סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 6:00 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Mako Regever כתב:
טוב, אז מיאמי היא פייבורטית די ברורה לקחת את המשחק האחרון - זה לא השתנה, אבל בן זונה מי שאומר שהוא הימר שהסדרה הזאת תגיע למשחק שביעי שבו אינדיאנה בהחלט יכולה להרגיש שיש לה מה למכור.

מה שאי אפשר לקחת מאינדיאנה זה שהיא מותק של קבוצה, צעירה, לוחמת, משחקת יפה בשני הצדדים ואין בה שחקנים שהם ילדות קטנות עם קוקיות (למרות שיש לה שחקן אחד שהמס' על החולצה שלו מייצג את דירוג ה IQ שלו).

אחלה. לגמרי.

מיכאל גינות בן זונה??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 6:00 am 
Hall of Famer

לא יודע מה יקרה במשחק הבא, אבל בכל מקרה ההתבגרות בעיקר בפלייאוף השנה של ג'ורג' והיברט, עם החזרה של גריינג'ר צריכה לעשות את הפייסרס לקונטנדרית חזקה לתואר לשנה הבאה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 6:10 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא חושב שהתנסחתי במושגים האלה, אבל בודאי שאמרתי שאינדיאנה יכולה לקחת את הסידרה הזו ושמהרגע שהיא הישוותה ל2-2 הלחץ על מיאמי בכל משחק.

וכמו שמיאמי נראית ועם הקריסה של וייד ובוש (ואי ההגעה של אלן), אני חושב שהפייבוריטית למשחק השביעי היא אינדיאנה. זו אותה תחושה שהיתה לפני המשחק השישי מול דאלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 7:15 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
לא יודע מה יקרה במשחק הבא, אבל בכל מקרה ההתבגרות בעיקר בפלייאוף השנה של ג'ורג' והיברט, עם החזרה של גריינג'ר צריכה לעשות את הפייסרס לקונטנדרית חזקה לתואר לשנה הבאה.

אני לא רואה את המקום של גריינג'ר בקבוצה הזאת, אא"כ הוא יסכים לשינמוך משמעותי ביותר ויעלה מהספסל כשחקן משלים.

אינדיאנה שיחקו מצוין עד מושלם הלילה, הגנה חזקה מאד, הליכה טובה פנימה להיברט, שלשות חופשיות. ההאסל של סטיבנסון מדהים, הרבה זמן לא ראיתי גארד כ"כ אגרסיבי ואינטנסיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 7:29 am 
Sophomore

צריך להעמיד לדין את בוש,הוא פשוט מזעזע על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 8:11 am 
Sophomore

עדיף לאינדיאנה לחזק את הספסל תמורת גריינג'ר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 8:26 am 
Hall of Famer

shay כתב:
עדיף לאינדיאנה לחזק את הספסל תמורת גריינג'ר.

מסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 8:36 am 
Sophomore

עם קומבו גארד נורמלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 8:58 am 
Hall of Famer

ראובן , בוא לא נגזים. מיאמי עדיין היא אלופה , עם הביתיות , עם הניסיון של השחקנים שלה , עם לברון ( כוכבית קטנה , עם השופטים.....). לדעתי זה יהיה בסופו של דבר של מיאמי באיזור ה-10+ .

ולגבי העונה שעברה , לא צריך לחפש שום חיזוק של ספסל , אם גריינג'ר חוזר בריא. יכולים בכיף להעלות את גריינג'ר ב-3 וג'ורג' ב-2 כשסטיבנסון על הספסל , ולשחק ביניהם ברוטציה , כשאפשרי לתת לשלושתם לשחק ביחד כשגריינג'ר נותן דקות ב-4.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 9:46 am 
Sophomore

אולי זה מוזר אבל בתור אוהד סן אנטוניו אני יותר חושש מאינדיאנה מאשר ממיאמי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 9:49 am 
מנהל פורום

אין פה עניין של הגזמה, וממילא גם אין שום דרך לבדוק בדיעבד מי צדק (אלא אם אחת הקבוצות תנצח בחמישים הפרש). אבל תרשה לי לגחך לחלוטין על ההערה בעניין השיפוט. אינדיאנה סגרו את המשחק הזה בזכות ארבע נקודות אפקטיביות שהם קיבלו מהשיפוט (שתיים על הזריקות שלא נשרקו ללברון ועוד שתי טכניות). אין ספק שהשופטים משתוקקים לתת את הסידרה הזו למיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:02 am 
Hall of Famer

השריקה הכי נכונה למקרה הזה הייתה אי שריקה. גם ככה , אגב , הסטואציה הייתה שהפייסרס עלו ל-9 הפרש ועם כדור ביד , וזה קרה בדיוק כמה התקפות אחרי שלה-פלופ ג'יימס קיבל נשיפה מג'ורג' ועף לרצפה כאילו F-16 ירה בו או משהו כזה.

אגב , נחש כמה עבירות נשרקו לפלופר חוץ משתי העבירות שלו במהלך הזה? אני בטוח שניחשת נכונה... אגב , אני ראיתי לפחות כמה עבירות מובהקות שלו על ג'ורג' במיוחד , שלמרבה הפלא לא נשרקו. ולשחקן כזה , שמשחק למעלה מ-40 דקות למשחק בפלייאוף , שומר חזק (וטוב , בלי קשר) ויוצא פעמיים מתוך איזה מאתיים ומשהו משחקים ב-6 עבירות , לא הייתי ממהר להמליץ לו להתלונן על שיפוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:14 am 
מנהל פורום

לא הייתי ממליץ לו להתלונן על שיפוט, אבל אתה זה שחזר על המנטרה השחוקה והמגוחכת שכביכול השופטים באו ויבואו לסייע למיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:17 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
עזוב, ראובן, רפלקס מותנה, אתה שוכח מהאסוציאציה האוטומאטית שלו (קבוצה חזקה ופייבוריטית = מכבי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:20 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
לא הייתי ממליץ לו להתלונן על שיפוט, אבל אתה זה שחזר על המנטרה השחוקה והמגוחכת שכביכול השופטים באו ויבואו לסייע למיאמי.

אם לא שמת לב , שמתי את "השיפוט" גם בסוף הטיעונים שלי , גם בתוך סוגריים , וגם בתוספת הכיתוב "כוכבית קטנה"..... מה עוד צריך ?

בא לך להתייחס לטענות הבאמת גדולות עכשיו ? 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:24 am 
Hall of Famer

אגב , מסתבר שרוי היברט שלח כמה פנינים במסע"ת.....

http://www.one.co.il/Article/217907.html

הזדמנות לדייויד שטרן להגיע ל"גמר הקלאסי" ... ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:36 am 
מנהל פורום

(אחרי שהניסיון לעזור למיאמי באמצעות ההרחקה של אנדרסן כשל, כמובן)

אגב, מה התקדימים לדברים כאלה? אני מניח שקנס הוא יחטוף, אבל קרה שהערות מהסוג הזה עלו לשחקנים בהרחקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:38 am 
מנהל פורום

אני לא זוכר שהתבטאות גררה עונש של הרחקה. מצד שני אני לא זוכר התבטאות כל כך חריפה משחקן, ככה שאי אפשר להיות בטוחים מה יקרה פה.
באתר ה-NBA רמזו שהוא ייקנס ולא יורחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:40 am 
Junior

מילא וויד, נניח שהוא שוב פצוע אבל איזה תירוץ יש לבוש להיראות כ"כ זוועה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:41 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
לא שאני יודע. באופן די קונסיסטנטי זה קנס, אלא אם יש קללות לשופט במהלך המשחק עצמו.
http://www.eskimo.com/~pbender/fines.html
תעשו חיפוש על המלה "ref" במסמך.
אה, פיספסתי את הקטע על הומואים. טוב. שם זה קנס יותר כבד (חפשו homo במסמך), בד"כ 50,000, קובי קיבל 100,000 על התבטאות כזו כלפי שופט. אבל אין הרחקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:50 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
(אחרי שהניסיון לעזור למיאמי באמצעות ההרחקה של אנדרסן כשל, כמובן)

אל תשווה את ההרחקה הסופר מוצדקת של אנדרסן , למקרה הזה (אלא אם כן תלך עם הקו של עו"ד מסוים ששנינו אוהבים, שלפיו אלימות מילולית יותר מסוכנת מאלימות פיזית , וכו'...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 10:55 am 
מנהל פורום

Amos Gueta כתב:
לא שאני יודע. באופן די קונסיסטנטי זה קנס, אלא אם יש קללות לשופט במהלך המשחק עצמו.
http://www.eskimo.com/~pbender/fines.html
תעשו חיפוש על המלה "ref" במסמך.
אה, פיספסתי את הקטע על הומואים. טוב. שם זה קנס יותר כבד (חפשו homo במסמך), בד"כ 50,000, קובי קיבל 100,000 על התבטאות כזו כלפי שופט. אבל אין הרחקות.

עברתי על השנים האחרונות ולא ראיתי הרחקה של שחקן על התבטאויות.

מצד שני מצאתי את הדבר המשעשע הבא:
ציטוט:
9/17/07
The NBA reinstated suspended referee Joey Crawford. Crawford had been
suspended since 4/17/07 for improper conduct and a lack of
professionalism and for being a repeat offender following a Dallas-San
Antonio game where Crawford ejected Tim Duncan (SA) for simply
laughing while Duncan was on the bench.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 11:09 am 
מנהל פורום

סוג של הרחקה (מאמן) בעקבות ביקורת על השופטים אחרי משחק -

ציטוט:
11/30/05
The NBA suspended George Karl (Den) for 2 games for criticizing the refs
following Monday's Den-NJ game.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 11:40 am 
Junior

ראובן כתב:

וכמו שמיאמי נראית ועם הקריסה של וייד ובוש (ואי ההגעה של אלן), אני חושב שהפייבוריטית למשחק השביעי היא אינדיאנה. זו אותה תחושה שהיתה לפני המשחק השישי מול דאלאס.

וואו הפתעת אותי, זה כל כך לא אתה... הסיטואציה במשחק 6 מול דאלאס היתה שונה, מיאמי ידעו שגם אם הם יחזרו, הם יצטרכו לנצח משחק 7. מעבר לזה, אם מיאמי יעברו, אני לא רואה אותם נגררים שוב פעם מול הספרס, זה ה"שעון מעורר" שלהם לקראת הגמר, יכול להיות שהבומבה שהם מקבלים עכשיו מאינדי (כמו מהסלטיקס שנה שעברה) זה בדיוק מה שמיאמי צריכים לקראת הגמר, במיוחד אחרי שתי סדרות קלות (הספרס לא קיבלו שום בומבה בפלייאוף).

אינדיאנה קבוצה נפלאה בשני הצדדים. ווגל נותן נוקאווט לסופלסטרה סו פאר, יש לו סגל הרבה פחות מוכשר וספסל הרבה פחות טוב, והוא הרים את ההגנה הקבוצתית של אינדי במשחקים האחרונים. למרות שאין לה סופרסטאר אינדי נראית לא פחות טוב ממיאמי, לחשוב מה היה קורה אם ווגל היה שם את היברט על המגרש בסוף משחק 1, כל כך מתבקש... האם הם כבר היו בגמר? כי הנצחון של מיאמי במשחק 7 נראה הדבר הכי צפוי בסדרה, הקהל ידחף ההגנה תשתגע יבואו הנקודות הקריטיות והם לא יפסידו משחק 7 בבית.

אחרי שלושה משחקים התלוננתי בפוסט ארוך מאוד שאינדי לא מספיק טובה בהגנה למרות שיש לה את הכלים, וצריך לומר שבמשחקים 4-5-6 ההגנה הקבוצתית שלהם מדהימה, הם נלחמים וכל הכבוד. עצרו את ההיט על 92 90 ו77. חוץ מהתעלות של צ'אלמרס במשחק 4 ושל האסלם במשחק 5, אינדיאנה עוצרים את כל הצוות המסייע של לברון בשלושת המשחקים. וגם בשלושת המשחקים הראשונים ההרגשה היתה שלברון משיג נקודות כשבא לו למרות שהוא לא קופץ על היברט, ובמשחקים 4-5-6 ג'ורג' התאים את עצמו לחדירות והוא נלחם בטירוף בכל פוזשן, למד את לברון, עושה הגנה מצוינת ומפריע לו בלי עבירות (כמובן עדיין לברון משיג את ה25-30 למשחק, אבל קשה לו מאוד לעומת השתיים וחצי המשחקים הראשונים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 11:52 am 
Hall of Famer

כמו שפול ג'ורג' משחק ב2 המשחקים האחרונים, יש לאינדיאנה סופרסטאר, ואחד לא פראייר בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: