סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סטרלינג מתבטא
הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 10:37 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
יש היום חמישיות, אומנם מאוחר (00:40) אבל יש. יהיה מעניין איך יתחמקו שם באלנגנטיות או מצד שני לראות את התגובה של פיני גרשון לנושא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 10:55 pm 
Senior

ראיתי עכשיו כמה ממים שטוענים שסטרלינג עדיין יחזור לפני דרק רוז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 11:08 pm 
Junior

*פיהוק

שמעתי דברים יותר גרועים מאלה בשיחות פרטיות, כמה מחבריי הטובים ביותר הם גזענים.
הוא ראה את החברה החצי כושית שלו עם כושים באינסטגרם והרגיש מאוים מזה שהם יזיינו אותה, מה שגרם לו לחשוב על מאפיינים פיזיולוגיים גזעיים והוא נתקף קנאה וקצת אמר שטויות. מניאקית שהקליטה אותו, גם כן חברה, הוא היה צריך לדעת, בת תערובת טמאה.
בכל מקרה אני עם סטרלינג ולו רק כי כולם נגדו, מה שהופך אותי להומני, אותו לקורבן ואת הכושים לצבועים (כלומר coloured people).

סתם, סתם, הוא אידיוט, אני אוהב כושים אפילו יותר משאני אוהב ערבים וכמעט כמו שאני אוהב יהודים. פעם היה לי רעיון להביא כושים מדרום תל אביב ולתת להם לחיות בחורשה פה מחוץ לקיבוץ! הגיע הזמן לעמוד מאוחדים כנגד הגזענות ולחזור לקפח נשים!! המכשפה הראשונה - המולאטית הבוגדנית של סטרלינג. מניאקית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 11:10 pm 
מנהל פורום

מה פחד שיזיינו אותה?
הוא אמר לה, לא אכפת שתזדייני איתם רק אל תפרסמי תמונות שלך איתם ואל תביאי אותם למשחקים של הקליפרס

צנוע וחסר אגו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 11:23 pm 
Junior

פסיכולוגיה הפוכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 29, 2014 11:36 pm 
Junior

ואם כבר בנושא, הרשו לי לצטט את אייזיה ריידר שאמר:
״אם יוצאים 40 קילומטר מפורטלנד הם עדיין תולים כושים על העצים״

Oh no he didn't...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:24 am 
Hall of Famer

סילבר עבר בהצלחה את טבילת האש הראשונה
מרתק מה הולך להיות עם הקליפרס. ב-5:30 משחק 5

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:28 am 
Hall of Famer

רק להוסיף משהו בנוגע לגרשון ורסקין. היום בתוכנית שלו בגל"צ רסקין עסק בנושא של נהג אוטובוס שקרא לתלמידה אתיופית בת 11 קופה. כמובן שרסקין הזדעזע וגלגל עיניו לשמיים על איך קיימת תופעה כזאת בישראל. הוא רק שכח לציין שהוא משדר כל שבוע לצד אדם גזעני. פיחסה.

מה שמעניין אצל סטרלינג זה שאם אינה דיברה על אפקטיביות, אז מבחינה אפקטיבית סטרלינג לא הפלה שחורים. אלג'ין ביילור היה הג'י.אם השחור הראשון בליגה וסטרלינג שכר אותו. דוק ריברס הוא מאמן שחור וגם אלווין ג'נטרי עבר בקליפרס. כל הסיפור הזה מוזר, כולל המשפט על הזיונים עם כושים.

בכל מקרה, האן.בי.איי נתנו חתיכת תגובה. מעניין אם זה בכלל חוקתי ומעניין אם סטרלינג יחליט לבדוק את זה בבית המשפט העליון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:42 am 
Hall of Famer

בינתיים מתפרסם שסטרלינג היה קרוב לעשות וטו על הטרייד של ג'יי ג'יי רדיק שנה שעברה, בטענה ש-7 מיליון דולר זה מחיר גבוה מדי בשביל שחקן לבן.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:54 am 
Hall of Famer

גזען נשאר גזען.
כאילו באמת זה סיפור מוזר. גם אף אחד לא נפל בתדהמה מהרגליים לגלות שסטרלינג הוא גזען. היו לו תקריות בעבר.
התקרית החמורה ביותר הייתה כשהוגשה נגדו תביעה על אפלייה גזענית בבתי המגורים שבבעלותו. סטרלינג נתבע על כך שהוא סירב להשכיר דירות בבעלותו בקוריאה טאון ללא קוריאנים וסירב להשכיר דירות בבברלי הילס לשחורים. בתביעה נטען שסטרלינג אמר שהוא לא אוהב להשכיר דירות להיספנים, כי הם "שותים, מעשנים וסתם מבלים בבניין" ואילו לשחורים הוא לא אוהב להשכיר דירות כי דיירים שחורים מסחירים ומושכים מזיקים. סטרלינג נאלץ לשלם בפשרה מעל 6 מיליון דולרים, חלק מהכסף לעורכי דין התובעים.

טוב שהאן.בי.איי נקט עמדה חד משמעית, אבל ההרגשה שלי שאם לא היה מדובר במג'יק, אלא בסתם בחור לא מוכר, המהומה הייתה קצת יותר קטנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:00 am 
Freshman

חוצפן חיובי כתב:
טוב מאוד. אני לא חושב שהליגה קיבלה מכה, בסך הכל היה מדובר פה במקרה בודד של גזען אחד ולא בשום תופעה או מגמה, וכל המעורבים האחרים בליגה ומחוצה לה הציגו חזית אחידה שהוקיעה והדירה בצורה שלא הייתה יכולה להיות יותר מהירה וגורפת.

בדיוק. הליגה על גורמיה ונציגיה פעלה באופן נחרץ והחלטי על מנת לבודד ולהסיר את המקרה היחיד. יפה לראות את אתרי קבוצות הליגה מתכסים בשחור תחת הסלוגן We Are One.
מה גם שזה דונלד סטרלינג, וגם אם הדברים היו פחות חמורים התוצאה היתה מבורכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:26 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
יש היום חמישיות, אומנם מאוחר (00:40) אבל יש. יהיה מעניין איך יתחמקו שם באלנגנטיות או מצד שני לראות את התגובה של פיני גרשון לנושא...

לא צופה בתוכנית כל השנה,היא התדרדרה קשות,אבל העניין הזה הצליח לסקרן אותי...לא הוציא צליל לאורך הדיון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 8:34 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

התותח המפוברק כתב:
בינתיים מתפרסם שסטרלינג היה קרוב לעשות וטו על הטרייד של ג'יי ג'יי רדיק שנה שעברה, בטענה ש-7 מיליון דולר זה מחיר גבוה מדי בשביל שחקן לבן.

קראתי איפשהו שמבחינתו של סטרלינג שחקן כדורסל צריך להיות גבוה שרירי ואתלטי, אתם יודעים, כמו שבעלי המטעים בעבר בחרו עבדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 9:04 am 
Senior

sir charles כתב:
התותח המפוברק כתב:

קראתי איפשהו שמבחינתו של סטרלינג שחקן כדורסל צריך להיות גבוה שרירי ואתלטי, אתם יודעים, כמו שבעלי המטעים בעבר בחרו עבדים.

אני מניח שמבחינתך היה עדיף אם יבחר אותם על סמך הבנתם בתורת הקוואנטים או יכולות החריזה שלהם, מה הקשר לעבדים בכלל?

שאלת תם - אם הליגה השעתה אותו, איך היא יכולה גם לקנוס אותו? הרי מהרגע שהוא כבר לא חלק מהארגון אין לסילבר כל סמכות עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 9:49 am 
Junior

תומר כתב:
sir charles כתב:
התותח המפוברק כתב:

אני מניח שמבחינתך היה עדיף אם יבחר אותם על סמך הבנתם בתורת הקוואנטים או יכולות החריזה שלהם, מה הקשר לעבדים בכלל...

Lol

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 11:11 am 
Sophomore

תומר כתב:
sir charles כתב:
התותח המפוברק כתב:

אני מניח שמבחינתך היה עדיף אם יבחר אותם על סמך הבנתם בתורת הקוואנטים או יכולות החריזה שלהם, מה הקשר לעבדים בכלל?

שאלת תם - אם הליגה השעתה אותו, איך היא יכולה גם לקנוס אותו? הרי מהרגע שהוא כבר לא חלק מהארגון אין לסילבר כל סמכות עליו.

ממה שאני מבין הוא הורחק מכל מה שקשור למנש - קרי פיזית מכל מתקן של הליגה ומכל החלטה בנוגע לקבוצה או לליגה, אבל הוא עדיין הבעלים של המועדון.
קראתי איפשהו שסילבר רוצה לאגד את הבעלים של הליגה ע"מ להכריח את סטרלינג למכור, ושלפי החוקה סטרלינג יהיה חייב למכור אם תהיה תמיכה של 75% מהבעלים. כלומר כרגע סטרלינג הוא עדיין הבעלים, ולכן (שוב להבנתי) מותר לקנוס אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:01 pm 
Hall of Famer

מצטער שאני שוב מושך לכיוון גרשון, אבל יצא לי להזכר אתמול שבצבא הכרתי מישהי שהודחה מקורס קצינות כי נתפסה בבה"ד 1 משתזפת בביקיני.

הקצינים שישבו מול תורת הגזע הגרשונית ולא פצו פה, אני מניח שלא נענשו.

רוח צה"ל.

ועוד אגב לענין זה, ברור שהפורום שבו אמרו את הדברים משנה. בשיחות פרטיות אנחנו אומרים הרבה שטויות שאנחנו לא באמת מתכוונים אליהן, בלי להוריד לרגע מחומרת הדברים של סטרלינג שנחשף כגזען מתועב. כשאתה בא להרצות בפני קצינים, אתה בא סדור הרבה יותר ובידיעה ששומעים אותך אנשים ברמה מסוימת. ובכל זאת אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:21 pm 
Hall of Famer

לפחות היא מישהי שלראות אותה בביקיני זה מחזה יפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:40 pm 
Junior

oren_80 כתב:
לפחות היא מישהי שלראות אותה בביקיני זה מחזה יפה?

שכחת :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 12:59 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני לא מבין מה אתה רוצה, שצה"ל יארגן הרצאה לקצינים ואז יעניש אותם על מה שהם שמעו בה ?! אפשר וצריך לצפות שלא יזמין את הנ"ל להרצות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר להעניש את מי שצחק מהדברים. בכל אופן מקרה הטיעון בעייתי כי עובדתית אין דין הדחה מבה"ד והדחה של קצין שקיבל כבר את הדרגה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:07 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
אני לא מבין מה אתה רוצה, שצה"ל יארגן הרצאה לקצינים ואז יעניש אותם על מה שהם שמעו בה ?! אפשר וצריך לצפות שלא יזמין את הנ"ל להרצות יותר.

הייתי מצפה שתהיה תגובה משמעתית כלשהו לקצינים שיושבים ושומעים גזענות לשמה, ואף אחד לא קם למחות. בהחלט.

ראובן, כמובן שלא ציפיתי שידיחו אותם. אבל לפחות הערה משמעתית סמלית, ולדעתי עונש גם יותר משמעותי? בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:10 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אגב, היה אחד שאולי לא קם למחות אבל בעליל זועזע מהדברים. זה שגרשון פנה אליו (לצחוק שאר הקהל) ב"מה אתה מסתכל עלי כמו איזה שחקן זר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:31 pm 
Sophomore

צפיתי עכשיו בנאום המוקה לראשונה מאז האירוע עצמו.
אם להודות על האמת - היה זכור לי כיותר חמור ממה שראיתי כרגע. הוא מנסה להבהיר נקודה רלוונטית לחלוטין לדיון - מנהיגות ומבחני מנהיגות, בשפה הדי דלה ומאוד מביכה שהוא בוחר בה, ונסחף בצורה מטופשת להבדלים בין שוקו למוקה. כשהוא מתייחס לסיבות ש"השחורים האחרים יותר טמבלים" הוא מדבר על זה שהם גדלו ברחוב לעומת המעורבים (שמשתמע מכך שכנראה זכו לחינוך יותר טוב והזדמנויות רבות יותר) - ואני לא בטוח שהוא טועה.
הוא התנסח בצורה מאוד מצערת, אבל הוא יכול היה לנסח את אותו קייס בצורה רהוטה ולא גזענית בעליל - קצת כמו שאני יכול לנסות לנסח קייס שטוען ששחקני טניס (כקבוצה) הם יותר אינטיליגנטיים משחקני כדורגל.

לגבי העונש לסטרלינג - הצורה שבה הליגה התמודדה עם זה מעוררת כבוד וברגע שהם ייפטרו ממנו לגמרי המהלך יושלם. הקשקוש באתרי הקבוצות בליגה קצת מביך אותי ומרגיש לא פרופורציוני - זה לא כאילו שהם שרדו התקפה גרעינית של גרמניה הנאצית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 30, 2014 1:46 pm 
Junior

חשוב להבין שסיפור כזה מאפשר לאמריקאים להתאחד נגדו כדי ליצור תחושה ואתוס של אהבה, שיוויון והרמוניה. הוא חשוב להם מבחינה סוציולוגית.
מהבחינה הזו יכול להיות שסטרלינג הוא גם שעיר לעזאזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 273 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: