סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 11:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
דמי השבחה? WTF?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 11:48 pm 
Senior

יש בארץ כבר איזה 5 שנים חוק דמיי השבחה על זרים (על ישראלי יש יותר זמן אבל זה תקף רק לכאלה ששלוש שנים בקבוצה). החוק אומר שזר ששיחק שנה שלמה בקבוצה ועובר לקבוצה אחרת בארץ הקבוצה שהחתימה אותו תשלם לקבוצה בשנה שעברה כ20 אחוז מההפרש (בברוטו) בין החוזה של השחקן בקבוצה לבין החוזה בקבוצה החדשה.

אין יותר מידי מיקרים שמשלמים יותר מידי כי ברוב המיקרים השחקנים או חותמים בפחות כסף או על אותו כסף פחות או יותר (אם ההפרש הוא 10-15 אלף דולר אז אין פה כמעט משהו לשלם. אבל מעבר של שחקן כמו דונטה (במיוחד אם הוא עוד מחזיק בחוזה הכפול כמו שטל רמז) והסכומים שהוא צפוי לקבל אם יעבור בהחלט יהיה מדובר בסכום גבוה.

למשל לפני שנתיים רצתה חיפה את דאנסטון אחרי העונה בחולון אבל בגלל החוזה הלא גבוה שלו שם (90 נראה לי) והסכומים שהוא דרש (200) ההפרש בברוטו היה גדול ודמיי ההשבחה היו אמורים להוסיף עוד איזה 40-50 אלף דולר והיו אחד מהדברים שהפילו את העיסקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:01 am 
Freshman

דמי השבחה על שחקן זר? ואוו זה הזוי ברמות
בכדורגל דמי השבחה הם על שחקני בית
מדהים כמה הכדורסל מפגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:20 am 
מנהל פורום

מה כל כך הזוי בזה?
קבוצות מצאו מציאה, הביאו שחקן בזול ונתנו לו צ'אנס לפרוץ במדיהן. זה טבעי שאחרי עונה מוצלחת בה השכר של אותו שחקן יקפוץ והן לא יוכלו להשאיר אותו, הן לפחות יוכלו להרוויח מפירות ההשקעה.
שחקנים = נכס, וכמו שמשלמים השבחה על נכס אפשר גם על שחקן. אפשר להיות חלוקים על עצם העניין של השבחה כן או לא, אבל גם שחקן כדורסל בהחלט יכול ליפול לקטגוריה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:25 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סלח לי, אבל איזו השקעה בדיוק הן השקיעו? על מה מפצים אותן?
על שחקני בית שהן גידלו מהנוער אני עוד מבין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:27 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
שמוליקי, אתה מפריז בסכומים ולכיוון התחתון לא העליון. כל הזרים של ירושלים ביחד השנה מרוויחים בסביבות המיליון דולר ברוטו. הם מרוויחים שכר לא גבוה יחסית בכלל, דאנקן מרוויח הכי הרבה בסיביבות ה200 אלף דולר.
דונטה לבד אמור לעלות משהו בסביבות 600 אלף דולר ברוטו במקרה הטוב ו900 אלף דולר במקרה הרע. שלא לדבר על דמיי השבחה (20 אחוז מהברוטו) שיצטרכו לשלם לחיפה גם יוסיפו למחיר איזה 100 אלף דולרלפחות.בנוסף החוזה של אליהו בשנה הבאה גדול משמעותית (זה לא חצי עונה זה שנה שלמה עכשיו) הבדל של עוד 300 אלף דולר לפחות כבר.להשאיר את פרחובסקי וקיצ'ן כנראה יצטרכו לפחות להכפיל את השכר וזה משמעותי. בקיצור תוספת של 2-3 מיליון דולר לפחות לתקציב שחקנים. ואני אומר שלא בטוח שהתקציב שם יגדל בכלל ולא הייתי קונה את הקישקושים בתקשורת, יאמין שהתקציב גדל שנתחיל לראות החתמות שמראות את זה. עד היום לא הייתה החתמה כזאת אלא רק החתמות שם "גניבה" ובתקציב דומה לתקציבים של השנים האחרונות.

חוץ מזה אתה מציע את בלייזר לחצי ליגה פה אבל הוא בכלל חתום בהרצליה. אני מניח שאתה בונה על זה שלא תהיה שם קבוצה בשנה הבאה?

אצל ירושלים מסובך לחשב תקציב עם כל השחקנים שעברו שם השנה ...
למשל לגבי אליהו , בדיוק בגלל זה לא כללתי את ההוצאה של כדיר השנה , ואני מניח שזה לא רחוק מלהתקזז .
לא הבנתי איך הגעת לתוספת של 2-3 מיליון דולר ( או שלא דיברת על הסגל שרשמתי ?! ) , הרי בסופו של דבר "הבאתי" 4 שחקנים חדשים ( שניים מהם זולים ) + שידרוג לשלושה קיימים ( כולל אליהו נניח ) שזה בפני עצמו בקושי מגיע לסכום שציינת , וזה מבלי להתייחס לשחקנים שלא ימשיכו .

אני כמובן מעוניין שבלייזר ימשיך בהרצליה , אבל פשוט חושב שהוא אופציה טובה מאוד לכמה מקבוצות הצמרת .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:31 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:

בדיוק כמו שתיקנה בית בזול ותמכור ביוקר כאשר הערך שלו עלה. לא היית צריך לבנות אותו מהיסוד או שסב-סבא שלך ישב בשטח לפני עשרות שנים כדי לקבל בעלות עליו. השקעה כזו ועלייה בשווי (וחוקי המיסוי) לא קשורות בכמה שנים אתה מחזיק בנכס.
זה משהו שלאוהדי כדורסל קצת קשה להבין אבל זה באמת א' ב' של קפיטליזם...
קבוצה מצאה מציאה אז מגיע לה את הקרדיט על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:31 am 
Senior

אני חושב שפחות מדמי ההשבחה החוק במקרה הזה נועד בשביל לעזור לקבוצות הקטנות יותר מול הקבוצות העשירות יותר. לעזור לקבוצות אולי לשמור על השחקנים שלהם ובמידה והם לא יכולות כי לגדולות יש יותר כסף אז כן לקבל איזה פיצוי בגלל זה.

מעטים המקרים שזה קורה לדעתי כי השחקנים הטובים בדרך כלל לא עוברים לקבוצות הגדולות בכסף גדול ומשמעותי. אני יכול לחשוב על מן הסתם גלבוע שקיבלה סכום יפה על פארגו, בני השרון על ג'יימס, ירושלים אולי קיבלה קצת על דאנקן וגלבוע על רנדל שעבר לירושלים.

מדובר שוב רק ב20 אחוז על ההפרש בין החוזה שהיה לו בקבוצה לחוזה החדש. בניגוד לשחקנים ישראלים שם מדובר ב20 אחוז מגובה החוזה (אבל מגיע דמיי השבחה רק במקרה שהשחקן 3 שנים בקבוצה ועד גיל 26).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:37 am 
Hall of Famer

זו, אם כבר, הסיבה האמיתית. לא סיבה באמת עניינית ולא קשור לשום סיבה כאילו נדלנית או נכסית... וגם לא מקובל באף ליגה אחרת למטב ידיעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:38 am 
Senior

shmueliki כתב:
קוף ירוק כתב:
שמוליקי, אתה מפריז בסכומים ולכיוון התחתון לא העליון. כל הזרים של ירושלים ביחד השנה מרוויחים בסביבות המיליון דולר ברוטו. הם מרוויחים שכר לא גבוה יחסית בכלל, דאנקן מרוויח הכי הרבה בסיביבות ה200 אלף דולר.
דונטה לבד אמור לעלות משהו בסביבות 600 אלף דולר ברוטו במקרה הטוב ו900 אלף דולר במקרה הרע. שלא לדבר על דמיי השבחה (20 אחוז מהברוטו) שיצטרכו לשלם לחיפה גם יוסיפו למחיר איזה 100 אלף דולרלפחות.בנוסף החוזה של אליהו בשנה הבאה גדול משמעותית (זה לא חצי עונה זה שנה שלמה עכשיו) הבדל של עוד 300 אלף דולר לפחות כבר.להשאיר את פרחובסקי וקיצ'ן כנראה יצטרכו לפחות להכפיל את השכר וזה משמעותי. בקיצור תוספת של 2-3 מיליון דולר לפחות לתקציב שחקנים. ואני אומר שלא בטוח שהתקציב שם יגדל בכלל ולא הייתי קונה את הקישקושים בתקשורת, יאמין שהתקציב גדל שנתחיל לראות החתמות שמראות את זה. עד היום לא הייתה החתמה כזאת אלא רק החתמות שם "גניבה" ובתקציב דומה לתקציבים של השנים האחרונות.

חוץ מזה אתה מציע את בלייזר לחצי ליגה פה אבל הוא בכלל חתום בהרצליה. אני מניח שאתה בונה על זה שלא תהיה שם קבוצה בשנה הבאה?

אצל ירושלים מסובך לחשב תקציב עם כל השחקנים שעברו שם השנה ...
למשל לגבי אליהו , בדיוק בגלל זה לא כללתי את ההוצאה של כדיר השנה , ואני מניח שזה לא רחוק מלהתקזז .
לא הבנתי איך הגעת לתוספת של 2-3 מיליון דולר ( או שלא דיברת על הסגל שרשמתי ?! ) , הרי בסופו של דבר "הבאתי" 4 שחקנים חדשים ( שניים מהם זולים ) + שידרוג לשלושה קיימים ( כולל אליהו נניח ) שזה בפני עצמו בקושי מגיע לסכום שציינת , וזה מבלי להתייחס לשחקנים שלא ימשיכו .

אני כמובן מעוניין שבלייזר ימשיך בהרצליה , אבל פשוט חושב שהוא אופציה טובה מאוד לכמה מקבוצות הצמרת .

לא מסובך בכלל. שחקנים שעזבו הרוויחו גרושים מלבד כדיר.

כדיר לא מתקזז כי אילת לקחו את כל החוזה שלו ככה שאליהו עלה השנה לירושלים סכום יחסית נמוך (כדיר הרוויח בירושלים 180 אלף דולר נטו). בשנה הבאה הוא יעלה תוספת של איזה 400 אלף דולר ברוטו לעומת מה שכדיר היה אמור לעלות.

איך הגעתי לתוספת של 2-3 מיליון דולר? רק ההחתמות של אליהו (מתחילת העונה) + השידרוגים לפרחובסקי וקיצ'ן + פישר זה משהו כמו 1.5 מיליון דולר. וזה לפני שדיברנו על סמית והסכום שהוא עולה.

לא הבנתי איך בלייזר הוא אופציה טובה לקבוצות הצמרת כשיש לו חוזה בהרצליה? אלא שוב אם אתה חושב שלא תהיה קבוצה בהרצליה בשנה הבאה. גם רוזנפלד הוא אופציה טובה אבל יש לו חוזה בחולון. מסכים שהוא היה יכול להיות מעניין במידה ולא אבל אם תהיה קבוצה בהרצליה למה בדיוק שהם ישחררו אותו לקבוצה אחרת? חיפה, ירושלים או כל קבוצה.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ה' מאי 08, 2014 12:49 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:39 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

בדיוק כמו שתיקנה בית בזול ותמכור ביוקר כאשר הערך שלו עלה. לא היית צריך לבנות אותו מהיסוד או שסב-סבא שלך ישב בשטח לפני עשרות שנים כדי לקבל בעלות עליו. השקעה כזו ועלייה בשווי (וחוקי המיסוי) לא קשורות בכמה שנים אתה מחזיק בנכס.

מה הקשר? מה ה"בדיוק" פה? הנדל"ן הוא נכס ששיך לך ואתה מוכר אותו, פשוט מאד. השחקן הזר, בהנחה שסיים חוזה, לא שייך לך. הוא עובד שלך שסיים את חוזה העבודה שלו.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ה' מאי 08, 2014 12:41 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:39 am 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
זו, אם כבר, הסיבה האמיתית. לא סיבה באמת עניינית ולא קשור לשום סיבה כאילו נדלנית או נכסית... וגם לא מקובל באף ליגה אחרת למטב ידיעתי.

מקובל לפחות במקום אחד והרבה יותר גרוע. בטורקיה יש חוק כזה אבל הרבה יותר גרוע. שחקן שרוצה לעבור מקבוצה אחת לקבוצה אחרת הקבוצה צריכה לנהל מו"מ ולהגיע להסכמה על בייאווט עם הקבוצה הקודמת. לא הגיע השחקן לא יכול לעבור. נניח במקרה ודאנקן רוצה לעבור למכבי בקיץ אז היא הייתה צריכה לנהל מו"מ עם ירושלים על בייאווט ואם לא הייתה מגיעה להסכמות הוא לא יכול לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:56 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
Shiver כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

מה הקשר? מה ה"בדיוק" פה? הנדל"ן הוא נכס ששיך לך ואתה מוכר אותו, פשוט מאד. השחקן הזר, בהנחה שסיים חוזה, לא שייך לך. הוא עובד שלך שסיים את חוזה העבודה שלו.

טוב אם אתה לא רואה בסיטואציה כזו שום מאפיין של "השבחה" אז חבל על הדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:00 am 
Hall of Famer

לא, באמת שאני לא רואה. הקבוצה הקטנה לא השקיעה בלימודו וטיפוחו של השחקן, את זה אפשר להגיד על שחקן בית אולי. אם כבר להיפך, היא נהנתה מעובד זמני מצוין בשכר נמוך.
ואם אתה לא רואה את ההבדל בין שחקן שבא לעבוד אצלך לבין רכוש שלך, אז אתה צודק, חבל על הדיון.
אני, אגב, עברתי לא מזמן מקום עבודה למעביד אחר שמשלם לי שכר גבוה בהרבה. אתה חושב שהוא צריך לשלם דמי השבחה למעביד הקודם שלי? אם כבר, זו ההקבלה הנכונה, כי השחקן הוא עובד, לא רכוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:03 am 
Hall of Famer

קוף , הגעת למיליון וחצי ( לדעתי זה יותר קרוב למיליון , אבל לא חשוב ) + מיליון ( במקרה הרע ) לסמית = 2.5 מיליון .
מזה צריך להוריד את החוזים של דאנקן , רוזן-קולמן-ברוסביץ' ואת המענק .
( בהנחה שזר חדש + גבוה רביעי יעלו כמו רייט וגרין )

לגבי בלייזר , אני מאמין שהצעה טובה לשחקן מקבוצה בכירה , ופיצוי קטן להרצליה יעשו את העבודה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:07 am 
Freshman

טוב אם אתה לא רואה בסיטואציה כזו שום מאפיין של "השבחה" אז חבל על הדיון.[/quote]

בוא ניקח את קרלון בראון כדוגמא. הפועל תל אביב לא השביחה אותו בשיט.
הוא היה תותח מהאימון הראשון בארץ.
אם כבר הוא השביח את הפועל.
היו יכולים בהפועל להחתים אותו מראש לשנתיים שלוש ארבע.
בחרו להחתים לשנה בשביל לא לקחת סיכון
איזה פיצוי בדיוק מגיע להפועל? ועל מה?
חוק מפגר והזוי שמתאים לעסקנים בכדורסל בארץ לחשוב עליו
החוק בטורקיה שתואר פה מקודם לא היה עובר בארץ את מבחן בגץ לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:08 am 
Senior

דאנקן, רוזן, קולמן, ברוזוביץ והמענק לא עובר את החצי מיליון דולר ברוטו, לדעתי אפילו פחות. אז הגענו במינימום ל2 מיליון דולר תוספת. וזה במקרה אידיאלי שבו השדרוג של קיצ'ן ופרחובסקי הוא שידרוג קל יחסית. ושפישר מוכן להגיע לירושלים בשכר נמוך יותר ממה שהוא מרוויח בגרמניה.

עוד לא ראיתי קבוצה ישראלית שמשחררת שחקן שחתום אצלה, אין לזה כמעט תקדים. במיוחד בחוק הרוסי אף אחד לא מוותר על ישראלי טוב שיש תחת חוזה. זה לא שבפיצוי של 30-40 אלף דולר הרצליה תוכל להביא מישהו במקומו. הייתי שמח לראות אותו בחיפה במקום קוקיה למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:12 am 
Senior

הפועל ת"א נתנה לו צ'אנס והזדמנות באירופה. אם היה נופל לקבוצה אחרת אף אחד לא מבטיח שהיה מצליח. אם הוא עובר למכבי ת"א למשל או להפועל ירושלים בהחלט יש הגיון שהפועל ת"א תקבל פיצוי כספי כלשהו על עצם הגילוי. החוק כמו שאמרתי נועד בעיקר להגן ולעזור לקבוצות הקטנות יותר, אלו שאין להם אפשרות להשאיר שחקן אחרי עונה טובה, ולמנוע מצב שהגדולות בכדורסל לוקחות כל שחקן שטוב בלי שהקטנות אלו שגילו את השחקנים לא רואות איזה דיבידנד מזה. אני חושב שדווק במציאות של הכדורסל הישראלי בהחלט זה חוק הגיוני שנועד לעזור לקבוצות הקטנות יותר מול הגדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:13 am 
Hall of Famer

אאל"ט טפירו שוחרר בזמנו מבני השרון לירושלים תמורת פיצוי של 25 אלף דולר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:20 am 
Senior

מתי בדיוק טפירו עבר מבני השרון לירושלים? אם כבר זה היה הפוך. טפירו פעמיים חתם בבני השרון אחרי ששיחק בירושלים ולא להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:42 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
הפועל ת"א נתנה לו צ'אנס והזדמנות באירופה. אם היה נופל לקבוצה אחרת אף אחד לא מבטיח שהיה מצליח. אם הוא עובר למכבי ת"א למשל או להפועל ירושלים בהחלט יש הגיון שהפועל ת"א תקבל פיצוי כספי כלשהו על עצם הגילוי. החוק כמו שאמרתי נועד בעיקר להגן ולעזור לקבוצות הקטנות יותר, אלו שאין להם אפשרות להשאיר שחקן אחרי עונה טובה, ולמנוע מצב שהגדולות בכדורסל לוקחות כל שחקן שטוב בלי שהקטנות אלו שגילו את השחקנים לא רואות איזה דיבידנד מזה. אני חושב שדווק במציאות של הכדורסל הישראלי בהחלט זה חוק הגיוני שנועד לעזור לקבוצות הקטנות יותר מול הגדולות.

ומצד שני אם הפועל הייתהמביאה שחקן אחר, לא בטוח שהיה מביא לה את אותה תמורה.
זה כולה חוזה עבודה. יש לו שני צדדים. אם הקבוצה קיבלה עובד ששידרג אותה בשכר נמוך, בלי שהשקיעה בטיפוחו וגידולו, אין מה לפצות אותה. היא הרוויחה, לא הפסידה ולא השקיעה.
אתה יכול להגיד שיש אולי מצב מיוחד בארץ, פערים גדולים וכו', אז עושים איזה צעד מלאכותי. אבל אין שום סיבה עניינית לדמי השבחה על שחקן שבא כעובד זמני, שני הצדדים הרוויחו מהסיפור הזה. השחקן הוא עובד כמו כל עובד. כמו שתבחומים אחרים חברה גדולה לא תשלם דמי השבחה לחברה קטנה שהיא לקחה ממנה עובד שלא היה מחויב בחוזה, גם אם היא משלמת לו הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:49 am 
Sophomore

חוק מצוין לדעתי. אין פה שום אלמנט של "השבחה" או תגמול עקרוני, אבל מבחינת פרקטית זהו פיצוי שיכול לעזור מאוד לקבוצה קטנה שגם הכוכב שלה עוזב אותה ואין לה סיכוי להחליף אותו, ולא רק זה אלא היא גם צריכה להתמודד עם זה שיריבה בליגה שלה שיש לה יותר כסף לקחה אותו ממנה. כל מה שמגדיל אפילו במעט את השיוויוניות הלא קיימת בליגה הזאת הוא מבורך.
הסיפור על טורקיה הזוי מפני שזה בדיוק מה שמקרה בוסמן ביטל. אם טורקיה יצטרפו מתישהו לאיחוד האירופי זה יבוטל מן הסתם.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:53 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
מתי בדיוק טפירו עבר מבני השרון לירושלים? אם כבר זה היה הפוך. טפירו פעמיים חתם בבני השרון אחרי ששיחק בירושלים ולא להפך.

צודק , אז אולי דווקא הוצע מתישהו פיצוי בסכום זה וטפירו לא שוחרר ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 10:56 am 
Junior

קצת מוגזם ומוקדם, אבל האם ההתנהגות של לנדסברג במשחק אתמול נגד גלבוע מקרבת אותו לירושלים?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 11:02 am 
Hall of Famer

לא יודע, צריך לבדוק אם הצד שהוא ישב בו על הספסל קרוב יותר לירושלים מהצד שבו היה פסק הזמן.
לעניין, לדעתי הוא חתום במכבי לעוד עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: