סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 12:15 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני לא חושב שצריך לשלוח את בוש לאנשהו.
בוש בסה"כ שחקן מצויין וחלק חשוב בפאזל שלהם, אבל בסדרה הזו הוא בבעיית מצ'אפ אדירה. אם אפשר להוציא משהו מוויד - אחלה.
ד"א, יש גם שמועות שחוזרות שוב ושוב על מיאמי וגרג אודן. אם הוא סוף סוף בריא - וזה אם גדול - אודן זה וואחד שדרוג שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 12:44 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא הייתי ממהר לסגור את החלון של מיאמי כל כך מהר, כשבוסטון השיגה את הביג-3 דיברו על חלון של שנתיים-שלוש לאליפות לכל היותר, אבל בשנה שעברה, 5 שנים אחרי הטרייד, היא הייתה במרחק של משחק אחד מהגמר, על קובי מדברים כבר שנים שהנה עוד עונה והוא מתחיל את הירידה שלו ובכל זאת, הוא נתן העונה את אחת העונות הטובות ביותר שלו מבחינה אישית לפחות, גם נאש משך עד גיל מאוד מאוד מאוחר. זה לא אומר שהסיכויים של מיאמי לא ירדו ככל שהעונות יתקדמו, אבל אני חושב שאם הם לא יפשלו ברענון נכון של הצוות המסייע אז החלון שלהם ישאר פתוח כל עוד לברון הוא השחקן הטוב בליגה.

הבעייה העיקרית שלהם זה חוסר גמישות מבחינת משכורות, 6 מתוך 7 המשכורות הגבוהות שלהם בקבוצה (בוש, לברון, ווייד, מילר, האסלם ואנתוני) מסונדלים לעוד שנה+שנה נוספת על אופציית שחקן שהם מן הסתם ינצלו, שני החוזים הסחירים שיש להם ערך טרייד הם של צ'אלמרס ובאטייה, ואף אחד מהם הוא לא להיט גדול שיביא שינוי רציני לקבוצה. לדעתי הדרך הכי טובה שלהם להרחיב את החלון תהיה להיפטר מווייד (מה שכנראה לא יקרה) או מבוש (יותר סביר) תמורת רול פליירים איכותיים ובחירות דראפט, אולי משהו בסגנון של אוקפור/ננה מוושינגטון או אולי לנסות לגנוב את ג'אוול מקגי מדנבר ולקוות שיתיישר לו הראש מתישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 1:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר גם לשקול מחדש את האופציה של החלפת המאמן. ספולסטרה קיבל מחמאות מכאן ועד להודעה חדשה על העונה הסדירה (למרות שעד הרצף המדהים מיאמי נחשבה לאכזבה), אבל זה בסופו של דבר עוד פלייאוף שבו הוא מובך לגמרי על ידי המאמן היריב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 1:21 pm 
Hall of Famer

שאלה למומחי החוקה של ה-NBA :

במשחק הקודם , היה מהלך שטיילר הנסברו תיקן בטיפ החטאה של היברט מהצד הימני של הטבעת. אנשי מיאמי התלוננו על offense inteference , בעוד השדרים אמרו שהיה מאוד גבולי. אני עד עכשיו חשבתי שאינטרפירנס זה כאשר נוגעים בכדור כשהוא נמצא בגליל הדמיוני שנמצא מעל הטבעת...... מאחר והמקרה הזה לא קרוב אפילו להיות מעל הטבעת , כנראה שטעיתי? מה אומר החוק ?

את המהלך אפשר לראות בלינק :

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.403.143723.html

בוידאו בסביבות דקה 03:15.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 1:30 pm 
Junior

אופנס אינטרפירנס זה בדיוק מה שאמרת, אבל אני לא רואה איך המקרה הזה הוא בברור לא שם.
אין צורך שמרכז הכדור או משהו כזה יהיה מעל הצילינדר, אלא שהכדור במלואו יהיה מחוץ לאותו גליל דמיוני.
אני חושב שבמקרה הזה עדיין היה חלק מהכדור מעל הטבעת, אבל זה באמת לא חדש משמעי ככה שאין לי בעיה עם אי-השריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 2:28 pm 
Freshman

אם מיאמי תזכה באליפות אין סיכוי שיעשו שינוי דרמטי בקיץ (טרייד על וייד/בוש).
על פניו זה נראה שמיאמי בבעיה. הקבוצה מזדקנת, אין חוזים נגמרים ואין אפילו בחירת דראפט. הדבר הכי חשוב בקבוצה מזדקנת, ובמיוחד כזאת שעשתה ריפיט (אם וכאשר) זה להזרים קצת דם חדש. אבל האמת, אני לא חושב שמיאמי צריכה לפרק את החבילה. נוריס קול נראה כמו כשרון גדול עם פוטנציאל לפרוץ כבר בעונה הבאה ובהנחה שוייד יגיע בריא יותר אחרי הקיץ הבעיה היחידה היא בעמדת הסנטר, שם כמו שאמרתי לפני כמה ימים יש 2 אופציות טובות יחסית לחוזה שהיא יכולה להציע - אודן וג'רמיין אוניל. אני מקווה שמיאמי יהמרו על אודן ויטפלו בו בכפפות של משי. אם הם יצליחו להביא אותו בריא לפלייאוף זה יהיה סיפור שונה לגמרי מהפלייאוף הנוכחי.

בכל אופן, בינתיים מיאמי אפילו לא בסדרת הגמר ככה שהייתי דוחה את הדיונים האלה לפחות עד שתגמר העונה שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 3:22 pm 
Junior

rony כתב:
אני לא הייתי ממהר לסגור את החלון של מיאמי כל כך מהר, כשבוסטון השיגה את הביג-3 דיברו על חלון של שנתיים-שלוש לאליפות לכל היותר, אבל בשנה שעברה, 5 שנים אחרי הטרייד, היא הייתה במרחק של משחק אחד מהגמר, על קובי מדברים כבר שנים שהנה עוד עונה והוא מתחיל את הירידה שלו ובכל זאת, הוא נתן העונה את אחת העונות הטובות ביותר שלו מבחינה אישית לפחות, גם נאש משך עד גיל מאוד מאוד מאוחר. זה לא אומר שהסיכויים של מיאמי לא ירדו ככל שהעונות יתקדמו, אבל אני חושב שאם הם לא יפשלו ברענון נכון של הצוות המסייע אז החלון שלהם ישאר פתוח כל עוד לברון הוא השחקן הטוב בליגה.

הבעייה העיקרית שלהם זה חוסר גמישות מבחינת משכורות, 6 מתוך 7 המשכורות הגבוהות שלהם בקבוצה (בוש, לברון, ווייד, מילר, האסלם ואנתוני) מסונדלים לעוד שנה+שנה נוספת על אופציית שחקן שהם מן הסתם ינצלו, שני החוזים הסחירים שיש להם ערך טרייד הם של צ'אלמרס ובאטייה, ואף אחד מהם הוא לא להיט גדול שיביא שינוי רציני לקבוצה. לדעתי הדרך הכי טובה שלהם להרחיב את החלון תהיה להיפטר מווייד (מה שכנראה לא יקרה) או מבוש (יותר סביר) תמורת רול פליירים איכותיים ובחירות דראפט, אולי משהו בסגנון של אוקפור/ננה מוושינגטון או אולי לנסות לגנוב את ג'אוול מקגי מדנבר ולקוות שיתיישר לו הראש מתישהו.

פתרונות לא משהו, מקגי סתום שידפוק בהתקפה, השניים האחרים לא היו מקשים על טאוויל כמו היברט. הדרך היחידה שלהם להישאר "רמה מעל" בעונות הבאות היא טרייד על הבעיה העיקרית ו"הסופרסטאר השני"-וייד, אבל מדובר בסמל המועדון, הם לא הולכים לעשות את זה. גם בהנחה שהם עושים ריפיט עכשיו כי הם במצב מצוין, בשנים הבאות פתרון אמיתי לבעיית הגיל לא באופק (עם כל הכבוד שאין לאודן), החוזים הארוכים מסנדלים אותם. כמובן אני לא שולל שהם ישארו קונטנדרים, החלון שלהם בהחלט פתוח לעוד איזה 4 שנים טובות, אבל 80% מהקבוצה הרבה אחרי השיא ושנה הבאה רובם יתדרדרו, לדעתי הם בהחלט יהיו כמו בוסטון: קונטנדרית אבל לא רמה מעל השאר (וכן למיאמי יש לברון במקום פירס, אבל במקום רונדו יש לה צ'אלמרס), ולא יזכו שוב - זה הרושם מאיך שהסגל נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 3:22 pm 
Hall of Famer

מה בקול נראה כמו כשרון גדול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 3:25 pm 
Junior

נורטון כתב:

מה שרציתי לכתוב. אסרטיבי, כן, סטריקי מבחוץ, כן, גם חודר סביר, אבל מה לעזאזל מגדיר אותו ככישרון גדול? מה שאתה רואה זה מה יש, וזה לא רע בתור רכז מחליף אבל לא יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 5:38 pm 
מנהל פורום

פלאש, תחליט כבר
וייד הוא סופרסטאר או לא?
ובכל מקרה, הוא יכול גם להיות הביאה הבאה של מייקל ג'ורדן. אני מאמין שאתה רואה את המשחקים ולא קורא בסטט', ומי שרואה אותם בעיניים מבין עד כמה וייד פצוע וכמה התנועה שלו מוגבלת.
כרגע הוא במקרה הטוב שחקן משלים חביב ובמקרה הרע עול ומעמסה על הקבוצה כשהוא לא הכי מפנים את מעמדו החדש...

לא יודע מי ינצח הלילה, אבל אינדיאנה יוצאים גדולים מהסדרה הזאת בכל מקרה.
ווגל בהחלטה לא אופיינית לNBA קיצר מאוד ברוטציה ככל שהפלייאוף נמשך לו. אם בעונה הרגילה הספסל שותף בממוצע ב-77 דקות, בסדרה עם אטלנטה זה ירד ל-66, נגד מלו והניקס ל-50, ונגד מיאמי 42 דקות ספסל בלבד!!
היברט, ששיחק פחות מ-29 דקות בעונה הרגילה, משחק כמעט 40 בסדרה הזאת, וגם סטיבנסון קפץ באיזה 8 דקות למשחק.

אני חושב שהמשחק הלילה בסופו של דבר יקום ויפול על אם וייד ו/או בוש יופיעו לעזור ללברון.
משחק טוב של לפחות אחד מהם צריך לסלול את הדרך לנצחון, ומשחק טוב של שניהם בוודאות יספיק בשביל לקבוע דייט עם טימי והצפרדעון.
מצד שני, אם שניהם ימשיכו להיראות כמו שנראו עד הלום (וייד עם הנחה פציעה אבל עדיין 14.5 ב-44% זה רע מאוד, וכאמור יותר מהסטט' זה הצורה שבה הוא נראה. בוש בכלל נקניק עם 11.3 נק' ו-3.7 ריב' עלובים ביותר, ב41% מהשדה!, כשבשלושת המשחקים האחרונים הוא לא קלע בדאבל פיגרס וזרק בממוצע 7 פעמים לסל לעומת 12.3 בעונה הרגילה), אני בהחלט רואה את אינדי נוסעים היישר לטקסס.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 5:45 pm 
Freshman

פחדנו לרגע שיהיה פלייאוף משמים.

באמת שאני מבסוט מהתחרות עד עכשיו. מקווה רק שמיאמי יעלו לגמר כדי שחובבי הכדורסל האקראיים (במילים אחרות - אלו שישימו את המשחק כדי לראות את לברון) יהיו כלואים בכיסאם ויהיו חייבים לראות את טים דאנקו במשך סדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 6:00 pm 
Sophomore

שחקנים גדולים נמדדים ומתגלים ברגעים גדולים. פול ג'ורג' נתן עונה נחמדה, אבל בפלייאוף הזה ובמיוחד ב2 הסדרות האחרונות הוא מראה שהוא קרוץ מהחומר של הגדולים. הוא תמיד שומר על הכוכב של היריבה ועושה את זה גם לא רע בכלל(כרמלו, לברון), הוא לוקח זריקות מכריעות, הוא עושה מהלכים גדולים כל הזמן. מי שראה את דווין וויד בסדרת הפלייאוף הראשונה שלו, מול ההורנטס של ביירון דיוויס והג'אמלים ידע כבר אז שוויד לא יהיה סתם שחקן טוב בליגה, אלא שמדובר בסופרסטאר. זה מה שאני רואה מג'ורג' בפלייאוף השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 6:33 pm 
Freshman

נורטון כתב:

צודק, לא ניסחתי את עצמי נכון.
התכוונתי להגיד שאני בהחלט רואה אותו משתפר ונהיה לשחקן משמעותי וטוב יותר. לא אולסטאר, אבל רכז פותח ממוצע, שזה יפה מאוד בעמדה עמוקה כמו הרכז. קול אתלט נהדר, שיפר השנה את הקליעה משלוש ומחצי מרחק, חודר ומוסר לא רע ושומר טוב. כמו שאמרתי, אני מאמין שבעונה הבאה הוא כבר ייתן את הקפיצה הנדרשת ביכולת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 7:10 pm 
Sophomore

sheky כתב:
אופנס אינטרפירנס זה בדיוק מה שאמרת, אבל אני לא רואה איך המקרה הזה הוא בברור לא שם.
אין צורך שמרכז הכדור או משהו כזה יהיה מעל הצילינדר, אלא שהכדור במלואו יהיה מחוץ לאותו גליל דמיוני.
אני חושב שבמקרה הזה עדיין היה חלק מהכדור מעל הטבעת, אבל זה באמת לא חדש משמעי ככה שאין לי בעיה עם אי-השריקה.

מה ההגיון של החוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 7:17 pm 
Junior

החוק הזה נועד דבר ראשון למנוע מההגנה להעיף כל כדור שקופץ פעם אחת על הטבעת.
ברגע שהגבלת את ההגנה לתחום הזה, הדבר ההוגן היחיד הוא להגביל גם את ההתקפה, כי אם להגנה אסור לקחת שם ריבאונד הגנה אז למה להתקפה מותר לקחת באיזור הזה ריבאונד התקפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 7:20 pm 
Junior

עודד וולפסון כתב:
פלאש, תחליט כבר
וייד הוא סופרסטאר או לא?
ובכל מקרה, הוא יכול גם להיות הביאה הבאה של מייקל ג'ורדן. אני מאמין שאתה רואה את המשחקים ולא קורא בסטט', ומי שרואה אותם בעיניים מבין עד כמה וייד פצוע וכמה התנועה שלו מוגבלת.
כרגע הוא במקרה הטוב שחקן משלים חביב ובמקרה הרע עול ומעמסה על הקבוצה כשהוא לא הכי מפנים את מעמדו החדש...

לא הבנתי. המקום היחיד שכתבתי סופרסטאר על וייד היה במרכאות, בהסבר למה הוא האשם בכך שחלון ההזדמנויות של מיאמי התקצר - כרגע וייד אפילו לא חצי מוייד של לפני שנתיים. רק שגם וייד בכושר הוא לא השוטינג הטוב בליגה וגם לא השני, בטח בהתחשב בפציעות החוזרות כל כמה חודשים. וייד לא יהפוך פתאום לשחקן בריא והאתלטיות לא תחזור.

מה שכן, אחרי שלושה משחקנים נוראיים שלו ופלייאוף חלש, אני ממש לא אופתע אם וייד ידפוק 25-30 במשחק השביעי. סביר להניח שהוא יקלע מעל 20, משחק בית, השריקות יבואו, מדובר באלופים והם לא יעופו ככה. התעלות של וייד, באטייה, צ'אלמרס והאסלם זה משהו שההגנה של אינדי צריכה לצפות ולהתכונן אליו מראש. ה25-30 8 ו8 של לברון זה קבוע, השאלה אם אינדי שוב תעצור את רוב שחקני הצוות המסייע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 7:30 pm 
Senior

אני לא הייתי בונה יותר מידי על התעלות של וויד או בוש. לברון צריך לבוא במוד של המשחק השישי בשנה שעברה מול בוסטון ולא לספור אף אחד.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ב' יוני 03, 2013 7:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 7:35 pm 
Hall of Famer

אני דווקא לצערי רואה כתסריט הסביר ביותר את מיאמי מתפוצצת היום ומנצחת באיזור 15-20 הפרש. נו מילא , לפחות נקבל את לילות השינה בחזרה. נורא ואיום פעם ביומיים לישון שליש לילה......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 8:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
מה שנכון נכון, אם לברון לא זוכה העונה באליפות, הוא רושם לעצמו כתם רציני נוסף בדפי ימי ההיסטוריה, כי אני בספק אם למיאמי יש את זה בגילה לקחת את זה שנה הבאה או עוד שנתיים.

מעניין מאוד במידה וההיט לא זוכים בתואר העונה וגם לא בעונה הבאה, אם לברון יישאר בקיץ 2014 או יעזוב שוב לקונטנדרית אחרת. נראה לי שעזיבה שלו תשאיר כתם נוסף על המורשת שלו.
לגבי אודן, אני כבר 5 שנים מהרהר במה יכול היה להיות אם הוא לא היה נפצע (זוכרים איך דיברו על פורטלנד כקבוצת העתיד?)... יש לי הרגשה שאם הוא חוזר הוא יחתום דוקא בקליבלנד. הקהל הביתי באוהיו יזכור לו חסד נעורים (הוא אמנם מאינדיאנה במקור אבל יש להם את היברט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 9:12 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
ברור שראיתי, וגם את ג'ו ג'ו שאגב נראה לא רע בכלל במדי ברוקלין (שהיא פשוט קבוצה שמאומנת ממש רע, ולא מנצלת את שלוש היתרונות הגדולים שלה).
כך או כך, אני חושב שצריך יותר מאשר פלייאוף אחד גדול בשביל להכריע בשאלה הזו כרגע. בעונה הרגילה, וויד נראה טוב יותר מג'ורג' למרות הכל, ואני גם לא בטוח שג'ורג' של העונה הרגילה היה לוקח את בוסטון לפלייאוף כמו שפירס עשה. אני נותן להם את ה BENEFIT OF THE DOUBT, בגלל הניסיון.
כמובן שאם הוא ייקח אליפות ו\או ימשיך באותו קו עלייה בעונה הבאה הוא יעקוף אותם (כלומר, את איגי, דנג, פירס. לגבי וויד זה מאד תלוי), ויהפוך להיות הסמול פורוורד הרביעי במובהק\סקנד גארד חמישי (כי מה לעשות, גם ברמתו היום הוא פחות טוב מקארי, הארדן, ומאיך שקובי ווויד שיחקו בעונה הרגילה).

למה קארי הוא 2?
בכל מקרה,אני חושב שניתן להסכים שגם אם הוא מקום 6-7 ברשימת הסמול זו עדיין התקדמות מרשימה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 11:37 pm 
Junior

בוש התנצל בפני חבריו לקבוצה על התצוגה האנמית שלו במשחק האחרון, נראה אם זה רק דיבורים הלילה.

וייד עשה קולות של חוסר שביעות רצון מהסכמות ההתקפיות אבל לדעתי זה בעיקר תסכול ממצב הברך שלו. הוא משחק ב50% עכשיו וזה לא מספיק מול אינדי.

הפסד הלילה לדעתי יביא טרייד על בוש בקיץ, אבל ממש קשה לי לחזות אם יהיה הפסד. לברון צריך להיות דומיננטי ולפחות אחד מבוש/וייד/אלן צריך להתפוצץ התקפית. אלן ובאטיה דפקו נפקדות בפלייאוף בדיוק בזמן הכי גרוע.

יאללה, נלך על ההיט ב4 הפרש.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 11:44 pm 
Junior

ערוץ הספורט מבחינתו כבר סגר את הסדרה כאשר פרסם פרומו לסן אנטוניו-מיאמי בין חמישי לשישי...

ואשתמש במשפט הידוע שהנבואה ניתנה לשוטים וכו'...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 11:45 pm 
Junior

גם במקרה של הפסד האליפות אני לא רואה טרייד שיעזור למיאמי.

הרי ברור שוויד הוא אנטאצ'בל, וטרייד על בוש יהיה יעיל רק תמורת סקורר יעיל מבפנים. כאלו אין בשפע בליגה ומן הסתם אם מישהו יגיע הוא לא יהיה טוב משמעותית אם בכלל מבוש עצמו.

לדעתי בוש כמובן משחק זוועה, אבל גם ספו אשם במשחק שבלוני מדי שלא מוציא כמעט שום דבר מבוש. להפוך אותו למשליך ג'אמפרים מחצי מרחק בלבד משל היה איזה מקדייס בזקנתו זה ממש לא שימוש יעיל ביכולת של הביגמן המוכשר שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 11:47 pm 
Hall of Famer

וייד היה אנטאצ'בל לפני שנה-שנתיים. אם בעונה הראשונה של ההיט, וייד לקחת את העניינים לידיים בדקות המכריעות, בשנתיים האחרונות זה לברון לוקח את העניינים לידיים בכל דקות המשחק, ודויין וייד במושב האחורי מחכה לסוף העונה לקבל עוד תכשיט.
לא משנה שזה בכלל דיון היפותטי, כי ההיט לוקחים השנה אליפות בהליכה וינסו ללכת על תריפיט בשנה הבאה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2013 11:53 pm 
Junior

בהליכה? הם מרוטים ושחוקים ופצועים, גם אם הם ינצחו היום ויקחו 4-0 את סאן אנטוניו, בהליכה זה לא יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], כינוי2 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: