סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קוף ירוק כתב:
הקמפיין שפיני גרשון בערוץ הספורט לקידום דאנקן למכבי הוא דיי דוחה אני חייב לציין. אתמול גם בחדשות הספורט, גם ביציע העיתונות הוא חזר ואמר שאם בלו פורש מאד קשה למצוא 4 עם קליעה באירופה אבל יש שחקן שמאד מתאים בארץ, במחירים שלו, אבל אסור להגיד את השם שלו כי אולי הם יפגשו וכו' אבל הוא מאמין שאם בלו פורש הוא צריך להיות שם. הבנאדם שכח שהוא פרשן שאמור להיות אובייקטיבי ויש מצב (מקווה שלא) שהוא עוד ישדר את השחקן הזה נגד מכבי ככה שעדיף לסתום את הפה.

ככל שמדובר בגרשון אני לא רואה מה הבעייה. הוא לא פעיל במכבי ולא פועל מטעמם, והוא יכול להגיד מה שהוא חושב ורוצה על כל שחקן X שמתאים לכל פוזיציה Y בכל קבוצה Z, בדיוק כמו חבר בפורום סלניוז שכותב בת'רד הזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:19 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
קוף ירוק כתב:
הקמפיין שפיני גרשון בערוץ הספורט לקידום דאנקן למכבי הוא דיי דוחה אני חייב לציין. אתמול גם בחדשות הספורט, גם ביציע העיתונות הוא חזר ואמר שאם בלו פורש מאד קשה למצוא 4 עם קליעה באירופה אבל יש שחקן שמאד מתאים בארץ, במחירים שלו, אבל אסור להגיד את השם שלו כי אולי הם יפגשו וכו' אבל הוא מאמין שאם בלו פורש הוא צריך להיות שם. הבנאדם שכח שהוא פרשן שאמור להיות אובייקטיבי ויש מצב (מקווה שלא) שהוא עוד ישדר את השחקן הזה נגד מכבי ככה שעדיף לסתום את הפה.

ככל שמדובר בגרשון אני לא רואה מה הבעייה. הוא לא פעיל במכבי ולא פועל מטעמם, והוא יכול להגיד מה שהוא חושב ורוצה על כל שחקן X שמתאים לכל פוזיציה Y בכל קבוצה Z, בדיוק כמו חבר בפורום סלניוז שכותב בת'רד הזה.

פששש איזה מחמחאה לסל ניוז . כל פלוץ שאיזה מושבע מקשקש פה שווה בעיניך למה שנאמר בערוץ הספורט ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:24 pm 
Hall of Famer

כן. כל מה שנאמר ע"י מי שהוא לא פעיל בקבוצה, בכל פורום שהוא, בסדר גמור בעיני. אין שום בעייה שפרשן כדורסל בכלי תקשורת יאמר על שחקן X שהוא מתאים מקצועית ל-Y, בהנחה שהוא באמת חושב ככה ולא מקושר לסוכן שלו או משהו כזה. למעשה זה חלק מתפקידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:32 pm 
Junior

קצת עפו כאן על האניקאט. אין לו יד יציבה, יש לו בעיה עם הכדרור, הוא בוסרי מדי. אחלה שהוא טוב בנס ציונה, לדבר עליו במושגים של זר לחמישיה במכבי זו בדיחה.
אגב, הוא ודי ג'יי קנדי שיחקו באותה קבוצה בדיליג. די ג'יי עלה חמישיה, האניקאט קיבל פירורים כמחליף שלו. אני לוקח את די ג'יי לפניו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 4:48 pm 
Senior

אני חושב שההתלהבות מהאניקט נובעת בין היתר מהיותו מאד צעיר ככה שיש לו גרף שיפור גדול מאד לפניו ויש לו תקרה מאד גבוהה. אבל לא ראיתי אף אחד מדבר עליו בתור זר לחמישייה של מכבי אלא דווקא זר במקום אינגלס שזה זר מחליף מהספסל ואין ספק שהוא יהיה טוב יותר מאינגלס בדברים שהוא יכול להביא (אתלטיות\ריבאונד וכו')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 5:08 pm 
Hall of Famer

שלא לדבר על ההבדלים באטיטיוד למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 20, 2014 5:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הבעיה שמכבי לא צריכה עוד זר מחליף. אינגלס השנה לא תרם כמעט כלום, סתם לקח דקות מלנדסברג ואם סמית' לא היה סוחב פציעה הוא כנראה לא היה זוכה ליותר מעשר דקות למשחק ביכולת שהוא הציג.
במידה ובלו עוזב מכבי צריכה פאוור זר ברמה שיוכל לפתוח בחמישייה ולא עוד בנייה לרוחב עם יותר מדי זרים בינוניים.

אני ממש לא תופס מסבאנוביץ שמישהו פה הזכיר. שחקן אנדראציבר שכבר עבר את השלושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 1:37 pm 
Hall of Famer

האניקט במקום אינגלס זה שידרוג למכבי ת'א ,גם יותר זול וגם יותר איכותי. אינגלס ביחס עלות-תועלת הוא ללא ספק השחקן הכי גרוע במכבי ת'א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 1:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

RREEDDTT. כתב:
האניקט במקום אינגלס זה שידרוג למכבי ת'א ,גם יותר זול וגם יותר איכותי. אינגלס ביחס עלות-תועלת הוא ללא ספק השחקן הכי גרוע במכבי ת'א.

זה שהוא יהווה שדרוג זה כנראה נכון (רק כנראה כי קשה להעריך יכולת של שחקן במעבר מקבוצה קטנה בליגת העל לקבוצה גדולה ביורוליג), אבל הנקודה שלי היא שמיותר להביא שחקנים זרים שיושבים על אותה עמדה.
כרגע למכבי יש 4 ישראלים: יוגב ב-1, סילבן ב-2/3, פניני ב-3/4 וטיוס ב-5. הם משלימים את הזרים בכל העמדות הנ"ל (רייס, היקמן או גארד חדש, סמית' וסופו).
כפי שניתן לראות, אם בלו עוזב אז למכבי ייווצר בור רציני בעמדה 4, כאשר אין פאוור ישראלי בנמצא ברמה מתאימה ואף אחד מהזרים לא יכול לתת דקות ארוכות בעמדה (כולל סמית' שהוא ריבאונדר טוב לעמדה 3 אבל נמצא בנחיתות גובה מול פאוורים גבוהים), לכן מכבי תהיה חייבת להביא פאוור פורוורד זר אמיתי ומגוון כדי שהיא לא תיראה בעונה הבאה כמו שנראתה בחלקים גדולים מהעונה כאשר אין מי שיקח ריבאונד מלבד טיוס וסמית'/בלו/אינגלס/פניני נאלצים להתמודד עם שחקנים גבוהים מהם כדרך קבע.
עד כמה שהאניקט הרשים במספרי הריבאונד שלו השנה אני פשוט לא חושב שהוא מספיק פיזי ליורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 3:37 pm 
Junior

הכל טוב ויפה, אבל אסטנה הקזחית?

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 69452.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 3:47 pm 
Senior

אני מהמר שהוא ימצא הצעות יותר טובות. אבל הגיע הזמן שאנשים פה יתפקחו מהאשליות שלהם, מה שמעניין שחקנים זה בעיקר וקודם כל כסף. לא מעניין אותם יותר מידי איפה הם משחקים אם הכסף מספיק גדול. אסנטה זה איפה שקלאתס הלך השנה ויש שם עוד כמה שחקנים טובים שתקועים בחור אבל עושים ים כסף. אם ההצעה הכי טובה שתהיה להיקמן תהיה מאסנטה אז הוא ישחק שם, ואם זה יהיה במקום אחר אז במקום אחר (ואני מהמר שזה יהיה במקום אחר, טורקיה או מילאנו נניח) השיקולים של ליגה, מקום וכו' לרוב נכנסים לעניין רק שההפרשים הכספיים לא גדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 3:56 pm 
Hall of Famer

גינות מיכאל כתב:
הכל טוב ויפה, אבל אסטנה הקזחית?

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 69452.html

מה שקוף אמר, אין הבדל מהותי לשחקן בין אסטנה לבין ניז'ני נובוגורוד למשל, השאלה איפה משלמים יותר. אסטנה היא קבוצת VTB, משחקת שם ברמה טובה של כדורסל, מאמן טוב, ושחקן שיהיה השנה בן 29 והמשחק שלו בנוי במידה רבה על זריזות עושה חשבון של כסף יותר מאשר תהילה ואור הזרקורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 3:58 pm 
Hall of Famer

יש למכבי מתחת לאף 2 שחקנים פחות או יותר ברמה של היקמן :ברייסי רייט מירושלים וקרלון בראון מהפועל ת'א....................

דיוויד בלאט דורש מיליון דולר נטו לעונה ממכבי ת'א
http://sports.walla.co.il/?w=/170/2749023

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 4:23 pm 
Senior

אף אחד מהם לא ברמה של היקמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 4:24 pm 
Freshman

שניהם יותר טובים מהיקמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 4:30 pm 
Senior

תרשה לי לענות על זה בפחחחחחחחח

היקמן הוא ככל הנראה הגארד המוביל העונה של אלופת אירופה. בראון הוא שחקן שנתן עונה טובה בקבוצה בינונית בליגה בינונית כמו עוד 1001 שחקנים אחרים. זה לא אומר שבעתיד הוא לא יכול להיות שחקן טוב ביורוליג אולי אפילו טוב מהיקמן אבל היום הם לא באותה רמה בכלל אפילו לא קרוב לזה. בגלל זה היקמן ירוויח מיליון דולר + בשנה הבאה ובראון במקרה הטוב 200-250 אלו גם פערי הרמות בינהם כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 4:38 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:

היקמן הוא ככל הנראה הגארד המוביל העונה של אלופת אירופה. בראון הוא שחקן שנתן עונה טובה בקבוצה בינונית בליגה בינונית כמו עוד 1001 שחקנים אחרים. זה לא אומר שבעתיד הוא לא יכול להיות שחקן טוב ביורוליג אולי אפילו טוב מהיקמן אבל היום הם לא באותה רמה בכלל אפילו לא קרוב לזה. בגלל זה היקמן ירוויח מיליון דולר + בשנה הבאה ובראון במקרה הטוב 200-250 אלו גם פערי הרמות בינהם כרגע.

לדעתי ברייסי רייט לא נופל מהיקמן ,לא לשכוח שרק לפני עונה וחצי הוא היה שחקן של 14 נ'ק ביורוליג ויש לו תרומה גדולה להפועל ירושלים העונה בכל המסגרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 4:44 pm 
Senior

הפועל ירושלים זאת לא מכבי. קבוצת תחתית ביורוליג זאת לא מכבי. אינגלס היה שחקן טוב בברצלונה, קינר מדלי היה השנה טוב בקבוצת יורוליג ולפני זה ענק ביורוקאפ. לשחק ולתרום במכבי לא כל שחקן מצליח וזה משהו ששוכחים פה בקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 5:28 pm 
Sophomore

יש לי תחושה שלאחר העונה האחרונה כמעט כל שחקן שמכבי תביא יצליח. אני לא רואה סיבה שקרלון בראון לא יצליח שם אם היקמן, בעל היסטוריה בליגה הפינית, כן הצליח (או פאקינג אלכס טיוס). למכבי יש ניסיון מצוין עם זרים מהליגה הישראלית בשנים האחרונות, להוציא מקרים חריגים, ואין להם כל סיבה להביא בכסף גדול יותר שחקנים מאירופה שמתגלים כבעלי רמה זהה לאלו שמתרוצצים בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 5:31 pm 
Senior

נו באמת. הקו הדק בין הצלחה לכישלון הוא הרבה פעמים מזל וסתם צירוף מיקרים. רייס הגדול היה בדרך הביתה השנה ונשאר רק בגלל שלא הסתדרו עם הסוכן שלו. טיוס היה סגור באולימפייקוס ונשאר רק בגלל שג'יימס נפצע. המרחק ששניהם יהיו במקום אחר השנה היה כל כך קטן שזה קשה להאמין בכלל. הרבה מאד שחקנים לא הצליחו במכבי כמו גם שחקנים שהצליחו. בראון יכול להצליח ויכול גם אחרי חודשיים לשלוח את הפדרמנים לחפש איזה מציל ומושיע כי מסתבר שלשחק בהפועל זה לא לשחק במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 5:44 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
נו באמת. הקו הדק בין הצלחה לכישלון הוא הרבה פעמים מזל וסתם צירוף מיקרים. רייס הגדול היה בדרך הביתה השנה ונשאר רק בגלל שלא הסתדרו עם הסוכן שלו. טיוס היה סגור באולימפייקוס ונשאר רק בגלל שג'יימס נפצע. המרחק ששניהם יהיו במקום אחר השנה היה כל כך קטן שזה קשה להאמין בכלל. הרבה מאד שחקנים לא הצליחו במכבי כמו גם שחקנים שהצליחו. בראון יכול להצליח ויכול גם אחרי חודשיים לשלוח את הפדרמנים לחפש איזה מציל ומושיע כי מסתבר שלשחק בהפועל זה לא לשחק במכבי.

נכון מאוד, במיוחד כשמדובר במכבי ובשחקנים שמבצעים סוג של "עליית מדרגה". יש המון עניין של סיטואציה, כושר ומזל. אני מחזיק מבראון וחושב שיש לו סיכוי טוב להצליח במכבי, אבל זה בטח לא 100% או קרוב לזה. בכיף יכול להיות גם כישלון קולוסאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 7:00 pm 
Sophomore

alma כתב:
שניהם יותר טובים מהיקמן

אני לא מאוהדי היקמן...אבל:
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 7:23 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא רוצה להיכנס להשוואות האלה כי די והותר פעמים נפלנו בהם (לשני הכיוונים) אבל רייט שחקן נהדר בעיני ולגמרי ברמת יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 7:27 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:

אתה מתבלבל בין שחקן טוב לשחקן מוכח. ברור שהיקמן הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות ולכן קבוצות ישלמו עליו יותר ובצדק, אבל זה לא מוכיח שהוא שחקן יותר טוב. הרי אם בראון ישחק בעונה הבאה ביורוליג בדיוק באותה רמה כמו העונה ויצליח יותר מהיקמן אז הוא פתאום יהפוך לשחקן יותר טוב ממנו? למרות שהוא נשאר בדיוק באותה רמה? וכשהיקמן שיחק בליגה הפינית או בליגה השנייה בגרמניה הוא היה שחקן ברמה של הליגה הפינית, ועכשיו הוא עשה קפיצה עד כדי כך מטאורית שהוא פתאום אחד הגארדים הטובים באירופה, או שהוא פשוט הוכיח שאת הדברים שהוא מסוגל לעשות בליגה הפינית הוא מסוגל פחות או יותר לעשות גם באיטליה ואחר כך ביורוליג?

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 22, 2014 7:31 pm 
Senior

הוא לא עשה קפיצה מטאורית הוא הלך והשתפר (אני מניח לא ראיתי אותו אז) התקדם לאט לאט ועלה ברמה עד שהוא הגיע לרמה של שחקן טופ יורוליג וחמישייה שנייה ביורוליג. הוא לא עשה את זה בשנה אחת ולא עשה את זה בקפיצה אלא בעלייה הדרגתית. האם בראון יכול אולי לעשות? כן, אבל על כל שחקן שעשה את הקפיצה (כמו פארגו) ממקום כזה לטופ של אירופה במכה כמו שאתה אומר יש לפחות פי כמה וכמה שנכשלו וחזרו לשחק ברמות שהם שיחקו. היקמן נכון להיות הוא שחקן מוכח בטופ של היורוליג ושחקן טוב שם. בראון הוא לא. לכן בראון לא ברמה שלו. אם הוא יקבל צ'אנס ויוכיח שכן אז כן, אבל עד שזה יקרה הוא לא. ולהגיד שהוא שחקן יותר טוב ממנו זה כבר מצחיק כי מה לעשות הסיכוי שבראון יצליח בשנה הבאה לשחזר את מה שהיקמן עשה הוא לא גבוה, הסיכוי שלו לעשות את זה בעוד 3-4 שנים אולי בעלייה והשתפרות הדרגתית הוא גבוה הרבה יותר למשל. בדיוק כמו שהיקמן עשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], גמליאל ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: