סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 11:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סטרלינג מתבטא
הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
המצב הוא כזה. הרבה שחקנים אמרו שהם לא יגיעו לקליפרס. גם איזה מאמן או שניים קראתי שאמר שלא יגיע לעבוד שם.
אפילו צעירים מקולג' אמרו שלא רוצים להבחר בדראפט ע"י הקליפרס.
ייתכן מצב שהקליפרס פשוט לא ימצאו שחקנים שיסכימו לשחק שם. זה לא ישראל שמאמן אומר מוקה/שחור והכל בסדר ונסלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:17 pm 
Junior

כמו שאמרתי, חרם מהשחקנים/קהל/מפרסמים/מאמנים וכו' זה בהחלט כלי חזק ואפשרי.
לא מבין מה מצפים בדיוק מאדם סילבר לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דרך אגב, די ברור לכם שהפילגש שלו עברה פה עבירת סחיטה... החלאה כנראה לא הסכים לשלם אז היא פרסמה את הקלטת. You gotta love dem goldiggas!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:26 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
באותה התוכנית דיברו על זה שסטרלינג הוא גזען ידוע, שזה לא משהו חדש, שכולם ידעו את זה כולל אוהדי הקליפרס ושאין פה הפתעה מלבד זה שהוא נתפס אומר דברים קשים כאלה בהקלטה.

אני אישית מעריך שהוא יקבל קנס גדול מאד, יזרקו אותו עד סוף העונה, איזה קישקוש על זה שיבחנו את המצב בסוף השנה ומה עוד אפשר לעשות. ושתוך שבועיים הקליפרס כבר לא יהיו בפלייאוף ואף אחד לא ידבר עליהם ובסוף העונה אף אחד גם לא יזכור את זה.

בקיצור, אתה מעריך שסטרלינג הוא סופו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:33 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
ייתכן מצב שהקליפרס פשוט לא ימצאו שחקנים שיסכימו לשחק שם. זה לא ישראל שמאמן אומר מוקה/שחור והכל בסדר ונסלח.

האמת היא שבמשך שנים, מאז אמירת המוקה, חזרתי ואמרתי שאם זה היה קורה בארה"ב-היתה מתרחשת מהומה רבתי והאומר היה מוקע בציבור באופן שלא היה מאפשר לו לחזור למעמדו.

ולצערנו זה קרה, ואכן מתרחשת מהומה רבתי והאומר מוקע בציבור באופן שלא יאפשר לו לחזור למעמדו.

נקודה למחשבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:54 pm 
מנהל פורום

בלי להוריד מחריפות וטמטום הדברים של גרשון בזמנו (וחוסר הענישה הדי משווע אחרי המקרה), זה לא באותה סקאלה של מה שסטרלינג אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 4:56 pm 
Hall of Famer

אז סטרלינג היה יותר מפורט ודוחה, נו. העקרון אותו עקרון. אתה באמת חושב שהתגובה האמריקאית היתה שונה מהותית לו סטרלינג היה אומר את מה שגרשון אמר? אני לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:00 pm 
Hall of Famer

אני גם לא חושב שזה באותה סקאלה. סטרלינג יצא גזען חשוך, אבל לזכותו (או לגנותו, לא יודע בעצם) ייאמר שהוא כל הזמן סייג את הדברים שלו, הוא תמיד דיבר על "תראי, מצד אחד... אבל מצד שני...". גרשון אמר חד וחלק שיש הבדל בין שוקולד למוקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:02 pm 
Junior

נדב אתה באמת חושב שסטרלינג אמר דברים גרועים יותר מגרשון ?
בתחרות הגועל הזו אני חושב שגרשון מנצח בגדול.
סטרלינג, בגדול, אמר שהוא לא רוצה לראות מיעוטים במשחקים שלו ובאינסטגרם של החברה שלו.
גרשון הציג תורת גזע חדשה, וטען לטיפשות של גזע שלם, מי יותר (שחור) מי פחות (מוקה).
אם סטרלינג היה אומר את הדברים כמו גרשון, אין לי ספק שהתגובות היו קשות הרבה יותר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:07 pm 
Hall of Famer

אה, בוודאי לא התכוונתי שהדברים של סטרלינג גרועים משל גרשון. אמרתי שלמצער גרשון לא אמר דברים פחות גרועים, ואמרתי שסטרלינג היה יותר "מפורט ודוחה" אבל "דוחה" זו אינטרפטציה אישית, לא גובה על ציר הY של גרף הגרוע.

בכל מקרה, אנחנו באותו צד. זו נבלה וזה טריפה, שם יודעים לטפל בזה ואצלנו הוא אחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:19 pm 
Hall of Famer

א. אני לא בטוח בכלל שהקריירה של פיני לא הושפעה מזה. אולי לא ישירות ולא פיטרו אותו מיד אחרי, אבל אני לא בטוח לגמרי שהעובדה שהוא לא מאמן היום לא קשורה לזה.
ב. ונניח שכן, זה לא רק ישראל. אאל"ט, נאום המוקה בא לפני הרפתקאות פיני באירופה ואולימפיאקוס. יש עוד מדינות שלקחו את הגזען לאמן למרות דבריו. לא רק ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:23 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, לטעמי האישי בתחרות הגועל סטרלינג הצליח לעקוף אפילו את הרף הגבוה מאוד שהציב פיני גרשון, זה דבר אחד לחשוב שלאנשים מגזעים שונים יש יכולות שכליות שונות, בעיני זה דבר הרבה יותר גרוע להגיד שאתה בעצם לא רוצה אנשים מסויימים בסביבתך (אפילו לא לראות אותם) מטעמי גזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:27 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
א. אני לא בטוח בכלל שהקריירה של פיני לא הושפעה מזה. אולי לא ישירות ולא פיטרו אותו מיד אחרי, אבל אני לא בטוח לגמרי שהעובדה שהוא לא מאמן היום לא קשורה לזה.
ב. ונניח שכן, זה לא רק ישראל. אאל"ט, נאום המוקה בא לפני הרפתקאות פיני באירופה ואולימפיאקוס. יש עוד מדינות שלקחו את הגזען לאמן למרות דבריו. לא רק ישראל.

אתה לא באמת זוכר מתי היה נאום המוקה, נכון? אזכיר לך: 2001. רגעי שיא הקריירה של גרשון במכבי ת"א באו אח"כ. ואחרי זה עוד קדנציה. והיום הוא פרשן הכדורסל הבכיר בישראל. אז לא, הקריירה שלו לא הושפעה מזה בטווח הארוך, בוודאי שלא.

אז כן, ביוון לקחו אותו לאמן. זה מוכיח משהו על התרבות הרקובה פה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:33 pm 
Junior

טוב, לא יודע, תחרות קשה.
אני עדיין חושב שהייתי מעדיף אדם שלא רוצה גזע מסויים לידו, כל עוד הוא מציג זאת שהוא לא רוצה *לידו* ולא נניח בארצו,
מאשר אדם שמשוכנע ומשכנע שגזע מסויים נחות ממנו, טיפש ממנו.

אגב, אני לא זוכר, גרשון התנצל לאחר מכן? הסביר, תירץ, חזר בו ?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:42 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כן, בהחלט. הוא אפילו אמר שבגלל שהוא בולגרי הוא שחור בעצמו או משהו מטופש כזה. התנצלות גרשונית דבילית לא לוקחת אחריות שכזו, אבל בהחלט התנצלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 5:52 pm 
Hall of Famer

"בהחלט התנצלות"...נו. נניח שסטרלינג יבוא ויתנצל עכשיו. זה ישנה משהו במעמדו בציבוריות האמריקאית? ההתנצלות של גרשון שקולה למנהגם של עבריינים לחבוש כיפה בבית המשפט.

אגב, גרשון יצא עוד יותר טיפש כשטרח להדגיש בדבריו ההם "אני לא צוחק", מה שכמובן לא מנע מ"סנגוריו" לטעון שהוא, ובכן, צחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 6:02 pm 
Hall of Famer

אישית אני חושב שגרשון מנצח בגועל.
אבל זו לא הנקודה.
בישראל גרשון נפרדו את הקבוצה של המדינה ומקבל במה נרחבת בשידורי הספורט.
באמריקה הוא לא היה דורך באולפן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 6:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא הבנתי למה הדברים של גרשון פחות חמורים מאלה של סטרלינג. צריך לעבור עוד פעם את הפאזה של "הוא בסה"כ התבדח" שעשינו לפני כמה שנים? לדעתי הסרטון נגיש לגמרי ביוטיוב. גם התנצלות לא היתה (נדמה לי שהדבר הכי קרוב להתנצלות היה כשהוא אמר שהוא סיים להתנצל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 6:46 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שיש באמת ויכוח מה יותר או פחות גרוע. זו נבלה וזו טריפה. מה שהוכח פה זו האקסיומה שהיתה באויר, שאם זה היה קורה בארה"ב-התגובות היו חריפות מאד וגורמות להקעת הגזען. והאקסיומה הזו הוכחה עם פרשת סטרלינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 6:54 pm 
Hall of Famer

והוכח הרבה קודם, עם פרשת מוזילה למשל. (ואני בטוח שבעוד מאות מקרים קודם לכן, גם כן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 7:17 pm 
Hall of Famer

לגרשון אין חוש הומור כזה טוב, ועל אף שאני משער שגם הוא אמר את הדברים "מניסיון", מהטון של הדברים שהופיעו בוידאו, לי לפחות היה נראה שחלק גדול מהם נאמר כהלצה לא מצחיקה כ"כ שהוא פיתח תוך כדי ההרצאה ההיא.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 7:51 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
לגרשון אין חוש הומור כזה טוב, ועל אף שאני משער שגם הוא אמר את הדברים "מניסיון", מהטון של הדברים שהופיעו בוידאו, לי לפחות היה נראה שחלק גדול מהם נאמר כהלצה לא מצחיקה כ"כ שהוא פיתח תוך כדי ההרצאה ההיא.

אז איך זה מסתדר עם ההבהרה "אני לא צוחק"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 7:52 pm 
Junior

נכניס לכאן, אמש במשחק הכדורגל שנערך באיצטדיון המדריגל השליכו אוהדי הקבוצה האורחת בננה לעברו של דניאלבס בעת ביצוע תרגיל קרן, זו היתה תגובתו:

תמונה

הדבר מסעיר את עולם הכדורגל ואף מעבר לו שהתגייס לבצע את הפעולה כמחווה לרעיון, וברחבי הרשת התפרסמו תמונות רבות של מפורסמים עם בננה בידיהם.

לפי הסדר, דוד לואיז, וויליאן, ואוסקר מצ'לסי, צ'אדלי ודמבלה מטוטנהאם, אגוארו ומרתה הבזילאית, ראש ממשלת איטליה ומאמן הנבחרת פראנדלי:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

אגב, הנהלת הקבוצה כבר איתרה את האדם שהשליך את הבננה והרחיקה אותו לצמיתות ממגרשה.

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ב' אפריל 28, 2014 7:59 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 7:54 pm 
Hall of Famer

אגב, נכנסתי עכשיו לאתר הNBA והתמונה הראשונה המופיעה היא של סטרלינג, עם הכיתוב: morning tip: time to go.

ושוב, השוו אלינו וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 8:22 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אגב, נכנסתי עכשיו לאתר הNBA והתמונה הראשונה המופיעה היא של סטרלינג, עם הכיתוב: morning tip: time to go.

ושוב, השוו אלינו וכו'.

אין אתיקה מקצועית בישראל. הכל קשרים, חסבקיות. אז אמר...יאללה זה פיני. צחוקים איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], עופר האדום ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: