סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 11:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עופר האדום כתב:
ראובן כתב:
(אחרי שהניסיון לעזור למיאמי באמצעות ההרחקה של אנדרסן כשל, כמובן)

אל תשווה את ההרחקה הסופר מוצדקת של אנדרסן , למקרה הזה (אלא אם כן תלך עם הקו של עו"ד מסוים ששנינו אוהבים, שלפיו אלימות מילולית יותר מסוכנת מאלימות פיזית , וכו'...)

ואתה אל תשווה את ההרחקה של אנדרסן להרחקה שלא התקיימה עדיין של היברט (שכמובן תהיה כי כידוע הליגה עושה כמיטב יכולתה לוודא שמיאמי תעלה לשלב הבא).

פלאש, הסיבה היחידה ש"זה לא אני", היא שהייתי מספיק מטומטם לחשוב שמיאמי תיקח את שני משחקי הבית הנותרים מול דאלאס. מעבר לכך יש לי את הפסימיות הטבעית של כל אוהד, ואת מראה העיניים שלפיו (למעט במשחק אחד) אינדיאנה משחקים לא פחות טוב ממיאמי, כולל במשחקי הבית, ושמיאמי לחוצים כמו שדים ונראים רע יותר ממשחק למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 12:03 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
nadav_hacohen כתב:
כמו שפול ג'ורג' משחק ב2 המשחקים האחרונים, יש לאינדיאנה סופרסטאר, ואחד לא פראייר בכלל.

היות שכל אחד פה מגדיר את ג'ורג' בצורה אחרת, בוא נגיד שאין לאינדיאנה לברון ואפילו לא כרמלו.
למה לברון לא עובר לשמור את ג'ורג'? ההגנה של אינדי משפיעה קשות על כל מי שלא עונה לשם לברון, הם צריכים להגיב בעצירות משלהם, למה לברון לא מתעקש לשמור את ג'ורג' שבהתקפות רבות הוא גלגל ההצלה? וייד נמוך ממנו בראש.
שתיים, למה לברון לא מתעקש לטחון את ג'ורג' בפוסט שם באמת אין לו סיכוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 12:18 pm 
Hall of Famer

לברון יכול לטחון את כל העולם ואשתו בפוסט, אבל יש שם אחד שעוזר קצת, היברט קוראים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 12:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

http://www.youtube.com/watch?v=L8rGCH_HRdQ
עד היום לא ממש חיבבתי את לברון אבל הקליפ הזה גרם לי להעדיף את קובי בראיינט על פניו. לפחות קובי הוא לא כוסית. יש פה כמה פלופים ברמה רודי פרננדזית!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 12:58 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
עד היום לא ממש חיבבתי את לברון אבל הקליפ הזה גרם לי להעדיף את קובי בראיינט על פניו. לפחות קובי הוא לא כוסית. יש פה כמה פלופים ברמה רודי פרננדזית!

אכן די פאתט. הוא אגב קיבל קנס של 5,000 דולר בצוותא עם דיוויד ווסט על פלופ כפול של שניהם בסדרה.

וייד עם ביקורת עקיפה על לברון שהוא ובוש לא מקבלים מספיק כדורים:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2647361

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:00 pm 
Junior

ההגנה של הפייסרס מצוינת ומעלה עד כה. עושים עבודה מעולה עם לחץ של הגארדים ( סטיבנסון וג'ורג') בזמן שהיברט מחכה בצבע ומשנה המון זריקות.

בכלל, ההתקפה של מיאמי שבמרבית הזמן הפכה להיות כמו ההתקפה של הקאבס זה פשוט נוראי וזה לדעתי המון בזכות הטקטיקה של ווגל. נכון שהצוות המסייע פח עד עכשיו ( מצחיק שוויד ובוש הפכו מביג 3 לצוות מסייע) אבל אני חושב שזה לא רק כושר אישי רע (מצאו זמן להיות בכושר רע ) אלא בעיקר טקטיקה הגנתית מעולה שלא נותנת להם זריקות נוחות שעוזרות לשחקנים להכנס לקצב.

אני חייב להגיד שגם לברון די מאכזב אותי בסדרה ואין לזה קשר לסטטיסטקה שלו. אחת הסיבות שחזרנו לסגנון ההתקפה של הקאבס היא החזרה של לברון להחזיק בכדור חלק גדול מההתקפה ולסיים אותה במסירה או בזריקה. להחזיק בכדור 20 שניות ולסיים עם אסיסט זה לא קבוצתי בשום צורה, וזה מקשה על שחקנים להכנס למשחק.
עריכה - רק עכשיו ראיתי את הלינק של שיבר. זה בדיוק מה שהתכוונתי.

ולסיום, מדהים מה שקורה עם בוש. כאילו ווסט והיברט הוציאו לו כל חשק לנסות אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:03 pm 
מנהל פורום

מה הקשר ללברון? אין למיאמי מאמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:06 pm 
Junior

וויד לא יכול לבוא בטענות כרגע לאף אחד.

למרות שהוא זוועה הוא מכריח לא מעט זריקות , מחטיא לייאפים די קלים ומהווה בור מוחלט בהגנה.

כריס בוש בהחלט לא מקבל את הכדור מספיק אבל גם פה צריך לחשוב מה הסיבה ואולי התשובה היא שלא יוצא למיאמי שום דבר טוב מהתקפות שהולכות לכריס בוש מתוך כוונה.

כרגע הקלעים - קול , צ'אלמרס , אלן , באטייה והגבוהים שנהנים ממרווח של ההגנה וקולעים מחצי מרחק (האסלם ואנדרסון) הם אלה שיכולים לעזור ללברון בסדרה הזאת. אולי נגד הספרס יהיה אחרת.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:10 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:

מה שעצוב זה שבד"כ השופטים אוכלים את זה...... לה-פלופ ג'יימס.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:12 pm 
Junior

מסכים עם שקי, כל מילה בסלע.

לה פלופ :lol: לגבי הסרטון שהביא צ'ארלס, חייב לציין שאני לא זוכר פלופים של לברון מהקאבס בכלל בכלל, כלום. וגם בסרטון הכל ממיאמי. מעניין אם זו טקטיקה שנלמדה מוייד או מבאטייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:16 pm 
Junior

וויד לא מקבל מספיק כדורים? פחחחחחח.
הוא בעצמו בורח מכדורים לא מעט, ואם לברון מקבל הרבה כדורים זה בגלל המאמן שכבר לא סומך על אף אחד כמעט חוץ מלברון. וגם זה קורה בעיקר במחצית השנייה אחרי שמנסים את כל האופציות ומגלים שאף אחד לא בעניינים.
לברון מחפש עזרה בטירוף, מוציא כדורים לקלעים ועושה פיקים לשחקנים עם הכדור, אבל אף אחד לא בכושר טוב חוץ מהאסלם וצ'אלמרס בחצי כוח.

מצד שני גם על לברון יש לי ביקורת לא קטנה. הוא זורק יותר מדי מבחוץ ולא חודר מספיק פנימה. גם על הטחינה בפוסט הוא כבר וויתר לגמרי. נכון, היברט מחכה בצבע אבל צריך להפעיל לחץ עליו, לגרום לו להסתבך בעבירות ולהתאמץ. זה לא קורה ולכן מיאמי כ"כ מתקשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:30 pm 
Junior

המפתחות של אינדי למשחק 7: הכי חשוב, ריבאונד ריבאונד ועוד פעם ריבאונד. בשני נצחונות הבית של אינדי הם לקחו 20 רב' יותר ממיאמי. ההגנה התיצבה, וכשהיא עוצרת על מיאמי על זריקה אחת פר פוזשן, ושולטת ברב' ההתקפה בצד השני-המשחק צמוד, ומלחמה על הרב' של היברט-ווסט-ג'ורג'-סטיבנסון זה משהו שאין למיאמי את הסייז להגיב עליו.

שנית, בהפסדים במיאמי, היל וסטיבנסון עשו 4-19 מהשדה במשותף = 12 נק', ו2-11 מהשדה במשותף=5 נק'. בנצחון במיאמי, היל וסטיבנסון עשו 10-20 מהשדה במשותף = 28 נק' (וכך בנצחונות האחרים של אינדי). הם האקס פקטור, כשהיל וסטיבנסון טובים מוייד וצ'אלמרס, אז בצירוף היתרון של ווסט והיברט, ובצרוף העובדה שווגל משחק הכי הרבה שאפשר עם שחקני החמישיה, יכול לצאת משהו טוב מהעונה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 1:37 pm 
Hall of Famer

כן, חוץ מסטיבנסון. תכל'ס, הוא אחלה שחקן הגנה, ריבאונד ממש מצוין לגובהו, ושחקן חמוד מאד. אבל היכולות ההתקפיות שלו גם מוגבלות וגם מלאות במהלכים מפגרים קמעה. זה כן חשוב שהיל למשל יתרום 15 נקודות, אבל אם סטיבנסון יתרום 8 ריבאונדים ו-2 חטיפות, הוא עשה את שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 2:36 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
nadav_hacohen כתב:
כמו שפול ג'ורג' משחק ב2 המשחקים האחרונים, יש לאינדיאנה סופרסטאר, ואחד לא פראייר בכלל.

היות שכל אחד פה מגדיר את ג'ורג' בצורה אחרת, בוא נגיד שאין לאינדיאנה לברון ואפילו לא כרמלו.
למה לברון לא עובר לשמור את ג'ורג'? ההגנה של אינדי משפיעה קשות על כל מי שלא עונה לשם לברון, הם צריכים להגיב בעצירות משלהם, למה לברון לא מתעקש לשמור את ג'ורג' שבהתקפות רבות הוא גלגל ההצלה? וייד נמוך ממנו בראש.
שתיים, למה לברון לא מתעקש לטחון את ג'ורג' בפוסט שם באמת אין לו סיכוי?

אני חייב להגיד שאמנם אני משוחד כי אני מאוד לא אוהב את מלו (והיה לי את ג'ורג' ב-3 ליגות פנטזי השנה...), אבל לאור הפלייאוף האחרון, אני בהחלט יכול לתת טיעון רציני לג'ורג' לפניו. נכון שמלו סקורר יותר טוב, אבל ג'ורג' עושה כל דבר אחר יותר טוב ממנו, וגם כסקורר, הוא בהחלט סקורר טוב מאוד, מה גם שמלו הוא אנדר-אצ'יבר כרוני וג'ורג' בינתיים לא עושה רושם כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 2:50 pm 
Junior

יש פה מישהו שהיה לוקח את ג'ורג' לניקס לפני מלו, או שמציעים לו את מלו לשנה אחת במקום ג'ורג' באינדיאנה והוא מוותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 2:55 pm 
Junior

מקרה קלאסי של L-L
אם תחליף בינהם אז הניקס יהיו פחות טובים והאיזון באינדיאנה ייצא משליטה וגם הם יצליחו פחות.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

נערך לאחרונה על ידי beatla בתאריך א' יוני 02, 2013 3:42 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 3:15 pm 
Hall of Famer

אני מוותר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 3:45 pm 
Hall of Famer

גם אני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 3:48 pm 
מנהל פורום

אפשר לנסח את זה אחרת - יש כאן מישהו שמנקודת המבט של אינדיאנה היה עושה את הטרייד הזה?

אגב, הפעם האחרונה שאיזשהי קבוצה בסיטואציה של אינדיאנה עשתה טרייד דומה (עם הבדלים כמובן), זה היה דטרויט שהחליפה את בילאפס באייברסון. לא עבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 3:55 pm 
Sophomore

אחרי הפלייאוף הזה, ג'ורג' הוכיח שהוא סופרסטאר אמיתי. אם אני הניקס ויש לי אפשרות לטרייד בין כרמלו לג'ורג' אני לוקח את זה ב2 ידיים(למרות שהפייסרס לא יסכימו, כמובן). אגב, באינדי ווסט מסיים חוזה בסוף השנה, והוא בטח ידרוש חוזה יותר גדול ממה שהוא מקבל עכשיו(10 מיליון לעונה), ובצדק-הוא מוכיח בפלייאוף הזה שהוא מתאים לפייסרס כמו כפפה ליד ולטעמי הוא שחקן יותר טוב מאשר כריס בוש של היום. אפרופו בוש, אני לא מצליח להבין מה קרה וקורה לו. בטורנטו אני זוכר אותו בתור אחלה גו טו גאי, כזה שאתה נותן לו כדור בפוסט והוא תמיד יעשה עם זה משהו, עכשיו הוא פשוט נראה גמלוני, מפוחד, איטי ואפילו את הזריקות החופשיות מחצי מרחק הוא לא פוגע. לטעמי הוא אפילו לא ברשימת עשרת הפאוור פאוורדים הטובים בNBA כיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 4:05 pm 
Junior

מדהים בעיני המהירות בה אנשים מחלקים פה תארים.
ג'ורג' שחקן מצוין בהחלט, יכול מאוד להיות שבעתיד הלא רחוק בכלל הוא יהיה פרנצ'ייז פלייר, אבל כרגע המעמד שלו הוא של אולסטאר טוב. צריך יותר מסדרה וחצי מרשימה כדי להקרא סופר-סטאר (שזה מבחינתי פרנצייז פלייר) . מצד שני אם ההגדרה של חלק גדול מהאנשים פה שדרון וויליאמס הוא סופרסטאר (פחחחח) אז אולי יש לנו אי התאמה בהגדרות.

אותו כנל על וויד. הוא שחקן בצד היורד של הקריירה, עד עכשיו עם פלייאוף רע, אבל צריך לזכור שזה שחקן שקלע העונה 21 נקודות במעל 50 אחוז מהשדה... שחקן גמור הוא לא גם אם בצד היורד של הקריירה.
אותו כנל על בוש, הוא משחק סדרה שניה רצוף מול גבוהים סופר-קשוחים ובעיקר מול קבוצות הגנה מאוד מאוד מאומנות. גם הבחור הזה נתן העונה 16.6 נקודות למשחק ב53.5 אחוז מהשדה (די יפה למי שחי על ג'אמפרים) ואומנם הוא בסדרה איומה, אבל מכאן עד "לא טופ 10 בעמדה" המרחק גדול בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 4:40 pm 
Senior

לדעתי ה MVP של אינדיאנה הוא בכלל MVC וקוראים לו ווגל (או פוגל, אנא עארף).
מה שבולט בסדרה הזו באינדיאנה (ובעצם גם בשתי אלו שקדמו לה) הוא שהם מאומנים מאוד, רעבים מאוד ומשחקים מתואם מאוד, גם בהגנה וגם בהתקפה.
לכן אני מתקשה להאמין שג'ורג' או ווסט יוכלו לשחזר את היעילות שלהם גם תחת מאמן אחר ובהרכב שחקנים אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 4:42 pm 
Hall of Famer

נכון, כי ווסט בכלל לא היה יעיל לצד פול בניו אורלינס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 4:46 pm 
Junior

מסכים עם שקי לגבי ג'ורג', באמת שהוא לא עשה מספיק בשביל להרוויח את ההיסטריה מסביבו. זאת אותה היסטריה מדבקת שהיתה סביב רנדולף בהתחלת הסדרה מול הספרס וראינו מה הספרס עשו לו.
כמו שכולם הספידו את אינדיאנה אחרי משחק 5, עכשיו כולם מספידים את מיאמי אחרי הפסד אחד.
מיאמי משחקת משחק 7 אצלה בבית ויש לה מספיק כח אש לקחת את זה.
לגבי בוש אני לא מסכים, הוא באופן עקבי נעלם בפליי אוף לחצי מהמשחקים ואז מתעלה באחד או שניים ושוכחים לו את כל המשחקים עם 5-6 ריבאונד והגנה עצלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 02, 2013 4:51 pm 
Hall of Famer

תקראו לזה התלהבות מוקדמת, אבל מה שאני ראיתי מפול ג'ורג' אתמול לא נראה לי כהבלחה חד פעמית. הוא היה נראה כמו הדבר האמיתי, כולל אינטיליגנציית משחק והגנה. אל תשכחו שהילד בן 23, ולא הגיע לליגה ככוכב. יש לו מאמן אדיר, ואני חושב שכבר כאן ועכשיו שחקן כמוהו עדיף על סקורר אדיר אך חסר יכולת לנצח כמו מלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: