סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 12:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:14 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אבל מוריניו בריאל זה גם לא כזה שוס גדול. אני חושב שעמוס התכוון למוריניו של פורטו/אינטר/צ'לסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:24 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
אבל מוריניו בריאל זה גם לא כזה שוס גדול. אני חושב שעמוס התכוון למוריניו של פורטו/אינטר/צ'לסי.

במקרה של פורטו הייתה את העקיצה על יונייטד עד כמה שזכור לי, אבל לא זוכר בונקרים מצ'לסי או מאינטר למעט המשחק ההוא נגד ברסה.

אגב, בכל מקום שהוא אימן בו (למעט השנה האחרונה) הקבוצה שלו תמיד הבקיעה הכי הרבה שערים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:26 pm 
Junior

על מה אתה מדבר גימל? הבוחש בקלחת הגיע גם עד אליך?? אתה מפתיע אותי.

שים לב איך הוטמע הסלוגן של אברם "קמפיין ללא הפסד" רק שאף אחד לא מזכיר שזה גם קמפיין ללא ניצחון. לא עמדת שווה מול שווה מול אף נבחרת. עמדת בונקר כנגד התקפה מול כל נבחרת.
עמדת שווה מול שווה מול כל נבחרת בעידן שרף וניסלן ואז גם התחרת על משהו והיית נבחרת בדרג השני של אירופה.

אבל זה לא הפן החמור, הפן החמור הוא זה שכתבי החצר של אברם דואגים להחביא יופי. אברם היה זה שהוריד אותנו דרג באירופה (דרג רביעי! לא שלישי כמו היום). הקמפיין הראשון שלו היה הגרוע ביותר בעידן החדש וכזה שהחזיר אותנו לימי אוקיאנייה (סיימנו נקודה לפני קפריסין! בבית קליל שבו היינו אמורים להתחרות עם סלובניה על המקום השני, לא פורטוגל או רוסיה). אברם היה המאמן שהוציא את המושג הנאה מהמשחק. מאז אברם ועד היום הנבחרת ניכסה לעצמה מנטליות לוזרית שלא מאמינה ביכלת שלה לנצח יריבות שוות או טובות ממנה.

והקטע הכי חמור הוא שאם אברם אכן יחזור לנבחרת, קודם כל זה יהיה ע"ח מישהו חדש ורענן שאולי היה מביא שינוי- הוא כבר היה שם, היה ונכשל.
והדבר השני הוא שזה ייסגר בינו לבין לוזון. ללא וועדות, ללא מסקנות, ללא שום הליך בחירה תקין. זו בדיוק הסיבה למה צריך רפורמה רצינית בכדורגל הישראלי ברמה המנהלתית. לפרק את המרכזים, להדיח את לוזון ולהתחיל להביא קנידנטים חיצוניים שימדדו בפרמטרים ידועים מראש.
זו פעם שנייה בקריירה של לימור לבנת שהיא רוצה לעשות חריש עמוק בגוף שנמצא תחתיה ולצערי זו הפעם השנייה שהיא תפסיד לבולשביקים ולעסקנים. ועל הדרך גם אנחנו נפסיד. פעם בחינוך ופעם בספורט.

הקמפיין האחרון היה כשלון מכיוון שזה דבר אחד לשחק בהתאם למיקום שלך- שלישי. זה דבר אחר לא להתחרות מול נבחרות טובות ממך על הסיכוי לנצח או להוציא תיקו- לפחות בבית.
לא לנצח את אחת הנבחרות החלשות באירופה. ובינינו, רק בגלל שהנבחרת מהדרג הרביעי היא צפון אירלנד האומללה (ניצחון יפה מול צפון אירלנד?? אם אותם לא תנצח אז את מי כן?! איך הדמגוגיה הזו עובדת שעות נוספות), אנחנו נסיים במקום השלישי. כי עם כמות הנקודות שצברנו יש סיכוי יותר מטוב שבבית אחר היינו מסיימים רביעיים ואז היה לאברם מתחרה על הקמפיין המופלא שלו.

בשורה התחתונה, יותר מהתוצאות מה שמפריע זו הדרך. הדרך התבוסתנית, הפחדנית, הלא תחרותית.
צריך להחזיר את הקהל לנבחרת ובשביל זה צריך לשחק כדורגל ואת זה אנחנו לא עושים מאז ששלמה עזב את הנבחרת. יודעים מה, מאז שנילסן עזב. אז עוד הייתה לנו צורה.
מישהו יכול לזכור משחק אחד שהוא לוקח איתו מהקמפיינים של חבורת בונקר: אברם-קשטן-גוטמן? קיבלתם נבחרות מתגוננות וזה לא הוכיח את עצמו, לא הגיע הזמן שנבין שהטקטיקה הזו פשטה את הרגל ואינה מתאימה לנו? לפחות נהנה מכדורגל לעזאזל!
אם אתה מביא את אברם אתה מנציח את הסטאטוס קוו הנאלח הזה.

ופה אני ממשיך לענות לראובן וגם לגל. משפט מאוד פופולארי "בכדורגל המודרני כולם עושים הגנה". בכלל, המשפט "בכדורגל המודרני" הפך למטבע לשון קלישאתי גדול יותר מחיים משבת לשבת.
הגנה עדיין מתחילה בשחקני ההגנה שלך ובשוער, אח"כ בקישור האחורי ואח"כ אצל השאר שאמורים ללחוץ גבוה, במקרה שלנו יורדים עד הרחבה ומונעים כל סיכוי להתקפת נגד אמיתית.
כשאני אומר שמשחק הגנתי לא מתאים לנו זה מגיע קודם כל מכך שבאופן מסורתי לא גדלים כאן שחקני הגנה טובים. וזה מתחיל ביסודות. שימו לב שמעולם לא היה לנו שוער שיודע לצאת לכדורי גובה, כי זה פשוט לא הכדורגל כאן. לכן גם אין מרימים גדולים ולכן גם אנחנו תמיד חוטפים שערים במצבים נייחים. הבלמים שלנו לא מספיק טובים בכדורי גובה וכנ"ל השוערים שלנו. זו מחלה שקיימת מאז ומתמיד אצלנו. ומשם מתחילה ההגנה. הם גם לא בדיוק שיא הטכניקה, מהירות ואתלטיקה. אין לנו משהו לייצא בתחום הזה.
דבר שני, בכדי לשחק הגנה 90 דקות ועל כל המגרש צריך כושר גופני יוצא דופן ורמת אתלטיות גבוהה. אין לנו שחקנים מהזן הזה ומעולם לא עבדו אצלנו שעות נוספות על כושר גופני.
אנחנו לא בנויים למשחק כזה. אנחנו מגיעים מאחת הליגות האיטיות באירופה. היה אפשר לראות אפילו מול רוסיה שעמדנו יפה בחצי הראשון, זה היה ברור שאם רוסיה תשחק מהר לא נוכל להחזיק מעמד לאורך זמן.
אבל זה לא נגמר שם. יש הבדל בין לשחק סגור ולבין לשחק בונקר. אם אתה באמת רוצה לשחק הגנתי ולעקוץ, אתה צריך ללחוץ גבוה. אתה צריך להתחיל את ההגנה מהחצי של היריב. כשאתה יורד לאחור עד הרחבה שלך, אתה חשוף ללחץ אדיר ולגלי התקפות. אין לנו לא הגנה ולא משחק הגנה ברמה הזו שיכול להחזיק מעמד מול בליצים שכאלו.
מה שכן יש לנו זה שחקנים טכניים שיודעים ליצור ולהחזיק כדור. אלו החוזקות שלנו ולשם אנחנו צריכים לשחק. אנחנו צריכים להניע כדור ולשאוף להשיג שליטה. אנחנו גם לא יכולים לשחק מהר כי אנחנו לא מהירים. לכן אנחנו צריכים משחק מסירות ולא לשחק על מתפרצת.
נכון, אנחנו לא הולנד ולא נשלוט במשחקים, אבל נוכל לשלוט לפרקים ולייצר משהו. כי זה מה שיש לנו. אנחנו לא יכולים לשחק עם מה שאין לנו.

וד"א, אני מהאסכולה שמאמינה שההגנה הכי טובה היא ההתקפה. כשאתה מתקיף, הכדור רחוק מהשער שלך. זה עד כדי כך פשוט. לא במקרה תמיד כשקבוצה מבקיעה ויורדת לאחור לשמור על השער, היא גם חוטפת. לא כולם יכולים להתגונן ברמות של צ'לסי ויובה. וגם הן לא תמיד עומדות בבליץ טוב ומהיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:54 pm 
Freshman

אני אתחיל מהסוף - שחקנים טכנים שמחזיקים בכדור? באמת? אז למה כל ניסיון שלנו להנעת כדור התבטל דיי מהר על ידי לחץ רוסי? אין לנו שחקנים טכנים בכלל, השחקנים שלנו משחקים אומנם באירופה, אבל ברמה הבינונית של אירופה, כאשר האופי של הקבוצות שלהם הוא בדרך כלל הגנתי ופחות נוטה להחזיק בכדור.
בנוגע לכל השאר - כמובן שאני בעד לחץ על המגרש, אני תמיד חושב שצריך ללחוץ כל הזמן, כי ככה אתה מונע מהיריב לשלוט בכדור, חוטף לו את הכדור כמה שיותר, וכך יוצר לעצמך הזדמנויות למתרפצות מהירות ומסכנות. לפני הסופר קאפ האירופי באיירן שיחקה משחק השלמה למחזור ה3 בבונדליגה נגד פרייבורג, ופרייבורג לחצו אותם על כל המגרש במשך 90 דקות (!), עקבתי אחרי כל המשחקים של באיירן העונה וזאת פעם ראשונה שקבוצה שנחותה בבירור עושה דבר כזה. כמה נגמר בסוף? 1-1.

לנו יש 2 בעיות:
1. מאמנים פחדנים שלא קלטו שזו הדרך הכי טובה לשחק כדורגל היום, אבל במקרה הזה גם באירופה אני רואה משחקים שקבוצות מפחדות לשחק ככה מול הגדולות.
2. כושר גופני נוראי של שחקנים שמשחקים בארץ מחוץ למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 11:50 pm 
Hall of Famer

מוק -
לא קראתי הכל כי זה ארוך מדי, אבל את האמת שהרבה יותר מאברם, מי שהוציא לי את החשק מהנבחרת הזאת הם קשטן וגוטמן. ושוב, על עניין שיטת המשחק אני בהחלט מסכים. סה"כ אני אומר שבנבחרת של קשטן וגוטמן שחקנים לא נראה שנותנים את כולם לנבחרת, בעוד אצל גרנט, על אף שגם הוא היה נגוע בפוליטיקות וזימונים ללא קשר לכושר משחק, נראה לפחות היה שהשחקנים באמת באו עם מוטיבציה ואם בזכות זה הנבחרת קיבלה קצת תחת באותו קמפיין, אולי יש בזה משהו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 12:02 am 
Hall of Famer

התקופה של קשטן הייתה נוראית. גם בזו של גרנט סבלתי קשות. דווקא את גוטמן אני מחבב במידת מה כי אני חושב שהוא בחור טוב ומאמן טוב בסך הכל ויש לו רצון כן להצליח ממקום של פטריוטיות. את הנבחרת של גוטמן אני מחבב פחות. אני חושב שמול נבחרות כמו אזרבייג'אן אתה צריך להעז יותר ולשחק טוב יותר כדי לנצח.

מוק, אני חושב שהחזקת כדור ויכולת טכנית יחסית גבוהה הייתה בימים אחרים וזמנים אחרים. אנחנו מתקשים בכך היום עם נאתכו, מליקסון וזהבי כשחקנים הטכניים המובילים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 1:24 am 
Hall of Famer

galsh כתב:
אני אתחיל מהסוף - שחקנים טכנים שמחזיקים בכדור? באמת? אז למה כל ניסיון שלנו להנעת כדור התבטל דיי מהר על ידי לחץ רוסי? אין לנו שחקנים טכנים בכלל, השחקנים שלנו משחקים אומנם באירופה, אבל ברמה הבינונית של אירופה, כאשר האופי של הקבוצות שלהם הוא בדרך כלל הגנתי ופחות נוטה להחזיק בכדור.
בנוגע לכל השאר - כמובן שאני בעד לחץ על המגרש, אני תמיד חושב שצריך ללחוץ כל הזמן, כי ככה אתה מונע מהיריב לשלוט בכדור, חוטף לו את הכדור כמה שיותר, וכך יוצר לעצמך הזדמנויות למתרפצות מהירות ומסכנות. לפני הסופר קאפ האירופי באיירן שיחקה משחק השלמה למחזור ה3 בבונדליגה נגד פרייבורג, ופרייבורג לחצו אותם על כל המגרש במשך 90 דקות (!), עקבתי אחרי כל המשחקים של באיירן העונה וזאת פעם ראשונה שקבוצה שנחותה בבירור עושה דבר כזה. כמה נגמר בסוף? 1-1.

לנו יש 2 בעיות:
1. מאמנים פחדנים שלא קלטו שזו הדרך הכי טובה לשחק כדורגל היום, אבל במקרה הזה גם באירופה אני רואה משחקים שקבוצות מפחדות לשחק ככה מול הגדולות.

אם אין לנו כושר גופני , איך אפשר להתמיד במשחק לחץ ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 1:37 am 
Hall of Famer

ציטוט:
עמדת שווה מול שווה מול כל נבחרת בעידן שרף וניסלן ואז גם התחרת על משהו והיית נבחרת בדרג השני של אירופה.

קודם כל, תלוי על איזה עידן שרף אתה מדבר. בטח שלא 2 הקמפיינים הראשונים.
אבל גם אם מתייחסים לשניים האחרונים, דנמרק תחלוק עליך. כנ"ל ספרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 4:44 am 
Junior

אצל אברם היה דבר עיקרי, ניצחנו את כל מה שהיינו חייבים לנצח ולא הפסדנו נגד הגדולות.
אבל בניגוד לקמפיינים האחרונים, שיחקנו יוצא מין הכלל בבית נגד צרפת ושוויץ ורק בלוזריות לא יצאנו עם ניצחון.
וצרפת היתה מעצמה הרבה יותר רצינית מהיום.

לא חושב שזה מה שהייתי רוצה לראות, וברור שאז התלונות היו עד השמיים, מצד שני אצל גוטמן וקשטן אנחנו מפסידים בבית מול האזרים ומלטה ונראים בכ--ל המשחקים פשוט זוועה.

אני אכן בעד מאמן מהפכן, אפילו יובל נעים, או גיא לוזון, ששם קצוץ על מה שאומרים ומשחק כמו שהוא חושב והוא מוטיבטור גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:22 am 
Junior

בוודאי שיש לנו שחקנים טכניים. מה הקשר בין הקבוצות שבהם הם משחקים לבין הטכניקה האישית שלהם?

וגל, אכן עם כושר גופני בינוני להחריד וקצב משחק של סוסיתות, קשה ללחוץ ליותר מ10-20 דקות במשחק.

גימלריך, קודם כל תקרא יא עצל, מה אנחנו בטוקבק של וואן? דבר שני, זה שגוטמן וקשטן היו יותר גרועים מגרנט וגם אם זה נכון זה תקף רק לקמפיין השני שלו, עדיין לא הופך את הקמפיין שגרנט למוצלח במיוחד ובטח שלא למהנה לצפייה. התעניתי קשות מהנבחרת הזו שהייתה מבקיעה מהכתף של קייסי או מהתחת של עבאס סואן.

ATT, אם אתה חושב שמליקסון וזהבי הם השחקנים המובילים שלנו מבחינה טכנית, שווה לך להכיר עוד כמה. אבל עם או בלי קשר מדובר אכן בשני שחקנים טכניים. טכניים מספיק בכדי להיות מסוגלים לשחק משחק מסירות על שטח קטן. בוודאי שכן.
כולם מדברים על פעם כאילו להוציא את ברקוביץ' ורביבו היו שחקני על בנבחרת. שחקני ההגנה היו פחות טובים מאלו שיש היום ובטח ששחקני ההתקפה. גם בקישור לא היה את העומק שיש היום. היו שחקנים נהדרים לליגה הישראלית כמו נמני, עטר וזוהר אבל אלו שחקנים שלא מתאימים לאירופה ולא מסוגלים לשחק בקצב גבוה. בטח שלא ללחוץ, לעשות תנועה ולשחק על שטחים צפופים תוך תזוזה ופינוי. זהבי אולי פחות מוכשר מהם אבל בנוי למשחק כזה הרבה יותר.

אורן, די ברור על איזה עידן אני מדבר. זה בכלל לא הוגן להעלות את תחילת העידן שלנו באירופה. דנמרק הייתה פאנצ'ר, היא בטח לא שיקפה את הרמה שלנו באירופה. נבחרות גדולות ממנה לא פירקו אותנו ככה. כולל ספרד שירקה דם בכדי לנצח אותנו.
אוסטריה ובולגריה שולחות ד"ש. אגב, זוכרים שפעם קראו לנו אלופי משחקי הידידות? היום גם במשחקי ידידות אנחנו לא מנצחים קבוצות גדולות מאתנו. שלמה הצליח לפרק נבחרות כמו טורקיה ורוסיה. היום זה נראה כמו חלום רחוק גם במשחק ידידות.

דובי, יובל נעים וגיא לוזון לא יעשו שום מהפכה. נעים מאמן בינוני מינוס וגיא לוזון הוא מאמן הגנתי.
בשביל מהפכה צריך מאמן התקפי. צריך לשנות את הקונספציה ההגנתית שפשטה את הרגל אבל משום מה ממשיכה ביתר שאת.

אני מסכים כאן עם גל, יש לנו פשוט דור פחדן של מאמנים. היו פעם שתי אסכולות- המאמנים ההתקפיים שרף ושפיגל נכחדו בעוד האסכולה של גרנט וקשטן ניצחה. זה לא מפתיע בליגה שבה המאמן שומר על התחת שלו ומעדיף לא להפסיד על פני לנצח.
אנחנו כקהל סובלים מזה קשות. מהבחינה הזו- בנאדו הוא משב רוח מרענן. יהיה מעניין לראות אם הוא ימשיך להביא את האסכולה ההתקפית שלו גם למשחקי עונה. תכלס, אם הוא יצליח זו תהיה הצלחה של הכדורגל הישראלי כי אולי עוד מאמנים יתחילו ללכת בעקבותיו.

במצב העניינים הנוכחי, שום הוא המאמן היחידי שהייתי רוצה מההיצע הישראלי. ואם לא הוא, הולך על מאמן זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:45 am 
Freshman

shmueliki כתב:
galsh כתב:

לנו יש 2 בעיות:

אם אין לנו כושר גופני , איך אפשר להתמיד במשחק לחץ ?

אי אפשר להתמיד, אבל אפשר לפחות להתחיל משחק עם לחץ. זה בטח עדיף מלהתבנקר, לזכות בכדור, ולאבד אותו אחרי כמה שניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:49 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בחיאת מוק. ברקוביץ' ורביבו וזהו? לנבחרת של שרף היו קשרים אחוריים כמו אבוקסיס ובנין שהיו גם שחקנים טכניים ברמה גבוהה, בכושר שהיו אז הם עולים על ראדי ואלברמן. חלוצים כמו רוני רוזנטל ואלון מזרחי - עם כל הכבוד, חמד ובן בסט יכולים לנשק להם את סוליות הנעליים. גדי ברומר לפני שנפצע עלה על איתן טיבי ולדעתי גם על טל בן חיים בכמה דרגות. על המגינים חבל להרחיב את הדיבור. לא היו מגינים דגולים גם אז, אבל הם עלו על אלה שיש היום ב-50000 דרגות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 8:04 am 
Junior

אאז"נ גם רונן חרזי נתן תמיד תפוקה טובה בנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 8:42 am 
Hall of Famer

אלון מזרחי היה בדיוק שחקן ליגה מצויין שלא ממש הצליח בנבחרת, כי הוא היה איטי. בגלל זה חרזי היה באנקר בהרכב של שרף. מהיר עם שליטה מצויינת בכדור, לא חלוץ רחבה וזהו כמו מזרחי. גם אבוקסיס לא היה מבריק בנבחרת, בגלל שהוא איטי. הרביעיה הקלאסית של הנבחרת הייתה עם ברקוביץ' ורביבו וטל בנין ואלון חזן, שני שחקנים עם מהירות וכושר של אירופה. לא סתם שרף לא מצא בדיוק מקום לנמני בנבחרת. שוב איטיות. לפחות שרף הבין שאם הוא בא לשחק באירופה, הוא צריך לקחת את השחקנים שמתאימים למשחק האירופאי.

הכי מצחיק ששמעתי בתוכניות הרדיו מישהו מתרפק על הנבחרת ההתקפית של שניאור וגרונדמן, נדמה לי ברקוביץ'. הש.ג. עלו למשחקים עם קולומביה עם 4 בלמים, אחד מהם כקשר אחורי. זאת הייתה אחת מהנבחרות היותר הגנתיות שהייתה לנו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:03 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
בחיאת מוק. ברקוביץ' ורביבו וזהו? לנבחרת של שרף היו קשרים אחוריים כמו אבוקסיס ובנין שהיו גם שחקנים טכניים ברמה גבוהה, בכושר שהיו אז הם עולים על ראדי ואלברמן. חלוצים כמו רוני רוזנטל ואלון מזרחי - עם כל הכבוד, חמד ובן בסט יכולים לנשק להם את סוליות הנעליים. גדי ברומר לפני שנפצע עלה על איתן טיבי ולדעתי גם על טל בן חיים בכמה דרגות. על המגינים חבל להרחיב את הדיבור. לא היו מגינים דגולים גם אז, אבל הם עלו על אלה שיש היום ב-50000 דרגות.

חמד לא יכול לנשק את סוליית הנעליים של רוני "ספסל באנגליה" רוזנטל? תעשה לי טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:17 am 
Junior

כן. גם ג'ורדן סתם אוברייטד. איך הוא שיחק מעפן בוויזארדס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 10:26 am 
Hall of Famer

כן, חמד לא יכול לנשק את סוליות נעליו של רוני "אליפות בבלגיה כשהיא עוד הייתה שווה משהו + אליפות באנגליה שהוא הכריע כמעט לבד" רוזנטל. מה כבר עשה חמד שיגרום לו לנשק גבוה יותר, נגיד את הקרסוליים של רוזנטל? גם מבחינת הקריירה האירופית שלו וגם מבחינת היכולת והתרומה בנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 11:44 am 
Freshman

שוויק1 כתב:

בעונה לפני האחרונה של רונזטל ג'ורדן פרש מהבולס, אחרי שהוא השלים עוד ת'ריפיט, והוא גדול מרוזנטל בשנה.

ראי, שרונזטל יבקיע 19 שערים ב2 עונות בליגה הכי טובה בעולם תדבר איתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 12:01 pm 
Hall of Famer

מוק, פנצ'ר או לא, אתה ודנמרק לא הייתם שווים, ולקרוס ככה מולם במעמד ההוא זה משהו ששווה אזכור ועוד איך.
אוסטריה זה נהדר, באמת, אבל ראוי להזכיר שאוסטריה ב99 הייתה עלובה מאוד בקנה מידה שלהם. רק בשביל לתת פרופורציות, וזה מבלי לקחת את המשחק הנהדר ההוא.

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 12:06 pm 
Junior

galsh כתב:
שוויק1 כתב:

בעונה לפני האחרונה של רונזטל ג'ורדן פרש מהבולס, אחרי שהוא השלים עוד ת'ריפיט, והוא גדול מרוזנטל בשנה.

ושוב אתה נכנס לפינות שמחשבה קצרה או הקלקה בגוגל יכלו למנוע ממך לשחרר הצהרות מגוחכות.
לא שזה מנצח את "קליימן לנבחרת ורב"ש מעדיף עליו את דני עמוס בגלל פוליטיקה",
אבל דבר אתה עם ראי כשתומר חמד יהיה שחקן משמעותי באחת מהקבוצות הטובות בעולם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 1:54 pm 
Freshman

Chauncey כתב:
galsh כתב:
שוויק1 כתב:

ושוב אתה נכנס לפינות שמחשבה קצרה או הקלקה בגוגל יכלו למנוע ממך לשחרר הצהרות מגוחכות.
לא שזה מנצח את "קליימן לנבחרת ורב"ש מעדיף עליו את דני עמוס בגלל פוליטיקה",
אבל דבר אתה עם ראי כשתומר חמד יהיה שחקן משמעותי באחת מהקבוצות הטובות בעולם.

בעונת האליפות של ליברפול היה לו רצף פסיכי, אבל מה חוץ מזה? תומר חמד ב2 עונות בלבד באירופה עושה יותר ממה שרוזנטל עשה בליברפול וטוטנהאם ביחד במשך 6 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 2:11 pm 
Hall of Famer

גם לחמד היה רצף פסיכי בתחילת אחת העונות שלו ואחר כך הוא דעך, עוד לפני שנפצע. ואת הכל הוא עשה בקבוצת תחתית. ליגה חזקה אבל קבוצת תחתית.
ולגבי מה עשה מי באנגליה, אפילו סטטיסטית, קרא קצת.
בנוסף לזה אתה שוכח שרוזנטל לקח אליפות בליגה הבלגית שהייתה חזקה בהרבה מזו של היום, אפשר להקביל אותה לליגה הצרפתית של היום לדעתי, ונתן שם עוד כמה עונות יפות מאד עם משהו כמו 25-30 גולים.
וזה עוד לפני שהגענו לנבחרת.
חוץ מזה, נו, ראינו את שניהם. רוזנטל היה טנק, גם בלמי צמרת באירופה התקשו להתמודד עם הכוח והפריצה שלו. תשאל את לורן בלאן למשל. רוזנטל יכל ליצור לעצמו מצבים ושערים לגמרי לבד, כמו שעשה לא פעם בקריירה, בגלל הכוח שלו ויכולת הפריצה. גם כשהוא לא כבש הוא היה מברדק הגנות, כמו בשלושת השערים מול צרפת שכולם התחילו מפריצות שלו. אני אשמח אם חמד יגיע לזה. אבל לדעתי הוא לא. הוא חלוץ בסדר, אבל כמה שהוא גדול וחזק מול החלוצים האחרים של ישראל הנוכחית (שזה לא מי יודע מה קנה מידה) רוזנטל אוכל אותו לארוחת בוקר. לדעתי, אגב, גם חרזי היה חלוץ טוב ויעיל ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 2:56 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
גם לחמד היה רצף פסיכי בתחילת אחת העונות שלו ואחר כך הוא דעך, עוד לפני שנפצע. ואת הכל הוא עשה בקבוצת תחתית. ליגה חזקה אבל קבוצת תחתית.
ולגבי מה עשה מי באנגליה, אפילו סטטיסטית, קרא קצת.
בנוסף לזה אתה שוכח שרוזנטל לקח אליפות בליגה הבלגית שהייתה חזקה בהרבה מזו של היום, אפשר להקביל אותה לליגה הצרפתית של היום לדעתי, ונתן שם עוד כמה עונות יפות מאד עם משהו כמו 25-30 גולים.
וזה עוד לפני שהגענו לנבחרת.
חוץ מזה, נו, ראינו את שניהם. רוזנטל היה טנק, גם בלמי צמרת באירופה התקשו להתמודד עם הכוח והפריצה שלו. תשאל את לורן בלאן למשל. רוזנטל יכל ליצור לעצמו מצבים ושערים לגמרי לבד, כמו שעשה לא פעם בקריירה, בגלל הכוח שלו ויכולת הפריצה. גם כשהוא לא כבש הוא היה מברדק הגנות, כמו בשלושת השערים מול צרפת שכולם התחילו מפריצות שלו. אני אשמח אם חמד יגיע לזה. אבל לדעתי הוא לא. הוא חלוץ בסדר, אבל כמה שהוא גדול וחזק מול החלוצים האחרים של ישראל הנוכחית (שזה לא מי יודע מה קנה מידה) רוזנטל אוכל אותו לארוחת בוקר. לדעתי, אגב, גם חרזי היה חלוץ טוב ויעיל ממנו.

נתחיל בנבחרת - רונזטל עם 60 הופעות ו11 גולים, חמד עם 14 ו9. אין מה להשוות בכלל.
את בלגיה אני לא מחשיב כי אני לא יודע מה הייתה הרמה שם, אבל את אנגליה בתקופה של רונזטל בהחלט אפשר להשוות לספרד של היום.
תומר חמד הבקיע 19 שערים ב66 משחקי ליגה בספרד, רוזנטל 33 שערים ב192 הופעות בליגה האנגלית. גם פה הטסטיסטיקה נוטה בצורה מאוד משמעותית לטובת חמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 3:11 pm 
Junior

רוזנטל היה אחד השחקנים שפחות החזקתי מהם.
גם אני חושב שמלבד הסיום המדהים של אותה עונת אליפות בליברפול, הקריירה שלו לא מאוד מאוד מרשימה.

מה שכן, לערוך השוואה על פי הבקעת שערים בלבד זה לא ממש הוגן, כי רוזנטל היה בדיוק אחד מאותם שחקנים שהשפיע מאוד על המגרש גם בלי להבקיע. הוא בהחלט לא היה "חלוץ מריח שערים" כמו שקראו לזה אז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 3:16 pm 
Junior

תומר חמד שיחק כחלוץ חוד יחיד בקבוצתו החלשה מתחתית הליגה.
רוזנטל שיחק כחלק ממערך התקפה רחב יותר, ובדרך כלל כשחקן קו.
חמד שיחק בליגה עם ממוצע שערים גבוה יותר.

גם בלי העובדות האלה,
להשוות בין שחקני כדורגל, בטח כאלה שלא בדיוק משחקים באותה הגדרת תפקיד,
בעזרת מספרים סטטיסטיים,
לא ממש רציני ולא משמש ככלי השוואה מבחינה מקצועית בשום מקום בעולם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Shiver ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: