סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:57 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ראשון, 20:45, משחק מס' 1 - רוממה
רביעי, 20:45, משחק מס' 2 - נוקיה

אין ממש כוח לדבר כדורסל, חיפה הגיעו לסדרה בכושר טוב בהרבה מאיתנו, לחצו על כל הנקודות החלשות של הפועל ועשו מאיתנו צחוק. יספיק להם לבאק-טו-באק? לא חושב. במידה ומכבי יבואו מפוקסים חיפה יגלו מולם קבוצה שגם יודעת לפוצץ בחזרה וגם יודעת לקלוע מבחוץ ולשחק כדורסל קצת יותר אינטיליגנטי מהפועל של חודש מאי, וזה ייגמר די בקלילות.

הערכה שלי:
משחק 1 - מכבי ת"א ב-5-6
משחק 2 - מכבי ת"א ב-17-18

נערך לאחרונה על ידי Avishai בתאריך ג' יוני 03, 2014 8:27 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 1:05 am 
Senior

לשם שינוי אני דווקא מסכים עם אבישי. אני גם לא הכי אופטימי לגביי הגמר (למרות שמכבי ממשיכה להראות פח בחוץ) ומקווה לפחות למשחק צמוד וטוב במשחק הראשון כי לדעתי בחוץ זה יהיה 15+ בקלות למכבי.
אני חושב שמכבי מחזיקה במצ'אפ טוב מול חיפה.
אין ולא יהיה תשובה למשחק הפנים של סופו במשחק הזה. עידו ואלכס יכולים בעיקר להרביץ אבל לא ממש להפריע לו.
למכבי יש יותר מידי קלים התקפיים בשביל ליצור יותר מידי בעיות בניגוד לירושלמים המוגבלים שהיה מספיק להרוג את רייט ודאנקן והמשחק שלהם נגמר סופית.
אני אישית גם מודאג מהכושר של סמית. אני חושב שהוא מגיע לסדרה הזאת יותר עייף פיזית ויותר עייף מנטאלית והידיעה שיש 2 משחקים השנה וזה לא משחק אחד (בבית) מאד תקשה.
להערכתי מכבי תשחק הרבה יותר עם בלו במשחקים האלה וזה דיי ינטרל את רנדל בהגנה וישאיר את הצבע של הקבוצה פרוץ לגמריי.

הנקודה האופטימית של שמכבי לא בכושר קליעה טוב ונראים עייפים גם כן ורוצים שהעונה תגמר. לא ראיתי את המשחק היום אבל עצם זה שהגיעו להארכה וניצחו בקושי זה מעודד מאד.
אני חושב ששחקן המפתח כמו ברוב התקופה האחרונה זה יבזורי ויום קליעה טוב מאד שלו זה ההבדל בין ניצחון לבין הפסד וגם לגביי ההפרש.
יש לי חשש שרוט הולך לתת גמר מזעזע. אני חושב שיש לו מוטיבציה גדולה מידי להוכיח למכבי וזה יפגע בו. אני מקווה שפרנקו ידע לשלוט על זה.
הייתי מרגיש יותר ביטחון אם יוגב הנגר היה משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 1:54 am 
Freshman

קוף ירוק כתב:
לשם שינוי אני דווקא מסכים עם אבישי. אני גם לא הכי אופטימי לגביי הגמר (למרות שמכבי ממשיכה להראות פח בחוץ) ומקווה לפחות למשחק צמוד וטוב במשחק הראשון כי לדעתי בחוץ זה יהיה 15+ בקלות למכבי.
אני חושב שמכבי מחזיקה במצ'אפ טוב מול חיפה.
אין ולא יהיה תשובה למשחק הפנים של סופו במשחק הזה. עידו ואלכס יכולים בעיקר להרביץ אבל לא ממש להפריע לו.
למכבי יש יותר מידי קלים התקפיים בשביל ליצור יותר מידי בעיות בניגוד לירושלמים המוגבלים שהיה מספיק להרוג את רייט ודאנקן והמשחק שלהם נגמר סופית.
אני אישית גם מודאג מהכושר של סמית. אני חושב שהוא מגיע לסדרה הזאת יותר עייף פיזית ויותר עייף מנטאלית והידיעה שיש 2 משחקים השנה וזה לא משחק אחד (בבית) מאד תקשה.
להערכתי מכבי תשחק הרבה יותר עם בלו במשחקים האלה וזה דיי ינטרל את רנדל בהגנה וישאיר את הצבע של הקבוצה פרוץ לגמריי.

הנקודה האופטימית של שמכבי לא בכושר קליעה טוב ונראים עייפים גם כן ורוצים שהעונה תגמר. לא ראיתי את המשחק היום אבל עצם זה שהגיעו להארכה וניצחו בקושי זה מעודד מאד.
אני חושב ששחקן המפתח כמו ברוב התקופה האחרונה זה יבזורי ויום קליעה טוב מאד שלו זה ההבדל בין ניצחון לבין הפסד וגם לגביי ההפרש.
יש לי חשש שרוט הולך לתת גמר מזעזע. אני חושב שיש לו מוטיבציה גדולה מידי להוכיח למכבי וזה יפגע בו. אני מקווה שפרנקו ידע לשלוט על זה.
הייתי מרגיש יותר ביטחון אם יוגב הנגר היה משחק.

דווקא בכל המשחקים נגדם העונה , אלכס התמודד איתו יפה מאוד והיה מאוד מאוד משמעותי .
אני חושב שיש מאצ' אפ טוב לשתי הקבוצות .
החוק הרוסי יהיה כאן משמעותי .
גם כמות העבירות שישרקו .
אבל יהיה מאוד מאוד קשה לנצח בנוקיה ...

נקווה שננצל את העובדה שהם כבר "גמרו את העונה" ונכניס אותם בדקות האחרונות ללחץ - הם יקרסו אם וכאשר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:14 am 
Senior

אני לא חושב שסופו של הליגה רוב העונה הוא סופו של סוף העונה הזאת. אני חושב שהוא הרבה יותר מפוקס חד ובכושר טוב מאד. בליגה הרבה פעמים הוא הגיע בלי חשק. בסדרה נגד אילת הוא היה מדהים. היום לא ראיתי כאמור אבל הוא סטטיסטית היה מפלצת. בסדרה נגד אילת הוא עם 18 נק' ממוצע ב17 דקות ומדד 22. 80% מהשדה. לא חושב שיש איזה תשובה אליו הוא הגיע בשיא הכושר ברגע הנכון.

ובנוסף לזה דווקא מה שאתה אומר על הלחץ לדעתי השיטה משחקת ביג טיים לטובת מכבי ואני מקלל את מי שהחליט על השיטה מהפגרת הזאת. לדעתי 2 משחקים והפרשים משחק בגדול לטובת הקבוצה עם יתרון הביתיות. מעבר לזה שאתה מגיע הביתה שאתה יודע מה אתה צריך, במיוחד בגמר המדובר הזה שפסיכולוגית מה שהרג את מכבי בכל הפעמים שהם איבדו תארים היה הלחץ, דווקא בסוג כזה של משחקים הלחץ הוא על הקבוצה ביתית. מכבי תגיע רגועה יחסית כי יודעת שיש משחק בבית וכל הפרש הוא מחיק (כי היא יותר טובה) ובחיפה יגיעו הרבה יותר לחוצים לכאורה כי יודעים שלא רק צריך לנצח צריך גם הפרש. ככה לפחות ההרגשה שלי שזה מה שהשיטה תגרום. אני חושב שעל מכבי יופעל לחץ רק אם יגדל ההפרש ככה ל10+ ואז הלחץ יתחיל לדבר. אני מפחד שעוד יקרה בדיוק הפוך, מכבי תתחיל טוב ותפתח איזה פער ואז הלחץ בחיפה יהיה שחייבים לסגור ומהר וגם לפתוח הפרש אחרת המשחק השני זה לפרוטוקול החגיגות של מכבי. לכן לדעתי דווקא לפתיחה ולאיך שהמשחק יתפתח יהיה חשיבות לא קטנה. אני חושב גם שעצם זה שהמשחק הראשון הוא באולם שהם איבדו בו אליפות בשנה שעברה יביא אותם מרוכזים מאד דווקא למשחק הראשון. בקיצור אני לא הכי אופטימי... אלא אם יבזורי תופס יום. אז גם ניצחון ב10+ הפרש הפרשי בהחלט. אבל צריך יום כמו במלחה, כזה יום שכל זריקה נכנסת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:50 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כל העייפויות והמומנטומים למיניהם לא שווים כלום. יש עכשיו מנוחה של כמעט שבוע, העייפים יתאוששו, והמפוקסים - מי יודע איך יהיה הפוקוס שלהם אחרי שבוע בלי משחק.
ועל נושא הלפרין, שמועלה כאן משום מה שוב, כבר עניתי בת'רד המתאים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:59 am 
Junior

לא חבל שהגמר הוא לא הטוב מ5?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:57 am 
Sophomore

tsuk כתב:
דווקא בכל המשחקים נגדם העונה , אלכס התמודד איתו יפה מאוד והיה מאוד מאוד משמעותי .

מניח שאחרי המשחק אתמול הבטחון של אלכס בריצפה, פרנקו הוציא אותו אחרי כל טעות, הפעם הראשונה היתה אחרי פחות מדקה, אחרי האחרונה, בשלושים הפרש, היתה גם מריבה עם דונטה על הספסל.
חבל, כי זו היתה הזדמנות להחזיר אותו לעינינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

shay כתב:
tsuk כתב:

מניח שאחרי המשחק אתמול הבטחון של אלכס בריצפה, פרנקו הוציא אותו אחרי כל טעות, הפעם הראשונה היתה אחרי פחות מדקה, אחרי האחרונה, בשלושים הפרש, היתה גם מריבה עם דונטה על הספסל.
חבל, כי זו היתה הזדמנות להחזיר אותו לעינינים.

דונטה ואלכס כבר השלימו לא לדאוג.
משחק ראשון בנוקיה הם ניצחו ב2
משחק שני רוממה הם ניצחו 8
משחק שלישי ברוממה ניצחנו ב2

אנחנו מאמינים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:45 am 
Hall of Famer

המשחק הראשון בנוקיה, יש לזכור, היה מול מכבי של תחילת העונה, שבה בערך כל הליגה ניצחה את מכבי חוץ מכם, ואתם הייתם בשיא הכושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:52 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
המשחק הראשון בנוקיה, יש לזכור, היה מול מכבי של תחילת העונה, שבה בערך כל הליגה ניצחה את מכבי חוץ מכם, ואתם הייתם בשיא הכושר.

בנוסף, הושמט מכאן ה-15 הפרש במשחק הרביעי כשמכבי ללא שחורציאניטיס, אולי זה זיכרון סלקטיבי ואולי לא באמת עניין מישהו בחיפה לנצח את המשחק ההוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 8:57 am 
Hall of Famer

Dovi כתב:
לא חבל שהגמר הוא לא הטוב מ5?

חבל מאוד. חבל גם שאם חיפה תנצח היא לא תשחק ביורוליג ומכבי כן.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Avishai כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

בנוסף, הושמט מכאן ה-15 הפרש במשחק הרביעי כשמכבי ללא שחורציאניטיס, אולי זה זיכרון סלקטיבי ואולי לא באמת עניין מישהו בחיפה לנצח את המשחק ההוא.

אולי ???
בדיעבד אם היינו מנצחים אז היינו פוגשים את מכבי תא בחצי הגמר ואת אילת בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:07 am 
Sophomore

מצחיק.משחק הגמר ה"ביתי" לא רק שלא כלול במנויי אלא יש חלוקה של 70-30 בכרטיסים.
מה לא עושים בשביל להרוויח עוד קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:38 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Avishai כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

הושמט בתום לב , וכמו שטל אמר , אולי השתלם לנו להפסיד אותו. לא חושב שבאמת רצינו לנצח שם ולקבל סידרה של הטוב 5 מול הצהובים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:21 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

jack the ripper כתב:
מצחיק.משחק הגמר ה"ביתי" לא רק שלא כלול במנויי אלא יש חלוקה של 70-30 בכרטיסים.
מה לא עושים בשביל להרוויח עוד קצת.

באמת? איזה זונות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:27 am 
Sophomore

"נקווה שננצל את העובדה שהם כבר "גמרו את העונה" ונכניס אותם בדקות האחרונות ללחץ - הם יקרסו אם וכאשר..."

זו תגובה מ-2013? מכבי בלחץ בדקות אחרונות זה מתכון להפסד שלה? טוב שאתה לא מייחל להארכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 11:38 am 
Hall of Famer

חיפה עונה שנייה רצוף בגמר. הקודמות שעשו את זה (לא מכבי כמובן) היו גלילבוע 2010-2011, ירושלים 2006-2007, הפועל ת"א 2004-2005, ירושלים 1996-1997, הפועל ת"א (3 שנים) 1992-1994, הפועל ת"א (3 שנים) 1987-1989, הפועל ר"ג 1983-1984.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:02 pm 
Freshman

אד הורטון כתב:
"נקווה שננצל את העובדה שהם כבר "גמרו את העונה" ונכניס אותם בדקות האחרונות ללחץ - הם יקרסו אם וכאשר..."

זו תגובה מ-2013? מכבי בלחץ בדקות אחרונות זה מתכון להפסד שלה? טוב שאתה לא מייחל להארכה

עד היום בכל המשחקים שבהם הם היו בלחץ כביכול זה היה משחקים שהם היו אנדרדוג באירופה או סתם משחקים בליגה.
להיות במצב שבו הם עלולים לאבד אליפות פעם שניה ברציפות לאותה קבוצה אחרי ששינו את השיטה במיוחד בשבילם ,
זה עוד לא קרה להם .

במצב כזה אני מאמין שהם יקרסו תחת הלחץ .

אבל יש עם זה 2 בעיות עיקריות:
1.צריך להגיע למצב הזה.
2. אם וכאשר , אז לנסות לא לקרוס תחת אותו הלחץ בעצמינו.

:men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 12:05 pm 
מנהל פורום

oren_80 כתב:
חיפה עונה שנייה רצוף בגמר. הקודמות שעשו את זה (לא מכבי כמובן) היו גלילבוע 2010-2011, ירושלים 2006-2007, הפועל ת"א 2004-2005, ירושלים 1996-1997, הפועל ת"א (3 שנים) 1992-1994, הפועל ת"א (3 שנים) 1987-1989, הפועל ר"ג 1983-1984.

הגדול מכולם הוא כמובן איתן נח (קיקאס) כאן בפורום שזה לו הגמר השלישי ברציפות

אולי צריך להביא אותו לירושלים בעונה הבאה כדי לעלות לגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:07 pm 
Hall of Famer

אהבתי את המשפט החצוף ועז המצח "שינו את השיטה במיוחד בשבילם".
בשביל מי נמנעים מסידרה אמיתית? בשביל מי החליטו שדווקא הראשונה מול השנייה לא יהיה יתרון ביתיות אמיתי? בשבילנו? פחחחח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:15 pm 
מנהל פורום

השיטה שאתה מתנפל עליה הצילה את הליגה ממות
לא פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:19 pm 
Hall of Famer

tsuk כתב:
אד הורטון כתב:

עד היום בכל המשחקים שבהם הם היו בלחץ כביכול זה היה משחקים שהם היו אנדרדוג באירופה או סתם משחקים בליגה.
:men:

לפני כמה שעות היה פה מישהו ששכח אירוע מלפני שבועיים.
עכשיו יש פה מישהו ששכח אירוע שקרה רק אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:20 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
השיטה שאתה מתנפל עליה הצילה את הליגה ממות
לא פחות

כן, היה לי כבר את הויכוח הזה. למעט חיים אוחיון, אף אחד לא נכנס ו/או נשאר בקבוצות בגלל הפיינל פור הזה.
ימשיך מי שימשיך להיות חצוף ולהגיד שמשנים את השיטה במיוחד בשבילנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:40 pm 
מנהל פורום

כנראה שגם מיקי דורסמן לא היה שם כסף ולך תדע אם ג'ף רוזן היה מגיע
השיטה שונתה, המאבק על האליפות נפתח
הכסף הגיע
אולי זה לא היה הדרייב של כל אלה שהגיעו עם כסף אבל עובדתית לפני שינוי השיטה, היה הרבה פחות כסף ועניין בליגה
תהפוך את זה איך שתרצה זאת פשוט עובדה

הפיינלפור הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לליגה בישראל ב20 שנה האחרונות, ואני שופט בדיעבד כי בזמן אמת התנגדתי ועכשיו אני אוכל ת'כובע
אני אגיד עוד משהו, אם הפרויקט של אורי אלון יכשל והפועל ירושלים תחזור לתקציבים של 3-5 מיליון אז הפער יפתח מחדש והסדרות יהיו שממה ושיממון כמו לפני 2006

ואם זה יקרה אז לא תהיה ברירה ונצטרך לחזור לשיטת הפיינל פור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 2:51 pm 
Hall of Famer

כשתמצא לי בעלים שטוען שהוא נכנס ו/או נשאר בגלל הפיינל פור, למעט חיים אוחיון, תודיע לי. אם הפיינל פור היה כל כך טוב לדורסמן, למה הוא עזב אחרי עונת האליפות? הפיינל פור התבטל ולא הודיעו לי?
והמשפט האחרון שלך מוציא את המרצע מהשק. בואו ונראה את התקציב של הפועל ירושלים, היא ולא אחרת, ואז נראה אם פיינל פור או סדרות.

והעניין הכי גדול בליגה, תסלח לי, היה בשנות ה-80 ותחילת ה-90, ואחרי זה באמצע שנות ה-2000. לא פיינל פור ולא שמיינל פור, אלא פשוט אוסף של קבוצות טובות. אני לא זוכר עונות אחרי זה שנוקיה, למשל, היה מלא ב-10000 צופים בחלק ממשחקי הליגה, כולל כאלה שלא נגד הפועל או ירושלים (וכמובן גם באלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot] ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה