סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 7:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 10:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
עם כל הכבוד לקשקושי הפיינל-פור האירופי, מחר בערב מתחיל הדבר האמיתי - גמר המזרח הממוחזר מהעונה שעברה. ההבדלים - אינדיאנה במצב רוח גלי , ספסל שאמור להיות יותר טוב מהעונה הקודמת ולעשות את ההבדל, אבל בפורמה גרועה במשחקים האחרונים, היברט ביום עסל ויום בסל (השחקן הכי חשוב בסדרה), ויתרון הביתיות הפעם צהוב. אינדיאנה בפלייאוף העונה בנתיים לא מאוד ביתית (כולל תבוסות), אבל מהצד השני מצויינת בחוץ (מאזן 1-5) למרות שמיאמי זה לא אטלנטה וושינגטון.

מי שרוצה להיזכר קצת בדיוני השנה שעברה :

http://salnews.com/forum/viewtopic.php?t=12635

משחק מספר 1, מחר בקונססקו, 22:30.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 10:11 pm 
Hall of Famer

האמת היא שאני בדילמה די רצינית איזה משחק מהשניים לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 10:33 pm 
Hall of Famer

יש שעה וחצי הבדל, בכל זאת.........

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 10:46 pm 
Senior

עד שהNBA יתחיל המשחק כבר יהיה גמור אין לך מה לדאוג... :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:06 pm 
Senior

אם אני ספולסטרה, אני עושה להיברט מה שאטלנטה עשו ומשאיר את באטייה בחמישייה יחד עם בוש. היברט בת'כלס לא יכול לשמור על בוש, ולדעתי ווגל במצב הזה ימצמץ ראשון.

ואגב, מעניין אם ירושלים הייתה מגיעה לגמר היורוקאפ היית כותב "קשקושי הגביע ההוא ב-20 שקל".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:09 pm 
Hall of Famer

לא, לא הייתי כותב. אל תיעלב, אתה סוטה מהנושא המרכזי.

לדעתי הסדרה הזאת תלויה קודם כל באינדיאנה, ואני מריח שהיא לוקחת אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:15 pm 
Hall of Famer

לא בוש הוא זה שיהרוג את אינדיאנה. עם כל הכבוד.
אינדיאנה היא בגדול קבוצה עם יותר כלים מבעונה שעברה. וחשוב מכך - מיאמי היא קבוצה עם קצת פחות כלים (כי ווייד איבד עוד 5% יכולת). אבל בסופו של דבר, אני חושב שדי ברור שהסדרה הזאת תלויה בראש ובראשונה בדבר אחד - היברט. אם היברט ייתן לאינדיאנה את מה שהוא נתן לה שנה שעברה בסדרה מול מיאמי, אני חושב שאינדיאנה פייבוריטית במקצת. אם לא - חבל על הזמן של כולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הסדרה תלויה בלברון. אם היברט סטיבנסון והיל לא יחזרו לכושר של לפני האולסטר זה ייגמר בחמישה משחקים להיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:22 pm 
Senior

נורטון כתב:
לא בוש הוא זה שיהרוג את אינדיאנה. עם כל הכבוד.
אינדיאנה היא בגדול קבוצה עם יותר כלים מבעונה שעברה. וחשוב מכך - מיאמי היא קבוצה עם קצת פחות כלים (כי ווייד איבד עוד 5% יכולת). אבל בסופו של דבר, אני חושב שדי ברור שהסדרה הזאת תלויה בראש ובראשונה בדבר אחד - היברט. אם היברט ייתן לאינדיאנה את מה שהוא נתן לה שנה שעברה בסדרה מול מיאמי, אני חושב שאינדיאנה פייבוריטית במקצת. אם לא - חבל על הזמן של כולנו.

אני לא חושב שאינדיאנה קבוצה עם יותר כלים מבעונה שעברה. הספסל שלהם לא משפיע, והחמישייה נשארה אותו דבר. אני ממש לא חושב שאינדיאנה פייבוריטית, כי היא לא נראתה כמו קבוצה כזו במשך החודשיים האחרונים.

לגבי היברט, אני לא מצפה שמיאמי תשחק אופן לבוש בהתקפה כמו שאטלנטה עשתה עם פול מילסאפ, כי יש לה כלים יותר טובים. אבל באופן ברור האיש מתקשה לשמור על גבוהים שקולעים מבחוץ. בשנה שעברה מיאמי לא ניצלה את זה מספיק והשנה כולם ראו את היברט הופך לקנדריק פרקינס 2 בסיבוב הראשון.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ש' מאי 17, 2014 11:28 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:28 pm 
Hall of Famer

כמו שאמרתי,קשה לי מאד להאמין שהקליעות של בוש מבחוץ הן אלה שיכריעו את הסדרה הזאת. עם כל הכבוד לזה שהוא קולע שלשה ורבע למשחק או כמה שזה לא יהיה.
אינדיאנה עם יותר כלים, החמישייה שלהם אולי אותו דבר, אבל התבגרה מעט (פול ג'ורג' וסטיבנסון בעיקר). ובספסל סקולה הוא וודאי יתרון על שנה שעברה, ולפחות פוטנציאלית גם אוון טרנר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:33 pm 
Senior

סקולה קולע 6 נקודות וקצת לערב בפלייאוף, ואוון טרנר קולע 3.5. הספסל של אינדי הוא די חלש, וזה נשאר יתרון גדול של מיאמי כמעט בכל עמדה.

אני חושב שהיתרון הגדול של הפייסרס בעונה שעברה היה פסיכולוגי. אף אחד במיאמי לא האמין שאיזושהי קבוצה במזרח בכלל יכולה לתת להם פייט. השנה זה סיפור שונה, ואינדי לא באה מעמדת האנדרדוג המובהק שהיא הגיעה בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:36 pm 
Hall of Famer

נכון, אבל סקולה הוא שחקן שאי אפשר להשאיר לבד, ואני לא זוכר אם היה כזה מהספסל של אינדיאנה שנה שעברה, והוא יכול לתת דקות איכות במקום ווסט אם וכאשר צריך. (וווסט, אחרי הכל, כבר לא ילד).
אוון טרנר אכן לא טוב בינתיים באינדיאנה. אבל ראיתי אותו מספיק בקריירה, בשביל לדעת שהוא שחקן שכן יכול לקלוע ולעשות דברים. אני באמת חושב שיכולה להתפתח מן סדרה כזאת שיכולה ליצור ולהביא לידי ביטוי שחקנים כפי שלא באו לידי ביטוי עד היום.

ואגב, אם יורשה לי, אני גם חושב שיש סיכוי שאינדיאנה מול מיאמי משנה שעברה, היתה אחת מסדרות הפלייאוף הגדולות בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:38 pm 
Hall of Famer

היה את הנסברו, שגם היה יד טובה מחצי מרחק פלוס, ויותר קשוח מסקולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:43 pm 
Senior

נורטון כתב:
נכון, אבל סקולה הוא שחקן שאי אפשר להשאיר לבד, ואני לא זוכר אם היה כזה מהספסל של אינדיאנה שנה שעברה, והוא יכול לתת דקות איכות במקום ווסט אם וכאשר צריך. (וווסט, אחרי הכל, כבר לא ילד).
אוון טרנר אכן לא טוב בינתיים באינדיאנה. אבל ראיתי אותו מספיק בקריירה, בשביל לדעת שהוא שחקן שכן יכול לקלוע ולעשות דברים. אני באמת חושב שיכולה להתפתח מן סדרה כזאת שיכולה ליצור ולהביא לידי ביטוי שחקנים כפי שלא באו לידי ביטוי עד היום.

ואגב, אם יורשה לי, אני גם חושב שיש סיכוי שאינדיאנה מול מיאמי משנה שעברה, היתה אחת מסדרות הפלייאוף הגדולות בהיסטוריה.

אם סקולה ישחק דקות משמעותית אני חושב שאינדיאנה תהיה בבעיה, כי זה אומר שזה יהיה על חשבון היברט או ווסט שאמורים להיות היתרון של אינדיאנה על מיאמי. סקולה לא נותן את הפוסט אפ שווסט נותן או את היכולת של היברט להגן על הטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 2:26 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
כמו שאמרתי,קשה לי מאד להאמין שהקליעות של בוש מבחוץ הן אלה שיכריעו את הסדרה הזאת. עם כל הכבוד לזה שהוא קולע שלשה ורבע למשחק או כמה שזה לא יהיה.
אינדיאנה עם יותר כלים, החמישייה שלהם אולי אותו דבר, אבל התבגרה מעט (פול ג'ורג' וסטיבנסון בעיקר). ובספסל סקולה הוא וודאי יתרון על שנה שעברה, ולפחות פוטנציאלית גם אוון טרנר.

1.9 שלשות בכמעט 50%, כולל כמה וכמה שלשות קלאץ'.
במקומך לא הייתי החלטי כלכך בעניין הזה.

אבל גם אני לא חושב שבוש הוא הדבר הכי חשוב בסדרה הזאת
אין לי צל של ספק שההגנה של אינדי על לברון תהיה המפתח.
בין אם זה ההגנה האישית עליו (ג'ורג, סטיבנסון, טרנר) ובין אם זה העזרה בפיקנרול ובצבע (בעיקר היברט ומהינמי, במידה מסויימת גם ווסט).
לברון במספרים של הסדרה שנה שעברה והמשחקים בין הקבוצות העונה יחרוך את הפייסרס לחלוטין.
ונראה שהעונה תהי לו עזרה הרבה יותר משמעותית מאשר בשנה שעברה (בוש לא יחזור על ממוצעים של 11 נק', 4.3 ריב' ב-37% מהשדה. וכנראה שגם מוייד נראה יותר מאשר 15 נק' ב-43% מהשדה.
אני אהמר על 4-1 עד גג 4-2 להיט, כשכבר מחר בלילה הביתיות עוברת צד

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 4:01 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:

משחק מספר 1, מחר בקונססקו, 22:30.

banker fieldhouse

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 5:05 pm 
Junior

אני לא מבין איפה אנשים חיים.
עם היברט בכושר הנוכחי, הסיכויים של אינדיאנה מול מיאמי שואפים ל0. מלמטה.

מיאמי פשוט יצמדו לקו האחורי של אינדי, צ'אלמרס והיל יבטלו אחד את השני, ווסט ובוש יבטלו אחד את השני.
וייד ישתק את סטיבנסון לפחות במשחקים במיאמי, לברון יעשה בית ספר לג'ורג'.
מיאמי יתנו להכניס כדורים להיברט שינגר מול בוש והאסלם.

בלי היברט בכושר כמו עונה שעברה, אינדי יקלעו לא יגיעו ל90 נק' למשחק בסדרה הזו.
היום מיאמי לוקחים את הביתיות, דו ספרתי מינימלי כזה.
עופר, תתכונן לסוויפ לפנים. אולי 5 משחקים. לא הבנתי מאיפה הביטחון שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 5:11 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:

מיאמי פשוט יצמדו לקו האחורי של אינדי, צ'אלמרס והיל יבטלו אחד את השני, ווסט ובוש יבטלו אחד את השני.

מסכים. בכושר הנוכחי (שלושה חודשים כבר) אין להם סיכוי. הם צריכים לעלות את הרמה בטירוף ואני לא רואה איך זה קורה פתאום ככה ביום בהיר. אני הימרתי סוויפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 5:17 pm 
Hall of Famer

נדבר הלילה :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 5:52 pm 
Hall of Famer

לא יהיה סוויפ בחיים. אני לא אומר שהפייסרס יעברו, בכל זאת לברון ושות', אבל אני מאמין בתלכיד שלהם למרות כל החריקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 6:11 pm 
Sophomore

FLASH כתב:

מה רע בהיברט של המשחקים האחרונים?
ראינו איך מיאמי כמעט ניצחו שני משחקים נגד ברוקלין על הקשקש-וזה כשברוקלין עם פירס וגארנט שקוראים לסיעודית באמצע הרבע הראשון או דרון וויליאמס שהפציעות הרגו אותו ולחתולה של השכנים יש צעד ראשון יותר מהיר.

לא אומר שהפייסרס פייבוריטים,בכלל לא לצערי: אבל לפני שאתה מהלל את ההגנה של מיאמי יש לך את ההגנה היותר טובה של הפייסרס.
וויד ישתק את סטיבנסון? וויד כבר לא כזה שומר גדול,אם כבר מי שישתק את סטיבנסון זה סטיבנסון עצמו שתלוי בקליעה הלא יציבה שלו,בקבלת ההחלטות הבעייתית ובבעיות מנטליות כלשהן.
בסדרה הקודמת ווסט אכל את בוש לבראנצ' ותקע גרעפס גדול. לווא דווקא בקטע של נקודות וכו אלא בקאע של שליטה מתחת לסלים,ריבאונדים,תפיסת מיקום והתשה פיזית.

קיצר, אם אינדי ינערו מעליהם את העצלות והבעיות המנטליות שהיו להן עד עכשיו הסדרה יכולה ללכת לכאן או לכאן,אם לא-מיאמי בחמש או שש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 8:53 pm 
Freshman

יהיה מעניין לראות אם אודן יקבל דקות על היברט ו-ווסט. במעט ששיחק בעונה הסדירה הוא אומנם לא הזכיר את החיה האתלטית שהיה לפני הפציעות, אבל הוא עדיין סבן פוטר שמסוגל לשמור, לחסום ולהוריד ריבאונד, ולדעתי יעשה עבודה טובה יותר בהגנה משאר הגבוהים של מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 9:54 pm 
Junior

אבו שוקרי כתב:
FLASH כתב:

מה רע בהיברט של המשחקים האחרונים?
ראינו איך מיאמי כמעט ניצחו שני משחקים נגד ברוקלין על הקשקש-וזה כשברוקלין עם פירס וגארנט שקוראים לסיעודית באמצע הרבע הראשון או דרון וויליאמס שהפציעות הרגו אותו ולחתולה של השכנים יש צעד ראשון יותר מהיר.

לא אומר שהפייסרס פייבוריטים,בכלל לא לצערי: אבל לפני שאתה מהלל את ההגנה של מיאמי יש לך את ההגנה היותר טובה של הפייסרס.
וויד ישתק את סטיבנסון? וויד כבר לא כזה שומר גדול,אם כבר מי שישתק את סטיבנסון זה סטיבנסון עצמו שתלוי בקליעה הלא יציבה שלו,בקבלת ההחלטות הבעייתית ובבעיות מנטליות כלשהן.
בסדרה הקודמת ווסט אכל את בוש לבראנצ' ותקע גרעפס גדול. לווא דווקא בקטע של נקודות וכו אלא בקאע של שליטה מתחת לסלים,ריבאונדים,תפיסת מיקום והתשה פיזית.

קיצר, אם אינדי ינערו מעליהם את העצלות והבעיות המנטליות שהיו להן עד עכשיו הסדרה יכולה ללכת לכאן או לכאן,אם לא-מיאמי בחמש או שש.

ברוקלין קבוצה נחמדה. לא פחות מאינדיאנה של החודשים האחרונים. לא יודע אם אינדי עוברת את טורונטו. מיאמי כמובן ב3 דרגות מעל שלושת אלה.
חוץ מזה לנצח על הקשקש = לנצח, הרבה משחקים ילכו באופן טבעי להכרעה בדקות האחרונות וצריך לדעת לנצח שם.
למיאמי יש את זה כמו כל אלופה, לאינדיאנה הרבה פחות. במאני טיים מיאמי מרימה תהגנה למוד ברזל שאין לאינדיאנה.

היברט גם ב5 משחקים האחרונים (הבסדר שלו) עדיין נתן תפוקה בינונית. היה פחות טוב מגורטאט בפער גדול. הוריד 6.5 רב' (ו4.5 בכל הפלייאוף).
עונה שעברה הוא שבר את מיאמי ברב' התקפה (5 כאלה למשחק בסדרה מול ההיט).
בכושר הנוכחי שלו 2-3 רב' התקפה למשחק לא יעשו למיאמי את החיים הקשים של שנה שעברה.
התפוקה שלו בפלייאוף היא חצי מבפלייאוף הקודם.

ווסט פחות טוב העונה, אבל הוא ייתן את שלו.
תכלס הסימני שאלה הם היברט וסטיבנסון. סדרות גדולות שלהם - ויש סיכוי, פשוט אני לא רואה את היברט משנה פאזה בצורה דרסטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 11:14 pm 
Hall of Famer

יאללה, אפשר לעבור לכאן עם חיוך עצום על הפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 11:24 pm 
Hall of Famer

בנתיים ההתקפה של אינדיאנה מפרקת די בקלות את האין הגנה של מיאמי. אינדיאנה באו מפוקסים מאוד בהתקפה, ועם קצת קווץ׳ הגנתי זה יהיה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה