סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 7:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 4:25 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
תגידו ,רק לי זה נראה מוזר שמישהו שמזמן לא שיחק/שהה בישראל עומד לקבל אזרחות (לטענת הכותב לפחות)
בעוד שקורי קאר/גוסטבו בוקולי ועוד ירקו דם ושהו פה איזה עשר שנים רצוף לפני שמישהו בכלל הסכים להסתכל לכיוון שלהם?
לפי הטוקבקים פה כמובן ששימון מאחורי הדבר , בדיווחו של כתב הבית של הקבוצה של הערוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 4:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בסדר, אז לא יגיעו לנגפורד או פארגו, אבל אפשר לעשות סקאוטינג נורמלי ולהביא שחקנים טובים ב700 אלף. אם קבוצות אחרות בארץ הביאו שחקנים כמו דנקן הופסון ודונטה סמית גם מכבי יכולים (או שלא...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 6:53 pm 
Hall of Famer

לא הייתי פוסל פנייה של ירושלים אליו ( אפילו אם יהיה זמנית במעמד זר , ורק בהליכי אזרחות ) . ירושלים אני מניח תחפש עוד ישראלי ברמה גבוהה , ופישר בהחלט יכול להיות אופציה מצוינת עבורם . הנ"ל יבוא מן הסתם על חשבון גרין ( שחקן לא זול בפני עצמו ) , וגם אם החתמת פישר תהיה בעייתית מבחינה תקציבית , אני חושב שעם 3 ישראלים סופר בכירים - ירושלים תוכל להסתפק בארבעה זרים , ובכך לקבל גם מענק של משהו כמו 70 אלף דולר .
לשם המחשה - קו פנים של אליהו , פרחוסקי , פישר ועוד איזה ישראלי משלים ( בלייזר למשל ) נראה לי טוב מאוד ( בטח לליגה הישראלית ולחוק הרוסי ) וגם די זול , כך שיישאר כסף להביא זר/שניים ברמה גבוהה בעמדות החוץ .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 10:53 pm 
Senior

אני מסתכל על מכבי והישראלים שלה ואם בלו באמת פורש היא בבעיה אמיתית לעתיד.

אוחיון כמו שהוא נראה אני לא בטוח שלא נראה תרגיל אליהו שהם יבואו אליו בקיץ ויבקשו ממנו להוריד בשכר.

פניני הוא בסדר וזהו. טיוס טוב אבל בליגה שלנו הוא לא יתרון מי יודע מה שהוא נפגש בעיקר עם זרים.

אין ישראלים ברמה למכבי מבחוץ שהם יכולים ממש להביא אלא אם שחקני הNBA יחליטו לחזור מה שלא נראה ראלי.

בקיצור המצב שלהם מאד לא אידיאלי בתחום הזה לעתיד.

אני לא יופתע למשל אם גודס יהיה זה שיאמן את מכבי אם רוט עוד יחזור לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 5:25 pm 
Junior

קני לאוול ממילאנו.
יכול להתאים כגבוה מחליף למכבי? מישהו יודע עלויות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 5:26 pm 
Senior

מה ההבדל בינו לבין ת'יוס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 5:28 pm 
Senior

אם מילאנו לא תרצה אותו אולי. בו נצא מנקודת הנחה שמילאנו מרוצה ממנו, מכבי לא יכולה להתמודד איתה את זה כבר למדנו.

מה שבאמת כמו שאמרו הוא דומה מידי לטיוס ובעצם זה שחקנים שדורכים אחד על השני.

מכבי תצטרך להביא מישהו בסגנון של ג'וש דאנקן, אולי מישהו יותר טוב אבל בסגנון הזה. מצד אחד עם סייז וקצת פיזי, מצד שני שיש לו גם קליעה טובה לפחות מחצי מרחק ושבליגה יוכל לשחק גם דקות ב5. אם ללאוול הייתה קליעה הוא היה קלאסי אבל אם הייתה לו הוא בטח היה משחק בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 09, 2014 5:31 pm 
Senior

דאנקן נראה לי כבד מידי לשחק 4 ביורוליג, ובאופן כללי שחקן די אפאטי. לא מתלהב ממנו, וחושב שאם מכבי תעשה את הטעות של להחתים אותו הוא יגמור כמו מדלי. לא מתאים למועדון.

ג'סטין דולמן אמור לסיים חוזה בולנסיה. יש סיכוי לא רע בכלל שריאל תיקח אותו אם מירוטיץ' יעזוב, אבל הוא מאוד מתאים אם בלו יעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 14, 2014 10:23 am 
מנהל פורום

אז מזרחי אומר איזה מאמן הוא רוצה לראות על הקוים
שזה נשמע הגיוני לכל המדינה ואחותה חוץ מלאחים לבית משפחת פדר-מן

http://www.one.co.il/Article/233546.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 14, 2014 11:17 am 
Hall of Famer

ראיון מעניין עם שמעון מזרחי בישראל היום - http://www.israelhayom.co.il/article/180685

פנינים נבחרות :

איך קורה שערב חצי הגמר נגד צסק"א יוצאות פתאום ידיעות שבלאט בדרך לאמן שם?
מזרחי : "אלו ידיעות שבאו אך ורק מכיוון מוסקבה. לא מאיתנו, חס ושלום. זה חמור, אני רואה את זה בצורה קשה מאוד. זה בדיוק כמו לפנות לשחקן שלנו, שעומד להתמודד מולם עכשיו. זה דבר שלא עושים בספורט. דיוויד הכחיש את זה בצורה מאוד ברורה, שלא משאירה מקום לספק".

כמי שעומד בראש המערכת, איך אתה מסכם את העונה הזאת?
"עוד לא סיימנו את העונה, אבל אני מבקש לפלח את השלבים. תראה מה הקבוצה הזאת עשתה. ניצחונות בית וחוץ על פנאתינייקוס, ניצחונות בטורקיה. בשלב הראשון הפסדנו רק פעמיים, לוויטוריה. מי האמין שיהיה אפשר לנצח את גלאטסראיי או את באיירן במינכן, שהתמודדה על העלייה להצלבה? ידעתי שאנחנו לא קבוצה של כוכבים ושהתפקיד של המאמנים הוא לעשות מהם דבוקה אחת, ובכך הם הצליחו. דווקא בעונה שלא ציפו מאיתנו להרבה, עשינו את זה. עלינו לפיינל פור, וזה הישג גדול".

"עברנו השנה גל של פציעות, נבצרויות של שחקנים ממשחקים, ובסוף הגענו לאירוע השיא של הכדורסל האירופי.

"האנשים האלה שמקללים ומניפים את שלטי התועבה האלה מתוסכלים. תחשוב שיש אוהדים שלא ראו שום תואר ב־45 השנים האחרונות, ובטח שלא אליפות. ברור לי גם שהם יעודדו את צסק"א בחצי הגמר"

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 14, 2014 11:40 am 
Freshman

אני רוצה לקוות בשביל שימון שמדובר במחלה ולא בשקרים במצח נחושה כמו במקרה של פנייה לשחקנים אחרים
גם ההתייחסות שלו לאוהדים של הפועל בוואן מסריחה מצביעות
מה עשה מזרחי שקופל היה מת אמסלם הומו וטועמה מחבל?
על הילדים והנכדים שלהם הוא לא חשב?
איכס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 14, 2014 4:04 pm 
מנהל פורום

איך משפט כמו "מי האמין שיהיה אפשר לנצח את גלאטסראיי או את באיירן במינכן" יכול לבוא אחרי "ניצחונות בית וחוץ על פנאתינייקוס....בשלב הראשון הפסדנו רק פעמיים, לוויטוריה."

חוץ מזה, אני לא יודע לגבי מקום 4 בליגה הטורקית, אבל לבאיירן יש תקציב נמוך מזה של מכבי ת"א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 14, 2014 8:18 pm 
Junior

הולך פיקס.
"ניצחנו את פאנא למרות שבתחילת העונה היו סקפטיים שבכלל ננצח את באיירן"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 15, 2014 4:14 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אז מזרחי אומר איזה מאמן הוא רוצה לראות על הקוים
שזה נשמע הגיוני לכל המדינה ואחותה חוץ מלאחים לבית משפחת פדר-מן

http://www.one.co.il/Article/233546.html

גם בעל המאה ובעל הדעה מר.פדרמן האב לא מסמפט את דיוויד בלאט שיש יותר ויותר דיווחים על כך שהוא הולך להחליף את מסינה בצסקא בסיום העונה בלי קשר איך היא תיגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 17, 2014 11:58 pm 
Hall of Famer

מצאתי לנכון להסתכל רגע על הפרי אייג'נטס מהנ.ב.א שנה הבאה בעמדות הגבוהים.
למה הגבוהים? כי אני לא בטחח אם בלו יישאר, ואני לא בטוח שאני רוצה שסופו יישאר, ושון ג'יימס בטוח לא יישאר ותיוס לבד זה לא מספיק. אז הנה השמות שלא בטוח בכלל שימצאו חוזה בנ.ב.א שנה הבאה, ואולי יגיעו לאירופה. מבחינתי בסדר הנכון. לדעתי, בהנחה שסופו לא יישאר, מכבי צריכה שניים כאלה.

צ'ארלי וילאנב - לא חושב שיקבל חוזה בנ.ב.א שנה הבאה. שחקן מגוון אבל אאל"ט עם היסטורית פציעות.
דרל ארתור - חזק, יודע לקלוע גם מחצי מרחק, נתן עונה אדירה בממפיס לפני כמה שנים ומאז בירידה.
ארון ביינס - כבר שיחק לפני שנתיים באירופה, והיה מצוין אם כי בקבוצה בינונית. יכול להיות מאד מעניין.
ארל קלארק - אחרי תקופה טובה בליקרס, הוא עשה כלום ושום דבר בניקס, אבל מצד שני, אני לא יודע. אם הוא ייפלט מהליגה הוא יכול להיות עצום באירופה.
קווין סראפין - כאמור שיחק באירופה בהצלחה לא קטנה, וחשבתי שיעשה יותר בנ.ב.א, אבל בסופו של דבר למרות הבטחות פה ושם, הוא שחקן זניח ברמה האמריקאית, אולי יחזור לאירופה.
יונאס ירבקו - שם נרדף לכספי, אבל האמת היא שכספי בסופו של דבר, כן הבטיח את מקומו בליגה יותר מאשר ירבקו, שנעלם בשנה האחרונה. אירופאי שזה סוג של יתרון.
ג'ף אדריאן - לכאורה מתאים לגמרי בגלל הגובה והגודל לאירופה. נדמה לי גם שעבר טיפה באירופה מתישהו. יכול להיות פוטנציאל מעניין.
לאבוי אלן - חזק וסנטר של ממש. לא יודע אם יש לו כלים התקפיים של ממש מצד שני.
גוסטבו איון - עוד אחד שמכיר את אירופה, וגם קצת כמו לאבוי אלן. בכל מקרה, סנטר של ממש, שיכול לתת דברים למכבי.
ארון גריי וקול אלדריץ' - לא יודע למה, אבל סנטרים לבנים לעיתים משתלבים מצוין באירופה. אני ראיתי את ארון גריי יותר והוא יכול ללתרום ברמות האלה לדעתי.
אקפה אודו - עגלה הגנתית, אבל לא בטוח שזה רע בהכרח.

סוג של אחרון חביב - כריס קיימן. קודם כל כי הוא גרמני, שנית, כי אני חושב שהתקפית באירופה הוא יכול להיות סופר סופר סטאר, יש לו יותר כלים מאשר לכל הרשימה הזאת ביחד. הגנה? יהיה בסדר, אם הוא באמת יהיה בריא ויביא את ההתקפה שלו לידי ביטוי, זה חתיכת שחקן ברמות האירופאית.

אני רוצה להזכיר, תמיד הייתי על העגלה של כריס ווילקוקס, שחקן שהיה פוטנציאל עצום, התעקש להיות בנ.ב.א וגמר תכל'ס את הקריירה מאז. שחקנים מהסוג הזה, עדיף שימצאו את עצמם באירופה. אז אולי השמות שלמעלה אכן כן יעשו את השינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 12:02 am 
Senior

קיימן כל כך גרוע שהוא ימצא את עצמו באירופה?
אגב, מה עם יאן וסלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 12:04 am 
Hall of Famer

רציתי להזכיר אותו ואז שכחתי. אבל בעיניי, יאן וסלי הוא בדיוק מסוג השחקנים שייעלמו מתישהו לתהום הנשייה. שחקן נטול יסודות לחלוטין שאנשים התלהבו מזה שהוא יודע כשהוא חופשי לעשות צעד וחצי עם דאנק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 12:05 am 
Senior

ב-NBA? בוודאי. האיש לא יכול להיות פאוור פותח בקבוצה אירופאית מובילה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 12:07 am 
Hall of Famer

יכול ויכול להיעלם באותה מידה. פשוט אין לו כלים חוץ מאשר אותו צעד וחצי ודאנק אתלטי. אין לו קליעה מספיק טובה מחצי מרחק, אין לו פוסט. אין לו כלום חוץ מאתלטיות. שחקן נטול יסודות וזאת הסיבה המרכזית בגללה הוא לא הצליח בנ.ב.א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 1:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא ראיתי אם הזכירו אותו פה (לא הולך לקרוא עכשיו 12 עמודים), אבל מה עם טיילר האניקט? צעיר, סט רחב של יכולות, אתלט, ריבאונד טוב, קלעי טוב. עושה רושם של בן אדם חיובי, שחקן קבוצתי שלא כופהאת עצמו למרות היכולות, ולמרות הגיל נראה בוגר מאד.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 12:14 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לא ראיתי אם הזכירו אותו פה (לא הולך לקרוא עכשיו 12 עמודים), אבל מה עם טיילר האניקט? צעיר, סט רחב של יכולות, אתלט, ריבאונד טוב, קלעי טוב. עושה רושם של בן אדם חיובי, שחקן קבוצתי שלא כופהאת עצמו למרות היכולות, ולמרות הגיל נראה בוגר מאד.

הוא קודם כל כנראה ינסה את מזלו במחנות הNBA, אבל לדעתי דווין סמית ימשיך במכבי ויחזירו אותו לעמדה המקורית שלו:3 ,יביאו פור' במקום אינגלס המיותר אבל אחד שנוטה יותר לעמדה מס 4 עם קליעה סבירה מבחוץ(שחקנים בסגנון של דאנקן או קאלטיס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 1:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
מצאתי לנכון להסתכל רגע על הפרי אייג'נטס מהנ.ב.א שנה הבאה בעמדות הגבוהים.
למה הגבוהים? כי אני לא בטחח אם בלו יישאר, ואני לא בטוח שאני רוצה שסופו יישאר, ושון ג'יימס בטוח לא יישאר ותיוס לבד זה לא מספיק. אז הנה השמות שלא בטוח בכלל שימצאו חוזה בנ.ב.א שנה הבאה, ואולי יגיעו לאירופה. מבחינתי בסדר הנכון. לדעתי, בהנחה שסופו לא יישאר, מכבי צריכה שניים כאלה.

צ'ארלי וילאנובה - לא חושב שיקבל חוזה בנ.ב.א שנה הבאה. שחקן מגוון אבל אאל"ט עם היסטורית פציעות. - ולא לשכוח שהוא אנדראציבר ושודד בטריינינג
דרל ארתור - חזק, יודע לקלוע גם מחצי מרחק, נתן עונה אדירה בממפיס לפני כמה שנים ומאז בירידה. - יש לו אופצית שחקן של 3.5 מ' לעונה הבאה בדנבר והוא לא יוותר עליה.
ארון ביינס - כבר שיחק לפני שנתיים באירופה, והיה מצוין אם כי בקבוצה בינונית. יכול להיות מאד מעניין. - לוחם וריבאונדר אבל ההתקפה שלו לא משהו לספר עליו הביתה. נראה לי שיהיה יקר למכבי אבל כן אופציה.
ארל קלארק - אחרי תקופה טובה בליקרס, הוא עשה כלום ושום דבר בניקס, אבל מצד שני, אני לא יודע. אם הוא ייפלט מהליגה הוא יכול להיות עצום באירופה. - אופציה מעניינת.
קווין סראפין - כאמור שיחק באירופה בהצלחה לא קטנה, וחשבתי שיעשה יותר בנ.ב.א, אבל בסופו של דבר למרות הבטחות פה ושם, הוא שחקן זניח ברמה האמריקאית, אולי יחזור לאירופה. - שחקן צעיר שהראה שיפור עקבי ב3 השנים הראשונות שלו בליגה (9 נק' ו-4.5 כ"ח בעונה שעברה) והעונה הדקות שלו ירדו בחצי בוושינגטון העמוסה בעמדות הפנים. לדעתי יקבל חוזה בקבוצת NBA.
יונאס ירבקו - שם נרדף לכספי, אבל האמת היא שכספי בסופו של דבר, כן הבטיח את מקומו בליגה יותר מאשר ירבקו, שנעלם בשנה האחרונה. אירופאי שזה סוג של יתרון. - גם לו יש אופציית שחקן ב-4.5 מ' לעונה הבאה. למה אירופאי (שמעולם לא שיחק בקבוצה אירופאית מובילה) הוא סוג של יתרון?
ג'ף אדריאן - לכאורה מתאים לגמרי בגלל הגובה והגודל לאירופה. נדמה לי גם שעבר טיפה באירופה מתישהו. יכול להיות פוטנציאל מעניין. - נתן מספרים לא רעים בכלל בשליש עונה האחרון במילוואקי. אולי יקבל שם חוזה. בכל אופן פאוור/סנטר נמוך (2 מ' בקושי) אבל יכול להיות תואם הנדריקס באירופה. שיחק באירופה בחימקי ובבנטון עם הצלחה יותר גדולה באיטלקיה.
לאבוי אלן - חזק וסנטר של ממש. לא יודע אם יש לו כלים התקפיים של ממש מצד שני. - נתן ענות לא רעות בפילי ולא מקבל דקות באינדיאנה. פועל שחור וריבאונדר טוב שיכול להיות פועל שחור וריבאונדר מצוין באירופה אבל בלי הרבה התקפה.
גוסטבו איון - עוד אחד שמכיר את אירופה, וגם קצת כמו לאבוי אלן. בכל מקרה, סנטר של ממש, שיכול לתת דברים למכבי. - אם יחזור לאירופה זה בטח יהיה לליגה הספרדית.
ארון גריי וקול אלדריץ' - לא יודע למה, אבל סנטרים לבנים לעיתים משתלבים מצוין באירופה. אני ראיתי את ארון גריי יותר והוא יכול ללתרום ברמות האלה לדעתי. - שתי בהמות גדולות. אלדריץ' עם ממוצע עונתי של פחות מ-8 דקות משחק אבל המספרים שלו פר 36 דקות לא רעים בכלל (14 כ"ח ו-3.3 חס' בעונה האחרונה בניקס).
אקפה אודו - עגלה הגנתית, אבל לא בטוח שזה רע בהכרח. - הוא לא שיחק משחק או שניים בבני השרון בעונת השביתה? (מה טוב בהכרח בעגלה הגנתית?)
סוג של אחרון חביב - כריס קיימן. קודם כל כי הוא גרמני, שנית, כי אני חושב שהתקפית באירופה הוא יכול להיות סופר סופר סטאר, יש לו יותר כלים מאשר לכל הרשימה הזאת ביחד. הגנה? יהיה בסדר, אם הוא באמת יהיה בריא ויביא את ההתקפה שלו לידי ביטוי, זה חתיכת שחקן ברמות האירופאית. - יקר מדי ויקבל חוזה בליגה. למה העובדה שהוא גרמני משנה משהו?

אני רוצה להזכיר, תמיד הייתי על העגלה של כריס ווילקוקס, שחקן שהיה פוטנציאל עצום, התעקש להיות בנ.ב.א וגמר תכל'ס את הקריירה מאז. שחקנים מהסוג הזה, עדיף שימצאו את עצמם באירופה. אז אולי השמות שלמעלה אכן כן יעשו את השינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 2:30 pm 
מנהל פורום

מקובל לחשוב שחרוץ 5 הוא חרוץ הבית של מכבי שהכתיבה שלו מגמתית, משרתת את מכבי ועוינת את היריבות
לפני כמה ימים הם פירסמו טור דעה שקורא לפרנקל להתפטר אחרי ההתערבות שלו בדו"ח המזכירות בהדר יוסף
היום הוא מתעלה על עצמו ומרעיל את האווירה בחדר ההלבשה של מכבי ערב המשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשנים האחרונות

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=169203

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 2:37 pm 
Junior

לי זה נשמע כמו הכשרת לבבות האוהדים..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 18, 2014 2:44 pm 
Freshman

בערוץ הספורט העלו ביום חמישי כתבה לאתר ודיווחו בחדשות הספורט על התפרעות של אוהדי הפועל באילת בתום המשחק.
הצוות של ערוץ הספורט טען שהוא לא העביר לערוץ את הדיווח והשדר צייץ בטויטר שלו שלא הייתה התפרעות.
ערוץ הספורט הוא ערוץ של מכבי גם אם לפעמיים הם מנסים טיפה להסתיר את זה.
גם הכתבה הזו אגב מעבירה את האחראיות לבלאט שסגר מאחורי הגב ולא על הבעלים שלא כיבדו אותו בשום שלב העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: