סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 3:39 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
דונטה עוד צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה (המושבע, אני מתנצל מראש..) וברמה גבוהה יותר מהליגה הישראלית והיורוקאפ.
לא מסכים לגבי סמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 4:52 pm 
Junior

Dovi כתב:
דונטה עוד צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה (המושבע, אני מתנצל מראש..) וברמה גבוהה יותר מהליגה הישראלית והיורוקאפ.
לא מסכים לגבי סמית.

נובמת.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 6:08 pm 
Sophomore

השאלה אם בכלל דונטה נמצא על הכוונת של מכבי או שהם יעדיפו לא להתעסק עם שחקנים מוכשרים בעלי אופי מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 6:55 pm 
Senior

אני לא חושב שמכבי תביא סמול פורוורד, בטח אם בלאט יישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 7:23 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
השאלה אם בכלל דונטה נמצא על הכוונת של מכבי או שהם יעדיפו לא להתעסק עם שחקנים מוכשרים בעלי אופי מזעזע.

עד מתי ההנחה המעוותת על "אופי מזעזע"? מה כ"כ מזעזע באופי של דונטה סמית'? הוא ווינר מהסרטים, כל חברי הקבוצה שלו מתים עליו, מנהיג טבעי. אז הוא פאקינג כתב איזו הודעת טוויטר נגד החלטה של ההנהלה בתחילת עונה, ביג דיל. מרוב שאף אחד מה"עתונאים" בארץ לא יודע להתעסק בכדורסל, מתעסקים בשטויות. אפשר לחשוב שהזרים של אלקטרה הם חסידי אומות עולם שבזמנם הפנוי מסייעים לקשישים, אני עוד זוכר את כתבת השער ב"סופשבוע" על אריאל מקדונלד שבה השתפכו על חיבתו לתנ"ך והיותו חלומה של כל מאמא, כשבפועל התברר שמדובר בחצי אלכוהוליסט ששכב עם בת זוג של חבר לקבוצה. היית מוותר על מקדונלד? אתה חושב שמה שהוא עשה ואחרים עשו הופך אותם לבעלי אופי טוב משל סמית'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 7:33 pm 
Hall of Famer

הוא בסה"כ רצה ללמד אותה את הברית החדשה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 7:48 pm 
Senior

אני חושב שחוץ מאופי(ושוב, לפעמים צריך שחקנים כאלה בקבוצה), יש לדונטה סמית' בעיות אחרות. קודם כל, לא ברור לי כל כך איך הוא יתפקד בקבוצה שהוא לא הכוכב העיקרי בה כמו שהוא היה בחיפה בשנתיים האחרונות. חוץ מזה, הקליעה שלו מבחוץ. לא מספיק טובה ליורוליג, ואפילו בינוניות לליגה שלנו. היתרון הפיזי שלו ביורוליג יצטמצם, שם יש מספיק שומרים קשוחים כמו מוס או חריאפה שלא קל לעבור אותם עם כוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 8:35 pm 
Senior

נגד חימקי שהיא קבוצה בסייז ויש יגידו רמת יורוליג טובה הוא התקשה מאד השנה אבל כל הקבוצה הייתה ממש פח ככה שיש לזה השפעה.

השאלה העיקרית לגביו זה איך הוא ישתלב מנטאלית בקבוצה ברמה הרבה יותר גבוהה, זה משהו שעדיין לא נבחן בקריירה שלו. דווקא מבחינת יכולת יש לו מה שצריך להיות שחקן משלים ברמות הגבוהות ביותר. ערך מוסף. הוא לא יהיה הטופ סקורר של הקבוצה ביורוליג אבל יכולת המסירה, הסייז, הבנת המשחק הוא מסוג השחקנים שדווקא יכול להצליח עם שחקנים טובים יותר מסביבו.

נדב אני חושב שהשאלות לגביי האופי הבעייתי הם בהחלט ליגיטימיות. מה לעשות, מה שמותר במכבי חיפה כשאתה כוכב על וגדול על הקבוצה לא מותר בשום קבוצה בלבל הגבוה באירופה וגם לא במכבי של היום. היו דיבורים לא אחת (בעיקר בשנה שעברה יש לציין) שהוא בא לאימון מתי שבה לו, שהוא יכול להודיע למאמן פתאום שהוא לא מתאמן ודברים דומים. בחיפה אמרו לא פעם שבשביל היכולת שלו אז זה בסדר, הוא מביא תוצאות אז לא מעניין את ג'ף רוזן אם הוא מחליט פתאום שהוא לא רוצה להתאמן. במכבי זה לא יעבור מן הסתם. מצד שני, להערכתי ברגע שישלמו לו מספיק (ונניח שבמכבי ישלמו לו מספיק, 600 אלף דולר+ כמו לאינגלס) אז הוא גם יתנהג בהתאם. לי תמיד הוא עשה רושם של אחד שברגע שמרגשים מוערך הכל בסדר, הבעיה שהוא מרגיש אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 11:26 pm 
Senior

בעיני הוא יכול להיות סוג של פיט מייקל לעניים(למייקל יש ג'אמפ שוט טוב בהרבה). והוא יכול להיות גם התרסקות אם לא הוא יסתגל לתפקיד של רול פלייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 12:27 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:

עד מתי ההנחה המעוותת על "אופי מזעזע"? מה כ"כ מזעזע באופי של דונטה סמית'? הוא ווינר מהסרטים, כל חברי הקבוצה שלו מתים עליו, מנהיג טבעי. אז הוא פאקינג כתב איזו הודעת טוויטר נגד החלטה של ההנהלה בתחילת עונה, ביג דיל. מרוב שאף אחד מה"עתונאים" בארץ לא יודע להתעסק בכדורסל, מתעסקים בשטויות. אפשר לחשוב שהזרים של אלקטרה הם חסידי אומות עולם שבזמנם הפנוי מסייעים לקשישים, אני עוד זוכר את כתבת השער ב"סופשבוע" על אריאל מקדונלד שבה השתפכו על חיבתו לתנ"ך והיותו חלומה של כל מאמא, כשבפועל התברר שמדובר בחצי אלכוהוליסט ששכב עם בת זוג של חבר לקבוצה. היית מוותר על מקדונלד? אתה חושב שמה שהוא עשה ואחרים עשו הופך אותם לבעלי אופי טוב משל סמית'?

לזכרוני בחיפה עוד עלו מחשבות (שנבלמו מהר מאוד) בתחילת העונה להעיף אותו אחרי הסיפור עם שרווד בראון, כשהוא טרח להגיד מה הוא חושב עליהם לעיני כל. בדיוק מסוג השחקנים שמכבי משתדלת לא להביא, מוכשרים ככל שיהיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 12:37 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:
לא מסכים לגבי סמית.

זכותך לחשוב מה שאתה רוצה דובי , אני אגב לא מאמין שיגיע לנוקיה
לא בגלל האופי שלו ,שבניגוד לדעה הרווחת הוא מצויין
דונטה זה אחד שמעדיף להיות ראש לשועלים ולשחק 35 דקות מאשר לעבוד תחת מאמן קונטרול פריק כמו בלאט ורוטציה של 12 שחקנים.
בעונה שעברה היה מסוכסך עם גרינברג ואכן היתה תקופה שלא התאמן
אבל בשורה התחתונה הוא ממש לא טיפוס בעייתי .
יכולת על המגרש ? דונטה אלוהים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 1:20 am 
Sophomore

בשישי תיאר גרינוולד את המסלול שאמור להביא את מסינה למנש ואת בלאט לצסק"א. מוקדם כמובן להעריך את סיכויי המימוש של זה אבל במקרה שזה אכן יקרה מכבי יכולה למצוא את עצמה נפגעת במובן נוסף- בלאט וג'רמי פארגו עשויים אכן להיפגש בשנה הבאה אבל לא בצהוב. אין שום סיבה שפארגו שע"פ השמועות כבר דיבר עם מכבי לאור חוסר ההשתלבות שלו אצל מסינה יעדיף לשמור על חוזה העתק שלו ולהתאחד עם המאמן שבזכותו הוא השיג אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 1:23 am 
Senior

מדברים על זה שמסינה בכל מקרה לא יהיה שם ככה שבלי קשר רוב הסיכוי שפארגו ישאר שם. לא רואה שחקן מוותר כל כך מהר על מיליון דולר פלוס רק בגלל שהוא לא משחק. פארגו לא יקבל חוזה כזה בקרוב שוב ככה שלדעתי יש יותר סיכוי שהוא לא יעזוב מיוזמתו. אני מניח שדיבורים של מכבי איתו או יותר נכון עם סוכניו הם למקרה וצסק"א תחליט בקיץ להעזיב אותו (נניח מסינה ממשיך ולא רוצה אותו) אז ישלמו לו פיצוי של מיליון דולר ומכבי תשמח לקלות אותו בשביל ההפרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 3:02 am 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:

לזכרוני בחיפה עוד עלו מחשבות (שנבלמו מהר מאוד) בתחילת העונה להעיף אותו אחרי הסיפור עם שרווד בראון, כשהוא טרח להגיד מה הוא חושב עליהם לעיני כל. בדיוק מסוג השחקנים שמכבי משתדלת לא להביא, מוכשרים ככל שיהיו.

נו, על זה בדיוק כתבתי. פעם בעונותיים, כשהוא כוכב אדיר שגדול על הליגה שלנו בכמה מידות, הוא כתב הודעת טוויטר נגד ההנהלה. ביג דיל. לך חפש קצת סיפורים על מה הזרים של מכבי ת"א עשו בהסטוריה.

מקצועית, אני חושב שדונטה הוא חד משמעית שחקן יורוליג בכיר מבחינת סקילס. יש לו גם אופי אדיר על המגרש, ווינר שלא מרים ידיים ומנהיג. מי שתיקח אותו תרוויח בענק לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 3:56 am 
Sophomore

מסכים עם כל מילה של נדב. דונטה אדיר מבחינה מקצועית ואני לא רואה שום בעיה עם האופי שלו אלא אחד שעולה כל משחק ונותן 100% וכל השאר מסביב הם קשקושים.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 4:03 am 
Senior

קחו רק בחשבון שרוב הבעיות והצרות זה לא דברים שיוצאים החוצה, הבעיות הבאמת גדולות בדרך כלל נשארות בפנים. הטוויטר זה קישקוש בלבוש שסתם נופח כי זה אוטומטית בחוץ. בדיוק כמו סיפור סולומון והטוויטר על קטש בזמנו. הבעיות האמיתיות זה אלו שלא שומעים אותם. בשביל חיפה קבוצה שהוא גדול עליה בכמה מידות ושווה מינימום מקום שלישי בעונה ויותר מזה כדאי לסבול ולהעלים עין, בדיוק כמו שלירושלים היה עם סולומון או לבני השרון בזמנו עם לי ניילון. אבל הדברים האלה זה לא דברים שמכבי או כל קבוצה טופ אירופית תסבול. השאלה העיקרית זה האם הוא יהיה מסוגל לא לעשות בעיות במקומות האלה ועל זה לאף אחד אין ממש תשובה. יש שחקנים גדולים שהגיעו למקומות גדולים והתיישרו ויש כאלה שזה נגמר מהר בפיצוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 6:40 am 
Junior

בחאיית, הבנאדם לא הצליח להסתדר עם גרינברג שלאומת בלאט הוא אמא תרזה.
אם בלאט נשאר אין מצב שדונטה יגיע, זה יהיה מהלך מטומטם לשני הצדדים.
גם ו׳יציץ׳ טרח להצהיר שהם מביאים שחקנים לפי אופי קבוצתי ככה שגם בלי בלאט לא בטוח שהוא מגיע.
דבר ראשון שישיגו מאמן פחות בכיין, אחר כך שיתקדמו משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 11:58 am 
Hall of Famer

Dovi כתב:
לא מסכים לגבי סמית.

הוא שיחק שנתיים בNBA , ובכל מקום ששיחק מחוץ לארה'ב זכה באליפות(או מקום 2) והיה בחמישית העונה של אותה ליגה זה שהוא היה מתחת לראדאר של קבוצות היורוליג זה כבר סיפור אחר(יצא לו מוניטין של הדקייס) .גם פיני גרשון ואלי סהר חושבים שהוא זר לגיטימי ליורוליג .

אני לא יתפלא אם בהפועל ירושלים ינסו לעשות בינו לבין גרינברג סולחה יציאו לו 600-700 אלף דולר נטו לעונה וכל השאר יהיה תלוי בו........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 12:44 pm 
Junior

אני מודה שלא ידעתי את כל הדברים האלה ועדיין, NBA זה לא הוכחה לשום דבר.
איזה עוד מקומות הוא שיחק מחוץ לארהב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 1:50 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:
אני מודה שלא ידעתי את כל הדברים האלה ועדיין, NBA זה לא הוכחה לשום דבר.
איזה עוד מקומות הוא שיחק מחוץ לארהב?

שיחק בפינות שונות ברחבי הגלובוס ברובן לקח אליפות

בולגריה,סין,אוסטרליה (ביחד עם אינגלס) ,ונצואלה ,פורטו ריקו
יש לו 5 או 6 אליפויות ברקורד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 2:19 pm 
Junior

אני לא מספיק מתמצא. זה לא ליגות קש (כלומר ברמת הליגה הישראלית ומטה) שבהם הוא חכם על קטנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 2:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:
אני לא מספיק מתמצא. זה לא ליגות קש (כלומר ברמת הליגה הישראלית ומטה) שבהם הוא חכם על קטנים?

צ'מע ,בראד גרינברג כל הזמן מזכיר את זה: כשבראד חתם ,ולפני שדונטה הגיע , הוא אמר
"דונטה סמית הוא אחד השחקנים הטובים בעולם מחוץ לנ.ב.א" .כמובן שכולם בחיפה גיחכו ואמרו שבראד הזוי לא פחות מג'ף
אז אני לא יכול להגיד לך מה גרם לו להגיע לכאלה ליגות מלבד יצר נדודים,ולא יכול להגיד לך מה הרמה של הליגה הבולגרית או הסינית.
אני יכול להגיד לך שדונטה אוהב לשחק הרבה ,כמה שיותר לפחות 35 דקות למשחק
והוא כן יעדיף (להערכתי) ,להיות ראש לשועלים ולא לשחק בקבוצה רחבה עם מאמן רודן כמו דיוויד בלאט
אולי זו נטיית לב אבל אני מעריך שלא ישחק בתל אביב שנה הבאה אלא ברוסיה/קזחסטן כמו חברו פאט קלייתס
ימים יגידו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 3:05 pm 
Sophomore

לא היו דיבורים על זה שדונטה לא אוהב להתאמן ולעתים מוותר על אימונים על דעת עצמו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 04, 2014 3:14 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

YAO כתב:
לא היו דיבורים על זה שדונטה לא אוהב להתאמן ולעתים מוותר על אימונים על דעת עצמו?

היה סיפור כזה בשנה שעברה כשהיה מסוכסך עם גרינברג .לא השנה עם פרנקו הוא ילד טוב חיפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 06, 2014 7:05 pm 
Senior

אפשר לומר ביי ביי באופן רשמי לשון ג'יימס:
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 68455.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: