סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 10:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 07, 2013 11:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הם יכולים להתחלף. גוטמן יעלה עם חלוץ בודד מול בלגיה, ושיבק ייסע לרוסיה ויתן לכספי לעשות מה שהוא רוצה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 07, 2013 11:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
אלי גוטמן משעשע הרבה יותר מהם. מאמן כזה פחדן לא ראיתי מאז... טוב נו, מאז הקודם.

גוטמן מאז ומתמיד היה מאמן זהיר/פחדן. אין כאן משהו חדש, אבל גם לפחד מתוצאת תיקו מותר ואף רצוי, כשאתה צריך ניצחון.
הוא פתח עם חלוץ אחד (לא מתפקד), שוער בכושר חלש להחריד וייני ההגנתי בצד ימין (מחדל רציני, היה ברור שהאזרים יצופפו, אתה לא יכול לוותר ככה סתם על אחד האגפים). מי שהפתיע אותי בחולשתו היה ערן זהבי. נאתכו כרגיל במשחקי הנבחרת בינוני לכל היותר. מליקסון היה סביר במשך 60 דקות ולא יותר מזה ולאחר מכן נוראי. עזרא - למרות שנמצא בכושר נהדר במדי מכבי חיפה - היה גם כן חלש. סה"כ צריך להודות, סגל השחקנים שלנו הוא פשוט לא טוב ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו טעויות בבניית הרכב השחקנים על המגרש. האזרים בהחלט לא בחמש דרגות נחותים מאיתנו. למעשה, עשינו מולם שתי תוצאות תיקו. למרבה הצער, ניתן לומר שאנחנו פחות או יותר באותה רמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 3:23 am 
Junior

שידור שכונה כרגיל.

היו הרבה פנינים, זה שהכי משך אותי היה כאשר כדור הגיע לשחקן שהיה המחליף האחרון אצל האזרים, כ5 דקות אחרי שהוא נכנס וארבל אומר: ״שוב הכדור למספר 16 שלהם, הכי טוב על המגרש״
כאמור, הבנאדם 5 דקות על המגרש ונגע פעם שניה בכדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 8:44 am 
Freshman

מצטער שאני לא מסכים עם קוטלי גוטמן פה, ממתי מספר החלוצים על המגרש אומר משהו על סגנון משחק התקפי/הגנתי? הרי ברצלונה לא משחקת עם חלוצים בכלל ובכל זאת היא נחשבת קבוצה התקפית.
4-4-2 זה שיטה שכמעט ולא משתמשים בה יותר, וגם כשקבוצות גדולות משחקות במשחקי גביע נגד קבוצות מליגות נמוכות הן פותחות עם חלוץ בודד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 9:06 am 
Hall of Famer

galsh כתב:
מצטער שאני לא מסכים עם קוטלי גוטמן פה, ממתי מספר החלוצים על המגרש אומר משהו על סגנון משחק התקפי/הגנתי? הרי ברצלונה לא משחקת עם חלוצים בכלל ובכל זאת היא נחשבת קבוצה התקפית.
4-4-2 זה שיטה שכמעט ולא משתמשים בה יותר, וגם כשקבוצות גדולות משחקות במשחקי גביע נגד קבוצות מליגות נמוכות הן פותחות עם חלוץ בודד.

גוטמן לא האשם היחידי מבחינתי - היו מספר שחקנים שנמצאים בכושר טוב אבל לא תפקדו במשחק הזה - אבל אני חושב שהוא עלה זהיר מדי למשחק הזה ושגה בשלוש עמדות לפחות, בהרכיבו את אוואט, שכטר וייני, כאשר כאמור לשים את ייני בעמדת המגן הימני מול נבחרת אזרית שבאה להתגונן בר"ג זו טעות פטאלית. גם לעלות עם חלוץ שמצוי בכושר גרוע כי אתה שומר לו אמונים מהיסטוריה משותפת זה לא בדיוק הדבר החכם ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 9:44 am 
Freshman

Att כתב:
galsh כתב:

גוטמן לא האשם היחידי מבחינתי - היו מספר שחקנים שנמצאים בכושר טוב אבל לא תפקדו במשחק הזה - אבל אני חושב שהוא עלה זהיר מדי למשחק הזה ושגה בשלוש עמדות לפחות, בהרכיבו את אוואט, שכטר וייני, כאשר כאמור לשים את ייני בעמדת המגן הימני מול נבחרת אזרית שבאה להתגונן בר"ג זו טעות פטאלית. גם לעלות עם חלוץ שמצוי בכושר גרוע כי אתה שומר לו אמונים מהיסטוריה משותפת זה לא בדיוק הדבר החכם ביותר.

עם זה אני בהחלט מסכים, אין שום סיבה להפוך את אוואט לפרה קדושה, למרות שהוא כבר אחרי השיא שלו. לדעתי כדאי לתת צ'אנס לשוער כשרוני כמו בוריס קליימן. ייני כמגן ימני היה ברירת מחדל אני חושב, גם שפונגין וגם משומר פצועים לדעתי. שכטר זו בהחלט טעות גדולה, כמו שזה נראה ברדה עדיף בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 10:36 am 
Hall of Famer

אני בעיקר מופתע מהזחיחות הלא מתקבלת על הדעת בשידורים - זילזול בוטה ( המלווה בדאחקות ) בנבחרת כמו האזרים ( כשעל המגרש ממש - הם עושים לנו לא מעט בעיות ) , בדיוק כפי שהיה עם הבריטים בכדורסל . גם הצעקות של רסקין על "השפלה" לאחר ההפסד הדי צמוד לאוקראינה ( נבחרת ברמתנו ) לא סבירות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 10:50 am 
Junior

ודאי, למה לא להרכיב בשער הנבחרת את השוער השני של הפועל תל אביב?
אינך נגוע באג׳נדה פרטית כלל וכלל.
אם קליימן היה שוגה סביר להניח שרוב-רובם של האוהדים והכתבים היה משבח את גוטמן על ההחלטה האמיצה להשביח ולשפשף שחקנים צעירים במשחק (כביכול) מכריע.
או שהפוך.

בנוגע לשאר הביקורות על הרכב השחקנים - דחיל רבקום, כמה שטויות נזרקות לאוויר בממלכת הספורט הישראלית בימים האחרונים, לא מבין את הרצון של החברים כאן להצטרף לחגיגה.
לא מבין מהיכן נשאבת עזות המצח לשבת בבית, לצפות ב-90 דקות של כדורגל, ולהיות משוכנע שהמאמן שגה/בוחר שחקנים בעקבות נוסטלגיה אישית/לא מבין מהחיים שלו,
והכל בדיעבד כמובן.
יש ביקורת שיכולה להיות נכונה, כשברור שיש למאמן אג׳נדה מסויימת, והוא שומר עליה בקנאות מתוך אמונה עצמית/פחד מההשלכות.
כמו למשל ברוקס שמשחק עם פרקינס בגמר נגד מיאמי כשברור לכל שהוא לא שייך למשחק שמתנהל ולא מתאים.

כאן, בענייננו?
החלטות לגיטימיות לחלוטין, של מאמן שלהזכירכם עוקב ובודק אחר השחקנים שלו שבעתיים יותר מכל מבקריו-יחדיו,
שזרק איזה מבט על האימונים שלפני המשחק,
ולא באמת החזיק באופציות אחרות שלא היו פוטנציאל לביקורות דומות או חריפות יותר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:12 am 
Freshman

Chauncey כתב:
ודאי, למה לא להרכיב בשער הנבחרת את השוער השני של הפועל תל אביב?
אינך נגוע באג׳נדה פרטית כלל וכלל.
אם קליימן היה שוגה סביר להניח שרוב-רובם של האוהדים והכתבים היה משבח את גוטמן על ההחלטה האמיצה להשביח ולשפשף שחקנים צעירים במשחק (כביכול) מכריע.
או שהפוך.

בנוגע לשאר הביקורות על הרכב השחקנים - דחיל רבקום, כמה שטויות נזרקות לאוויר בממלכת הספורט הישראלית בימים האחרונים, לא מבין את הרצון של החברים כאן להצטרף לחגיגה.
לא מבין מהיכן נשאבת עזות המצח לשבת בבית, לצפות ב-90 דקות של כדורגל, ולהיות משוכנע שהמאמן שגה/בוחר שחקנים בעקבות נוסטלגיה אישית/לא מבין מהחיים שלו,
והכל בדיעבד כמובן.
יש ביקורת שיכולה להיות נכונה, כשברור שיש למאמן אג׳נדה מסויימת, והוא שומר עליה בקנאות מתוך אמונה עצמית/פחד מההשלכות.
כמו למשל ברוקס שמשחק עם פרקינס בגמר נגד מיאמי כשברור לכל שהוא לא שייך למשחק שמתנהל ולא מתאים.

כאן, בענייננו?
החלטות לגיטימיות לחלוטין, של מאמן שלהזכירכם עוקב ובודק אחר השחקנים שלו שבעתיים יותר מכל מבקריו-יחדיו,
שזרק איזה מבט על האימונים שלפני המשחק,
ולא באמת החזיק באופציות אחרות שלא היו פוטנציאל לביקורות דומות או חריפות יותר.

אז אם הוא שוער שני? אוואט כבר מזמן לא מביא לנו נקודות, ובוריס הוא השוער הכי מוכשר בארץ כיום. הסיבה שהוא לא משחק היא שרב"ש לא אוהב את הסעיף בחוזה שלו שאומר שהוא חייב לשחק 70 אחוז מהמשחקים, אחרת הוא משוחרר.
והנה, אני אוהד הפועל תל אביב ואומר ששכטר לא היה צריך לפתוח (אני בכלל בעד שלא יהיו שחקני הפועל בנבחרת, שלא יפצעו). מה שכטר הראה עד עכשיו? הבן אדם לא בעניינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:28 am 
Junior

קח בחשבון שיש סיכוי, קל שבקלים, שאין לך בלעדיות על האמת, ולא כל מחשבה שחולפת בראשך אמת לאמיתה היא.
הודעה כל כך יהירה וחסרת מודעות עצמית לא ראיתי בפורום הזה המון זמן.

1. קליימן השוער הכי מוכשר בארץ? יכול להיות שזו דעה לגיטימית, אך כך גם הדעה שהוא לא נכנס לרשימת 10 השוערים הטובים בארץ. החלטיות כזו הייתה מביכה גם אם הייתה נאמרת מפי סוכנו.

2. הסיבה שהוא לא משחק זה שרב״ש עושה משחקי כוח ורוצה לראותו משוחרר בחינם ?
טוב, זו תיאוריה מעניינת. אני הייתי מהמר על כך שהסיבה היא שיש לו בסגל שוער טוב יותר, מנוסה יותר, שכבר לקח אליפות בארץ ועבר מסע משחקים באירופה.

3. היותך אוהד הפועל לא הופך אותך למומחה איתי שכטר, או מומחה לכושרם של חלוצי ארצנו.
מה שכטר הראה עד עכשיו? אממממממממ....... עם כל הביקורות, הוא לחץ בטירוף אתמול, השקיע את כל כולו וגם, אמממ. עשה את הדבר הפעוט הזה של לעמוד במקום הנכון למסירה ולשים גול. זה משהו שאף אחד אחר לא הצליח לעשות, אבל ודאי, כובש השער היחיד הוא-הוא הבעיה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:40 am 
Sophomore

גם תום אלמדון היה במשך שנים שוער מחליף "מוכשר" בקבוצה מובילה. אני לא זוכר מישהו שטען שהוא חומר לנבחרת. מה גם שההרכבה של קליימן בצעירה לא הייתה מוצדקת כשהמחליפים שלו סיפקו קבלות יותר משכנעות בשנה שעברה.

גם אני חשבתי ששכטר לא צריך לפתוח. מצד שני, אני יכול להבין את גוטמן לאור מצוקת החלוצים והאמון שהוא נותן בו.

נערך לאחרונה על ידי פאנוש בתאריך א' ספטמבר 08, 2013 11:42 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:41 am 
Junior

שורה תחתונה לאורך קמפיין הנבחרת הזו נתנה 25 דקות טובות וכל השאר היה כל כך מחורבן, אפילו יחסית לנבחרת ישראל.
ליד גוטמן פרננדז נראה כמו מוריניו. בקיצור, שיעוף כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:48 am 
Hall of Famer

גל, כשלישראל יהיו קשרים התקפיים ברמה של צ'אבי, אינייסטה ומסי תוכל לספר לי שישראל יכולה לשחק כמו ברצלונה בלי חלוצים. עד שזה יקרה, לשחק עם אסופת קשרים אחוריים או 50-50 ועם חלוץ אחד, במשחק בית שאתה חייב לנצח מול נבחרת חלשה, זו פחדנות. לעשות חילוף ראשון בדקה ה-60 זו פחדנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 11:53 am 
Junior

galsh כתב:

איך שלא תסובב את ה4-4-2 היא יותר התקפית מה4-5-1. אתה לא רוצה 4-4-2, סבבה, תשחק 4-3-3. גוטמן פתח מראש בהרכב שלא יכול להיות 4-3-3
מליקסון לא יכול להיות חלוץ קו, שכטר מאבד את כל היתרונות שלו כחלוץ מרכזי.
ייני כמגן ימני מראש מסרס לך את האופציה לפתיחה מהאגף שלו.

אבל זה לא השיטה כמו סגנון המשחק וסגנון המשחק של גוטמן הוא הגנתי. ובינתיים כל המאמנים ההגנתיים שהיו בנבחרת נכשלו. היחידי שהצליח, שיחק התקפי והביא קהל למגרשים היה שלמה שרף.
כולם מדברים על התבוסה מול דנמרק אבל שוכחים שזו הייתה הפעם היחידה בהיסטוריה שסיימנו במקום שני והגענו לשלב הנוק אאוט. כולם שוכחים שאותו בהמה הקרוי שלמה שרף העלה אותנו לדרג שני באירופה! אנחנו היינו פורטוגל של הבית לצורך העניין (אברם היה זה שהצליח להוריד אותנו לרביעי בקדנציה הראשונה שלו אבל את זה לא מזכירים בתקשורת)
יש עוד הישגים בספורט שאינם נמדדים בעליה או לא- בשחור או לבן.

החוזקות שלנו אף פעם לא היו בהגנה ועם משחק הגנתי לא נגיע לשום מקום.

מצחיק אותי שגם כשדיברו על סיכוי, דיברו על תיקו ברוסיה. כנראה אנשים לא הבינו שאם לא תנצח את אחת הגדולות- אין לך סיכוי.

ועכשיו כרגיל יש את המאניה דיפרסיה בתקשורת של אנחנו צריכים לדעת את מקומנו ולא לשאוף לעלות מהבית. מה זה הבולשיט הזה? אז אל תהיה בספורט אם זה הלך הרוח שלך. צריך תמיד לשאוף להישיגם ובמקרה הזה לעלות מהבית. מה זה ייתן לנו אם נשחק על תיקו מול קבוצה גדולה? עברנו את שנות הכבוד. אבל בשביל הישגים צריך לשחק הישגי ולא פחדני. בטח לא עם החומר שיש לנו. אין לנו שחקני הגנה כמו שהיו ליוון של אוטו ריהאגל. יש לנו שחקנים טכניים (יחסית) וצריך לשחק לחוזקות שלהם. מקסימום לא נעלה כמו תמיד אבל לפחות נהנה מהדרך ונרוויח את הקהל בחזרה.
מישהו זוכר משחק אחד ששווה צפיה מעידן פוסט שלמה? כי אני לא.

נ.ב. חוות הדעת על אזרבייג'אן סופר מוצדקות זו נבחרת מהחלשות שאפשר לקבל וצריך לפרק אותה בהחלט. נבחרת התקפית יותר כמו מכבי חיפה של בנאדו, גם הייתה עושה את זה.
מה שכן, צריך לתת קרדיט לברטי פוגטס, זו הנבחרת האזרית שעומדת הכי טוב על המגרש שיצא לי לראות אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:03 pm 
Freshman

Chauncey כתב:
קח בחשבון שיש סיכוי, קל שבקלים, שאין לך בלעדיות על האמת, ולא כל מחשבה שחולפת בראשך אמת לאמיתה היא.
הודעה כל כך יהירה וחסרת מודעות עצמית לא ראיתי בפורום הזה המון זמן.

1. קליימן השוער הכי מוכשר בארץ? יכול להיות שזו דעה לגיטימית, אך כך גם הדעה שהוא לא נכנס לרשימת 10 השוערים הטובים בארץ. החלטיות כזו הייתה מביכה גם אם הייתה נאמרת מפי סוכנו.

2. הסיבה שהוא לא משחק זה שרב״ש עושה משחקי כוח ורוצה לראותו משוחרר בחינם ?
טוב, זו תיאוריה מעניינת. אני הייתי מהמר על כך שהסיבה היא שיש לו בסגל שוער טוב יותר, מנוסה יותר, שכבר לקח אליפות בארץ ועבר מסע משחקים באירופה.

3. היותך אוהד הפועל לא הופך אותך למומחה איתי שכטר, או מומחה לכושרם של חלוצי ארצנו.
מה שכטר הראה עד עכשיו? אממממממממ....... עם כל הביקורות, הוא לחץ בטירוף אתמול, השקיע את כל כולו וגם, אמממ. עשה את הדבר הפעוט הזה של לעמוד במקום הנכון למסירה ולשים גול. זה משהו שאף אחד אחר לא הצליח לעשות, אבל ודאי, כובש השער היחיד הוא-הוא הבעיה.

1. כמה ראית את בוריס קליימן בעונה האחרונה? (הוא שיחק מספיק משחקים כדי לגבש דעה עליו).
2. זה מה שהוא אמר ביציע העיתונות.
3. אמרת שאני רוצה שבוריס יהיה בנבחרת בגלל היותי אוהד הפועל לא? אז הנה, אני אוהד הפועל ואני חושב ששכטר נראה לא טוב. לחץ בטירוף - אחלה, השקיע את כל כולו - מעולה, אבל את זה גם אני יכול לעשות אם היה לי כושר גופני של שחקן כדורגל. נכון שבסופו של דבר הוא הבקיע גול, אבל גם במשחק הזה הוא לא נראה מי יודע מה. מה שכן, אני מסכים שהוא לא היה הבעיה של הנבחרת אתמול. באופן כללי אני חושב ששכטר לא צריך לשחק חלוץ מרכזי, ויש לנו שחקנים שעושים את התפקיד הזה בצורה טובה יותר.

ראי - נתתי את ברצלונה כדוגמה, אבל בכל העולם משחקים עם חלוץ אחד, גם נבחרות עם קשרים פחות מוכשרים מצ'אבי ואינייסטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:05 pm 
Freshman

Mook כתב:
galsh כתב:

איך שלא תסובב את ה4-4-2 היא יותר התקפית מה4-5-1. אתה לא רוצה 4-4-2, סבבה, תשחק 4-3-3. גוטמן פתח מראש בהרכב שלא יכול להיות 4-3-3
מליקסון לא יכול להיות חלוץ קו, שכטר מאבד את כל היתרונות שלו כחלוץ מרכזי.
ייני כמגן ימני מראש מסרס לך את האופציה לפתיחה מהאגף שלו.

אבל זה לא השיטה כמו סגנון המשחק וסגנון המשחק של גוטמן הוא הגנתי. ובינתיים כל המאמנים ההגנתיים שהיו בנבחרת נכשלו. היחידי שהצליח, שיחק התקפי והביא קהל למגרשים היה שלמה שרף.
כולם מדברים על התבוסה מול דנמרק אבל שוכחים שזו הייתה הפעם היחידה בהיסטוריה שסיימנו במקום שני והגענו לשלב הנוק אאוט. כולם שוכחים שאותו בהמה הקרוי שלמה שרף העלה אותנו לדרג שני באירופה! אנחנו היינו פורטוגל של הבית לצורך העניין (אברם היה זה שהצליח להוריד אותנו לרביעי בקדנציה הראשונה שלו אבל את זה לא מזכירים בתקשורת)
יש עוד הישגים בספורט שאינם נמדדים בעליה או לא- בשחור או לבן.

החוזקות שלנו אף פעם לא היו בהגנה ועם משחק הגנתי לא נגיע לשום מקום.

מצחיק אותי שגם כשדיברו על סיכוי, דיברו על תיקו ברוסיה. כנראה אנשים לא הבינו שאם לא תנצח את אחת הגדולות- אין לך סיכוי.

ועכשיו כרגיל יש את המאניה דיפרסיה בתקשורת של אנחנו צריכים לדעת את מקומנו ולא לשאוף לעלות מהבית. מה זה הבולשיט הזה? אז אל תהיה בספורט אם זה הלך הרוח שלך. צריך תמיד לשאוף להישיגם ובמקרה הזה לעלות מהבית. מה זה ייתן לנו אם נשחק על תיקו מול קבוצה גדולה? עברנו את שנות הכבוד. אבל בשביל הישגים צריך לשחק הישגי ולא פחדני. בטח לא עם החומר שיש לנו. אין לנו שחקני הגנה כמו שהיו ליוון של אוטו ריהאגל. יש לנו שחקנים טכניים (יחסית) וצריך לשחק לחוזקות שלהם. מקסימום לא נעלה כמו תמיד אבל לפחות נהנה מהדרך ונרוויח את הקהל בחזרה.
מישהו זוכר משחק אחד ששווה צפיה מעידן פוסט שלמה? כי אני לא.

נ.ב. חוות הדעת על אזרבייג'אן סופר מוצדקות זו נבחרת מהחלשות שאפשר לקבל וצריך לפרק אותה בהחלט. נבחרת התקפית יותר כמו מכבי חיפה של בנאדו, גם הייתה עושה את זה.
מה שכן, צריך לתת קרדיט לברטי פוגטס, זו הנבחרת האזרית שעומדת הכי טוב על המגרש שיצא לי לראות אי פעם.

מסכים שהשיטה של גוטמן לא מספיק התקפית, אין מספיק לחץ, יותר מידי הנעת כדור מאחורה, ובאופן כללי תחושה שהשחקנים נזהרים מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:07 pm 
Hall of Famer

גל, בכל העולם נבחרות שמשחקות במשחק שהן עדיפות בו, בבית, במשחק שבו חייבות לנצח, מוותרות על קשר אחורי ומשחקות עם עוד חלוץ. ואפילו אם לא, במידה והעסק לא הולך לא מחכים לדקה ה-60 כדי לשנות.
בנוסף, זה לא רק החלוץ האחד מול אסופת הקשרים האחוריים. כל סגנון המשחק של הנבחרת הוא הגנתי, מפוחד, לא מחפש את העומק אלא את הרוחב והאחורה. וזה לא רק אתמול כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:24 pm 
Sophomore

מזכיר לי את המעשיות של אוהדי הפועל וכתבי החצר של הקבוצה על "מגן העתיד של הנבחרת להרבה שנים", גל שיש ההוא. לא שיחק הרבה בעונות הגדולות כי היו שחקנים טובים יותר על המשבצת שלו, אבל זה לא הפריע לאוהדי הפועל לספר סיפורים על רוברטו קרלוס הבא.

שקליימן יספק קבלות קודם, יהיה לכל הפחות שוער ראשון בליגת העל כמו שאוואט, הרוש ועמוס היו לפניו כבר שנים רבות, ואז נראה איזה קייס יש לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:33 pm 
Freshman

ראי - ראיתי קצת כדורגל נבחרות בשישי.
אנגליה שיחקו עם שלישיה באמצע של סטיבי ג'י, ווילשר ולאמפרד.
איטליה שיחקו עם פירלו, דה רוסי ומוטה.
גרמניה שיחקו עם קרוס וחדירה באמצע, אוזיל לפניהם (כמו ששיחקנו אתמול, נאתכו ואלברמן באמצע, זהבי לפניהם).
כל אלו דוגמות של נבחרות ששיחקו ביום שישי בבית, כשהן פייבוריטיות ברורות לחלוטין.

פאנוש - בוא נעזוב את קליימן. למה להמשיך עם אוואט כל הזמן? למה לא לתת לעמוס או לחיימוב? הרי זאת לא הפשלה הראשונה של אוואט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 12:50 pm 
Junior

אם מסתכלים על פוטנציאל נטו לקליימן יש פוטנציאל גבוה בהחלט. אבל זו בדיחה לתת לשוער שלא מקבל דקות בקבוצה שלו את אפודת השוער הראשון בנבחרת ישראל...

אגב, כפי שמישהו כבר הזכיר כאן, אם קליימן לא יקבל ניסיון הוא בהחלט עלול לסיים כמו תום אלמדון שהיה פוטנציאל לא קטן ממנו. אצל שוער בסופו של יום זה ניסיון וביטחון.

אני בכלל חושב שצריך לחשוב מחוץ לקופסא כמו שעשינו בעבר. גם אם זה לא פופוליסטי. לא חייבים לשחק עם שוער מקבוצה גדולה\ שוער עתיר ניסיון או שוער צעיר מתוך מחשבה על העתיד.
השוער הוותיק נמצא בכושר מזעזע ושוערי העתיד (הרוש, מרציאנו, עמוס) כרגע אינם מספיק טובים.
אפשר בהחלט לתת לשוער ליגה יציב שאינו מגיע מקבוצה גדולה להיות השוער הראשון הכרגע.
דודו גורש למשל, מצוי כבר שנתיים בכושר מצוין. שוער יציב וטוב וגם כזה שעשה את כל הדרך בנבחרות הצעירות שלנו.
אף אחד לא ייקח אותו בחשבון כי השם שלו נוצץ מאליק אלן וכי הוא לא צעיר עם פוטנציאל. אבל מקצועית נטו הוא עדיף בשער על פני אוואט או אחד הצעירים שתורמים שער בכל משחק.

אגב, זו לא המצאה חדשה, בעבר היו לנו לא מעט שוערי נבחרת שהגיעו מקבוצות קטנות. בוני גינצבורג בעצמו שיחק שנים בנבחרת כשוער של קבוצות קטנות ועוד כאלו שירדו ליגה.

גל, באשר לרשימות הקשרים שהבאת, קודם כל מדובר על קשרים עצמתיים שנותנים לך מרכז שדה חזק (אנגליה ואיטליה) גם לא במקרה מדובר על נבחרות "איטלקיות" כאלו שמעדיפות מרכז שדה חזק כשהיצירתיות מגיעה מהאגפים ומהסקנד סטרייקר.
מעבר לכך ששחקנים כמו סטיבי ג'י ולמפארד הם שחקני שערים שפותחים הגנות.
באשר לגרמניה, טוני קרוס הוא לא קשר אחורי ושיטת המשחק שלה שונה לחלוטין מזו של איטליה ואנגליה. זו נבחרת של החזקת כדור, קשרים טכניים, משחק מהיר.

חוצמזה, ביום שבו אלברמן וחבריו לקישור האחורי יהיו בלבל הזה, אני אעדיף ריבוי קשרים אחוריים על פני יצירתיים...
סטיבי ג'י, למאפרד, דה רוסי, חדירה ובטח שפירלו, הם שחקנים שפותחים את המשחק במסירת עומק נהדרת ובבעיטה מחוץ לרחבה. כך שלא רק שההתקפה אינה ניזוקה מהצבתם על פני קשר התקפי יותר, היא אף מרוויחה מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 2:00 pm 
Hall of Famer

בוני גינצבורג שיחק בנבחרת על בסיס השם שעשה לעצמו במכבי ת"א ובקבוצות גדולות אחרות, עם כל הכבוד לאשדוד ודומותיה. הוא לא דוגמה טובה.
למעשה אני בספק אם מאז אריה חביב בשנות ה-80 היה לנו שוער נבחרת מקבוצה קטנה, כזה שגם שיחק רוב הקריירה שלו בקבוצות קטנות. אתה יכול אולי לספור את רפי כהן, אבל הפועל פ"ת של תקופתו הייתה קבוצת צמרת לכל דבר, באופן עקבי.
אפילו שוערי ליגה מקבוצות קטנות שהיו טובים ויציבים הרבה יותר מדודו גורש דהיום, חבר'ה כמו גולן מלול או יעקב בנודיס או מאיר כהן, לא שיחקו בנבחרת. אולי קיבלו איזה משחק ידידות פה ושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 2:15 pm 
Freshman

Mook כתב:
אם מסתכלים על פוטנציאל נטו לקליימן יש פוטנציאל גבוה בהחלט. אבל זו בדיחה לתת לשוער שלא מקבל דקות בקבוצה שלו את אפודת השוער הראשון בנבחרת ישראל...

אגב, כפי שמישהו כבר הזכיר כאן, אם קליימן לא יקבל ניסיון הוא בהחלט עלול לסיים כמו תום אלמדון שהיה פוטנציאל לא קטן ממנו. אצל שוער בסופו של יום זה ניסיון וביטחון.

אני בכלל חושב שצריך לחשוב מחוץ לקופסא כמו שעשינו בעבר. גם אם זה לא פופוליסטי. לא חייבים לשחק עם שוער מקבוצה גדולה\ שוער עתיר ניסיון או שוער צעיר מתוך מחשבה על העתיד.
השוער הוותיק נמצא בכושר מזעזע ושוערי העתיד (הרוש, מרציאנו, עמוס) כרגע אינם מספיק טובים.
אפשר בהחלט לתת לשוער ליגה יציב שאינו מגיע מקבוצה גדולה להיות השוער הראשון הכרגע.
דודו גורש למשל, מצוי כבר שנתיים בכושר מצוין. שוער יציב וטוב וגם כזה שעשה את כל הדרך בנבחרות הצעירות שלנו.
אף אחד לא ייקח אותו בחשבון כי השם שלו נוצץ מאליק אלן וכי הוא לא צעיר עם פוטנציאל. אבל מקצועית נטו הוא עדיף בשער על פני אוואט או אחד הצעירים שתורמים שער בכל משחק.

אגב, זו לא המצאה חדשה, בעבר היו לנו לא מעט שוערי נבחרת שהגיעו מקבוצות קטנות. בוני גינצבורג בעצמו שיחק שנים בנבחרת כשוער של קבוצות קטנות ועוד כאלו שירדו ליגה.

גל, באשר לרשימות הקשרים שהבאת, קודם כל מדובר על קשרים עצמתיים שנותנים לך מרכז שדה חזק (אנגליה ואיטליה) גם לא במקרה מדובר על נבחרות "איטלקיות" כאלו שמעדיפות מרכז שדה חזק כשהיצירתיות מגיעה מהאגפים ומהסקנד סטרייקר.
מעבר לכך ששחקנים כמו סטיבי ג'י ולמפארד הם שחקני שערים שפותחים הגנות.
באשר לגרמניה, טוני קרוס הוא לא קשר אחורי ושיטת המשחק שלה שונה לחלוטין מזו של איטליה ואנגליה. זו נבחרת של החזקת כדור, קשרים טכניים, משחק מהיר.

חוצמזה, ביום שבו אלברמן וחבריו לקישור האחורי יהיו בלבל הזה, אני אעדיף ריבוי קשרים אחוריים על פני יצירתיים...
סטיבי ג'י, למאפרד, דה רוסי, חדירה ובטח שפירלו, הם שחקנים שפותחים את המשחק במסירת עומק נהדרת ובבעיטה מחוץ לרחבה. כך שלא רק שההתקפה אינה ניזוקה מהצבתם על פני קשר התקפי יותר, היא אף מרוויחה מכך.

בוא נאמר שברמה הישראלית ביבראס נאתכו וגל אלברמן אמורים להוות קישור מספיק חזק, אפשר לחשוב שבקישור אנחנו משחקים עם דייגים אבל יש לנו חלוצים שנותנים 30 גולים באנגליה וספרד.
טוני קרוס שיחק במרכז המגרש לצד חדירה, ולפחות מבחינת המערך שיחקנו בדיוק כמו שגרמניה שיחקה ביום שישי, מה שכן אפשר לומר זה שהקשרים באמצע אצל גרמניה הצטרפו יותר להתקפה כמו שאומרים, אבל זה עניין של אימון. בנוגע לפסקה האחרונה - ביבראס נאתכו אמור להיות הקשר הזה, שבועט מרחוק ויודע למסור, הוא פשוט לא דומיננטי מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 2:20 pm 
Junior

גולן מלול, כמו גם המחליף שלו אוהד כהן, היו שחקני הסגל המורחב של הנבחרת. גם שוער שלישי זה לא רע.
בוני ורפי כהן היו בנבחרת גם בקבוצות קטנות. אם יש משו שאי אפשר לקחת משלמה זה את העובדה שלהוציא את אלון מזרחי, הוא לא היה מהסס לקחת שחקן מקבוצה קטנה אם הוא היה מרשים אותו. ותמיד הוא היה רץ עם קאדר ולא עושה רכבת הזמנות.

היום מראש פוסלים את שוערי הקבוצות הקטנות וחבל. צריך לבחון שחקנים על בסיס מקצועי.

אגב, גם גולן מלול וגם אוהד כהן טובים בעיניי מגורש, אבל כרגע הנבחרת צריכה שוער יציב והוא בעיניי עדיף בכושר הנוכחי על פני החלופות. זה מה יש... אני לא אומר שגורש יהפוך להיות מעוז ההגנה שלנו אבל אני כן אומר שכרגע אני מעדיף אותו בשער- מקצועית נטו.

נ.ב. מבין הצעירים דווקא מרציאנו שאינו נספר עדיף כרגע על הרוש ועמוס.

זה שביבראס נאתכו אמור, זה נחמד. הוא גם אמור להיות האייל ברקוביץ' הבא... נאתכו לא מספק את הסחורה בנבחרת ואין שום סיבה שיהיה לו קארד בלאנש בהרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 2:27 pm 
Freshman

אבל מה לעשות שזה החומר שיש לך? אין לך פראנק למפארד, אין לך סטיבי ג'י, אין לך פירלו ואין לך צ'אבי, יש לך מהארן ראדי וביבראס נאתכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 08, 2013 2:43 pm 
Sophomore

ערן שיינזינגר זומן בעבר לסגל נבחרת בזמן ששיחק בליגה השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: