סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:13 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
Shiver כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
סלח לי, אבל איזו השקעה בדיוק הן השקיעו? על מה מפצים אותן?
על שחקני בית שהן גידלו מהנוער אני עוד מבין.

בדיוק כמו שתיקנה בית בזול ותמכור ביוקר כאשר הערך שלו עלה. לא היית צריך לבנות אותו מהיסוד או שסב-סבא שלך ישב בשטח לפני עשרות שנים כדי לקבל בעלות עליו. השקעה כזו ועלייה בשווי (וחוקי המיסוי) לא קשורות בכמה שנים אתה מחזיק בנכס.
זה משהו שלאוהדי כדורסל קצת קשה להבין אבל זה באמת א' ב' של קפיטליזם...
קבוצה מצאה מציאה אז מגיע לה את הקרדיט על זה.

מה הקשר? מה ה"בדיוק" פה? הנדל"ן הוא נכס ששיך לך ואתה מוכר אותו, פשוט מאד. השחקן הזר, בהנחה שסיים חוזה, לא שייך לך. הוא עובד שלך שסיים את חוזה העבודה שלו.

די כבר להיתמם. זה חוק שמטרתו שקבוצות עשירות (או,קבוצה עשירה) יתרמו (תתרום) כסף לקבוצות עניות בתירוץ הגיוני כזה או פחות...
גם בכדורגל יש איזה דמי השבחה אז פה עשו איזה משהו..
מעניין לדעת כמה ואיזה קבוצות באמת שילמו מאז החוק הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 12:31 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
אני חושב שפחות מדמי ההשבחה החוק במקרה הזה נועד בשביל לעזור לקבוצות הקטנות יותר מול הקבוצות העשירות יותר. לעזור לקבוצות אולי לשמור על השחקנים שלהם ובמידה והם לא יכולות כי לגדולות יש יותר כסף אז כן לקבל איזה פיצוי בגלל זה.

מעטים המקרים שזה קורה לדעתי כי השחקנים הטובים בדרך כלל לא עוברים לקבוצות הגדולות בכסף גדול ומשמעותי. אני יכול לחשוב על מן הסתם גלבוע שקיבלה סכום יפה על פארגו, בני השרון על ג'יימס, ירושלים אולי קיבלה קצת על דאנקן וגלבוע על רנדל שעבר לירושלים.

מדובר שוב רק ב20 אחוז על ההפרש בין החוזה שהיה לו בקבוצה לחוזה החדש. בניגוד לשחקנים ישראלים שם מדובר ב20 אחוז מגובה החוזה (אבל מגיע דמיי השבחה רק במקרה שהשחקן 3 שנים בקבוצה ועד גיל 26).

היו עוד מקרים ששולמו דמי השבחה. חיפה קיבלה מי"ם על ג'ייסון ריץ'. נתניה קיבלה מחיפה על קילינגסוורת', חיפה קיבלה מת"א על פרקינס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 1:24 pm 
מנהל פורום

מכבי שילמה להפועל ירושלים על פניני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 08, 2014 2:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טל כתב:
קוף ירוק כתב:
אני חושב שפחות מדמי ההשבחה החוק במקרה הזה נועד בשביל לעזור לקבוצות הקטנות יותר מול הקבוצות העשירות יותר. לעזור לקבוצות אולי לשמור על השחקנים שלהם ובמידה והם לא יכולות כי לגדולות יש יותר כסף אז כן לקבל איזה פיצוי בגלל זה.

מעטים המקרים שזה קורה לדעתי כי השחקנים הטובים בדרך כלל לא עוברים לקבוצות הגדולות בכסף גדול ומשמעותי. אני יכול לחשוב על מן הסתם גלבוע שקיבלה סכום יפה על פארגו, בני השרון על ג'יימס, ירושלים אולי קיבלה קצת על דאנקן וגלבוע על רנדל שעבר לירושלים.

מדובר שוב רק ב20 אחוז על ההפרש בין החוזה שהיה לו בקבוצה לחוזה החדש. בניגוד לשחקנים ישראלים שם מדובר ב20 אחוז מגובה החוזה (אבל מגיע דמיי השבחה רק במקרה שהשחקן 3 שנים בקבוצה ועד גיל 26).

היו עוד מקרים ששולמו דמי השבחה. חיפה קיבלה מי"ם על ג'ייסון ריץ'. נתניה קיבלה מחיפה על קילינגסוורת', חיפה קיבלה מת"א על פרקינס.

כמה זה יצא בכסף טל ? סכומים משמעותיים או 10000 דולר שלא באמת מרגש אף אחד ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 3:01 pm 
Hall of Famer

כשמעלים את התקציב מ20 ל30 מיליון שקל עושים את זה כדי לשמור על רוב הסגל(שידרוג $ לזרים) והבאת חיזוק איכותי של 2-3 שחקנים. אורי אלון דיבר על 2 שחקנים שיקלבו בעונה הבאה 500-600 אלף דולר לעונה. לדעתי הפועל חייבת לעשות סולחה בין גרינברג ודונטה . חוזה של חצי מיליון פלוס נטו לעונה והוא ינחת בארינה.(לדעתי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 4:29 pm 
Senior

התקציב בירושלים עוד לא עלה בשקל. דיבורים לא עולים כסף. בו נראה בקיץ האם התקציב יעלה וכמה (אני מעריך שיעלה אבל לא ביותר מ2-3 מיליון שקל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 9:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כל ההערכות האלה לא שוות כלום. יש יותר מדי נעלמים כרגע, בעיקר האם ירושלים תיקח אליפות ותגיע למוקדמות היורוליג (או תקבל ויילד קארד למוקדמות או אפילו לבתים), מה תהייה ההיענות של הקהל לארינה (פה אני חושב שהיא תעלה על הציפיה לפחות בשנה הראשונה).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 9:24 pm 
Hall of Famer

אף אחד מהבעלים לא התנה את הגדלת התקציב באליפות העונה ומוקדמות היורוליג בעונה הבאה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 9:25 pm 
Senior

אני חושב ששום דבר מזה לא משנה ואני חושב שהתקציב לא יעלה משמעותית (גם אליפות וגם מוקדמות יורוליג). בעוד לגביי ההיענות של הקהל אני חושב שאתה טועה ביג טיים וכבר אמרתי את זה בעבר, יהיה נחמד להפגש בעוד 5 חודשים ולראות מי צדק :-)

אני חושב שיפתחו שם שמפניות אם יהיו 3000 מינויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 10, 2014 1:43 am 
Hall of Famer

אף אחד לא התנה, אבל אין לי ספק שזה ישחק חזק מאד בהחלטה בכמה להעלות את התקציב כבר עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 2:10 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
התקציב בירושלים עוד לא עלה בשקל. דיבורים לא עולים כסף. בו נראה בקיץ האם התקציב יעלה וכמה (אני מעריך שיעלה אבל לא ביותר מ2-3 מיליון שקל).

נחיה ונראה(לא לשכוח שחוץ מה20 מיליון שקל תקציב אלון ושותפיו שילמו 15 מיליון שקל לרכישת המועדון בקיץ)בכל אופן התקציב ישדורג משמעותית בעוד שנתיים- ומעלה.............................אורי אלון מציג את משנתו הכלכלית(ריאיון מלפני חודש וחצי ) ל5 השנים הבאות שבשורה התחתונה תוך 2-3 שנים יהיה להפועל ירושלים תקציב (קבוע) דו ספרתי במיליוני דולרים ,הוא לא יאמר סתם דברים בלי כיסוי ובכזה ביטחון .

http://103fm.thepost.co.il/programs/Med ... 1t4nzVQ=KH

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 3:07 pm 
Senior

אלון ושותפיו (הלכאורה כי במציאות הוא הבעלים היחידי למעשה) לא שילמו שקל לרכוש את המועדון. הם התחייבו להשקיע 5 מיליון שקל כל שנה למשך 3 שנים בשביל להעמיד תקציב ראוי ובתמורה זכו בשליטה בקבוצה ובאחוזים של אגאייר.

אורי אלון אומר הרבה דברים, להגיד לא עולה כסף. גם גיא הראל אמר שתוך כמה שנים הפועל ירושלים תיקח את ההגמוניה ממכבי ת"א ותהיה הקבוצה המובילה בארץ. ועל זה אני רק יכול להגיד פחחחחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 3:17 pm 
מנהל פורום

קוף ורדט מגזימים לשני כיוונים שונים
קוף, הקבוצה של אלון היא קבוצה רצינית והעונה הם הוכיחו שכשיש הזדמנות טובה הם מכניסים את היד לכיס ומוציאים כסף
כדי שאלון לא יעמוד בדברים שהוא אמר בראיונות לתקשורת צריכים להתרחש תסריטים רעים, כמו פער גדול בין ההכנסות הצפויות להכנסות בפועל
היכולת להגדיל הכנסות בקבוצת כדורסל בישראל היא דבר שמאוד קשה לחזות כי בניגוד למוצרים אחרים אין כמעט נסיון במכירה של מוצר מהסוג הזה לגודל השוק שאלון מכוון אליו
המודל היחיד שיש הוא מכבי תל אביב והם הגיעו לסדר גודל ההכנסות הזה אחרי הרבה מאוד שנים ובניית מותג של הקבוצה של המדינה
לכן הדרך שבה הולכים מנהל הפועל ירושלים מבחינה עיסקית היא קרקע בתולית, בקבוצה יש פרסומאי שמלווה את ההכנסות של הפועל ירושלים כבר הרבה שנים והוא היה אחראי על בניית מודל הכנסות של הקבוצה לשנים הבאות, חומסקי הוא לא איזה פנטזיונר עם סינדרום ירושלים הוא מוכר לי ולך הרבה מאוד מוצרים שאתה אפילו לא יודע שאתה קונה בגללו
אני מעריך שבעונה הבאה יהיה תקציב גדול יותר מהעונה הזאת באותם מספרים שאלון ציין, אבל אם בעונה הקרובה מודל ההכנסות לא יעמוד במבחן המציאות נתחיל לראות נסיגה בתקציבים למשהו שיתאים להכנסות נגיד הכנסות פלוס גירעון של 1-2 מיליון דולר בשנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 3:25 pm 
Senior

סלח לי שאני לא קונה את זה. אני מוכן להתערב איתך שלהפועל ירושלים לא יהיה תקציב דו ספרתי בדולרים לא בשנה הבאה ולא בשנה שאחרי, וגם לא בעוד 5 שנים.
אלון לדעתי מדבר אם כבר מחוסר ידע או מתקווה שהם יצליחו להעלות את ההכנסות של המועדון. אני חושב שאין סיכוי שזה יקרה ברמות שהם חושבים שיש.
ותסלח לי אבל אני לא רואה את ההוכחה ש"שיש הזדמנות הם מכניסים את היד לכיס". הם הכניסו את היד קצת לכיס בשביל אליהו, בשביל רייט עוד קצת. אבל אלו סכומים מינורים יחסית ולא משהו מדהים.
בסופו של דבר הם העמידו תקציב (אחרי ההוצאות) בסדר גודל של השנים האחרונות של אגאייר, לא מתקרב לתקציבי ארקדי למשל. לא משהו גדול.

אני חושב שיותר מידי נדבקים לסיסמאות שאנשי ההנהלה של ירושלים זורקים לאוויר והרבה פחות למציאות.

נכון להיום אף אחד מהזרים לא חתום לשנה הבאה. אני מעריך שלהחתים אותם יעלה לא מעט כסף. אני מעריך שאם בהנהלת הפועל ירושלים היו מאמינים לדברים שרדדט אומר כבר מזמן קיצ'ן, פרחובסקי, דאנקן ורייט היו חתומים לשנה הבאה.

לדעתי אלון מוכן לזרוק קצת כסף על הקבוצה כל שנה, בדיוק כמו שהוא עשה השנה בהזדמנות של אליהו או רייט שחשבו שזה ישדרג. כמו לא מעט בעלים (ג'ף רוזן בשנה שעברה עם מקל למשל). אבל אני לא חושב שהוא הולך להתחיל עונה בהסכמה לזרוק עוד 5-10 מיליון שקל על הקבוצה בשנה הבאה. לדעתי זה לא יקרה. זה תלוי בהכנסות של המועדון ולדעתי אין הרבה סיכוי שבשנים הקרובות לפחות ההכנסות שלהם יעלו משמעותית, הם צריכים להכנס ליורוליג ולבסס את עצמם, הם צריכים מספר שנים כאלה בשביל באמת להגדיל את ההכנסות וזה לא יקרה מהר, וגם לאט זה יקרה רק במידה של הצלחות דבר שעדיין לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 5:51 pm 
מנהל פורום

מה לדעתך יהיה התקציב של הפועל ירושלים בעונה הבאה, זרוק מספר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 12, 2014 6:33 pm 
Senior

אין לי מושג מה תהיה העליה בעלויות (ברור לי שתהיה) שיכולה להשפיע על תקציב אבל כזה שלא ימומש. אם נניח שתקציב השחקנים השנה הוא בסיביבות ה10-12 מיליון שקל. אני מעריך שיעלה בסביבות ה2 מיליון שקל לא יותר. יהיה חיזוק, יהיה אולי שחקן זר שישאר (קיצ'ן להערכתי וזהו), עוד איזה חיזוק בישראלי נוסף סה"כ תהיה עליה אבל לא משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 4:25 pm 
Hall of Famer

דאנקן קרוב מתמיד לחימקי מוסקבה
http://www.eurobasket.com/VTB-United-Le ... etball.asp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 4:35 pm 
מנהל פורום

אם אני חימקי, אחרי עונה כזאת של הפסדי מאני טיים אחרי מאני טיים הייתי נזהר משחקן שלא לוקח צעד קדימה במאני טיים
דאנקן אולי לא נחנק במאני טיים (לדעתי, הוא כן נחנק) אבל הוא בטח לא השחקן שלוקח את הקבוצה על הכתפיים כשכלום לא עובד
ואלה בדיוק השחקנים שחימקי צריכה עכשיו
היא קבוצה מדהימה, נותנת הצגות כדורסל מהנות, אבל נכשלת באופן כרוני במאני טיים
ג'ק החונק נתן כאן רשימה ההחנקויות של חימקי והיא "מרשימה" מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 4:43 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אם אני חימקי, אחרי עונה כזאת של הפסדי מאני טיים אחרי מאני טיים הייתי נזהר משחקן שלא לוקח צעד קדימה במאני טיים
דאנקן אולי לא נחנק במאני טיים (לדעתי, הוא כן נחנק) אבל הוא בטח לא השחקן שלוקח את הקבוצה על הכתפיים כשכלום לא עובד
ואלה בדיוק השחקנים שחימקי צריכה עכשיו
היא קבוצה מדהימה, נותנת הצגות כדורסל מהנות, אבל נכשלת באופן כרוני במאני טיים
ג'ק החונק נתן כאן רשימה ההחנקויות של חימקי והיא "מרשימה" מאוד

חימקי גם כרגע בפיגור של 2-0 בסדרת הפלייאוף מול ניז'ני נובוגרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 4:54 pm 
מנהל פורום

ניז'ני היא הפוכה מחימקי, לא משחקת את הכדורסל הכי מרשים בעולם, בסידרה מולנו כל הזמן הרגשתי שאנחנו יכולים לנצח, מה שלא הרגשתי מול חימקי למשל
אבל ניז'ני עברה אותנו, הולכת לעבור גם את חימקי ואולי גם תעבור את פרעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 5:04 pm 
Senior

אמר פיני ובצדק שקשה מאד למצוא 4 עם קליעה באירופה ברמה גבוה, יש מעט מאד כאלה וזה נכס מאד חשוב. דאנקן הוא בין הטובים שיש באירופה בתפקיד הזה כנראה ולכן לא מפתיע שקבוצה כמו חימקי רוצה אותו אולי. אוריאל נראה לי ששחקן כמו דאנקן בקבוצה כמו חימקי לא יידרש להוביל את הקבוצה מן הסתם אלא יהיה שחקן משלים, במאני טיים אלו שמנצחים או מפסידים זה הגארדים ככה זה היה תמיד באירופה ואם לחימקי יש בעיה עם החנקויות (שללא ספק יש להם) הנקודה שהם צריכים לשפר קודם כל זה גארדים שלא יחנקו אלא להפך. דאנקן דווקא יכול להצליח יותר בקבוצה מרובת כוכבים שהפוקס יהיה על שחקנים אחרים והוא פנוי לעשות את העבודה בשקט לעומת קבוצה שבה הוא נדרש להיות גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 5:41 pm 
Hall of Famer

לעומת זאת במכבי, אם וכאשר זה יקרה (לדעתי לא), הוא יבוא על המשבצת של בלו - מה שיעמיס עליו הר של ציפיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 5:50 pm 
מנהל פורום

דאנקןן יהיה יקר לגודלן שאוור בויז אם אכן חימקי הולכת עליו
הרי המסקנה שלהם מהפיינל פור במילאנו היא שהסקאוטינג הגאוני של אבן הביא את רייס למכבי
והטאצ' האנושי של ניקולה היביא את השחקנים לשיא בזמן הנכון
ולכן אפשר להמשיך לקנות שחקנים זולים ולהצליח
ובלאט?
בלאט שיגיד תודה שלקחנו אותו איתנו למילאנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 5:52 pm 
Senior

כמובן ובנוסף גם הסטיגמה של שחקן ליגה שאף פעם לא מתקבלת טוב במכבי עד שהשחקן לא משחק טוב ומוסיפה עוד לחץ. מצד שני שאלה מעניינת זה איזה אופציות יש למכבי בקנה לכשבלו יודיע שהוא עוזב רשמית, גם בגזרה הישראלית (יצטרכו להביא ישראלי במקום בעמדה אחרת) וגם בגזרה הזרה. אם בסוף הפיתרון יהיה ג'ייק כהן זאת תהיה נפילה רצינית מאד אחרי שאפילו בראשון הוא לא הראה משהו מיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 7:22 pm 
Hall of Famer

הסתכלתי עכשיו על הסטטיסטיקה של ג'ייק כהן, וראיתי 11 נקודות ו 5 ריבאונדים בממוצע בראשון. לא רע לגבוה ישראלי, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: