סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 8:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:09 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
למה הם צריכים לטעון? ההתנהגות שלהם מעידה על עצמה
אנחנו לא יכולים להיכנס לראש של הבעלים
העובדה הפשוטה היא שהם לא היו שם לפני והגיעו בזמן שזה הגיע
דורסמן שם את הכסף הגדול לקח אליפות, התבאס שזה לא הביא לו משקיעים והבין שגם האליפות הבאה (האפשרית) הוא יצטרך לממן מכיסו והלך לו

שנות השמונים הכסף בליגה שהיא לא מכבי היה ממועצות הפועלים וההסתדרות והעיריות, העדיין הזה חלף לבלי שוב (תודה לאל) ומאז לא יודע על איזה היכל מלא אתה מדבר לפני הפיינל פור ואיזה עיניין, באמת שלא, חוץ מעונת 99 שהליגה הסדירה עוררה איזה שהיא ציפיה שהתנפצה כמו בועת סבון כשהתחילה סידרת הגמר ההאו כה נכספת.
אמצע האלפיים? הסדרות נגד הפועל תל אביב של אייזנברג אתה מתכוון? נגד רמת גן של ארשטיין? סדרות שהיו שממה ושיממון, פיהוק אחד גדול
בליגה הסדירה היו פה ושם משחקים גדולים סדרת הגמר הייתה בית קברות לכדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נו, אז מה ההבדל בין דורסמן לבין ניל גילמן, גוסינסקי, וכל אותם בעלים לשנה אחת שנכנסו הרבה לפני שמישהו חשב על פיינל פור?
ההתנהגות שלהם לא מעידה על כלום, למעשה אני בספק אם מישהו מהם הביע איזושהי עמדה על פיינל פור או סדרות. שוב, למעט חיים אוחיון. המתקנים החדשים ודאי לא נבנים בגלל הפיינל פור או לא פיינל פור, ואם כבר, הם הדרייב היותר חזק בטח לג'ף רוזן ואולי אלון. אורי אלון בכלל נכנס כשעידן הפיינל פור כבר עבר, ולמעשה בכלל עידן הגמר בלי יתרון ביתיות נמצא על ערש דווי, אני מאמין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:26 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
כשתמצא לי בעלים שטוען שהוא נכנס ו/או נשאר בגלל הפיינל פור, למעט חיים אוחיון, תודיע לי. אם הפיינל פור היה כל כך טוב לדורסמן, למה הוא עזב אחרי עונת האליפות? הפיינל פור התבטל ולא הודיעו לי?
והמשפט האחרון שלך מוציא את המרצע מהשק. בואו ונראה את התקציב של הפועל ירושלים, היא ולא אחרת, ואז נראה אם פיינל פור או סדרות.

והעניין הכי גדול בליגה, תסלח לי, היה בשנות ה-80 ותחילת ה-90, ואחרי זה באמצע שנות ה-2000. לא פיינל פור ולא שמיינל פור, אלא פשוט אוסף של קבוצות טובות. אני לא זוכר עונות אחרי זה שנוקיה, למשל, היה מלא ב-10000 צופים בחלק ממשחקי הליגה, כולל כאלה שלא נגד הפועל או ירושלים (וכמובן גם באלה).

תומכי הפיינל פור לא צריכים ללכת רחוק ולנסות להוכיח כי הפיינל פור הביא למהפכה בכדורסל הישראלי על כל המשתמע מכך, היינו: זכויות שידור מוגדלות, כספים ומשקיעים חדשים וכו'. אלא להשוות את המצב בטרם נכנס הפיינל פור לעומת המצב שלאחר מכן. ובמובן הזה אין ספק שנכנס מימד נוסף של עניין בכדורסל הישראלי, כאשר קבוצות שבעבר לא חלמו על האפשרות לזכות, כעת רואות בכך מטרה אמיתית, זאת לעומת המצב הקודם עם סדרות משעממות שכולם מחכים שתיגמרנה וניתן לשמעון להניף עוד צלחת ויאללה לים. פתאום יש משחק אחד שמרכז תשומת לב בכדורסל הישראלי ולרוב מושך קהל רב משני הצדדים, בטח אם מדובר בקבוצה מושכת קהל כגון הפועל, ירושלים, חיפה וכו'. אז אמנם הזכייה לא מבטיחה יורוליג, ולא מבטיחה התקדמות מקצועית וכו', אבל היי, זה היה המצב גם קודם לכן פלוס אווירת הדיכאון שאפפה את כל הכדורסל הישראלי. גם היום, אם חיפה היתה מנצחת את מכבי בסדרה של הטוב מ-20 משחקים, היא לא היתה מקבלת מקום ביורוליג, לא היתה מעמידה בעונה שעברה תקציב של 10 מיליון דולר וזכויות השידור לא היו נוסקים לשמיים וכו'. אז כן, אני לפחות מעדיף את המודל שיוצר יותר עניין, גם אם הוא מסתכם לערב אחד שלאחריו כל אחד חוזר למימדים הטבעיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:41 pm 
Hall of Famer

המשקיעים החדשים, למעט חיים אוחיון, הגיעו בעיקר בגלל המתקנים החדשים ומעורבות העיריות ולא בגלל הפיינל פור. ג'ף רוזן לא היה נשאר שנייה בלי רוממה משופץ שבו יש לו זכויות מסויימות ובלי עזרת העיריה, פיינל פור או לא פיינל פור. למעשה הוא היה על סף עזיבה, בגלל ריב עם העיריה על הזכויות והעלויות ברוממה ולא בגלל שביטלו או לא ביטלו את הפיינל פור. אלון וחבריו בכלל הגיעו השנה, כשהפיינל פור כבר לא קיים ולדעתי גם כל פורמט הגמר בלי סידרה עם ביתיות אמיתית שר את שירת הברבור שלו.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' יוני 03, 2014 3:43 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:42 pm 
Junior

מזרחי מתחיל עם הבכינות "השיטה לא הוגנת"

http://sports.walla.co.il/?w=%2F151%2F2752375

כאילו שבסידרה מכבי היתה עוברת את צסקא וריאל....

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:52 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
המשקיעים החדשים, למעט חיים אוחיון, הגיעו בעיקר בגלל המתקנים החדשים ומעורבות העיריות ולא בגלל הפיינל פור. ג'ף רוזן לא היה נשאר שנייה בלי רוממה משופץ שבו יש לו זכויות מסויימות ובלי עזרת העיריה, פיינל פור או לא פיינל פור. למעשה הוא היה על סף עזיבה, בגלל ריב עם העיריה על הזכויות והעלויות ברוממה ולא בגלל שביטלו או לא ביטלו את הפיינל פור. אלון וחבריו בכלל הגיעו השנה, כשהפיינל פור כבר לא קיים ולדעתי גם כל פורמט הגמר בלי סידרה עם ביתיות אמיתית שר את שירת הברבור שלו.

זה בתגובה אליי? אם כן, אז אתה שוב נכנס לטיעונים שלא רלוונטיים. אמנם כל המשקיעים לא נכנסו לכדורסל בגלל הפיינל פור כסיבה בלעדית, וסביר להניח שחלקם היו נכנסים גם אם היה פלייאוף. אז? זה פשוט מעמיד אותנו במצב זהה, כלומר שהם היו נכנסים אלמלא הפיינל פור או עמו. הנקודה היא שהפיינל פור כן הכניס מימד של עניין שלא היה קיים פה בכלל; הוא כן נתן אפשרות גם לאוהדים אחרים, מעבר לאלה שאוהדים את מכבי, לשמוח; הוא כן יצר הד תקשורתי גדול, ואם מכבי הפסידה אז על אחת כמה וכמה וכו'. המצב הזה כשלעצמו מעמיד את הכדורסל הישראלי + פיינל פור במצב עדיף על הכדורסל הישראלי בתקופת טרום הפיינל פור.

נערך לאחרונה על ידי פאפאלוקס בתאריך ג' יוני 03, 2014 3:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 3:53 pm 
מנהל פורום

אולי באמת עכשיו עם אולמות של 5000 בחולון וחיפה ו12000 בירושלים יהיה עניין בליגה גם בלי פיינלפור נחיה ונראה
לפני עידן האולמות הפיינלפור הציל את הליגה ואת הקבוצות
ואז זה אומר אחד שהתנגד לפיינלפור בכל מאודו כשהוא התחיל ב2006

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:04 pm 
Senior

לאולמות אין שום קשר לפיינל פור. הארנה הוא משהו שתוכנן עוד ב-1994. הפיינל פור בעיקר יצר פרוייקטים של שנה אחת שהתרסקו, כמו גלבוע גליל או חולון. אפס המשכיות, אפס הצלחה באירופה, אפס בנייה של קבוצות לטווח ארוך. בולשיט אחד גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:14 pm 
מנהל פורום

את מי מעניינת אירופה???
במצב שהליגה הייתה בו, עוד מעט לא הייתה ליגה, הגיחות לעונה אחת לא יצרו המשכיות או לאטרנטיבות אבל הן יצרו מתח, עניין, רייטינג והשורה התחתונה והחשובה מכולם כסף לקבוצות
אירופה זה העוגות, המלחמה פה הייתה על הלחם והמים, קבוצות לא רצו לעלות ליגה, לא היו מספיק קבוצות לליגת העל עם תקציב מינימום נמוך מזה של היום

נכון לא נעים להודות, כי גם אני הייתי בין המתנגדים לפיינלפור אבל בדיעבד, הוא עבד נהדר והפך והציל את העסק

לא אמרתי שהאולמות נולדו מהפיינלפור, אלא שאולי האולמות יכניסו כסף חדש לליגה שיעמיד קבוצות על הרגליים ויאפשר ליגה מעניינת גם בשיטת הסדרות
הלוואי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:18 pm 
Hall of Famer

האולמות החדשים הם בעיקר תוצאה של תכנית הטוטו החדשה לבניית מתקנים בשיתוף העיריות (ותורמים אם יש). בכדורגל הרי לא השתנה שום דבר וגם בו נבנים מתקנים חדשים בשנים האחרונות, בדיוק מאותה סיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:19 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
......

לא אמרתי שהאולמות נולדו מהפיינלפור, אלא שאולי האולמות יכניסו כסף חדש לליגה שיעמיד קבוצות על הרגליים ויאפשר ליגה מעניינת גם בשיטת הסדרות
הלוואי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:30 pm 
Hall of Famer

למרבה הצער, אגב, זה הולך להשתנות.
זה אמנם מלפני יותר מחצי שנה, אבל לא ראיתי משהו חדש שסותר את זה.
http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000878002

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 4:46 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
לאולמות אין שום קשר לפיינל פור. הארנה הוא משהו שתוכנן עוד ב-1994. הפיינל פור בעיקר יצר פרוייקטים של שנה אחת שהתרסקו, כמו גלבוע גליל או חולון. אפס המשכיות, אפס הצלחה באירופה, אפס בנייה של קבוצות לטווח ארוך. בולשיט אחד גדול.

ומה היה לפני הפיינל פור? אותו דבר: פרוייקטים של שנה אחת, אפס המשכיות, אפס הצלחה באירופה, אפס בנייה לטווח רחוק ואפס עניין. עם הפיינל פור היה לפחות קצת עניין, וזה כבר מעמיד אותו בפוזיציה טובה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:13 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:

חולון זה סיפור אחד(עזיבת דורסמן ולמרות זאת הם זכו בגביע עם תקציב מינימום),אבל גליל דווקא שידרגה את התקציב שלה אחריי עונת האליפות מ2 לכמעט 3 מיליון דולר ,שיחקה במוקדמות היורוליג ואח'כ היולב קאפ והגיעה לגמר הפלייאוף המקומי. גם מכבי חיפה שידרגה העונה במקצת את התקציב שיחקה ביורוקאפ ונתנה שם עונה סבירה יחסית והגיעה שוב פעם לגמר הפלייאוף המקומי.

בעונה הבאה לא ישחקו על הפרשים וכרגע עומדות 2 הצעות מרכזיות על הפרק שבתחילת החודש הבא יוחלט סופית על הפורמט.

החלטה אחת מדברת על הכרעה באולם ניטרלי במקרה של שיווין 1 בסדרה(בלי להתחשב בהפרשים) החטלה שנייה מדברת על סדרת גמר של 3 משחקים כמו בשנות ה80.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:28 pm 
Senior

רדדט שוב ממציא. לא עומדות שום הצעות ושום החלטות לשנה הבאה, הייתה החלטה לפני שנתיים על ביטול הפיינל פור בהדרגתיות, משחק אחד, 2 משחקים ואחרי זה חזרה לסדרה של 3 משחקים. זה מה שיהיה בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:53 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
רדדט שוב ממציא. לא עומדות שום הצעות ושום החלטות לשנה הבאה, הייתה החלטה לפני שנתיים על ביטול הפיינל פור בהדרגתיות, משחק אחד, 2 משחקים ואחרי זה חזרה לסדרה של 3 משחקים. זה מה שיהיה בשנה הבאה.

אם היית שומע את הריאיון ברדיו ללא הפסקה לפני שובעיים -שלושה עם אדון פרנקל היית מבין שזה מה שהולך להיות שהעדיפות האישית שלו זה הכרעה באולם ניטרלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:57 pm 
Senior

אדון פרנקל לא אמר שום דבר כזה. למעשה אדון פרנקל חברו של מזרחי מתראיין מתחת לכל עץ רענן ואומר שהוא בעד סדרות והוא גם אמר את זה לאנשי המנהלת אבל שהקבוצות הם שקובעות בסופו של דבר.

יש החלטת מנהלת מלפני 3 שנים בדיוק מה עושה ואיך עוברים מהפיינל פור חזרה לסדרה של 3 משחקים וזה מה שיהיה בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 6:04 pm 
מנהל פורום

הוא מדבר על תוכנית ספציפית, שלא אני ולא אתה שמעת, למה אתה מבטל ככה את מה שהוא אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 6:07 pm 
Hall of Famer

לא יודע מה תהייה השיטה בסוף, אבל אני חייב לציין שהיצירתיות שמתגלה בנסיונות למנוע יתרון ביתיות של הראשונה על השנייה מעוררת הערצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 6:17 pm 
Senior

uriel17 כתב:
הוא מדבר על תוכנית ספציפית, שלא אני ולא אתה שמעת, למה אתה מבטל ככה את מה שהוא אומר?

כי הוא ממציא את זה. לא אני ולא אתה שמענו עליה כי היא לא קיימת. אם אני טועה אז בבקשה שיביא איזה אסמכתה שהתוכנית הזאת קיימת והוא לא המציא אותה ואני מבטיח להתנצל. בינתיים הדבר היחידי שיש זה החלטת מנהלת על ביטול הפיינל פור ומעבר לסדרות בצורה הדרגתית. החלטה שמתקיימת כלשונה למעשה בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 2:43 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
לא יודע מה תהייה השיטה בסוף, אבל אני חייב לציין שהיצירתיות שמתגלה בנסיונות למנוע יתרון ביתיות של הראשונה על השנייה מעוררת הערצה.

אתה באמת רוצה לדבר על אי צדק וחוסר ספורטיביות?!?!?
תשמע, זה פשוט בושה .
במשך 40 שנה מכבי תל אביב חיסלה את ענף הכדורסל בים של החלטות לא הגיוניות ולא צודקות .
יצרה ענף שלם שמתנהל בצורה לא ספורטיבית .
לא חסרות דוגמאות לפעמים שהם התנהלו בצורה לא חוקית .

משום מה כל סיפור מוני פנאן נעלם והושתק...
לא יתכן בכלל שהם גונבים את גביע אירופה במשחק אחד ובוכים פה על סדרות .
כשמכבי תל אביב מנצחת זה ספורטיבי וכשהם מפסידים זה לא ספורטיבי.
פשוט גועל נפש.
שמעון מיזרחי אוהב להתמם בכל פעם ששואלים אותו משהו - הוא עושה את זה שנים .

מה הוא לא ידע על הבנק של מוני???
הוא לא ידע על הפיצה?
מה? הוא רוצה סדרות ביורוליג?
למה גביע המדינה כבר שנים באולם הביתי של מכבי תל אביב? עם הכרוז של מכבי תל אביב שאומר "מכבי" ולמכבי חיפה הוא קורא "חיפה" ???
שמספק אוירה בייתית במשחקים הקובעים...מה הסיפור הזה?
מה עם הקופה הציבורית שנשדדה במשך שנים ?
מה עם כל ההחלטות שיפוט ההזויות שגמרו משחקים לטובת הצהבת בכל משחקי הגמר ?
מה עם השחקנים שנקנו בכוונה רק כדי שישבו על הספסל ולא ישחקו בקבוצות אחרות ?
מה שפגע במשך שנים בנבחרת שלנו...
מה נסגר?!?!

עזוב אותך - אל תיכנס לשם בכלל ואתה באמת לא רוצה לפתוח את זה .
שנה שעברה היה משחק אחד כדי ליצור עיניין ושיוויוניות .
הרי גם ככה ביורוליג יש למכבי תל אביב חוזה ושום דבר לא ספורטיבי בזה .
בעולם מושלם מכבי תל אביב לא הייתה משחקת בגביע אירופה כי היא לא לקחה אליפות.

אז השנה אחרי שהם בכו והביאו את פרנקל שהוא שליח של שמעון מזרחי וניסו לעשות בלאגן ורעש הם הצליחו לשנות את השיטה לשני משחקים ובשנה הבאה לשלושה .

עדיין... לבוא ולבכות היום??? אין בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 2:54 pm 
Hall of Famer

מה זה לא רוצה לפתוח את זה, אני די בטוח שבעשור ומשהו האחרונים, ראי כתב לפחות 5000 תגובות רק על הנושא הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 2:57 pm 
Hall of Famer

בשנה הבאה נעבור להטוב מ-5 במגרשים ניטרליים או משהו. אי אפשר לעצור את פרץ היצירתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 3:30 pm 
Sophomore

כמו שזה נראה זה יהיה הטוב מ 5.כל משחק מאורגן ע"י המנהלת וכל משחק ימכרו כרטיסים בנפרד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 3:39 pm 
Senior

זה בכלל יהיה השיא. יעשו סדרה באולמות הביתיים של הקבוצות עם יתרון ביתיות והכל אבל המנהלת תמכור כרטיסים למשחקים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1, ItaySegev ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה