סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 4:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 8:36 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
כמה דברים,

א) אני מאוהב נואשות בקיצ'ן. צוות השידור אתמול דיבר הרבה על אליהו ורייט במהלך החזרה של הפועל. אבל האיש העיקרי שם היה קיצ'ן שבמשך 3 דקות חטף 2 כדורים, השתלט על כל רבאונד, טס קדימה תוך 8 שניות בכל התקפה והיה היחיד שהצליח לעצור קצת מישהו מהגארדים של מכבי אוסישקין.
ב) אני מציע לטייריס רייס לשכור אותי כקמע, אני חושב שלא היה משחק שלו שראיתי שבו הוא לא היה מינימום טוב מאד (בחריג של משחק ה-28). אולי זו קצת הגזמה, אז נניח, ב-80% מהמשחקים שלו שראיתי.
ג) דיוויד בלאט איש דוחה.
ד) ההחלטה לתת לרייט את הכדור בהתקפה ההיא היתה מפגרת, ולו רק שהוא הראה כל המשחק שברגע שהוא מקבל את הכדור בסוף התקפה הוא קטלני, אבל בתחילתה עדיף שקיצ'ן יהיה איתו.
ה) בשקט בשקט, דופרי כבר לא השחקן הכי טיפש בהפועל. אבל זה לא כי הוא החכים :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 8:42 am 
Hall of Famer

המושבע ה-13 כתב:
איפה הלפרין היה?

הלפרין היה נהדר במאני-טיים, לא עשה אפילו טעות אחת (ובתרגום לעברית-התחבא בפינה ועשה קולות של עציץ בגוניה כהרגלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:09 am 
Hall of Famer

rony כתב:
המושבע ה-13 כתב:
איפה הלפרין היה?

הלפרין היה נהדר במאני-טיים, לא עשה אפילו טעות אחת (ובתרגום לעברית-התחבא בפינה ועשה קולות של עציץ בגוניה כהרגלו).

לא בדיוק כהרגלו , הוא כבר ניצח את מכבי העונה פעמיים , כולל קליעה כמעט על הבאזר. אבל כן , אתמול הוא נעלם בצורה טוטאלית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:10 am 
Freshman

אורליאן כתב:
אליהו חזר לימי החור. כבר ראינו ממנו משחקי הגנה סבירים. אתמול הוא שוב חזר להיות חור בהגנה. נכון שבהתקפה הוא היה בעל מניות בכורה בקאמבק המופרע של י-ם. אבל אם הוא היה מואיל גם לשמור, הם היו מנצחים את זה. כל פעם שמכבי היתה צריכה דחוף נק', זה קרה דרך השחקן שלו, כשאליהו משתדל לא להפריע. מקסימום מוסיף עבירה לסל הזול.

כנראה שלזה אבימאל כיוון. רק שמי שלוקח את אליהו, צריך לקחת את זה בחשבון מראש. בגלל זה אליהו לא קיבל את החוזה בת"א. היי- בגלל זה אליהו לא במנש.

כן? רק בגלל זה?
לא בגלל שהוא פרימדונה שפעם ידע לזרוק כמו שחקן כדורסל והיום יש לו רק את הגויבה המסריחה הזאת? לא בגלל שהוא יהיר וחסר חיבור למציאות כי הוא לא מבין למה אומרים שאין לו הגנה? ובחייאת 82 משחקים? לא בשביל ידידנו הבליין...
לפחות 5 שלשות של מכבי היו על הפרצוף הדבילי שלו, כל שלשה אורגזמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:13 am 
Sophomore

טוב נו... גם בגלל זה... אבל האמת, שהכל מגיע מאותו מקום. הגנה זה עבודה, ועבודה זה לא כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:16 am 
מנהל פורום

הגנה זה לא רק לעשות גגות לקלעי שלשות, הוא לא נדב הנפלד אבל הוא בהחלט מפתיע אותי לטובה בהגנה
חלאס עם האגדה ששלשות צריכות להחסם.
אם אליהו היה שומר קרוב את סמית', הוא היה עובר אותו בכדרור, הוא נתן את המטר המתבקש, כן על שלשות במיס מאצ' כמו בין אליהו לסמית'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:21 am 
Hall of Famer

ולא לשכוח שאתמול הוא שיחק 40 דקות. החסרונות של אליהו ידועים , עדיין אני לוקח אותו לפני כמעט כל ישראלי אחר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:28 am 
Freshman

עופר האדום כתב:
rony כתב:
המושבע ה-13 כתב:
איפה הלפרין היה?

לא בדיוק כהרגלו , הוא כבר ניצח את מכבי העונה פעמיים , כולל קליעה כמעט על הבאזר. אבל כן , אתמול הוא נעלם בצורה טוטאלית.

כהרגלו, כלומר במאני טיים... משחק קובע למקום הראשון והוא מתאדה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:29 am 
Hall of Famer

נכון , כי המשחק הקודם בנוקיה בכלל לא היה קובע למקום הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:38 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
הגנה זה לא רק לעשות גגות לקלעי שלשות, הוא לא נדב הנפלד אבל הוא בהחלט מפתיע אותי לטובה בהגנה
אם אליהו היה שומר קרוב את סמית', הוא היה עובר אותו בכדרור, הוא נתן את המטר המתבקש, כן על שלשות במיס מאצ' כמו בין אליהו לסמית'

קודם כל היו 3 שניות.הוא לא יכל לצאת לכדרור.
וגם העובדה שזה מובן מאליו שיעברו אותו בכדרור היא לא מחמאה מי יןדע מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:45 am 
Senior

או, כפי ששאל אותי מישהו שראה אתי את המשחק: כתוב לו על המצח "כאן קולעים"?

אליהו שחקן עמוס כישרון שלו היה טורח לשפר לפחות שנים משלושת החסרונות שלו (קליעה מבחוץ, סיום ביד שמאל, הגנה) היה יכול להגיע ל NBA.
זה מרגיז כי לפחות כשהוא משחק הגנהלפרקים אתה רואה איזה אימפקט עצום יש לו על משחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:49 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
המושבע ה-13 כתב:
עופר האדום כתב:
כן, אם אתם תנצחו בנוקיה. אבל שוב תזכיר לי למה לכם לנצח שם..........

To make a statement

לא קונה.

אני מניח ששחקן כדורסל לא עולה למגרש מתוך מטרה להפסיד..
אם ננצח את גם את אוסישקין ברוממה ונבוא אחרי 3 נצחונות רצופים נרצה להמשיך את המומנטום.
ושוב ,אף אחד לא יופתע אם נפסיד אבל לא הייתי קורא לזה מחזור לפרוטוקול
נחכה עד שמגדל תפסיד בהדר יוסף ונוכל בשקט להגיד שזה משחק לפרוטוקול

נערך לאחרונה על ידי juror13 בתאריך א' אפריל 13, 2014 10:00 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:52 am 
מנהל פורום

אבימאל כתב:
uriel17 כתב:

קודם כל היו 3 שניות.הוא לא יכל לצאת לכדרור.
וגם העובדה שזה מובן מאליו שיעברו אותו בכדרור היא לא מחמאה מי יןדע מה.

מה לעשות שלאליהו אין רגליים זריזות, זאת מתנת טבע, או שיש לך או שאין לך.
3 שניות זה ים של זמן לחדור ולעשות סל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:00 am 
Sophomore

במחילה, אתה טועה אוריאל.

סמית הסתבך עם הכדור שהיה על הריצפה (מי מסר לו את המסירה הגרועה הזו?), אני מצפה משחקן מיד להיצמד אליו ולא לתת לו להרים בכלל את הכדור, בטח ובטח כשיש 3 שניות על ה-24.

בוא נגיד את זה כך, אני כאוהד מכבי ממש ממש לא מתחרט שאליהו והלפרין לא בקבוצה שלי. מבחינתי שאליהו ימשיך לעשות עלינו 20 נק' ויתן שיתפרו עליו 30 נק' בצד השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:02 am 
Hall of Famer

אין ספק שאליהו היה חייב להיצמד לסמית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:03 am 
Hall of Famer

אני מצטט את קוזיקרו,כשהיה ממש צעיר:
"אצלי על המגרש אין כבוד,כל מי שמתקרב לסל מקבל פצצה"

נערך לאחרונה על ידי אבימאל בתאריך א' אפריל 13, 2014 10:35 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:25 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
נכון , כי המשחק הקודם בנוקיה בכלל לא היה קובע למקום הראשון.

המשחק הקודם לא היה צמוד, לא היה לו צ'אנס להעלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:27 am 
Hall of Famer

כן , הוא לא היה צמוד בעיקר בגללו. ובמשחק הראשון במלחה הוא גם היה הכי טוב לאורך המשחק , וגם היה שם כדי לקלוע את סל הניצחון במשחק צמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:28 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נובמת, המהלך ההגנתי הספציפי הזה היה פדיחה גדולה של אליהו. עדיין כמובן שההודעה של אבימאל סובלת מהיסחפות פראית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:40 am 
מנהל פורום

האנליזות של הסיטואציה עם השלשה של סמית נפלאות על הכורסא בהילוך איטי
אתה שומר שחקן אתלטי שנמוך ממך ומהיר ממך, גם אם נשארו שלוש שניות להתקפה אתה מונע ממנו חדירה וחצי מהמר על השלשה
זה שהכדור לא היה בשליטה מלאה של סמית', זה לא אומר כלום, הכדור קפץ על הרצפה וסמית' בכיף היה יכול לכדרר אותו לסל
אתה נצמד אליו וקופץ איתו אם הוא זורק, זה 99% עבירה של שלוש זריקות שזה לכולי עלמה טעות לעשות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:43 am 
מנהל פורום

יש שחקנים שעבורם לשחק הגנה דורש לעבור להילוך איטי ויש אנשים שעושים דברים שאפשר להבין את הגדולה שלהם רק בהילוך איטי. בכל אופן, רוב שחקני הכדורסל היו קופצים על הכדור ברגע שראו את ההזדמנות והכי הרבה סמית היה עובר אותם. אליהו העדיף להתכסתח ב"אבל מה עם הוא יעבור אותי" (או שסתם לא הגיב מספיק מהר) וחטף שלשה על הראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:48 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הבעייה עם אליהו היא לא "חסרונותיו הידועים", כמו שהתנסח כאן מישהו. הבעייה היא שאתה יודע שהם לא באמת חסרונות, ושאם הוא רוצה הוא מתגבר עליהם בקלות. הוא הראה את זה בפאזות שונות, גם במכבי, למשל כשהיה צריך להילחם על המשך החוזה... כשהוא רוצה הוא יודע. אבל לרוב הוא לא רוצה. זה הדבר שעורר עליו אנטגוניזם של הרבה אוהדים - לא בגלל שהוא לא יכול. אם לא היה יכול, אבל היה רוצה - כמו האווי לאסוף למשל - אף אחד לא היה בא אליו בטענות, והוא אפילו היה מקבל הרבה סימפטיה.
ספציפית לעניין השלשות, לאליהו יש יתרון גובה גדול על רוב אלה שקולעים עליו שלשות. בטח על גארדים כמו היקמן. כלומר יש לו את הגובה לתת להם קצת מרחק ועדיין להיות אפקטיבי אם הוא רוצה. ויש לו רגליים מספיק זריזות ויש לו מספיק אתלטיות כדי לרדוף אחריהם אם הם חודרים עליו, בטח בהתחשב בזה שהוא יכול לתת להם קצת מרחק. אם הוא רוצה.
בפועל מה שקורה זה שנדמה ששחקנים קולעים עליו שלשות יותר טוב מאשר כשהם חופשיים.

כשאתה לוקח את זה ומוסיף לזה את ההימנעות שלו ממגע ואת חוסר המודעות העצמית שלו, לא פלא שיש אוהדים שמרגישים מרומים ממנו. דווקא בגלל שהם יודעים שהוא יכול.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך א' אפריל 13, 2014 10:52 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:52 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
הבעייה עם אליהו היא לא "חסרונותיו הידועים", כמו שהתנסח כאן מישהו. הבעייה היא שאתה יודע שהם לא באמת חסרונות, ושאם הוא רוצה הוא מתגבר עליהם בקלות. הוא הראה את זה בפאזות שונות, גם במכבי, למשל כשהיה צריך להילחם על המשך החוזה... כשהוא רוצה הוא יודע. אבל לרוב הוא לא רוצה. זה הדבר שעורר עליו אנטגוניזם של הרבה אוהדים - לא בגלל שהוא לא יכול. אם לא היה יכול, אבל היה רוצה - כמו האווי לאסוף למשל - אף אחד לא היה בא אליו בטענות.
ספציפית לעניין השלשות, לאליהו יש יתרון גובה גדול על רוב אלה שקולעים עליו שלשות. בטח על גארדים כמו היקמן. כלומר יש לו את הגובה לתת להם קצת מרחק ועדיין להיות אפקטיבי אם הוא רוצה. ויש לו רגליים מספיק זריזות ויש לו מספיק אתלטיות כדי לרדוף אחריהם אם הם חודרים עליו, בטח בהתחשב בזה שהוא יכול לתת להם קצת מרחק. אם הוא רוצה.
בפועל מה שקורה זה שנדמה ששחקנים קולעים עליו שלשות יותר טוב מאשר כשהם חופשיים.

כשאתה לוקח את זה ומוסיף לזה את ההימנעות שלו ממגע ואת חוסר המודעות העצמית שלו, לא פלא שיש אוהדים שמרגישים מרומים ממנו. דווקא בגלל שהם יודעים שהוא יכול.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:53 am 
Sophomore

אוריאל, על מה אתה מדבר????? לי היה ברור לחלוטין שסמית' ילך על שלשה.

ושוב הוא קיבל מסירה גרועה שגרמה לו להסתבך עם הכדור, אני מצפה משחקן הגנה במקרה כזה לצמצם מרחק ולשבת לו על הנשמה.יש פאקינג 3 שניות על השעון, אתה רק צריך לגרום לו לבזבז אותם, זה באמת לא כל כך קשה.

אתה יודע מה, הייתי מבין את אליהו אם היה סוגר לסמית' את השלשה ומכריח אותו לחדור (אני מבטיח לך שהוא לא היה חודר עד הסוף אלא עולה לקליעה מכדרור). הרבה יותר הגיוני וגם מראה שהוא אשכרה הקשיב בתדרוך שלפני המשחק (ולא שהוא צריך, אחרי שהוא שיחק עם סמית' איזה עונה או שתיים).

בקיצור, אתה יכול להאמין לאליהו כמה שאתה רוצה ושהוא שחקן הגנה טוב או סביר, בינתיים שכל שאר הליגה תמשיך לחגוג עליו ואני אמשיך לשמוח שנפטרנו מעולו של זה (כשחקן כי כאדם הוא ממש אחלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 10:58 am 
מנהל פורום

אז אתה תמשיך לשמוח על שנפטרתם ממנו ואני אמשיך לשמוח על שבזכות ההחתמה שלו הפועל עשתה יופי של ריצה בליגה ובאירופה ויש לה סיכוי ממשי לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה