סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 6:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 3:13 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
מצחיק זה עניין סובייקטיבי, ואני אישית חולה על ההתגוששויות האלה, במיוחד כשמעורבים בזה שני אנשים שאני מתעב אישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 3:24 pm 
Hall of Famer

בפרפרזה- אני לעולם לא אסלח לאייל ברקוביץ' על שגרם לי לסמפט (קלות, מאוד קלות) את אחמד טיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 4:38 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
השופטים במשחק של מכבי ועכו הודו שהשתמשו במצלמות הטלויזיה כדי לבדוק את הפנדל של עכו.
עכשיו, בוא נניח לרגע בצד את זה שאסור להם לעשות את זה, שזו כבר בעייה.
לא יודע, אולי בשידור היה הילוך חוזר ממצלמה שראתה יותר טוב, אבל בתקצירים לא ראיתי משהו שבארה"ב היו קוראים לו conclusive כדי לפסול את ה-ruling on the field.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 5:35 pm 
Junior

matan 2.0 כתב:

לא הייתי אומר שהוא אשם בשני. זה היה גול אדיר שלא הרבה שוערים היו עוצרים. אבל כן משחק מאוד לא טוב שלו.

הסתפקתי באמת בשער השני, אבל בדקתי בהילוכים חוזרים, הכדור היה בחצי גובה ולא לחיבורים והיה לו מספיק זמן לזנק.
וגם אם היה מזנק ולא מגיע, זה בטח טוב יותר מלעמוד בלי לזוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 5:37 pm 
Junior

כל אלה שיוצאים פה נגד ברקוביץ.

אין ספק שהוא טיפש וילדותי, אבל אחמד טיבי לא פחות.
לא שמעתי ממנו תגובה על זה שהניפו דגלי פלסטין.
אוהדי ביתר בהמות וגזענים וגסי רוח?! נכון.
אבל גם אוהדי סכנין וגם אחמד טיבי עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 5:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה האסון הגדול בהנפת דגלי פלסטין? על איזה חוק/ציווי מוסרי זה עובר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 5:53 pm 
Junior

נערך

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך א' דצמבר 22, 2013 9:36 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 6:03 pm 
Junior

אחד לאחד.
איך לא שמו לב לזה קודם?
תפתח עצומה הקוראת ליישר קו בין המוסריות לחוקיות, ולעצור באשמת הסתה לרצח כל מניף דגל פלסטין. בטוח שיהיו לך מלא חותמים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 6:04 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה הנפה של דגל של ישות זרה זה "בדיוק" כמו מוות לערבים? איפה האנלוגיה מתחילה בכלל?

זה דווקא משמח אותי מאוד לשמוע שמה שמפריע לאנשים בקהל של סכנין אלה הדגלים האלה, ולא נניח "איטבח אל יהוד". להזכיר לך שישראל מנהלת מו"מ לשלום ושיתוף פעולה בטחוני עם החברה הנ"ל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 6:13 pm 
Junior

נערך

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך א' דצמבר 22, 2013 9:36 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 6:29 pm 
Junior

דובי, הייתי עוצר לחשוב במקומך, לפני ההודעות האלה.

"מוות לערבים זו דעה דמוקרטית של אנשים" ? יש לי אחיין בכיתה ז' שלומד אזרחות כרגע. אתה רוצה שהוא ירים טלפון ויסביר לך שזו לא דעה דמוקרטית אלא הסתה לרצח?
האם עשרות אנשים שיעמדו מולך וייצעקו "מוות לדובי" זו דעה דמוקרטית לגיטימית?
מה לגבי "מוות להומואים"? למלצריות? לגברים שמנים ושעירים?

דגל אויב? דגל האויב הנוראי הזה מונף בגאון כשמנהיגים ישראלים צועדים מולו אל עבר "שיחות שלום".
דגל אויב היית יכול להגדיר את דגל חמאס או דגל חיזבאללה.

"למה הם מניפים את הדגל" ?
אה, בשביל לקרוא מוות ליהודים, בוודאי.
סליחה שאני עומד "להתמם", אבל חשבת, אולי, שהם עושים זאת גם כהתגרות בצד השני, אבל גם כדי להביע את זהותם ? שכחת שזהותם היא פלסטינאית ? מה אתה מצפה מהם, להזדהות עם הדגל בו יש מגן דוד ?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 8:51 pm 
Sophomore

כל מה שנאמר מעליי נכון, אין ספק שזו זכותם המלאה של ערביי ישראל להניף דגלי פלסטין, כל זמן שדגל זה מונף בגאון בעת שיחות בין דיפלומטים ישראלים לאלו מן הצד השני וכל זמן שאין איסור מפורש על כך בחוק. אין דין דגל פלסטין כדין דגל החיזבאללה או החמאס לצורך העניין, ולהזכירך דובי, שישראל עצמה הכירה באש''ף כנציגו הלגיטימי של העם הפלסטיני.
הטיעונים של אייל ברקוביץ' היו פשוט מביכים, התבססו על מזגו החם בלבד ולא על שום דבר מוצק.
עם זאת, הצביעות הנוראית של אחמד טיבי שוב זועקת לשמיים. העובדה שאוהדי סכנין צועקים מוות ליהודים בכל מפגשיהם עם בית''ר, ידועה לכל. ושנית, לפי עדויות שונות ששמעתי, המשטרה מנעה מאוהדי בית''ר להכניס דגלי ישראל ליציעים בדוחא, מחמת החשש שהדבר ייצור ''התרסה'' כלפיי אוהדי סכנין. באשר לדבר האחרון, מי שיודע אחרת מוזמן לתקן אותי, אבל בביטחון אוכל לציין שלפני כל משחק בדוחא ישנם סימני שאלה בנוגע לאישור המשטרה להכניס דגלי ישראל, ולעתים הדבר מאושר רק ברגע האחרון.

ועוד נקודה למחשבה: האם גזענות כלפיי ערבים שקולה לשנאת החרדים הקשה שניתן למצוא, בין היתר, אצל הגרעין הקשה של אוהדי הפועל ת''א (כשפורום ''שדים'' הוא פלטפורמה נהדרת בה מוצגת שנאת החרדים בגאון)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:01 pm 
Junior

אתה משווה מספר הודעות של מספר מצומצם של אנשים בפורום אחד, לאלפי אנשים בכל שבוע במשך מספר שנים ?
מה הקשר בין הדברים, מתי שרו והסיתו כנגד חרדים ביציעים של הפועל ת"א ? מתי תקפו הם חרדים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:10 pm 
Sophomore

כי אוהדי הפועל ת''א, הן בפורומים השונים והן בתקשורת, הם המובילים החריפים ביותר של היחס הנוקשה להתנהגות אוהדי בית''ר, בזמן שמסתבר שהם לא פחות גרועים. הם לא שרים כנגד חרדים ביציע, כי למרבה הצער, אין קבוצה חרדית ולא תהיה כזו בעתיד הנראה באופק.
אגב, הבנתי שביציע של הפועל הונפו דגלי פלסטין, בזמן שאוהדים אחרים של הקבוצה מעידים (שוב באותו פורום) כי אם היה מדובר בדגלי ישראל, אזי שאוהדים אחרים היו מוכנים לפעול אקטיבית לצורך מניעת הדבר.

קראתי בפורומים של הפועל ת''א כ''כ הרבה נאצות כנגד חרדים ומתנחלים(שכחתי להזכירם קודם), ולא מדובר במיעוט שסופג אש כתוצאה מדעות אלו, אלא הודעות שלרוב זוכות לגיבוי או לכל הפחות עוברות בשתיקה מרגיזה שהיתה מתחלפת בחילופי דברים קשים מאוד, במידה והמילים הבוטות היו מופנות, למשל, אל הבדואים בנגב או סתם כלפיי פליטים בדרום ת''א.

ושנית, לא ענית לשאלה, האם בעינייך שנאת חרדים שקולה לשנאת ערבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:35 pm 
Junior

אז הנה תשובה - אם אדם מסויים קורא לפגוע בחרדים/מאחל לפגיעתם/מסית לפגיעתם, מקפיד לבטא את שמחתו על סבל חרדים בכל טוקבק שמאפשר לו, קורא לנקום בחברה החרדית על פשעי יחידים מתוכה, וכו',
אזי הדברים שקולים מבחינתי לאדם הקורא ועושה דברים דומים כנגד כל ציבור אחר.

אם תרשה לי להוסיף, אז מה שלא שקול מבחינתי הוא ההשוואה שאתה עשית, כי בדיחות פרטיות בין חברים, שאין אדם שפוי אחד בדעתו הרואה בזאת הסתה לפגיעה בהם (מקסימום, הסתה לחרם חברתי), אין אדם שפוי החושד שאותם קולות יוזמים פגיעה בציבורים אלו,
אינן שקולות לקריאה פומבית לפגיעה, מה שהוביל בפועל לעשרות מקרים של תקיפה על רקע גזעני (המפורסמים שבהם - קניון מלחה, אב ובתו בתחנת אוטובוס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:42 pm 
Hall of Famer

ברור לכם שעוד לא מעט שנים נסתכל בצורה משועשעת על כך שביטלו פנדל שלא היה בגלל הטלויזיה וצוות השיפוט הושעה, נכון?
:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:43 pm 
Hall of Famer

ולאף אחד לא מפריעה השפה של נבחר הציבור אחמד טיבי?
את הרמה של ברקוביץ' כולם מכירים ואת האמת, חשבתי שהוא יירד הרבה יותר נמוך ממה שהוא ירד. אבל אחמד טיבי השתלב היטב ברמה של ברקוביץ'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 9:52 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
אז הנה תשובה - אם אדם מסויים קורא לפגוע בחרדים/מאחל לפגיעתם/מסית לפגיעתם, מקפיד לבטא את שמחתו על סבל חרדים בכל טוקבק שמאפשר לו, קורא לנקום בחברה החרדית על פשעי יחידים מתוכה, וכו',
אזי הדברים שקולים מבחינתי לאדם הקורא ועושה דברים דומים כנגד כל ציבור אחר.

אם תרשה לי להוסיף, אז מה שלא שקול מבחינתי הוא ההשוואה שאתה עשית, כי בדיחות פרטיות בין חברים, שאין אדם שפוי אחד בדעתו הרואה בזאת הסתה לפגיעה בהם (מקסימום, הסתה לחרם חברתי), אין אדם שפוי החושד שאותם קולות יוזמים פגיעה בציבורים אלו,
אינן שקולות לקריאה פומבית לפגיעה, מה שהוביל בפועל לעשרות מקרים של תקיפה על רקע גזעני (המפורסמים שבהם - קניון מלחה, אב ובתו בתחנת אוטובוס).

אז זהו שזה חורג מהגבול של ''הסתלבטויות פרטיות בין החברה'', וגובל בהסתה של ממש. במה זה שונה להגיד ''מוות לערבים'' לעומת ''מתנחבלים'' או סתם לקרוא להם סרטן, או לשמוח כשרואים שני צעירים חרדים שמותקפים ע''י חבורת ערסים ערבים, ולהוסיף ש''לא כואב לי לראות חרדים סובלים'' או משהו בסגנון הזה? ואני בכלל לא משתייך למחנה הימין, ואף מגדיר את עצמי אנטי ציוני, אבל מה עם קצת עקביות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 10:27 pm 
Junior

כמה "עשבים שוטים" כאלה ראית, ש-"לא כואב להם לראות חרדים סובלים" ?
כמה עשבים שוטים ראית שמחים ומאחלים לנורא יותר, כשמדובר בערבים, מקרב אוהדי בית"ר ? ובטוקבקים בפייסבוק ובאתרים המרכזיים בעברית ?

אף אחד לא מכחיש שיש כמה טמבלים מקרב אוהדי הפועל ת"א. אבל באמת שמדובר בכמה טמבלים, לא יותר מעשרות.
בכל מקום שמכיל אלפי אנשים תמצא כמה טמבלים.
השאלה היא האם המערכת עצמה מעודדת ומחפה, האם הטמבלים מובילים לפגיעה, וכשמצד אחד מדובר באחוזים בודדים של טמבלים שמטיפים או שמחים מסבל של אחרים, ובצד השני האחוזים הבודדים הם בתגובות המתונות, אזי ההשוואה מגוחכת לטעמי, ושקולה לכך שתשווה בין מתאבדי החמאס באוטובוסים לצועקים באיצטדיון טדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 10:59 pm 
Sophomore

אבל גם אצל אוהדי בית''ר הטענה היא שלא יותר מכמה מאות צועקים קריאות בגנות הערבים, ואיך בדיוק ניתן לקבוע שאכן האוהדים האדומים שעליהם דיברתי מונים לא יותר מ''כמה עשרות''.
במקרה של בית''ר כמובן שיותר קל להבליט את שנאת הערבים, כיוון שהערבים הם חלק מהנוף בכדורגל הישראלי בעוד החרדים הם לא, ולכן ההשוואות שאתה עושה אינן הוגנות בעיניי, והדרך למצוא הוכחות שתומכות בדבריי היא קשה וסבוכה יותר מן הסתם, כך שאין לי אלא להתרשם מהלך הרוח בפורומים השונים של אוהדי הפועל ת''א, שמלאים בשנאת חרדים ומתנחלים.
עוד דבר שבולט יותר בפורומים הנ''ל, שגם מהם ניתן להסיק על שנאת החרדים, הם אמירות הלעג הכלליות כנגד הדת והתרבות היהודית, מאמיניה וחכמיה (ע''ע התגובות למותו של הרב עובדיה) והשוואתה לחוקי הגזע בגרמניה, בעוד שדיבורים בגנות האסלאם, מוחמד והתרבות הערבית יתפשו כ''התססה'' והסתה לגזענות. מה ההבדל בין ללעוג לרב עובדיה ז''ל, שמיליונים כאבו במותו, לבין לצעוק ''מוחמד ההומו''? למה המקרה הראשון איננו יזכה את אומרו בתואר ''גזען'' (או אנטישמי), בעוד המקרה השני כן?
אין פה חוסר עקביות לטעמך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:24 pm 
Junior

לא. ואני רואה את זה בצורה שונה לחלוטין כשאחד מתבטא כנגד דתו שלו וגזעו הוא, וכשאדם מדבר ומתבטא כנגד דת אחרת וגזע שונה.
ושוב, אני חושב שיש הפרדה ברורה בין תגובות שהנוסח הכללי שלהן זה "למי אכפת שלובש השמלות נפטר", לבין הודעות שהנוסח הכללי שלהן הוא "טוב מאוד, שימותו כל הערבים",
ואני רואה הבדל גדול בין הדברים כשמצד אחד מדובר בבודדים מהמגיבים (בפורום השדים), ומהצד השני (נניח, אוטובוס הילדים הירדנים שנשרף בתאונה) רוב מוחלט מבין התגובות לידיעות בתקשורת הישראלית היו איחולי מוות נוסף ושמחה, מופגנת ובוטה, על מות ילדים ערבים.
זה לא משהו שקשה וסבוך למצוא, זה היה לעיני כל, ואני מניח שמי שישקיע בחיפוש בגוגל יראה זאת בקלות.

אתה דווקא מוביל אותי לשאלה שתמיד מעניין אותי לשאול נצים בדעתם :
מה ההבדל בין צהלולי הנשים בעזה המחלקות סוכריות אחרי פיגועים, אותן תמיד אוהבים להציג כהוכחה לרוע ולשנאת היהודים התהומית שקיימת בחברה העזתית,
לבין הודעות השמחה והאיחולים לעוד ועוד, הממלאים כל רשימת תגובות וכל פוסט בפייסבוק שמבשר על מות ילדים תמימים פלסטינאים
?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:35 pm 
Hall of Famer

כי אם אתה מדבר על אחוזים בחברה, אז האחוזים בחברה הכללית של השמחים במות ילדים ערבים, הם זעירים כמעט ברמה אינפיטיסימלית. בטח לעומת המקבילה שלהם, צהלות שניתן לשמוע בעזה, כמו בדמשק, קהיר וטהרן.

אני גם לא רואה שום הבדל בין גזענות בתוך אותה דת לבין גזענות מול דת אחרת. מה ההבדל? בשניהם אתה מכליל כנגד קבוצה.

אין לי מושג מה המצב בקבוצות הספורט המדוברות, אבל אני מסכים שהבדל כמותי הוא הבדל משמעותי, כאשר הוא קיים. ושוב, אם כן חוזרים לפסקה הראשונה של דבריי באשר לאוכלוסיה הכללית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:50 pm 
Junior

אני לחלוטין לא מסכים עם הפסקה הראשונה שלך, ואין לך שום דרך להראות פיסת מידע שתעזור לטענה שלך. לעומת זאת, דווקא לקולות מהצד הישראלי אפשר להראות פיסות מידע שמוכיחות ההפך ממה שאתה טוען.
לחפש עכשיו אין לי את המרץ, אבל זכור לי בבירור פוסט שקישר אליו ישות הפייסבוק המושמצת כאן, "ג'ון בראון", לפוסט בפייסבוק שבישר על תאונת אוטובוס הילדים בירדן.
מעל 90% מההודעות באותו פוסט היו איחולי מוות נוספים, שמחה, צהלה וכו'.
וסתם הערת אגב, בצד הישראלי אי אפשר לחשוד בכך שיהיה לך מסוכן *לא* להביע שמחה על מות ערבים. בעזה ודאי שכן. אז אני לא אומר ששם הומניים יותר, ושמחים פחות, על מות ילדים בצד השני. אני רק אומר שאני לא מוצא שום הבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:51 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
לא. ואני רואה את זה בצורה שונה לחלוטין כשאחד מתבטא כנגד דתו שלו וגזעו הוא, וכשאדם מדבר ומתבטא כנגד דת אחרת וגזע שונה.
ושוב, אני חושב שיש הפרדה ברורה בין תגובות שהנוסח הכללי שלהן זה "למי אכפת שלובש השמלות נפטר", לבין הודעות שהנוסח הכללי שלהן הוא "טוב מאוד, שימותו כל הערבים",
ואני רואה הבדל גדול בין הדברים כשמצד אחד מדובר בבודדים מהמגיבים (בפורום השדים), ומהצד השני (נניח, אוטובוס הילדים הירדנים שנשרף בתאונה) רוב מוחלט מבין התגובות לידיעות בתקשורת הישראלית היו איחולי מוות נוסף ושמחה, מופגנת ובוטה, על מות ילדים ערבים.
זה לא משהו שקשה וסבוך למצוא, זה היה לעיני כל, ואני מניח שמי שישקיע בחיפוש בגוגל יראה זאת בקלות.

אתה דווקא מוביל אותי לשאלה שתמיד מעניין אותי לשאול נצים בדעתם :
מה ההבדל בין צהלולי הנשים בעזה המחלקות סוכריות אחרי פיגועים, אותן תמיד אוהבים להציג כהוכחה לרוע ולשנאת היהודים התהומית שקיימת בחברה העזתית,
לבין הודעות השמחה והאיחולים לעוד ועוד, הממלאים כל רשימת תגובות וכל פוסט בפייסבוק שמבשר על מות ילדים תמימים פלסטינאים
?

גם אני יכול להביא לך עשרות דוגמאות לטוקבקים עם ייחולים נוראיים לחרדים, ובגנות היהדות, אבל אנו דנים על אוהדי הפועל ת''א ובית''ר ירושלים ולא על דיון רחב יותר של ימין ושמאל (למרות קווי הדמיון) וממילא המטרה שלי איננה להגן על אוהדי בית''ר, אלא להצביע על חוסר העקביות בקרב אוהדי הפועל ת''א.
ולגביי ''הבדלי הנוסח'', לשיטתך, איך אתה חושב שהיו מגיבים לי בפורום השדים, או אפילו פה, אם הייתי מגיב בנוסח ''למי איכפת שאוטובוס מלא ילדים התפוצץ???''?

ולגביי החלק השני - עדיין לא ראיתי שאנשים כאן יצאו לרחובות בצורה אקראית ואמוציונאלית בצהלה על כל אוטובוס פלסטיני שהתהפך וילדים חפים מפשע קיפחו את חייהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 22, 2013 11:59 pm 
Junior

אז לא יצאו לרחוב, כתבו בפייסבוק ובטוקבקים, יחי ההבדל הגדול. אותו דבר, יחי ההבדל הגדול, בין מוות של אדם מבוגר מאוד, למותם של עשרות ילדים. תהיה בטוח שלא משנה הקבוצה,
אוהדי הפועל, אנרכיסטים, סמולנים, כל יהודי שהיה שמח או "לא אכפת לו" ממות עשרות ילדים חרדים היה מוקע מאותה קבוצה.
לעומת זאת, יש קבוצות רבות שהודעות דומות כלפי ערבים תזכה אותך במחיאת כפיים מחבריך באיצטדיון, או עשרות לייקים, או מה שאתה לא מחפש באותו רגע.

נערך לאחרונה על ידי Chauncey בתאריך ב' דצמבר 23, 2013 12:00 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: