סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:04 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 1:35 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
21:45 שידור ישיר בערוץ 10

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 48&lang=HE

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2704725

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 2:10 pm 
Freshman

שווה ת'רד ?

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 3:06 pm 
Sophomore

כן, יהיה מעניין לראות האם סמית יחזור לכושר ואולי גם היקמן
אגב, לפאנאתינייקוס יש משמעות למשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 3:10 pm 
Sophomore

ומסתבר שזה גם משחק השבוע של היורוליג :)
http://www.euroleague.net/features/voic ... r/i/126702

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 5:35 pm 
Hall of Famer

מקווה לדקות לגייק כהן ובעיקר ללנדסברג, שהוא בעיניי שחקן שבלאט עושה לו עוול מתמשך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 9:13 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
מקווה לדקות לגייק כהן ובעיקר ללנדסברג, שהוא בעיניי שחקן שבלאט עושה לו עוול מתמשך

הוא ממש לא היחיד. הרשימה הולכת וואי באק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:20 pm 
Freshman

יש שידורישיר שאפשר לראות מארה"ב?

התבונן בכוח הבנתך, גלה את הדברים הידועים לך מכבר

ותמצא את הדרך לעוף."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:26 pm 
מנהל פורום

walla

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:07 am 
Hall of Famer

ובינתיים מכבי בעשרים ומשהו הפרש עם רבע אחד לסיום.
מה הסיפור של פאו? איך הקבוצה הצליחה לרדת כל כך? מה גם שמאזנה בליגה היוונית טוב בהחלט (1-9)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:10 am 
Senior

יש מצב מפסידים בכוונה בשביל לקבל בית קל יותר? אין הסבר ליכולת הפח הזאת שלהם. מכבי אפילו לא מתאמצת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:10 am 
Junior

תת רמה. המשחק במלחה אתמול היה הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:14 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
יש מצב מפסידים בכוונה בשביל לקבל בית קל יותר? אין הסבר ליכולת הפח הזאת שלהם. מכבי אפילו לא מתאמצת...

זה לא שעד היום פאו היתה טובה יותר, השנה.

מה שכן, זה אולי המקום להגיד שהשיטה שבה אין הבדל בין מקום ראשון לשלישי או בין שני לרביעי, היא שיטה ממש מטומטמת. אני אוהב את הבית השני הארוך, אבל לא יכול להיות שלא תהיה משמעות בכלל לתוצאות שהקבוצות השיגו בסיבוב הראשון. זה בלתי מתקבל על הדעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:27 am 
מנהל פורום

איזה משחק פח....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:31 am 
Senior

דיאמנטידיס, באטיסט ופוטסיס נראים כמו שלושה תרחים זקנים שצריכים לפרוש. השיא היה כשפוטסיס עשה איירבול מהאלי אופ שדיאמנטידיס מסר לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:58 am 
Hall of Famer

נורטון , אפשר גם להגיד שבמקרים מסוימים קבוצה תעדיף לסיים במקום הרביעי מאשר בראשון - בלתי נתפס .

מדהים שמכבי מנצחים ביוון ( שלא לומר מביסים ) כאשר אף שחקן צהוב לא התעלה על עצמו , אלא כולם היו פשוט בינוניים ומעלה .

קאחה תסיים שלישית רק אם תנצח מחר בדיוק בנקודה הפרש .
ניצחון לספרדים בהפרש גדול יותר - קובאן שלישית .
ניצחון של קובאן - פאו' שלישית .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 1:40 am 
Hall of Famer

הבתים :
מכבי , ריאל מדריד , צסק"א מוסקבה , גלאטסראיי , ז'לגיריס קובנה , באיירן מינכן , פרטיזן בלגרד .
פנרבחצ'ה , אולימפיאקוס , מילאנו , ברצלונה , מלאגה , אנאדולו אפס , קאחה ( ב-95% ) .

פאו' וקובאן יצטרפו בהתאם לתוצאת המשחק מחר .

אפשר להגיד אני חושב שיותר קל לעלות מהבית הראשון , בו הקבוצות הפחות בכירות נראות פחות מאיימות מאשר המקבילות בבית השני .
לשם המחשה - אני יכול לראות את ברצלונה למשל מסתבכת בבית השני ולא עולה . קשה להגיד את אותו המשפט על צסק"א / מכבי בבית הראשון .

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ו' דצמבר 20, 2013 2:09 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 1:49 am 
Hall of Famer

אני מסכים, הבית נראה על פניו בסדר גמור, ופרט לריאל שאמורה לנצח 14-16 משחקים, אין קבוצה שמכבי לא יכולה לנצח, ואין סיבה שהיא לא תסיים שלישית (או למצער רביעית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 1:54 am 
Senior

אני חושב שמזלזלים קצת בגלאסריי שהיא קבוצה מצויינת שתעשה הרבה צרות ויכולה להתמודד עם מכבי על מיקום. מכבי צריכה גם לקוות שקובאן תנצח מחר, למרות 2 הנצחונות על קובאן זאת עדיין קבוצה מסוכנת ומוכשרת שמסוגלת גם היא להתמודד עם מכבי על המיקום. פנאתנייקוס חלשה מאד ועדיף למכבי שהיא תהיה הקבוצה מהבית שממשיכה איתה. סה"כ אני לא חושב שמכבי תוכל להתמודד עם צסק"א וריאל. צסק"א הולכת ומשתפרת לדעתי ומסינה לא פראייר. על המקום השלישי-רביעי-חמישי מכבי לדעתי תצטרך להאבק עם גלאסריי וקובאן (אם היא תגיע, אם לא אני לא רואה מי מאיים עליהם).

מה שיכריע את המיקומים במקומות 3-5 לדעתי במצב הזה יהיה מי שיפול במשחקי החוץ אצל הקבוצות היותר חלשות ביירן, ז'אלגיריס ופרטיזן. ודווקא למכבי יש פה יתרון כי השנה הם שיחקו טוב מאד בכל מיני מגרשים קשים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 3:16 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
אני חושב שמזלזלים קצת בגלאסריי שהיא קבוצה מצויינת שתעשה הרבה צרות ויכולה להתמודד עם מכבי על מיקום. מכבי צריכה גם לקוות שקובאן תנצח מחר, למרות 2 הנצחונות על קובאן זאת עדיין קבוצה מסוכנת ומוכשרת שמסוגלת גם היא להתמודד עם מכבי על המיקום. פנאתנייקוס חלשה מאד ועדיף למכבי שהיא תהיה הקבוצה מהבית שממשיכה איתה. סה"כ אני לא חושב שמכבי תוכל להתמודד עם צסק"א וריאל. צסק"א הולכת ומשתפרת לדעתי ומסינה לא פראייר. על המקום השלישי-רביעי-חמישי מכבי לדעתי תצטרך להאבק עם גלאסריי וקובאן (אם היא תגיע, אם לא אני לא רואה מי מאיים עליהם).

מה שיכריע את המיקומים במקומות 3-5 לדעתי במצב הזה יהיה מי שיפול במשחקי החוץ אצל הקבוצות היותר חלשות ביירן, ז'אלגיריס ופרטיזן. ודווקא למכבי יש פה יתרון כי השנה הם שיחקו טוב מאד בכל מיני מגרשים קשים כאלה.

על הנייר קובאן אמורה לרצות להפסיד ולבוראל אמורה לרצות לנצח. הבית של מכבי נראה יותר קל ואפילו משמעותית (כולל מכבי, כלומר מנקודת המבט של קובאן ולא של מכבי), והפסד של קובאן ביותר מנקודה מוריד אותה למקום השלישי ושולח אותה לבית של מכבי. לבוראל תסיים שנייה או רביעית (אם לא תנצח בנקודה) אז היא בכל מקרה בבית המקביל, אבל ניצחון ישלח אותה לבית שלה עם פאו ולא עם קובאן.
אני מקווה ששתי הקבוצות באותו ראש כמוני ושמכבי תתקע עם קובאן. אגב לפי הספקולציה הזאת, הניצחון היום של מכבי עושה לה שירות רע מאוד, במקום כמעט בוודאות לקבל את קובאן היא הייתה מקבלת כנראה את לבוראל, עם סיכוי לא רע לפאו וסיכוי אפסי לקובאן.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 8:09 am 
Sophomore

אם לשפוט לפי השנים האחרונות, במכבי צריכים להיות מרוצים. ספרדיה אחת, ועוד כזו שהיא שני הפסדים כמעט בטוחים ממילא. בשלב מסויים היה נראה כאילו היא הולכת לקבל בית עם ריאל, בארסה ולבורל. סוג של בית האימה נוסח מכבי, של השנים האחרונות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 2:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חוצפן חיובי כתב:
קוף ירוק כתב:

על הנייר קובאן אמורה לרצות להפסיד ולבוראל אמורה לרצות לנצח. הבית של מכבי נראה יותר קל ואפילו משמעותית (כולל מכבי, כלומר מנקודת המבט של קובאן ולא של מכבי), והפסד של קובאן ביותר מנקודה מוריד אותה למקום השלישי ושולח אותה לבית של מכבי. לבוראל תסיים שנייה או רביעית (אם לא תנצח בנקודה) אז היא בכל מקרה בבית המקביל, אבל ניצחון ישלח אותה לבית שלה עם פאו ולא עם קובאן.
אני מקווה ששתי הקבוצות באותו ראש כמוני ושמכבי תתקע עם קובאן. אגב לפי הספקולציה הזאת, הניצחון היום של מכבי עושה לה שירות רע מאוד, במקום כמעט בוודאות לקבל את קובאן היא הייתה מקבלת כנראה את לבוראל, עם סיכוי לא רע לפאו וסיכוי אפסי לקובאן.

למה מנקודת המבט של קובאן היא תרצה לקבל את מכבי? הרי היא הפסידה לנו פעמיים... אני הכי הייתי רוצה את פאו כי היא באמת נחלשה השנה, את קובאן לא נראה לי שנצליח לנצח 4 פעמים השנה ואת קוצ'ה אני מאמין שאנחנו אמורים לנצח מתישהו אבל עדיין זו הקבוצה היחידה שלא ניצחנו.
חבל שקיבלנו את צסקא ולא את ברסה. אני לא מאמין שיש לנו איזשהו סיכוי מול הגודל של הרוסים ונראה לי שזו השנה שאפשר לנצח את הספרדים.
אני חושב שמה שקריטי בשלב הבא הוא לשמור על הבית. מכבי תתקשה מאוד לנצח משחקים בחוץ - ממש לא קל לשחק בבלגרד, קובנה וגם בגרמניה באולם הענק שמלא בד"כ, שלא לדבר על טורקיה, מוסקבה ומדריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 2:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
מדהים שמכבי מנצחים ביוון ( שלא לומר מביסים ) כאשר אף שחקן צהוב לא התעלה על עצמו , אלא כולם היו פשוט בינוניים ומעלה.

לגמרי. כל המשחק היתה לי הרגשה שהנה היוונים יעשו קווץ הגנתי ובעזרת הקהל יהפכו את התוצאה. אפילו בפתיחת הרבע האחרון כאשר מכבי לא קלעה נקודה במשך 5 דקות שלמות, הם לא הצליחו לצמצם ליתרון חד ספרתי. אני לא חושב שיש שחקן אצל היוונים מלבד לאזמה ואולי גיסט שהייתי לוקח היום למכבי. דיאמנטידיס עדיין רכז מצויין אבל הוא איבד צעד, מתקשה בהגנה מול גארדים זריזים, בקושי חודר לסל ורק מטיח שלשות, כך שבשכר שהוא מרוויח אפילו עליו הייתי מוותר.

חייבים לתת קרדיט לבלאט על ההגנה של מכבי. היו מאוד אגרסיביים עם חילופים מהירים ויציאה לשלשות בזמן (רוב השלשות של היוונים נזרקו עם יד בפנים), מנעו מהם את הזריקות החופשיות מחצי מרחק שמכבי בד"כ נותנת ליריבות לזרוק - פאו קלעו סל שדה אחד ויחיד מחוץ לצבע שאינו שלשה ובסה"כ 5/33 מחוץ לצבע (15%) וגם בתוך הצבע היוונים לא קלעו באחוז גבוה במיוחד (11/20 - 55%). בלאט ידע שלאזמה לא יהיה זה שינצח אותו אז הוא לא הביא דאבל טים מיידי כאשר הגאבוני קיבל כדור בצבע כדי שלא ימסור החוצה לשלשה, אלא רק לאחר כמה רגעים הביא את העזרה כשהוא כבר לא יכול למסור (ד"א לאזמה נתן את שני משחקיו הטובים ביותר השנה מול הצהובים).
מכבי גם לחצו יותר מבד"כ וכפו 15 איבודים על היוונים.
הנקודה השלילית היא שוב ריבאונד ההגנה כאשר היוונים קטפו 15 מתחת לסל של מכבי כולל פעמיים אחרי החטאות עונשין שזה בלתי מתקבל על הדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 2:49 pm 
Hall of Famer

צ'ארלס, באמת הייתה לך הרגשה שפאו חוזרים למשחק? כי לי הייתה הרגשה בדיוק הפוכה, שלא משנה כמה מכבי תנסה לתת להם את המשחק, הם פשוט לא יכולים לקחת, הם נראו אומללים לגמרי ואם מכבי הייתה במשחק טוב והייתה צריכה הפרש היא גם הייתה יכולה לסיים את זה על 30 בלי שום בעייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 3:06 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא בדיוק הרגשה שהם חוזרים, אלא יותר חשש שמתישהו המשחק יתהפך. ברבע האחרון אפילו הרגשתי שאם יש קבוצה שיכולה להפסיד אחרי יתרון 23 בסוף הרבע השלישי זו מכבי של השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 3:28 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
חוצפן חיובי כתב:
קוף ירוק כתב:

למה מנקודת המבט של קובאן היא תרצה לקבל את מכבי? הרי היא הפסידה לנו פעמיים... אני הכי הייתי רוצה את פאו כי היא באמת נחלשה השנה, את קובאן לא נראה לי שנצליח לנצח 4 פעמים השנה ואת קוצ'ה אני מאמין שאנחנו אמורים לנצח מתישהו אבל עדיין זו הקבוצה היחידה שלא ניצחנו.
חבל שקיבלנו את צסקא ולא את ברסה. אני לא מאמין שיש לנו איזשהו סיכוי מול הגודל של הרוסים ונראה לי שזו השנה שאפשר לנצח את הספרדים.
אני חושב שמה שקריטי בשלב הבא הוא לשמור על הבית. מכבי תתקשה מאוד לנצח משחקים בחוץ - ממש לא קל לשחק בבלגרד, קובנה וגם בגרמניה באולם הענק שמלא בד"כ, שלא לדבר על טורקיה, מוסקבה ומדריד.

לא רק מכבי ספציפית, מכבי והבית שלה לעומת הבית השני.
ריאל, צסק"א ומכבי יותר קל מפנר, ברצלונה ואולימפיאקוס. גם שאר הקבוצות בבית של מכבי לא נראות מאיימות יותר מאשר אלה בבית המקביל.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot], Lakic ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה