סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:07 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אינדיאנה קצת מאבדת את הראש בהתקפה, במקום לחזור ליסודות של הפיק אנ רול , חדירות והליכה אגרסיבית פנימה, הם מתחילים בהפצצות חסרות סיכוי מבחוץ.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:16 am 
Hall of Famer

וחוץ מזה סטיבנסון שחקן קצת מטומטם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:18 am 
Hall of Famer

איזה נאיביות, להשתגע.....

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:24 am 
Hall of Famer

לא היה מגיע לחבורת הגברים של אינדיאנה להפסיד את שני המשחקים האלה. משחק אש ביום ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:25 am 
Hall of Famer

חחח שימי ריגר כל כך מסטול "הולכים לבדוק כמה זמן יש על השעון". השופטים הלכו בכלל לבדוק את הריפליי, וגילו שהכדור בעצם של אינדיאנה...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:27 am 
Hall of Famer

מישהו עוד חושב שהיברט לא בטופ 10 סנטרים בליגה.... ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:27 am 
מנהל פורום

לברון נתן, לברון לקח יהי שם לברון מבורך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:29 am 
Hall of Famer

למרות שאינדיאנה גנבה את הביתיות, ההיט הולכים להחזיר אותה באחד משני המשחקים הבאים. לא רואה אותם מצליחים לנצח 4 משחקים מול מיאמי.
בסיום 97-93 אינדי.
היט: לברון 36 נק' 8 ריב' 3 אס' ו-5 איב', בוש 17 ו-5 ריב', וייד 14 נק' 6 ריב' ו-5 אס'
פייסרס: היברט 29 ו-10 ריב', פול ג'ורג' 22 ו-6 אס', ג'ורג' היל 18, ווסט 13 ו-7 ריב', סטיבנסון 10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:38 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:

אני.
שמח מאוד שהצבת כבר את היברט בטופ10 סנטרים על סמך שני משחקים מול קבוצה נטולת סנטרים. קצת כמו שנדב אמר שמבחינתו לופז הוא הסנטר הכי טוב בליגה אחרי משחק או שניים מול שיקגו, שהעדיפה להשאיר אותו חופשי לקליעות מחצי-מרחק, מאשר לשים את המשחק בידיים של דרון ויליאמס וג'ו ג'ונסון.
היברט ארגיואבלי בטופ10, אבל לא גבוה מדי לדעתי, כל עוד אינדיאנה לא משחקת עליו וכל עוד הוא לא מתחפר יותר בצבע.
ואגב, רשימת הסנטרים מורכבת היום משני סנטרים, הווארד וביינום, שבשיאם הם הטובים בליגה, אבל עברו כמה שנים מאז השיא האחרון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:47 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אינדיאנה כרגע 4-2 מול מיאמי העונה.
היא גם מושלמת בבית בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:15 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כמו שמיאמי נראית היא בבעיה רצינית. בינתיים אף שחקן מהסגל המשני לא הגיע לסידרה - לא קול, לא אלן, לא באטייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:48 am 
מנהל פורום

גמני כמו התותח לא רואה את אנידיאנה מנצחים את הסידרה מה שלא מפריע לי להתפעל מהם עד עכשיו

לא יודע אם הפלייאוף הזה חריג מבחינת היכולת של היברט לא צפיתי הרבה לאורך השנים האחרונות אבל ביכולת שלו בפלייאוף ובטח בסידרה מול מיאמי הוא לא אחד מעשרה הטובים הוא אחד משלושת הטובים ביותר, החיסרון היחיד שלו היא שאין לא טווח כמו ללופז נגיד

קרדיט ענק לווסט שקרא את המסירות של לברון ויירט את שניהם אף אחד לא היה מאשים אותו אם המסירות היו מגיעות ליעד שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:06 am 
Hall of Famer

אחת המסירות לפחות לא הייתה "קריאה" של מהלך אלא מזל נטו, כשהוא פשוט הרים ידיים כשהוא עם הגב ללברון, ולברון פשוט מסר לו אל הידיים.

אפרופו קינג ג'יימס, למרות האיבודים, המסירה למייק מילר לשלשה במחצית הייתה שירה בתנועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:53 am 
מנהל פורום

אתה מתכוון לחטיפה הראשונה?
לי דווקא זה נראה שהוא קלט את המסירה של לברון, אבל היה צעד קדימה לכן שלח ידיים אחורה, הוא בטח לא חלם לתפוס את הכדור אלא ניסה להסיט אותו

בשולי המשחק, תמוה שגם שאחרי שיאנג (הגרוע למדי בסידרה) נפצע ג'ראלד גרין לא מקבל דקות ובכלל הספסל של אינידי לא מקבל דקות והחמשיה הולכת ונשחקת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:17 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

הפעם ווגל השאיר את היברט במגרש במהלכים האחרונים בהגנה, וזו עוד סיבה לניצחון.

בוויכוח על היברט כן-או-לא על המגרש בסיום המשחק הקודם, אני לגמרי בצד של אלה שאומרים שווגל
עשה טעות קשה כשוויתר על היברט. אם היברט במגרש, אין מצב שמיאמי מגיעה לשני ליי-אפים בשני המהלכים האחרונים.

גם ווגל הבין שטעה, ואני מוכן להתערב שעד סוף הסדרה היברט לא יורד מהמגרש בדקה האחרונה.
(כמובן אם ישרוד את העבירות, ואני מאוד מקווה שישרוד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:25 am 
Hall of Famer

בכלל אני לא מבין את הפטיש של ווגל ליאנג, ובהחלט לא רואה סיבה שגרין יקבל את הדקות שלו, שחקן שתפור עליו לעלות ל10-15 דקות ולתת קצת אינסטנס אופנס מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:37 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

וויד מנסה להרוג את סטיבנסון..

http://www.youtube.com/watch?v=BBVK0CDo8O0

אפשר להרחיק אותו מהמשחק הבא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 11:06 am 
Freshman

לברון היה נראה גמור מעייפות ברבע האחרון, הגיע אחרון להתקפה בחצי מההתקפות בניסיון לנוח קצת לפני שהוא צריך לדרוס 5 אנשים בדרך לטבעת.
לדעתי העייפות הזאת היא אחד הגורמים לשני האיבודים בסוף שלא אופייניים ללברון של העונה אלא יותר ללברון של הגמר מול דאלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 11:20 am 
Junior

http://youtu.be/Q3wi4NnljBQ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:12 pm 
Hall of Famer

אין לי מושג מה היה קורה אם היברט היה על המגרש במשחק הקודם, אבל במשחק הזה בפוזשן של המשחק, לברון חדר לסל, היברט בא בחצי עזרה והאט אותו בדרך לטבעת, לברון עצר ואיבד את הכדור.
בכלל היברט נתן משחק מדהים. עזבו את ההתקפה, זה לא מה שהיה מדהים. הוא סגר את הצבע של אינדי הרמטית לחלוטין. גם לברון וגם ווייד כמעט לא ניסו לקלוע בצבע כשהוא היה על המגרש וכשכן הם כבר ניסו כמעט תמיד זה נגמר רע.

סטן ואן גנדי

נערך לאחרונה על ידי עמוס לב בתאריך ש' מאי 25, 2013 12:14 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:13 pm 
Senior

אם מיאמי תפסיד את הסדרה הזאת הראשון שייצלב(אחרי לברון, אני מניח) יהיה ריילי, כשהשאלה למה לעזעזל הוא לא הביא סנטר נורמלי אחד לקבוצה בקיץ במקום ריי אלן תעלה שוב. רוי היברט הוא סנטר טוב, אבל אם הוא ימשיך לקלוע ככה זה אך ורק כי אין למיאמי מי שישמור עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:58 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
עופר האדום כתב:

אני.
שמח מאוד שהצבת כבר את היברט בטופ10 סנטרים על סמך שני משחקים מול קבוצה נטולת סנטרים. קצת כמו שנדב אמר שמבחינתו לופז הוא הסנטר הכי טוב בליגה אחרי משחק או שניים מול שיקגו, שהעדיפה להשאיר אותו חופשי לקליעות מחצי-מרחק, מאשר לשים את המשחק בידיים של דרון ויליאמס וג'ו ג'ונסון.
היברט ארגיואבלי בטופ10, אבל לא גבוה מדי לדעתי, כל עוד אינדיאנה לא משחקת עליו וכל עוד הוא לא מתחפר יותר בצבע.
ואגב, רשימת הסנטרים מורכבת היום משני סנטרים, הווארד וביינום, שבשיאם הם הטובים בליגה, אבל עברו כמה שנים מאז השיא האחרון שלהם.

סליחה? תודה לך על הדיאגנוזה המלומדת אדוני הדוקטור, אבל אני מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה עוד הרבה לפני המשחקים מול שיקגו וגם אחרי שברוקלין הודחו. מה זה אומר על עמדת הסנטר בימינו זה משהו אחר, אבל אני עדיין חושב שאין שילוב כזה של יכולות בעמדה הזו בעולם כרגע.

לגבי היברט, אני הייתי בצד שלו עוד מהרגע שיצא לדראפט, ונדמה לי שהיו לא מעט סקפטים כולל התותח שדיברו על איטיות וכו'. הוא בטח לא שחקן מושלם, אבל הוא שחקן טוב מאד והסייז שלו קריטי כמו שאנחנו רואים. תמיד אפשר לפטור הצגות כמו של היברט אמש ב"למיאמי אין קו קדמי" אבל אותה מיאמי בלי קו קדמי עדיין היתה הפייבוריטית הבלתי מעורערת והחד משמעית לקחת את האליפות עד הסדרה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:00 pm 
Senior

ונשארה עדיין הפייבוריטית לקחת את האליפות, אני לא מאמין שאינדיאנה יכולים לקחת 4 משחקים בסדרה מול מיאמי.

כל עוד וויד ממשיך לקלוע כמו מו וויליאמס בימי הפלייאוף של הקאבס, לברון יצטרך לעבור למוד של "אני לא סופר אף אחד" של משחק 6 נגד בוסטון בשנה שעברה.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ש' מאי 25, 2013 1:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:08 pm 
Hall of Famer

לא יודע. אולי זה ווישפול ת'ינקינג, אבל אינדיאנה הפסידה על רשלנות את משחק 1, ניצחה את משחק 2 והיא קבוצת בית מצוינת. בינתיים העובדות מראות שדווקא הפייסרס פייבוריטס בסדרה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:12 pm 
Senior

nadav_hacohen כתב:
לא יודע. אולי זה ווישפול ת'ינקינג, אבל אינדיאנה הפסידה על רשלנות את משחק 1, ניצחה את משחק 2 והיא קבוצת בית מצוינת. בינתיים העובדות מראות שדווקא הפייסרס פייבוריטס בסדרה הזאת.

זה היה ככה גם בסדרה של הספרס נגד גולדן סטייט ואני לא חושב שמישהו תהה שם לרגע שגולדן סטייט הולכת לנצח את הסדרה. אומנם שם יחסי הכוחות היו הרבה יותר ברורים, אבל גם פה זו סדרה שכוללת את השחקן הטוב בעולם וקבוצה שסיימה את הליגה עם 66 ניצחונות בצד אחד.

אגב, "הפסידה על רשלנות"- קלעה שלשה פסיכית שהובילה להארכה, קיבלה שריקה מפופקת לשלוש זריקות שהובילה ליתרון נקודה 2 שניות לסיום?
לא יודע, דווקא חושב שנעשה צדק איפושהו עם הסל שם של לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: shmueliki, אוהד גליל ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: