סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 12:38 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם גריינג'ר, אז למה פרי אייג'טס? טרייד וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 12:40 pm 
Hall of Famer

אם גריינג'ר , אז גריינג'ר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 12:41 pm 
Senior

למה שאינדיאנה תביא את טוני אלן? מה הוא נותן שאין להם כרגע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 12:43 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
זה ידרוש כבר 3 בחירות סיבוב ראשון.

מוותר על סאלינג'ר תמורת 2 בחירות דראפט? הילד קצת נפצע ואין לו חוליות בגב אז מוותרים? בוגד :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:02 pm 
Junior

אינדיאנה יכולה להביא שחקנים מהפרי אייג'נסי רק באמצעות המיד לבל (5 מיליון) או דרך סיין אנד טרייד.
(כרגע אמנם רק על 49 מיליון דולר בחוזים חתומים, אך החוזים הנגמרים של דיוויד ווסט וטיילר הנסברו נספרים לחובת הפייסרס עד שהם לא חותמים על חוזה חדש, באינדיאנה או בקבוצה חדשה.
http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q38)
כלומר, רק אם וכאשר דיוויד ווסט והנסברו יחתמו בקבוצה אחרת, יהיו לאינדיאנה 8 מיליון דולר פנויים פלוס מינוס להחתמות פרי אייג'נסי.

סביר שהשניים האלה יישארו (לדעתי התקשורת ופורום סלניוז מנפחים את מעמדו של ווסט הרבה יותר מדי, הבחור בן 33 והוא לא הולך לקבל מקסימום או קרוב לזה. 12 מיליון בחוזה לארבע שנים ישאירו אותו באינדיאנה, זה בערך מה שהם מתכוונים להציע לו, ואף קבוצה אחרת לא תציע הרבה יותר בשביל לחטוף להם אותו.)

גריינג'ר גם כן יישאר לדעתי, שחקן בית, נבחר בדראפט על ידי אינדיאנה, עונה אחרונה בחוזה והכי חשוב - אחרי עונת פציעה לא קלה, ערך השוק שלו לטריידים בשפל. אף קבוצה לא תתן יותר מדי על שחקן שרק יצא מפציעה קשה ובנוסף עשוי להיות השכרה לעונה אחת בלבד אם יחזור לכושרו.
אינדיאנה גם כך צריכה שחקן ווינג בנוסף לג'ורג' וסטיבנסון, גם כך לא יקבלו יותר מדי על גריינג'ר, גם כך הוא חלק מהמערכת, גם כך הם צריכים מישהו נוסף שיכול לשים נקודות על הלוח - המסקנה היא שגריינג'ר יישאר.

אם כך, כשהם יהיו סגורים כנראה בעמדות הפנים עם ווסט-הנסברו-היברט-מנהימי, כמעט סגורים בעמדות הווינג עם ג'ורג'-גריינג'ר-סטיבנסון-גרין,
ולאור תרומתו הירודה של אוגוסטין שמסיים חוזה ולא צפוי לקבל אחד חדש באינדיאנה,
המיד לבל כנראה ינוצל כדי להביא פוינט מחליף לג'ורג' היל, והוא יהיה התוספת היחידה לסגל הנוכחי של הפייסרס, בנוסף לנבחר הדראפט מהמקום ה-23 שמחזיקה אינדיאנה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:07 pm 
Hall of Famer

אנשים גם צריכים להבין , שפרי אייג'נטים לא מתים להגיע לאינדיאנה (כעיר). לא במקרה , ההצלחה של הפייסרס בשנים האחרונות בנויה על הצלחות מהדראפטים (ג'ורג' , גריינג'ר , היברט) , קצת טריידים , ומעט פרי אייג'נטס (ווסט הוא פחות או יותר היוצא מהכלל).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:15 pm 
Sophomore

התכוונת לאינדיאנפוליס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:22 pm 
Junior

אני מסכים עם הניתוח של צ'ונסי למעט נקודה אחת. בהנחה שיצליחו להשאיר את ווסט בחוזה טוב, הייתי מחפש פוינט גארד פותח ומעביר את היל למחליף ראשון מהספסל.
אני מת עליו, יש לו חבילה יפה ומגוונת של תכונות בהתקפה ובהגנה, אבל בסופו של דבר מנהל משחק הוא לא, וזה משהו שחסר לפייסרס לדעתי. השחקנים אמנם מספיק ממושמעים כדי לבצע את התוכנית של ווגל בהתקפה, אבל הפייסרס היא עדיין קבוצה סכמטית בהתקפת חצי מגרש, וכשהאופציה להכניס כדור להיברט מול קווים קדמיים יותר רציניים משל מיאמי מסתבכת, צריך מישהו שינהל את העסק יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:34 pm 
Hall of Famer

אינדיאנה כמדינה, או אינדיאנפוליס כעיר. אפשר לבחור במה שרוצים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:55 pm 
Junior

שוויק, אנחנו מסכימים גם על הנקודה האחת הזו, גם אני בעיקרון בתור GM של הפייסרס כנראה הייתי מעדיף את היל בתור שחקן שישי, אבל התייחסתי לכך שהם צריכים להביא הקיץ פוינט מחליף משום שאין להם אפשרות להביא מהפרי אייג'נסי מנהל משחק איכותי לחמישייה.
הפוינטים הפנויים בקיץ שיכולים להיות רלוונטיים הם -
דווין האריס (לא מנהל משחק דגול, לא מספיק טוב לחמישייה של קבוצה עם שאיפות כמו של אינדי)
סי.ג'יי ווטסון ( שחקן ספסל קלאסי)
נייט רובינסון (מבולגן מדי, לא מתאים לסגנון המשחק)
קוליסון (חופשי מוגבל, לא יחזור לאינדיאנה שכבר סבלה ממנו וויתרה עליו)
פריג'יוני ( לא מספיק טוב בשביל להוביל קבוצה )
אודריך ( כנ"ל )
אריק מיינור ( חופשי מוגבל, מנהל משחק טוב מהיל אבל לא בשל לדעתי להיכנס לנעליו)

השלושה שכן מתאימים לדעתי להיכנס לחמישייה של הפייסרס על חשבון היל, יהיו יקרים מדי לטעמי -
מו וויליאמס ( לא בטוח שהמיד לבל יספיק )
ג'רט ג'ק ( יקר מדי ומבוקש מדי, המיד לבד לא יספיק בשביל להביא אותו)
קלדרון ( יכל להיות ההתאמה המושלמת לטעמי, אבל המיד לבל בוודאות לא יספיק בשביל להביא אותו.)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 1:58 pm 
Sophomore

מה אינדיאנפוליס זה חור? בעיה של מזג אוויר?

מתוך עניין גרידא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:05 pm 
Hall of Famer

חור , ככה אומרים. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:06 pm 
Hall of Famer

קר כמו שיקגו מבלי להיות שיקגו. אם כי האמת היא שזה לא רע כמו שעושים מזה. אפשר לחשוב שמיניאפוליס עדיפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:13 pm 
Junior

לפחות ליד מיניאפוליס יש את סט. פול. שתיים במחיר אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:22 pm 
Junior

לא ממש חור, אינדיאנה היא המדינה ה-16 בגודלה בארה"ב, אינדיאנפוליס היא העיר ה-13 בגודלה.

לפי ויקיפדיה ממוצע טמפרטורת יולי 24 מעלות, ממוצע טמפרטורת ינואר -2. החודשים הגשומים בשנה הם באביב ובקיץ, החודש הרטוב ביותר - מאי.
מרץ ואפריל נשמעים כמו תקופה משוגעת של הפכפכות בטמפרטורות, "ימים חמים מאוד כשאחריהם 36 שעות רצופות של סופת שלגים זה לא מחזה נדיר באיזור".

בקיצור, המקום הוא לא יעד מובחר לפרי אייג'נסי כי אין לו שום יתרון - מקום בינוני שכזה.
אין את השוק הגדול שיש בניו יורק, לוס אנג'לס דאלאס או שיקאגו,
אין את מזג האוויר הנוח של קליפורניה או טקסס,
אין את הטבות המיסים של טקסס.

אין אפילו את השיק שיש במקום כמו אטלנטה, שנחשבת לבירת האפריקאים-אמריקאיים העשירים של ארה"ב, או את האווירה הקשוחה שיש בפילדלפיה ובדטרויט, או את הלגאסי שיש בבוסטון, או את המגניבות שיש בסן פרנסיסקו, או את המחוייבות העמוקה של הקהילה בקליבלנד.

בקיצור, שום דבר מיוחד אין שם. בהחלט בתחתית הרשימה של יעדי הליגה המבוקשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:25 pm 
Hall of Famer

עד דטרויט. אני רוצה לראות את השחקן/אדם שיעדיף את דטרויט בתנאים שווים על פני אינדיאנפוליס. גם קליבלנד בהחלט לא עדיפה. הדבר היחיד שעומד לזכות פילי הוא בקרבה היחסית לניו יורק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:26 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
לדעתי אם כלכלית אפשר לשמור את הסגל הקיים, אין סיבה לעשות מהפכות באינדיאנה. היל אחלה, היכולת של רכז לנהל משחק זה סקיל קצת אוברייטד בליגה והיו המון אלופות בלי רכז מנהל משחק. ג'ורג' מקבל החלטות מצויין, היל עושה מה שצריך עם הובלת הכדור. הם ישתפרו וישתכללו התקפית (כבר בפלייאוף הזה ראו שיפורים בעניין בזמן אמת).

אני לא יודע אם הם יעברו את מיאמי אבל אני גם לא חושב שמהפכה כזו תעזור להם לעבור את מיאמי. מיאמי בכושר טוב היא סוג של הבולס של ג'ורדן/לייקרס של שאק, כרגע לא מבחינת ההישגים אבל כן מהבחינה הזו שרק מיאמי באמת מסוגלת להשמיד את עצמה. אינדיאנה צריכה להמשיך להשתפר עם מה שיש לה ולחכות בסבלנות שמיאמי תלחץ על כפתור ההשמדה העצמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:43 pm 
Junior

נורטון, לא יודע מה עדיף בכללי ומה יותר אנשים/שחקנים ייבחרו - אינדיאנפוליס או דטרויט/קליבלנד/פילי, לא נכנסתי לזה. רק ציינתי שלשלושת המקומות האלה יש יתרונות מסויימים שיכולים לגרום לאנשים מסויימים לבחור בהם, בעוד לאינדיאנה אין שום דבר מיוחד נקרא לזה.
אני יכול לראות שחקן בוחר לשחק בדטרויט על פני שלל הצעות אחרות כי הוא רוצה לייצג את התושבים הקשוחים והמוכים כלכלית שלה,
כנ"ל לגבי פילי עם האווירה המיוחדת שיש ברחובות שלה,
כנ"ל לגבי קליבלנד, אני בהחלט יכול לראות שחקן בוחר להגיע לעיר בגלל שהיא בין המובילות בארה"ב מבחינת התשוקה לספורט.
לערים האלה יש משהו מיוחד משלהן, לאינדיאנפוליס אין שום דבר שמייחד אותה ויכול למשוך אליה, אלא אולי אם גדלת כמעריץ מושבע של רג'י מילר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:50 pm 
Hall of Famer

טוב, לא, כי אינדיאנה עיר פשוט יותר שווה מחלק מהערים (בעיקר מדטרויט, אבל גם מקליבלנד. כי מה לעשות, אינדיאנפוליס היא עיר עשירה יותר מאשר קליבלנד וגם פילי), והיא בסך הכל לא עיר מוכה כמו קליבלנד או בעיקר דטרויט, אלא עיר ואם באמריקה, סתם עיר שכזו.
אבל אם אתה מחפש ייחוד, אני חושב שיש קונצנזוס על כך שאינדיאנה וצפון קרוליינה הן שתי המדינות הכי משוגעות כדורסל שיש.

לגבי הקור, אני לא מבין את זה, אבל העובדה היא שהוא תכל'ס לא כל כך מפריע לרוב האמריקאים שאני מכיר. קור הוא שיקול, אבל לא מרכזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:52 pm 
Junior

לא צריך מהפכות. מספיק להצליח להחתים את ג'ארט ג'ק מהרשימה של צ'ונסי שהוא שחקן שתמיד עובר מתחת לרדאר של קבוצות, ולטעמי יכול להיות התאמה טובה מאוד לקבוצה ולשפר אותה. אבל לא זה השחקן שיהפוך אותם לקונטנדרס.
לטענת האלופות בלי מנהל משחק אני רוצה להתייחס בפירוט ע"י ניתוח של הפיינלסיטיות החל מתקופת פוסט-ג'ורדן:
מיאמי- אין ספק שלברון הוא המנהל משחק האמיתי בקבוצה וזה התפקיד העיקרי שלו בקבוצה.
אוקלהומה-ווסטברוק לא מנהל משחק גדול אבל בהחלט מספיק. בנוסף ברבעים האחרונים הארדן לקח את זה על עצמו לא מעט.
דאלאס- רק שג'ייסון קיד הגיע הצליחו להשיג אליפות סוף סוף.
לייקרס- הסגל היה מוכשר ברמה כזאת שהסתדרו גם כשקובי הריץ את ההתקפה.
בוסטון- רונדו וכל מילה מיותרת.
ספרס- פארקר אמנם לא מנהל משחק גדול אבל השיטה של פופ ממקסמת את היכולת שלו עד הסוף. בנוסף ברבעים האחרים מאנו בעיקר ניהל את המשחק.
קליבלנד- לברון הריץ את הקבוצה מא' עד ת'.
מיאמי- פייטון היה שם אבל במילא הכל עבר דרך וויד שהיה בשיאו.
דאלאס-נדמה לי שהאריס היה הרכז אז, לא מנהל משחק ענק אבל עדיף בהרבה על היל.
דטרויט- צ'ונסי מנהל משחק טוב מאוד.
לייקרס של שאקובי- אותו הסבר כמו קודם ביתר שאת.
ספרס של 99-אייברי ג'ונסון לא היה גליק גדול אבל כן מנהל משחק לא רע בכלל.
ניקס של 99- לא ממש זוכר מי ריכז שם.

לסיכום, איך שאני רואה את זה, אפשר להסתדר בלי מנהל משחק גדול אם יש לך סופרסטאר כמו קובי, וויד של 06 או נוביצקי של אותה שנה, אבל קבוצה כמו אינדי כן צריכה מנהל משחק טוב יותר אם היא רוצה להיות קונטנדרית.

נערך לאחרונה על ידי שוויק1 בתאריך ד' יוני 05, 2013 2:55 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Chauncey כתב:
לא ממש חור, אינדיאנה היא המדינה ה-16 בגודלה בארה"ב, אינדיאנפוליס היא העיר ה-13 בגודלה.

לפי ויקיפדיה ממוצע טמפרטורת יולי 24 מעלות, ממוצע טמפרטורת ינואר -2. החודשים הגשומים בשנה הם באביב ובקיץ, החודש הרטוב ביותר - מאי.
מרץ ואפריל נשמעים כמו תקופה משוגעת של הפכפכות בטמפרטורות, "ימים חמים מאוד כשאחריהם 36 שעות רצופות של סופת שלגים זה לא מחזה נדיר באיזור".

בקיצור, המקום הוא לא יעד מובחר לפרי אייג'נסי כי אין לו שום יתרון - מקום בינוני שכזה.
אין את השוק הגדול שיש בניו יורק, לוס אנג'לס דאלאס או שיקאגו,
אין את מזג האוויר הנוח של קליפורניה או טקסס,
אין את הטבות המיסים של טקסס.

אין אפילו את השיק שיש במקום כמו אטלנטה, שנחשבת לבירת האפריקאים-אמריקאיים העשירים של ארה"ב, או את האווירה הקשוחה שיש בפילדלפיה ובדטרויט, או את הלגאסי שיש בבוסטון, או את המגניבות שיש בסן פרנסיסקו, או את המחוייבות העמוקה של הקהילה בקליבלנד.

בקיצור, שום דבר מיוחד אין שם. בהחלט בתחתית הרשימה של יעדי הליגה המבוקשים.
נורטון כבר הקדים אותי, אבל למה שמישהו יעדיף את דטרויט או פילדלפיה על פני אינדיאנפוליס? בגלל שהן קשוחות? אינדיאנה היא יעד מועדף למי שרוצה לחיות חיים שקטים ונוחים. לא לשכוח שיש כמה שחקנים בליגה שנשואים באושר ולא מחפשים לצאת למועדוני חשפנות כל לילה.
וחוץ מזה אתה מתעלם מכך שאינדיאנה נחשבת למדינת הכדורסל של ארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 2:56 pm 
Hall of Famer

אתה לא יכול להגיע למסקנה כזאת. מכל הקבוצות שהזכרת, יש בדיוק קבוצה אחת נטולת סופרסטאר(דטרויט), ודי קשה להסיק ממדגם כל כך ... זה אפילו לא מדגם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 3:01 pm 
Junior

נורטון כתב:
אתה לא יכול להגיע למסקנה כזאת. מכל הקבוצות שהזכרת, יש בדיוק קבוצה אחת נטולת סופרסטאר(דטרויט), ודי קשה להסיק ממדגם כל כך ... זה אפילו לא מדגם.

אה, זה ברור שבלי סופרסטאר בלי קשר קשה להיות קונטנדרית אמיתית, אבל הטענה שמנהלי משחק זה אוברייטד נשמעת הרבה ואני לא חושב שהיא ממש נכונה. כמעט כל הפיינליסטיות למעט הקבוצות של קובי החזיקו במנהל משחק טוב, לרוב בעמדת הרכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 3:11 pm 
Hall of Famer

נו, אבל את אותו תרגיל אתה יכול לעשות עם סקנד גארדים (וויד, טרי, ריפ, ג'ינובילי, הארדן, קובי, סטקהאוס, יוסטון\ספריוול, אלן אייברסון, רג'י מילר, כשרק לקליבלנד של לברון ולסן אנטוניו גרסת 99, לא היה מישהו כזה).
אגב, קודם השמטת את אינדיאנה של 2000, שהובלה על ידי טרוויס בסט ר"ל. צריך גם להזכיר את אריק סנואו של פילדלפיה.

אין לי כוח לעשות את התרגיל בשביל העמדות האחרות, אבל נראה לי ברור שלכל אחת מהעמדות יהיו משהו כמו 80 אחוז של שחקנים מובילים, ועשרים אחוז פילרים. בעיקר כי זה הגיוני.

מדידה רצינית יותר, תעשה השוואת עומק בין עמדות. אם תרצה, אז אולי אעשה כזאת מאוחר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 05, 2013 3:13 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
ניקס של 99- לא ממש זוכר מי ריכז שם.

צ'ארלי וורד וכריס צ'יילדס. העמדה הכי חלשה בקבוצה, ובהפרש גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sir charles ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: