סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כי אני חושב שהוא הוציא מאינדיאנה הרבה יותר ממה שספולסטרה הוציא ממיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:46 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
קודם כל, בדבר אחד אתה צודק וזה שלקח לו זמן להתפתח. והוא עדיין מתפתח. לטעמי בשנה שעברה ווגל היה עדיף עליו - ואין בזה משום הקטנה של ספולסטרה כי ווגל מאמן אדיר. אבל השנה הוא בפירוש עשה לו אאוט-קואצ'ינג, על הקוים הוא היה טוב ממנו ב-5 מ-6 המשחקים, וברשימה שלי הוא עבר גם אותו.

ריברס כמו שאמרתי הוא מנהיג אמוציונאלי גדול שמה שעשה העונה בקליפרס היה טקסטבוק בניהול משברים - אבל כשזה מגיע ל-Xים ו-0ים הוא לדעתי ממש לא מבריק. ריברס כמו ספולסטרה לקח אליפות עם שלישית כוכבים, אבל ההבדל הגדול הוא - השלישיה של בוסטון היתה פחות או יותר פלאג-אנד-פליי. הם התאימו אחד לשני באופן יוצא דופן - תשים אותם על המגרש בלי מאמן ועם עוד שני שחקנים גנריים והם ישחקו כדורסל טוב כבר מההתחלה (כמו שבאמת קרה בפתיחת העונה ההיא). השלישיה של מיאמי, למרות היותה יותר כשרונית, לא מתאימה בכלל לשום שיטת משחק סטנדרטית. ספולסטרה היה צריך פחות או יותר להמציא את הגלגל מחדש התקפית (הגנתית מיאמי היתה מבריקה מהיום הראשון בערך). זה לקח לו יותר משנה, הוא היה צריך לקבל זפטות, הכל נכון. אבל הוא עשה את זה וזה יותר ממה שריברס עשה לדעתי אי פעם.

נשארנו עם תיבודו שהוא באמת גאון שעשה מהפכה הגנתית אמיתית שהשפיעה על כל הליגה. אבל בקונטקסט של מיאמי מאד מפריעה לי הנטייה שלו לטחון כוכבים. אין לי בעייה עם מי שיטען שהוא יותר טוב.

ואגב, גם אם אני מקבל את השמות שלך ושלי ביחד כיותר טובים ממנו (ואני לא) הוא עדיין טופ-6. מעניין אותי לדעת מה הפרמטרים האבסולטיים שלדעתך עושים אותו בינוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 7:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא סובל את הכדורסל של מיאמי. כדורסל שמבוסס נטו על יכולת אישית. לא רק שלא רואים סינרגיה בין הכוכבים הגדולים, אני גם לא חושב שמיאמי מוציאים משלושתם את היכולת הכי טובה שלהם. בפירוש ווייד ובוש מקריבים מהמשחק שלהם בכדי שלברון יפרח. לא שזה רע למיאמי, בכל זאת 4 גמרים ב-4 שנים, אבל לקבוצה הזאת היה את הפוטנציאל להיות קבוצה ברמה היסטורית מבחינה התקפית ובכלל. היו צריכים לדבר עליהם בהתרגשות כמו הסלטיקס, הלייקרס של שנות השמונים או הבולז של ג'ורדן.

אני חושב שהפתרון ההתקפי העיקרי של ספולסטרה הוא תנו את הכדור ללברון, תקיפו אותו בחבורה של קלעי שלוש, יש גם את ווייד ובוש מדי פעם ייתן משחק ברמה של אולסטאר ויהיה בסדר. כדורסל בעיני מאד שבלוני. לפרקים זה נראה כמו קליבלנד של מייק בראון וזה הדבר הכי הפוך ממחמאה.

לזכותו של ספולסטרה אני אתן את עקרונות ההגנה של מיאמי, שלמען האמת היו קיימים בצורה דומה עוד לפני שלברון הגיע ואת העובדה שהוא מצליח לנהל את האגואים ולהסתדר עם השחקנים שתחתיו. זה לא מעט, זה עדיין לא עושה אותו לאחד המאמנים הטובים בליגה.

לפניו הייתי לוקח ודאי את פופ, את ת'יבודו, את קרלייל, את דוק, את ריק אדלמן, את ג'ורג' קארל. כמה מהצעירים גם באים בחשבון כמו מרק ג'קסון, ליונל הולינס. אני מעריך מאד את טרי סטוטס. אסור לשכוח שהרבה מההצלחה היא מזל וסיטואציה. אם בוסטון לא היו מביאים את גארנט, אז סביר להניח שדוק היה מפוטר והיה בעיקר זכור כמאמן נוראי, כי זה מה שסימונס כתב כל פעם שהוא כתב על הסלטיקס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:05 pm 
מנהל פורום

רק לצורך העניין, אם אתה מקבל שווגל היה עדיף שנה שעברה על ספולסטרה, אז מבחינתי זה אומר שאנחנו מסכימים. כי אני לא מדבר על מיאמי של השנה (פשוט כי בקושי ראיתי אותה) אלא על זו של שלוש העונות הקודמות.

מה הדברים שגורמים לי לא לסמפט את ספולסטרה? יש הרבה כאלה כמובן. בניגוד אליך, אני לא מוצא שום דבר גאוני בסמול בול של מיאמי. בעיני זו שיטה שרק מבליטה את החסרונות של מיאמי (ריבאונד מחריד וחוסר אונים מול סנטר דומיננטי). אני גם חושב שספולסטרה עשה מהלכים טקטיים דפוקים לגמרי (וזה שהם זכו ליחסי ציבור מחניפים רק מעצים את זה) כמו למשל ההעלאה לחמישיה של מייק מילר מול הספרס שנה שעברה משהו שהוצג כמעין מהלך של קוסם ובעצם לא הביא למיאמי שום תועלת. וכמובן גם השחיקה המוחלטת של לברון בפלייאוף הראשון. אני חושב שהקבוצה בכללותה הוציאה מעצמה הרבה פחות מהכישרון שלה (ומהציפיות) והיתה צריכה התעלות יוצאת דופן של הכוכבים שלה או סתם מזל כדי להיחלץ מהבורות שהיא נקלעה אליהם, ואני חושב שהישגית וביחס לציפיות המוקדמות הדברים נראים הרבה פחות טוב ממה שהיו אמורים להיראות (די לציין את העובדה שרק בעונה אחת מתוך הארבע מיאמי השיגה את הביתיות). יש גם עניינים אסתטיים וסובייקטיביים שמן הסתם תחלוק עליהם (או בקיצור, מה שעמוס לב אמר).

בשורה התחתונה אני מצפה ממאמן "טוב" לשני דברים - שתהיה לו חתימת אצבע ניכרת (וכמובן חיובית) על הקבוצה, ושהוא יוציא מהשחקנים שלו את המיטב. לא חושב שאפשר להגיד את זה על אף אחת מהעונות האחרונות של מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:41 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
אני לא סובל את הכדורסל של מיאמי. כדורסל שמבוסס נטו על יכולת אישית. לא רק שלא רואים סינרגיה בין הכוכבים הגדולים, אני גם לא חושב שמיאמי מוציאים משלושתם את היכולת הכי טובה שלהם. בפירוש ווייד ובוש מקריבים מהמשחק שלהם בכדי שלברון יפרח. לא שזה רע למיאמי, בכל זאת 4 גמרים ב-4 שנים, אבל לקבוצה הזאת היה את הפוטנציאל להיות קבוצה ברמה היסטורית מבחינה התקפית ובכלל. היו צריכים לדבר עליהם בהתרגשות כמו הסלטיקס, הלייקרס של שנות השמונים או הבולז של ג'ורדן.

אני חושב שהפתרון ההתקפי העיקרי של ספולסטרה הוא תנו את הכדור ללברון, תקיפו אותו בחבורה של קלעי שלוש, יש גם את ווייד ובוש מדי פעם ייתן משחק ברמה של אולסטאר ויהיה בסדר. כדורסל בעיני מאד שבלוני. לפרקים זה נראה כמו קליבלנד של מייק בראון וזה הדבר הכי הפוך ממחמאה.

לזכותו של ספולסטרה אני אתן את עקרונות ההגנה של מיאמי, שלמען האמת היו קיימים בצורה דומה עוד לפני שלברון הגיע ואת העובדה שהוא מצליח לנהל את האגואים ולהסתדר עם השחקנים שתחתיו. זה לא מעט, זה עדיין לא עושה אותו לאחד המאמנים הטובים בליגה.

לפניו הייתי לוקח ודאי את פופ, את ת'יבודו, את קרלייל, את דוק, את ריק אדלמן, את ג'ורג' קארל. כמה מהצעירים גם באים בחשבון כמו מרק ג'קסון, ליונל הולינס. אני מעריך מאד את טרי סטוטס. אסור לשכוח שהרבה מההצלחה היא מזל וסיטואציה. אם בוסטון לא היו מביאים את גארנט, אז סביר להניח שדוק היה מפוטר והיה בעיקר זכור כמאמן נוראי, כי זה מה שסימונס כתב כל פעם שהוא כתב על הסלטיקס.

העניין הוא שוויד שאמור היה להיות חלק מאוד מאוד מרכזי בקבוצה ההיסטורית מבחינה התקפית הזאת, איבד צעד ואולי יותר מזה בשנתיים האחרונות. תסתכל על ההיילייטס שלו מ-2011, מתפתל לו בלאגנטיות בין שני סבן פוטרים וחותך הגנות כאילו הן חמאה. היום המשחק שלו הרבה יותר קרוב לקרקע, והאפקטיביות ירדה(למרות שהאחוזים שלו יותר גבוהים. גם פה לדעתי מגיע קרדיט לספולסטרה) כי הוא לא היה ולא יהיה ג'אמפ שוטר ברמה של קובי נניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:17 pm 
Junior

עודד וולפסון כתב:
bill_tipesh כתב:
אני חושב שגם האג׳נדה שלך די ברורה, כאחד שמעריך מאוד את לברון ובז לנסיונות ״להקטין״ אותו, או משהו כזה. לא חושב שאחת האג׳נדות בעייתית. אישית אני לא מסכים עם שתיהן.

אני פשוט לא אוהב את ההשתלחויות האישיות בפלאש. אני יודע שזו עמדה לא פופולרית כל כך בפורום הזה, אבל לי באופן אישי ההתקפות עליו מפריעות הרבה יותר מדבריו שאנשים מוצאים כמרגיזים, מה גם שפעמים רבות התשובות רחוקות מלהיות ענייניות.

אגב, לצורך העניין אפשר לומר שבמשחק האחרון קרה בדיוק מה שפלאש מדבר עליו - במקום לחדור בכוח לטבעת לברון חדר והוציא לבוש לשלשה שהוחטאה במהלך האחרון. אני חושב שזו היתה החלטה סבבה בהתחשב בכך שהוא לא פגע בכלום במשחק הזה, אבל שוב, אלו דברים שלטעמי אפשר לדבר עליהם. ולומר שלברון היה אפקטיבי יותר אם היה חודר יותר ומוסר פחות, זו לא טענה הזויה, כשההודעה האחרונה שלך מהווה אחלה טענה נגדית.

מצטער, אבל אני חושב שיש הבדל בין האג'נדות (לא שאני חושב שיש לי אג'נדה, אבל מילא).
מצד אחד יש מישהו שתמיד מכניס בקטנה ללברון, כשהמטרה העיקרית והבלתי סמויה לחלוטין שלו היא האדרת קובי על חשבון לברון.
מצד שני, אני לא מאדיר את לברון (סדרת הגמר מול דאלאס הייתה אחת הגרועות ובטוח הכי אנמית שראינו מסופרסטאר בעידן האחרון), וגם לא מחפש לחתוך את קובי (קובי בקלות נכנס אצלי כSG השני בהיסטוריה, בלי שום ויכוח בכלל. הוא גם בהחלט נמצא באזור החיוג של שיפולי העשירייה הראשונה בהיסטוריה).

איזו היתממות. שום אג'נדה? הסתכלת פעם על החתימה שלך?
דירוגים היסטוריים - אין לי ומעולם לא היתה בעיה להודות שלברון נכנס לאזור סוף העשיריה הראשונה בהיסטוריה.
אבל אני בהחלט נהנה להזכיר לכולם באילו תנאים מוביל לברון את מיאמי להצלחה. נוטים לשכוח שמדובר במזרח אחד החלשים שנראו, ובסגל מסייע שגם לא נראה מאז הבולס/סלטיקס/לייקרס העתיקים.
זה בכלל לא קשור לקובי, גם אם קובי לא היה קיים, אני פשוט לא אוהב את לברון ובכללי את הדרך שמיאמי השיגו מה שהשיגו (האיחוד, צורת המשחק, הפלופים, תנאים אידיאליים מבחינת יריבות וכוכבי נגד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:00 pm 
Junior

זה שווגל קיבל הארכת חוזה החלטה יותר טיפשית אפילו מההארכת חוזה לסטוטס והפיטורים של מארק ג׳קסון. הקבוצה פשוט התפרקה מנטלית וגם לא עושים מהלך אחד יפה בהתקפה. בטוח שאין מאמן יותר טוב להביא?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:58 am 
Hall of Famer

ראיתי 2-3 משחקים מסדרת גמר המזרח, ומיאמי פשוט קבוצה טובה יותר. זה בעיקר מתבטא בכימיה מצוינת בין שחקנים ושיתוף של הכדור ברמה שלא רואים כמעט בקבוצות אחרות. כמובן שזה שיש להם את השחקן הטוב בעולם עוזר בהחלט.
מעבר לכך, אינדיאנה סבלה מאוד לדעתי מיכולות הריבאונד הפתטיות של היברט. לא רק שהוא בקושי יכול לקפוץ, גם לזוז סנטימטר בשביל בוקסאאוט או בשביל לתפוס כדור זה קשה לו. פשוט מגושם, מסורבל וכבד ברמות בלתי נתפסות.

בעניין המאמנים -
- ספולסטרה של עונת 2013/14 הוא מאמן מצוין לדעתי. ללא ספק, עבר כברת דרך. לא בטוח כמה הוא יכול להצליח בקבוצות אחרות עם סגל של פחות סטארים. אבל לנהל אגואים, לבנות התקפה והגנה, תרגילים לקלעים מטייםאאוטים, ובעיקר, להפוך קבוצה לקבוצה ווינרית שלא נכנעת גם בפיגור 10 הפרש עם 60 שניות לסוף המשחק, זה עבודה גדולה של מאמן לטעמי, ואני ממש ממש לא בטוח שמאמנים אחרים היו מצליחים במידה דומה
- לא מסכים עם גואטה לגבי היכולות של דוק ריברס בהקשר של X ו-O. דווקא ידוע כאחד המאמנים שיוצאים הכי טוב מטייםאאוט.
- מהלחשושים שרצו בחודש-חודשיים האחרונים, נשמע כאילו ההתפרקות של אינדיאנה פחות הייתה קשורה למאמן ויותר ליחסים בין שחקנים בחדר ההלבשה. שמועה אחת דיברה על פול ג'ורג' וארוסתו של היברט; ידיעה אחרת דיברה על מכות ערב הפלייאוף בין סטיבנסון לאוון טרנר; ואתמול או שלשום פורסם שפול ג'ורג' צפוי להפוך לאבא בקרוב, אחרי ששכב עם איזו חשפנית לשעבר או משהו כזה. אני לא בטוח כמה ווגל יכל להשפיע על דברים כאלה. בסופו של יום הוא מאמן כדורסל, לא גננת.

ולגבי סטיבנסון, אני חושב שהוא נתן סדרה טובה מאוד. כן, קצת פרובוקטור. אפשר לחשוב שלא ראינו כאלה בעבר. הוא סה"כ בן 23 ועשה השנה שיפור אדיר במשחק שלו. יש לו יכולות שאין להרבה שחקנים בליגה. אני לא אתפלא לראות אותו גם מקבל הצעה של 8 ספרות בקיץ (או קרוב מאוד לזה), ולא חושב שהפייסרס יוכלו להשוות הצעה כזו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 3:13 am 
Hall of Famer

כן. פרובוקטור. ראינו כמה בעבר והרבה קבוצות לא מתות על זה ולכן הביקוש יורד.
יש קבוצות שלא ירצו. להתעסק עם זה.
באינדיאנה הודו חלק מהאנשים שזה פגע בו ובקבוצה.
אגב,כפרובוקטור, אני מתקשה לזכור אחד כמוהו לאחרונה. נשיפות באוזן,פיצוץ לראש אמש לקול, קטנה ללסת של לברון.
כשרון לא רע יש לו זה ברור. הראש שלו דפוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 3:50 am 
Hall of Famer

האמת שבמהלך העונה לא זכור לי שדיברו עליו ככזה וגם בעונות קודמות. יכול להיות שזה המצ'אפ הספציפי מול לברון שהוציא ממנו את הילד רע החוצה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:48 am 
Junior

אולי זה לברון הוציא את זה ממנו אבל אחרי שהג׳יני יוצא מהבקבוק אי אפשר להחזיר אותו בקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 7:26 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
האמת שבמהלך העונה לא זכור לי שדיברו עליו ככזה וגם בעונות קודמות. יכול להיות שזה המצ'אפ הספציפי מול לברון שהוציא ממנו את הילד רע החוצה.

דיברו עליו כעל אולסטאר.
הוא תמיד היה הדקייס. זוכר לפני שנתיים שהוא היה שחקן 12 בקבוצה הוא זה שהיה עשה את סימן הצו'קר על הספסל של הפייסרס כאשר לברון על הקו?
בסדרה הזאת הוא הלך ממש לקיצוניות. קטנות,דחיפות,טראש,פצצות לפנים. אומרים שאחרי שהוא לא נבחר לאולסטאר הוא היה בעייתי והפריע לכימיה בקבוצה.
נראה אם הפייסרס ירצו להמשיך להתעסק איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 11:28 am 
Senior

לב, הקבוצה הזו היא קבוצה ברמה היסטורית מבחינה התקפית ובכלל. לדוגמה, בשתי העונות האחרונות אחוז הקליעה האפקטיבי של מיאמי כקבוצה הוא 55.4 ו-55.2. רוצים לדעת איזו קבוצה עשתה עונה טוב יותר ? אף אחת. אלו שתי העונות הכי טובות של קבוצת NBA אי פעם מהבחינה הזו ! אחריהן בסדר יורד יש עונה אחת של השואוטיים לייקרס (84-85, 55.1) וארבע עונות של פיניקס SSOL, אולי הקבוצה ההתקפית המלהיבה אי פעם.

כל ירידה על ההתקפה של מיאמי היא סגנונית פרופר. היא לא משחקת כמו שקבוצת כדורסל "אמורה לשחק". אבל היא קטלנית ויעילה להחריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 11:31 am 
Junior

לא מסכים עם ההנחה הזו.
זה שיש לך סמול וגארד שהם מהקולעים הטובים בהיסטוריה לעמדה שלהם וזה שהם משחררים אחרים לזריקות איכותיות לא אומר שהמשחק לא שבלוני ולא אומר שיש כאן איזה ניהול מבריק.
לברון,וייד ואפילו בוש הם זן נדיר של כוכבים שאוהבים למסור ומוכנים לוותר עבור זריקה טובה יותר.
זה מה שנותן את האחוזים הנדירים של מיאמי ולא איזו תוכנית התקפה גאונית שאף אחד לא מצליח לזהות.
שים אותו בניקס ואז נדבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 11:50 am 
מנהל פורום

זו השנה הרביעית מאז שהקימו את הגלאטיקוס במיאמי ואני לא מצליח להתלהב מהכדורסל שלהם
אחרי שקראתי את הפוסט של עמוס לב אני מבין למה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 12:16 pm 
מנהל פורום

עמוס, תזכיר לנו מה זה "אחוז קליעה אפקטיבי"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 1:03 pm 
Senior

אחוז קליעה שמשקלל שלשות וקליעה ל-2. יש נתון שמ שקלל גםקליעות עונשין (TS) שמיאמי אפילו יותר טובה בו, אבל משום מה קצת קשה לי למצוא נתונים קבוצתיים היסטוריים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 1:50 pm 
מנהל פורום

בלי לשקלל מספרי פוזשנים ולנרמל ל48 דקות וכל זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:03 pm 
מנהל פורום

בכל אופן, עמוס לב לא טען שמיאמי לא אפקטיביים התקפית, אלא שהכדורסל שלהם מבוסס על היכולת האישית של הכוכבים, ועל זו אין ויכוח שהיא עצומה. זו גם היתה לגמרי ההתרשמות שלי. זכור לי במיוחד ההבדל בין הכדורסל האינטליגנטי והשוטף של בוסטון מול האתלטי והטיפש של מיאמי בעונה הראשונה של הפרוייקט. אבל כשסידרה נגמרת 4-1 לאחד הצדדים אז באמת קשה לבוא בטענות לשיטה הזו.

(כשקבוצה מאבדת אליפות אחת וכמעט מצליחה לאבד גם את השתיים האחרות זה כבר משהו אחר...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:06 pm 
Hall of Famer

גואטה, קודם כל מדדים מתקדמים עדיין לא הסמכות לגדולה של התקפה. דבר שני, השינויים בחוקים הקלו מאד על אפקטיביות התקפית. אתה מנסה לחשוב מה ג'ורדן היה עושה עם החוקים של איסור נגיעה כיום באן.בי.איי?

דבר שני, כמובן יש את מראה העיניים. את הקטעים בהם ההתקפה של ההיט נתקעת. את הקטעים בהם ההיט שמים נק' על הלוח, רק בגלל שלברון ווייד מסוגלים לעשות נק' בדרך שכמעט אף אחד אחר לא יכול לעשות, אבל אין שום קשר בין הסלים שלהם למאמן שעל הספסל. להיט עם הסגל הנוכחי יש את הפוטנציאל להציג התקפה שוטפת ויפה לעין. אני חושב שעם שלושת הגדולים (בעיקר עם בוש) אפשר היה ליצור סינרגיה. גם אם זה אומר שיהיו פחות זריקות לכוכבים, היכולת שלהם להשיג זריקות טובות תגדל. מיאמי לא משיגה זריקות קלות, היא משיגה סלים קשים בזכות יכולת אישית פנומנלית. מבחינת משחק קבוצתי, הנעת כדור, תרגילי התקפה, הפייסרס עלו פי כמה על ההיט, שלא לדבר על מה שהספארס מציגים.

הנק' החשובה בעיני היא שגם אם מיאמי תזכה העונה בתואר, היא עדיין לא תיזכר בנשימה אחת עם הלייקרס, הסלטיקס של שנות השמונים והבולז (ואני הייתי מוסיף כמובן את פילי של 83) כשמבחינת סגל הם בהחלט היו יכולים להיות שם. אם כבר בעיני במעמד היסטורי הם באזור הלייקרס של שאק וקובי, שזה מאד יפה, אבל לא מספיק לשלישייה כזאת גדולה.

שחף, אתה צודק שווייד של השנתיים האחרונות זה לא וייד של 2008, אבל עדיין מדובר באחד מחמשת השחקנים הטובים בליגה, גם כיום בעיני.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:21 pm 
מנהל פורום

עמוס, אין לי מושג למה אמרת מה שאמרת על המעמד ההיסטורי. לדעתי הם כבר עברו את הלייקרס של שאקיל. ווגל הלילה צוטט בכל אופן עם אמירה שמשווה בין לברון לג'ורדן ובין מיאמי לשיקגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:28 pm 
Hall of Famer

שלוש אליפויות וגמר (מול דטרויט) גדול משתי אליפויות ושני גמרים. אם ההיט יקחו אליפות , הם יעברו את הקבוצה ההיא בגלל הרצף והסיום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:46 pm 
Junior

אני מאוד לא מסכים.
מה משנה הסיום של הלייקרס של שאקובי, לכמה גדולים הם היו עד אז? לא רלוונטי בכלל.
שנית, בפלייאוף 2001 ופלייאוף 2002, הלייקרס דרסו את הליגה לחלוטין, מלבד אותה סדרה שנויה במחלוקת מול סקרמנטו. במיוחד ב2001 שם עשו 16-1 בפלייאוף שעולה בעיני על הרצף של ההיט.

8 סדרות בשנתיים, שרפו שבעה מהם. במערב הפרוע. מיאמי שורפת בסיבוב ראשון ושני, וגם שני רק בגלל הקבוצות תחת שהיא פוגשת במזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 8:19 pm 
מנהל פורום

מה היה שנוי במחלוקת בסידרה מול סקרמנטו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 8:26 pm 
Junior

שהלייקרס ניצחו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 267 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 44 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: