סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 8:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 6:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
דיווח ראשוני מדבר על שבר בכף הרגל שיגמור ללופז את העונה, עוד אין אישור סופי, אבל אם זה נכון, זו בהחלט מכה קשה לברוקלין.

ציטוט:
Gary Tanguay of CSNNE.com is reporting that Brook Lopez will miss the rest of the 2013-14 season with a broken foot.
This report has yet to be picked up and confirmed by Nets' sources or national media outlets, but Tanguay is a well-established TV personality with the Celtics. Assuming the report is accurate, it's a devastating blow for the Nets which leaves a huge hole at center. The past few games which Lopez sat out, Mirza Teletovic, Andray Blatche and Reggie Evans all picked up more minutes. Blatche has the most reliable value of the bunch, but Teletovic's 3-point range gives him nice upside as a speculative stash. Stay tuned for more details as they surface.

נערך לאחרונה על ידי rony בתאריך ש' דצמבר 21, 2013 7:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 6:59 pm 
Senior

רגע, למי שייכת הבחירה של הנטס השנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 7:01 pm 
מנהל פורום

הגבוה לאטלנטה, הנמוכה לסלטיקס.
יהיה משעשע מאד, אם אטלנטה גם תגיע לפלייאוף וגם תקבל בחירה בטופ 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 7:04 pm 
Senior

כמו שהנטס נראו בלי לופז, אטלנטה יכולה להתחיל לפנטז ברצינות על וויגינס\פארקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 7:17 pm 
Hall of Famer

הידיעה מופיעה באי.אס.פי.אן, הסיפור גמור, לופז גמר את העונה על פי מקורות בליגה. לא אולי, לא מחכים לתשובה, נפצע ולא יחזור. מה שחמור זה שהשבר הוא ברגל שאותה הוא סדק והושתל לו בורג בה. זאת יכולה להיות פציעה שתישאר איתו לאורך הקריירה. הנחמה היא שלופז לא בנוי על אתלטיות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 7:22 pm 
Hall of Famer

עוד סנטר מצטרף לאוסף המפואר שכולל עד עתה את אודן, בוגוט וביינום, בתור שחקנים שהיו יכולים להיות סופרסטארים. אולי ואם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 8:01 pm 
Hall of Famer

ברוקלין באמת נדפקו לגמרי אם לופז הולך בדרך של אודן, השנה אין להם אף בחירה, אטלנטה יכולים להחליף איתם בחירות ואת הבחירה שנשארת הם יעבירו לבוסטון, בשנה הבאה לאטלנטה שוב יש זכות להחליף איתם בחירות, ב-2016 הבחירה שלהם הולכת לבוסטון, ב-2017 לבוסטון יש זכות להחליף איתם בחירות וב-2018 הם שוב צריכים להעביר את הבחירה שלהם לבוסטון, כלומר אם הם לא יצליחו להוציא מים מהסלע בדראפט או למשוך איזה פרי-אייג'נט רציני, הם הולכים להיות תקועים בבוץ עד סוף העשור בקלות. מצד שני, בוסטון ואטלנטה יכולות לבנות שושלות רציניות על חוסר המזל והטיפשות של ברוקלין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 9:19 pm 
Freshman

לא קיימת תקנה לפיה קבוצה מחוייבת לבחור בסיבוב הראשון של הדראפט לפחות אחת לשנתיים? כיצד יתכן שהנטס חסרי בחירות למשך חמש שנים רצופות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 9:36 pm 
Hall of Famer

מה שאסור זה לוותר על בחירת דראפט מראש לשנתיים ברצף, אבל להחליף מותר, אז הם בעצם ויתרו רק על 2 בחירות (2016 ו-2018, לא ברצף כמובן), כל השאר אלו החלפות שתיאורטית יכולות גם שלא לקרות אם הבחירות של בוסטון ואטלנטה יהיו טובות יותר משלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 10:06 pm 
Junior

הם ויתרו על 3 בחירות, 2014, 2016, 2018.
ב-2015 ו-2017 הם ייבחרו, אבל זו תהיה בחירה מחוץ ללוטרי סביר להניח, או שהם יעשו פלייאוף, או שבוסטון ואטלנטה יעשו פלייאוף בשנים הרלוונטיות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 21, 2013 11:23 pm 
מנהל פורום

ממתי שבר בכף הרגל זו פציעה שגומרת עונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 1:40 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
ממתי שבר בכף הרגל זו פציעה שגומרת עונה?

תלוי בחומרה של השבר. בהינתן שאנחנו בסוף דצמבר, והחלמה והתאוששות יכולים לקחת סביבות 4-6 חודשים, כנראה שזה סוף עונה, לעת עתה.

נורטון כתב:
עוד סנטר מצטרף לאוסף המפואר שכולל עד עתה את אודן, בוגוט וביינום, בתור שחקנים שהיו יכולים להיות סופרסטארים. אולי ואם

ממש לא מסכים עם הקביעה הזאת. בוגוט לא בקליבר הזה, ואני חושב שזה התברר בשלב מאוד מוקדם של הקריירה שלו, גם לפני הפציעה. בעונה השלישית שלו הוא נתן 14.3 נק', 9.8 ריב' ו-1.7 חס'. אחלה סטט' והיה סנטר טוב. משם עד סופרסטאר?? לא חושב שמישהו חשב שיום אחד אנחנו נגיד את השם של בוגוט באותו משפט עם יואינג, דיוויד רובינסון או האקים.
לברוק לופז דווקא היה את הפוטנציאל. מאוד התרשמתי ממה שהוא הראה בקולג'ים בסטנפורד. אבל................ באן בי איי התברר שהוא אולי מאוד מוכשר, קליעה טובה מחצי מרחק, יכול לשחק בפנים, יכולת חסימה לא רעה, אבל ריבאונדר חלש, ובעיקר, אחד שאין לו אופי של מנהיג. סתם שחקן טוב מאוד. כבר 5 עונות שהוא נותן פחות או יותר אותו דבר, ואותו כנ"ל - סנטר טוב, אולסטאר, אבל בטח שלא סופרסטאר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 1:42 am 
Junior

בימינו הוא סופרסטאר. אולי לא מנהיג, אבל סופרסטאר לא חייב להיות מנהיג.
יש הסכמה די גדולה שהוא (היה כנראה) הסנטר ההתקפי הטוב בליגה בתקופה האחרונה. אם זה לא סופרסטאר, אז מה כן?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 2:08 am 
Hall of Famer

מה שצ'ונסי אמר פחות או יותר. מה שאני אומר זה שעמדת הסנטר של העשור האחרון היתה נראית אחרת לגמרי, אם לא כולם היו נפצעים כל הזמן. שזה בעיניי מאד מתסכל.
אפרופו, גבוהים שנפצעים כל הזמן - גם אמארה הלך מוקדם מהצפוי (אם כי הוא לפחות נתן 6-7 עונות טובות מאד) וכמובן כמובן גם יאו מינג.
פשוט עמדה טראגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:14 am 
Hall of Famer

סופרסטאר לא חייב להיות מנהיג, אבל סופרסטאר חייב להיות שחקן שסוחב קבוצות לפלייאוף בזכות היכולת שלו. לופז כמו שלי הוא נראה היה מכונת סטט' ולא הרבה יותר מכך. ברור שבקבוצת ברוקלין מוכשרת, כשהוא לא מוביל את הדרך הוא יתרון עצום, אבל הוא נראה לי כזה שאריף עבדור רחים של הסנטרים. שחקן טוב, שמשיג סטט' יפות מאד, אבל לא עוזר לקבוצה שלו להגיע רחוק. זאת האדישות, חוסר הריב', הגנה נרפית ובנוסף הייתה לי הרגשה שהוא העדיף לברוח החוצה, בטח ברגעים הקובעים, מאשר לנסות להשיג סלים בפנים. שחקן רך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 10:51 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
מה שצ'ונסי אמר פחות או יותר. מה שאני אומר זה שעמדת הסנטר של העשור האחרון היתה נראית אחרת לגמרי, אם לא כולם היו נפצעים כל הזמן. שזה בעיניי מאד מתסכל.
אפרופו, גבוהים שנפצעים כל הזמן - גם אמארה הלך מוקדם מהצפוי (אם כי הוא לפחות נתן 6-7 עונות טובות מאד) וכמובן כמובן גם יאו מינג.
פשוט עמדה טראגית.

מה הקשר פציעות? אני חושב שיאו מינג הוא היחיד שנכנס לקטגוריה שאתה מדבר עליה. אין לי ספק שאילולא פציעות, הוא סופרסטאר אמיתי. אני לא יודע אם בקליבר של הגדולים באמת, אבל בהחלט מתקרב לשם.
את אודן בכלל לא הספקנו לראות ככה שקשה לחוות דעה רצינית ולהכניס אותו לתוך הרשימה הזאת, זה לא רציני.
בוגוט, לופז וגם ביינום, זה שחקנים שראינו מספיק זמן כדי להעריך את הכשרון שלהם. אף אחד לא דומיננטי ברמות של הסנטרים הגדולים של שנות ה-90, גם כשהוא בריא. סנטרים טובים, מי יותר ומי פחות, אבל לצורך העניין, אף אחד מהם לא התקרב בכלל לטופ5 של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 10:59 pm 
Hall of Famer

לא אמרתי שהם היו יואינג ואולג׳ואן הבאים, אבל כמו שכתבתי בוגוט היה נראה כמו שחקן של 15+12+. 3 חסימות למשחק שזה יפה מאד.
לופז היה בדרך להיות קונסיסטנטית שחקן של 22 נקודות למשחק.
ביינום נפצע די מהתחלת הקריירה אבל הראה מספיק כדי להניח שלולי הפציעות הוא היה הטוב מהשלושה עם 20+ בנקודות, 10+ בריבאונדים וכמה חסימות למשחק.
אז לא אולגואן, אבל מה רע? אמארה כמובן היה בשיאו פאוור התקפי אדיר של איזה 25 ו10, וגם זה נגמר מהר מהצפוי.

יחד עם יאו, זאת עמדת סנטר עמוקה וטובה, כשאודן שבאמת לא הוכיח כלום, היה גם יכול להיכנס לקלחת, נגיד בסבירות בינארית.
וכאמור, כל זה לא קרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:51 pm 
Sophomore

אם אודן לא היה נפצע, אז הרצפה שלו הייתה מוטומבו משודרג והבסט קייס שלו היה אחד הסנטרים הגדולים בהיסטוריה. היה בו שילוב מושלם של גובה, פריים, מוטת ידיים, כוח ואתלטיות. זה לא סתם ששליש מהליגה עדיין רדפה אחריו למרות שהוא בקושי הספיק לשחק כדורסל בתיכונים ובנבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 12:03 am 
Hall of Famer

מצד שני גם לקנדי מן היה שילוב מופלא שכזה, ולו בניגוד לשאר הרשימה, אין תירוץ של פציעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 12:11 am 
Hall of Famer

itay2 כתב:
אם אודן לא היה נפצע, אז הרצפה שלו הייתה מוטומבו משודרג והבסט קייס שלו היה אחד הסנטרים הגדולים בהיסטוריה. היה בו שילוב מושלם של גובה, פריים, מוטת ידיים, כוח ואתלטיות. זה לא סתם ששליש מהליגה עדיין רדפה אחריו למרות שהוא בקושי הספיק לשחק כדורסל בתיכונים ובנבא.

נו, אם ואם ואם. עברו כבר חודשיים והוא לא שיחק משחק ליגה אחד. מה שמראה שהייתה פה עבודת יח"צ משובחת של הסוכן שלו, שהצליח להערים גם על חלק ניכר מפרשני קדפמ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 12:33 am 
Senior

הסוכן שלו כל כך טוב, שהוא השיג לו חוזה של...וטרנס מינימום(או מאוד קרוב לשם), שזה בסביבות המיליון דולר ברוטו. את זה הוא יכל לקבל גם בלי סוכן, למען האמת. אם ריילי יתייאש מהפרויקט הזה, הוא יוכל להחתים סנטר על המיני mle באמצע העונה אם אחת הקבוצות תעשה buy out על הסנטר שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 1:48 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
Chauncey כתב:
בימינו הוא סופרסטאר. אולי לא מנהיג, אבל סופרסטאר לא חייב להיות מנהיג.
יש הסכמה די גדולה שהוא (היה כנראה) הסנטר ההתקפי הטוב בליגה בתקופה האחרונה. אם זה לא סופרסטאר, אז מה כן?

אני לא זוכר הגדרה לסופרסטאר כ"מוביל את הליגה באיזשהו קריטריון". ההגדרה הנורמלית היחידה לסופרסטאר, או כוכב-על, זה שחקן שעצם הנוכחות שלו בקבוצה הופכת אותה לקבוצה טובה או אפילו טובה מאוד. 'כוכב' יכול להיות גם שחקן שנותן סטטיסטיקות טובות בקבוצה גרועה, מכוכב-על מצפים להביא תוצאות לא טריביאליות ובטח שלא להיכשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 1:52 am 
Junior

גם אני לא זוכר הגדרה כזו.
מצד שני, אני גם לא זוכר שההגדרה לסופרסטאר זה להיות מנהיג או מלהיב.
ולגבי ההמשך, צודק, לרוב, אבל לא כל סופרסטאר יכול לעבוד תחת כל סיטואציה. האם כרמלו אנטוני לא סופרסטאר ? תראה איזה מספרים הוא דופק, וכמה קל לו לשים נקודות, ועדיין הקבוצה שלו מפסידה כמעט כל משחק. זה לא הופך אותו לפחות סופרסטאר, זה הופך את המאמן ואת החברים שלו לחבורה גרועה במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:14 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כרמלו אנתוני לדעתי חי עדיין על אדי הדלק של העבר שלו. דרון וויליאמס בודאי שאיבד כבר את המעמד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:28 am 
Junior

מה ?
כרמלו טוב בשנה וחצי האחרונות משהיה אי פעם, איזה חי על העבר.. הוא מעולם לא הצליח לייצר נקודות בקלות שכזו, הוא מעולם לא היה אפקטיבי כל כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה