סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הבחירות ליו"ר האיגוד
הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 11:54 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
4 הגישו מועמדות, שנסגרה אתמול רשמית:

נציג עוז צביקה ליבר (כרגע נפסל ע"י הליצן שקורא לעצמו היועץ המשפטי של איגוד הכדורסל, שהגיש עיעור לנשיאות בית הדין על הפסילה)
נציג הפועל עמירם הלוי
נציג אס"א אילן קובלסקי
ונציג מכבח מיקי זוהר (סגן ראש עיריית קריית גת והיה גם יו"ר הקבוצה שם).

הבחירות יתקיימו ב-29 וב-30 למאי.

המעומדים לא מבשרים טובות לאיגוד ולדעתי תוך זמן קצר יפורק האיגוד. ברור מהמועמדים שמזרחי נכשל בלהביא אישיות לאיגוד.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:29 pm 
Hall of Famer

למה צביקה שרף לא מועמד של עוז?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:36 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

המצב אנוש, (אלא אם ליבר יאושר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:41 pm 
Freshman

לייבר לא יאושר כי ברור לכולם שהוא מתכוון לנקות את האיגוד מאנשי שלומו של מזרחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:47 pm 
Junior

כי ליבר פשוט שינה את העולם בנתניה. מתחרה עם מרק צוקרברג על תואר איש השנה בניהול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:52 pm 
Freshman

למען הסר ספק הדבר היחיד שטוב בליבר זה שהוא נגד מזרחי
אחרי מה שהפועל עוברת בבית הדין בחודש האחרון ולאור העובדה שאני לא מאמין שיבוא מישהו באמת נקי זה מבחינתי הרע במיעוטו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 12:57 pm 
מנהל פורום

הלוואי שיפורק.
גוף עלוב שאפילו לא יכול להרים אתר אינטרנט עצמאי.
האמת שדווקא בתקופה של קופל היו דברים שהתרוממו, אבל לא חוכמה כשזה הכניס אותם לגרעונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 1:20 pm 
Hall of Famer

בעקבות הפסילה של ליבר הוא חוזר להיות המנג'ר של נתניה?(עליו תקום או תיפול הקבוצה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 9:45 pm 
Sophomore

alma כתב:
אחרי מה שהפועל עוברת בבית הדין בחודש האחרון ולאור העובדה שאני לא מאמין שיבוא מישהו באמת נקי זה מבחינתי הרע במיעוטו

הוא אולי נגד שימלה אבל הוא עובד עם שאול...אחד גורם לך להקיא והשני לשלשל....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 9:49 pm 
Senior

בינתיים על פי ONE מזרחי נזרק מהנהלת פיב"א בגלל שלא היה שם בזמן הבחירות ועל גבו עשו דילים והוא לא נבחר להנהלה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 21, 2014 10:31 pm 
Freshman

דובראש כתב:
alma כתב:

הוא אולי נגד שימלה אבל הוא עובד עם שאול...אחד גורם לך להקיא והשני לשלשל....

מעדיף לשלשל. הוא יעיף את היועץ המשפטי וזו כבר התחלה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 8:08 pm 
Junior

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 15&lang=he

ליבר יוכל להתמודד

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 8:14 pm 
Hall of Famer

וואו, עילת הפסילה של ליבר היא הדבר המגוחך ביותר ששמעתי מעודי. "חייב לעבור תקופת צינון בגלל ניגוד עניינים". השמעון מזרחיזציה של האיגוד זה דבר מופלא.

לאומית כתב:
כי ליבר פשוט שינה את העולם בנתניה. מתחרה עם מרק צוקרברג על תואר איש השנה בניהול.

ליבר לא שינה את העולם ותחתיו היתה קבוצה חלשה, אבל:

1. שילמה לשחקנים בזמן ולא בנתה עולמות באוויר על כסף שאין.

2. אי אפשר לחלוק על כך שהוא בא מהכדורסל ולמען הכדורסל, הרבה יותר מאשר כל מועמד אחר.

3. אי אפשר לחלוק על היושרה האישית שלו.

4. לא שפוט של מכבי.

אם נקבל יו"ר איגוד ישר, שאוהב כדורסל, לא מלקק למכבי ומנהל כספית נכון-דיינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 8:19 pm 
Hall of Famer

ואני רק אציין את השותף של ליבר, שאול אייזנברג, בכדי לצנן את ההתלהבות מליבר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 26, 2014 8:22 pm 
Hall of Famer

אגב, פתאום נתקלתי בזה: http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=167967

איזה כיף לשמעון שיש לו ערוץ ואתר עם דומיין כאילו נפרד. מקסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 11:16 am 
Junior

מועמד מרכז מכבי מיקי זהר פרש. כעת נותרו 3 במרוץ: עמירם לוי שיהיה מועמד המרכזים, ליבר (עוז) וקובלסקי (אס"א).

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2750557

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 9:02 pm 
Freshman

הפועל תל אביב, ירושלים ונס ציונה תומכות בצביקה ליבר לתפקיד יו״ר איגוד הכדורסל.
"ליבר הוכיח לאורך השנים האחרונות כי טובת הכדורסל הישראלי וקידומו הם אשר עומדים בראש מעייניו. פעולותיו ומעורבותו בכל רבדי הכדורסל, בוגרים ונוער, כמו גם יושרו ואמונתו במנהל תקין ושקוף, בייחד עם ניסיונו בתחום הכדורסל מכשירים אותו להצליח בתפקידו. לדעתנו הגיע הזמן למשב רוח מרענן באיגוד והחזרת אמון הציבור במוסדות הכדורסל.״

הדבר הכי מעודד בהודעה הזו זה שיש שיתוף פעולה בין שלושה מועדונים. אני מאוד מקווה שעוד קבוצות יצטרפו לשלוש האלו במנהלת ויצמצמו את הכוח של הגוש מזרחי פרנקל ודוד פריש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 10:26 pm 
Senior

נו באמת אין שום שיתוף פעולה בין המועדונים זה תמיכה מצחיקה של מועדונים שאין להם בכלל נציגים באיגוד.

זה כמו שמחר אתה תוציא הודעת תמיכה ברובי ריבלין לנשיא המדינה. מי מעניין במי אתה תומך שאתה לא חלק מהליך הבחירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 10:46 pm 
Freshman

אני חושב שמאוד מעניין במי מועדונים כמו הפועל ירושלים והפועל תל אביב תומכים גם אם אין להם זכות הצבעה
ואני חושב שאם יוצאת הודעה משותפת זה מראה שיש דיאלוג
לא זכור לי מקרה כזה בטח לא בשנים האחרונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 11:43 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
נו באמת אין שום שיתוף פעולה בין המועדונים זה תמיכה מצחיקה של מועדונים שאין להם בכלל נציגים באיגוד.

זה כמו שמחר אתה תוציא הודעת תמיכה ברובי ריבלין לנשיא המדינה. מי מעניין במי אתה תומך שאתה לא חלק מהליך הבחירה.

אתה לא יודע על מה אתה מדבר, בעונה האחרונה עם העלייה של נס ציונה וההנהלה החדשה בירושלים (שסוף סוף החליטו שם להיות אופוזיציה למכבי) שלושת ההנהלות פועלות בהחלט בשיתוף פעולה והם מהווים אופוזיציה לשלטון של שמעון מזרחי גם במנהלת ועכשיו גם באיגוד.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 11:49 pm 
Senior

הם לא אופזיציה לכלום תסלח לי. לא ראיתי במנהלת החלטה אחת שמראה שהם פועלים ביחד כאופוזיציה במנהלת.

באיגוד זה בכלל מגוחך כמו שאמרתי אין להם נציגים בהנהלה ולכן ההשפעה שלהם שם היא אפס אחד עגול וגדול. אי אפשר להיות אופוזיציה לממשלה בלי חברי כנסת. זה בעצם מה שאמרת. אין להם חברי כנסת בממשלה אז ההמלצה שלהם שווה בדיוק כמו הדקה שלקח להם לכתוב אותה.

יכול להיות שבעתיד יהיה להם אינטרס משותף שהם יתמכו בו ביחד ויכול להיות שיהיה אינטרס מסויים לירושלים ואחד להפועל (ת"א) ואנחנו נראה בדיוק איך השיתוף פעולה הזה מחזיק מים. כמו הכל בכדורסל זה הכל אינטרסים ואין שום דבר מיוחד בזה. פעם האינטרס שלך בצד הזה ופעם בצד השני. ההנהלה היחידה בערך שמלבד האינטרס שלהם בלבד גם מסתכלים על אינטרס הכלל זאת דווקא ההנהלה שלכם שמגיע להם כל הכבוד על זה. אבל הם לבד בצד הזה עד שיוכח אחרת לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 12:31 am 
Sophomore

איזו החלטה במנהלת הראתה שהם לא פועלים ביחד? לא אני ולא אתה יושבים בישיבות המנהלת ולא ראיתי שהן מקבלות נפח תקשורתי יותר מדי גדול. חברי ההנהלה שלנו אמרו שירושלים ונס ציונה הם בני הברית הכי גדולים שלנו במאבקים בתוך המנהלת ואני בוחר להאמין שהם לא ממציאים.

זה שאתה חושב שאין להם שום השפעה על מה שקורה באיגוד זה יופי לך, אני מאמין לשלוש ההנהלות שהם קצת יודעים מה הם עושים גם אם אין להצהרה הזאת משמעות פרקטית באופן ישיר. להגיד שאין שום שיתוף פעולה בין המועדונים זה פשוט לא נכון.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 1:31 am 
Senior

אני ישמח אם תראה לי החלטה אחת שהשלוש האלה קיבלו ודחפו ביחד שתראה שהם משתפים פעולה.

אני לא חושב שאין להם השפעה באיגוד. עובדתית אין להם השפעה באיגוד. אין להם חברי הנהלה, אין להם זכות הצבעה ולכן אין להם השפעה באיגוד. זה שהם קבוצות בליגת העל (שלא מנוהלת בכלל על ידי האיגוד וטוב שכך) זה טוב ויפה אבל השפעה באיגוד יש לחברי ההנהלת האיגוד שהם אלו שמקבלים החלטות, בוחרים את היו"ר וגם אלו שהיו"ר צריך בשביל להעביר כל החלטה שהיא באיגוד. הרי למה חלוץ התפטר? כי חברי ההנהלה לא נתנו לו להעביר דברים שהוא רצה. רק הם קובעים בסופו של דבר. ברגע שהיו"ר לא מתאים למה שהם רוצים הוא הולך הביתה. ולכן לקבוצות שאין להם חברי הנהלה בעצם יש אפס אחוז השפעה גם בבחירה וגם אחרי זה בקבלת ההחלטות באיגוד וזה בדיוק מה שההצהרה שלהם שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 1:44 am 
Senior

דרך אגב, מאד יפה לראות שאתם תומכים במועמד שבעצם הוא איש קש של שאול אייזנברג שמנהל את סיעת עוז (הוא הרי הקים אותה). אייזנברג שזכור לי שבבחירות האחרונות נתפס אומר לקופל "היית יכול לסגור את זה איתי ב10 דקות" ובעצם מזכיר שכל סיעת עוז צביקה שרף ושות' הם קלף של שאול שאנשי האיגוד רצו לזרוק אותו החוצה (וזרקו למעשה חלקית) אז הוא הלך וצירף אנשים שדרכם הוא יוכל לתפס בחזרה.

שאול הוא בטח לא האיש להציל את האיגוד בו נגיד את זה ככה. אם באמת רוצים שינוי תקימו סיעה משלכם נגדית לאחרות ותנסו להגדיל אותה ככה שתתפוס כוח באיגוד ואולי תוכל להשפיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 11:52 am 
Freshman

קוף, המעבר של נעימי כמושאל לדוגמא נחסם ע"י הפועל ונס ציונה
לגבי שאול, כן אנחנו מעדיפים את ליבר ושאול שיעיפו את היועץ המשפטי שרודף את הפועל.
לגבי ההמשך, עוד שנה וחצי יש בחירות שוב. אני מניח שהפעם לפחות הפועל תל אביב תנסה לעשות מהלכים בעלי השפעה
כרגע אנחנו יכולים בעיקר לצמצם נזקים. והדבר החשוב ביותר זה שהיושב ראש הבא לא יהיה בובה של שימון מזרחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה