סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 2:49 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 2:17 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
מקל? אין לו חוזה לעוד שנתיים? מה פיספסתי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 2:18 pm 
Sophomore

למה אי אפשר פשוט לתת את עמדת הרכז לאוחיון ומקל ולוותר על רכז (טהור) זר?

נניח, מה רע בסגל סביב:

אוחיון, מקל, קומו זר ברמה גבוהה (לאנגפורד?), סמית' ולנדסברג? = 3 ישראלים ושני זרים
פניני, בלו/כהן, סופו, טיוס, 4-5 ברמה גבוהה = 3 ישראלים ושני זרים

הסגל הזה מספיק יציב אפילו בלי זר חמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 2:43 pm 
Senior

לא מספיק לך 3 שנים עם אוחיון כרכז מוביל? האיש לא ברמה הזאת והסדרה מול פאו הייתה סוג של יוצא מן הכלל שרחוק מאוד מלהעיד על הכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 2:48 pm 
Sophomore

לא בטוח שמה שלמקל יש להציע בתור שחקן על סף הרוטציה בNBA (ולא בדיוק בקבוצה עם רכזי על לפניו) שווה ליכולות שצריך שחקן מוביל ביורוליג.
בשביל להיות רכז פותח, מוביל, במכבי שמכוונת לפיינל פור הוא צריך להיות מסוגל לתת 30-35 דקות משחק עם הגנה ברמה גבוהה, קליעה טובה וניהול משחק אירופאי (כלומר, פחות למסור לנוביצקי שיקלע - אלא אם מכבי מחתימה את נוביצקי בעסקת חבילה). לא בטוח בכלל שמקל יכול לתת את זה.
אני חושב שאוחיון בסדר ונמצא איפה שהוא צריך להיות מבחינת שני הצדדים - ואחרי שנתיים של התנדנדות הם גם מבינים את זה בצורה כזאת שתתאים את החוזה ששני הצדדים יהיו מרוצים ממנו. הוא יהיה הרכז הישראלי בשביל החוק הרוסי והרכז המחליף באירופה. סביר ביותר ולא צריך להיות "גרידי".
אגב, אני מסכים שזה שיש "דם רע" בין מקל למכבי זה לא סוף פסוק - אבל נראה לי שבמקרים כמו של פיני גרשון ופארגו, הדם רע היה בעיקר מהכיוון של מכבי ולא מהכיוון של מי שמכבי רצו להחתים.
מקל נראה בסיטואציה לא רעה בכלל מבחינתו, ולא רואה אותו רץ דווקא בשביל קצת יותר כסף במכבי תל אביב (שכאמור, לא בטוח שיש לה אינטרס לשלם אותו דווקא לו).

מה שכן, אם יש סיבה אחת בשביל מכבי להחתים אותו מבחינתי - זה דווקא האופי שלו. הוא עושה רושם של בן זונה במובן החיובי של המילה וכמובן, מקצוען שעובד קשה. בניגוד לאוחיון שהוא קצת ילד טוב ופריך. אם יש חשיבה קדימה של לבנות מנהיג ישראלי לקבוצה (מה שלא נראה לי שעובד במכבי תל אביב הנוכחית) אז דווקא מקל/כספי הם אפשרות לא רעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 4:38 pm 
מנהל פורום

הכחול מאם המושבות כתב:

חוזה שיהיה קל מאוד לחתוך לאור השימוש המאסיבי שדלאס עושה במקל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 6:24 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Mako Regever כתב:
לא בטוח שמה שלמקל יש להציע בתור שחקן על סף הרוטציה בNBA (ולא בדיוק בקבוצה עם רכזי על לפניו) שווה ליכולות שצריך שחקן מוביל ביורוליג.
בשביל להיות רכז פותח, מוביל, במכבי שמכוונת לפיינל פור הוא צריך להיות מסוגל לתת 30-35 דקות משחק עם הגנה ברמה גבוהה, קליעה טובה וניהול משחק אירופאי (כלומר, פחות למסור לנוביצקי שיקלע - אלא אם מכבי מחתימה את נוביצקי בעסקת חבילה). לא בטוח בכלל שמקל יכול לתת את זה.
אני חושב שאוחיון בסדר ונמצא איפה שהוא צריך להיות מבחינת שני הצדדים - ואחרי שנתיים של התנדנדות הם גם מבינים את זה בצורה כזאת שתתאים את החוזה ששני הצדדים יהיו מרוצים ממנו. הוא יהיה הרכז הישראלי בשביל החוק הרוסי והרכז המחליף באירופה. סביר ביותר ולא צריך להיות "גרידי".
אגב, אני מסכים שזה שיש "דם רע" בין מקל למכבי זה לא סוף פסוק - אבל נראה לי שבמקרים כמו של פיני גרשון ופארגו, הדם רע היה בעיקר מהכיוון של מכבי ולא מהכיוון של מי שמכבי רצו להחתים.
מקל נראה בסיטואציה לא רעה בכלל מבחינתו, ולא רואה אותו רץ דווקא בשביל קצת יותר כסף במכבי תל אביב (שכאמור, לא בטוח שיש לה אינטרס לשלם אותו דווקא לו).

מה שכן, אם יש סיבה אחת בשביל מכבי להחתים אותו מבחינתי - זה דווקא האופי שלו. הוא עושה רושם של בן זונה במובן החיובי של המילה וכמובן, מקצוען שעובד קשה. בניגוד לאוחיון שהוא קצת ילד טוב ופריך. אם יש חשיבה קדימה של לבנות מנהיג ישראלי לקבוצה (מה שלא נראה לי שעובד במכבי תל אביב הנוכחית) אז דווקא מקל/כספי הם אפשרות לא רעה.

למקל יש שתיים מהתכונות שהזכרת (הגנה וניהול משחק ופחות קליעה). הבעיה עם ההרכב הזה לדעתי שאני רואה את אוחיון מתמרמר על כך שהוא צריך לרדת לספסל בשביל שחקן שבקושי קיבל דקות ביורוקאפ (שלא לדבר על היורוליג).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 7:07 pm 
Senior

אם התפקיד שמקל מיועד אליו זה רכז מחליף, למה בדיוק שמכבי תשחרר את אוחיון בשבילו, או לחילופין, תחזיק שני ישראלים על העמדה הזאת? זה היה יכול לעבור רק עם 2 ברמה של ספאנוליס או נבארו שמסוגלים לקחת על עצמם חלק מניהול המשחק. אוחיון ומקל מוגבלים ביכולת ליצור לעצמם ברמת יורוליג וגם הקליעה שלהם מבחוץ היא לא בדיוק להיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 7:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
אם התפקיד שמקל מיועד אליו זה רכז מחליף, למה בדיוק שמכבי תשחרר את אוחיון בשבילו, או לחילופין, תחזיק שני ישראלים על העמדה הזאת? זה היה יכול לעבור רק עם 2 ברמה של ספאנוליס או נבארו שמסוגלים לקחת על עצמם חלק מניהול המשחק. אוחיון ומקל מוגבלים ביכולת ליצור לעצמם ברמת יורוליג וגם הקליעה שלהם מבחוץ היא לא בדיוק להיט.

זה לא מדויק. אוחיון מוגבל בליצור לעצמו גם ברמת ליגת העל. אין לו פלואוטר, פינגרול או צעד וחצי פשוט ביד ימין והקליעה שלו מכדרור ומבחוץ, למרות שהשתפרה, עדיין לא יציבה. מקל לעומתו מוגבל מאוד ברמת הnba אבל זה בגלל אתלטיות וזריזות רגליים ולאו דוקא בגלל חוסר יכולות טכניות. ברמת ליגת העל הוא הראה מספיק דרכים לסיים בטבעת ואני מאמין שעם הפיזיות שלו הוא יוכל לעשות זאת גם ברמת היורוליג. מה שכן, הקליעה מבחוץ של שניהם בעייתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 10:48 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
הכחול מאם המושבות כתב:

חוזה שיהיה קל מאוד לחתוך לאור השימוש המאסיבי שדלאס עושה במקל

סבל לא מעט מפציעות העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 14, 2014 11:24 pm 
Senior

צ'ארלס, מקל ב-NBA קלע ב-42% בתוך הצבע. כלומר, גם במצבים שהאיש הצליח להגיע לצבע הוא קלע באחוזים די נמוכים מול גבוהים שהם לא שחקני החמישייה של היריב. כלומר, מול שחקנים שהם קצת יותר טובים מהסנטרים המובילים שיש ביורוליג. אני לא בטוח שביורוליג, שרמת הספייסינג שם הרבה יותר נמוכה, הוא יצליח לקלוע באחוזים הרבה יותר גבוהים. יש קבוצות כמו ריאל וצסק''א שמעמידות ליינאפים די גבוהים ואתלטיים שמאוד מאוד מקשים לסיים בצבע. מול ריאל אוחיון קלע 4 נקודות במצטבר בשני המשחקים. מול צסק''א הוא קלע 10. לאור העובדה שגם מקל הוא קלע חוץ לא מספיק טוב אני לא בטוח שהוא יהיה סקורר יותר טוב ביורוליג מאשר אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 5:10 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אין לי דרך לדעת איך מקל יתפקד ביורוליג מהסיבה שהוא לא שיחק ביורוליג, אסל מול קסוצת היורוליג שהוא כן שיחק מולה לפני שנתיים (מכבי) הוא מצא דרכים רבות לסיים בצבע כשעוד שיחק בה החוסם הטוב ביורוליג באותה עונה (שון ג'יימס).
חוץ מזה היתרון הגדול של מקל שהוא מנהל משחק ברמה גבוהה ואני מקוה שמכבי תחליף את היקמן בגארד שקולע במעל ל30% מ3 כך שהריווח של המשחק יהיה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 8:00 am 
Hall of Famer

קארול? לא חושב שהוא יהיה מאד יקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 11:32 am 
Senior

קארול? שחקן של מיליון פלוס לעונה. מבחינת פדרמן זה שחקן יקר. אני לא חושב שהאיש יביא ערך מוסף. מי בדיוק ייצור לו מצבי קליעה? היקמן ואוחיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 15, 2014 11:53 pm 
Hall of Famer

אבל הוא לא שיחק חצי עונה. לדעתי אפשר להביא אותו בפחות ממיליון. ואם מביאים גם את מקל (או פוינט גארד נורמלי אחר) אפשר גם ליצור לו מצבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 10:20 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
אבל הוא לא שיחק חצי עונה. לדעתי אפשר להביא אותו בפחות ממיליון. ואם מביאים גם את מקל (או פוינט גארד נורמלי אחר) אפשר גם ליצור לו מצבים.

מתאים למכבי להביא שחקן פצוע כרוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 10:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
למעשה זו דרישת סף.
להביאאאאאא!!!!!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 10:44 am 
Sophomore

אני די בטוח שקארול האריך את החוזה שלו בריאל עד 2017 או משהו כזה.

שוב אני שואל - מי זה הבחור האמריקאי שמתאמן עם מכבי בשבועות האחרונים? אפשר לראות אותו גם בסרטונים של ספורט 5 ממילאנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 11:37 am 
Sophomore

http://www.sportando.com/en/europe/isra ... -aviv.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 11:50 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איך קרה שנבחר סיבוב ראשון בדראפט מגיע שנה אחרי זה לשחק באירן - ועוד שנה אחרי זה לא משחק בכלל?
מה קרה לו?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 11:54 am 
Sophomore

זו טעות של הכתב. הבחור נבחר בדראפט 2001.

http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Forte

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 12:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לכל אלו שרוצים שסופו יעזוב את מכבי, להלן הממוצעים שלו בסיבוב השני של הטופ 16 (בסוגריים הסיבוב הראשון):
11 נק', 70% מהשדה, 58% מהקו, ירד רק פעם אחת מספרות כפולות (10.3 נק', 62% מהשדה, 61% מהקו)
2.7 כ"ח (1.7), 1.7 אס' (0.7), 1.3 חט' (0.8 ), 0.4 חס' (0.2), 1.6 איב' (2.2), 3.1 עבירות (3.3), 4.4 סחיטת עב' (2.8 ), מדד 13.1, ירד רק פעם אחת ממדד דו ספרתי (6.5). הריבאונד עדיין בעייתי מאוד אבל הוא נהיה הרבה יותר יעיל בהתקפה (יחס אס'/איב' חיובי!) ותורם יותר בהגנה.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ד' אפריל 16, 2014 12:39 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 12:24 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם הוא היה יותר יעיל בהתקפה אז היום היה אוהד אחד פחות להפועל תל אביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 1:16 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
לכל אלו שרוצים שסופו יעזוב את מכבי, להלן הממוצעים שלו בסיבוב השני של הטופ 16 (בסוגריים הסיבוב הראשון):
11 נק', 70% מהשדה, 58% מהקו, ירד רק פעם אחת מספרות כפולות (10.3 נק', 62% מהשדה, 61% מהקו)
2.7 כ"ח (1.7), 1.7 אס' (0.7), 1.3 חט' (0.8 ), 0.4 חס' (0.2), 1.6 איב' (2.2), 3.1 עבירות (3.3), 4.4 סחיטת עב' (2.8 ), מדד 13.1, ירד רק פעם אחת ממדד דו ספרתי (6.5). הריבאונד עדיין בעייתי מאוד אבל הוא נהיה הרבה יותר יעיל בהתקפה (יחס אס'/איב' חיובי!) ותורם יותר בהגנה.

אכן יפה מאוד , אך מה לעשות שגם היה סיבוב ראשון ביורוליג ( וגם ליגה ישראלית ) . בסופו של דבר העונה הזאת היא הבסט-קייס-סנריו של סופו , ואתה ממש לא יכול בטוח שזה מה שתקבל ממנו גם בשנה הבאה ( ע"ע הקדנציה הראשונה שלו בצהוב ) .

אם כבר מחליטים לגבי שחקנים על סמך מספרי הסיבוב שני בטופ 16 , מה דעתך על גארד שאלו הם ממוצעיו ?
10.1 נק' , 8/15 משלוש , 4.1 אס' ( אל מול 1.7 איב' ) , 1.6 חט' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 1:28 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
אם כבר מחליטים לגבי שחקנים על סמך מספרי הסיבוב שני בטופ 16 , מה דעתך על גארד שאלו הם ממוצעיו ?
10.1 נק' , 8/15 משלוש , 4.1 אס' ( אל מול 1.7 איב' ) , 1.6 חט' .

אני מחתים ל5 עונות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 16, 2014 1:52 pm 
Junior

זה היקמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: d.k., Google [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: