סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:24 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Hibbert is only the second Pacers player to have at least 29 points and 10 rebounds in a playoff game. Jermaine O’Neal did it twice, in 2002 and 2006.

ריק סמיטס מעולם לא עשה את זה? :du_ma_et:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:46 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
התותח המפוברק כתב:
עופר האדום כתב:
מישהו עוד חושב שהיברט לא בטופ 10 סנטרים בליגה.... ?

אני.
שמח מאוד שהצבת כבר את היברט בטופ10 סנטרים על סמך שני משחקים מול קבוצה נטולת סנטרים. קצת כמו שנדב אמר שמבחינתו לופז הוא הסנטר הכי טוב בליגה אחרי משחק או שניים מול שיקגו, שהעדיפה להשאיר אותו חופשי לקליעות מחצי-מרחק, מאשר לשים את המשחק בידיים של דרון ויליאמס וג'ו ג'ונסון.
היברט ארגיואבלי בטופ10, אבל לא גבוה מדי לדעתי, כל עוד אינדיאנה לא משחקת עליו וכל עוד הוא לא מתחפר יותר בצבע.
ואגב, רשימת הסנטרים מורכבת היום משני סנטרים, הווארד וביינום, שבשיאם הם הטובים בליגה, אבל עברו כמה שנים מאז השיא האחרון שלהם.

סליחה? תודה לך על הדיאגנוזה המלומדת אדוני הדוקטור, אבל אני מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה עוד הרבה לפני המשחקים מול שיקגו וגם אחרי שברוקלין הודחו. מה זה אומר על עמדת הסנטר בימינו זה משהו אחר, אבל אני עדיין חושב שאין שילוב כזה של יכולות בעמדה הזו בעולם כרגע.

לגבי היברט, אני הייתי בצד שלו עוד מהרגע שיצא לדראפט, ונדמה לי שהיו לא מעט סקפטים כולל התותח שדיברו על איטיות וכו'. הוא בטח לא שחקן מושלם, אבל הוא שחקן טוב מאד והסייז שלו קריטי כמו שאנחנו רואים. תמיד אפשר לפטור הצגות כמו של היברט אמש ב"למיאמי אין קו קדמי" אבל אותה מיאמי בלי קו קדמי עדיין היתה הפייבוריטית הבלתי מעורערת והחד משמעית לקחת את האליפות עד הסדרה הזאת.

1. מחיפוש בהיסטורית הפורום של השם "לופז" תחת הודעה שכתבת, לא מופיעה שום הודעה שבה אתה מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה. אשמח לקבל הוכחות אחרות.
2. לגבי היברט, ת'רד הדראפט ההוא מן הסתם נעלם כך שקשה לי להגיד מה רשמתי אז. זכור לי שהיה לו מצ'אפ מצוין דווקא מול סנטר מוביל, ומבדיקה של המשחקים שלו בקולג', לסנטר ההוא קראו גרג אודן. היברט עשה מולו 19 ו-6 ריב' במשחק שג'ורג'טאון הפסידו בעונת 06/07. הסייז שלו הרשים אותי, אבל הוא היה מאוד כבד. אם לשפוט עד עכשיו, ולשים בצד את המשחק האחרון, ב-5 עונות שהוא בליגה, ההתקדמות היחידה שהוא עשה זה בקטגורית החסימות.
3. זה שמיאמי בלי קו קדמי פייבוריטית לא אומר ששחקני פנים מאסיביים לא אמורים לטחון לה את הצורה. בדיוק ההפך. זה צפוי, וזו שיטת המשחק של אינדיאנה, ופרנק ווגל דיבר על זה בראיון שהם משתדלים לעשות כמה שיותר פוסט אפ.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 1:51 pm 
Hall of Famer

גלעד כתב:
וויד מנסה להרוג את סטיבנסון..

http://www.youtube.com/watch?v=BBVK0CDo8O0

אפשר להרחיק אותו מהמשחק הבא?

לדעתי זה אמור לחייב בהרחקה - מכה מכוונת מעל קו הכתפיים. אבל היי, סטרן צריך לדאוג לרייטינג, אז נסתפק ב"נו נו נו" ו"לך תקריא לילדים של בי"ס יסודי דקסטר מורגן במיאמי סיפור לילה טוב לפני השינה" כדי שנוכל לטחון פרסומות של זה בסדרת הגמר.

סמיתס קלע 3 פעמים בפלייאוף 29 נק' ומעלה אבל אסף רק 7, 6 ו-8 ריב' במשחקים הללו. כן היה לו משחק של 27 ו-11 ריב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 2:22 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
.. ?[/

1. מחיפוש בהיסטורית הפורום של השם "לופז" תחת הודעה שכתבת, לא מופיעה שום הודעה שבה אתה מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה. אשמח לקבל הוכחות אחרות.
2. לגבי היברט, ת'רד הדראפט ההוא מן הסתם נעלם כך שקשה לי להגיד מה רשמתי אז. זכור לי שהיה לו מצ'אפ מצוין דווקא מול סנטר מוביל, ומבדיקה של המשחקים שלו בקולג', לסנטר ההוא קראו גרג אודן. היברט עשה מולו 19 ו-6 ריב' במשחק שג'ורג'טאון הפסידו בעונת 06/07. הסייז שלו הרשים אותי, אבל הוא היה מאוד כבד. אם לשפוט עד עכשיו, ולשים בצד את המשחק האחרון, ב-5 עונות שהוא בליגה, ההתקדמות היחידה שהוא עשה זה בקטגורית החסימות.
3. זה שמיאמי בלי קו קדמי פייבוריטית לא אומר ששחקני פנים מאסיביים לא אמורים לטחון לה את הצורה. בדיוק ההפך. זה צפוי, וזו שיטת המשחק של אינדיאנה, ופרנק ווגל דיבר על זה בראיון שהם משתדלים לעשות כמה שיותר פוסט אפ.

השיפור שלו הוא ממש לא רק בחסימות. התלונה כלפיו תמיד היתה שהוא שבלוני, צפוי מאד והאיטי בהתקפה וזה בהחלט השתפר. חוץ מזה הציוות שלו עם ווסט נהדר בעיניי כי הם באמת צמד גבוהים שלגמרי משלים האחד את השני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 3:59 pm 
Hall of Famer

"הוכחות"? אנחנו בחקירה? אתה רוצה לקרוא למישהו לדוכן העדים?

אם אתה רוצה דברים שכן כתבתי בפורום, והרבה פעמים, זה כמה שאני לא מעריך את הווארד וחושב שביינום כשיר, למשל, טוב ממנו. היות שביינום לא כשיר, והיות שהווארד נראה כמו שהוא נראה, כרגע לדעתי לופז הוא הטוב בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:06 pm 
Hall of Famer

אם אתה רושם:
ציטוט:
אני מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה עוד הרבה לפני המשחקים מול שיקגו וגם אחרי שברוקלין הודחו

הייתי חושב שזה יהיה מגובה במשהו יותר מוצק מאשר זה שאתה לא מעריך את הווארד וביינום פצוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:11 pm 
מנהל פורום

המרפק של וייד מכוער, כמו גם המרפק המכוון של ווסט היישר לכתף הפגועה של צ'אלמרס.
אם הרחקה, היא צריכה להיות כפולה במקרה הזה.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:20 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אתה מתכוון לחטיפה הראשונה?
לי דווקא זה נראה שהוא קלט את המסירה של לברון, אבל היה צעד קדימה לכן שלח ידיים אחורה, הוא בטח לא חלם לתפוס את הכדור אלא ניסה להסיט אותו

I stand corrected.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dhZwkwWDdk

לרוב במצבים האלה, השחקן נמצא עם הגב למוסר. הפעם, ווסט קלט את לברון בזווית העין והגיב מהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:39 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
אם אתה רושם:
ציטוט:
אני מדבר על לופז כסנטר הטוב בליגה עוד הרבה לפני המשחקים מול שיקגו וגם אחרי שברוקלין הודחו

הייתי חושב שזה יהיה מגובה במשהו יותר מוצק מאשר זה שאתה לא מעריך את הווארד וביינום פצוע.

כן, זה מגובה בדעתי. פורום סלניוז זה לא המקום היחיד שבו אני מדבר על כדורסל. אבל יפה שאתה אובססיבי/משועמם מספיק בשביל לתחקר את הפרשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:56 pm 
Junior

התותח המפוברק כתב:
גלעד כתב:
וויד מנסה להרוג את סטיבנסון..

http://www.youtube.com/watch?v=BBVK0CDo8O0

אפשר להרחיק אותו מהמשחק הבא?

לדעתי זה אמור לחייב בהרחקה - מכה מכוונת מעל קו הכתפיים. אבל היי, סטרן צריך לדאוג לרייטינג, אז נסתפק ב"נו נו נו" ו"לך תקריא לילדים של בי"ס יסודי דקסטר מורגן במיאמי סיפור לילה טוב לפני השינה" כדי שנוכל לטחון פרסומות של זה בסדרת הגמר.

בתור חובב MMA לקרוא לדבר הזה flying elbow זה מביך. הוא ניסה לקפוץ מעליו ובמקרה פגע בו עם המרפק (אם היה רוצה לתת מרפק הוא לא היה מרים את הכתף ומצמיד את היד לגוף). פגיעה לא מכוונת - אולי פאול תוקף אבל לא הרחקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 5:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הייתי בטוח שאתם מתכוונים למפרק של ווסט... (שהיה מכוער במיוחד בגלל שבעליל זה נועד לפגוע ביד הפגועה). בשידור הישיר לא שמתי לב כמה המרפק של וייד היה רע, נראה לי מגוחך לטעון שזה לא היה מכוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 5:11 pm 
מנהל פורום

ואגב, כריס אנדרסון ממשיך להיות עם 100% מהשדה והעונשין גם אחרי המשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 5:42 pm 
Hall of Famer

האיבוד הראשון של לברון זה לדעתי משהו שקורה, היה מהלך נכון אבל קצת חוסר מזל ועירנות של ווסט עלו לו באיבוד. האיבוד השני לעומת זאת, כולו פשלה של לברון, היה לו את בוש חופשי לידו והוא סתם הסתבך עם עצמו. היה אמנם כיסוי טוב של אינדיאנה על כל השחקנים האחרים של מיאמי, אבל היברט לא היה יכול גם לעמוד מספיק קרוב לסל כדי לעזור על החדירה של לברון וגם מספיק קרוב לבוש כדי למנוע את המסירה, ואם לא מסירה לבוש, גם עצירה וג'אמפ מחצי מרחק היו עדיפים על התסבוכות שהוא הכניס את עצמו אליה, פשוט החלטה גרועה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:00 pm 
Hall of Famer

צריך לזכור שלברון שיחק מעל 45 דקות במשחק. הוא אמנם נראה בלתי אנושי כמעט לגמרי אבל שילוב בין עייפות ללחץ מביא להגברת הסיכוי לטעות. אני חושב שההיט יכולים להסתדר בלי לברון למשך יותר מ-3 דקות במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:03 pm 
מנהל פורום

45 דקות זה הסטנדרט שלו בפלייאופים האחרונים במיאמי, וזה לא הולך להשתנות. לדעתי בשלב הזה שנה שעברה מול בוסטון הוא שיחק גם משחקים שלמים של 48 דקות.

אבל אם כבר, שוב החמישיה של אינדיאנה כולה בסביב ה40 דקות למשחק, בזמן שאצל מיאמי רק לברון ווייד טוחנים (אולי וייד יקבל מנוחה כפויה במשחק הבא...). כרגע זו הסיבה היחידה לאופטימיות במיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:06 pm 
Hall of Famer

זו אולי המציאות אבל זה עדיין לא אומר שזה מהלך חכם. בהתחשב בכך שיש להם את מייק מילר, וייד, באטיה ואלן, הם יכולים להסתדר בלעדיו כמה דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:21 pm 
מנהל פורום

אני גם לא חושב שזה מהלך חכם אבל (א) לברון הוכיח בפלייאוף שעבר שהוא יכול לעמוד בזה (טוב, לפני שנתיים קצת פחות), ו(ב) כרגע זו הבעיה האחרונה של מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 6:47 pm 
Junior

ראובן כתב:
הייתי בטוח שאתם מתכוונים למפרק של ווסט... (שהיה מכוער במיוחד בגלל שבעליל זה נועד לפגוע ביד הפגועה). בשידור הישיר לא שמתי לב כמה המרפק של וייד היה רע, נראה לי מגוחך לטעון שזה לא היה מכוון.

לי נראה מגוחך לטעון שזה מגוחך. תסתכל היום ב-5+ לייב בלילה, יש UFC 160. תראה מה זה מרפק מכוון. אני לא יודע אם הוא התאמץ יותר מדי לא לפגוע בו, אבל הוא בוודאות מנסה לזנק מעליו. מה גם שמכות כאלה נראות הרבה יותר נורא בהילוך איטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:05 pm 
מנהל פורום

בוא נגיד שזו לא הפעם הראשונה שאני רואה סרטונים של ווייד. גם הפעם ההיא שהוא העיף את הנעל של שחקן יריב מחוץ למגרש יכלה להיראות כמו משהו שקרה בטעות במבט ראשון. מה גם שאין כל כך דבר כזה "לזנק מעל שחקן".

אשר להקבלה לUFC, אני יכול גם לראות סרטונים של אל ג'זירה מסוריה. מה הקשר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:22 pm 
Hall of Famer

לקפוץ מעל שחקן?? אפשר לחשוב שסטיבנסון זה ג'ון לוקאס או נייט רובינסון.... שלא לדבר שזה לא עושה שום הגיון בקונטקסט של משחק כדורסל לקפוץ מעל שחקן יריבה באמצע התקפה מתפרצת במרכז המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:48 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (2)
אני חושב כמו מתן.
לי זה נראה כאילו וויד לא שם לב שסיבנסון בדרכו, ורק ברגע האחרון כששם לב לזה, הוא ניסע מן פעולה גמלונית של המנעות מהתנגשות חזיתית, ע"י קפיצה מעליו/לצדדיו/ הוא העומד - וזה מה שיצא.
לדעתי זה לא היה מכוון.

הפוסט האחרון - הכנות אחרונות לפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 8:18 pm 
Hall of Famer

תגידו, אתם רציניים? תסתכלו על ווייד מתחילת המהלך, הוא ראה בדיוק לאן הוא רץ והוא גם לא עצר אחרי שהוא נתן לסטבנסון את המרפק לראש, מי שעושה דבר כזה בטעות טורח לפחות להסתכל אחורה כדי לראות מה קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:15 pm 
Sophomore

כל הכבוד לאינדי שהצליחו לגבור על לברון ביום ענק אף על פי שנשמר מעולה ע"י פול ג'ורג ועדיין סיים עם אחוזים מעולים.
אבל עם כל הכבוד,החבורת גברים הצליחה גם לגבור בצורה מרשימה על שיפוט פשוט ביזיוני שכ"כ מאוהב שוויד (תגידו,יש מצב שהוא משחד שופטים??) ולברון.

רשמים רק מרבע 2:
וויד מקבל מפוקפקת לטעמי שריקה אחרי עוד הטיית זריקה על הנסבורו, שכן הנסבורו קפץ לצידו של וויד ופשוט וויד קפץ עליו ויצר מגע, אממה,השופטים גם החליטו שהפגיעה הבאמת בטעות של הנסבורו שגם בא לעזור לוויד לקום והתנצל היא פלגרנט.
הלאה, לברון נכנס לסל,עבירה באמת בקטנה של יאנג,הזברות החליטו שהנסיון שלו לקחת את הכדור מאיה אחרי השריקה הוא נסיון לפגוע בלבאראון,אז יאללה בוא נכניס גם לו טכנית, וגם לעוזר מאמן על הדרך.
הסל+עבירה של לברון ממש לקראת סיום המשחק,וול...ג'ורג שמר אותו מעולה והמגע היה עם החזה ובצורה הכי מינימלית שאפשר,אבל היי,זה לברון הכוסון אלוהי השמשות וכל הטוב,בוא נשרוק לו!

מה שוויד עשה לסטיבנסון פשוט מראה כמה הוא אדם וספורטאי דוחה,חייב להיות מורחק ומדהים שאפילו לא שרקו לעבירה בהמהלך שהיה ממש באמצע המגרש.

גם מה שווסט עשה מכוער,ובהחלט שווה פלגרנט 1, אבל לא הרחקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:52 pm 
Hall of Famer

ככה ידבר אוהד.
אם משווים בין מה שווייד עשה לבין מה שווסט עשה, אין ספק שהכיעור הולך לכיוון זה של הבחור מאינדיאנה. גם האנסבורו הוריד איזה מכה בראש לאחד משחקני מיאמי אחרי שהמהלך כבר הסתיים.
גם התלונות על השופטים בוא נגיד שלא ממש אובייקטיביות. על כך שלא נשרק פאול על היברט במהלך של בוש לקראת סוף המשחק לא נדבר?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:52 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
תראו.
במהלך שירותי הצבאי החלטתי ברגע מטומטם אחד להצטרף למשחק כדורסל כשהM-16 עדיין עלי.
כמובן שהוא נכנס למישהו בעין (ללא נזק ארוך טווח, תודה לאל).
האם התכוונתי להכניס לו סטרשף לקרנית ? בוודאי שלא.
האם זה בכל זאת היה חתיכת דבר מטומטם שהייתי צריך לחטוף עליו ? כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, סאבוניס ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: