סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 8:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:33 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
תם לו הפרוייקט של אורי אלון לעונה זו בקול ענות חלושה. פרוייקט שהתחיל לא רע, הלך והשתפר והגיע לשיא ב 28. מאז הדרדר עד לקרקס שראינו הערב. עכשיו מתֿחילה העונה שכבר 5 ברציפות בהפועל כושלים בה, בוא נראה אם הפעם יעשו זאת כמו שצריך.

על המטוס הראשון:
גרינברג - אחד החלשים שאני זוכר. לא מגיב למה שקורה על המגרש, רוטציות מהבית, מקובע. הקרדיט שנתן לצעירים התגלה כבלוף. מבחינתי לא יותר מסדרן עבודה, ועל כן כרטיס בכיוון אחד.
דופרי - שחקן הגנה לא רע וזהו. מזעזע בכל שאר האספקטים. מקום של כבוד לצד בראיין ברייסי, ראשון קלארק, ונואל פליקס - השחקנים הטיפשים ביותר שדרכו בהפועל.
קיצ'ן - מאד אוהב אותו, אבל אין שום דרך שבה הוא יכול להצליח ליד הלפרין, השילוב של שניהם יוצר קו אחורי אנמי שתוקע את התתקפה.

תלוי באוויר:
פראחובסקי- רך מידי, לא שחקן הגנה טוב. חוסר התאמה בליגה, לא משלים טוב (בעיקר הגנתית) את דאנקן ואליהו התקפית הוא טוב מאד אבל גם זה ברוב המשחקים לדקות מוגבלות, אין לנו את הלוקסוס להחזיק תואם סופו במגרש. תלוי באוויר כי אם משחקים לידו השחקנים הנכונים הוא יכול להיות סופר יעיל אבל בכל מקרה לדעתי תעשה טוב הפועל אם תפרד ממנו.

סיבוב נוסף:
דאנקן - לטעמי המערכה החשובה ביותר לפרוייקט של אלון בקיץ הזה, חוזה חדש לדאנקן ואפשר לסמן וי גדול. חשוב בעיקר כי אין כמעט מחליפים עם הסקיל סט שלו וקל מאד לבנות קבוצה סביב שחקן כזה. זה לא נראה טוב כרגע, ואני מקווה מאד שאורי לפחות ינסה לעמוד מאחורי המילים שלו ( מניח שכולם זוכרים מה הוא אמר...).
רייט - לטעמי המינוס העיקרי שלו זה היציבות בקליעה מבחוץ, מלבד זה אחלה שחקן. לא הייתי משאיר בכל מחיר (בניגוד לדאנקן) בעיקר כי אפשר להביא מחליף כמעט באותה רמה בפחות כסף.
יותמי - אשכיו התכווצו עד לכדי בוטנים בסדרה נגד חיפה והוא הצדיק הרבה ממה שאמרו עליו אבל אין לי טענות, בעיקר בגלל מה שהוא עשה עד לרגעים המכריעים. תן לו להיות כינור שני ליד שחקנים שלוקחים על עצמם ולא תצטער שהשארת את יותם.
ליאור - שחקן מעצבן (הרבה יותר מיותם לדעתי) אבל אין לו תחליף (התקפי) ראוי, עוד אחד שחייב שיבנו סביבו נכון. לטעמי חייב להביא בעמדה שלו ישראלי טוב למקרים שהרכרוכיות יוצאת מכלל שליטה.
גרין - אין לי חצי טענה כלפיו. טיפש מי שעשה אותו גו טו גאי. עד שהמליכו אותו בטעות עשה בעיקר את מה שהוא יודע ועשה את זה טוב.

להביא:
דן שמיר - אין מועמד ראוי יותר מבחינתי. חייב להכניס לו סעיף לחוזה שמגביל אותו בדקות עם הרכבים נמוכים ( ששרון ששון ב 4 מעיר אותי בלילות). מתגעגע כבר למאמן שהמילה טקטיקה לא זרה לו.
רכז התקפי - נולאן סמית, ארל רולנד, איי ג'יי סלוטר, קורי פישר, ג'ו רגלנד - קונה את הביצים של כל אחד מאלה, צריך רכזים מהסוג שגורר אשכים ליד יותמי.
סמול יוצר - הבו לי דונטה. אם האגו מניאק לא בעניין, ג'יימס אניס פתרון מעולה (מומלץ להריץ יוטיוב להתרשמות מהבחור).
סנטר הגנתי - דווין דדמון מהדי ליג יכול להיות שיחוק. מותר לחלום קצת? מייק מוסקאלה בהחלט בא בטוב. גם אלי הולמן אופציה לא רעה.

למקרה שדאנקן עוזב - אנטוני טוליבר (יהיה קצת קשה), אוטלו האנטר (ריאלי יותר), וויל תומאס.
למקרה שרייט עוזב - קרלון בראון, אסור לפספס.

ישראלים - מטרת העל לטעמי זה מורן רוט. נותן לנו את האופציה לשחק עם שני גבוהים זרים ולהעיף את רכרוכיהו לספסל. עוד כלי התקפי, עוד שחקן שיוצר לאחרים, ווינר מוכח ושומר טוב. התוספת המושלמת לצד יותם וליאור.
אפשר גם לבדוק מה קורה עם בר טימור. גם עוז בלייזר לטמעי יכול להיות החתמה מעולה. משלישיית הצעירים הייתי משאיר את מנקו (בעיקר בגלל הקליעה) ומעיין ( בגלל ההגנה). את אדם אריאל הייתי משאיל.

שנת מלפפונים מוצלחת לכולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:41 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הפרוייקט הידרדר"? ממש לא. הגדירו לו מטרות לעונה הזו והוא בסך הכל עמד בהן.
אז העונה הזו היא כשלון בטווח הקצר, כי עם הכשרון שירושלים קיבצה אחרי שהוגדרו מטרות הפרוייקט היה צריך להצליח הרבה יותר (אופי של חלק מהשחקניםפ זה כבר דבר אחר). אבל הפרוייקט? ההידרדרות הזו היא כמו תיקון טכני בבורסה. אולי יהפוך לירידה כללית, אבל אולי יחזור לעליות. אי אפשר לסמן מזה מגמה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:46 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כתבתי במקום אחר שהייתי שמח לראות את גרינברג כמנג'ר ואת אדלשטיין מתחתיו כמאמן, וזו לא היתה בדיחה. בכל אופן רק לא דן שמיר. מצד שני אם יש אופציה להחתים את דונטה סמית' וזה או הוא או גרינברג אז אין שאלה בכלל.

מהסגל הנוכחי הייתי משאיר כמה שיותר, למעט דופרי כמובן, אבל מן הסתם זה לא יקרה. קיצ'ן הוא נכס וחייב להישאר לדעתי. כנ"ל רייט וכנ"ל דאנקן. גם גרין מצידי שיישאר (אבל צריך אז מאמן כושר ממש טוב כדי לוודא שהוא לא נהיה גבוה יחיד שוב). הלפרין צריך לרדת לספסל לדעתי ובטח לא לשחק רכז.

המשימה הגדולה של הפועל היא להביא עוד ישראלי אחד. הפנטזיה הכי גדולה זה כמובן גל מקל. אחריו יבזורי (אבל אז צריך גם רכז נורמלי). רוט גם בסדר וגם אפיק נסים בסדר (אני מניח שטפירו והפועל זה כבר לא זה סופית). הסיוט הגדול זה כמובן נעימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:50 am 
Senior

ראי לא נראה לי שהבנת את דבריו. אמר בסה"כ שהעונה הזאת של הפרוייקט הדרדרה מאד מהרגע שניצחו את מכבי ב28 הפרש ועד הסיום הלא טוב של העונה. הוא לא דיבר על התדרדרות של הפרוייקט בכללי רק על העונה של הקבוצה הזאת (שהיא הראשונה בפרוייקט).

אני חושב שקודם כל הפועל ירושלים צריכה להציב לעצמה מטרות ולהחליט מה היא רוצה. ההרגשה שלי שניסו לעבוד על כולם כל העונה וניסו לאכול מכל העולמות ובסוף נשארו עם הזין ביד.

דיברו עם קידום שחקני בית, שחקנים ישראלים מובילים, זהות, רצון לכדורסל שמח כשתארים זה לא חשוב כרגע. עכשיו מדברים שם על זה שמשנה הבאה רק הצלחה מקצועית זה חשוב. מחליפים מאמן ואני מנחש שלא יהיו שחקני בית שישחקו בשנה הבאה (אלא אם נעימי יחזור).

אז קודם שיחליטו. אם מקדמים צעירים ושחקני בית אם רוצים זהות ישראלית או ומה בדיוק הם רוצים מעצמם. קודם שיחליטו את זה ולא ינסו לאכול את העוגה מכל הכיוונים ולהשאיר אותה שלמה ואז שיתחילו לחשוב על סגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:52 am 
מנהל פורום

מי אלה ההם שעכשיו מדברים שם ואיפה הם מדברים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:52 am 
Senior

ראובן כתב:
המשימה הגדולה של הפועל היא להביא עוד ישראלי אחד. הפנטזיה הכי גדולה זה כמובן גל מקל. אחריו יבזורי (אבל אז צריך גם רכז נורמלי). רוט גם בסדר וגם אפיק נסים בסדר (אני מניח שטפירו והפועל זה כבר לא זה סופית). הסיוט הגדול זה כמובן נעימי.

גל מקל הבהיר בראיון בשבוע שעבר שיש לו חוזה לעוד שלוש שנים והוא מתכוון להישאר בNBA. שמבחינתו םג מעמד של שחקן 15 דקות בNBA (שזה מה שהוא מאמין שהוא יכול להגיע אליו) זה יותר משחקן מוביל במכבי ת"א (השאלה של פיני אליו הייתה האם הוא לא היה מעדיף לחתום במכבי להוביל אותה). ככה שאין מצב שהוא יחזור לארץ בקרוב. יבזורי חתום בחיפה לשנה הבאה אז שכח מזה.

רוט לדעתי ישאר בחיפה בוודאות אם פרנקו נשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:54 am 
Senior

ראובן כתב:
מי אלה ההם שעכשיו מדברים שם ואיפה הם מדברים?

אורי אלון. ראיתי באחד האתרים את הדברים שלו אחרי המשחק והוא מדבר על זה שהשנה המטרה הייתה להחזיר את הקהל ומשנה הבאה המטרה תהיה היישיגים מקצועיים והם ישקיעו ויעשו שינויים משמעותיים ומה שצריך בשביל שזה גם מה שיקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:59 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
ראובן כתב:

גל מקל הבהיר בראיון בשבוע שעבר שיש לו חוזה לעוד שלוש שנים והוא מתכוון להישאר בNBA. שמבחינתו םג מעמד של שחקן 15 דקות בNBA (שזה מה שהוא מאמין שהוא יכול להגיע אליו) זה יותר משחקן מוביל במכבי ת"א (השאלה של פיני אליו הייתה האם הוא לא היה מעדיף לחתום במכבי להוביל אותה). ככה שאין מצב שהוא יחזור לארץ בקרוב. יבזורי חתום בחיפה לשנה הבאה אז שכח מזה.

רוט לדעתי ישאר בחיפה בוודאות אם פרנקו נשאר.

אתה טועה לגבי רוט וצודק לגבי יבזורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 1:06 am 
Senior

זה מה שאתה חושב. אין לרוט חוזה אבל אני בטוח שהוא ישאר אם פרנקו ישאר. אם פרנקו ישאר זאת כבר שאלה אחרת אבל במידה והוא ישאר וחיפה תציע לו חוזה בסדר גודל של מה שיש לו השנה נגיד לשנתיים אני משוכנע שהוא יעדיף להישאר בחיפה מאשר לעבור לירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 1:15 am 
Sophomore

אז אני רק אציין שרוט לא הוכיח נאמנות לשום מקום בקריירה, להפועל יש כיסים עמוקים יותר והאישה היא זו שלובשת את המכנסיים בבית. כמה חבל שנמאס לה לגור בצפון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 1:19 am 
Senior

אני לא חושב שיש לו נאמנות. אני חושב שהוא נהנה מאד לשחק אצל פרנקו. כרגע לא ידוע מי יאמן בירושלים. אני חושב שירושלים לא ישתוללו על רוט (הוא לא מרוויח מעט הוא מרוויח יותר ממה שהוא הרוויח במכבי) ולא שהוא יעדיף רכז מחליף בירושלים בשביל עוד 20 אלף דולר. אם ירושלים יציעו לו הרבה יותר אז ברור שהוא ילך לשם כמו כל הקריירה אבל אני לא חושב שזה יקרה ואני חושב שכל עוד פרנקו ישאר גם רוט ישאר. נחכה חודש ונדע אני מעריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 7:58 am 
מנהל פורום

אם רוט מגיע וקיצ'ן נשאר ולא מביאים רכז נוסף אז רוט יהיה מאוד מאוד משמעותי, בין אם הוא עולה מהספסל ובין אם הוא עולה בחמישיה. בכל אופן נראה שלסקולה יש מידע פנימי שלנו חסר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:56 am 
Hall of Famer

רוט יילך לאיפה שישלמו לו יותר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:33 am 
Sophomore

לא נשמע לי הגיוני, מה הוא שכיר חרב גוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:47 am 
Hall of Famer

הגיוני ביותר, כמו כל השחקנים. זה הגיע בתגובה לבחור שטען שרוט יוותר על כסף כדי לשחק אצל פרנקו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:49 am 
Junior

כמו שאמרתי לאורך כל העונה: הייתי משאיר את כל הסגל להוציא את דופרי ומנסה להחזיר את החרדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:07 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
הגיוני ביותר, כמו כל השחקנים. זה הגיע בתגובה לבחור שטען שרוט יוותר על כסף כדי לשחק אצל פרנקו.

הציניות של קובי נעלמה מעיניך, אני חושש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:08 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

רוט מקבל בחיפה כ 180 נטו
רוזן לא נלהב להחתימו בסכום כזה מה גם שאולי הסכום יצטרך לעלות
מדברים על רכז זר (פרקינס...) וניב ברקוביץ. מורן לא גר בחיפה, נוסע כל יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:24 am 
Sophomore

THE G1 כתב:
כמו שאמרתי לאורך כל העונה: הייתי משאיר את כל הסגל להוציא את דופרי ומנסה להחזיר את החרדל.

אנשים פה כנראה לא מבינים את הבעיתיות בשילוב של יותם את קיצ'ן בחוק הרוסי, זה תוקע את ההתקפה כי אין מי שיכול לייצר לעצמו בקו האחורי, זה מוגבל מאד גם בקליעה מבחוץ. אי אפשר לבנות על יותם ככינור ראשון לשום מטרה במגרש. לא לחדירה, לא לקליעה מבחוץ, לא לניהול משחק. לכל אחד מהאספקטים האלה חייב שיהיה אלפא דוג ויותם יהיה אופציה שנייה-שלישית. גם אם ונניח שהפועל ישתדרגו עם סמול סקורר שמייצר לעצמו משאיר זה עדיין משאיר אותנו עם הרכב בעייתי שבקלות אפשר לכווץ נגדו את ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:50 am 
מנהל פורום

אז הבה נתקן: מחליף את דופרי בסמול פורוורד טוב ומביא עוד רכז ישראלי בכיר. איך עכשיו? אני מסכים שאסור לתת להלפרין לרכז ואין מה לצפות ממנו שיעשה את זה.

אני חושב שאתה ממעיט מערך התרומה העצומה של קיצ'ן לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:53 am 
Hall of Famer

תשאיר את כל הסגל חוץ מדופרי, שניים מהצעירים תשאיל, תביא את רוט וסמית׳ במקום דופרי וסגרת את כל הפינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:54 am 
מנהל פורום

אתה צריך צעירים בסגל לדעתי לפי החוקים הקיימים. ואגב צעירים, רפי מנקו כתב יופי של סטטוס אחרי המשחק (כל כך יפה שהיה אוהד אילת שהעתיק אותו... מהדברים שרואים בפייסבוק על הקיר של אהרלה וייסברג).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:55 am 
Sophomore

בקשר לשמות שנזרקו.נולאן סמית' וארל רולנד אלו יכולות להחשב החתמות מצויינות אבל לא חושב שהן רלוונטיות.סמית' אחרי עונה מצויינת בצדביטה מחוזר ע"י הרבה קבוצות.רולנד נראה לי ממשיך בבאנביט אחרי עונה מצויינת
סלוטר האריך את החוזה שלו לשנתיים נוספות בשאלון לא מזמן.לגבי השניים האחרים.פישר(הגיאורגי) ורגלנד.בהחלט יכולים לבוא בחשבון
מייק מוסקאלה בהוקס אחרי שהרשים מאוד בספרד.אבל אם לא ימשיך שם יהיה לו ביקוש באירופה.גבוה 2.11 נייד עם קליעה מבחוץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:21 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
תשאיר את כל הסגל חוץ מדופרי, שניים מהצעירים תשאיל, תביא את רוט וסמית׳ במקום דופרי וסגרת את כל הפינות.

קיצ'ן-רוט-יותם-סמית-רייט זה שדרוג אין ספק, אבל עדיין אין פה קליעה מבחוץ ועדיין יש פה הרבה ציווטים בעייתיים. תחשוב כמה בעיות פותר פה רכז שאשכרה יכול לייצר לעצמו. אגב, קיצ'ן לטעמי הופך לשחקן ספסל בהרכב כזה.

ג'ק, סמית ורולנד אלה שמות שהפועל חייבת להתחרות עליהם, במיוחד אם אלון מתכוון ברצינות למה שהוא אומר על הגעה ליורוליג. נולאן סמית קצת יותר קשה, סיכוי סביר שתהיה לו הצעה מקבוצת יורוליג בכירה. לגבי רולנד, מדובר בשחקן שאמנם נתן עונת שיא אבל בכל זאת כבר בן 31. הפועל צריכה ויכולה להתחרות עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:22 pm 
Sophomore

THE G1 כתב:

החרדל הוא?...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: