סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 8:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 1:51 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מליניאק אמר ביציע שטיוס יכול ללמוד גם שנה הבאה רק שהשנה זו הפעם האחרונה שהוא יכול לקבל מילגה. שאלו את טיוס כמה המילגה והוא אמר 3000$, וכשהציעו לו שישלמו לו אז הוא אמר שיש עוד מוטיבים.
לא שאני בדעה עם בהמות כמו שלמה שרף ופרימו שצריך לקחת לו את הדרכון ולשים אותו עם אולמרט, אבל זה אולי מוריד קצת את הקייס שלו ומראה שזה בעצם תירוץ. מצד שני, שנה הבאה יהיה אותו סרט.

(כל זה על בסיס שמליניאק דובר אמת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 1:54 pm 
Junior

אני לא מבין את האיום ׳מי שלא מגיע, שלא יגיע ומעכשיו הוא לא יהיה יותר בנבחרת׳ זה לא מה שהשחקנים רוצים בעצם?!
זה מזכיר לי שלפני כמה ימים שמעתי אמא שצועקת על הבן שלה שטיפס על איזה עץ: ״אם לא תרד מיד אני אגיד לאבא שיותר לא ייתן לך לעשות שיעורי בית״.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 2:34 pm 
מנהל פורום

אני לא כל כך זוכר, אז אשמח שמישהו יזכיר לי - טיוס קיבל את האזרחות באיזשהו הליך מיוחד/מזורז בגלל היותו שחקן כדורסל?

כי נגיד ווטסון קיבל אזרחות באותו הליך שעובר כל אזרח זר שהתחתן עם אזרחית ישראל, אאל"ט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 3:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
דובי, אם כבר זה כמו הילד שכולם שונאים בשכונה, אז הוא מאיים "אם לא תשחקו איתי אני הולך הביתה!"

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 5:21 pm 
Sophomore

ודים כתב:
אני לא כל כך זוכר, אז אשמח שמישהו יזכיר לי - טיוס קיבל את האזרחות באיזשהו הליך מיוחד/מזורז בגלל היותו שחקן כדורסל?

כי נגיד ווטסון קיבל אזרחות באותו הליך שעובר כל אזרח זר שהתחתן עם אזרחית ישראל, אאל"ט.

אם אני זוכר נכון טיוס התגייר מרצונו כי רצה להיות יהודי, ורק אחר כך קיבל אזרחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 5:28 pm 
Junior

מי שמתגייר כדי להצטרף להפועל י-ם, הוא בכלל גרי אריות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 5:31 pm 
Junior

טוב אם טיוס מבריז ואליהו לא מחלים בזמן יש לנו קו קדמי של כדיר, גרין וג'ייק כהן, ובעייה רצינית מאד. אני בספק אם בהרכב הזה אנחנו עוברים את המוקדמות.
החלמה מהירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 9:11 pm 
מנהל פורום

YAO כתב:
ודים כתב:

אם אני זוכר נכון טיוס התגייר מרצונו כי רצה להיות יהודי, ורק אחר כך קיבל אזרחות.

כן, אני יודע, אבל זה לא כל כך עונה על השאלה שלי.
זה לא כזה פשוט לקבל אזרחות על סמך גיור ובוודאי לא על סמך הגיור שהוא עבר ונדמה לי שכן עשו לו שם כל מיני קומבינות בלחץ של איגוד הכדורסל כדי שהוא יקבל מעמד אזרח. מישהו זוכר בוודאות?

בכל מקרה, השאלה באה כי אם מישהו כמו לאנדסברג עושה עלייה ומקבל אוטומטית אזרחות בלי קשר להיותו שחקן כדורסל, אז הדין לגביו הוא כמו כל שחקן ישראלי.
אם אבל נגיד טיוס קיבל אזרחות באיזה קומבינה ותהליך מקוצר, אז אם אחר כך הוא מבריז לנבחרת כן צריך לשלול לו בחזרה את האזרחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 10:30 pm 
Senior

אף אחד לא יודע אבל אני דיי מסכים איתך שלדעתי ברור שהאיגוד עזר ודחף את זה שיזרזו את התהליך כי רצו שישתתף עוד באותו הקיץ.

צריך אבל להבהיר הסיבה שהוא קיבל אזרחות זה שהוא יהודי (התגייר אבל משסיים את התהליך הוא יהודי כמו לאנדסברג) ולכן האזרחות מגיעה לו. זה שאולי זרזו לו את התהליך זה יפה אבל זה לא שהוא לא היה מקבל את האזרחות בלי זה (אולי יותר מאוחר אבל מקבל).

יש איזה מנהל קבוצה בקבוצה כלשהי שהיא אלופת המדינה ואולי תהיה אלופת המדינה פעם שנייה שיודע יותר טוב מכולם וגם קורא פה שיכול לספר כמה והאם האיגוד עזר בנושא.

לדעתי בכל מקרה אם הבנאדם לא רוצה לשחק בנבחרת כל ניסיון לגרום לו לבוא בכוח הוא רק ניסיון רע. בין חוסר מאמץ לזה שהוא ימתח שריר ויגיד שהוא לא רוצה לבין זה שהוא סתם יזייף. עדיף ללכת עם השחקן ולתת לו הרגשה טובה בשביל שבעתיד ירצה כן לבוא לנבחרת מאשר לנסות בכוח לגרום שיהיה בנבחרת בקיץ זה (ולא קיץ של אליפות אלא מוקדמות) ולקבל שחקן שבעתיד לא ירצה ולא יבוא יותר לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 10:59 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
טוב אם טיוס מבריז ואליהו לא מחלים בזמן יש לנו קו קדמי של כדיר, גרין וג'ייק כהן, ובעייה רצינית מאד. אני בספק אם בהרכב הזה אנחנו עוברים את המוקדמות.
החלמה מהירה

אני בספק אם בהרכב החזק ביותר אנחנו עוברים את המוקדמות .
בסך הכל בשנים האחרונות לא ראינו יותר מדי תצוגות טובות מהנבחרת , ולמעשה באליפות אירופה האחרונה שיחקנו ( לא בהצלחה מרובה ) מול מספר נבחרות "ברמה של המוקדמות" .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 11:34 pm 
Senior

ישראל צריכה לסיים לפני מעצמות כדורסל כמו בולגריה והולנד... אם כל הכבוד גם בלי אליהו וטיוס אנחנו צריכים לעבור את הנבחרות האלה.

אפשר לשחק עם כספי בעמדה 4 בדיוק כמו עם אליהו ולא יהיה הבדל גדול. למעשה אני גם מעריך שזה גם מה שיקרה הרבה מאד זמן, כספי אפילו יהיה יותר יעיל בעמדה הזאת ודווקא בגארדים אנחנו מלאים בהרבה מאד שחקנים טובים ומוכשרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 9:43 am 
Hall of Famer

אה, חיכיתי למחליף לעומר11 בתור שולל האזרחויות של הפורום.
ודים, מי אתה שתשלול אזרחות? אתה בכלל מבין במה מדובר? ההליך בכלל לא משנה, אם הוא קיבל אזרחות הוא אזרח בדיוק כמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 9:52 am 
מנהל פורום

אני ממש לא עומר11 וההשוואה מעליבה.

גם להיקמן לא רשום בדרכון הגיאורגי שלו שהוא אזרח סוג ב', אבל ברור לכולם שהוא לא גיאורגי באותה מידה כמו שרמדיני.

אני לא יודע בדיוק מה הסיפור עם טיוס, אבל אם הוא קיבל אזרחות בקומבינה במטרה שיוכל לשחק בנבחרת ואחר כך הוא לא בא לשחק בנבחרת אז יש פה בעיה.
לעומת זאת, אם כל אדם אחר שעבר את הגיור שטיוס עבר, מקבל אזרחות בסופו של דבר אז זה משהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 9:56 am 
Hall of Famer

אז סלח לי, ברגע שאתה מדבר על לשלול אזרחות של אדם (ועל מה, אפשר לחשוב...) אתה שם את עצמך באותה רמה.

שלילת אזרחות עושים רק במקרים קיצוניים ביותר, של רמאות של ממש בהליך האזרחות או מקרים ברמת הבטחון הלאומי שאינם ממין הכדורסל (וגם אז זה נדיר מאד). כל הדיון על "שלילת אזרחות למתאזרח כי הוא לא בא לנבחרת ספורט", אני לא מתבייש לומר את זה, נגוע בסוג של גזענות ואפליה. אתה מציע גם לשלול את אזרחותו של מקל? כספי? רוט? או בזמנו עדי גורדון ואמיר כץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 10:00 am 
Hall of Famer

ודים כתב:
גם להיקמן לא רשום בדרכון הגיאורגי שלו שהוא אזרח סוג ב', אבל ברור לכולם שהוא לא גיאורגי באותה מידה כמו שרמדיני.

אני לא יודע בדיוק מה הסיפור עם טיוס, אבל אם הוא קיבל אזרחות בקומבינה במטרה שיוכל לשחק בנבחרת ואחר כך הוא לא בא לשחק בנבחרת אז יש פה בעיה.
לעומת זאת, אם כל אדם אחר שעבר את הגיור שטיוס עבר, מקבל אזרחות בסופו של דבר אז זה משהו אחר.

1. לא, לא ברור לכולם שהוא לא גיאורגי "באותה מידה" כמו שרמדיני, כי להלכה הוא גיאורגי לכל דבר ועניין וזה לא מותנה ותלוי בשום דבר מרגע שקיבל את האזרחות, בהנחה שהחוקה של גיאורגיה היא דמוקרטית. אין אפשרות למדוד את מידת אזרחותו של אדם. הוא אזרח או לא, וכל פלפול אחר נובע במידה כזו או אחרת, ככל הנראה, מקסנופוביה.

2. לגבי טיוס, אני לא מתמצא כל כך בהליכי גיור ואזרוח, אבל בוא נאמר שניכר לעין שהוא לא מקיים את כל המצוות בדרך האורתודוקסית המקובלת במדינת ישראל. יש לי ספק במידת המהירות שבה היה מקבל אזרחות, אם בכלל, אלמלא היה שחקן כדורסל. אבל מרגע שקיבל את האזרחות, אם ההליך היה חוקי, אין יותר מקום לדיון ולויכוח. אזרח כשר למהדרין מן המהדרין, גם אם יקרא לחרם על ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 10:09 am 
Hall of Famer

אציין רק שבאמריקה יש הבדל בין אזרח (שנולד במדינה) לאזרח (שלא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 29, 2014 10:16 am 
Hall of Famer

אני יודע שיש הבדל לעניין נשיאות (אבל לא לעניין מושלות, ע"ע שוורצנגר). יש עוד?

ואם יש הבדל, אז זה מטופש למדי בעיניי. לתת למישהו אזרחות בלי כל זכויות האזרח זה לא נורא הגיוני. אבל שאלוהים יברך את אמריקה, ובינתיים פה אין את החוקים הללו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 23, 2014 12:36 pm 
Hall of Famer

יוגב סופית לא ישחק בנבחרת בגלל כמה בעיות רפואיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה