סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 9:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 88 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
המושבע ה-13 כתב:
עופר האדום כתב:

ההודעה החדשה תגיע מחר בצהריים. מצרפלס בכל מקרה מסיימת את הסיבוב במקום השלישי.

נו שמישהו יעשה את החישוב. מה תהיה הטבלה מחר בשני המקרים ?

מה זה חשוב? האמת לא ממש מבין את ההתעסקות בטבלה בסוף הסיבוב הראשון. זה לא משנה כלום ולא משנה את סדר המשחקים או שום דבר. בעוד שבועיים מי שמקום שני יכול להיות שישי וכדומה. מה שחשוב זה המיקום בסוף הסיבוב השני והמאזן ניצחונות מול הפסדים...

אתה סתם כותב את זה כי אתם במקום החמישי :wink:

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:19 pm 
Hall of Famer

כשרנדל (אולי יהיה כשיר למשחק מול אילת) ורוט (מושבת לעוד 3-4 שבועות) חסרים,דונטה סמית יצטרך לעבוד שעות נוספות (וכנראה גם דופרי שישמור עליו ברוב דקות המשחק)

לדעתי חיפה תילחם כמו חיה פצועה ויכול להתפתח משחק צמוד ומעניין עד הסוף עם קרב מוחות בין 2 מאמנים טובים עם סגנונות שונים ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מגדל קבוצה מפחידה. כל חודש מתחזקת בעוד שחקן
רובם יוצאי מכבי תל אביב. אולי בהרכב מלא נוכל להתמודד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:29 pm 
מנהל פורום

דייי אתה לא רציני
מגדל קלפים, תמיד מתפרקת ברגע האמת
תשאר רגוע
אני אוהב שאתה רגוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:30 pm 
Senior

עופר, לא באמת שאני לא מבין את האובססיה הזאת לגביי המיקומים בסוף הסיבוב הראשון. המשחק מחר בשבילנו הוא סופר סופר חשוב מעצם זה שירושלים עם נקודה יותר, זה משחק בית וזה למעשה משחק על 4 נק' כמו שאומרים... הפסד פה הקבוצה בפיגור אדיר מול ירושלים (ובכלל). ודווקא מה שאתה אומר שבכל מקרה אנחנו מקום חמישי זאת הדוגמא הכי טובה, כי אם מסתכלים על המיקום בטבלה אז המשחק הזה לא משנה כלום :-) כשבעצם זה משחק עונה (מהצד החיפאי לפחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:36 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
דייי אתה לא רציני
מגדל קלפים, תמיד מתפרקת ברגע האמת
תשאר רגוע
אני אוהב שאתה רגוע

זה עדיין לא רגע האמת. בדצמבר מגדל תמיד חזקים
חוצמזה יש להם שחקנים אלופים כמו אליליהו יותם ומאמן אלוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:43 pm 
Junior

הזכרתי את המפתח וזה השחקנים המשלימים של הפועל אז להלן התוצאות:
הארפר - 20 נקודות.
נאור - 17 נקודות.

ומאחר ומדובר בשני שחקנים שלא יכולים לייצר לעצמם כלום, המשמעות היא שהמאמן שלנו לא הגיע מוכן לשחק הזה. במצב של 59:64 לנו הוא עם חמישית ליצנים של גוני, הרוש ורוזפלט ועם 3 גלמים כאלה בהגנה מה הפלא שהוא נאלץ לשמור הגנת חילופים ולראות איך פעם אחר פעם קוברים אותו משלוש. פשוט אבדן עשתונות מוחלט של ליובין שהוא ורק הוא הפסיד לנו את המשחק היום. לימונד עשה מה שהוא רוצה, לליובין יש את אחד משחקני ההגנה הטובים בארץ, סקורר ודווקא היום הדביל ייבש אותו על הספסל לטובת גוני ״הכדור אצלי 18 שניות כל התקפה״ יזרעאלי. ושסקוורר שיחק במחצית הראשונה הוא הרג את לימונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:46 pm 
Hall of Famer

הרצליה סיימה את הסיבוב במקום השמיני החביב עד מאוד . אם חס וחלילה נישאר במקום זה גם בסיום העונה , נקווה שהצהובים יתחילו לשחק כדורסל ולבסס את מקומם הראשון ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:48 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
הארפר - 20 נקודות.
נאור - 17 נקודות.

ומאחר ומדובר בשני שחקנים שלא יכולים לייצר לעצמם כלום, המשמעות היא שהמאמן שלנו לא הגיע מוכן לשחק הזה. במצב של 59:64 לנו הוא עם חמישית ליצנים של גוני, הרוש ורוזפלט ועם 3 גלמים כאלה בהגנה מה הפלא שהוא נאלץ לשמור הגנת חילופים ולראות איך פעם אחר פעם קוברים אותו משלוש. פשוט אבדן עשתונות מוחלט של ליובין שהוא ורק הוא הפסיד לנו את המשחק היום. לימונד עשה מה שהוא רוצה, לליובין יש את אחד משחקני ההגנה הטובים בארץ, סקורר ודווקא היום הדביל ייבש אותו על הספסל לטובת גוני ״הכדור אצלי 18 שניות כל התקפה״ יזרעאלי. ושסקוורר שיחק במחצית הראשונה הוא הרג את לימונד.

הרוש ליצן? הלוואי על כל מאמן ליצן כזה בקבוצה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:51 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שגם אוסישקין ואפילו חולון מועמדות ראויות להפתעת הסיבוב
לשתיהן סגל ישראלי מתחת לממוצע וגם לא ארבעה זרים ראויים לתואר שחקני חיזוק
מרשים אותי המאזן שלהן. במיוחד של אוסישקין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:54 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
לאומית כתב:
הארפר - 20 נקודות.
נאור - 17 נקודות.

הרוש ליצן? הלוואי על כל מאמן ליצן כזה בקבוצה .

הרוש שחקן נשמה אבל כל כך טיפש. ובנוסף, אחד משחקני ההגנה הכי גרועים שיש. מתן נאור היום עם 17 נקודות והוא לא היחיד שעושה שיאי עונה על חשבונו של הרוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:57 pm 
Freshman

בואו נודה על העובדות.. ליובין מאמן רע.
כל הקבוצות שלו עד עכשיו הסריחו מבחינה התקפית ובקושי עברו את ה-75 נקודות למשחק.
שימו לב לאסברי. איך הוא נראה אצל ליובין (אחד הזרים הגרועים בליגה), ואצל אדלשטיין ופרנקו (הזר הכי טוב בליגה).
שימו לב למיטשל וואט, שהיה ממש פח אצל ליובין ולעומת זאת פורח בנס-ציונה.
להפועל הגיע לנצח הערב ואם היינו מנצחים זו הייתה גניבה.
בכל התקפה של הפועל שחקנים יודעים מה הם עושים. אצלנו ? אלתורים של ריינולדס שמסיים משחק משוגע של 33 נקודות, ואם הוא לא נותן משחק משוגע אז אנחנו מפסידים 20.
ליובין החליף 3 זרים בסיבוב הראשון ! זה לא נתפס. תוסיפו לזה שגם את גוני ורוזפלט הוא רצה/רוצה לחתוך ותקבלו מאמן שלא צריך לאמן כדורסל.
הוא קיבל כל מה שהוא רצה.

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:01 pm 
Sophomore

המושבע ה-13 כתב:

הפועל תל אביב בשבילך. ותהיה רפוי, יש לנו סגל ישראלי בסדר גמור. לחולונים שכאן, ארז עשה היום בית ספר לליובין. הניסיון דיבר וזה מה שהכריע את המשחק. זה, והאוהד המפגר שלכם שיושב "ביציע הכבוד" שהחליט לבוא ליציע שלנו ולשמוח שבע דקות לסוף כשהייתם בפלוס שלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:03 pm 
Junior

זה שהוא רוצה לחתוך את גוני ורוזפלט דווקא מראה שמשהו הוא מבין..
שני אלה גורמים רק (אייזיק) ובעיקר (גוני) נזק.

אבל בסך הכל באמת מאמן בינוני. ושממול עומד ארז זה רק בולט יותר.

וסקוטי אלוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:05 pm 
Freshman

לאומית כתב:

וסקוטי אלוהים.

מבין? מי הביא אותם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:07 pm 
Junior

דייסון כתב:
לאומית כתב:

וסקוטי אלוהים.

מבין? מי הביא אותם?

גוני שמעתי מאה גרסאות אבל בחלק גדול מהן הטענה שמיקי דורסמן הביא לו אותו על הפרצוף.
בכל מקרה, לפחות הוא מבין שטעה, יש כאלה שגם בזה לא היו מודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:08 pm 
Freshman

לאומית כתב:
דייסון כתב:
לאומית כתב:

וסקוטי אלוהים.

מבין? מי הביא אותם?

גוני שמעתי מאה גרסאות אבל בחלק גדול מהן הטענה שמיקי דורסמן הביא לו אותו על הפרצוף.
בכל מקרה, לפחות הוא מבין שטעה, יש כאלה שגם בזה לא היו מודים.

הבעיה היא שהוא טועה יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

האח של סומו כתב:
המושבע ה-13 כתב:

הפועל תל אביב בשבילך. ותהיה רפוי, יש לנו סגל ישראלי בסדר גמור. לחולונים שכאן, ארז עשה היום בית ספר לליובין. הניסיון דיבר וזה מה שהכריע את המשחק. זה, והאוהד המפגר שלכם שיושב "ביציע הכבוד" שהחליט לבוא ליציע שלנו ולשמוח שבע דקות לסוף כשהייתם בפלוס שלוש.

אני מחמיא לכם ואתה מתלונן? יש לכם סגל ישראלי בסדר גמור אני מסכים.לא התכוונתי מתחת לממוצע
אלא לא מהשורה הראשונה. שני ישראלים בכירים וחצי.
על הנייר הסגל הישראלי פחות טוב מחיפה מגדל אלקטרה אילת. אפילו הסגל הישראלי של הרצליה ברמה הזאת
שאפו לארז. (אל) תמשיכו ככה. :ti_pa:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:32 pm 
Hall of Famer

לאיזו קיצוניות נגררים פה ...
אם ליובין "מאמן רע" , אסברי "אחד הזרים הגרועים בליגה" ( שבמקרה מדורג במקום ה-14 במדד מבין שחקני הליגה ) , רוזפלט וגוני הם "נזק" - כיצד חולון עם מאזן חיובי פתאום ( וזה עוד עם תחלופת זרים שפגעה בקבוצה בעוד ניצחון נניח ) ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:38 pm 
Junior

shmueliki כתב:
לאיזו קיצוניות נגררים פה ...
אם ליובין "מאמן רע" , אסברי "אחד הזרים הגרועים בליגה" ( שבמקרה מדורג במקום ה-14 במדד מבין שחקני הליגה ) , רוזפלט וגוני הם "נזק" - כיצד חולון עם מאזן חיובי פתאום ( וזה עוד עם תחלופת זרים שפגעה בקבוצה בעוד ניצחון נניח ) ?!

להגיד שרוזפלט וגוני הם רק נזק זו ממש לא קיצוניות. קיצוניות זה להגיד את ההפך.
אסברי בסדר גמור בעיני, יום שחור, קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:39 pm 
Sophomore

כמה הערות לגבי המשחק וההודעות פה:

קוף ירוק, ההערכה שלך לפני המשחק (שאם חולון יורידו את לימונד & בראון לאיזור ה-30 הם ינצחו) הייתה סבירה אבל בסופו של דבר טעית, כי בראון הוא לא רק סקורר, הוא שחקן ענק שעושה הכל. כשהוא קולע 9 נקודות זה לא כי הוא מחטיא הכל והורס את המשחק, זה כי נאור עם 17 נקודות והארפר עם 20, ובראון עם שישה אסיסטים. ובאופן כללי הערכות כאלה טיבן ליפול באחוז די גבוה כי יש יותר מדי פרמטרים נזילים, ולתלות את זהות המנצחת בפרמטר כזה או אחר זה יותר הימור מהערכה.

לגבי קאונסיל אתה צודק. הוא זה שעצר את ריינולדס אחרי המהפך כשעשה משימה אחת פשוטה - להידבק לו לחולצה ולא לבוא לעזור לאף אחד בשום מצב (משהו ששחקנים אחרים בקבוצה, שהם גם אלה שהופכים אותנו לקבוצה הגנה מצוינת בדרך כלל, חוטאים בו).
קאונסיל בתחילת הסיבוב היה פשוט נזק מוחלט בכל שנייה על המגרש, בשני צידיו. הוא עדיין כמובן רחוק מלהספיק וגם לא יספיק, אבל עכשיו לפחות הוא מסוגל לתת תרומה מסוימת, בסיטואציות מסוימות.

לימונד נתן סיבוב מושלם, ואני עדיין בוחר לפניו את קרלון בראון לשחקן הסיבוב (ולפניהם את דונטה, בנקודות).

לגבי אסברי - לא כל יום הוא מקבל את נאור, שולדבראנד גרסת 2013 ובראון על הראש. הוא עדיין שחקן מצוין.

המושבע ה-13, יש לנו (הפועל תל אביב בשבילך) לפחות את אחד מארבעת הסגלים הישראלים הכי טובים בליגה, גם על הנייר (לימונד, נאור ושולדבראנד) ובטח בפועל (מקום שני בליגה בנקודות מישראלים).

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:52 pm 
Junior

לטבלה בסוף הסיבוב הראשון אין שום חשיבות, בטח בהתחשב בהגרלת המשחקים בסיבוב השני. להפועל ירושלים מחכים משחקי בית מול רוב היריבות לצמרת (חיפה, נס ציונה, הפועל תל אביב וגם הרצליה שלהערכתי תשתפר בסיבוב השני), ועל הנייר היא אמורה להפסיד רק שניים או שלושה משחקי חוץ (מכבי בנוקיה, אילת ואולי חולון). גם מכבי מארחת את רוב היריבות לצמרת, ויכולה אולי להפסיד בחיפה (המשחק בעוד כמעט חודש, מספיק זמן כדי שהאלופה תחזור לעצמה ותתחזק), באילת או בהרצליה. הפועל תל אביב לעומת זאת עוד צריכה להתארח בנוקיה, במלחה, בנס מיונה ובחיפה. ניצחון של ירושלים מחר נותן לה מקדמה רצינית במאבק על המקום השני ואולי גם הראשון (אם מכבי תמשיך ביכולת הזאת בליגה ותפסיד עוד שניים-שלושה משחקים.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:58 pm 
Senior

חוצפן חיובי כתב:
קוף ירוק, ההערכה שלך לפני המשחק (שאם חולון יורידו את לימונד & בראון לאיזור ה-30 הם ינצחו) הייתה סבירה אבל בסופו של דבר טעית, כי בראון הוא לא רק סקורר, הוא שחקן ענק שעושה הכל. כשהוא קולע 9 נקודות זה לא כי הוא מחטיא הכל והורס את המשחק, זה כי נאור עם 17 נקודות והארפר עם 20, ובראון עם שישה אסיסטים. ובאופן כללי הערכות כאלה טיבן ליפול באחוז די גבוה כי יש יותר מדי פרמטרים נזילים, ולתלות את זהות המנצחת בפרמטר כזה או אחר זה יותר הימור מהערכה.

חוצפן, לא הבאת את מה שאמרתי לפני המשחק. לא אמרתי שיורידו את לימונד ובראון אלא אם הם יצליחו לצמצם את הפערים מולם כשכיוונתי להרוש, סקוורר, גוני וריינולדס. ריינולדס היה ענק ובעצם בנקודה הזאת חולון עמדה. אבל כמובן יצאתי מנקודת הנחה שאוסברי ימשיך לתת מה שנותן פחות או יותר בשבועות האחרונים שזה 20 נקודות. אמרתי את מה שאמרתי (שכמובן במשחק הזה לא היה נכון) מכיוון שלדעתי זה הברומטר של חולון סה"כ. הגבוהים נותנים פלוס מינוס אותו הדבר, אוסברי גם יחסית יציב. מה שמאד לא יציב בחולון זה תרומת הגארדים ובעיקר הגארדים הישראלים. הערכתי שאם הם יהיו טובים והשאר ימשיכו ביכולת הסבירה זה יספיק לניצחון. ובאופן כללי כמובן שאתה צודק והערכות האלה יש סיכוי גדול ליפול בהם, כדורסל זה משחק דינאמי ולא צפוי בסופו של דבר. בדיוק בגלל זה לא הימרתי בווינר על זה אלא בפורום :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:07 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
חוצפן חיובי כתב:

חוצפן, לא הבאת את מה שאמרתי לפני המשחק. לא אמרתי שיורידו את לימונד ובראון אלא אם הם יצליחו לצמצם את הפערים מולם כשכיוונתי להרוש, סקוורר, גוני וריינולדס. ריינולדס היה ענק ובעצם בנקודה הזאת חולון עמדה. אבל כמובן יצאתי מנקודת הנחה שאוסברי ימשיך לתת מה שנותן פחות או יותר בשבועות האחרונים שזה 20 נקודות. אמרתי את מה שאמרתי (שכמובן במשחק הזה לא היה נכון) מכיוון שלדעתי זה הברומטר של חולון סה"כ. הגבוהים נותנים פלוס מינוס אותו הדבר, אוסברי גם יחסית יציב. מה שמאד לא יציב בחולון זה תרומת הגארדים ובעיקר הגארדים הישראלים. הערכתי שאם הם יהיו טובים והשאר ימשיכו ביכולת הסבירה זה יספיק לניצחון. ובאופן כללי כמובן שאתה צודק והערכות האלה יש סיכוי גדול ליפול בהם, כדורסל זה משחק דינאמי ולא צפוי בסופו של דבר. בדיוק בגלל זה לא הימרתי בווינר על זה אלא בפורום :-)

צמצמו את הפערים מולם. הגארדים שלנו התקפית היו במשחק. האקס פקטור של הפועל כמו שחשבתי היה השחקנים המשלימים וגם המאמן שלנו. אפרופו תרומת ישראלים, יחזקאל סקורר היה צריך לשחק 30 דקות במשחק הזה, מכיוון שהמאמן נתן לו 11, כולם במחצית הראשונה, אי אפשר להאשים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:09 am 
Senior

אמרתי שצמצמו... אבל ביניינו האקס פאקטור לא היו השחקנים המשלימים האקס פאקטור האמיתי היה היכולת של אוסברי. כי זה לא היה יום קליעה רע שסתם לא הלך לו זה היה יום חופש. הפסקתי כבר במהלך המשחק לספור את כמות הלייאפים (לא זריקות) שהוא החטיא ועוד ברגעי מומנטום מאד משמעותיים כל פעם שחולון הייתה קרובה. אם אוסברי ביום רגיל וריינולדס ביום גדול כמו שהיה לו היום גם עם היכולת של השחקנים המשלימים (שפה דווקא נאור לדעתי היה האקס פאקטור האמיתי עם המון נקודות ותמיד ברגעי מומנטום) זה היה מספיק לניצחון שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 88 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: em28 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה