סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 11:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סטרלינג מתבטא
הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 12:43 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אה, זה היה מצחיק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 12:46 am 
Sophomore

שאלה: האם מבחינה חוקית הליגה יכולה לכפות עליו למכור את הקבוצה? הרי הקליפרס הוא מועדון בבעלות פרטית.
האם היו תקדימים בעבר שבעלי קבוצה הורחק מליגת ספורט גדולה בארה"ב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 1:10 am 
מנהל פורום

אין לי מושג אם יכולים לכפות עליו חוקית למכור, אבל בטוח יכולים להפעיל הרבה לחצים ישירים ועקיפים שיגרמו לו לרצות למכור ולהיפטר מזה כבר.
מה שלא נשמע לי הגיוני זה לקנוס אותו. על מה לקנוס? על התבטאות בשיחה פרטית בינו לבין הפילגש שלו? אנחנו כן יכולים להסיק ממנה על האדם ועל הדעות שלו, אבל לקנוס אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 1:11 am 
Sophomore

נורטון כתב:
אה, זה היה מצחיק?

מצחיק זה עניין סובייקטיבי.
אני נותן אחריות רק על זה שזו הייתה בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 1:45 am 
Freshman

ודים כתב:
אין לי מושג אם יכולים לכפות עליו חוקית למכור, אבל בטוח יכולים להפעיל הרבה לחצים ישירים ועקיפים שיגרמו לו לרצות למכור ולהיפטר מזה כבר.
מה שלא נשמע לי הגיוני זה לקנוס אותו. על מה לקנוס? על התבטאות בשיחה פרטית בינו לבין הפילגש שלו? אנחנו כן יכולים להסיק ממנה על האדם ועל הדעות שלו, אבל לקנוס אותו?

יתכן וניתן להשית קנס בטענה שהיו התבטאויות הקשורות לליגה - דרישת בעלי קבוצה כי אוהדים שחורים לא יגיעו למשחקיו (זו בהחלט לעיסה ויריקה מחודשת של דבריו, אבל זה מה שעושים עורכי דין, לא? :ps_ih: ).

אני מאמין שאם לסילבר ישנה האפשרות הוא ישמח לוותר על הקנס ולגרש מהליגה בעלים שכשל מקצועית וערכית באופן מובהק, בטח בנקודה בה המועדון עשוי לפתות קונים אטרקטיביים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 2:05 am 
Hall of Famer

יושב כעת דיויד סטרן ואומר לעצמו "ידעתי מתי לצאת". לא מקנא בכאב ראש הזה של סילבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 8:15 am 
Hall of Famer

כל מי שכתב בשנתיים האחרונות על כך שאל.איי מתהפכת והופכת להיות של הקליפרס, קיבל השבוע תשובה מוחצת, או יותר נכון, קיבל שוב את דונלד סטרלינג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 9:12 am 
מנהל פורום

לדעתי הוא די הפסיד לקליפרס את הסידרה, כל הפוקוס יהיה על הכושים בקהל ועל האידיוט הזה
ובקרב כל כך צמוד מקצועית כמו שיש לקליפרס זה יכול לעשות את ההבדל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 9:21 am 
Senior

הקרב לא אמור (היה) להיות צמוד מקצועית, זו סידרה שאמורה הייתה להיות של הקליפרס באופן ברור והמשחק הראשון בפרוש היה מעידה. מקצועית אני מניח שיהיו וכבר יש השפעה על הקבוצה אבל אני מניח שאלו השפעות לטווח קצר (אני לא מניח שיותר מעד תום הסדרה הנוכחית)

השאלה המעניינת באמת היא מה תהיה השפעת הפרשה על הקבוצה בטווח הארוך, לאו דווקא ברמה המקצועית (כרטיסים, מרצ'נדייזינג, שחקנים שיעדיפו לא לבוא וכו')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 9:29 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
ואשתו של סטרנליג אומרת שהיא לא סגורה על אם זה הקול של בעלה, אבל היא חושבת שהיתה עריכה.

כלומר, כן, אולי. אבל יאללה יאללה

גם אני בהתחלה חשבתי אולי ערכו את השיחה (בעיקר בגלל שלא היו אוברלפים בין הקטעים שכל אחד מהם דיבר) אבל בהמשך זה די ברור שהיא אמיתית.
מה שאותי מעניין הוא - שימו לב שהיא הקליטה את השיחה במיוחד... כלומר מבינים שהם יושבים יחד בסלון ומדברים כך שזה לא שהיא הקליטה בסמרטפון אלא שמה רשמקול קרוב. אני מבין מזה שהוא כנראה צעק עליה לפני והיא, שכנראה יודעת עם מי יש לה עסק, הזמינה אותו לשיחה אישית בידיעה שהוא לא יימנע מלבטא את דעותיו ואז הקליטה אותו כדי לגרום לו נזק.

העובדה שהפילגש שלו שייכת לאותם מיעוטים שהוא כל כך מתעב גורמת לי לבוז לו עוד יותר. איזה בנאדם עלוב. הוא גם נראה slimy.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 9:32 am 
Senior

ואגב, יש תקדים לשלילת בעלות בגלל דעות חשוכות. מארג' שוט, מהבעלים של הסינסינטי רדס (שידועים גם בגלל פרשת ההימורים על משחקים) אולצה בסופו של דבר למכור את ההחזקות שלה בחברה לאחר מספר התבטאויות א-לה סטרלינג

(לינק לוויקיפדיה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 10:34 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
סליחה על השאלה, אבל בהתבטאויות שנוגעות לישראל כשהוא מדבר על black jews הכוונה ספציפית לאתיופים לדעתכם (או למזרחים באופן כללי)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 10:37 am 
מנהל פורום

כשהקשבתי, הבנתי שלאתיופים. אבל קראתי איפשהו שהוא התכוון למזרחים, אם כי אני לא מבין כ"כ מאיפה הפרשנות המפגרת הזו הופלצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 10:46 am 
מנהל פורום

הציטטה שמובאת בוואלה ניתנת להתפרש לשני הכיוונים. אני קראתי את זה כמזרחים אבל אולי בטעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 10:53 am 
Freshman

ווג' מדווח שמג'יק וקבוצת השותפים שלו, בעלי קבוצת הבייסבול הLA דודג'רס, מעוניינים לרכוש את הקליפרס.
בעבר ניסו לרכוש את הלייקרס אך משפחת באס הבהירה בחוסר העניין שלה בכך. כעת למג'יק יש הזדמנות לסגור חשבון עם סטרלינג ולהשתלט על הפרנצ'ייז הדומיננטי בעיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 10:54 am 
מנהל פורום

אני די בטוח שפוץ אמריקאי בן 70 פלוס שמרוכז רק בעצמו לא יודע בכלל על קיומם של יהודם מזרחים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 11:08 am 
מנהל פורום

אם הוא יהודי? מה אם הבת שלו תצא עם אחד כזה? יותר מפתיע אותי שהוא יודע על קיומם של האתיופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 11:14 am 
מנהל פורום

למה? זה דווקא היה סיפור די מפורסם. אני מניח שלפחות פעם או פעמיים איזה שנורר מהסוכנות הגיע אליו בשביל להתרים אותו עבור עוד איזה אתר קרואנים לאתיופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 1:52 pm 
Junior

Orens כתב:
ווג' מדווח שמג'יק וקבוצת השותפים שלו, בעלי קבוצת הבייסבול הLA דודג'רס, מעוניינים לרכוש את הקליפרס.
בעבר ניסו לרכוש את הלייקרס אך משפחת באס הבהירה בחוסר העניין שלה בכך. כעת למג'יק יש הזדמנות לסגור חשבון עם סטרלינג ולהשתלט על הפרנצ'ייז הדומיננטי בעיר.

מכיוון שסטרלינג הבעלים והוא זה שקובע את המחיר לא הבנתי את הקטע של "לסגור חשבון ולהשתלט על הפרנצ'ייז"
לא יותר נכון להגיד שלמג'יק יש אפשרות לשלם מחיר מופקע (כי 3 העסקות האחרונות למכירת קבוצות היו במחירים אסטרונומיים) ולתת לגזען 2 מיליארד דולר כדי "להשתלט על הפרנצ'ייז"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 1:58 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
השאלה היא אם יש אופציה אחרת - וזה לא ברור כי המסמכים שביסוד הליגה - חוקת ה-NBA וחוקי העזר שלה הם סודיים. מאד יכול להיות שיש במסמכים האלו אופציה לקנייה בכוח של הפרנצ'ייז על ידי הליגה במחיר מחושב על ידי נוסחה קבועה, או סנקציה אחרת שאפקטיבית תכריח את סטרלינג לעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 2:52 pm 
Senior

ראיתי אתמול תוכנית סיכום NBA שבה דובר על המקרה ונאמר שם בחוקי העזר אין אפשרות לגרום לבעלים לעזוב. לא יודע אם זה נכון או לא אבל זה מה שנאמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 2:53 pm 
Freshman

לסטרלינג אין יותר מדי ברירות בסיטואציה שנוצרה, הוא חייב למכור. בליגה הזו הוא גמור. ארגון השחקנים והבעלים של הפרנצ'ייזים האחרים דוחקים בסילבר למצוא פתרון מהיר וכואב, כיוון שברור שגם הם נפגעים מהמצב הקיים (חלוקת ההכנסות של כל קבוצות הליגה). כמו שווג' כותב, הם היו צריכים לעשות זאת מזמן, אבל עכשיו אין מנוס מהסרת הגידול.

הליגה תשתמש בכל האמצעים שיש לה (לרבות צבא עורכי דין וחוקי העזר הסודיים אותם הזכיר גואטה) כדי לבעוט את סטרלינג החוצה במהרה, כאשר מג'יק והשותפים - בעלי נכסים של 200+ מיליארד דולר המכוונים לאימפריית ספורט בLA (רכשו כבר את הדודג'רס מהMLB ואת הספארקס מהWNBA, בחנו אפשרות לרכוש את הלייקרס) מסתמנים כאפשרות האידיאלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 2:57 pm 
Senior

באותה התוכנית דיברו על זה שסטרלינג הוא גזען ידוע, שזה לא משהו חדש, שכולם ידעו את זה כולל אוהדי הקליפרס ושאין פה הפתעה מלבד זה שהוא נתפס אומר דברים קשים כאלה בהקלטה.

אני אישית מעריך שהוא יקבל קנס גדול מאד, יזרקו אותו עד סוף העונה, איזה קישקוש על זה שיבחנו את המצב בסוף השנה ומה עוד אפשר לעשות. ושתוך שבועיים הקליפרס כבר לא יהיו בפלייאוף ואף אחד לא ידבר עליהם ובסוף העונה אף אחד גם לא יזכור את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 2:59 pm 
Hall of Famer

Orens כתב:
לסטרלינג אין יותר מדי ברירות בסיטואציה שנוצרה, הוא חייב למכור. בליגה הזו הוא גמור. ארגון השחקנים והבעלים של הפרנצ'ייזים האחרים דוחקים בסילבר למצוא פתרון מהיר וכואב, כיוון שברור שגם הם נפגעים מהמצב הקיים (חלוקת ההכנסות של כל קבוצות הליגה). כמו שווג' כותב, הם היו צריכים לעשות זאת מזמן, אבל עכשיו אין מנוס מהסרת הגידול.

הליגה תשתמש בכל האמצעים שיש לה (לרבות צבא עורכי דין וחוקי העזר הסודיים אותם הזכיר גואטה) כדי לבעוט את סטרלינג החוצה במהרה, כאשר מג'יק והשותפים - בעלי נכסים של 200+ מיליארד דולר המכוונים לאימפריית ספורט בLA (רכשו כבר את הדודג'רס מהMLB ואת הספארקס מהWNBA, בחנו אפשרות לרכוש את הלייקרס) מסתמנים כאפשרות האידיאלית.

+1.

חוק או לא חוק, סטרלינג כרה לעצמו בור שהדרך היחידה שלו לצאת ממנו בשן ועין היא מכירה ובהקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:05 pm 
Junior

אני רחוק מלתמוך בגיבוב השטויות הגזעניות שסטרלינג אמר, אבל על איזה סעיף אפשר להעיף אותו?

הוא אמר את דעותיו (החשוכות מאוד) בבית בפרטיות לבת זוגתו... לא רואה מה הסעיף עליו אפשר לנסות להעיף אותו. בהנחה וטמטום זו לא עבירה כמובן.

מה שכן אפשר להפעיל לחצים כלכליים וחרמות וכו', אבל מבחינת הפקעת הקבוצה ממנו? אני מאוד אופתע אם יש סעיף שמאפשר להעניש אדם על דעות (שהוא אינו חשף, אלא נחשפו ללא ידיעתו), מפגרות ככל שיהיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], עופר האדום ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: