סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:39 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
למיטב ידיעתי אודן שיחק במשחק האחרון מול אינדיאנה, כמה דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:47 pm 
Freshman

אכן. שיחק 4 דקות, כנראה כשהמשחק היה גמור. תודה.
אבל למה הוא לא משחק יותר? עדיין לא בכושר? סיבה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:56 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אהוד כתב:
אכן. שיחק 4 דקות, כנראה כשהמשחק היה גמור. תודה.
אבל למה הוא לא משחק יותר? עדיין לא בכושר? סיבה אחרת?

אני אדגים את התשובה באמצעות קליפ:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 3:34 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
זוכרים פה רק את הכאן והעכשיו. אתה קצת מתעלם מסדרת הסיבוב הראשון מול יריבה לא גדולה, שהכוכב הגדול שלה נתן סדרה לא בדיוק מפוארת. אתה גם מתעלם מכך שבשני המשחקים הראשונים של הסדרה הת'אנדר היו ללא איבקה. נכון שהם הצליחו להשוות את הסדרה איתו, אבל אי אפשר לדעת איך הסדרה הייתה מתפתחת ומה היה קורה למומנטום אם הוא היה משחק מיום ראשון.

בעיני הספארס בנויים יותר מדי על שחקני ספסל כמו פאטי מילס ואחרים. בעיני זה לא מספיק טוב בכדי לקחת אליפות, מול קבוצה כמו מיאמי שכבר יודעת בדיוק מה צריך לעשות. בעיני, ללא פציעות של שחקני ההיט הסדרה תיגמר בשישה משחקים גג.

אני לא מתעלם, אבל להרגשתי זה היה בעיקר כי הם עדיין לא היו באינטנסיביות של פלייאוף ולא ציפו למאבק קשה במיוחד. גם לא מתעלם מהחיסרון של איבקה רק שאני חושב שהתוצאה הייתה זהה גם איתו בדיוק כמו שהיה במשחק 5, אני חושב שהספרס טובים הרבה יותר מאוקלהומה וכשהם באו באינטנסביות הנכונה בפלייאוף הזה הם ניצחו משחקים ב20+ הפרש בכדורסל מדהים. אני חושב שבגמר הם יגיעו לכל המשחקים ככה, כי זה הגמר, כי הם יודעים מה על הכף, כי הם זוכרים טוב מה היה שנה שעברה.

הספרס לדעתי ממש לא בנויים על הספסל, הספסל שלהם טוב מאד אבל החמישייה שלהם לא רואה את זאת של מיאמי ממטר עם כל הכבוד. יש להם 5 שחקנים תורמים, בכושר טוב, יש להם שומרים נהדרים בעמדות הכוח של מיאמי ויש להם את משחק הפנים והקבוצתי שלמיאמי אין תשובה אליו.

נחכה לסדרה ונראה אבל לדעתי כל עוד פארקר בריא הסדרה תגמר בקלות לסן אנטוניו (גם לא במשחקים צמודים כמו שאמרתי, תבוסות בבית) וגם בלי פארקר הם ינצחו את הסדרה לדעתי (עד כדי כך אני רואה את פערי הרמות בקבוצות) רק שאז זה יהיה הרבה יותר קשה (משחקים צמודים יותר ויכול ללכת ל7 משחקים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 3:37 pm 
Hall of Famer

אתה אומר שהחמישייה של הספרס לא רואה חמישייה של השחקן הטוב בעולם, הסקנד גארד הטוב בעולם ואחד כריס בוש ממטר? וואלה, יפה לספרס האלה.
אני חושב שיש להם מצ' אפ טוב וראינו את זה גם שנה שעברה, אבל עדיין, שני השחקנים עם היכולת האינדבדואלית הטובים ביותר נמצאים בצד השני.

מה שאני לא מבין קוף, זה מה השתנה מהשנה שעברה כל כך, שאז מיאמי ניצחו, והפעם סן אנטוניו אמורים לנצח ועוד בקלות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 3:50 pm 
Senior

יתרון הביתיות קודם כל ועוד שנה של ניסיון לשחקנים של הספרס שהיו עדיין קצת חסרי ניסיון (גרין, לאונרד, ספליטר שאם אני לא טועה זה היה הגמר הראשון שלהם), ג'ינובלי שבכושר הרבה יותר טוב וגם תחושת הרעב לקחת בחזרה את מה שהגיע להם. שלזה אני מוסיף את זה שאני חושב שמיאמי נהיו קצת פחות טובים וקצת פחות רעבים.

זה הדברים הקטנים האלה שלדעתי עושים את ההבדל הגדול בין סדרה קלה לבין סדרה קשה (שגם אותה הם היו צריכים לנצח) בשנה שעברה. בו גם לא נשכח שמיאמי לקחו שנה שעברה את האליפות לא מעט בגלל מזל (שזה חלק חשוב מאד בחיים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 8:13 pm 
Freshman

קוף ירוק, איפה אתה חי? הספרס קבוצה הרבה יותר טובה? תנצח את הסדרה בקלות? מאיפה הבאת את זה?
שנה שעברה עם סגלים דומים, לברון ו-וויד חלשים במשך חצי מהסדרה, בוש לא קיים, הכוכבים של סן אנטוניו צעירים בשנה ודני גרין בסדרה חלומית ושיא נ.ב.א - למרות כל זה מיאמי עדיין זכתה באליפות, אז מה גורם לך לחשוב שהפעם סן אנטוניו ייקחו בקלות את הסדרה? לברון נשאר לברון (ולא סביר שישחזר את היכולת החלשה מתחילת הסדרה בשנה שעברה), ווייד בכושר יותר טוב, בוש שיפר משמעותית את הקליעה שלו מחוץ לקשת ובניגוד לעונה הקודמת, היה טוב רוב הסדרה מול אינדיאנה. מה שקצת מאזן את זה זה יתרון הביתיות והכושר של ג'ינובילי, שלא סביר שישחזר את היכולת החלשה מסדרת הגמר בשנה שעברה. בכל מקרה, עם או בלי פארקר מיאמי הפייבוריטית שלי, לדעתי הם יעשו את זה ב6 משחקים.

אהוד, עד המשחק השלישי או הרביעי מול אינדיאנה אודן לא היה רשום למשחקים, אני מניח שהיה פצוע אבל כבר לא ממש מדברים עליו אז אני לא בטוח. בכל מקרה, במעט ששיחק העונה הוא לא הרשים יותר מידי, אבל כן נראה כמו פתרון סביר בהגנה. אולי ספולסטרה יעלה על זה מתישהו, גם שנה שעברה לקח לו הרבה זמן לתת למילר צ'אנס למרות שכל הקבוצה לא פגעה מחוץ לקשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 10:05 pm 
Freshman

צ'ארלס, קורע! :lol:
עומרי, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 10:47 pm 
Senior

יותר מידי צירופי מקרים היו בגמר של העונה שעברה ואני לא ממש חושב שיחזרו על עצמם השנה. קודם כל, שלושת המשחקים הראשונים היו החלשים ביותר של השלישייה של מיאמי נדמה לי מאז ומתמיד(וזה כולל את הסדרה מול דאלאס). לברון היה חלש, לא הלך לסל, וויד המשיך את הפלייאוף החלש יחסית שהיה לו, ובוש היה לא קיים. במשחק 3 הגיעה התפוצצות של גארי ניל, ובמשחק 5 דני גרין נתן ערב נדיר. במשחקים 6 ו-7 וויד נצמד לגופיה של גרין והאחרון לא ראה את הסל, כי דני גרין לא יכול לשים כדור על הרצפה מול הגנה כמו של מיאמי. חוץ מזה, מיאמי הגיעה מותשת אחרי סדרה קשה מול אידיאנה, בזמן שהספרס נחו שבוע והפסידו שני משחקים כל הפלייאוף, מה שהעמיד אותם בסיטואציה נוחה לגנוב את משחק מספר 1 אחרי שמיאמי קרסה ברבע האחרון.

אני די מסכים פה עם עמוס: הספרס בנויים יותר מידי על הספסל ועל היכולת של שחקנים כמו גרין או דיאו, בזמן שלמיאמי יש צמד סופרסטארים שיכול ליצור ולהכריע משחקים צמודים. יש למיאמי גם שומר לפארקר לדקות האחרונות(לברון), מה שלא היה לאוקלהומה סיטי או לדאלאס.

אני לא חושב שיש רעב מיוחד בספרס. השלישייה המובילה שלהם לקחה 3 אליפויות(דאנקן 4). הם לצורך העניין עשו את שלהם. לא אומר שהם באים בלי לחץ, אבל זה לא דאלאס של 2011 שבה היה די ברור לשחקנים שזו ההזדמנות היחידה שלהם כנראה לקחת אליפות. בצד השני יש דני הול אוף פיימרים עתידיים שרוצים ת'ריפיט.

חוץ מזה, פרט קטן ושולי: השחקן הטוב בעולם משחק במיאמי, ולא בסאן אנטוניו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 10:53 pm 
Hall of Famer

והשחקן השני הטוב בעולם, בהפרש מאד מאד קטן מהשחקן הראשון הטוב בעולם משחק באוקלהומה, וגם לא בסאן אנטוניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 11:00 pm 
Senior

אני לא רואה את זה כהפרש מאוד קטן, בטח אם אתה מכניס הגנה למשוואה. מעבר ליכולות מקצועיות, אני חושב שיש משהו די אדיש בדוראנט. זורקים עליו שחקנים שנמוכים ממנו בראש, כמו דני גרין או כריס פול, והאיש לא דורש את הכדור. ווסטברוק ממשיך להיות האיש שלוקח את רוב הזריקות האחרונות. הוא באמת סקורר נדיר, אבל משהו במנטליות שלו בעיני מעמיד אותו מאוד רחוק משחקנים כמו לברון, קובי, שאק ואחרים. יהיו כאלה שיגידו שככה נראה לברון הצעיר, אבל צריך להודות שללברון הצעיר לא היה אף פעם בקבוצה סקורר ברמה של ווסטברוק או גבוה ברמה של איבאקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 11:03 pm 
Junior

אני יכול להגיד שזה בדיוק המשהו במנטליות של לברון שבו הוא רחוק מקובי ומייקל.
מלבד פעמים מאד בודדות בכל פליי אוף הוא די אנמי בהליכה לסל ונותן לאחרים לקחת לו את הבמה או לוקח זריקות מרחוק (אמנם באחוזים טובים)
ראינו במשחק 6 מה קורה כאשר הוא באמת הולך אל הסל בלי לעצור. משחק אדיר ברמות ג'ורדניות למשך 3 רבעים.
הבעיה היא שזה ממש לא קורה אצלו כל יום אפילו לא בסדרה קריטית כמו גמר מזרח.
חפש משחק של ג'ורדן בסדרת גמר מזרח שהוא עושה עבירות שטותיות ומסיים עם פחות מ-10 נקודות. להערכתי לא תמצא כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 11:08 pm 
Senior

אוף אני כבר מתחרט שהכנסתי לדיון פה את קובי.
אני לא חושב שזה ריאלי לצפות מלברון לעשות 45 נקודות כל ערב, או להיות מייקל. לקובי היו את הנפילות שלו(כולל גמר נוראי מול דטרויט).
בשנה שעברה מי שחילץ את ההיט באותו משחק 6 היה לברון, לדעתי בין היחידים שעשה טריפל דאבל במשחק של לנצח או ללכת הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 11:09 pm 
Junior

אני ממש לא מחסידי קובי, אז תהיה רגוע.
יש הבדל בין לא לקלוע 45 נקודות לבין לאכזב את הקבוצה שלך עם משחק של 7 נקודות ופחות או יותר לנטוש אותם לשחק לבד.
מי שחילץ את מיאמי שנה שעברה במשחק 6 חוץ מלברון היו בוש וריי אלן כמובן שבלעדיו הם היו מפסידים.
אני מאד אוהב את לברון אבל הוא לא בדיוק שוחה בקילר אינסטינקט וכאשר הוא מביא אותו כל מה שנשאר לך זה לתהות כמה גדול יותר הוא היה אם היה לו את זה בכל משחק חשוב.
בדיוק כמו שאני לא סובל את בוש שיכול לא להופיע 7 משחקים ופתאום לשחק כמו כוכב על בשני משחקים רצופים שבהם הוא פתאום נזכר לקחת ריבאונד ולקלוע ואתה מסתכל ואומר לעצמך "בוקר טוב מיסטר בוש היכן היית כל הפלייאוף?"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 11:37 pm 
Hall of Famer

אני מעדיף שסן אנטוניו תיקח אבל אני משוכנע שזה לא יהיה בקלות. זאת דעה קצת מופרכת :)
למעשה, אני חושב שמיאמי תיקח את זה. השלישיה מגיעה בכושר טוב, פארקר פצוע. שני השחקנים המוכשרים ביותר נמצאים בצד של מיאמי וגם לבוש לא חסר כשהוא מחליט להתפקס. הלוואי ואתבדה וס"א יתעלו ויקחו את זה. אין לי ספק שהם דווקא כן רעבים מספיק בשביל להיאבק על כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:27 pm 
Senior

אגב, ההתעוררות של רשארד לואיס יכולה להיות חשובה מאוד. לאיש יש ניסיון פלייאוף ומבחינה התקפית הוא פוטנציאלית יכול לתת הרבה יותר מבאטייה גם היום. מיאמי לא קיבלה מעמדה 4 כלום עד משחק 7, אם לואיס ימשיך בפורמה של חצי גמר המזרח יהיה לספרס יותר קשה לצופף(בעיקר לאור זה שגם בוש משחק בפרימטר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:46 pm 
Hall of Famer

עם או בלי לואיס, אסור לצופף מול מיאמי והקלעים שלה. לכן אגב, הקבוצה ההגנתית המושלמת עליה היא אינדיאנה שנה שעברה, ארבעה שומרים אישיים טובים מאד (ווסט קצת פחות) וחוסם אדיר באמצע.
לספרס יש שני שומרים מצוינים ברמה האישית כמו לאונרד וגרין. איש הגנתי באמצע, בגילו של דאנקן יש לה פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:50 pm 
Senior

וויד מרגע שנכנס לפורמה בשנה שעברה די פירפר את דני גרין. אין לו את היכולת לשים עליו גוף גם בפוסט כמו סטיבנסון לדוגמא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 9:58 pm 
Hall of Famer

א. אני חושב שגרין השתפר בהגנה. האיש אפילו שמר על דוראנט לא מעט בסדרה האחרונה.
ב. אולי בכלל ישחקו הרבה עם דיאו, ואז הוא ישמור על לברון ולאונרד על וויד. למרות שאני לא יודע עד כמה זה חכם. הייתי מעדיף בהחלט את לאונרד על לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 10:09 pm 
Senior

דוראנט סקורר טוב בהרבה מוויד, אבל הוא לא יודע לעשות פוסט אפ. וויד מצד שני הוא כנראה הגארד עם הפוסט אפ הכי טוב בליגה אחרי קובי.

באופן כללי יותר קל להוביל את דוראנט לדעתי לקליעה קשה(שהוא לפעמים גם יקלע) מאשר את וויד, כי יש לו שליטה טובה בהרבה בכדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 12:23 am 
Hall of Famer

מפה לשם, תהיתי לעצמי מה הביא קבוצה כמו סן אנטוניו לגמר פעמיים רצוף, אחרי 6 שנים רצופות שהם נכשלו במשימה הזאת, למרות שהטריו נשאר אותו הטריו, רק זקן יותר. המסקנה? קוואי לאונרד. הטריו יכל לנצח בליגה עוד 50 שנה כנראה, אבל בפלייאוף היה חסר להם משהו, ולאונרד בהחלט הוסיף להם הרבה, בעיקר שג'ינובילי הפך להיות לא יציב בשנים האחרונות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 12:53 am 
Hall of Famer

אני מסכים בעיקרון, ולכן אמרתי כבר שנה שעברה שבעיניי לאונרד הוא שחקן ברמה די דומה לפול ג׳ורג׳. אבל האמת היא שחוץ מזה נראה גם שהמכונה הפופוביצ׳ית השתכללה עם השנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 2:30 am 
Hall of Famer

+ נראה שלדיאו יש חלק לא מבוטל בריצה הנוכחית של הספרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:34 am 
Hall of Famer

או שאולי ההעלמות של הלייקרס ודאלאס שהגיעו מ-2006 ל-5 גמרים מתוך שישה אפשריים והעובדה שאוק סיטי ויתרה על ג'יימס הארדן?
אני לא חושב שהגרסא הנוכחית של הספארס שונה מהותית מהגרסאות הקודמות, לטעמי אפילו פחות טובה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 10:26 am 
Senior

נוטה להסכים(פחות לגבי דאלאס, הריצה שלהם ב-2011 הייתה בבירור של קבוצה שהבינה שזה הצ'אנס האחרון שלה לאליפות, לדעתי). בשנה שעברה היו אמורות להתמודד בגמר המערב הלייקרס נגד אוקלהומה סיטי. בפועל הספרס קיבלו את ממפיס המאותגרת מבחינת הכישרון וטיאטאו אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], RREEDDTT ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: