סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 2:16 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 3:31 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מוק, למכבי חיפה יש סגל טוב באופן כללי, הרבה יותר איכותי מזה של קרית שמונה לטעמי.
הבעיה היא, כמובן, בכך שאין משחק התקפה.
הצרה הכי גדולה למכבי חיפה העונה זו הפתיחה המרשימה שלהם באירופה מול קבוצות פח.
השביעייה שהם הנחיתו על האזרים גרמה להם להאמין שאפשר לרוץ ככה, שגם בלי חלוץ מהשורה הראשונה ברמת הליגה הישראלית הם מצליחים לכבוש שערים.

עכשיו הם מחזיקים קו "סקוררים" של אנדלובו-אבוחצירה-תורג'מן, שלושה שחקנים שבעבר לא היו מוצאים מקום על הספסל בקבוצה כמו מכבי חיפה.
שלושה שחקנים שאין להם אף לא מעלה אחת שהופכת אותכם לשחקנים ראויים בקבוצה ששואפת לאליפות.
אף אחד מהם לא סקורר רחבה, לאף אחד אין מהירות יוצאת דופן, אין יכולת כדרור, משחק ראש חלש, לא יודעים להחזיק כדור.
אין שם כלום באף אחד מהם.
חוסר האיזון הזה בין היכולת במערכי הקבוצה, זה מה שיהרוס אותם.

עם 2 חלוצים טובים במקום הבינוניים-ומטה שמסתובבים שם עכשיו,
והם גם היו מנצחים את אלקמאר סביר להניח (שיחקו בחמש רמות טוב יותר מההולנדים למשך רוב המשחק, ופשוט לא הצליחו להכניס את הכדור לרשת),
ולדעתי גם יורדים למחצית מול מכבי ת"א ביתרון, מה שסביר להניח היה משנה את כל התמונה והתחושה לגבי איכות שתי הקבוצות הללו.
במחצית הראשונה חיפה הייתה טובה יותר והייתה צריכה לעלות ליתרון, אבל החלוצים שלה לא מסוגלים להפוך לחץ והזדמנויות לשערים, הם מבקיעים אחת לעשר הזדמנויות פחות או יותר.

הקישור מספיק טוב לטעמי. זה לא אלברמן-ראדי-זהבי, קישור שיכל להתמודד בלי יותר מדי רגשי נחיתות מול כל מרכז קישור היסטורי בליגה הישראלית (למשל, ז'וטא-באדיר-פראליה),
אבל מספיק טוב וגם העובדה היא שהוא מצליח לייצר לחץ מול קבוצות איכותיות ולייצר מספיק התקפות אל עבר רחבת היריב.
הבעיה היא ששם ברחבה מחכים חלוצים שרק מדי פעם עושים תנועה נכונה, רק מדי פעם מצליחים גם לעשות משהו עם הכדור, ורק לעיתים רחוקות מאוד גם מצליחים לא ליפול מול המגן היריב או לבעוט את הכדור לילדי הכדורים מאחורי השער.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 6:04 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
קריית שמונה מבחינת סגל לא נופלת בהרבה (אם בכלל) מהפועל ת"א ומכבי חיפה.

זאת אמירה משמעותית מאוד לאור הבדלי התקציב בין הקבוצות .
או שהפועל ת"א ומכבי חיפה נבנו בצורה מזעזעת , או שקרית שמונה התגברו על העזיבות המרובות עם רכישות גאוניות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 11:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Mook כתב:
מדהים עד כמה שינוי תפקוד יכול לשנות קריירה של שחקן.
איך זהבי הפך מחלוץ בינוני ברמה של ליגה שנייה לשחקן עצמתי של מרכז שדה שמסוגל לאייש בו את רוב התפקידים.

שחקנים, בעיקר חלוצים לא אוהבים שמשנים להם תפקוד אבל תחשבו איפה אלון חרזי, אייל משומר, ברק בכר, משה גלאם וכמובן- ערן זהבי, היו אם לא היה מגיע המאמן עם המעוף להסב אותם עמדה.

כנ"ל ווליד בדיר, דדי בן דיין ואפילו יואב זיו. כולם התחילו בתור חלוצים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 11:58 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נדמה לי שגם בני לם עבר הסבה למגן אבל לא מצאתי לזה תימוכין ואולי אני מתבלבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 30, 2013 12:17 am 
Hall of Famer

בני לם???? הקשר של נתניה ועוד 15?
התכוונת אולי למשה גלאם, שגם הוא מנתניה והוא באמת עבר הסבה למגן מחלוץ?
אני גם לא זוכר שבאדיר היה חלוץ. נראה לי שראי התבלבל עם נג'ואן גרייב שהחל את הקריירה כחלוץ.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 30, 2013 12:27 am 
Hall of Famer

באדיר היה חלוץ. היום שבו הוא עבר לשורותיה של הפו' פ"ת מקבוצת הנוער שלו הפו' כפר קאסם היה משחק שבו הוא הרשית שלושער מול הפתח תקוואים. באותו היום פתח תקווה סגרו איתו העברה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 30, 2013 1:02 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אמרתי שאולי אני טועה, אבל אני לא חושב שאם התבלבלתי אז התבלבלתי עם משה גלאם, כי הוא היה אחרי התקופה שבאמת התעניינתי בכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 12:16 am 
Junior

הפועל ב"ש עושה מהפך נגד בני יהודה אללה מכבי ת"א(לא באמת, של מכבי היה מרגש בהרבה), 1:2.
הרכש החדש של ב"ש, פלט, נכנס כמחליף וכבש את השיוויון. פלצ'וק חתם את תוצאת המשחק.
אנחנו הולכים לשמוע עוד הרבה על הפלט הזה, שחקן ברמה גבוהה. זה עוד אחד מהפלוסים שהבאת ברדה, הוא הסיבה היחידה שפלט הגיע לקבוצה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 2:03 am 
Sophomore

יש לי תחושה שזה פחות ברדה ויותר כסף. וכל הכבוד לב"ש, אני שמח בשבילם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 2:33 am 
Junior

ברור שכסף גם היה שקול, אבל הוא אמר גם במפורשות באחד הראיונות שברדה הוא הסיבה שהגיע לכאן, איתו הוא שיחק בבלגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 3:11 am 
Freshman

פלט באמת מגיע עם רקורד מרשים והאמת שלי אישית תמיד הייתה חיבה לשחקנים גבוהים.
מי שבעיקר הרשים אותי היום בבאר שבע היו תומר סוויסה והמגן הימני בן ביטון (?). סוויסה היה האיש שהביא את השינוי במשחק של באר שבע וביטון עשה כמה וכמה פעולות יפות, כולל הבישול לפלט. בכלל, נראה שסוף סוף לא זרקו שם סתם כסף ובאמת בנו קבוצה טובה שתתחרה על הכרטיס לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 9:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לדעתי לב"ש יש סגל לרוץ עד הסוף, כלומר להתחרות על האליפות עם מכבי ואולי עם עוד מישהו. יש להם שוער טוב מאד, שני המגינים שלהם עולים על אלה של מכבי, ויש להם כלים התקפיים חזקים מאד גם בשפיץ וגם בקישור ההתקפי (בעיקר גל אראל, שאתמול דווקא לא היה טוב). הם נופלים ממכבי בעיקר בבלמים ובקישור האחורי, אבל עדיין קבוצה עם המון כלים ונראה שיש בה איזו בריאות מרעננת שלא הייתה בשנים קודמות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 10:12 am 
Hall of Famer

אם ב"ש יוצאת אפילו בתיקו בקללה ביום א' ומכבי מנצחת באשדוד, הבלגאן בחיפה יהיה משעשע אפילו עוד יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 11:00 am 
Junior

אני חושב שצריך לשאול את קשטן מה קרה לקבוצה שלו שבעונה הקודמת הייתה עושה בונקר ואז יוצאת להתקפות מעבר מצוינות לקבוצה שמבקיעה גול מקרי ואז גם לא יוצאת למתפרצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 11:16 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
לדעתי לב"ש יש סגל לרוץ עד הסוף, כלומר להתחרות על האליפות עם מכבי ואולי עם עוד מישהו. יש להם שוער טוב מאד, שני המגינים שלהם עולים על אלה של מכבי, ויש להם כלים התקפיים חזקים מאד גם בשפיץ וגם בקישור ההתקפי (בעיקר גל אראל, שאתמול דווקא לא היה טוב). הם נופלים ממכבי בעיקר בבלמים ובקישור האחורי, אבל עדיין קבוצה עם המון כלים ונראה שיש בה איזו בריאות מרעננת שלא הייתה בשנים קודמות.

איזו הגזמה מטורפת. ב"ש חיה על המומנטום, גם במשחק נגד הפועל שהיו באמת לא טובים אז, הם עקצו אותנו עם קרן וטעות ליגה א' של שמעון הרוש, כשבמחצית הראשונה אנחנו טיילנו להם באמצע.
אין שם כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 12:19 pm 
Hall of Famer

ריכוז מדהים של ספיגות של בני יהודה בדקות האחרונות - http://sports.walla.co.il/?w=%2F156%2F2681867
קצת עונה על קלישאות בסגנון "קבוצה נאיבית של מאמן טירון . למאמן עם ניסיון זה לא היה קורה" וכו' .

לרוץ ראש בראש עם מכבי ת"א הנוכחית זו משימה קשה מאוד , אבל אין ספק שבאר שבע עם הפתיחה הנהדרת , המומנטום וההתלהבות , יכולה לייצר פור נקודות גדול על חיפה למשל , שאמור להספיק לה ליותר מאשר "תתחרה על הכרטיס לאירופה" , כפי שנכתב פה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 01, 2013 11:38 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:

עם כל הכבוד לפתיחה הטובה של באר שבע, אני לא חושב שאפשר להשוות אותם למכבי. זיו, עם כמה שאוהבים להיטפל אליו, בין המגנים השמאליים הטובים בליגה (או הפחות גרועים). גם בן הרוש עושה רושם של אחד כזה במשחק וחצי ששיחק בעמדה (ובמעט שראיתי אותו בנתניה) ואני באמת לא רואה במה הם נופלים מדוידזאדה. באגף ימין ייני אומנם לא תורם הרבה בהתקפה, אבל בצד ההגנתי הוא הטוב בליגה. מוקדם מידי להגיד שביטון, שנתן משחק אחד טוב, מגן טוב יותר.
בהתקפה בכלל אני לא מוצא מקום להשוואה. אומנם לבאר שבע יש התקפה טובה, אבל למכבי יש את ההתקפה הטובה והעמוקה בפער.
חוץ מזה שבסופו של דבר, עם כל המאזן המושלם שלה, באר שבע עד עכשיו לא הציגה איזה יכולת מדהימה, בניגוד למכבי שמביסה בקלות ומוכיחה את עליונותה בכל שבוע מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 10:04 am 
Junior

Chauncey כתב:
מוק, למכבי חיפה יש סגל טוב באופן כללי, הרבה יותר איכותי מזה של קרית שמונה לטעמי.
השביעייה שהם הנחיתו על האזרים גרמה להם להאמין שאפשר לרוץ ככה, שגם בלי חלוץ מהשורה הראשונה ברמת הליגה הישראלית הם מצליחים לכבוש שערים.

עכשיו הם מחזיקים קו "סקוררים" של אנדלובו-אבוחצירה-תורג'מן, שלושה שחקנים שבעבר לא היו מוצאים מקום על הספסל בקבוצה כמו מכבי חיפה.
שלושה שחקנים שאין להם אף לא מעלה אחת שהופכת אותכם לשחקנים ראויים בקבוצה ששואפת לאליפות.
אף אחד מהם לא סקורר רחבה, לאף אחד אין מהירות יוצאת דופן, אין יכולת כדרור, משחק ראש חלש, לא יודעים להחזיק כדור.
אין שם כלום באף אחד מהם.

והם גם היו מנצחים את אלקמאר סביר להניח (שיחקו בחמש רמות טוב יותר מההולנדים למשך רוב המשחק, ופשוט לא הצליחו להכניס את הכדור לרשת),
ולדעתי גם יורדים למחצית מול מכבי ת"א ביתרון, מה שסביר להניח היה משנה את כל התמונה והתחושה לגבי איכות שתי הקבוצות הללו.
במחצית הראשונה חיפה הייתה טובה יותר והייתה צריכה לעלות ליתרון, אבל החלוצים שלה לא מסוגלים להפוך לחץ והזדמנויות לשערים, הם מבקיעים אחת לעשר הזדמנויות פחות או יותר.

הקישור מספיק טוב לטעמי. זה לא אלברמן-ראדי-זהבי, קישור שיכל להתמודד בלי יותר מדי רגשי נחיתות מול כל מרכז קישור היסטורי בליגה הישראלית (למשל, ז'וטא-באדיר-פראליה),
אבל מספיק טוב וגם העובדה היא שהוא מצליח לייצר לחץ מול קבוצות איכותיות ולייצר מספיק התקפות אל עבר רחבת היריב.
הבעיה היא ששם ברחבה מחכים חלוצים שרק מדי פעם עושים תנועה נכונה, רק מדי פעם מצליחים גם לעשות משהו עם הכדור, ורק לעיתים רחוקות מאוד גם מצליחים לא ליפול מול המגן היריב או לבעוט את הכדור לילדי הכדורים מאחורי השער.

אני חושב שהסגל של מכבי חיפה הוא אוברייטד כבר כמה שנים וזה לא מקרי שהם לא מגיעים לשום מקום.
כל חבורת ה"פוטנציאלים" וה"כשרונות" שלה פשוט לא מוכיחים את עצמם שנה אחר שנה. חבורה של אנדראצ'יברים וסגל שבאופן שיטתי אינו מאוזן.

הבעיה היא שיש אנשים שחושבים כמוך שהבעיה של חיפה מגיעה מההצלחה באירופה, ההבדל הוא הרבה יותר מהותי. כשהם שיחקו באירופה הם שיחקו כדורגל. במשחקים האחרונים שלהם בליגה הם לא משחקים כדורגל. הם לא נראים כמו קבוצה.
וזו בעיית אופי שחוזרת על עצמה כל עונה. רף השבירה של שחקני מכבי חיפה יותר נמוך מיצחק שמיר. מהרגע שלא הולך להם, הם לא מצליחים לעשות כלום. זה פשוט פאתטי.

שלושת החלוצים של חיפה הם שחקני רחבה נטו. זו בדיוק הבעיה שלהם. להגיד שהם לא סקוררים של רחבה זה מצחיק כי זה המקום היחידי שבו הם יכולים לשחק. אלו שלושה חלוצים שאתה לא יכול להריץ על שטח אלא לשחק איתם לרגל. וזה יקרה רק בתוך הרחבה.
כשאנדלובו מקבל כדור באחד על אחד, אין לו מושג מה לעשות. הוא אמנם נכה, אבל אם הוא היה מקבל את הכדור ברחבה, לפחות הוא לא היה צריך לנסות לעבור אף אחד ללא כלים מינימליים.
אגב, שלושתם היו סקוררים אבל ברמות אחרות. בהחלט לא מאתימים למכבי חיפה, להוציא את אבוחצירה. אני לא כ"כ מבין מה עובר עליו, כי הוא כן סקורר מוכח עוד מהימים שהוא עלה מהנוער של הפועל פ"ת.
גם אם תאמר שהוא לא לרמה של חיפה, הוא עדיין סקורר מוכח והוא מחמיץ ממצבים שאתה לא רגיל לראות אותו מחמיץ. תורג'מן זה משהו אחר, הוא משחק ממניעים פוליטיים ואנדלובו סתם בדיחה...

הקישור לא מספיק טוב משני היבטים-
1. אין לקבוצה הזו קישור אחורי ברמה מספקת לקבוצת תחתית אפילו.
2. קטן בכושר רע והוא השחקן היחידי בחיפה שמשחק לעומק. כל הקשרים היצירתיים של חיפה משחקים לרוחב ולא יוצרים מצבים, לא עושים מספיק תנועה. וזו הבעיה האמיתית של חיפה, היא לא עובדת מספיק. אין קיצורי דרך.

חיפה הייתה טובה יותר מול מכבי על הנייר. היא לא באמת הצליחה להתמודד עם העצמה של מכבי במרכז השדה. כשקבוצות תוקפות את מכבי חיפה, היא מאבדת את האמצע שלה- הוא רך מדי. ובניגוד לעבר היא לא יכולה לשחק על מתפרצות כי ההתקפה שלה איטית. ואם זה לא מספיק היא גם אימפוטנטית...

בנוגע להתקפה של מכבי, אני בכלל לא בטוח שזו של ב"ש לא טובה יותר. ההתקפה של מכבי ממוצעת במקרה הטוב. פשוט משחק ההתקפה של הוא הכי טוב בליגה. יש הבדל.
זה בדיוק מה שאני אומר על מכבי חיפה. יש לה שחקני הגנה מצויינים. משחק ההגנה שלה מחורבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 11:09 am 
Freshman

Mook כתב:
Chauncey כתב:

אין שם כלום באף אחד מהם.

אני חושב שהסגל של מכבי חיפה הוא אוברייטד כבר כמה שנים וזה לא מקרי שהם לא מגיעים לשום מקום.
כל חבורת ה"פוטנציאלים" וה"כשרונות" שלה פשוט לא מוכיחים את עצמם שנה אחר שנה. חבורה של אנדראצ'יברים וסגל שבאופן שיטתי אינו מאוזן.
הבעיה היא שיש אנשים שחושבים כמוך שהבעיה של חיפה מגיעה מההצלחה באירופה, ההבדל הוא הרבה יותר מהותי. כשהם שיחקו באירופה הם שיחקו כדורגל. במשחקים האחרונים שלהם בליגה הם לא משחקים כדורגל. הם לא נראים כמו קבוצה.
וזו בעיית אופי שחוזרת על עצמה כל עונה. רף השבירה של שחקני מכבי חיפה יותר נמוך מיצחק שמיר. מהרגע שלא הולך להם, הם לא מצליחים לעשות כלום. זה פשוט פאתטי.

שלושת החלוצים של חיפה הם שחקני רחבה נטו. זו בדיוק הבעיה שלהם. להגיד שהם לא סקוררים של רחבה זה מצחיק כי זה המקום היחידי שבו הם יכולים לשחק. אלו שלושה חלוצים שאתה לא יכול להריץ על שטח אלא לשחק איתם לרגל. וזה יקרה רק בתוך הרחבה.
כשאנדלובו מקבל כדור באחד על אחד, אין לו מושג מה לעשות. הוא אמנם נכה, אבל אם הוא היה מקבל את הכדור ברחבה, לפחות הוא לא היה צריך לנסות לעבור אף אחד ללא כלים מינימליים.
אגב, שלושתם היו סקוררים אבל ברמות אחרות. בהחלט לא מאתימים למכבי חיפה, להוציא את אבוחצירה. אני לא כ"כ מבין מה עובר עליו, כי הוא כן סקורר מוכח עוד מהימים שהוא עלה מהנוער של הפועל פ"ת.
גם אם תאמר שהוא לא לרמה של חיפה, הוא עדיין סקורר מוכח והוא מחמיץ ממצבים שאתה לא רגיל לראות אותו מחמיץ. תורג'מן זה משהו אחר, הוא משחק ממניעים פוליטיים ואנדלובו סתם בדיחה...

הקישור לא מספיק טוב משני היבטים-
1. אין לקבוצה הזו קישור אחורי ברמה מספקת לקבוצת תחתית אפילו.
2. קטן בכושר רע והוא השחקן היחידי בחיפה שמשחק לעומק. כל הקשרים היצירתיים של חיפה משחקים לרוחב ולא יוצרים מצבים, לא עושים מספיק תנועה. וזו הבעיה האמיתית של חיפה, היא לא עובדת מספיק. אין קיצורי דרך.

חיפה הייתה טובה יותר מול מכבי על הנייר. היא לא באמת הצליחה להתמודד עם העצמה של מכבי במרכז השדה. כשקבוצות תוקפות את מכבי חיפה, היא מאבדת את האמצע שלה- הוא רך מדי. ובניגוד לעבר היא לא יכולה לשחק על מתפרצות כי ההתקפה שלה איטית. ואם זה לא מספיק היא גם אימפוטנטית...

בנוגע להתקפה של מכבי, אני בכלל לא בטוח שזו של ב"ש לא טובה יותר. ההתקפה של מכבי ממוצעת במקרה הטוב. פשוט משחק ההתקפה של הוא הכי טוב בליגה. יש הבדל.
זה בדיוק מה שאני אומר על מכבי חיפה. יש לה שחקני הגנה מצויינים. משחק ההגנה שלה מחורבן.

מסכים לגמרי עם הפסקה על החלוצים. לא יכול להיות שאבוחצירא או אנדלובו ישחקו באגף, זה פשוט לא הגיוני. תורג'מן הוא באופן כללי שחקן בינוני (אלא אם כן אתם שואלים את שלמה שרף) והחלוץ הכי טוב בסגל שלהם בכלל לא מתלבש. ואני לא מבין מה בנאדו מקשקש על מחויבות.

נערך לאחרונה על ידי galsh בתאריך ד' אוקטובר 02, 2013 2:19 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 12:39 pm 
Sophomore

mook, מה שאתה אומר בעצם זה שמכבי ת"א קבוצה מאומנת, להבדיל אלף אלפי הבדלות ממכבי חיפה? מה לגביי ב"ש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 12:45 pm 
Junior

זה די ברור לא?
מספיק לראות כמה דקות בכדי לראות את ההבדלים. אפשר להשוות בכלל בין יד של מאמן במכבי ת"א למכבי חיפה?

ב"ש לא מרשימה אותי בכלל. תוצאות טובות אבל כדורגל סביר במקרה הטוב. אני חושב שיש לה חומר שחקנים מצוין. אין שום סיבה שהיא לא תתחרה על מקומות 2-4 ואני חושב שגם בעונה שעברה היה לה חומר שחקנים לצמרת. אולי לא 2-4 אבל בוודאי שלפלייאוף עליון.

אלישע הוא אחלה בחור, באמת. אבל בשום אופן לא מאמן גדול ולא מאמן שמשאיר דרך בקבוצה. מה גם שהוא לא המאמן הכי אמיץ בליגה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 12:48 pm 
Sophomore

חוץ מהמאמנים של 3 התל אביביות, כמה מאמנים יש היום שמשאירים טביעת אצבע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 2:00 pm 
Hall of Famer

mook , אני מסכים עם רוח הדברים , אבל חושב שהזגמת פה ושם , למשל - ידין ובוקולי הם לא "קישור אחורי ברמה מספקת לקבוצת תחתית אפילו" ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 2:20 pm 
Freshman

ערכתי את ההודעה האחרונה שלי פה, משום מה מה שכתבתי נכנס בתוך הציטוט של מוק ולא מתחתיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 02, 2013 8:00 pm 
Sophomore

לא רואה הרבה יציע העיתונות, אבל ממה שכן ראיתי ברקו עוקץ מצויין את שלמה לגבי תורג'מן וכל ילדי טוברוק ששרף מסנג'ר עליהם ללא הצדקה בכל מקום אפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: