סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:54 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

הצביעו נא
כל קבוצה ותיקה נועלת חמישיית קיפרים, החדשים בוחרים מההיצע הנותר. 25%  25%  [ 1 ]
כל קבוצה ותיקה נועלת שלושה קיפרים. 25%  25%  [ 1 ]
כל קבוצה ותיקה נועלת שני קיפרים. 0%  0%  [ 0 ]
נעילת קיפר אחד בלבד. 0%  0%  [ 0 ]
התחלה מחדש. 50%  50%  [ 2 ]
בחירת קיפר אחד בלבד של כל קבוצה. 0%  0%  [ 0 ]
בחירת שני קיפרים לכל קבוצה. 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 5:27 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ועוד הערה לגבי בחינת הטריידים ו-וטואים: טכנית שחקנים לא יכולים לעשות טריידים לפני הדראפט, מה שהם יכולים לעשות זה לסכם על טרייד מילולית ואז אני אצטרך לעדכן את הסיכום שלהם ברוסטרים (ובתקציבים אם היה מעורב כסף) ברגע שנפתחת העונה, כלומר אין שום סיכוי שטרייד כזה יעבור בלי בדיקה ובלי צ'אנס של הליגה לערער עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 5:42 pm 
מנהל פורום

אני לא נוהג להתערב הרבה, בטח לא עם רמת המלל שאתם שופכים לאחרונה, אבל זה פשוט לא הגיוני.
אני עשיתי טרייד באמצע העונה כשהייתי עם סיכוי אמיתי לאליפות, והיה לי ברור שאני מקטין את הסיכוי שלי אבל מסדר את הסגל לקראת העונה הבאה.
אין שום סיכוי שהייתי מוותר על וייד ופול תמורת רונדו הפצוע אם הייתי יכול לעשות את זה באמצע העונה!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 5:54 pm 
Hall of Famer

עודד, תקן אותי אם אני טועה, אבל מעולם לא אמרנו שאסור לעשות טריידים בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 6:04 pm 
Junior

בלי בדיקה שלך זה לא יכול לעבור, אבל בלי בדיקה של כל חברי הליגה, שיכולים (או לא) לשים וטואים, במהלך הקיץ, זה בהחלט יכול לעבור.

הדברים שלך נשמעים הגיוניים למעט בעיה אחת מהותית -
כל הרעיון של להציע כסף דראפט על שחקן שלא מיועד להישמר כקיפר.
למשל, הסנטר המיועד שלי כרגע הוא ברוק לופז.
למוק יש סנטרים טובים יותר שהוא לא ישמור.
אז,
מה האינטרס שלי לחכות לדראפט בשביל להשיג סנטר טוב יותר,
ומה האינטרס של מוק לא למכור את אחד הסנטרים ?
אין כמובן.

אז מה הדבר יצר ?
שבמקום שהשחקן (נניח, ווצ'ביץ') ייצא לדראפט, יהיה זמין לכולם וכוחות השוק ייקבעו את המחיר שלו,
הוא עובר אליי במחיר שוק או אפילו פחות מכך, כי אם שאר הקבוצות מסודרות בעמדה, למוק יהיה קונה פוטנציאלי אחד ויחיד, ואז אני יכול לקנות אותו אפילו תמורת 5-10 דולרים, כי למוק האינטרס למכור אותו אפילו תמורת נזיד עדשים שייתן לו עוד קצת דולרים בדראפט, מאשר להמר שהוא יצליח להביא את ווצ'ביץ' מול כל המתחרים בדראפט.

אותו דבר לגבי דייס ועמדת השוטינג שלו עם מונטה אליס.
שאר הקבוצות בעיקרון מסודרות בעמדה הזו.
דייס יכול לפנות אליי למשל ולקחת את איגי (סתם דוגמא), תמורת 5 דולר, כי מה אכפת לי להתחיל את הדראפט עם 5 דולר נוספים בתמורה לשחקן שגם כך לא נשאר אצלי ?

מה יצרנו בשתי הדוגמאות האלה ?
שבמקום שלדראפט ייצאו שחקנים טובים בכל שנה, כמעט כל עונה כ-ל השחקנים בעמדות יהיו הטובים ביותר שיש, ולדראפט יגיעו רק השחקנים שלאף קבוצה לא היה עניין בהם כקיפרים. לאף קבוצה.

במקום שייצא שחקן איכותי כניקולה ווצ'ביץ', ייצא שחקן קצת פחות איכותי כמו ברוק לופז. כך זה יהיה לגבי כל עמדה בכל קבוצה,
כי לי לא יהיה שום אינטרס לא לבזבז דולרים לפני הדראפט על שחקן עדיף ולחכות לדראפט ולמלחמה עליו,
ולקבוצות המוכרות לא יהיה שום אינטרס לא למכור את השחקן, כי הן מקבלות אקסטרה.

זה מצב פשוט לא הגיוני בעליל.

אז נגיד, אוקיי, נאפשר רק מסחר בשחקנים ולא בכסף דראפט.
או-אז מה ? הטריידים או שייכללו שחקנים בצד אחד שלא היה לו שום עניין בהם, והם יעברו לקבוצה אחרת ויחזקו את מצבת הקיפרים שלה במקום לצאת לשוק החופשי,
או שייכללו רק שחקנים שכן היה בהם עניין בשני הצדדים, ואז בעצם זהו אותו המצב של טריידים רק לאחר שיוך.

אז מה הטעם לאפשר טריידים לפני השיוך ?
כדי לתת אופציה לקבוצות לסחור בשחקנים שהן לא צריכות ?
להעמיד אותן במצב שטובתן האישית היא למכור את השחקנים הלא רצויים שלה לפני הדראפט כדי להיות עם יותר כסף ?
לא רואה היגיון בכך.

עודד - מסכים לחלוטין, אתה עשית את הטרייד הזה כמו שליגת קיפרים צריכה להתנהל, דואגים לעתיד הקבוצה עוד במהלך העונה.

רוני - בהחלט אמרנו שלא יהיו טריידים בקיץ, אז זה נאמר מתוך התחשבות בשחקנים החדשים שייצטרפו.
טריידים בקיץ בהחלט ייפגעו בהם, יש הבדל גדול בשבילם (בטח במצב הנוכחי כשגם כך רוב השחקנים הרציניים לא זמינים להם) ,
בין האפשרות לקחת את ניקולה ווצ'ביץ' למשל כקיפר, לבין האפשרות לקחת שחקן מלבל אחד למטה כמו ברוק לופז.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 6:16 pm 
Hall of Famer

איפה אמרנו שלא יהיו טריידים בקיץ? אם אמרנו אז כמובן שלא יהיו, אבל לי לא זכור כזה דבר.

ושנית צ'ונסי, מה האינטרס של מוק לעזור לך בשביל 5$?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 6:20 pm 
Hall of Famer

ועוד נקודה, שוב, על כל טרייד ניתן יהיה לערער, אם אתה חושב שאני מסוג הקומישים שכשיתבקש ממנו טרייד כזה לא יעלה אותו להצבעה נורמלית, אז כנראה שיש לנו בעייה. אני לא חושב שהיה לנו כאן איזשהו נושא שבו עלתה שאלה ולא הלכתי בו עם דעת הרוב, אם היה מצב שבו זה אני חושב א', משתתף אחר חושב ב' ולכל השאר לא אכפת, אז אני אלך עם הדעה שלי, אם יש מצב שאני חושב א' ו-3 אחרים חושבים ב', אז מה שיהיה זה ב'. בסופו של דבר, זו לא ליגה שלי, בלי עוד אנשים שמשחקים הליגה הזו לא שווה שום דבר, אז בוודאי שלי בתור קומיש יש אינטרס לשמור שהליגה תהיה הוגנת.

ולגבי הטענה שלך שלא השחקנים הכי טובים יצאו לדראפט, אם זה הרעיון אז למה לעשות קיפרים בכלל? למה שגם לברון ודוראנט לא יצאו לדראפט? ואם מוק עשה את הטרייד על וויצ'ביץ' יום לפני שנגמרה העונה והטרייד של השפיע בכלום על המקום הסופי שלו, זה כן הוגן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 6:35 pm 
Junior

-ברור לי לגמרי שתלך עם דעת הרוב, הבעיה היא שבמהלך הקיץ הרוב הזה יכול לכלול שניים וחצי אנשים כי אנשים לא נכנסים לכאן.

- הטענה שלי היא לא שהשחקנים הכי טובים צריכים לצאת לדראפט, אלא שהפורמט צריך להיות כזה שמאפשר יציאת שחקנים טובים לדראפט.
לא לברון או דוראנט, אבל שחקנים מהלבל השני/שלישי בהחלט.
אם לא יהיה אפשרי לבצע טריידים לפני השיוך, אז לקבוצות תהיה התלבטות אמיתית עם חלק מהשחקנים, ויהיו כאלה טובים שייפלטו לדראפט.
אם יהיה אפשרי לפני השיוך, אז סביר להניח שפשוט יהיה מצב בו כל שמונת הפוינטים הטובים ביותר נעולים, כל השוטינג וכו'.
ואז בדראפט יהיו אך ורק השחקנים שאף אחד לא רצה כקיפרים. לא רואה את זה כמצב עדיף על פני זה שבו שחקנים טובים נפלטים לדראפט כי יש טובים יותר בקבוצה שלהם, למרות שיש טובים פחות מהם בקבוצות אחרות.

- מוק או כל אחד אחר לא יכול לעשות טרייד יום לפני שנגמרה העונה בלי להשפיע בכלום על המיקום הסופי שלו או של אחרים, כי יש טרייד דד-ליין כמובן.

- מה האינטרס שלו לעזור לי בתמורה ל-5$ ? כי הוא עוזר לעצמו ב-5$.
אם הייתי עכשיו במצבו של מוק, בהחלט הייתי מעדיף למכור את ווצ'ביץ' בחמש דולר ולקבל את האקסטרא הזה, על פני כך שפשוט אתן לו להיכנס לדראפט ואז אצטרך להילחם עליו מול 7/8 קבוצות אחרות. אני יוצא מנקודת הנחה שלא אצליח להביא את השחקן הזה אם לא אשלם עליו מעל שווי השוק, כלומר סביר להניח שלא אצליח להביא אותו,
ואז בעצם רק הפסדתי את ה-5$ שיכולתי להכניס אם הייתי מוכר אותו לפני.

כך לגבי כל מצב אחר כמובן עם כל שחקן אחר.
כמובן שיש כאן עניין אסטרטגי גדול יותר, בו אני יכול להגיד שעדיף לי לא למכור את השחקן תמורת נזיד עדשים כדי שיילך לדראפט וקבוצה אחרת תבזבז עליו כסף במקום על שחקן אחר,
אבל בתאכלס, קודם כל מה שחשוב לי צריך להיות הקבוצה שלי.
להתחיל להמר שבדראפט אצליח להשיג את השחקן הזה ואז בעצם לא היה שווה לי למכור אותו,
או להמר שעדיף לי שיילך לדראפט ואז קבוצה X תבזבז עליו הרבה כסף ואולי זו גם תהיה אותה קבוצה שתילחם איתי על שחקן Y ואז הרווחתי בכך שיהיה לי קל יותר להנחית את Y,
זה לא המהלך האסטרטגי הנכון לטעמי.
המהלך האסטרטגי הנכון לקבוצה שלי יהיה למכור את השחקן שאני לא צריך ולקבל כסף אקסטרא לדראפט, וכבר הסברתי למה הדבר יגרום ולחוסר השוויון שבכך.

- אני ציינתי באחד הת'רדים הנוגעים בעניין, במהלך העונה שעברה, שלא יהיו טריידים בקיץ בגלל שזה ייפגע מאוד בקבוצות החדשות. לא הייתה שום התנגדות להודעה שלי, מכאן מובן למה אנשים לקחו זאת כנתון.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 6:53 pm 
Hall of Famer

אני לא ראיתי את ההודעה הזו שלך ובכל מקרה, אני חושב שפרט למקרים מאוד בוטים ומובנים מאליהם, כל מה שלא נרשם בחוקים אמור להיות מותר, וזה לא נרשם בחוקים.

כך או כך, בעיני החדשים לא אמורים להיות צד בעניין כי ההצטרפות שלהם היא עניין חד פעמי ואנחנו מחליטים על חוקים עקרוניים לליגה שתרוץ שנים. קודם כל, עניין הטריידים הלא-הוגנים אני חושב שהוא פתיר לגמרי, גם ע"י וטו של הליגה או הקומיש וגם, במקרה של טריידים תמורת כסף, ע"י קביעה של ערך הוגן לשחקן כך שאי אפשר יהיה לקנות קיפר בדולר. סתם רעיון בשליפה מהמותן, ניקח את מקרה לופז ו-וויצ'ביץ', אם אני רוצה לקנות את וויצ'ביץ', שהערך הצפוי שלו הוא 33 ולזרוק את לופז, שהערך הצפוי שלו הוא 25, אפשר להחליט שהערך ההוגן של וויצ'ביץ' בטרייד הוא בין 25 ל-33, אין טעם לקנות אותו ביותר מ-33 כי במחיר הזה כנראה שאפשר יהיה לקנות אותו בדראפט בלי לוותר על לופז, ולא הוגן לקנות אותו בפחות מ-25 כי זה הערך של לופז שאתה מוותר עליו ולא יכול להיות שוויצ'ביץ' יהיה שווה פחות. אני בכוונה לא נכנס עכשיו למספרים המדוייקים כי מן הסתם אם התקציב הוא 200 אבל יש כבר 7 קיפרים שכבר משוריינים לכל קבוצה שהם שחקנים יקרים, זה יוצר אינפלציה של השחקנים שעומדים לבחירה הדראפט (אותה כמות כסף על פחות שחקנים), אבל רק כדי להבהיר את הרעיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 7:25 pm 
Junior

ציטוט:
אני לא ראיתי את ההודעה הזו שלך ובכל מקרה, אני חושב שפרט למקרים מאוד בוטים ומובנים מאליהם, כל מה שלא נרשם בחוקים אמור להיות מותר, וזה לא נרשם בחוקים.

לא נגענו בדברים רבים פרטניים במהלך יצירת החוקים, כי להזכירך זה היה בדוחק. יצרנו את הליגה מהרגע להרגע, בערך שבוע לפני פתיחת העונה, ואפילו חשבנו לערוך את הדראפט אחרי פתיחת העונה בגלל דוחק בזמן.
בכל מקרה, לא מבין מה הטעם להיצמד לתקנון שבכלל לא הוסדר כראוי. אין הודעה אחת אותה אתה יכול להציג בה מפורט התקנון של הליגה ומציג תשובות לגבי שאלות רבות.

ציטוט:
כך או כך, בעיני החדשים לא אמורים להיות צד בעניין כי ההצטרפות שלהם היא עניין חד פעמי ואנחנו מחליטים על חוקים עקרוניים לליגה שתרוץ שנים.

החדשים צריכים להיות צד בעניין גם לגבי העונה הקרובה. זה שהחוקים הם לשנים קדימה לא אומר שהשנה מישהו צריך להיפגע.
אם יש צורך ונגיע להסכמה/החלטה שיש להחיל חוק מסויים, אך הוא ייפגע בעונה הקרובה אפילו בקבוצה אחת, אזי מן ההיגיון לקבוע שהחוק יהיה תקף רק החל מהקיץ הבא.

ציטוט:
קודם כל, עניין הטריידים הלא-הוגנים אני חושב שהוא פתיר לגמרי, גם ע"י וטו של הליגה או הקומיש

וטו של הקומיש זה אף פעם לא דבר טוב, לא משנה מיהו הקומיש ולא משנה מה המצב. וטואים של הליגה כבר אמרנו למה זה לא מצב טוב במהלך הקיץ כשיש מעט כניסות לפורום.

ציטוט:
וגם, במקרה של טריידים תמורת כסף, ע"י קביעה של ערך הוגן לשחקן כך שאי אפשר יהיה לקנות קיפר בדולר. סתם רעיון בשליפה מהמותן, ניקח את מקרה לופז ו-וויצ'ביץ', אם אני רוצה לקנות את וויצ'ביץ', שהערך הצפוי שלו הוא 33 ולזרוק את לופז, שהערך הצפוי שלו הוא 25, אפשר להחליט שהערך ההוגן של וויצ'ביץ' בטרייד הוא בין 25 ל-33, אין טעם לקנות אותו ביותר מ-33 כי במחיר הזה כנראה שאפשר יהיה לקנות אותו בדראפט בלי לוותר על לופז, ולא הוגן לקנות אותו בפחות מ-25 כי זה הערך של לופז שאתה מוותר עליו ולא יכול להיות שוויצ'ביץ' יהיה שווה פחות.

א. סידרת במעט את הבעיה, אבל לא לחלוטין. עדיין יהיה עדיף לי בהרבה לרכוש את ווצ'ביץ' ב-25$, או אפילו במחיר השוק שלו אם זה יהיה החוק, 33$.
(לא הגיוני ה-"בין לבין", כי אם הקיפר המיועד שלי הוא שחקן של 5$ ? ואם יש לי את לופז ששווה 25, אבל אני בכלל מעדיף עליו כקיפר את מגי ? מה, תקבע לי מי היה הקיפר המיועד ? )
לי עדיף לרכוש את השחקן הזה במחיר השוק שלו, כי אם אני רוכש שחקן טוב אז בדראפט כנראה אאלץ לשלם מעל מחיר השוק (בגלל שבדראפט אין יותר מדי שחקנים טובים) ,
ולמוק ודאי שכדאי למכור לי את השחקן במחיר הזה, כי הוא מקבל אחלה-בחלה של כסף אקסטרא לדראפט, במקום המצב ההפוך בו הוא פשוט צריך לשחררו ללא תמורה כי הוא מעדיף "לתת חוזה" למישהו אחר.
אז מה עדיף לכל הליגה ולתחרותיות והעניין שלה,
לתת לי לרכוש את השחקן ממוק ולתת לו עודף כסף לדראפט,
או להכניס את השחקן הטוב הזה לדראפט במצב שווה לכולם ?
התשובה מבחינתי ברורה.

ב. לא פתרת את העניין של טריידים לא בתמורה לכסף (הבעייתי מעצמו כפי שציינתי מבחינתי).
מה יימנע ממני להעביר בתמורה לווצ'ביץ' חבילת שחקנים שכביכול משתווה לו, אך בעצם חלקם לא מיועדים להיות קיפרים לא אצלי ולא אצלו ?
מה יימנע מאיתנו להעביר את הטרייד הזה, שברור לשני הצדדים שהוא יתרום יותר לצד אחד מאשר לשני, בתמורה להבטחת "שמור לי ואשמור לך", אפילו עם החזר בליגה אחרת ?
הרי הטרייד יעבור כל בחינת וטואים של חברי הליגה או של הקומיש, כי החבילה תהיה טובה מספיק על הנייר ואתה לא יכול להגיד לבנאדם, אם כבר אפשרת מצב כזה, ש"להגדיל את היצע הבחירה שלו בקיפרים" זה לא מספיק טוב בשבילו.

סתם, פשוט סתם פתח לבצע דברים בעייתיים. וכן, אני לא מתבייש להגיד שאם החוקים יאפשרו זאת אני אנצל את זה ללא שום בושה, בטח אחרי דיון כל כך ארוך שבו הוסברו כל ההשלכות האפשריות.
יש לנו על הפרק אופציה א' בה יש פתח לבצע דברים לא לגמרי מוסריים, שפוגעים בשאר חברי הליגה שלא מעורבים בטרייד,
ומצד שני יש לנו אופציה ב' בה ניתן לבצע אך ורק טריידים על שחקנים שרלוונטיים לשתי הקבוצות ולא נוגעים כלל לשאר חברי הליגה.
לא מבין איך מישהו יעדיף את האופציה הנותנת פתח לביצוע מעשים כשרים אך לא מוסריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 8:21 pm 
Hall of Famer

נכון, הגדרנו את החוקים של הליגה באופן חפוז בסוף, אבל יש רשימת חוקים מסודרת שעמדה תלויה שנה שלמה ואפשר היה לערער על כל מה שכתוב בה ולברבר 1000 פעם על כל פילפול והסתייגות, אף אחד לא עשה את זה.

לגבי החדשים, הם בכל מקרה נפגעים מהחוקים מעצם העובדה שהם מצטרפים מאוחר, אנחנו צריכים לקבוע מה החוקים כאילו רשימת השחקנים בליגה היא קבועה ולא להתחשב בכל שנה במה יקרה אם יבוא שחקן חדש. אנחנו קובעים את מה שטוב לנו בליגה ושחקנים חדשים שרוצים להצטרף צריכים להתמודד עם זה, בשנה הבאה הם יהיו בין הותיקים והם יהנו מהחוקים שכביכול מפלים חדשים. בכל מקרה, המצב האידיאלי שאנחנו שואפים אליו הוא שיש ליגה סגורה שרצה שנים בלי כניסות ויציאות, ואז מה שקורה עם שחקנים חדשים בכלל לא אמור להיות רלוונטי לדיון.

לגבי וטו של הקומיש, לא אמרתי שהוא דבר טוב, אני לא השתמשתי באופציה הזו מעולם ואני גם לא מתכוון להשתמש בה, בגלל זה גם ציינתי וטו של הליגה קודם, אבל במידה והמנג'רים לא פעילים ולא מביעים את דעתם, אופציית הגיבוי הוא שהקומיש מטיל וטו ואז אם המנג'רים חושבים שהוא כן הוגן, הם צריכים לאשר אותו אקטיבית. בכל מקרה, מצב כזה זה נשמע לי סופר נדיר וקיצוני, בטח ובטח בליגה כמו שלנו, זה לא משהו שאמור להתממש לדעתי.

כמו שכבר ציינתי, כל טרייד שיתבצע בקיץ, אני כקומיש אצטרך לבצע אותו ידנית ברוסטרים של הקבוצות אחרי שהליגה תינעל, והליגה תינעל רק אחרי שכולם נרשמו ואז מן הסתם זה אומר שהם גם היו בפורום, ראו את הטרייד ולא טרחו להתנגד. אם כבר, בטרייד במהלך העונה כשיש רק יום אחד להביע התנגדות, הסיכון שיעברו טריידים מפוקפקים כי מנג'רים לא ראו אותם הוא הרבה יותר גדול מאשר בטרייד שעמד בפורום עד 5 דקות לפני העונה.

לגבי הערך, אתה סתם מנטפק, המספרים שנתתי הם רק דוגמה בשליפה מהמותן וציינתי את זה במפורש. הנקודה שלי היא שאפשר לקבוע ערך הוגן לכל שחקן ואז אי אפשר יהיה לקנות אותו במחיר שהוא לא הוגן.

לגבי חבילת שחקנים, שוב, זו אולי פירצה תיאורטית, אבל אני לא רואה אותה מתממשת. למה למוק, נניח, לקבל חבילת שחקנים אם הוא משתמש רק בשחקן אחד מתוכה כקיפר? סתם כי בא לו להיות נחמד אלייך ולתת לך קיפר טוב יותר בתמורה לכמה שחקנים בינוניים? ושוב, טרייד כזה שהוא לא הוגן בכל מקרה יפסל אוטומטית ע"י וטואים של השחקנים בליגה, כך שזה בכלל לא רלוונטי.

בכל מקרה, טריידים לא מוסריים או לא כשרים יכולים לקרות גם מחוץ לעונה וגם בתוך העונה, בגלל זה יש מנגון של וטו. אני באופן אישי לא רואה שום סיבה להפוך את רשימת החוקים לרשימה ארוכה של איסורים שאנשים יתברברו בתוכה רק כדי שמישהו חס וחלילה לא ישיג את וויצ'ביץ' כקיפר במקום ברוק לופז, זה לא אסון כזה גדול בעיני ובכל מקרה, כמו שכתבתי, הדיון הוא תיאורטי לגמרי כרגע כי אין אף טרייד כזה על השולחן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 8:29 pm 
Junior

למען הרקורד, אני לא משתגע על טריידים טרם העונה ומבחינתי שלא יהיו.
אבל צ'ונסי כל הנקודות שלך פשוט לא נכונות.

קודם כל, אין סיכוי בעולם שהייתי נותן לך שחקן בקאליבר של ווצ'ביץ' בתמורה ל5 דולר מסכנים. למה? כי ב5 דולר נוספים אני יוכל להביא בדראפט איזה דמאר דהרוזן ולא ווצ'ביץ'. למה לי לחזק אותך בתמורה לכלום ולאבד על הדרך את האפשרות לאסוף את ווצ'ביץ' בחזרה? אני יוצא מופסד פעמיים.
דבר שני, אין סיכוי שטרייד כזה יעבור בליגה.
אני אגב, נגד הצבעות וטו של הליגה. כאמור, לא כולם תמיד פה וצריך לחכות לכולם. זה סבוך ורוויי אינטרסים. אני מעדיף לסמוך על הקומיש כמו בהייד, שיהיה עם האצבע על הדופק וידאג לפייר פליי. ובהקשר הזה אני סומך על רוני במאת האחוזים. אין שום צורך בהצבעות של הליגה.

את אותו טרייד שאתה מפחד שיקרה עכשיו, אני או כל אחד אחר יכלנו לערוך טרם הטרייד דד ליין. אני לא רואה שום הבדל.

דבר נוסף, אם הטריידים יפתחו לאחר השיוך, זה אומר שיהיה כמעט בלתי אפשרי להוציא טריידים לפועל. בליגה הזו בניגוד לאחרות אנחנו משייכים פר עמדה. וזה אומר בפועל שהאפשרות היחידה שלך לעשות טרייד תהיה טמונה בשחקן החופשי שלך. כי כל שחקן שתוציא מהחמישייה, תצטרך למלא את העמדה שלו בחזרה.

אני אמחיש לך עד כמה זה בלתי אפשרי. המקום היחידי שבו אני למשל ארצה להשתדרג הוא בשוטינג וזה אומר שפעם אחת אני צריך שוטינג ופעם שנייה- צריך לתת שוטינג. ראש בראש לא אוכל להשתדרג כי לא ייתנו לי שחקן טוב יותר אחד על אחד נכון? אז אצטרך להוסיף שחקן שיתאים עמדתית למנג'ר השני וגם לי כי אין אפשרות לעשות טריידים שאינם אחד על אחד, שניים על שניים וכו'. האפשרות להוציא טריידים לפועל בשישיות הם כמעט בלתי אפשריים.

לא רואה פסול בטריידיניג צ'יפס שנאספו במהלך העונה. הרי לא מדובר על קוטלי קנים שנאספו מהשוק. מדובר על כוכבים שקבוצות אחרות רוצות אותן כשחקני ליבה. הדוגמא של איגודלה לא רצינית כי אף אחד לא ייקח אותו כקיפר.

לא יהיו טריידים על שחקני ספאם אלא על שחקני ליבה בלבד. ואם אתה מנטרל את היכלת של שחקנים לקבל כסף, אזי יהיו טריידים אך ורק על שחקנים שישארו קיפרים.

שוב, בשורה התחתונה, לא ממש אכפת לי אם תהיה אפשרות לטריידים או לא. אני אפילו מעדיף שלא. אבל הנקודות שלך פשוט לא נכונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 10:36 pm 
Junior

ציטוט:
נכון, הגדרנו את החוקים של הליגה באופן חפוז בסוף, אבל יש רשימת חוקים מסודרת שעמדה תלויה שנה שלמה ואפשר היה לערער על כל מה שכתוב בה ולברבר 1000 פעם על כל פילפול והסתייגות, אף אחד לא עשה את זה.

רשימת חוקים מאוד-מאוד חלקית בה לא נגענו בשום נושא כמעט מעבר לקיפרים.

ציטוט:
לגבי הערך, אתה סתם מנטפק, המספרים שנתתי הם רק דוגמה בשליפה מהמותן וציינתי את זה במפורש. הנקודה שלי היא שאפשר לקבוע ערך הוגן לכל שחקן ואז אי אפשר יהיה לקנות אותו במחיר שהוא לא הוגן.

לא אני לא, כי ההרחבה שלי הייתה לגבי מצב בו קובעים שהערך בו ניתן לקנות את השחקן הוא שווי השוק שלו.
תסתכל שוב על הנושא ועל מה שרשמתי שם, ותגיד לי האם לדעתך זה פותר משהו, או שפשוט ייצרת מצב בו לחלוטין יהיה לי עדיף לקחת ווצ'ביץ' לדוגמא בערך הנקוב שלו.

ציטוט:
לגבי חבילת שחקנים, שוב, זו אולי פירצה תיאורטית, אבל אני לא רואה אותה מתממשת. למה למוק, נניח, לקבל חבילת שחקנים אם הוא משתמש רק בשחקן אחד מתוכה כקיפר? סתם כי בא לו להיות נחמד אלייך ולתת לך קיפר טוב יותר בתמורה לכמה שחקנים בינוניים? ושוב, טרייד כזה שהוא לא הוגן בכל מקרה יפסל אוטומטית ע"י וטואים של השחקנים בליגה, כך שזה בכלל לא רלוונטי.

לא רק כי הוא רוצה להיות נחמד אליי, אלא בגלל ששווה לו להיכנס למצב בו אני חייב לו בעתיד, כשכל מה שהוא נותן בתמורה לחוב הזה זה שחקן בו לא יהיה לו שימוש. בעצם, בתמורה לחוב הזה הוא מוותר על הסיכוי שלו לזכות במלחמת המכרז על השחקן. אבל זה סתם אנקדוטה.

העניין המרכזי הוא שאין שום סיבה שטרייד כזה ייפסל, נניח, ברוק לופז + איגי על ווצ'ביץ'. למה שמישהו יצביע נגד זה אם החוקים ברורים ואומרים שניתן לבצע טריידים לפני שיוך הקיפרים ?
למה שלמישהו תהיה הזכות להגיד למוק שהטרייד הזה לא נכון לו ? למה שמישהו לא יקבל טענה של מוק, שבתמורה לווצ'ביץ' עדיף לו לקבל את האופציה להתלבט בין איגי לקליי בנוסף לכך שיש לו גם את ברוק לופז להכניס למערכת השיקולים ?

הרי אתה רוצה לאפשר טריידים על שחקנים שלא צפויים להיות קיפרים, אז למה שאחר כך יבטלו טריידים כאלה ?

ציטוט:
בכל מקרה, טריידים לא מוסריים או לא כשרים יכולים לקרות גם מחוץ לעונה וגם בתוך העונה, בגלל זה יש מנגון של וטו.

נכון, אבל במהלך העונה טריידים מבוצעים עם השלכות לגבי הקבוצות שמבצעות את הטרייד.
טריידים לפני שיוך הקיפרים ייכללו שחקנים שלא ייגרמו לשום השלכות.

ציטוט:
אני באופן אישי לא רואה שום סיבה להפוך את רשימת החוקים לרשימה ארוכה של איסורים שאנשים יתברברו בתוכה רק כדי שמישהו חס וחלילה לא ישיג את וויצ'ביץ' כקיפר במקום ברוק לופז, זה לא אסון כזה גדול בעיני ובכל מקרה, כמו שכתבתי, הדיון הוא תיאורטי לגמרי כרגע כי אין אף טרייד כזה על השולחן.

לציין בחוקים שטריידים מתאפשרים רק לאחר שיוך הקיפרים לא יהפוך את רשימת החוקים לרשימה ארוכה של איסורים. בסך הכל שורה אחת, אותה שורה בה תציין מהם החוקים לגבי הטריידים לפני העונה.
הדיון הוא כרגע תיאורטי כי אנחנו דנים בנושא. תהיה בטוח שטריידים רלוונטיים יעלו לאוויר ברגע שיוחלט, אם וכאשר, שניתן לבצע כרגע טריידים.

מוק -

ציטוט:
אבל צ'ונסי כל הנקודות שלך פשוט לא נכונות.

עם כל הכבוד, אני חושב שרפרפת על מה שכתבתי ולא קראת באמת ולא חשבת על מה שאני מציג. כ-ל מה שכתבתי כאן הוא כלקח מבעיות שנוצרו בליגות אחרות ברחבי הרשת ועליהם קראתי בפורומים שלהם. אז להגיד שהדברים פה לא נכונים, זה, אממממ... לא נכון.

אז סבבה, יכול להיות שהגזמתי לגבי ה-5$. זה הופך את כ-ל הנקודות שלי ללא נכונות ? שטויות במיץ.
אז תתעלם מנושא ה-5$ ותענה לי על הנושאים האחרים. תענה לי מה לא הגיוני ולמה לא יעבור טרייד של, נניח, לופז + איגי על פאו גאסול.
תענה לי איך תהיה לך בכלל התלבטות האם למכור לי את ווצ'ביץ' במחיר שיאהו קבעו לו ? ואיך זה לא פוגע במרקם של כל שאר הליגה.

ציטוט:
דבר נוסף, אם הטריידים יפתחו לאחר השיוך, זה אומר שיהיה כמעט בלתי אפשרי להוציא טריידים לפועל. בליגה הזו בניגוד לאחרות אנחנו משייכים פר עמדה. וזה אומר בפועל שהאפשרות היחידה שלך לעשות טרייד תהיה טמונה בשחקן החופשי שלך. כי כל שחקן שתוציא מהחמישייה, תצטרך למלא את העמדה שלו בחזרה.

סבבה, אז יהיה קשה יותר לבצע טריידים במהלך התקופה הזו. אז ?
האם החלופה, של להחליף שחקנים לפני שיוך הקיפרים ולכלול שחקנים שלא מיועדים לקיפריות כדי שהטרייד יהיה נוח יותר בגלל העמדות, האם זה טוב יותר ? לא הגיוני בעליל.
ווודאי שזה אפשרי, בזכות העמדה החופשית.

ציטוט:
לא יהיו טריידים על שחקני ספאם אלא על שחקני ליבה בלבד. ואם אתה מנטרל את היכלת של שחקנים לקבל כסף, אזי יהיו טריידים אך ורק על שחקנים שישארו קיפרים.

את הבעייתיות בכסף כבר הסברתי. אז אם אתה מוציא את הרעיון של הכסף, וכמו שאתה אומר יהיו טריידים אך ורק על שחקנים שיישארו קיפרים, אז, ובכן, למה לא לעשות את הטריידים רק אחרי שיוך הקיפרים ?

ציטוט:
שוב, בשורה התחתונה, לא ממש אכפת לי אם תהיה אפשרות לטריידים או לא. אני אפילו מעדיף שלא.

ציטוט:
אני לא משתגע על טריידים טרם העונה ומבחינתי שלא יהיו.

יופי, אז כל הדיון היה פילוסופי בלבד, כי כמו שרוני אמר, אם יש רוב לדרך מסויימת, הרוב ייקבע.
אני מתנגד לטריידים במהלך הקיץ, עודד מתנגד, אתה מעדיף שלא יהיו.
3 מתוך 6 צריך להספיק, אבל אם רוצים להחמיר אפשר לחכות לקבל דיעה גם מאלון ו/או דייס. אם שניהם לא יהיו בעד חילופים טרום דראפט, אז החוק צריך להיות שאין טריידים עד לתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 12:06 am 
Hall of Famer

צ'ונסי, לדעתי אתה מתפלסף כאן באמת על שום דבר, ניקח כאן את הדוגמה של טרייד של גאסול תמורת לופז+איגי, יש כאן שתי אפשרויות, או שאתה חושב שזה טרייד לגיטימי והוגן, ואז אין שום סיבה שתפסול אותו, או שאתה חושב שהוא לא לגיטימי, ואתה אתה תפסול אותו. לא יעבור אף טרייד בליגה, קיץ או לא קיץ, שהמנג'רים חושבים שהוא לא הוגן או ממניעים לא כשרים, זה עד כדי כך פשוט. האופציה של לנצל את המערכת היא לא ריאלית לדעתי.

ולגבי המחירים, שוב, אתה מתעסק במשהו תיאורטי לגמרי, אני נתתי את מחיר השוק כערך ההוגן רק כדוגמה, אפשר גם להחליט שהערך ההוגן הוא פי 6 ממחיר השוק, רבע ממחיר השוק או כל אלגוריתם אחר שעולה לך לראש, הדוגמה שנתתי היא בדיוק מה שהיא, דוגמה. אתה לוקח את הערכים שנתתי כדוגמה, מתייחס אליהם כעובדה מוגמרת ואז קובע שהם לא טובים ופוסל את כל הרעיון על הסף, זה קצת מצחיק בעיני כי אתה מתווכח עם משהו שבכלל לא טענתי.

לגבי איסורים, טריידים בקיץ זו רק דוגמה אחת, יכולות להיות 1001 אופציות לדברים שאפשר לעשות ולא חשבנו עליהם, אז על כל דבר כזה נוסיף עוד שורה ועוד שורה? צריך גם להיות הגיוניים, החוקים צריכים להיות פשוטים, קצרים וקריאים בלי ניטפוק על כל אופציה שמישהו, אולי, יחשוב פעם להשתמש בה. בדיוק בשביל המקרים האלו הליגה יכולה להטיל וטו וכגיבוי יש אותי כקומיש עם סמכויות לעצור כל דבר שנראה לא הוגן או לא ראוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 12:23 am 
Junior

רוני, במחשבה שלי בכלל לא התייחסתי למחיר שנתת כדוגמא. התייחסתי למחיר השוק בדוגמאות שאני נתתי, כי זה הדבר ההגיוני לטעמי לקבוע אם וכאשר קובעים דבר כזה, כי לקבוע מחיר קטן יותר כמובן לא הגיוני, ומחיר גבוה יותר, בין אם זה 10% או 20% או לא יודע מה, זה לא משנה, כי אז זה מבטל את כל הרעיון כי יהיה עדיף לי לחכות לדראפט ולא לקנות את השחקן, כי לא יהיה בכך הרבה היגיון.

לגבי הדוגמא של גאסול תמורת לופז+איגי, זה לא כמו שהצגת את זה. לטעמי זה טרייד לא לגיטימי לחלוטין, כי אנחנו מדברים על שלושה שחקנים שרק אחד מהם היה אמור להיות קיפר, ורק אחד מהם גם יהיה קיפר אחרי הטרייד.
אבל, אם הוא היה מוצג כרגע לבחינת הליגה, הוא בהחלט היה עובר, כי אי אפשר לטעון שזה לא טרייד שוויוני לפי מאזן הכוחות של השחקנים שעל הפרק, ואם היה מוצג טרייד כזה לבחינת הליגה, לא הייתי עושה עליו וטו כי במסגרת החוקים הוא לגיטימי לחלוטין.
אני רק אומר, שמסגרת החוקים לא צריכה לאפשר את זה, טרייד של שלושה שחקנים ששניים מהם לא רלוונטיים.
אפשר להמשיך להתפלסף על זה ולטעון שאם כך אז אנשים היו מצביעים וטו, אבל לטעמי הם לא היו מצביעים, כי הטרייד על פניו הוגן לחלוטין, ורק כשנכנסים לבדיקה מערכתית רחבה יותר אז מבינים שבעצם שניים מתוך שלושה שחקנים הם סתם פילרים כדי לעשות את הטרייד הזה נעים לעין.

לגבי איסורים ומה רשום בחוקים ומה לא, דווקא הנושא הזה הוא כן משהו שהיה צריך להופיע בצורה ברורה בחוקים, כי ברירת המחדל הרי של המערכת עצמה היא שאין טריידים לפני הדראפט. אז אם אנחנו עושים שינוי אצלנו לעומת מה שקיים במערכת, הוא חייב להיות מצויין בחוקים בצורה ברורה.

אנחנו מדברים באוויר, נכון, אבל צריך ללמוד ממקומות אחרים, כי לנו אין את הניסיון בזה. אז אני אומר לך שראיתי בכמה וכמה ליגות שהיה אפשר לעשות בהן טריידים במהלך הקיץ, וזה גרם להמון בלאגן, חוסר הוגנות וטענות, ואז חלקן הפסיקו עם זה וביטלו את האפשרות לבצע טריידים במהלך הקיץ.
אז אין טעם לעשות את הניסוי הזה גם כאן.
וגם כך, כאמור, שלושה מתנגדים, אז לא צריך לאפשר טריידים בקיץ וחסל ויכוחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 12:47 am 
Junior

צ'ונסי, האמת היא שאפשר לפתור את הבעייתיות בצורה הרבה יותר קלה.

הרי מה שמפריע לך זה שאתה אומר- טרייד של איגי ולופז מול גאסול הוא מאוזן לכאורה ואין סיבה שיפסל למרות שרק אחד כאן ימשיך הלאה.

אז אני אומר, זה הרבה יותר פשוט.

אם רוצים לבצע טריידים לפני העונה, החוק היחידי שצריך לחוקק בכדי לשמור על הפייר פליי הוא שכל שחקן שיהיה מעורב בטרייד מחויב להיות קיפר. או אז- טרייד כזה יפול מייד.

זה גם ייתן מרחב תמרון גדול יותר לעשות טריידים, גם יהפוך את סוף העונה הבאה לכזו שבה שחקנים טובים לא יזרקו סתם לשוק ללא מחשבה וגם ייתן אסטרטגיה נוספת לפרנצ'ייז בדומה לזו של שחקנים עם חוזים מסתיימים.

נ.ב. אתה מוזמן לנסות לבנות טריידים במתכונת של שישיות ואחד על אחד. זה לא רק קשה זה בלתי אפשרי. אני לא רואה איך אפשר להביא שני אנשים להסכים לטרייד שבו הם צריכים לפחות בחצי ממנו ללכת על עמדת ראש בראש.

אתה אוהב לשחק- זרוק לי סנריואים שעוברים לדעתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 3:24 am 
Junior

תראה, לגבי ההצעה שלך לכך ששחקן שמעורב בטרייד חייב להישמר כקיפר אחר כך, אז.... בום, מצאת את זה.
אתם רואים למה מתדיינים פה ארוכות ? כי כשמתדיינים מספיק, בסוף מוצאים את הפיתרון והעמק השווה.
(בעצם... למה לעזאזל לא יכולת לחשוב על זה לפני איזה 20 הודעות ובערך 10,000 מילה שכתבתי בנושא.. אוף, כמה זמן היית מפנה לי, לנו, לדברים אחרים..)

בקיצור, זה הפיתרון לטעמי. אפשר לסכם טריידים במהלך הקיץ, מייד עם פתיחת הליגה ביאהו, ועל השחקנים המעורבים להישמר כקיפרים בקבוצות שלהם לאחר מכן.

אני חושב שצריך לאפשר חריגה מיוחדת למקרה של פציעה, אבל בעיקרון זה צריך להילקח במערכת השיקולים של המעורבים, אז נגיד מקרה של פציעה חדשה* שהדיווח עליה (כשהדיווח הוא, נגיד, כשבוע לאחר הפציעה) הוא הפסד של 20 משחקים ומעלה, אז יש לאפשר למנג'ר "לחזור בו מהתחייבותו".
* פציעה חדשה, ולא אחת שמתעכבת, כי אם לקחת בטרייד שחקן פצוע שבסוף חטף עיכוב (איך זה הולך באנגלית ? ברח לי. סט-בק ?) בפציעה שלו, זב"ש, כי היית צריך לקחת את זה בחשבון כשהימרת על שחקן פצוע.

אני מקווה ששני הנושאים הנספחים לא יעוררו יותר מדי מחלוקת.. :

1. אני חושב שכדאי מאוד שהקיץ הזה לא נעשה טריידים ונתחיל עם זה רק מהשנה הבאה, כי זה ייפגע במצטרפים החדשים מאוד, וגם בעודד בדיעבד.
גם כך הם מתחילים בעמדת נחיתות גדולה מאוד לעומת מי שהתחיל בעונה שעברה, גם כך לא הסכמתם לאף אחת מההצעות שנועדו לאפשר להם נחיתה רכה יותר.
אז לפחות זה.

2. אני חושב שאת השימוש בכסף בטריידים חובה להגביל רק לטרייד בו גם עוברים שחקנים בכל הצדדים (ואני רושם כל, כי יכול להיות מגניב טרייד משולש) .
כי אם לא,
אז לא פתרנו לטעמי את הבעיות שהעליתי בנושא הזה, שלפחות חלקן היו מהותיות.
האפשרות לשימוש בכסף בטריידים על שחקנים, אגב, זה גם הפיתרון הראשון שלי לקושיה של מוק בסיפא של ההודעה הקודמת.

אבל בקיצור, סחתיין מוק, לדעתי הבאת את זה בדיוק לנקודה הנכונה ביותר, שתאפשר את המצב האידיאלי לדעתי.
אני מתכוון לאמץ את הנושא גם לדיינסטי הד2הד, שאגב, יהיה נחמד אם תועילו בטובכם להשתתף בדיון גם שם.. הזמן דוחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 10:55 am 
Junior

אין לי בעיה עם הפתרון, אבל צ'אנסי, זה לא פותר בעיה שהעלית.
למשל מוק עם 5 סנטרים ברמת קיפר ימסור אחד מאלו שהוא לא מתכוון לשמור תמורת, למשל, פוינט שוולפסון לא יכול לשמור.
הם מתקנים בקיץ דברים שהם לא עבדו עליהם במהלך העונה הקודמת.

אישית,
אני בעד טריידים שמערבים כסף ולא רוצה לפסול אותם.
זה לגיטימי להעביר בחירת דראפט תמורת שחקן ב-NBA וכאן המושג של פילרים בשביל שכר לא קיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 11:01 am 
Hall of Famer

נראה לי שאם לא יהיו התנגדויות אפשר להוסיף לחוקים את הניסוח הבא: מותר למנג'רים לערוך טריידים בקיץ בתנאי שכל השחקנים המעורבים בטרייד יבחרו כקיפרים בתחילת העונה (חריגים כגון פציעות ארוכות שקרו לאחר הטרייד ידונו בהתאם לצורך). ניתן להוסיף לשחקנים העוברים בטרייד גם סכומי כסף לשימוש בדראפט שיועברו ממנג'ר למנג'ר כדי לאזן טרייד אך לא ניתן לשלוח שחקן תמורת כסף בלבד. כל הטריידים יוצגו בפורום לפני תחילת העונה ולמנג'רים תהיה אפשרות להטיל וטו ברוב רגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 11:10 am 
Sophomore

נראה לי שבקרוב נצטרך כאן עורך דין :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 12:06 pm 
Hall of Famer

מה אתם אומרים, ללכת בדראפט על ציון אמיר או יורם שפטל? מי יביא לי יותר ניצחונות בפלילים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 12:29 pm 
Junior

idansha כתב:
אין לי בעיה עם הפתרון, אבל צ'אנסי, זה לא פותר בעיה שהעלית.
למשל מוק עם 5 סנטרים ברמת קיפר ימסור אחד מאלו שהוא לא מתכוון לשמור תמורת, למשל, פוינט שוולפסון לא יכול לשמור.
הם מתקנים בקיץ דברים שהם לא עבדו עליהם במהלך העונה הקודמת.

אישית,
אני בעד טריידים שמערבים כסף ולא רוצה לפסול אותם.
זה לגיטימי להעביר בחירת דראפט תמורת שחקן ב-NBA וכאן המושג של פילרים בשביל שכר לא קיים

מאוד לא מדויק מה שאתה כותב. כי להחזיק שחקנים שאינם קיפרים ברמת קיפרים זה חלק מהעבודה.
יש לי נסיון של כמה שנים בליגות דיינסטי ואני מסיים את הליגה עם טווח שחקנים רחב בכדי שתהיה לי היכלת לתקן.
רונדו, קובי וווסטברוק פצועים להרבה זמן ומי שלא הכין להם תכנית מגירה- נדפק.

אתה מסיים עונה עם שחקנים חזקים בכדי שתהיה לך פעם אחת את היכלת לבחור מתוך סגל רחב ולהקטין אפשרויות של פציעה, טרייד וכוחות טבע עליון. ופעם שנייה- נותן לעצמך אפשרות להחזיר אליך את השחקנים הללו בדראפט.
אם היית מספיק מוכשר להחזיק ולגדל שחקנים טובים מספיק בכדי להיות קיפרים בקבוצות אחרות, גם מגיע לך לקטוף עליהם פירות.
זה לא מקרי שלחלק מהקבוצות יש שחקנים ברמת קיפרים שלא הולכים איתם- זו חלק מהעבודה השנתית.

נ.ב. לא רק שאני לא חושב שהחדשים יפגעו אם השוק יפתח כרגע לטריידים, אלא ההיפך הגמור- יהיה להם יתרון על שאר הליגה משום שיש להם יותר כסף להציע מאשר לשחקן וותיק. עובדתית נטו- הם יוכלו להשיג כל שחקן שהם רוצים טרם הדראפט.

אם אתה רוצה באמת להיות הוגן, זה לאפשר להם לרכוש שחקנים בכסף טרם הדראפט ולהעניק להם יתרון משמעותי עליך מהבחינה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 5:24 pm 
Junior

עידן, לטעמי ההצעה האחרונה פותרת את כל הבעיות ויוצרת את המצב הטוב ביותר.

ציטוט:
מותר למנג'רים לערוך טריידים בקיץ בתנאי שכל השחקנים המעורבים בטרייד יבחרו כקיפרים בתחילת העונה (חריגים כגון פציעות ארוכות שקרו לאחר הטרייד ידונו בהתאם לצורך). ניתן להוסיף לשחקנים העוברים בטרייד גם סכומי כסף לשימוש בדראפט שיועברו ממנג'ר למנג'ר כדי לאזן טרייד אך לא ניתן לשלוח שחקן תמורת כסף בלבד. כל הטריידים יוצגו בפורום לפני תחילת העונה ולמנג'רים תהיה אפשרות להטיל וטו ברוב רגיל.

:ti_pa:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 15, 2013 9:13 pm 
Hall of Famer

אוקיי, ההגדרות החדשות בהתאם למספר הקבוצות בליגה:

עמדות:
PG
SG
2*G
SF
PF
2*F
2*C
3*UTL
3*BN

סה"כ 15 עמדות ברוסטר לכל קבוצה כפול 9 קבוצות נותן לנו ליגה בעומק 135 שחקנים.

לגבי תקציבים שתי אופציות (חפירה קלה, אז זה בעיקר בשביל צ'ונסי :)), במקור קבענו שהאלופה מקבלת 170 וכל קבוצה שסיימה אחריה מקבלת 10 יותר עד לאחרונה שמקבלת 220. אם אנחנו נשארים עם החלוקה הזו, זה אומר שהקבוצה האחרונה, כלומר אני, מקבלת 27.5 פר רוסטר ספוט פנוי, החדשים יקבלו לפי המפתח הזה 28.5 לכל רוסטר ספוט פנוי, ומכיוון שיש להם 9 עמדות פנויות ברוסטר, התקציב שהם יקבלו בעיגול למעלה יוצא 257. האופציה הזו ממשיכה את מה שעשינו בשנה שעברה, אבל החסרון בה הוא שיהיה לנו הרבה יותר כסף לבזבז פר שחקן ביחס לערכים של יאהו אז יהיה קשה להעזר בהם כדי לתמחר שחקנים.

אופציה ב' היא לקחת את המחיר של השחקן היקר ביותר שלא יבחר אצלנו בדראפט, לחלק ב-2 לצורך העניין ואז זה ערך הבסיס הממוצע לרוסטר ספוט, אם לצורך העניין הערך יצא 10, אז מוק שסיים רביעי לפני שנה והוא כביכול אמצעי מבחינת הדירוג, יקבל תקציב של 80, כל מי שדורג לפניו יקבל 1 פחות פר רוסטר ספוט עד לאלון שלקח אליפות ויקבל 56 (7 לרוסטר ספוט), אני אקבל 12 לרוסטר ספוט (106) והחדשים יקבלו 117 (13 פר רוסטר ספוט כפול 9 עמדות). החסרון בשיטה הזו הוא שהפערים יוצאים גדולים מדי לטעמי בין הראשונים לאחרונים.

אופציה ג... אתם מוזמנים להציע אם יש לכם רעיון טוב, לי כרגע לא עולה משהו בראש. אני באופן אישי מעדיף את אופציה א'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 16, 2013 3:49 am 
Junior

אופציה ב׳ לא טובה, גם כי אתה מבטל/מקשה מאוד על עריכת טריידים עם כסף במהלך העונה, שזה דבר די מגניב לדעתי כי זה מדמה יפה החלפה של בחירת דראפט בטריידים. וגם כי היא מסובכת הרבה יותר מדי.

אופציה א׳ עדיפה לדעתי, הנוחה ביותר וכנראה המעניקה הבדל בצורה הטובה ביותר וההוגנת לחלוקה בין הקבוצות. זו לפחות צריכה להיות השאיפה. אם נבין מהדראפט העונה שלא, אז עדיף שנשנה..
אם המחיר הוא שנצטרך להתכונן קצת יותר טוב לדראפט כדי להבין איך להעריך נכון את השווי של השחקנים בדראפט, אז שיהיה, כי זה מה שאנחנו אמורים גם כך לעשות, כי המחירים של יאהו מעצמם מוזרים לגבי המון שחקנים, בטח ובטח כשאנחנו מדברים על דראפט לליגת קיפרים, ובטח ובטח ובטח כשאנחנו מדברים על קטגוריות משחק שונות מאשר הדיפולט לליגות שלפיו יאהו קובעים את שווי השחקנים.

לגבי העונה הקרובה, בשביל שהחדשים לא ייצטרכו להתחיל עם מבנה שונה ועם סכום משמעותית שונה, עדיף שהם ייכנסו עם אותו מספר שחקנים כמו כולם. ואז שיקבלו סכום שווה לקבוצה הכי נמוכה, או משהו אחר.
כמו כן, לדעתי כדאי לאמץ את ההצעה של עודד - שכמו שאנחנו לא הוגבלנו לבחור את החמישייה שלנו בעונה שעברה, כך צריך לאפשר להם לבחור את השישייה שלהם (או ה-7) בדראפט הפרטי בצורה חופשית, ללא הגבלה לעמדות. בקיץ הבא כמובן כבר ייצטרכו לנעול חמישייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 16, 2013 7:06 am 
Hall of Famer

צ'ונסי, כבר סגרנו שהם בוחרים 6 קיפרים, כלומר בדיוק כמונו רק בלי סופמור, אז בוא לא ניכנס לויכוח הזה שוב כי זה לא יגמר. הם מקבלים קצת יותר מהאחרונה, גם כדי לעזור להם לאזן את הסגלים וגם כי יש להם עוד רוסטר ספוט למלא (9 לחדשים, 8 לותיקים). בכל מקרה, אם לא יהיו התנגדויות היום או מחר, אני אעדכן את התקציבים בהתאם לאופציה א'. לגבי בחירת שחקנים אני מסכים, הם חופשיים לגמרי, אבל לשנה הבאה הם יצטרכו לבחור לפי עמדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה