סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 9:55 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יש הבדל ענק.
וויד עשה הטעיה שהנסברו ,בחור גדול ולא זריז במיוחד, לא הצליח לעמוד בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:09 pm 
Freshman

nadav_hacohen כתב:
לא יודע. אולי זה ווישפול ת'ינקינג, אבל אינדיאנה הפסידה על רשלנות את משחק 1, ניצחה את משחק 2 והיא קבוצת בית מצוינת. בינתיים העובדות מראות שדווקא הפייסרס פייבוריטס בסדרה הזאת.

גם אחרי המשחק הראשון נגד שיקאגו העובדות הראו ששיקאגו פייבוריטים, הזמן הראה אחרת.
בסופו של דבר, אינדיאנה באמת נתנה 2 משחקים גדולים, לעומת מיאמי שהייתה חלשה פרט ללברון ואנדרסן, שעושה את הדברים הרגילים שלו פשוט מקבל יותר כדורים כי כל ההגנה קופצת על לברון ו-ווייד בחדירות.

לדעתי במשחקים הבאים נמשיך לראות את ווסט והיברט דומיננטים בצבע, אבל לא ברמה של שני המשחקים הראשונים ובצד השני באטייה (0-7 מהשדה ב2 המשחקים הראשונים, 0-6 מחוץ לקשת) ואלן (3-13 שדה, 1-6 לשלוש ו3-6 מהקו) יתחילו לקלוע ומי יודע, אולי גם ווייד ייתן את התפוקה שנתן עד הפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:18 pm 
Junior

ראובן, לא הבנתי את ההערה שלך על אל ג'זירה. כל מה שאני טוען הוא שאני יודע איך מרפק מכוון נראה (לא יודע אם זה חמק ממך). אז לקחתי את אבא שלי וניסיתי לעבור אותו תוך כדי קפיצה הצידה והרמת היד. התנועה שהיד שלי עשתה היתה דומה מאוד למה שווייד עשה.

ותותח, בקשר להערה שלך על לקפוץ מעל שחקן - נו'במת...

אני לא יודע אם זה היה מכוון או לא. זה פשוט נראה לי לא מכוון (וכנראה שלא רק לי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:37 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ההערה על אל ג'זירה אומרת שלא מעניינים אותי הסטנדרטים של סוגי ספורט אלימים אחרים. מה שלא יהיה, לדעתי ברור שמה שווסט עשה ברמה אחת מעל מה שוייד עשה, ואין לי בעיה ששניהם יורחקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:42 pm 
Junior

לא דיברתי על סטנדרטים, דיברתי על התנועה עצמה. מן הסתם לא צריך מרפק בעוצמה של MMA כדי שהוא ייחשב מרפק בכדורסל. בכל מקרה נראה לי שמיצינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 12:06 am 
Junior

טוב לדעת שאם זה לא ברמת UFC זה לא מכוון. ווייד מתעלה על עצמו, אחד המהלכים הכי מלוכלכים והמגעילים שראיתי-יותר מלוכלך מהמפרק של ווסט. יותר גרוע מלשבור את האף במשחק אלסטאר.
ברור שוייד לא ראה אותו, הוא סה"כ רץ לכיוונו במשך כמה שניות. בהילוך הרגיל רואים שסטיבנסון מוסר לג'ורג' ועושה תנועה לכיוון וייד, עם הפנים אליו, כדי לעמוד בדרכו ולמנוע ממנו לעזור בהגנה (מהלך חוקי לחלוטין). וייד בתגובה קופץ כדי להכניס את המרפק לתוך הראש שלו. גועל נפש.

בנוגע למשחק: ג'ורג' סופרסטאר והיברט היה טוב גם לפני מיאמי, לא בטוח שהוא פחות טוב מנואה. אבל לא אוהב את ההגנה של ג'ורג'. הגנה סולידית - הוא מגן טוב ארוך מהיר אתלטי שפשוט שומר, אבל הוא יותר מדי נקי, אפס מגע על לברון, שמרגיש בנוח עם הכדור ומגיע לצבע בכל פיק-רול. אם לא היברט לברון היה דופק 40+ כל משחק. אני אוהב הרבה יותר את ההגנה של סטיבנסון ויאנג, צריך לשים עליו גוף יותר לשלוח ידיים ולהציק לו כמו שעושה ארטסט והסמול מהבולס, אסור לתת לו להרגיש בנוח אחרת לתת הוא ימטיר על הפייסרס 30+ גם באינדיאנה, ובקלות. חבל כי יש להם את הכלים להגביל אותו -סטיבנסון וג'ורג', והעיקר-היברט בצבע, אם הם רוצים להגיע לגמר הם צריכים לעשות את זה דרך ההגנה באינדיאנה, אין להם מספיק כלים התקפיים כדי לנצח את מיאמי 4 פעמים.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך א' מאי 26, 2013 12:14 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 12:13 am 
Hall of Famer

מתן אני לא קונה את זה. משום מה, לא נשמע כ"כ סביר שהוא רץ בדרך חזרה להגנה ובמקרה 'פספס' שהוא במסלול התנגשות עם שחקן בגובה 196 ס"מ ומשקל 103 ק"ג, ככה שהוא זיהה את האובייקט כמה רגעים לפני ההתנגשות, והדרך היחידה שלו להימנע מהתנגשות היא לזנק עליו תוך כדי שהוא מכניס לו מרפק לראש.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 12:16 am 
Sophomore

שימו לב לכמות המטורפת של ריבאונדים שסטפנסון לוקח בפלייאוף הזה אחרי שבעונה הסדירה היה לו ממוצע של 3.9 שזה אחלה לגארד:
8 בסדרה נגד אטלנטה,
8.2 בסדרה נגד הניקס,
10 בשני המשחקים הראשונים נגד מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 12:31 am 
Junior

וואו מטורף, 8.4 רב' בפלייאוף לגארד. בכלל מדובר בכשרון מטורף שפשוט אין לו ביטחון בשיט. כשהוא מחליט ללכת לסל הוא ממש בהמה, במיוחד במתפרצת, צריך לקוות חזרה שלו לעניינים באינדיאנה כי הוא יכול להיות X פקטור בשני צידי המגרש
.
אגב אני מבסוט מחלוקת הדקות של ווגל. היל-סטיבנסון-ג'ורג'-ווסט-היברט קיבלו כ"א 40+ דקות במשחק 1, ו38+ דק' כ"א במשחק 2. הוא מוציא את היתרון העצום של ההיט בספסל מחוץ לתמונה, בחמישיה עם היתרון של ווסט והיברט, והיכולת של ג'ורג'-אינדי לא נופלים ממיאמי בחמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 12:48 am 
Hall of Famer

רק אני משתעשע מהמחשבה שסטיבנסון הוזכר בזמנו כמלפפון של הפועל ירושלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:14 am 
Junior

FLASH כתב:
וואו מטורף, 8.4 רב' בפלייאוף לגארד. בכלל מדובר בכשרון מטורף שפשוט אין לו ביטחון בשיט. כשהוא מחליט ללכת לסל הוא ממש בהמה, במיוחד במתפרצת, צריך לקוות חזרה שלו לעניינים באינדיאנה כי הוא יכול להיות X פקטור בשני צידי המגרש
.

כשרון מטורף? לא יודע. היו כמה פעמים במשחק שעלו לי פלאשבקים לאלכס גארסיה. לוקח ריבאונד ושועט כמו מטורף לצד השני בלי לחשוב שנייה לפני.
נראה לי שהאינטליגנציה ההתקפית שלו מוטלת קצת בספק, אבל אין ספק שמדובר במגן נהדר וחיית משחק אמיתית.

לגבי המשחק והסדרה כולה, אני באמת מתקשה לראות את אינדיאנה לוקחת יותר משני משחקים, אבל היא נותנת סידרה באמת באמת נהדרת, ומהווה יריב אמיתי להיט. היברט נועל את הצבע לגמרי ולמיאמי אין פתרונות יעילים לגבוהים של הפייסרס.

לברון נתן משחק מדהים, אבל ההיט לא מצליחים לרוץ כי אין להם מספיק סטופים בהגנה ובהתקפה העומדת הם לא יעילים מספיק. אני במקום ספולסטרה הייתי מאיץ את הקצב של המשחק כדי להוריד את האפקטיביות של היברט ודיוויד ווסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 6:50 am 
מנהל פורום

אני באמת לא מבין למה כולם מגמדים את אינדיאנה בצורה הזו. מיאמי נראתה רע מאוד בשני המשחקים הללו בזמן שאינדיאנה נראתה מצוין (וממשיכה יכולת גבוהה לאורך כל הפלייאוף), ויש בעיות מצ' אפ אמיתיות שמיאמי צריכה להתמודד מולן ובינתיים נכשלת כישלון חרוץ. אין לי מושג מי ה"פייבוריט" אבל ניצחון של אינדיאנה הוא עכשיו התסריט סביר לגמרי, אם לא המתבקש. זה לא המצב שהיה מול שיקגו שהיה ברור שמיאמי תתאפס אחרי המשחק הראשון ושהבדלי הרמות גבוהים מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:13 am 
Junior

ראובן כתב:
זה לא המצב שהיה מול שיקגו שהיה ברור שמיאמי תתאפס אחרי המשחק הראשון ושהבדלי הרמות גבוהים מדי.

זה היה כל כך ברור שכשכתבתי את זה, רשמת לי משהו בסגנון "זה יכול להתפתח כמו הסדרה מיאמי-בולס 2011 או לייקרס-פילי, וזה יכול להתפתח כמו אורלנדו-קליבלנד".

לאינדיאנה יש סיכוי מסוים בהתחשב בחגיגה בצבע, וביכולת האלסטאר של וייד, ובעובדה שבבית הם בלתי מנוצחים בפלייאוף (ומלבד משחק 6 מול הניקס ניצחו בסטייל בבית כל הזמן), אבל מיאמי בהחלט פייבוריטית, להזכירך המצב היה זהה שנה שעברה ובוש עוד היה בחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:17 am 
מנהל פורום

עלית עלי :)

אבל עדיין. שיקגו היתה קבוצה נחותה ובהרכב מאוד חסר, היא יכלה עדיין להדיח את מיאמי, אבל זו היתה סנסציה גדולה ובושה גדולה למיאמי. אם אינדיאנה תנצח זה לא צריך להפיל אף אחד מהכיסא (ועדיין זה יהיה ביזיון לקבוצה כמו מיאמי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:18 am 
מנהל פורום

פספוס גדול לאינדיאנה עם משחק 1. אם הם היו בפלוס 2 משחקים כבר ההרגשה הייתה אחרת. עכשיו הסיטואציה מאוד שבירה וכולם עדיין חושבים שמיאמי תחזור בגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:22 am 
Hall of Famer

אין שום ערובה לכך שמשחק 2 היה מתפתח כפי שהתפתח, לו אינדיאנה היתה מנצחת את הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:02 pm 
Sophomore

צ'רלי,מה הקשר לכך שהנסבורו כבד ואיטי לכך שהוא קפץ רחוק מוויד?
הנסבורו קפץ לצידו של וויד, כל כך הצידה שהיה אפשר להכניס לשם עוד בנאדם.
וויד קפץ הצידה ויצר מגע עם הנסבורו.
אבל זה גבולי ונניח והייתה עבירה, על מה לעזאזל שרקו להנסבורו טכנית??

לטעמי מיאמי גם השנה פייבוריטית,אבל אי אפשר להשוות בכלל בין שתי הסדרות.
לאינדי השנה יש הגנה יותר טובה,והצמד סטיבנסון-פול ג'ורג' השנה הוא צמד שחודר ויוצר הרבה יותר טוב מהצמד של גריינג'ר ופול ג'ורג' של שנה אשתקד.
אפילו היברט השתפר,נראה נייד יותר ומסתמך הרבה פחות על הוק שאטס ומנסה לתקוף את הטבעת בכל הזדמנות,כנ"ל ווסט שמנסה להסתמך כמה שפחות על החצי מרחק.

בכלל סטיבנסון זה שידרוג רציני, חודר,יוצר,שומר וריבאונדר יותר טוב מגריינג'ר,אמנם קלעי פחות טוב,אבל גריינג'ר בכל זאת קלע באחוזים זוועתיים בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:03 pm 
מנהל פורום

הטכנית להנסבורו הייתה על המגע אחרי הזריקה שבו הוא מנפנף את וייד לרצפה לכאורה לא חלק מהמהלך, מהמגע והעבירה ה"רגילה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:23 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מעניין מה אידיאנה תוכל לקבל על גריינג'ר בעונה הבאה. הוא אמנם לא סופרסטאר ששווה כמה שחקנים טובים אבל אפשר לקבל עליו 2 שחקנים נחמדים לספסל או אולי רכז יותר טוב מהיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:28 pm 
Sophomore

בלדסו ובאטלר עבור גריינג'ר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:34 pm 
Junior

אני חושב כמו מתן, זה לא נראה לי כמו הסתערות אלא כמו שחקן שהראש שלו היה כבר במהלך הבא והוא פשוט ניסה לעקוף אחרי שהוא קלט שיש מישהו מולו.
מגיע לו עונש במשחק עצמו או אולי קנס אבל לא הרחקה.
הרחקות סתם עלולות להכריע את הסדרה באופן לא ספורטיבי והוא לא גרם נזק יוצא דופן לשחקן השני כך שאינדיאנה איבדו אותו להמשך הסדרה או משהו.
לפעמים צריך גם לשקלל את ההשפעה הכוללת ולא רק את המרפק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 4:30 pm 
Junior

בהמשך לדיון שהיה פה על היברט - סטטיסטיקות שלא רואים בד"כ ממחישות יותר את היכולת ההגנתית שלו
http://www.grantland.com/blog/the-trian ... -protector

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 6:19 pm 
Hall of Famer

שאלה היפוטתית שמישהו שאל היום בטוויטר:

אתם מקבלים היום את דראפט 2010 עם ידיעה איך נראים השחקנים. את מי תקחו במקום הראשון, פול ג'ורג' או עדיין את ג'ון וול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 6:45 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
מאחר ומעולם לא החזקתי מיוחנן קיר יותר מדי, זו תשובה קלה. ג'ורג' בלי ספק. אפילו יעבור לי בראש לקחת את גרג מונרו לפניו (אם כי כנראה בסוף אקח את וול).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:10 pm 
Hall of Famer

וייד מקבל פלגראנט 1 על המרפק לסטיבנסון. מה לעשות, צריך רייטינג לגמר. אני לא זוכר דוגמאות ספציפיות, אבל זכור לי משחקים שראיתי שחקנים מורחקים על הרבה פחות, כתוצאה מכך שהמגע היה מעל קו הכתפיים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi, Google [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: