סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 10:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 5:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אהבתי את ההרכב למשחק הערב .
ראדי הוא היחיד שאני לא שלם לגבי אי הכללתו , לכן ארצה לפחות לראות אותו כמחליף לדקות משמעותיות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 8:37 pm 
Freshman

טוב שלא במפתיע הפסדנו,אין פה יותר מדי מה להרחיב ולנתח זה לא אותה רמה בכלל,מה שכן בהקשר לשידור באולפן אני יודע שהולכים לצלוב אותי פה אבל בוני גנצבורג אחלה פרשן,לפחות כשזה נוגע לניתוחי אולפן,נהניתי להקשיב לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 8:50 pm 
Hall of Famer

אני מאוד אוהב את בוני כפרשן. לא מתנגח או מתנצח, נותן דברי פרשנות מהצד של השחקן שהם בהיבטים טכניים של המשחק, אבל מוסיפים הרבה. שמעתי אותו כמה וכמה פעמים נותן את הזווית של השוער בגול או בהצלה, ודי מעניין לשמוע.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 10:16 pm 
Hall of Famer

מצטרף למחמאות על בוני , גם ביציע העיתונות אני מאוד אוהב את ההופעות שלו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 10:59 pm 
Freshman

לא יודע מה אתם מתלהבים מבוני גינצבורג, עוד פרשן שמדבר בקלישאות ודברים שידועים לכולם. כשאני חושב על זה, אין באמת פרשן ראוי במדינה שלנו. יש את ה"מיוחדים" כמו אייל לחמן ושגיא כהן, אבל גם הם מדברים שטויות לא מעט פעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 11:08 pm 
Hall of Famer

בוני ממלכתי ונעים אבל בד"כ לא אומר יותר מאשר קלישאות. אני מעריך את הפרשנות של שלום תקווה. גם אייל ברקוביץ' אומר משהו נכון פעם ב-, מעבר להתלהמות הרגילה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 10, 2013 11:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בינתיים הולנד הופכת לאירופית הראשונה שמבטיחה עלייה למונדיאל.
מי שמתקרבת למונדיאל שלישי ברציפות - ובעצם עלתה אליו מעשית - היא שווייץ, עם נצחון מצוין בנורבגיה. שווייץ, כידוע למישהו פה (שמו שמור במערכת), היא נבחרת ברמה של ישראל.

עריכה: גם איטליה מבטיחה מקום במונדיאל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 12:14 am 
Hall of Famer

גל ו-att - לדעתי אתם מדברים יותר על בוני הקריין/שדרן/מנחה. הוא כמעט ולא מפרשן, אבל דווקא ברגעים המעטים שכן, הוא אומר את הדברים בנועם (שזה משהו שאי אפשר להגיד כמעט על אף פרשן אחר) וכמו שאמרתי, הזווית של השחקן, אבל דברים מעניינים (למשל - מה באמת החלק של השוער בשער שהוא ספג) ולא קשקושים סטייל ה"פאלש" או "החיצון של הנעל" של דני נוימן, שהם כעיקרון דברים נכונים, אבל זה בערך כמו שרג'י מילר יפרשן אם הזוית של היד של קובי בראיינט בזריקה היא 35 או 40 מעלות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:01 am 
Freshman

התותח המפוברק כתב:
גל ו-att - לדעתי אתם מדברים יותר על בוני הקריין/שדרן/מנחה. הוא כמעט ולא מפרשן, אבל דווקא ברגעים המעטים שכן, הוא אומר את הדברים בנועם (שזה משהו שאי אפשר להגיד כמעט על אף פרשן אחר) וכמו שאמרתי, הזווית של השחקן, אבל דברים מעניינים (למשל - מה באמת החלק של השוער בשער שהוא ספג) ולא קשקושים סטייל ה"פאלש" או "החיצון של הנעל" של דני נוימן, שהם כעיקרון דברים נכונים, אבל זה בערך כמו שרג'י מילר יפרשן אם הזוית של היד של קובי בראיינט בזריקה היא 35 או 40 מעלות...

אין ספק שיותר נעים לשמוע אותו מדני נוימנים או אלי אוחנות, אבל מבחינת כדורגל נטו, אני לא מרגיש שהוא מוסיף לי יותר מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:44 am 
Junior

קודם כל בוני התקדם מאוד מהימים שבהם הוא היה מגיש ממלכתי.
הוא היום מעז הרבה יותר וגם מרשה לעצמו לבקר פה ושם מבלי להיות וולגארי. הוא גם נותן תובנות בריאות מדי פעם.
הוא כן ממלכתי עדיין בהתנהלות שלו, אבל זה לא כזה נורא מול ים הוולגאריות של ברקו-קוף-שרף... ובניגוד לאוחנה\נמני\ זוהר, הוא אומר דברי טעם, גם אם הם משומשים.
בוני הוא בסה"כ גיוס מצוין של ערוץ הספורט. לא נעים לומר, אבל הוא חסר במשחק המרכזי של הערוץ הראשון.

מי שהיום הוא הפרשן האולטימטיבי וכבר דיברתי על כך הוא - מוטי איווניר. האיש עשה השנה מהפך קיצוני בפרשנות שלו ושם את השמרנות והשמירה על החברים בצד. לנתח משחקים הוא תמיד ידע, אבל השנה הוא התחיל לפתוח את הפה ולבקר שחקנים ומאמנים ותבל את זה בציניות ובטיפה רוע. אני נהנה מכל שידור איתו.

אם כבר פרשנות, הסכמתי עם כל מילה של שלמה במשחק הנבחרת. הוא אולי בהמה מוגבלת וורבאלית אבל הוא צדק בהכל. בגישה הפחדנית של הנבחרת, בחילופים הסכימתיים שעזרו לשמור על הסטטוס קוו ובחוסר האמונה הדמגוגי שיש כרגיל עכשיו בשחקן הישראלי. הוא לא נתן במה לפתרון הזה כי בהחלט אפשר לעשות הרבה יותר. ובהחלט אפשר להיראות טוב יותר אם טורחים לתקוף ולא רק להגן. בהתקפה היחידה שהנבחרת העלתה 4 שחקנים להתקפה- כבשנו שער. רק חבל שזה קרה בדקה ה90.
כשיונתן כהן אמר שגוטמן אומר ששכטר לא יכול לשחק בצד, הוא תקף ובצדק "איפה הוא שיחק אצל גוטמן בהפועל ת"א?"
וכשכהן המוזר דיבר על רצונו שנהיה צפון אירלנד (לא מפתיע בהתחשב באג'נדות ההזויות שלו) שלמה יצא עליו קשות... נבחרת שהשיגה 6 נקודות ונמצאת באופן תמידי דרג או שניים מתחתינו- אנדראצ'יברית קלאסית, זה מה שאתה רוצה להיות?

שלמה הזכיר אתמול שאם מניחים את כל החסרונות בצד, הוא עדיין איש מקצוע מצוין. געגועי לנבחרת שלו. מאז שהוא עזב לא ראיתי משחק אחד שאני לוקח איתי לתאי הזכרון הקולקטיבי.

אפשר רק לקוות שהדילים המסריחים המדווחים עם גרנט- לא יתממשו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 11:42 am 
Freshman

גם שלמה משתמש בקלישאות ואמירות קלאסיות, בחיים שלי לא שמעתי ממנו תובנה מעניינת. וזה עוד בלי להתייחס לניגוד האינטרסים המרתיח שלו ("תורג'מן יהיה מלך השערים").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 1:16 pm 
Junior

שלמה הוא ככל הנראה הפרשן הכי נגוע באינטרסים שקיים. זה לא רק שחקני טוברוק שהוא מקדם בלי בושה. זה גם שחקנים ומאמנים שיש לו אג'נדה נגדם.

כשטביב היה בכ"ס הוא יצא במלחמת חורמה נגדו ואז עשו סולחה ביניהם והם התחילו לעשות עסקים והוא הפך לאדבוקט שלו בתקופת הפועל ת"א.

המקרה הכי קרוב הוא זה של שכטר שהוא שחט אותו ביציע העיתונות ושבוע לאחר מכן (לאחר סולחה) הוא אמר בלי בושה שזה לא בסדר להפיל על שכטר את כל התיק ושהוא עוד יחזור לכושר...

במקרה של שלמה זו כבר באמת פארסה.

אבל אתמול בשידור כל מה שהוא אמר היה נכון. גם בסגנון המשחק, גם על השחקן הישראלי וגם על החילופים של גוטמן.
שלמה פגע בול בהכל אתמול.

אני יכול רק להצטער שאין יותר מאמנים מהאסכולה ההתקפית של שלמה ושפיגל. כדורגל הוא הצגה ומגיע לנו ליהנות ממנה. מעבר לכך, להוציא את קשטן של עונת התחת באירופה, המאמנים שהעזו היו גם אלו שהצליחו בדר"כ.

אם כדורגל הגנתי מכוער לפחות היה מביא אותנו לאנשהו, הייתי מוכן לבלוע את הצפרדע וליהנות מההישגים. אבל כשלא רק שהוא לא מביא הישגים, הוא לוקח אותנו אחורה מקצועית (תרתיי משמע) מבריח את הקהל ומוציא חשק לצפות בו, אני לא מוצא סיבה להמשיך ולהעסיק מאמנים פחדנים.

לא יעזור, הגנה היא לא אחת החוזקות שלנו. אין לנו שחקני הגנה ברמה שהיו ליוון שבה נתלים כל הזמן. ולמען האמת גם אין לנו מאמן בליגה של אוטו רהאגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 2:17 pm 
Freshman

בכדורגל המודרני הגנה לא מתחילה ונגמרת ברביעייה האחורית, זאת עבודה של כולם. זה לא קשור לזה שאין לנו שחקני הגנה טובים, אלא באופן כללי מי שמשחק כדורגל הגנתי בדרך כלל מפסיד.
דוגמה מהעונה האחרונה - מילאן באו להתבנקר מול ברצלונה בשמינית האלופות, ניצחו בבית וקיבלו 4 בחוץ. באיירן בחצי מול ברצלונה, לעומת זאת, באו לשחק את המשחק הכמעט רגיל שלהם, וראינו מה קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 3:42 pm 
Junior

אברהם גרנט סגור בנבחרת, עד כמה שאני מבין.
אני בעד. הכדורגל אמנם יישאר משמים, שלא לומר יותר משמים מעכשיו, אבל לפחות הקלישאות ישודרגו ויהיה אש כמו בימים הטובים - שלמה שרף כבר מצחצח את החרבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 4:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
להיפך, אם רוצים אש צריך למנות את אייל ברקוביץ'.
כמו שאמרת, הכדורגל יישאר משמים בכל מקרה. נבחרת ישראל זה יצור ספורטיבי שצורה והתוצאות שלו יהיו זהות בין אם המאמן יהיה מוריניו ובין אם המאמנת תהייה הטלויזיה שלי. אז לפחות שיהיו צחוקים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 5:12 pm 
Freshman

הלוואי ויהיה ברקוביץ'. ככה ישחטו אותו על ימין ועל שמאל ולא נצטרך לשמוע את ההטפות שלו יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 7:03 pm 
Hall of Famer

galsh כתב:
בכדורגל המודרני הגנה לא מתחילה ונגמרת ברביעייה האחורית, זאת עבודה של כולם. זה לא קשור לזה שאין לנו שחקני הגנה טובים, אלא באופן כללי מי שמשחק כדורגל הגנתי בדרך כלל מפסיד.
דוגמה מהעונה האחרונה - מילאן באו להתבנקר מול ברצלונה בשמינית האלופות, ניצחו בבית וקיבלו 4 בחוץ. באיירן בחצי מול ברצלונה, לעומת זאת, באו לשחק את המשחק הכמעט רגיל שלהם, וראינו מה קרה.

לתיאוריה שלך יש פגם רציני. קוראים לו מוריניו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 7:14 pm 
Hall of Famer

מקווה שגרנט יחזור לאמן את הנבחרת. אכן, הכדורגל לא היה גדול, אבל שיחקנו באופן די שקול מול נבחרות טובות מאיתנו, ואני חושב שהוא הצליח להחדיר הרבה מוטיבציה לשחקנים בעולם של תקשורת שחותכת את הנבחרת על ימין ועל שמאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 7:20 pm 
Hall of Famer

גם אתה אכלת את הסיפורים של אברם. אתה מדבר על הקמפיין השני של גרנט, שבו למזל היה חלק הרבה יותר משמעותי מהמאמן בתוצאות הסבירות מינוס שהנבחרת השיגה. לא שיחקנו באופן שקול מול נבחרות טובות מאיתנו, הסתגרנו קשות בהגנה ובעזרת הרבה מזל הצלחנו להבקיע שערים. בקמפיין הראשון של גרנט סתם היינו מחורבנים ואני חושב שזה היה הקמפיין הכי גרוע של הנבחרת מאז שהצטרפנו לאירופה.

גרנט לנבחרת זה פשוט אסון. להנציח את המצב הקיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 7:33 pm 
Junior

מחזק את עמוס. וה2-2 באירלנד היה שיא השיאים. מהפוקס של אבי יחיאל ועד ההצגות (תרתי משמע) של אוואט. משחק הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:01 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס לב כתב:
לא שיחקנו באופן שקול מול נבחרות טובות מאיתנו, הסתגרנו קשות בהגנה ובעזרת הרבה מזל הצלחנו להבקיע שערים.

להסתגר בהגנה ולגנוב שערים פה ושם נשמע לי יופי של אסטרטגיה לנבחרת כמו ישראל. כמו שצריך לדעת לעשות את זה.

אבל אם כבר, מישהו מוכן להסביר לי את מימדי האכזבה שבה מתייחסים לנבחרת הנוכחית? מהקצת שראיתי, הפיק שהנבחרת השיגה קודם הפגרה הנוכחית היה בעיקר בזכות שני שחקנים - תומר חמד ועדן בן בסט. שניהם לא שיחקו בשני המשחקים האחרונים (פצועים?). זו הפתעה שבלי שני השחקנים המובילים שלך אתה משחק פחות טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:19 pm 
Junior

מימדי האכזבה הם בעיקר תוצר של תקשורת ללא עומק שמתחזקת כתבות בעזרת שמות תואר קולוסליים לגמרי.
" הלכנו 20 שנה אחורה". "לסגור הכל".
הנבחרת הנוכחית בהחלט לא הייתה משהו יוצא דופן בחולשתו בנוף הקדנציות של הנבחרת שלנו בעשור האחרון. הייתה את המעידה הקשה מול רוסיה ברמת-גן וגם את התיקו מול האזרים, אבל היה גם ניצחון יפה מול צפון אירלנד בחוץ ומשחק טוב מול פורטוגל וגם רוסיה בחוץ היינו סבירים. מבלבלים את המוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:41 pm 
Hall of Famer

שמע עמוס, יש כאלו שדוגלים בסיפורי ה"תחת של אברם" וכו', והכל פוקסים.
אני חושב שמשחק אחד יכול להיות פוקס. רצף של 10 משחקים גם יכול להיות כזה, אבל בהתחשב בזה שהוא נמשך למשך שנתיים, אני חושב שהסיכוי לזה נמוך יותר וכן הייתה יכולת לא רעה. אני מסכים שהכדורגל היה די משעמם, והסיבה העיקרית לכך היא שגרנט רצה להשיג תוצאות. הכשלון היחיד של גרנט היה שדווקא ברגעי האמת, כשהיה צריך ללכת על כל הקופה בשביל להגיע להצלבה, הוא המשיך באותה גישה וככה סיים בלי הפסדים אבל גם בלי העפלה להצלבה.

והקמפיינים של קשטן היו הרבה יותר גרועים. מישהו זוכר בכלל מה היה בקמפיינים של קשטן? זכור לי שהיה אחד עם יוון בתור ראש הבית או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:48 pm 
Hall of Famer

היכולת בקמפיין האחרון לא מרשימה , אבל מתי הנבחרת כן הרשימה ?
מהתוצאות בוודאי שלא צריך להתאכזב . אם רוסיה ופורטוגל מאבדות נקודות מול האזרים והצפון אירים אז גם לנו "מותר" ( אם ננצח את הצפון אירים בבית , נסיים עם 14 נקודות מ-6 משחקים מול 3 החלשות בבית - בהחלט מספק ) .
נקודה מתוך 4 משחקים מול רוסיה ופורטוגל זה כמובן לא מרשים במיוחד , אבל בקמפיינים קודמים המאזן לא היה בהכרח טוב יותר , גם מול נבחרות פחות חזקות ( למשל 0 נקודות מול קרואטיה ויוון בקמפיין הקודם ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 8:49 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
galsh כתב:

לתיאוריה שלך יש פגם רציני. קוראים לו מוריניו.

במקרה של אינטר זה נכון, אבל במשחק השני ברצלונה החמיצה לא מעט, ככה שהיה שם יותר מזל משכל.
אחרי זה הוא קיבל 5 בקלאסיקו הראשון שלו, ומאז ברוב המשחקים ריאל לא שיחקה הגנתי כל כך, היא לא פחדה ללחוץ והבקיעה לא מעט מול ברסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], oren_80, sheky, Shiver ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: