סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:23 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עונה לעצמי - בוסטון בין 83-86 (וקצת לפני זה הלייקרס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:25 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
עד היום אף קבוצה שלא קוראים לה סלטיקס או לייקרס לא עשתה את זה. תגיד לי, אתה עדיין מחזיק מספולסטרה מאמן גרוע ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:55 am 
מנהל פורום

אף פעם לא אמרתי "גרוע" - אמרתי בינוני וזה מספיק גרוע. בכל אופן לא ראיתי מספיק את הפלייאוף האחרון ואין לי בעיה להודות שמאמן (בטח צעיר) מתקדם ומשתפר. זה לא משנה את העובדה שבעיני מיאמי לקחו את שתי האליפויות האחרונות למרות ספולסטרה ולא בזכותו (ואת הראשונה הם הפסידו באשמתו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:24 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ת'כלס זו הייתה סדרה של חמישה משחקים, אם לברון לא מחליט שלא להופיע למשחק החמישי.
היברט הוא פשוט מאצ' אפ מזעזע לשחקנים שקולעים מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:48 am 
מנהל פורום

ואם ווסט וג'ורג' לא נפצעים בשני לך תדע איך זה היה נגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:07 am 
Senior

אותו דבר בדיוק. אינדיאנה קבוצה פחות טובה ממיאמי. נראה לי ש-3 סדרות בשלוש השנים האחרונות מספיקות כדי להוכיח את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:35 am 
מנהל פורום

הפציעה של ג'ורג' קרתה כשאינדיאנה עלו ליתרון ארבע ומיאמי כמעט איבדו כדור. ווסט עצמו היה נהדר עד הפציעה שלו. מיאמי היו יכולים לחזור גם מ2-0 אבל לך תדע. ובכל מקרה, לא אני התחלתי במשחקי המה-היה-קורה-אילו (מה גם ששנה שעברה לא רלוונטית וגם לא תומכת בטיעון שלך).

נערך לאחרונה על ידי ראובן בתאריך ש' מאי 31, 2014 12:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:10 am 
Sophomore

ראובן כתב:
עונה לעצמי - בוסטון בין 83-86 (וקצת לפני זה הלייקרס).

התכוונת 84-87.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:08 pm 
Sophomore

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:23 pm 
Junior

נראה לי שלאנס סטיפנסון ידידנו איבד הרבה מהערך שלו בליגה אחרי הפליי אוף הזה.
פשוט thug מפגר שלא יודע להפסיד בכבוד.
מקווה שאינדיאנה תעיף אותו בטרייד בגלל שהוא ידרוש יותר מידי או משהו.
אינדיאנה רחוקה רכז טוב אחד מלהיות מועמדת מובילה והבריון המעצבן הזה לא יעזור לה עם השכונה שלו.
קשה לי מאד לראות את מיאמי מצליחה לייצר מהסגל הזה עוד ריצה עד הסוף, ראינו כבר סדקים בשריון השנה ואם הם יקחו אליפות אז הרעב יהיה ממש בשפל.
הזדמנות טובה לקונטנדריות האחרות לעשות מקצה שיפורים ולקחת טבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:47 pm 
Senior

אני לא בטוח שאינדיאנה יגרשו כל כך מהר את סטיבנסון. אינדיאנה זה לא לוס אנג'לס או פלורידה, ואין שם איזה לברון שימשוך פרי אייג'נטס נוצצים לאינדיאנפוליס. הם באמת צריכים רכז, אבל עד כמה שאני יודע יש מעט מידי כאלה בקיץ הקרוב. הפרי אייג'נט הכי בכיר מהרכזים זה פאקינג אייזיאה תומאס, סוג של נייט רובינסון פחות אתלטי. לא נראה לי שהוא מה שישדרג את הפייסרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:07 pm 
Hall of Famer

אינדיאנה ממש לא יגרשו את סטפנסון, פשוט לא יהיה לה מספיק כסף מתחת לתקרה לתת לו. רק לתת פרופורציה, העונה הוא קיבל פחות ממליון דולר ... פחות מאחד שקוראים לו סולומון היל..... בעונה הבאה הוא יכול גם להשיג כפרי אייג'נט פי 5 ויותר מזה. בכלל, נראה שהפייסרס קצת תקועים קצת - כמעט כל הסגל חתום ואין הרבה אופציות לשינויים גדולים. דובר על טרייד על היברט, אבל כרגע לא נראה סביר שיקפצו עליו בכושר הנוכחי שלו עם המשכורת שיש לו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ש' מאי 31, 2014 1:10 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:08 pm 
מנהל פורום

bill_tipesh כתב:
אני חושב שגם האג׳נדה שלך די ברורה, כאחד שמעריך מאוד את לברון ובז לנסיונות ״להקטין״ אותו, או משהו כזה. לא חושב שאחת האג׳נדות בעייתית. אישית אני לא מסכים עם שתיהן.

אני פשוט לא אוהב את ההשתלחויות האישיות בפלאש. אני יודע שזו עמדה לא פופולרית כל כך בפורום הזה, אבל לי באופן אישי ההתקפות עליו מפריעות הרבה יותר מדבריו שאנשים מוצאים כמרגיזים, מה גם שפעמים רבות התשובות רחוקות מלהיות ענייניות.

אגב, לצורך העניין אפשר לומר שבמשחק האחרון קרה בדיוק מה שפלאש מדבר עליו - במקום לחדור בכוח לטבעת לברון חדר והוציא לבוש לשלשה שהוחטאה במהלך האחרון. אני חושב שזו היתה החלטה סבבה בהתחשב בכך שהוא לא פגע בכלום במשחק הזה, אבל שוב, אלו דברים שלטעמי אפשר לדבר עליהם. ולומר שלברון היה אפקטיבי יותר אם היה חודר יותר ומוסר פחות, זו לא טענה הזויה, כשההודעה האחרונה שלך מהווה אחלה טענה נגדית.

מצטער, אבל אני חושב שיש הבדל בין האג'נדות (לא שאני חושב שיש לי אג'נדה, אבל מילא).
מצד אחד יש מישהו שתמיד מכניס בקטנה ללברון, כשהמטרה העיקרית והבלתי סמויה לחלוטין שלו היא האדרת קובי על חשבון לברון.
מצד שני, אני לא מאדיר את לברון (סדרת הגמר מול דאלאס הייתה אחת הגרועות ובטוח הכי אנמית שראינו מסופרסטאר בעידן האחרון), וגם לא מחפש לחתוך את קובי (קובי בקלות נכנס אצלי כSG השני בהיסטוריה, בלי שום ויכוח בכלל. הוא גם בהחלט נמצא באזור החיוג של שיפולי העשירייה הראשונה בהיסטוריה).

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:10 pm 
Senior

"בינוני" אומר שיש בערך, מה, 10 מאמנים שאתה לוקח לפניו כרגע ? אתה יכול להגיד לי מי ? כי לי יש בדיוק 2 בהנחה שפיל ג'קסון לא עושה קאמבק בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:16 pm 
Hall of Famer

מי השניים שלך? פופ והדוק? או שת'יבודו שם? קרלייל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:19 pm 
Senior

פופ וקרלייל. מהדוק אף פעם לא החזקתי כמאמן ענק טכנית. אחלה מנהיג והכל אבל זה לא מה שמיאמי צריכה. והנטייה של תיבודו לטחון כוכבים מדאיגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:20 pm 
Senior

עופר האדום כתב:
אינדיאנה ממש לא יגרשו את סטפנסון, פשוט לא יהיה לה מספיק כסף מתחת לתקרה לתת לו. רק לתת פרופורציה, העונה הוא קיבל פחות ממליון דולר ... פחות מאחד שקוראים לו סולומון היל..... בעונה הבאה הוא יכול גם להשיג כפרי אייג'נט פי 5 ויותר מזה. בכלל, נראה שהפייסרס קצת תקועים קצת - כמעט כל הסגל חתום ואין הרבה אופציות לשינויים גדולים. דובר על טרייד על היברט, אבל כרגע לא נראה סביר שיקפצו עליו בכושר הנוכחי שלו עם המשכורת שיש לו.

יש מצב לא רע שהפלייאוף הזה יפגע קצת במניות של סטיבנסון. הוא עלול להיות מתוייג כסוג של רון ארטסט לעניים(אני חושב שבשיא שלו ארטסט היה שחקן קצת יותר טוב), וזה לא מקום כזה טוב להיות בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:22 pm 
Senior

אבל זה דוקא טוב לאינדיאנה, ישאירו אותו יותר בזול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 1:36 pm 
Senior

נכון. בגלל זה גם אמרתי שאני חושב שהוא יישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 2:35 pm 
מנהל פורום

Amos Gueta כתב:
"בינוני" אומר שיש בערך, מה, 10 מאמנים שאתה לוקח לפניו כרגע ? אתה יכול להגיד לי מי ? כי לי יש בדיוק 2 בהנחה שפיל ג'קסון לא עושה קאמבק בנושא.

זה לא אומר את זה, כי אין לי מושג במאמנים וכי אני לא אוהב את הניים דרופינג הזה. 'בינוני' מבחינתי אומר שכשאני שופט אותו כמאמן הוא מתפקד כמו שהייתי מצפה ממאמן בינוני. לצורך ההשוואה, נניח מחר בבוקר הפועל מחתימה שחקן שקולע עונשין ב65%, אז מותר לי להגיד שהוא לא קלע עונשין טוב בלי לשאול האם בשוק היה שחקן עם אחוזי עונשין טובים יותר.

אני לא טוען שהיה למיאמי מישהו טוב יותר להחתים. אולי לא היה להם (למרות שאין לי ספק שאם מיאמי היו מפסידים את המשחק השישי בבוסטון לפני שנתיים הוא היה הולך הביתה) ואז זה רק מגדיל את ההישג של לברון ושות'. מה שכן, מכיוון שזה לא שמיאמי הלכו על מאמן בכיר ומנוסה (שאז ברור שהשוק מצומצם) אלא הלכו על מאמן צעיר וחסר ניסיון שזו לו היתה השנה הראשונה כמאמן, אני קצת תמה על ההנחה הזו. יותר סביר שהם חיפשו תחת הפנס וזה מה שהיה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 4:14 pm 
Senior

לא מסכים איתך ברמה הכי בסיסית, האנלוגיה שלך מופרכת מהיסוד. יש הבדל עקרוני בין לדבר על שחקן בהפועל ירושלים למאמן בקבוצת NBA. כל שחקן שתביא להפועל ירושלים, יש מאות או אלפי שחקנים שיעשו עבודה טובה יותר, אז אפשר בהחלט למדוד אותו על פי סטנדרטים ארביטריים כאלו. ה-NBA זו פסגת המקצוע (פרט אולי, ארגיואבלי, ל4-5 קולג'ים). אם אתה קורא למאמן בינוני, צריך להיות לך מושג מי יהיה יותר טוב ממנו בתפקיד. זו רשימה מאד מצומצמת, ולאמר ש "אין לך מושג במאמנים" לא ממש עוזר לטיעון שלך כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 4:52 pm 
Hall of Famer

בשיא העונה של אינדיאנה. קצת לפני האולסטאר. היו מלא דיבורים שסטיבנסון צריך היה להיו אולסטאר.
האיש נתן כמה טריפלדאבלים העונה.
אין ספק שהפלייאוף הזה הוריד לו את הערך. יש קבוצות שלא רוצות להיות מזוהות עם thugs.
אם בשיא העונה היו דיבורים על חוזה של 10 מיליון. נראה לי כעת הוא ירד לאיזור 7.
כתוב על זה פה http://espn.go.com/blog/marc-stein/post/_/id/2452/summer-scoop-can-indy-pick-up-the-pieces

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:01 pm 
מנהל פורום

למה שאני אשווה את ספולסטרה למאמני nba מכהנים? כשהוא מונה, הוא לא היה מאמן מכהן אלא מישהו צעיר ולא מוכר, ואם לברון לא היה קולע 45 נקודות ומציל אותו, ספולסטרה היה נכנס לרשימה המאוד ארוכה של מאמנים שהגיחו לשנייה ונעלמו.

לכן, את ספולסטרה צריך להשוות לרשימה הארוכה מאוד של מאמני nba *פוטנציאליים* וכאלה יש הרבה מאוד, החל ממאמני קולג'ים וכלה בעוזרי מאמן.

בכל אופן, שוב, הטענה שלי היא לא יחסית אלא אבסולוטית. אולי באמת זה הדבר הכי טוב שמיאמי יכלה להשיג, עד כמה שקשה לי להאמין. עדיין זה מאמן בינוני וההישג של מיאמי לפחות עד העונה הושג למרות המאמן ןלא תודות לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:02 pm 
מנהל פורום

ולמען הפרוטוקול, לדעתי ריברס, ווגל ות'יבודו, מהשמות שאני מכיר, עדיפים עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:11 pm 
Senior

למה ווגל עדיף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אוהד גליל ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: