סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 7:52 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 5:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב אז לפי ערוץ 5 בלו,גיימס,אינגלס וזיזיץ' בחוץ, היקמן בסימן שאלה גדול שחקן חופשי שהולך להיות מבוקש מאוד וכנראה יקבל הצעות הרבה יותר גבוהות מהצהובים סיכוי של 50-50 שישאר . אם לא ישדרגו לבלאט את השכר הוא ילך למחוזות אחרים, אתמול צביקה שרף ברדיו 103FM טען שהוא יודע שצסקא שמה על השולחן הצעה של יותר מפי 3 ממה שבלאט קיבל העונה במכבי.
לדעתי מכבי תביא עוד ישראלי (צבר) בכיר ....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:03 pm 
Hall of Famer

הבאסה הגדולה מהגביע הזה, שככל הנראה בלאט ישאר במכבי.
שתי תקוות קטנות בכל אופן - צסק"א תציע לבלאט הצעה שהוא לא יכול לסרב לה.
ההנהלה תפעל על פי ההנחה שהם אלו שהביאו את האליפות וימשיכו לבנות סגלים דומים. לא כל שנה דברים מתחברים ככה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כל המעורבים בדבר, כולל בלו עצמו, אומרים שהם עוד לא יודעים מה יהיה איתו. אבל ערוץ 5 ורדטי יודעים...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:16 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
הבאסה הגדולה מהגביע הזה, שככל הנראה בלאט ישאר במכבי.
שתי תקוות קטנות בכל אופן - צסק"א תציע לבלאט הצעה שהוא לא יכול לסרב לה.
ההנהלה תפעל על פי ההנחה שהם אלו שהביאו את האליפות וימשיכו לבנות סגלים דומים. לא כל שנה דברים מתחברים ככה.

אני חושב שדווקא להפך.
הזכייה הזאת תפתח את הצ'ק ברוסיה לבלאט ומה שמכבי לא יתנו צסק"א תתן יותר. מכבי לא תשתולל על בלאט כי ההנהלה לא סובלת אותו גם היום ובטוחה שהיא, וויציץ' ושות' אחראים לא פחות על ההצלחה מבלאט וכנראה אפילו יותר. אני לא רואה את בלאט יכול לעמוד בפני חוזה של 3 מיליון דולר נטו נניח מצסק"א. זה משהו שמסדר את החיים שלך. בנוסף תהיה לו האפשרות לקנות כל שחקן שהוא רוצה שם. צ'ק פתוח מה שאומרים. בלאט שדיבר לא מעט על רצונו לעשות דברים אחרים (פוליטיקה אולי) ושהוא לא יודע כמה הוא עוד יאמן או על ללכת לNBA וכו'. חוזה בצסק"א ל3 שנים בסכום אסטרונומי שיסדר אותו ואת המשפחה שלו לכל החיים + יפתח עוד דלתות זה משהו שהוא לא יוכל להגיד לו לא.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ב' מאי 19, 2014 6:18 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:17 pm 
Senior

ואני גם מהמר שאם בלאט הולך לצסק"א בלו לא פורש והוא הולך איתו לצסק"א על חוזה של משהו כמו 3 מיליון דולר לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:20 pm 
Hall of Famer

ואני מהמר שאם בלו עושה את זה, הוא יקבל את אותן הדקות ברוטציה שפארגו קיבל השנה (כלומר, אם בלו הולך לצסק"א תחת מאמן שהוא לא בלאט. אם הכל יתקיים והמאמן יהיה בלאט, אז יהיה טוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 6:22 pm 
Senior

אמרתי בלאט. לא אמרתי מאמן אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 10:22 pm 
Sophomore

מה באמת הסטטוס החוזי של הסגל?

אוחיון - סגור לעוד שנתיים נדמה.
פניני- חופשי
רייס - אופציית מועדון
היקמן - חופשי
לנדסברג - יש לו עוד שנה נראה לי
אינגלס - יש עוד שנה לחוזה, נדמה לי
סמית' - עוד שנה?
בלו - חופשי
טיוס - יש עוד שנה?
סופו - עוד עונה או שתיים
ג'יימס - 3 שנים.
זיזיץ - חופשי

שכחתי מישהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 10:47 pm 
Senior

לסמית' יש חוזה לעוד שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 11:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני חייב לציין שקצת לא נעים לי מהתגובות פה לסתמישהו (מקווה שלא אכפת לך שתרגמתי).
הבנאדם השקיע פה רבע עמוד ומה שיש לאנשים להגיד זה שהוא לא יודע את הסטאטוס החוזי של כל שחקן אז אי אפשר בכלל להתייחס להודעה?...
מהודעות שראיתי בהמשך גם שאר היוזרים לא ממש יודעים.

ממה שאני זוכר:
בעלי חוזה: אוחיון, סמית', סופו (שלושתם אאז"נ לעוד שנתיים), טיוס (שנה או שנתיים נוספות - יקבל שדרוג לשכר), לנדסברג (שנה), ג'יימס (שנה או שנתיים - ינסו להשתחרר מהחוזה באמתלת הפציעה), פלניניץ (שנתיים נוספות - כנראה ימשיכו להשאיל או שיחזירו כזר האחרון ברוטציה ומחליף שלישי בסנטר אם בלאט יעזוב), ג'ק כהן (אין לי שמץ לכמה זמן הוא חתם, נראה לי ששלוש שנים במקור - ימשיכו להשאיל או יחזירו אם בלו יפרוש)
אופציית קבוצה (או שחקן... אני עדיין לא סגור על מה ההבדל): רייס (ינסו להשאיר תמורת שדרוג כנראה רציני בשכר).
חופשיים: אינגלס (אני די בטוח שהוא חתם לעונה אחת - יעזוב) , זיזיץ (בטוח יעזוב), פניני (יחתימו מחדש בחוזה נמוך מהקודם - זה לא שיש לו אופציות השתכרות טובות יותר בתכלס), בלו (נוטה לפרוש - ינסו להחתים מחדש אבל קשה לי לראות את מכבי שמים עליו משכורת של זר מוביל, קרי 800 אלף ומעלה, במיוחד שמשלמים עליו מס של ישראלי), היקמן (יקבל הצעות טובות ולדעתי יתנו לו ללכת כי יש תחליפים לא פחות טובים).

לגבי החתמת ישראלי נוסף - 4 ישראלים כמעט בטוח ימשיכו (אוחיון, פניני, טיוס ולנדסברג). אם בלו עוזב אז אולי יחזירו את כהן.
קצת חסר שחקן מחליף לעמדה 2 אלא אם לנדסברג יקבל דקות שם ולא ב-3. לדעתי מכבי תעמוד בפני דילמה אם להחתים את שון דאוסן. מצד אחד הוא עדיין לא בשל וגם קצת יושב על העמדה של לנדסברג. מצד שני אם הם לא מחתימים אותו, הפועל י-ם (אם הם נבונים) יחתימו אותו לחוזה רב שנתי והופ... מכבי מאבדת את אחד הצעירים המוכשרים בליגה; כאשר עונה אחרי גם עלולים לאבד את לנדסברג אם הוא לא יהיה מרוצה מהדקות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 19, 2014 11:45 pm 
Senior

מכבי לא תעמוד בפני שום דילמה. שון דאוסן חתום בראשון וישחק שם בשנה הבאה. הוא לא יחתום בירושלים שום חוזה רב שנתי ולא כלום ולכן גם מזה אין להם מה לדאוג.

אם בלו יעזוב לדעתי יחתימו זר לעמדה שלו ובמקרה כזה במקום אינגלס הם יביאו את בן רייס שחקן בית שלא יבכה אם לא ישחק בכלל ומצד שני פוטנציאל על הנייר כן לשחק מידי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 12:15 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
מכבי לא תעמוד בפני שום דילמה. שון דאוסן חתום בראשון וישחק שם בשנה הבאה. הוא לא יחתום בירושלים שום חוזה רב שנתי ולא כלום ולכן גם מזה אין להם מה לדאוג.

אם בלו יעזוב לדעתי יחתימו זר לעמדה שלו ובמקרה כזה במקום אינגלס הם יביאו את בן רייס שחקן בית שלא יבכה אם לא ישחק בכלל ומצד שני פוטנציאל על הנייר כן לשחק מידי פעם.

אבל לחיפה יש אופציה על בן רייס לעוד עונה ואני מניח שהם יממשו אותה.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 12:28 am 
Senior

יממשו, השאלה אם אין לו אופציה נגדית לצאת, באייאווט או משהו כדומה. זה קשה לדעת. כמובן שאם אין לו וג'ף לא יסכים לשחרר אז יביאו מישהו אחר, אולי יחזירו את נעימי או אם גודס מאמן אני לא יופתע אם רוט יחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 8:18 am 
Junior

בלאט מודה שצאסקא קרצו לו לפני הפיינל פור: http://www.israelhayom.co.il/article/183675

והנה דני שובבני מ׳פרגן׳ לדבילאט: http://www.israelhayom.co.il/article/183679
ממש אידיליה רצה שמה. אוקי אז גודס המאמן, מי עוזר מתאים?
דן שמיר, הסתובב גם בארץ וגם באירופה. רוצה לחזור למשפחה, קשה לו בלעדיהם. מוערך במכבי, השאלה עם האגו שלו יתן לו להיות עוזר לגודס.
אדלשטיין, נראה כאחד שמשלים את גודס, יכול להוסיף ניצוץ ויצירתיות.
קטש, יכול להוסיף יצירתיות ומנהיגות לשחקנים, לא נראה שגודס יקח כזה סיכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 9:02 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:

טוב, אז מכבי ימתינו עוד שנה לראות אם לנדסברג פורץ ואיך דאוסן מתפתח ויחליטו בין שניהם אז.

אני לא ממש מתלהב מבן רייס. קודם כל הוא לא יכול לשחק גארד ונמוך מדי לפורוורד ואני לא בטוח אם יש לו ברזומה עשרה משחקים באמת טובים.
אולי תצחקו אבל הייתי מעדיף על פניו את ניצן חנוכי. אמנם הוא נגר אבל הוא שחקן קבוצתי ללא אגו גדול שיבוא בזול ויכול לתת הגנה מצוינת גם ברמת היורוליג על סווינגמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 10:49 am 
Sophomore

כנראה שמשהו עדין עובד אצלי, אינגלס חתם לשנתיים
http://www.maccabi.co.il/News.asp?id=39 ... govJ2.dpbs

אם כך אז יש בעצם 3 סימני שאלה:
1. האם בלו יפרוש.
2. מצב הברכיים של סמית'.
3. מצב הגב של ג'יימס.

אם בלו פורש וג'יימס גמור, נראה לי שצריך להשקיע המון כסף בזר לעמדה 4 עם קליעה משלוש ופוסט אפ (אם בכלל יש יצור כזה בסכומים שמכבי משלמת).
במידה וסמית' לא חוזר לעצמו ואינגלס עוד פה אז אינגלס, פניני ולנדסברג זה די והותר לעמדה הזו. אם סמית' חוזר לעצמו אז צריך למצוא דרך להיפרד מאינגלס.
לגבי היקמן, נראה לי שזה די ברור שהוא לא ימשיך, לכן צריך למצוא מחליף שיכול גם להשלים את רייס, כלומר מישהו שיודע לארגן משחק עומד, סקורר, טוב במגרש הפתוח, שומר גדול פיזית וטוב, בקיצור שחקן תותח במחיר חופן פיסטוקים. המ.. לא צריך להיות קשה כל כך למצוא אחד כזה.

בשורה תחתונה, יש יותר מדי סימני שאלה ולא בטוח שהם בכלל יתבהרו בזמן. קיץ לא קל עומד בפני מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 11:03 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קורובייב כתב:
דן שמיר, הסתובב גם בארץ וגם באירופה. רוצה לחזור למשפחה, קשה לו בלעדיהם. מוערך במכבי, השאלה עם האגו שלו יתן לו להיות עוזר לגודס.
אדלשטיין, נראה כאחד שמשלים את גודס, יכול להוסיף ניצוץ ויצירתיות.

כן, כי האגו של אדלשטיין ממש קטן יחסית לזה של דן שמיר. בטח.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 11:15 am 
Freshman

אם אני זוכר נכון, החוזה של אינגלס במתכונת 1+1 עם אופציה של מכבי.

אפשר לוותר על היקמן. אינגלס וג'יימס גם כן כמובן לא יהיו. סמית', כרגיל - צריך לראות מה יהיה עם הברכיים שלו.

האניקט יכול להיות אופציה מעניינת, והוא מסיים חוזה בנס ציונה. אני יודע שהוא נותן עדיפות לישראל, אבל דיבר עם נס ציונה על שכר של, פלוס מינוס, 800 אלף. אופטימי משהו, אבל בהתחשב בעובדה שהסוכן שלו מדבר על הצעות שיש לו מרוסיה בסכומים האלו, גם לא תלוש מדי. בשביל 400-500 אלף, הייתי הולך עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 11:18 am 
Sophomore

לא שראיתי אותו יותר מדי, אבל האניקט הוא 3 ולא 4 אז למה צריך אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 11:21 am 
Sophomore

ran_carney כתב:
אם אני זוכר נכון, החוזה של אינגלס במתכונת 1+1 עם אופציה של מכבי.

אפשר לוותר על היקמן. אינגלס וג'יימס גם כן כמובן לא יהיו. סמית', כרגיל - צריך לראות מה יהיה עם הברכיים שלו.

האניקט יכול להיות אופציה מעניינת, והוא מסיים חוזה בנס ציונה. אני יודע שהוא נותן עדיפות לישראל, אבל דיבר עם נס ציונה על שכר של, פלוס מינוס, 800 אלף. אופטימי משהו, אבל בהתחשב בעובדה שהסוכן שלו מדבר על הצעות שיש לו מרוסיה בסכומים האלו, גם לא תלוש מדי. בשביל 400-500 אלף, הייתי הולך עליו.

דליל החמצן שם בגבהים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 2:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

האניקט מותק של שחקן אבל הוא ממש לא מספיק פיזי בשביל עמדה 4 ובעמדה 3 יש למכבי מספיק שחקנים.
השחקן הכי מתאים מהליגה הוא דאנקן. מאירופה דולמן או גיסט (כשגם פטוויי מאולי' יכול להוות אופציה).
אישית הייתי שמח אם היו הולכים על 4 מהnba. יש שם המון פאוורים צעירים עם קליעה מחצי מרחק ומעלה שלא מספיק פיזיים לשם אבל יכולים להתאים בול לאירופה (ניקולסון מהמג'יק בשלוף)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 2:30 pm 
Hall of Famer

קובי כתב:
כנראה שמשהו עדין עובד אצלי, אינגלס חתם לשנתיים
http://www.maccabi.co.il/News.asp?id=39 ... govJ2.dpbs

אם כך אז יש בעצם 3 סימני שאלה:
1. האם בלו יפרוש.
2. מצב הברכיים של סמית'.
3. מצב הגב של ג'יימס.

אם בלו פורש וג'יימס גמור, נראה לי שצריך להשקיע המון כסף בזר לעמדה 4 עם קליעה משלוש ופוסט אפ (אם בכלל יש יצור כזה בסכומים שמכבי משלמת).
במידה וסמית' לא חוזר לעצמו ואינגלס עוד פה אז אינגלס, פניני ולנדסברג זה די והותר לעמדה הזו. אם סמית' חוזר לעצמו אז צריך למצוא דרך להיפרד מאינגלס.
לגבי היקמן, נראה לי שזה די ברור שהוא לא ימשיך, לכן צריך למצוא מחליף שיכול גם להשלים את רייס, כלומר מישהו שיודע לארגן משחק עומד, סקורר, טוב במגרש הפתוח, שומר גדול פיזית וטוב, בקיצור שחקן תותח במחיר חופן פיסטוקים. המ.. לא צריך להיות קשה כל כך למצוא אחד כזה.

בשורה תחתונה, יש יותר מדי סימני שאלה ולא בטוח שהם בכלל יתבהרו בזמן. קיץ לא קל עומד בפני מכבי.

על אינגלס יש אופציה 1+1 למכבי ויעיפו אותו בבעיטה (700 אלף דולר נטו על כלום ושום דבר),קינדר מדלי2.0 ,איך פיני גרשון אמר השבוע אחד משודדי הטרנינג הכי גדולים שהיו במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 2:34 pm 
Sophomore

עמדה 4 אולי טרוניקה שנגליה שכנראה חוזר לאירופה יכול להיות מעניין.דושקו סאבאנוביץ' מסיים חוזה באפס אם הדרישות שלו הגיוניות אז אולי.
לסנטר - אם משוחרר מבארסה אז ג'ואי דורסי יכול לבוא טוב עם סופו וטיוס.ג'ופרי לוברן גם עם עונה חביבה בפרטיזן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:09 pm 
Senior

הקמפיין שפיני גרשון בערוץ הספורט לקידום דאנקן למכבי הוא דיי דוחה אני חייב לציין. אתמול גם בחדשות הספורט, גם ביציע העיתונות הוא חזר ואמר שאם בלו פורש מאד קשה למצוא 4 עם קליעה באירופה אבל יש שחקן שמאד מתאים בארץ, במחירים שלו, אבל אסור להגיד את השם שלו כי אולי הם יפגשו וכו' אבל הוא מאמין שאם בלו פורש הוא צריך להיות שם. הבנאדם שכח שהוא פרשן שאמור להיות אובייקטיבי ויש מצב (מקווה שלא) שהוא עוד ישדר את השחקן הזה נגד מכבי ככה שעדיף לסתום את הפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:10 pm 
Senior

sir charles כתב:
קוף ירוק כתב:

טוב, אז מכבי ימתינו עוד שנה לראות אם לנדסברג פורץ ואיך דאוסן מתפתח ויחליטו בין שניהם אז.

אני לא ממש מתלהב מבן רייס. קודם כל הוא לא יכול לשחק גארד ונמוך מדי לפורוורד ואני לא בטוח אם יש לו ברזומה עשרה משחקים באמת טובים.
אולי תצחקו אבל הייתי מעדיף על פניו את ניצן חנוכי. אמנם הוא נגר אבל הוא שחקן קבוצתי ללא אגו גדול שיבוא בזול ויכול לתת הגנה מצוינת גם ברמת היורוליג על סווינגמנים.

ההבדל הוא שבן רייס צעיר, שבן רייס שחקן בית של מכבי (החזרת הזהות כבר אמרנו) ושהוא יוכל לשבת על הספסל כשהוא לא משחק בלי לפתוח את הפה ובלי לבכות. מאין בן אלטיט משופר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: ItaySegev ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: