סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 9:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 11, 2014 11:47 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בדיוק עמדתי להיכנס ולשאול מה הסיכוי שלאבישי מתיה היה יוזר סלניוזי מתישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 11, 2014 2:08 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אֲשֶׁר אָרְחֹתֵיהֶם עִקְּשִׁים וּנְלוֹזִים בְּמַעְגְּלוֹתָם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 2:46 pm 
Sophomore

אנסה את כוחי.

מבלי להיכנס למצב החוזי של השחקנים, הייתי מעיף את השחקנים הבאים:

ריקי היקמן - חביבו של נורטון. ללא ספק השחקן הכי טיפש בקבוצה, וזה חתיכת הישג. לא רכז, לא קלע, לא שומר טוב, לא מוסר, לא מריץ מתפרצות... להמשיך?

אנדרה ז'יז'יץ - הוא יודע, מכבי יודעים וגם אנחנו, אין שום סיכוי שהקשר הזה ימשיך.

מתנדנדים:

טייריס רייס - לבחור יש פוטנציאל ובעיקר המון המון קשיחות מנטאלית. לעבור עונה כזו ולהישאר חיובי ומוכן, זה לא פשוט בכלל. גם מהפן המקצועי, ראיתי אצלו ניצוצות. מבחינתי, עקב האכילס הוא הקליעה והצורך במשחק מהיר כדי להיות אפקטיבי. עם גארד מתאים לידו הוא יכול לעשות בעונה הבאה את הפריצה.

דווין סמית' - לא נפלתי ברשתו ולא ממש מבין למה הוא זוכה לכבוד לו הוא זוכה. יחד עם זאת, הרבה תלוי באלטרנטיבות ועם הפרוטות שהגולדנים משחקים בהם, צריך הימור כדי להצליח עם מחליף. ענין נוסף הוא מצב הברכיים.

ג'ו אינגלס - לא יודע איך לאכול אותו. נתן פתיחת עונה טובה. שחקן פיק נ' רול טוב. יודע לסיים יפה, יש גם קליעה ובכל זאת משהו חסר. לא שומר ולא מעז מספיק. אם סמית' לא ימשיך, הייתי בכל זאת נותן לו צ'אנס מהמר עליו כסמול הפותח.

שון ג'יימס - תלוי מצב רפואי. הוא וסופו יכולים לסגור את עמדה 5 לחלוטין ואז אפשר להסיט את טיוס לארבע.

משאיר:

סופו - אחרי אירועי הדרבי אין סיכוי בעולם שאני משחרר (לא, סתם סתם, אני צוחק). סופו הוא הנשק היחיד של מכבי אל מול שאר קבוצות היורוליג וגם בליגה אם בלאט או מי שלא יהיה יחליט לשמור עליו בהגנה הוא נשק שובר שוויון. בנוסף, כמו סמית', צריך לשקול אל מול האלטרנטיבות ובשנה שעברה ראינו שהם לא משהו. אז סופו נשאר.

בגזרת הישראלים המצב יותר פשוט. אין אלטרנטיבות, אז משאיר את כולם (למרות שמדגדג לי לרשום להעיף את אוחיון). אם יש איזשהו מצב להביא את מקל הייתי עושה את זה (על חשבון אוחיון, כאמור), נותן לו חוזה אליהו סטייל מינוס הסעיף שאפשר למכבי להשתחרר.

אני מתפלל שכספי יצליח איכשהו להישאר במנש כי ממש ממש לא בא לי לראות אותו במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 2:52 pm 
Sophomore

כספי נותן עונה די טובה ב-NBA, יש סיבה שלא ישאר שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 3:06 pm 
Hall of Famer

פאפאלוקס כתב:
כספי נותן עונה די טובה ב-NBA, יש סיבה שלא ישאר שם?

הוא נתן עונה די טובה חוץ מהעניין הפעוט הזה שבסך הכל היא הייתה די גרועה. כלומר, היא התחילה בסדר, אבל הוא הלך והתדרדר ככל שהעונה התקדמה. בכל מקרה, אם הוא לא יעשה משהו מפתיע (לחיוב, כן?) בפלייאוף, האפשרות שהוא יפלט מהליגה היא לא בלתי סבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 3:32 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני חושב שכספי ישאר ב-NBA, כמובן כפוף לרצון שלו לשחק על מינימום או מינימום פלוס.

הסיבה היא כזו: הוא לא שחקן NBA טוב. אבל הוא כן שחקן NBA של קצה רוטציה עם יכולת אחת מאד מבוקשת: קליעה. כל עוד הוא יושב על המשבצת הזו של קלעי יהיה לו ביקוש בליגה של היום. אני חושב שיוסטון תפעיל את האופציה לשנה הבאה, ובכל מקרה הוא ימצא עבודה בליגה כל עוד הוא מראה את היכולת להכנס למשחק ולשים אי אלו שלשות אפילו באופן ספוראדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 4:26 pm 
Hall of Famer

אני חושב שמעבר ליכולת שלו כקלעי (די מפוקפקת למען האמת, אחוזים חלשים לשחקן שכל תפקידו לעומד בפינה ולהשחיל שלשות חופשיות), בסופו של דבר הרבה פעמים קבוצות NBA בוחרות את שחקנים קצה הספסל שלהן לפי דברים שלא תמיד קשורים ליכולת על המגרש, הרי שחקנים ברמה של כספי פלוס מינוס יש במאות אם לא אלפים, כל אחד עם היכולות הספציפיות שלו, אז לוקחים קודם כל את מי שלא עושה בעיות, את מי שיש לו פוטנציאל להתפתח למשהו טוב יותר, מי שיכול לתת ניסיון ולהיות locker room leader או סתם מישהו שרוצים לצ'פר את הסוכן שלו. אם כל היתרון של כספי היה העובדה שהוא קלעי שלשות בגובה 2 מ' פלוס, אז אני בטוח שאפשר למצוא לא מעט שחקנים שעונים על הקריטריון ועושים את העבודה יותר טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 5:39 pm 
מנהל פורום

כספי לא נותן עונה טובה לNBA אבל הוא גם לא שחקן קצה רוטציה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 6:14 pm 
Junior

אז תגדיר אותו כשחקן שנע במהלך העונה בין הרוטציה לקצה הרוטציה לאי שיתוף אם אתה רוצה להיות מדוייק.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 6:20 pm 
מנהל פורום

הוא פתח בחמישיה אתמול
וסליחה שאני נשמע מפונק, אבל לא הייתי רוצה אותו בהפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 6:40 pm 
Hall of Famer

קשה מאד לדעת איך לספור עם כל הפציעות, אבל כספי בסיכום השנתי הוא שחקן 8-9 ברוטציה של הרוקטס השנה, עם קצת יותר דקות ומשחקים מאשר מוטיונאס למשל (אבל הליטאי פתח קצת יותר בחמישייה, ובהחלט קיבל יותר קרדיט במחצית השניה של השנה). וזה בקבוצה עם אחד משש המאזנים הטובים בליגה, מבחינתי זה לא רע בכלל וזה פחות או יותר מה שאני מצפה מכספי למען האמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 7:34 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
קשה מאד לדעת איך לספור עם כל הפציעות, אבל כספי בסיכום השנתי הוא שחקן 8-9 ברוטציה של הרוקטס השנה, עם קצת יותר דקות ומשחקים מאשר מוטיונאס למשל (אבל הליטאי פתח קצת יותר בחמישייה, ובהחלט קיבל יותר קרדיט במחצית השניה של השנה). וזה בקבוצה עם אחד משש המאזנים הטובים בליגה, מבחינתי זה לא רע בכלל וזה פחות או יותר מה שאני מצפה מכספי למען האמת.

הסיכום השנתי זה טוב ויפה, אבל צריך לזכור שהוא התחיל כשחקן 6-7 בחודשים הראשונים של העונה והתדרדר לשחקן 10-11 לקראת סופה (אני שם בצד את המשחק האחרון שבו הוא פתח בחמישיה, דברים מוזרים תמיד קורים במשחקים האחרונים של העונה הסדירה), אז אולי הממוצע הוא שחקן 8-9, אבל בפועל כרגע המעמד שלו הוא של שחקן קצה רוטציה, מה שהיה לפני 4 חודשים פחות רלוונטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 7:47 pm 
Hall of Famer

כרגע הוא בדיוק ולגמרי שחקן תשיעי. בין מוטיונאס להמילטון. בעצם אולי במשותף עם סיסקו. בסיכום השנתי הוא קצת גבוה יותר וכך או כך הוא חלק מהרוטציה שאולי קשה לקרוא לו משמעותי אבל הוא בוודא לא בלתי משמעותי (כמו שהיה מקל למשל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:35 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
הוא פתח בחמישיה אתמול
וסליחה שאני נשמע מפונק, אבל לא הייתי רוצה אותו בהפועל

נובמת (לא שזה ריאלי). קח את האימפקט של אליהו על הקבוצה ותכפיל פי שניים או פי שלושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:41 pm 
מנהל פורום

אני מדבר על האופי לא על כדורסל, אחרי שנים של תככים ומזימות בחדר ההלבשה יש לנו קובצה שאולי חלק ממנה לא באד בויס אבל אין אגו ואין סכסוכים
וסליחה על הרוחניות, בעיני זה יותר חשוב מנצחון ותואר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 13, 2014 9:57 pm 
מנהל פורום

rony כתב:
נורטון כתב:

הסיכום השנתי זה טוב ויפה, אבל צריך לזכור שהוא התחיל כשחקן 6-7 בחודשים הראשונים של העונה והתדרדר לשחקן 10-11 לקראת סופה (אני שם בצד את המשחק האחרון שבו הוא פתח בחמישיה, דברים מוזרים תמיד קורים במשחקים האחרונים של העונה הסדירה), אז אולי הממוצע הוא שחקן 8-9, אבל בפועל כרגע המעמד שלו הוא של שחקן קצה רוטציה, מה שהיה לפני 4 חודשים פחות רלוונטי.

כן, אבל שכחת גם להוסיף שלמעשה הוא התחיל את הקדנציה ביוסטון כשחקן 10-11 ואז הפתיע והצליח להשתלב כשחקן 6-7. זה משמעותי כי זה רק מראה כמה הכל עניין של סיטואציות ואי אפשר באמת לצאת בהכרזות שכספי הוא שחקן XY ב-NBA וזה כל מה שהוא יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 12:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני אתפלא מאוד אם כספי יקבל דקות משמעותיות בפלייאוף. הוא פשוט לא הוכיח למקהייל שהוא שווה את זה. הוא פתח את העונה טוב מאוד אבל במחצית השניה של העונה לא רק שהוא ירד ברוטציה אלא הוא כמעט ולא שיחק ברוב הנצחונות של יוסטון על קבוצות פלייאוף. במשחק האחרון הוא פתח (אאל"ט בפעם הראשונה העונה) בגלל הפציעה של פרסונס ותרם 2 נק' בלי סל שדה ב22 דקות... אנחנו רואים שחקני ספסל דופקים מספרים מטורפים במשחקי הסיום של העונה והבחור זוכה לפתוח אחרי לא יודע כמה זמן וזה מה שהוא נותן?...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 12:18 am 
Sophomore

כספי ומקל במכבי בעונה הבאה ואפשר סוף כל סוף להסתפק ב- 4 זרים איכותיים במקום 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 12:21 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

גם היום אפשר להסתפק, אולי לא ב4, אבל ב5 זרים, רק רצוי שהם יהיו איכותיים...
אוחיון, לנדסברג, פניני, בלו וטיוס יכולים לפתוח בליגה בכל קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 12:25 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חוץ מזה, לא יודע כמה הייתי רוצה את כספי כסמול הפותח בקבוצה שלי. אולי כסטרץ 4 הוא יתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 10:05 am 
Sophomore

היום בהחלט אפשר להסתפק ב- 5, אבל לא ב- 4.

לדעתי מכבי הולכת להציע למקל את חוזה חלומותיו בקיץ הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 11:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני לא חושב, וגם אם כן - הוא לא יבוא.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 11:38 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יש יותר סיכוי שהוא יגיע לירושלים מאשר למכבי. נראה שיש יותר מדי דם רע בין הצדדים.
בכל מקרה, הייתי מעדיף להשקיע ברכז זר מוביל ושאוחיון יעלה מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 12:08 pm 
Sophomore

יש הרבה דם רע בין הצדדים, אבל הרבה דם רע היה גם בין מכבי לפיני גרשון, ולעוד רבים וטובים.

רוב המתקפלים מצהירים בסוף "שכשמכבי מבקשת - אי אפשר להגיד 'לא'". כשמקל יקבל את עמדת הרכז הראשי (ולא השלישי) בחוזה של חצי מליון לשנה לפחות - לא בטוח שהוא ימהר להגיד "לא". ומכבי, שבאיזשהו מקום כן משוועת לישראלי מוביל גם כדי להוריד מעצמה את הביקורת וגם מתוך ההבנה שלפעמים צריכים את זה בשביל להחזיק את הכסף שמגיע מהקהל - לא תמהר לוותר על ההזדמנות, בטח שלא לשלוח אותה לירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 1:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

השאלה מה עדיף, לשלם למקל משכורת של זר (כשלוקחים בחשבון את המס) או להביא זר ברמה גבוהה בערך באותו כסף?
היתרון הוא שמקל ישראלי ויבוא על חשבון זר בעמדה. החיסרון הוא שאוחיון עלול לעזוב ואז צריך למצוא רכז מחליף (ואני לא רואה מבין הישראלים מישהו שעדיף על אוחיון) או שתהיה מלחמה בינהם בחדר ההלבשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot], Y.T, yoya, דניאל ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: