטרס מה שהיה משאיר את סמית (שחקן שלדעתי אתה הזלת ריר עליו לא אחת) בחולון היה עושה קבוצה יותר טובה ממה שיש שם עכשיו.

ללמוד קבוצות דרך אגב, במיוחד כאלה שמשנות סגנון לחלוטין זה משהו שלוקח זמן. אתה אמור לדעת את זה בעצמך מההפסד המביש שלכם בבית לאשקלון שעשתה דבר דומה! אבל אחרי תקופה מדהימה ורצף יפה, גם את אשקלון התחילו ללמוד וכשהיא פגשה קבוצות טובות כמונו או אילת היא פורקה בלי מאמץ בכלל. אז כן, אולי גרינברג ראה איזה משחק של ווטרס מבלגיה (שהם הוא ראה סקורר שזורק ולא ממש מוסר מן הסתם, עם 16 נק' למשחק, ואולי דווקא בגלל זה קפצו עליו בלי קשר לכלום) וברור שברקוביץ ראה (ולכן ווטרס היה הרבה פחות טוב היום), אבל ללמוד להתכונן לסגנון החדש של חולון ייקח קצת זמן בדיוק כמו שלקח מול זה של אשקלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 8:09 am 
Sophomore

קוף, אם היית רואה את המשחק (כמוני), לא היית אומר שחולון גנבה ניצחון. לדעתי גם בכלל לא הוגן שאדם שלא ראה משחק מסויים, מסיק משהו לגבי אופיו. המשחק הזה היה משחק מצויין, משחק של 2 מחציות שונות מתכלית, משחק בין שתי קבוצות מעולות בסקור גבוהה מאוד. אם ניתן להסיק משהו מהמשחק הזה, הוא ששתי הקבוצות הללו השתפרו לאין שעור, וממש לא יהוו שטיח בהמשך העונה. חולון ניצחו בדיוק כמו שאשדוד יכלו לנצח. חולון לא עשתה בליץ של רבע אחד, הקאמבק הזה היה קאמבק הדרגתי, רוב המחצית השניה היה משחק בהפרש חד ספרתי. באמת שמדובר באחד המשחקים היפים שראיתי השנה בליגה, גם מבחינת כדורסל וגם מבחינת התרחשויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 9:47 am 
Hall of Famer

קוף, אם ווטרס קלע 16 נק' בממוצע בבלגיה, אז ממש אתה לא יכול לקרוא לו נגר על סמך שני משחקים, שלפי מה שאני מבין לפחות אחד מהם לא ראית.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 10:29 am 
Hall of Famer

ערן כתב:
המשחק הזה היה משחק מצויין, משחק של 2 מחציות שונות מתכלית, משחק בין שתי קבוצות מעולות.

אשרי הליגה שבה מהוות כקבוצות תחתית שתי קבוצות מעולות כאלה......

לעצם העניין , זה שחולון חזרה ממינוס 20 , לא אומר שהיא גנבה את המשחק , וזה ששרקו לה פחות עבירות , לא אומר אוטומטית שהשיפוט ניצח לה את המשחק.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 10:55 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה שעופר אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 12:14 pm 
Hall of Famer

חולון מבחינתי ( בעקבות אירופה והסגל הקצר ) עדיין מועמדת בכירה לרדת ליגה . אני חושב שגם הרינונים לגבי אשדוד קצת מוקדמים . שתי קבוצות שלא יהיו בשש הראשונות , ולטעמי גם לא בשמונה הראשונות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 12:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אין מועמדת ודאית לירידת ליגה עד שלא יודעים מי המועמדת לעלות ליגה...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 12:38 pm 
Sophomore

אפשר להפסיק לשתף פעולה עם המושג השקרי הזה "ירידת ליגה".
אין חיה כזו בליגת העל כבר שנים,שמישהו יזכיר לי מי הייתה הקבוצה האחרונה שירדה ליגה בגלל שסיימה אחרונה(ולא בעיות תקציביות וכו').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 4:03 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
קוף, אם ווטרס קלע 16 נק' בממוצע בבלגיה, אז ממש אתה לא יכול לקרוא לו נגר על סמך שני משחקים, שלפי מה שאני מבין לפחות אחד מהם לא ראית.

כרגע הוא נגר, אין לי ספק שיכולתיו עולות על אלו של ברנר ובאיזה שלב הוא יתחיל לעשות גם קצת סלים (אם כי קלעי גדול הוא לא כנראה). הנקודה לא הייתה זאת, הנקודה היא שכנראה מה שהוא נותן לחולון זה בערך מה ששמוליק ברנר היה יכול לתת, ניהול משחק, אסיסטים, חוכמה, סדר וכו'. מבחינה התקפית הוא לא ממש מאיים על הסל (גם במשחק נגדנו זה היה ככה, כשהבינו את זה ברבע האחרון גם שינו טקטיקה וההפרש הגדול של חולון נמחק מהר). מכיוון שהחולונים מתלהבים מהיכולת שהוא מראה עכשיו (וכרגע הוא מנגר) וממה שזה עושה לקבוצה, אז בהחלט לדעתי אני יכול להגיד שעם שמוליק ברנר וסמית הם היו יותר טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 4:09 pm 
Senior

ערן כתב:
קוף, אם היית רואה את המשחק (כמוני), לא היית אומר שחולון גנבה ניצחון.

מבחינתי במשחק שהיית בפיגור 39 דקות, ורק בדקה האחרונה הצלחת לעלות ליתרון זה לגנוב את המשחק. זה בכלל לא רלוונטי ללראות את המשחק, אלא אם תספר לי שחולון שיחקה מדהים במחצית הראשונה אבל פשוט רק החטיא לייאפ אחרי לייאפ כל המחצית הראשונה ושזה רק היה עניין של זמן עד שתחזרו למשחק. אולי אנחנו מגדירים אחרת לגנוב את המשחק, אבל לטעמי שזה מה שקורה במשחק זה בהחלט לגנוב אותו.

לגביי השופטים, לא אני אמרתי... עופר ברקוביץ (שלא ידוע כבכייין סדרתי או משהו כזה) שהיה במשחק טוען לא שהיה סתם שיפוט לא טוב אבל שיפוט שערורייתי. אני רק ציינתי שאם מסתכלים על העובדות שבהם אפשר לבדוק החלטות שופטים כמו עבירות וכו', אז רואים שהייתה עדיפות בהחלט ברורה לחולון. אם זה בגלל שהיה שיפוט שערורייתי או שיפוט טוב זה רק מי שהיה שם יכול לדעת ולא התיימרתי להקבוע. רק ציינתי את מה שעופר ברקוביץ אמר. אז הוא טוען ככה ואתם טוענים אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 4:10 pm 
Senior

דובראש כתב:
אפשר להפסיק לשתף פעולה עם המושג השקרי הזה "ירידת ליגה".
אין חיה כזו בליגת העל כבר שנים,שמישהו יזכיר לי מי הייתה הקבוצה האחרונה שירדה ליגה בגלל שסיימה אחרונה(ולא בעיות תקציביות וכו').

לא יודע אם אין או יש, אבל לפחות 2 קבוצות עושות קולות מאד ברורות של רוצות לעלות ליגה השנה. נהריה (שעל פי הדיווחים האחרונים רוצה את ליאור שגב גם כן) ועפולה (שהחתימו עכשיו את ברנר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 13, 2013 10:26 pm 
Sophomore

הפועל כרגע בהחלט הקבוצה הכי חלשה בליגה, למרות החיזוק החביב של טיילור.
זה שמגדל מתקשה מולה רק מראה מי הקבוצה הכי פחות מאומנת בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה