סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 5:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אוף. עוד פעם השופטים. מה יהיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 5:45 am 
Hall of Famer

איזה כיף למיאמי שיש לה תמיכה מהשופטים ברגעים קשים...... תענוג. הפעם הפייסרס מורידים ל-8 במיני-מומנטום, לברון מאבד כדור , אבל השופטים מחליטים להעניק למיאמי עוד הזדמנות. אלן מיד שם שלשה, מיאמי עולה ל-13, והמשחק גמור...... לברון והשופטים זה צוות מנצח.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 5:47 am 
Hall of Famer

בכל מקרה, עם תרומה כזאת מהגארדים, אינדיאנה לא יכולה לנצח. אינדיאנה חוזרת לירוק דם במשחק שש כדי לא לסיים את העונה. אגב, יש סיכוי שאיש הציפור האהבל יורחק מהמשחק הבא?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 6:19 am 
Freshman

אני לא אופתע אם אנדרסון יורחק מהמשחק הבא, וזה יהיה משמעותי. הוא בינתיים השחקן הכי משמעותי מהספסל של מיאמי.

מישהו ראה מה קדם שם למהלך? נראה שאנדרסון פשוט התפוצץ מכלום. היה משהו עם האנסברו לפני המרפק ואז הדחיפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 6:36 am 
Sophomore

לא ראיתי את המשחק,אבל מן הסתם בפוזשן הקודם הנסברו מירפק אותו או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 8:39 am 
Hall of Famer

אני מזכיר לכם שאתם מחפשים הגיון אצל בן אדם שקעקע את כל הגוף שלו, וקורא לעצמו איש הציפור.......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 9:04 am 
Sophomore

רק אני שמתי לב שמיאמי חנו בצבע כל פוזשן הגנתי עם 2-3 שחקנים?
איך לא שרקו להם 3 שניות אפילו לא פעם אחת?

היה די צפוי שהתלונות של מיאמי ישפיעו על השופטים,מיאמי פוצצו היום בטיפול בפיקנרול,פוצצובתפיסות עמדה (בעיקר האסלם) פוצצו תחת לסל,פוצצו שחקנים חודרים (שקיבלו אופנסיב משום מה)

עכשיו,אין לי בעיה שיתנו למיאמי לפוצץ,פלייעוף,אבל אל תשרקו על כל לטיפה בצד השני,ועל כל פיפס של היברט.

מיאמי מגעילים את השועלים.
וכל מי שיגיד שאני סובייקטיבי כי אני אוהב אינדי,לא התלוננתי על שיפוט באף משחק שהוא לא נגד מיאמי,לא נגד ניו יורק,לא נגד אטלנטה ובאמת שומדבר.
גם פלייאוף קודם השופטים היו עם מיאמי ומאוד נגד בוסטון.

ואני ממש לא מיאמי הייטר,אוהב ומעריך את לברון(אינטיליגנציית משחק מדהימה),צ'אלמרס,אלן,האסלם וכו, רק את וויד אני מתעב כי הוא אדם וספורטאי דוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 9:19 am 
Junior

מיאמי קבוצה משעממת ומגעילה, אני אפילו מעדיף את אינדיאנה וסאן אנטוניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 11:06 am 
Senior

שוב אוהדי הפייסרס בוכים על שיפוט? אלמלא הפאול השישי של לברון במשחק הקודם הסדרה כנראה נגמרת היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 11:16 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
וה"צעדים" של וייד, אבל בהתחשב בכך שאינדיאנה היו ביתרון בשני המקרים ובאיך שהמשחק השני נגמר, ה"כנראה" הזה קצת מוגזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 11:22 am 
Junior

ראיתי רק את החצי השני, אבל חוץ מהשריקה עם החוץ של לברון שהייתה מאוד ברורה, אני לא שמתי לב לטעויות שיפוט חד משמעיות.

לא רואה שום סיכוי שאנדרסון לא יורחק מהמשחק הבא... חייב להיות מורחק על דבר כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 11:23 am 
Senior

אולי הכנראה מוגזם, אבל פאול שישי לשחקן הכי חשוב של מיאמי זה מהלך משנה משחק, בעיקר באיך שוויד נראה בפלייאוף הזה(פחות טוב רוב הזמן משחקנים כמו לאנס סטיבנסון....)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 11:30 am 
מנהל פורום

רק שהאירוניה היא שהעבירה הזו איפשרה לוייד לתת אסיסט מצוין לשלשה של באטייה (שנפסלה בגלל השריקה לצעדים...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:09 pm 
Junior

עוד פעם? כנראה שלברון גם מעוור עיני צדיקים. נגיד עוד פעם.
היה פאול שישי של לברון, 0 מקום לדיון. הוא דרך על סטיבנסון בחסימה, זה מנע ממנו לשמור וגרר פאול אוטומטי.
http://www.youtube.com/watch?v=9u4t-wDuQOQ דריכה של רגל שמאל של לברון.
מעבר לזה כמות הפלופים של ההיט (ובעיקר האיכות שלהם, כאילו הם מתאמנים על זה, כמעט כל השחקנים שלהם פלופרים מעולים) וכמות המהלכים הגבוליים והשריקות הגבוליות של מיאמי (עבירות חבויות שהם עושים והדרך שהם מוציאים שריקות) היא לא נורמלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:17 pm 
Junior

סחטין שקבעת שיש 0 מקום לדיון...
מבחינת חוקה יבשה אין פה ספק שיש פאול, השאלה היחידה היא מה הנורמה של השופטים. לי יוצא לראות בסדרה הזאת המווון חסימות כאלו כל משחק שחלק קטן מהן זוכות לשריקה של תוקף. השאלה אם בהניתן הפוזיציה במשחק ( בלי קשר ללברון ולעבירה שישית, באותה מידה הייתי שואל את זה אם זה היא האסלם ועבירה שלישית) אם זו לא שריקה קפדנית מדי, בטח בהתחשב ברף שהוצב באותו משחק על ידי השופטים.
אתה טוען שלא, סחטין... מספיק לשמוע את הפרשנים כדי להבין שזו שריקה לא פשוטה שבטח משאירה מקום לדיון.

ההיט אכן פלופרים, אבל מספיק להסתכל על ווסט וסטיבנסון כדי להבין שיש לנו פה תיאטרון מ2 הצדדים.

מה זה אומר מהלכים גבוליים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:25 pm 
Sophomore

היו צעדים של וויד עוד לפני המהלך המדובר,ממש קצת אחרי השריקה ההזויה ל-24...וויד פשוט עשה דאבל באמצע מתפרצת ולא שרקו,אז זה די מחפה על זה.
חוץ מזה שהייתה עבירה שישית ללברון,שכמה צפוי סיים את המשחק עם עבירה אחת בלבד.

מיאמי חנו בצבע,הביאו שמירות כפולות שגררו שלוש שניות כמעט כל פוזשן הגנתי,שיחקו מאוד מאוד ארגסיבי וסיימו עם 11 עבירות קבוצתיות בלבד! פאקין 11!
אין שום סיכוי שבעולם שמיאמי ביצעו רק 11 עבירות,היו הרבה פעמים ששחקנים של אינדיאנה סיימו תחת הסל כי עשו עבירה ולא שרקו.

בכל מקרה,אם אינדי שומרת על הבית,לא בטוח שמשחק 7 יהיה של מיאמי כ"כ אוטומטית כמו שנהוג לחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:33 pm 
מנהל פורום

השאלה היא בכלל לא האם הוא עשה או לא עשה תוקף, אלא האם שופטים שבאים בגישה של "בואו נעזור למיאמי לנצח את הסידרה" היו שורקים לו תוקף על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:43 pm 
Senior

בכל מקרה לברון גמר את המשחק ברבע השלישי. הרבע האחרון נראה בחלקו כמו גארבג'. האיש היה בכל מקום. רגע אחד הוא תופר לסטיבנסון ג'אמפ בפנים ורגע אחר כך הוא לוקח ריבאונד קשה בין 2 שחקנים או מגיע בדיוק בזמן לעזרה על היברט. העיקר שמארק גאסול זכה בתואר שחקן ההגנה, עם שני שומרים מהטופ של הליגה לידו. פחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:50 pm 
Junior

זו לא השאלה כי התשובה ברורה- ברור שהם לא באים בגישה להטות את המשחק בכוונה. זה פשוט קורה, הלחץ של מיאמי והכוכבים ובעיקר לברון עובד.

שקי מהלכים גבוליים=ספק חוקיים. אתה באמת מסוגל לומר לי שראית בסדרה המווווון חסימות כאלה ? לא חסימות נעות, לא חסימות כמו שלברון עשה לבוזר, חסימות ששחקן דורך על שחקן ההגנה, בסדרה הזו, ולא שרקו? אם כן יש לך עיניים חדות.
הפרשנים ששמעתי בכלל לא שמו לב לאיפה כף הרגל של לברון דרכה, הם דיברו על חסימה נעה או אם הוא שם לו רגל. מי ששם לב לדריכה ראה פאול ברור- 0 מקום לדיון, ואם לשופט היה אומץ להעיף את המאמי מהמשחק-הוא ראה.
ב2 המשחקים הראשונים אינדי שיחקו נקי ואז הם בהחלט הלכו עם מיאמי יד ביד בהצגות התיאטרון. זה יוצר יתרון עצום. הצגות שמיאמי לא התחילו מהשנה אגב. פעם זה היה בעיקר ההצגות של וייד כשהוא מגיע לצבע. אני מניח שהוא עובד על זה עם לברון ושאר החבורה, כשההצטרפות של באטייה העלתה אותם לרמת פלופינג חסרת תקדים.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ו' מאי 31, 2013 2:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:52 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
בכל מקרה לברון גמר את המשחק ברבע השלישי. הרבע האחרון נראה בחלקו כמו גארבג'. האיש היה בכל מקום. רגע אחד הוא תופר לסטיבנסון ג'אמפ בפנים ורגע אחר כך הוא לוקח ריבאונד קשה בין 2 שחקנים או מגיע בדיוק בזמן לעזרה על היברט. העיקר שמארק גאסול זכה בתואר שחקן ההגנה, עם שני שומרים מהטופ של הליגה לידו. פחחח

אתה צודק, לברון צריך לקחת את התואר. הרי הוא שומר את סטיבנסון הכוכב, בזמן שוייד הנמוך לוקח את ג'ורג' המסכן ובאטייה חסר המסה לוקח את ווסט האפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 2:57 pm 
Senior

FLASH כתב:
shachaf78 כתב:

אתה צודק, לברון צריך לקחת את התואר. הרי הוא שומר את סטיבנסון הכוכב, בזמן שוייד הנמוך לוקח את ג'ורג' המסכן ובאטייה חסר המסה לוקח את ווסט האפס.

לאינדי יש כוכבים? זאת הגדרה מאוד נרחבת. גם ג'ורג' כרגע הוא אולסטאר ולא שחקן שהייתי מדמיין סוחב קבוצה פחות טובה לגמר. בשנתיים האחרונות אני זוכר את לברון לוקח בדקות המכריעות אפסים כמו דרק רוז וקווין דוראנט וגם עושה את זה לא רע בכלל. מה לעשות שהוא הסופרסטאר של הקבוצה, לא איזה טוני אלן שלא מצפים ממנו לכלום בהתקפה. אי אפשר שהוא ישמור כל הזמן את הכוכב של היריב. ובמקרה של אינדיאנה אי אפשר להגיד שיש ממש אחד כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 3:03 pm 
Junior

לאינדי יש ארבעה שחקנים שאמורים לדפוק 15-20 לערב, ואחד שכשהוא מתפוצץ הוא גם עושה את זה, אבל ברוב הימים הזריקה שלו רעה, הוא חסר ביטחון, וקולע 8-10 למשחק, קוראים אותו סטיבנסון, ולברון נח עליו 80% מהזמן, למרות שלוייד אין את הסייז כדי לשמור את ג'ורג' ולבאטייה אין את הסייז לשמור את ווסט. אז בהחלט הגיוני שלברון "נח" רוב הזמן כי הוא הסופרסטאר, אבל אם ככה שלא יצפו שיבחרו בו לשחקן ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 3:09 pm 
Senior

לא הבנתי אבל במה זה רלוונטי בהכרח לתואר שחקן ההגנה של השנה. האוורד, צ'אנדלר ולדעתי גם גאסול נבחרו לתואר הזה בזכות ההגנה הקבוצתית שלהם, לאו דווקא בגלל הגנה אישית עילאית, כי אין כל כך סנטרים בליגה היום כמו בשנות ה-90. אני חושב שברמת השמירה האישית על שחקנים ובעיקר ביכולת שלו לשמור על כמה עמדות לברון עולה עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 3:23 pm 
Junior

אם יש ביג מן דומיננטי צ'אנדלר האוורד וגאסול ישמרו אותו.
אם יש שחקן 2-3-4 דומיננטי, לברון ממש לא בהכרח ישמור אותו. זה ההבדל.
כשישנו את שם התואר ל"שחקן ההגנה האזורית של השנה" לברון יוכל לזכות בו כל שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2013 3:23 pm 
Junior

FLASH כתב:
זו לא השאלה כי התשובה ברורה- ברור שהם לא באים בגישה להטות את המשחק בכוונה. זה פשוט קורה, הלחץ של מיאמי והכוכבים ובעיקר לברון עובד.

שקי מהלכים גבוליים=ספק חוקיים. אתה באמת מסוגל לומר לי שראית בסדרה המווווון חסימות כאלה ? לא חסימות נעות, לא חסימות כמו שלברון עשה לבוזר, חסימות ששחקן דורך על שחקן ההגנה, בסדרה הזו, ולא שרקו? אם כן יש לך עיניים חדות.
הפרשנים ששמעתי בכלל לא שמו לב לאיפה כף הרגל של לברון דרכה, הם דיברו על חסימה נעה או אם הוא שם לו רגל. מי ששם לב לדריכה ראה פאול ברור- 0 מקום לדיון, ואם לשופט היה אומץ להעיף את המאמי מהמשחק-הוא ראה.
ב2 המשחקים הראשונים אינדי שיחקו נקי ואז הם בהחלט הלכו עם מיאמי יד ביד בהצגות התיאטרון. זה יוצר יתרון עצום. הצגות שמיאמי לא התחילו מהשנה אגב. פעם זה היה בעיקר ההצגות של וייד כשהוא מגיע לצבע. אני מניח שהוא עובד על זה עם לברון ושאר החבורה, כשההצטרפות של באטייה העלתה אותם לרמת פלופינג חסרת תקדים.

כמה ריפליי לקח לך לראות את הדריכה? אני להניח השופטים לא ראו את הדריכה ( לי לקח לא מעט זמן לראות את זה) אלא שחקן שמוציא את הרגל בחסימה. שוב, עבירה בלי ספק, אבל אם הולכים לפי התקנון אז רוב החסימות הם עם עבירה. אני לא אומר שזאת שריקה רעה, אבל בטח ובטח זו לא שריקה לא מעוררת מחלוקת, בעיקר אם אתה מוסיף את התזמון ( 4 הפרש דקה לסוף ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: